Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Prica se....... (2011-2012.god)

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Prica se....... (2011-2012.god)

Počalji od miamilojevic taj Čet 14 Apr 2011, 22:52

Nisam pogresio,umirem od smeha kad cujem ove nebuloze sa popustima,jedva cekam da vidim koja je granica za odlazak na psihijatriju mucenicima koji na to pristaju,nego jos mi se cini da su svi varali na onim lekarskim pregledima za dobijanje potvrde o zdravlju vozaca profesionalca,pozz Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ovde izgleda ni pola nije ispričano !!

Počalji od angelina taj Čet 14 Apr 2011, 23:31

Mene najiskrenije zanima kolika je to količina bezobrazluka kad se može izgovoriti rečenica tipa "ako hoćeš moju tablu na krovu moraš da daješ 40% popusta!" ???

Pa bre kad si zaposlen kod nekoga i arčiš sve njegovo, od neke radne stolice i radnog stola pa sve do kola i neznam ti čega sve već ne, uplaćuje ti sve ono što ti sleduje po zakonu, pa bre i kod njega ćeš valjda, ako si normalan, ako ti smanji platu 40% da ga oteraš u 3 lepe xičke materine, da ga xapušiš xurcem i da se okreneš i odeš !!!!!!!!!!!!!!!

A ovde ????? Sve je tvoje i ...... opet se nađe neki "lik" koji će da kaže "mnogo ti je danas 3000 dinara, daćeš 40% popusta, dosta ti je 1800!" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A da pri tom tih 1200 idu u džepove tih "likova" onda bih možda u nekom maglovenju i bunilu i rekao pa dobro, jexxga, ali ovako ......... !!!!!!!!!! Dno dna od bezobrazluka !!!

Ovo bre ni država ne radi ! I država je danas propisala minimalnu cenu rada od 102 dinara po satu !!
A gde smo mi tu ?? Koliko nama ostaje po satu kad poplaćamo sve što treba, ako uopšte možemo poplaćati sve ?? Ja sam odavno izgubio korak u borbi sa ratama !!

Sramota od bezobrazluka, apsolutna sramota !!!
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 14 Apr 2011, 23:56

Au,al' si se ti iznervirao....... nisam odavde

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pet 15 Apr 2011, 09:08

angelina ::Mene najiskrenije zanima kolika je to količina bezobrazluka kad se može izgovoriti rečenica tipa "ako hoćeš moju tablu na krovu moraš da daješ 40% popusta!" ???

Pa bre kad si zaposlen kod nekoga i arčiš sve njegovo, od neke radne stolice i radnog stola pa sve do kola i neznam ti čega sve već ne, uplaćuje ti sve ono što ti sleduje po zakonu, pa bre i kod njega ćeš valjda, ako si normalan, ako ti smanji platu 40% da ga oteraš u 3 lepe xičke materine, da ga xapušiš xurcem i da se okreneš i odeš !!!!!!!!!!!!!!!

A ovde ????? Sve je tvoje i ...... opet se nađe neki "lik" koji će da kaže "mnogo ti je danas 3000 dinara, daćeš 40% popusta, dosta ti je 1800!" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A da pri tom tih 1200 idu u džepove tih "likova" onda bih možda u nekom maglovenju i bunilu i rekao pa dobro, jexxga, ali ovako ......... !!!!!!!!!! Dno dna od bezobrazluka !!!

Ovo bre ni država ne radi ! I država je danas propisala minimalnu cenu rada od 102 dinara po satu !!
A gde smo mi tu ?? Koliko nama ostaje po satu kad poplaćamo sve što treba, ako uopšte možemo poplaćati sve ?? Ja sam odavno izgubio korak u borbi sa ratama !!

