Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

PROTEST TAKSI-PREDUZETNIKA

Strana 10 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: PROTEST TAKSI-PREDUZETNIKA

Počalji od struja taj Pon 24 Feb 2014, 13:13

Pre nepune 3 godine smo zbog iste stvari izlazili na ulice!?

[img][/img]
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pon 24 Feb 2014, 14:58

Fingiran protest pred izbore.Mi jao nesto trazimo,a oni nam kao to obecaju,i eto njima glasova.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Brate Sajo upravu si 100%, Aca Bjelić u akciji samo tako!

Počalji od zlaja taj Pon 24 Feb 2014, 17:16

brat saja ::...i eto njima glasova.
Bio ja danas, pozvali me kao počasnog gosta, svi me pohvalili, da nije bilo mog truda i YouTuba.... Lepo sam se pozdravio sa svima, nisam ništa komentarisao jer ipak je ovo Tedijev SATUS sa Acom Bjelićem na čelu kolone... U jednom trenutku reče jedan novinar: Aco šta to bi promenili ste dresove... ali sve je to samo igra, idemo dalje!
Pozdrav Zlaja  Very Happy 

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pon 24 Feb 2014, 21:09

Tacno tako,ne treba pisati uz vetar.Ako su vec prihvatili da pisaju kada im se kaze.
Ili bas suprotno,treba pisati uz vetar i ostati svoj.
Makar i popisan.
Kako je kome milije.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Pon 24 Feb 2014, 21:18

Pa dobili smo šargarepu ili bananu, već kako se ko oseća.

kole 44
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 101
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Uto 25 Feb 2014, 04:05

zlaja ::
Bio ja danas, pozvali me kao počasnog gosta, svi me pohvalili, da nije bilo mog truda i YouTuba.... Lepo sam se pozdravio sa svima, nisam ništa komentarisao jer ipak je ovo Tedijev SATUS sa Acom Bjelićem na čelu kolone... U jednom trenutku reče jedan novinar: Aco šta to bi promenili ste dresove... ali sve je to samo igra, idemo dalje!

Iza svakog štrajka stoji neko........... koji nas navuče na tanak led. I tako ceo život da li smo mi najgori od svi preduzetnika

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 25 Feb 2014, 09:24

Iza svakog štrajka stoji neko........... ::
Jok....nego skupile se kolege sa Celara a ostali se spontano pridruzili  Veoma srecan 
Ma daj bre kume, kome je taxi sindikat, Mali i ostalo drustvo donelo dobrobit osim sebi ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sad je malo jasnije, kandidat pod red. broj 19 je?

Počalji od zlaja taj Čet 27 Feb 2014, 19:51

http://www.beograd.rs/download.php/documents/Izbornalistabr4.pdf
Da li ovo znači da je i Aciken završio karijeru ili ja to nešto ne razumem najbolje,

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Feb 2014, 20:06

Ja ne razumem najbolje zasto ime Cede shmrka na taxi forumu ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Ni ja ne razumem, valjda nosi sigurne glasove 5500 taksista?

Počalji od zlaja taj Čet 27 Feb 2014, 20:25

19 Александар Бјелић 1958. Таксиста ЛДП

jerotije318 ::Ja ne razumem?

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Feb 2014, 20:28

E ako nam Aleksandar Bijelic i LDP ne pomogne onda nam ni kozne gace nece pomoci  Veoma srecan 
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 27 Feb 2014, 20:50

A kakve veze ima sto je na izbornoj listi, to je demokratsko pravo svakog pojedinca.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Feb 2014, 21:38

A zasto je politika u taksiju ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 27 Feb 2014, 22:10

Politika je u svemu, pa ne mozemo jednu taksi stanicu da preuredimo dok politicari to ne dozvole.
Ocigledno da nekima nije jasno da onog trenutka kad potpisu ugovor o poslovno tehnickoj saradnji u nekom udruzenju automacki su dali glas A.B. da ih predstavlja i to je cinjenica jednostavno prvi se setio i to je tako covek hoce da to materalizuje kroz politicki angazman i to je potpuno legitimno.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Feb 2014, 22:21

Aleksandar Bijelic poceo se guzelja i u politici, kakav ljigavac a Vi ga slusajte i komentarisite
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 27 Feb 2014, 23:06