A mene zanima koja je to kolicina retardarluka (hihihi) koji ce da prihvati da daje 40%???
Opusteno Andjo..sto neko rece: "Kvaka je mama!!"
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 799
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pet 15 Apr 2011, 11:43

Jeste al je nema bre
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pet 15 Apr 2011, 14:10

maradona ::Au,al' si se ti iznervirao....... nisam odavde
Pa vidi, jedno pljuvanje, al' ono iz detinjstva što ga čuvam za te prilike, bi bilo najmanje što bi se moglo i trebalo uraditi u toj situaciji !!! ;;qwu: ;;qwu: ;;qwu:

Normalno to bi bilo pored svesrpskog načina izražavanja nezadovoljstva u takvim situacijama, pominjanje redom, mame, sestre, tetke, familije bliže i dalje, komšiluka, pominjanje genitalija takođe familijarnih ženskih, a svojih muških, ...... i na kraju opet ono što čuvam od detinjstava za takve prilike !!!!! ;;qwu: ;;qwu: ;;qwu:

Najmanje spram njihovog bezobrazluka!!! Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pet 15 Apr 2011, 15:07

od maradona Juče u 19:26

Evo kako ce da funkcionise,dobicemo minimalnu cenu a neko ce kroz mala vrata da prodje sa vecim naplatama,to znaci da nema maksimuma ili u prevodu ja kao samostalac onda mogu da odredim cenu koju hocu.
Bas divno,tj. APSURDNO,ali taksisti uglavnom cuju ono sto im najvise odgovara.Ako nisam u pravu slobodno recite,pravnici-taksisti.

Pa kolega"maradona" mnogo grešiš !!!!

Evo pročitaj pa onda komentariši:

7) obavlja auto-taksi prevoz putnika suprotno odluci kojom opština, grad i grad Beograd utvrđuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se autotaksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji -------------------------------------------------------------

Kao što si pročitao:utvrđuje ekonomski najnižu cenu u ""okviru taksi tarife"" po kojoj se autotaksi prevoz""" MORA obavljati na njenoj teritoriji""" .

Znači ako je ekonomski najniža cena u drugoj tarifi 70din. onad se autotaksi prevoz "MORA" obavljati po toj ceni!!!!
Zar ne!!!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pet 15 Apr 2011, 15:44

angelina ::Mene najiskrenije zanima kolika je to količina bezobrazluka kad se može izgovoriti rečenica tipa "ako hoćeš moju tablu na krovu moraš da daješ 40% popusta!" ???

pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl pkl mrdss
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 15 Apr 2011, 15:54

Batice, ako se odredi najniza cena taksija to znaci samo da ispod te cene se ne sme ici , a ako se odredi jedinstvena cena ,to je obavezujuca cena za sve , nema ni gore ni dole .
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pet 15 Apr 2011, 16:00

VENELUME ::Batice, ako se odredi najniza cena taksija to znaci samo da ispod te cene se ne sme ici , a ako se odredi jedinstvena cena ,to je obavezujuca cena za sve , nema ni gore ni dole .

Kao što si pročitao:utvrđuje ekonomski najnižu cenu u --""okviru taksi tarife""-- po kojoj se autotaksi prevoz------ """"MORA"""""-----""" obavljati na njenoj teritoriji""" .

Znači ako je ekonomski najniža cena u drugoj tarifi 70din. onad se autotaksi prevoz -----"MORA" ----obavljati po toj ceni!!!!
Zar ne!!!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Pet 15 Apr 2011, 16:07

Slazem se sa' venelume',jedinstvena cena je nejbolje definisano.Samo nije tu kraj nasim dusmanima,sada je vec pitanje dana kada ce nam podici cenu, da bi podigli clanarine oni koji nisu i da bi uveli popust oni koji nisu.Samo na taj nacin vlasnici udruzenja mogu da kontrolisu pozive t.j nas.Ako bi se konacno ukinuo popust morali bi da smisle neki mnogo pametan i mnogo posteniji nacin da nas zadrze,a strah me i da kazem,to bi onda bilo kao da je doslo nas vreme,bar sto se tice njih.Jos jednom,nije resenje u dizanju cene,stace nam posao skroz,kao sto je vec stao,resenje su auto kao sredstvo,delovi bez pdva i skidanje akciza pri kupovini goriva.
mada i batica ne gresi ako je ovo sa tim sitnim slovima definisano precizno...
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pet 15 Apr 2011, 17:26

VENELUME ::...ako se odredi najniza cena taksija to znaci samo da ispod te cene se ne sme ici , ...
A ti bi baš voleo da naplaćuješ vožnje ispod neke propisane najniže cene ???
"Šta ti je navika", pomislih onako više za sebe !!! drunken
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 15 Apr 2011, 18:43

Kvaka - majka , crni... i nije neko, nego JA. Veoma srecan
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pet 15 Apr 2011, 20:30

Baš tako, od reči do reči bravo

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Musa taj Pon 18 Apr 2011, 14:19

BATICA 646 ::
VENELUME ::Batice, ako se odredi najniza cena taksija to znaci samo da ispod te cene se ne sme ici , a ako se odredi jedinstvena cena ,to je obavezujuca cena za sve , nema ni gore ni dole .

Kao što si pročitao:utvrđuje ekonomski najnižu cenu u --""okviru taksi tarife""-- po kojoj se autotaksi prevoz------ """"MORA"""""-----""" obavljati na njenoj teritoriji""" .

Znači ako je ekonomski najniža cena u drugoj tarifi 70din. onad se autotaksi prevoz -----"MORA" ----obavljati po toj ceni!!!!
Zar ne!!!

VENELUME, džabe pitaš Baticu, ne ume on da ti objasni to što pitaš, iako je sitab uradio ove Izmene i dopune zakona. Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan

Da ti objasni neko iz Nezavisnosti koja je ugradila ovo rešenja o “jedinstvenoj minimalnoj ekonomskoj ceni” u Izmene i dopune Zakona.
Rešenje da Opština odnosno grad Beograd utvrđuje i usklađuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife je jedino moguće iz razloga što jedinstvena ekonomska cena negira slobodno tržište . Sa druge strane minimalna ekonomska cena omogućava profitabilnost svakog pojedinca koji se bavi pružanjem taksi usluga. Takođe daje mogućnost svima onima koji smatraju da pružaju viši nivo usluge nego što je uobičajen, da usklade svoje cene sa nivoom usluga koje pružaju. Maksimirana cena, koja je važila do sada u Beogradu daje plafon preko koga se ne može, a u uslovima predimenzionisanog taksi servisa bili smo svedoci stvaranja dampinga davanjem neracionalnih popusta po cenu uništavanja voznog parka i neplaćenih poreza. O uništavljanju zdravlja taksista usled produženog radnog vremena je suvišno pričati. Iz ovih razloga se jedinstvena minimalna ekonomska cena nametnula kao jedina moguća.

Veselje
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pon 18 Apr 2011, 15:42

Rešenje da Opština odnosno grad Beograd utvrđuje i usklađuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife je jedino moguće iz razloga što jedinstvena ekonomska cena negira slobodno tržište . Sa druge strane minimalna ekonomska cena omogućava profitabilnost svakog pojedinca koji se bavi pružanjem taksi usluga. Takođe daje mogućnost svima onima koji smatraju da pružaju viši nivo usluge nego što je uobičajen, da usklade svoje cene sa nivoom usluga koje pružaju. Maksimirana cena, koja je važila do sada u Beogradu daje plafon preko koga se ne može, a u uslovima predimenzionisanog taksi servisa bili smo svedoci stvaranja dampinga davanjem neracionalnih popusta po cenu uništavanja voznog parka i neplaćenih poreza. O uništavljanju zdravlja taksista usled produženog radnog vremena je suvišno pričati. Iz ovih razloga se jedinstvena minimalna ekonomska cena nametnula kao jedina moguća
Lepo objašnjeno.
Nema potrebe za onim iznad,zar nije ovako lepše?
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pon 18 Apr 2011, 15:53

Ma sve je to meni i ranije bilo jasno , ali nije onima koji su to trebali da formulisu ipredloze gradu , a objasne na ulici.A Angelina , nije stvar navike , nego da i stranke znaju ko vozi po kojoj ceni , jer u situaciji kada se kaze najniza ekonomska cena , stranke nece znati koja je najvisa , pa ce tko biti vise prostora za manipulacije.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagi187 taj Uto 19 Apr 2011, 08:56