U bre jerotije gde je tebi granica, ti si prvi prokomentarisao Zlajin post, Vidi se da nisi dugo na taksiju i da si izasao iz price. Mnoge su se stvari promenile, pozicije pojedinaca, sindikalnih organizacija, udruzenja gradjana svako trazi svoje parce pod suncem. Niko i ranije nije slusao ove ili one taksisti su jednostavno odlicna masa za manipulaciju. Ono sto ti ne vidis jer nisi na takisiju je to da su vecina taksi firmi udruzenja a A.B. je tamo neki glavni sraf u nekom tamo Savezu taksi udruzenja i kad recimo udjes u Cukaricki ili Zuti ili sad da ne nabrajam ti hteo ili ne si dao svoj pristanak da te A.B. zastupa.
Pogledaj zadnjih 100 svojih postova to su uglavnom postovi od jedva dve recenice i uglavnom su u negativnom kontekstu. Ako vec nesto komentarises bar daj neke argumente  a ne da pises 4-5 reci da bi stigao magnuma.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pet 28 Feb 2014, 00:51

to je to :: Pogledaj zadnjih 1000 svojih postova to su uglavnom postovi od jedva dve recenice ......
....  a ne da pises 4-5 reci da bi stigao magnuma.
.... da ne bude da sam je rek'o !!!!  Veselje Veoma srecan 
ovako ipak ima težinu !!!  Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 28 Feb 2014, 01:30

Ako vec nesto komentarises bar daj neke argumente ::
Koji ti argument treba vise od toga da je A.B sto godina predstavnik taksista a nista nije uradio [kao ni mnogi drugi].
To vazi i za ovog Malog  Very Happy  a taksisti nisu politicari i ne treba ni u jednom kontekstu da se s politikom mesa.
I kakve veze to ima koliko nisam u taksiju, mozda sutra opet budem a ti pricas da bi nesto pricao ali nemas osnove brate, suplje je...........
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 28 Feb 2014, 05:42

to je to ::. Ono sto ti ne vidis jer nisi na takisiju je to da su vecina taksi firmi udruzenja a A.B. je tamo neki glavni sraf u nekom tamo Savezu taksi udruzenja i kad recimo udjes u Cukaricki ili Zuti ili sad da ne nabrajam ti hteo ili ne si dao svoj pristanak da te A.B. zastupa. .
E u tome je POENTA price , kako ce da zastupa mene, tebe ,NN. ako zastupa i interese neke politicke stranke.Jer cesto moji interesi i Zlajini su dijametralno suprotni (i ako smo na ovaj ili onaj nacin u istom poslu) , a kamoli interesi nas taksista sa jedne strane i politickih stranaka sa druge. Dali to znaci da i sve one ciji je A.B. zastupnik voljno ili nevoljno uvlaci u politiku(stranka apsolutno nebitna) i da ce se svi postupci(strajkovi , dopisi , sl.) kao i u ovom slucaju zadnjeg protesta organizovati po diektivi neke stranke sa ciljem da se destabilizuje Grad. ;d;rr;
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Pet 28 Feb 2014, 07:13

I ne samo to. Zar se tu ne sudaraju interesi građana i interesi taksi preduzetnika. Na prvom mestu pitanje cene. Pa kvalitet voznog parka, popusti, fiskalne kase, sve ono na čemu insistiraju građani. A Aca hoće da zastupa i jedne i druge. Ili je u pitanju samo namera da se preko leđa taksista popenje na leđa građana.

kole 44
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 101
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 28 Feb 2014, 07:16

Zadnji protest je bio u cilju uvlacenja Malom i sns u dupe.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Dok imaš - svačiji si, kad nemaš - ničiji si...

Počalji od zlaja taj Pet 28 Feb 2014, 07:35

VENELUME ::...Jer cesto moji interesi i Zlajini su dijametralno suprotni (i ako smo na ovaj ili onaj nacin u istom poslu)...
Daj neki primer...