Ma sve je to meni i ranije bilo jasno, ali nije onima koji su to trebali da formulisu ipredloze gradu
Браво мајсторе, па што им ти не објасни на време, уштедели би пар година.
gagi187
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 84
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Uto 19 Apr 2011, 18:45

Nekima je dzaba objasnjavati , za njih je odavno cena stvar samostalne procene , tj.cenovnik je nebitna stvar .
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 19 Apr 2011, 19:32

U pravu si Venelume..lepo sam i ja pitao a sta je sa maksimalnom cenom i ko sme da vozi onda kako hoce,a drugo-ko ce da zabrani popust u toj kombinaciji,jer je minimalna cena na taksimetru,ko ce da zabrani rasprodaje i tome slicno,o kom vi trzistu govorite,jel to sve bas tako proslo pored one agencije za zastitu od monopola ili ja gresim?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Uto 19 Apr 2011, 23:13

VENELUME ::Nekima je dzaba objasnjavati , za njih je odavno cena stvar samostalne procene , tj.cenovnik je nebitna stvar .
maradona ::U pravu si Venelume..lepo sam i ja pitao a sta je sa maksimalnom cenom i ko sme da vozi onda kako hoce,a drugo-ko ce da zabrani popust u toj kombinaciji,jer je minimalna cena na taksimetru,ko ce da zabrani rasprodaje i tome slicno,o kom vi trzistu govorite,jel to sve bas tako proslo pored one agencije za zastitu od monopola ili ja gresim?
Ako sam lepo razumeo, trenutno je bitnije da li će neka gospoda naplaćivati km po "njihovim cenovnicima" nego što ćemo mi naplaćivati propisan km !!!! Idea

Uz sav trud, izvinjavam se, al' vas ne razumem !!!!!!!! scratch
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 20 Apr 2011, 00:12

Pa nema sta tu da se razume,i dalje nisma siguran da li imamo jedinstvene cene i da li vise niko ne sme da daje popust (i koji to mehanizam zabranjuje bilo kakve akcije kao sto je popust),ako je minimalna cena odlucena-meni nije jasno sta je sa maksimalnom,jer je maksimalna bila da bi se neko zastitio od preteranog naplacivanja,ako se ne varam,valjda si razumeo sada fabulu.?!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Sre 20 Apr 2011, 06:02

Pa sve je tacno sto kazete,ali ljudi zar vam nije najvaznije da konacno jednom naplatite svoju uslugu kao sto bi trebalo.Ko nama daje popust kada kupujemo nesto,osim u nekim situacijama gde opet imaju ili losu robu koju ne mogu drugacije da prodaju ili na neki drugi nacin nam naplate kao i sa punom cenom.Toliko godina se zna ko i gde stoje ti koji vise naplacuju a oni i dalje rade.Smatram da nas treba vise da interesuje to da se nas rad ne omalovazava, vise nego sta ce stranke da misle i rade i ko ce da cepa sa cenama.Pametne stranke ce same da prepoznaju ko vozi posteno a oni ostali i da im napises nemoj u taj taksi ce uci kao i do sada,a ne zaboravite da ima onih koji nisu zasluzili da se voze ni u gepeku,a mi jos moramo da progutamo knedlu i damo taj prokleti popust na kraju.
Ove takticke fore vlasnike RFa da ukidaju kao sami popuste nadam se da je samo pocetak od onoga sto bi trebali da rade da bi nas zadrzali u svojim udruzenjima i da konacno pocnu da rade kao servis koji mi placamo da nam ucini uslugu, a ne da mi za njih robujemo a oni samo produzavaju bic i uvode nam pravila bez nase saglasnosti.Red i profesionalnost nam ne smeta,ali podcenjivanje...
I zato dajte jednom neka se bave visim naplatama oni kojima je to posao,a mi da se borimo zdravom konkurencijom,kvalitetom koji cemo moci da naplatimo a ne da budemo jos jadniji i obezvredjeni.
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 20 Apr 2011, 07:33

Sa najnizom ekonomskom cenom , za razliku od JEDINSTVENE cene , antimonopolska komisija moze da nam pljune pod prozor , jer postoji mogucnost da se vozi po toj ceni ili visoj od nje.Sve sto ide ispod te cene (popusti i sl.) se vodi kao dampingovanje cena , a to takodje nije zakonski dozvoljeno.A sto se tice stranki ,moj predlog ja da se uradi kao u Bugarskoj ,gde na zadnjem levom staklu u uglu stoji cenovnik sa tarifama , tako da stranka pre ulaska u vozilo mozeda se informise i da se odluci da li je ili nije zainteresovana da se vozi po istaknutim cenama (po propisanoj najnizoj ili samostalno formiranim cenama)
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 20 Apr 2011, 08:47

Eh da sam urednik sve bi vas pobrisao,sem angeline i goluba ;;qwu:
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 20 Apr 2011, 17:01

i jerotija Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 20 Apr 2011, 18:52

maradona ::Pa nema sta tu da se razume,i dalje nisma siguran da li imamo jedinstvene cene i da li vise niko ne sme da daje popust (i koji to mehanizam zabranjuje bilo kakve akcije kao sto je popust),ako je minimalna cena odlucena-meni nije jasno sta je sa maksimalnom,jer je maksimalna bila da bi se neko zastitio od preteranog naplacivanja,ako se ne varam,valjda si razumeo sada fabulu.?!
Da li ti razumeš da je zakonski ukunut popust na telefonski poziv ???????? tačka ???
Da li ti razumeš da ćemo od sada naplaćivati vožnje onoliko koliko otkuca taksimetar ??????
P.S. ostala pitanja, razmišljanja, nedoumice i rasprave drugi put !!!
pauk 523 ::Eh da sam urednik sve bi vas pobrisao,sem angeline
pa vodi me onda na večeru !!!!!! Embarassed Embarassed
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 20 Apr 2011, 20:00

Da li ti ipak ne razumes da zakon nije izglasan i kad ce ti biti jasno da se predsednici ili vlasnici danas nisu dogovorili za ukidanje popusta dok se 26.04. ne izglasa taj zakon,sta si zapeo kad nema nista od toga..Plavi taksi i ostali pojacavaju reklame za popust itd itd...bitka za stranke je pocela od kad je Pink ukinuo popust,uostalom zaboravite,nije ni bitno,ja ionako ne dajem popust...al' dozivljavam sva ova sranja sa vama zajedno..... nisam odavde

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Sre 20 Apr 2011, 21:09

Pink ce tek sada da pokupi stranke jer moze da ispostuje svaku voznju i pokrivaju ceo grad,a sa 30% ko se hvata za taster da vozi voznju od 500din i da naplati 350?Ili do aerodroma ako kuca po drugoj 1500 da naplatis 1050 a da napravis 44km.Ko ima racun da vozi tako taj nije normalan,a za zakon nisam siguran da nije izglasan,samo ne znam kada treba da stupi na snagu...
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 20 Apr 2011, 21:39

pizon ::Pink ce tek sada da pokupi stranke jer moze da ispostuje svaku voznju i pokrivaju ceo grad,a sa 30% ko se hvata za taster da vozi voznju od 500din i da naplati 350?Ili do aerodroma ako kuca po drugoj 1500 da naplatis 1050 a da napravis 44km.Ko ima racun da vozi tako taj nije normalan,a za zakon nisam siguran da nije izglasan,samo ne znam kada treba da stupi na snagu...
Živ bio i veliki porasto !!!!!!!!!! pkl
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Sre 20 Apr 2011, 21:45

Hvala takodje Wink
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 20 Apr 2011, 22:00

pauk 523 ::Eh da sam urednik sve bi vas pobrisao,sem angeline i goluba ;;qwu:

A mene, a mene? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 20 Apr 2011, 22:40

maradona ::Da li ti ipak ne razumes da zakon nije izglasan i kad ce ti biti jasno da se predsednici ili vlasnici danas nisu dogovorili za ukidanje popusta dok se 26.04. ne izglasa taj zakon,sta si zapeo kad nema nista od toga..Plavi taksi i ostali pojacavaju reklame za popust itd itd...bitka za stranke je pocela od kad je Pink ukinuo popust,uostalom zaboravite,nije ni bitno,ja ionako ne dajem popust...al' dozivljavam sva ova sranja sa vama zajedno..... nisam odavde
Napiši bar jednom "dobro je što se ukida popust" i zbog toga budi veseo k'o ja, bar jedan dan, a posle ćemo videti ko naplaćuje po tamo nekim cenama !!! Nemoj bre samo da zacrnjuješ, daj malo posvetli priču, bar sad kad se evidentno pojavila jedna svetla tačka u celoj našoj priči !! bounce bounce
A što se tiče plavog taksija, nadam se da ti je pizon odgovorio !!! Very Happy Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 20 Apr 2011, 23:53

Zapamtite sta Vam jerotije kaze POPUST CE SE VRATITI NA OVAJ ILI ONAJ NACIN

p.s.daj boze da nisam u pravu
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Čet 21 Apr 2011, 00:07

jerotije ::Zapamtite sta Vam jerotije kaze POPUST CE SE VRATITI NA OVAJ ILI ONAJ NACIN

Koji pesimista!Nesto ok se desava ali za neke ljude nikad i nista nece biti dobro! nisam odavde
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 145
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 21 Apr 2011, 00:45

Da ponovim >>>>>

daj boze da nisam u pravu
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 21 Apr 2011, 02:38

pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Čet 21 Apr 2011, 11:39

jerotije ::Zapamtite sta Vam jerotije kaze POPUST CE SE VRATITI NA OVAJ ILI ONAJ NACIN
Idi bre u Grčku, bolje ti je tamo ! Naodmaraš se tamo k'o čovek !! bounce
P.S. daj Bože da povedeš još ponekog odavde dole !!!!! drunken
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 21 Apr 2011, 13:56

Znam da Vam kvarim treuntno raspolozenje ali ja sam nepoverljiv. Secate li se da smo vec jednom skoro svi ukidali popust i da se nasla neka jajara koja ga je uvela pa se jos u medijima hvali kako su to uradili u interesu gradjana ali po nasim ledjima. Posle su svi polagano poceli s popustima.......
Ja NE zelim nikada vise popust kao ni Vi ali eto.....neverujem
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 21 Apr 2011, 14:52

Tesko je verovati posle 18 godina budalastina i gluposti,al hajde da budemo optimisti
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 21 Apr 2011, 15:24

Secate li se da smo vec jednom skoro svi ukidali popust i da se nasla neka jajara koja ga je uvela

Da jeste,ali tada je to bio dogovor,a sada je "ZAKON"
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 21 Apr 2011, 20:26

Srbija i zakon Veoma srecan

Pa gde ti zivis prijatelju ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Musa taj Čet 21 Apr 2011, 21:46

A šta na vaše dileme kaže Dejan Mali u tekstu
TAKSISTI UKIDAJU POPUST
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 22 Apr 2011, 03:37

Dejan Mali ce ostati mali.......malecki Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Pet 22 Apr 2011, 06:26

Stanje od juce na ulici,pink radi na tri poziva i nema neprimljenih voznji.Alfa jadno citanje i puno neprimljenih voznji.Posle tri neprimljena aerodroma vraca popust u prvoj na 20% a druga ostaje 30%.Sve stranke odose u pink i poneka u neko drugo udruzenje,a delovalo je pre popusta od 30% da ce biti perspektivna firma posle velike cistke i dobre reklame.Luks standardno,gold isto traljavo..i t d.
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 22 Apr 2011, 08:22

Alfa perspektivna firma?Mozda u saradnji sa muzejom automobila.Kako se ophodi "ljubazni taksista"sa strankom nakon sto trecinu para baci u vazduh?A prethodno je potpisao neki ugovor kojim je orocio unutrasnje organe na raspolaganje Koji.I tako par puta sedne stranka i opece se,a onda zove pink.Pa nek kosta sta kosta.A pinkisti nasmejani,doterani,kola im se cakle,šale se i uveseljavaju stranke....
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 22 Apr 2011, 10:53

Znaci, vise ni reklama ne pomaze........ni kozne gace Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Pet 22 Apr 2011, 14:32