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 28 Feb 2014, 07:58

VENELUME :: Dali to znaci da i sve one ciji je A.B. zastupnik voljno ili nevoljno uvlaci u politiku(stranka apsolutno nebitna) i da ce se svi postupci(strajkovi , dopisi , sl.) kao i u ovom slucaju zadnjeg protesta organizovati po diektivi neke stranke sa ciljem da se destabilizuje Grad. ;d;rr;

Pa naravno, neko koristi navijace a neko ostale. Institucije u Srbiji su toliko razbijene da osim propalih starih firmi i nemate vise nigde grupu zaposlenih od 5000 i kusur ljudi ti ljudi imaju porodice pa se ta cifra recimo mnozi sa 3 i dodjete do konacne sume od 15000 glasova a to je 10 posto od cenzusa za 15 poslanika. Vi ste sa predizbornih 15000 potencijalnih glasova opasan igrac u kampanji.  Nije bitno sto vi ne mozete da to sigurno ostvarite ali imate dobar start kao argument i u tome je caka.
A.B se zasitio praznih prica i sad hoce da svoje znanje i iskustvo iz prethodnih godina materalizuje i JA ga potpuno razumem isto bi napravio, e sad sto se to nama ne svida ili sto to nama nista nece pomoci (mislim na taksiste) to je vec nas problem.

brat saja
Zadnji protest je bio u cilju uvlacenja Malom i sns u dupe.

Naprotiv zadnji protest je bio samo dobar tajming da se zauzmu bolje startne poziciji u podeli karata nakon izbora a to se sad i vidi iz primera da je neko na listi LDP-a. Glupo je da se zavaravamo da neki prelazni organ ima interesa da resava stvari na duze staze evo i primera nista se nije promenilo od kako daju izjave da su uradili ovo ili ono u zadnih mesec dva samo su komunalci poceli nas regularne da vise kontrolisu i pisu kazne a problemi su ostali, e da i parking servis je profitirao bar sad nema minus u kasi od napalate na aerodromu.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 28 Feb 2014, 08:15

A.B se zasitio praznih prica i sad hoce da svoje znanje i iskustvo iz prethodnih godina materalizuje i JA ga potpuno razumem isto bi napravio, e sad sto se to nama ne svida ili sto to nama nista nece pomoci (mislim na taksiste) to je vec nas problem. ::
I zato i kazem da politiku i taxi ne treba mesati a ti tvrdis da to ide zajedno, kao mora.......
Ma ne mora kume, ne mora........samo ignorisati A.B i njemu slicne koji vec deceniju talasaju uzalud, ispiraju mozak
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Nekad se zapitam...

Počalji od zlaja taj Pet 28 Feb 2014, 09:15

to je to ::A.B se zasitio praznih prica i sad hoce da svoje znanje i iskustvo iz prethodnih godina materalizuje i JA ga potpuno razumem isto bi napravio, e sad sto se to nama ne svida ili sto to nama nista nece pomoci (mislim na taksiste) to je vec nas problem.
Kakva zamena teza ja taman pomislim ti Sale nešto razumeš a ono ćorak a tačno je samo jedno:
http://vukajlija.com ::Davljenik se i za slamku hvata. Vrlo dobra poslovica, primenljiva na različite životne situacije. Meni trenutno pada na pamet ona u kojoj se lik na WC šolji, nakon što se iskenjao i shvatio da je sav toalet papir potrošen, hvata za kartonski valjak preostao od rolne, u nadi da će i njega moći da iskoristi za brisanje.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 28 Feb 2014, 11:11

Lepo je izgledalo pred kamerama,taksisti predaju zahteve,malac procita,prostudira,i kaze-nema problema smatrajte ispunjenim. I onda par hiljada taksista gleda dnevnik i kaze jbt ovo je nas covek,za njega glasam. A zahtevi-obecaj nam da je sutra subota,zakuni se da dan ima 24 casa,reci da me volis....Zasto nisu postavljeni pravi zahtevi,goruca pitanja,pa da se protest unapred najavi i bude masovan,a ne ovako da sto manje ljudi dodje,a da ipak mozemo da imamo vest za dnevnik.
Zna se ko ce pobediti na izborima,na radost ili na zalost-kako kome,ali je prava utakmica ko ce biti drugi jer prvi nece moci sam.E tu je Acika video sebe,kad ne moze za Partizan igrace za Teleoptik,a da li ce biti druga,treca,peta violina,videcemo uskoro.
Bas me zanima sta je to sto je promenjeno posle protesta pa je nama bolje.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 28 Feb 2014, 11:31

Nema zamene teza samo imaju razliciti uglovi gledanja.
Kad Zlaja krene u akciju on to najavi a recimo A.B. je sacekao da zaigra mecka pred vratima taksita pa se pojavio kao spasioc sa savezom udruzenja, kako mu je to proslo sad hoce da bude drugi ili treci kako kaze Saja.

to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Izbori

Počalji od a1109 taj Pet 28 Feb 2014, 12:59

"..A.B se zasitio praznih prica i sad hoce da svoje znanje i iskustvo iz prethodnih godina materalizuje i JA ga potpuno razumem isto bi napravio, e sad sto se to nama ne svida ili sto to nama nista nece pomoci (mislim na taksiste) to je vec nas problem....."

U LDP-u materijalizuje samo Čedomir Jovanović tako da se bojim da mrvice sa Čedinog stola nisu ono što očekuje A.B. ali
to je njegov problem .Naš problem ,odnosno ono što treba da vodimo računa je da je u jeku predizborna kampanja ,političari sada kao što je opšte poznato obećavaju i stvari koje se graniče sa naučnom fantastikom .Shodno tome treba da vodimo računa da nas zajedno sa našim interesima ne potroše za ovih par meseci za potrebe kampanje .Složićete se da nemamo više vremena za takve zajebancije .Treba sačekati formiranje vlasti i tražiti da ta ista vlast radi po zakonu jer su zahtevi legitimni pa je nebitno koja će stranka doći na vlast .Ovo paradiranje u predizbornoj kampanji je bespotrebno zauzimanje strana .Mislim bespotrebno za nas .Taksista kao i svaki drugi čovek treba da glasa po sopstvenoj volji a ne organizovano . Uostalom zašto taj LDP nije pokretao te priče u gradskoj skupštini do sada ?

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 161
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 28 Feb 2014, 13:42

Treba sačekati formiranje vlasti i tražiti da ta ista vlast radi po zakonu jer su zahtevi legitimni pa je nebitno koja će stranka doći na vlast
Tako je brate
Uostalom zašto taj LDP nije pokretao te priče u gradskoj skupštini do sada ?
Pa sad ce izbori, prosto.........
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Burna nedelja na gore, dole, bolje...

Počalji od zlaja taj Pet 28 Feb 2014, 18:50

brat saja ::...Bas me zanima sta je to sto je promenjeno posle protesta pa je nama bolje.
Dosta se promenilo, ukinut je vaucher od 1800 din na Aerodromu, Sindikati su se ujedinili jer su uvideli da je vrag odneo šalu, palo par divljaka u Gradu i na Aerodromu, A.B. od samoproklamovanog nezavisnog vašeg-našeg pregovrača postao član LDP-a i potencijalni poslanik Gradske Skupštine i da ne zaboravim, ako je to na bolje, Pink najavio popust od 15-og Marta!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 28 Feb 2014, 19:17

VENELUME ::...Jer cesto moji interesi i Zlajini su dijametralno suprotni (i ako smo na ovaj ili onaj nacin u istom poslu)...
Daj neki primer...
Pa najprostiji primer-broj clanova u firmi.Tebi odgovara da bude sto veci (vise placenih smena-veca zarada) , a meni sto manji (vise primljenih voznji-veca zarada) , a zajednicko nam je sto i jedan i drugi zelimo da bude sto vise poziva.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 28 Feb 2014, 19:22

A.B. od samoproklamovanog nezavisnog vašeg-našeg pregovrača postao član LDP-a i potencijalni poslanik Gradske Skupštine

jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 28 Feb 2014, 20:07

Uostalom zašto taj LDP nije pokretao te priče u gradskoj skupštini do sada ?
Zato sto nisu ni bili u gradskoj skupstini.
Nas najveci problem,vaucer od 1800 din najzad je ukinut.
Ni po jada sto jos uvek stojimo kao gluve kucke po coskovima jer nema mesta na stanicama koje placamo,jer sindikati su se ujedinili.
Za registraciju nas muze i šiša kako ko stigne,otimaju nam brdo para za obican a4 papir,ali Acika ulazi u skupstinu.
Ostvarice se pritajeni san svih gazdi udruzenja da se vragi popust,ali daj da napljujemo prvog koji to uradi,a mi cemo za njim.
Bitange nam otimaju voznje ispred nosa na splavovima,uscu,delti...
Zlaki,to sto radis na livadi je sasvim ok,ali nemoj da se foliras da od toga najvece koristi neces imati bas ti.I treba,ulozio si dosta svog zdravlja da razjuris olos,pa budi iskren do kraja,nema tu nista lose.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Pet 28 Feb 2014, 20:11

VENELUME ::
Daj neki primer...
Pa najprostiji primer-broj clanova u firmi.Tebi odgovara da bude sto veci (vise placenih smena-veca zarada) , a meni sto manji (vise primljenih voznji-veca zarada) , a zajednicko nam je sto i jedan i drugi zelimo da bude sto vise poziva.
To je nekako los primer ,sve je povezano .Malo clanova mislim da ne znaci da stanica prsti od poziva,mnogo clanova ,opet znaci duze cekanje, i kao i uvek u zivotu najoptimalnije resenje je negde na sredini .

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

"Ko drugome jamu kopa, sam u nju upadne",

Počalji od zlaja taj Pet 28 Feb 2014, 20:52

brat saja ::...Zlaki,to sto radis na livadi je sasvim ok,ali nemoj da se foliras da od toga najvece koristi neces imati bas ti.I treba,ulozio si dosta svog zdravlja da razjuris olos,pa budi iskren do kraja,nema tu nista lose.
Odgovor je prost, Aerodrom je zlatna koka za taxi business a ne treba zaboraviti ni onaj samonokaut i rajsferšlus od pre 4 godine! Ima naravno i moja tvrdoglavost i pravdoljubivost pa sam želeo da pokažem da ništa nije nemoguće kad se veruje da je moguće!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 28 Feb 2014, 21:09

Rajsferslus je bio ogromna greska,kao da trazis remi,a imas kraljicu i topa fore.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

01. Mart 2005 - 01. Mart 2014, 9 godina BgTaxi mog minulog rada!

Počalji od zlaja taj Pet 28 Feb 2014, 21:42

brat saja ::Rajsferslus je bio ogromna greska,kao da trazis remi,a imas kraljicu i  topa fore.
Ma sve jasno tada su bili "počišćeni" za 5 dana samo tako a koliko je suludo bilo činiti im bilo kakav ustupak, strašno!? Ali da ne kukumavčim, sada šansu treba iskoristiti da svi koji žele da rade pošteno preuzmu sve njihove vožnje (npr u letnjem periodu 80 x 5 = 400) i za sva vremena RUKOvodioce proterati iz hola!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sub 01 Mar 2014, 06:11

a1109 ::
To je nekako los primer ,sve je povezano .Malo clanova mislim da ne znaci da stanica prsti od poziva,mnogo clanova ,opet znaci duze cekanje, i kao i uvek u zivotu najoptimalnije resenje je negde na sredini .
Mislim da primer uopste nije los , ja pricam o KONKRETNOM obimu posla i broja poziva.Kad kazem konkretnom misli na broj poziva koji se cita ovih dana.A to znaci da nije isto 1000 ili 2000 poziva na 300 i 500 ljudi , slozices se sa tim.A ja nisam ponudio resenje ,nego primer koji je Zlaja trazio. I ja sam Zlaju naveo zato sto je on ovde na forumu i hoce da procita i odgovori , a to sto neko misli da se Tedi i drugi vlasnici bore za nasa prava i bolje uslove rada,neka kazu oni koji su morali da se odluce izmedju PIN i PINK taksija .A opet u onome sto si ti napisao ponovio si moj primer , samo sto mi to ne deluje kao pisanje nekoga sa terena.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Sub 01 Mar 2014, 07:47

Mozda se nismo razumeli , hteo sam da kazem da je nerealno da udruzenje ili firma sa dvadesetak clanova ima mnogo poziva kako bi clanovi bili zadovoljni iz prostog razloga sto fizicki ne mogu da pokriju teritoriju grada i da odgovore na pozive .

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sub 01 Mar 2014, 12:57

Slazem se ja sa tobom , a primer je samo to - primer razmimoilazenja interesa vlasnika i korisnika RC-a. A i mislio sam na respektabilne firme  , a ne na one koje imaju 200 - 300 clanova ili manje.Bez  uvrede istih .

Poslednji izmenio VENELUME dana Sub 01 Mar 2014, 16:45, izmenjeno ukupno 1 puta
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Sub 01 Mar 2014, 14:14

Evo jedne racunice nastale u trenucima dosade na obrtaljci 25-ice:
Pretpostavimo da se svakog minuta procita 1 voznja(sigurno se procita manje jer nocu stanica opasno cuti). To je dnevno 24x60 jednako 1440 voznji puta dva kanala jednako 2880 voznji puta 30 dana jednako 86400 voznji. Ponavljam,poduslovom da svih 24 casa cita po voznju na minut,na oba kanala.Da li cita,neka svako prosudi za sebe.
Elem,86400 podeljeno na 1500 clanova,kaze da je svako uzeo 57