VENELUME ::Ma sve je to meni i ranije bilo jasno , ali nije onima koji su to trebali da formulisu ipredloze gradu , a objasne na ulici....nego da i stranke znaju ko vozi po kojoj ceni , jer u situaciji kada se kaze najniza ekonomska cena , stranke nece znati koja je najvisa , pa ce tko biti vise prostora za manipulacije.
Kolega, sto se vi brinete ko ce po kojoj ceni da vozi??? Ako se saglasite sa cenom vaseg udruzenja, onda cete vi voziti po njoj, zar ne? Neko drugo udruzenje sutra mozda bude imalo zavidno bolji vozni park, recimo iskljucivo vozila do 10 god ili 5 god starosti, sve same limuzine Euro4 ili Euro5 i onda napravi sebi 15-20% vece cene. Sta bi tu vama smetalo??? Samostalci koji vama bodu oci su i do novog zakona imali istaknute cenovnike ( 4 x vece od vaseg ) ispred suvozaca, kako bi informisali stranke o ceni, sem toga, skoro redovno su ih i usmeno po ulasku u vozilo informisali unapred o ceni voznje. Ne mozete ocekivati da se stranke voze po istom cenovniku u BMW-u 2005 ili Alfi 2003 kao u raspaloj Ladi Samari ili Ladi sa Euro3-4 motorom jer je to NE REALNO!!!
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 348
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pet 22 Apr 2011, 16:28

Zapamtite sta Vam jerotije kaze POPUST CE SE VRATITI NA OVAJ ILI ONAJ NACIN

Znam da Vam kvarim treuntno raspolozenje ali ja sam nepoverljiv. Secate li se da smo vec jednom skoro svi ukidali popust i da se nasla neka jajara koja ga je uvela pa se jos u medijima hvali kako su to uradili u interesu gradjana ali po nasim ledjima. Posle su svi polagano poceli s popustima.......

Srbija i zakon

Pa gde ti zivis prijatelju ?

Znaci, vise ni reklama ne pomaze........ni kozne gace

Kakva razmišljanja.
Pa ti kada kreneš na ulicu da radiš već kažeš sam sebi da nećeš ništa zaraditi.
Da li već misliš da ti prvi nećeš poštovati zakon!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

VENELUME ::Ma sve je to meni i ranije bilo jasno , ali nije onima koji su to trebali da formulisu ipredloze gradu , a objasne na ulici....nego da i stranke znaju ko vozi po kojoj ceni , jer u situaciji kada se kaze najniza ekonomska cena , stranke nece znati koja je najvisa , pa ce tko biti vise prostora za manipulacije.

Kolega, sto se vi brinete ko ce po kojoj ceni da vozi??? Ako se saglasite sa cenom vaseg udruzenja, onda cete vi voziti po njoj, zar ne? Neko drugo udruzenje sutra mozda bude imalo zavidno bolji vozni park, recimo iskljucivo vozila do 10 god ili 5 god starosti, sve same limuzine Euro4 ili Euro5 i onda napravi sebi 15-20% vece cene. Sta bi tu vama smetalo??? Samostalci koji vama bodu oci su i do novog zakona imali istaknute cenovnike ( 4 x vece od vaseg ) ispred suvozaca, kako bi informisali stranke o ceni, sem toga, skoro redovno su ih i usmeno po ulasku u vozilo informisali unapred o ceni voznje. Ne mozete ocekivati da se stranke voze po istom cenovniku u BMW-u 2005 ili Alfi 2003 kao u raspaloj Ladi Samari ili Ladi sa Euro3-4 motorom jer je to NE REALNO!!!

PA kako da se ne brine ko po kojoj ceni vozi,važnije je to što drugi više napaćuju nego da li će većina normalnih taksista naplatiti cenu koju pokaže taksimetar bez davanja popusta!!!!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 22 Apr 2011, 17:42

Mozete to krstiti raznim imenima,ali KRADJA je KRADJA.Bez obzira da li je unapred najavljena,ispisana krupnim ili sitnim slovima,ili na misice posle voznje,zbog takvih stvari se u pametnom svetu odgovara.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći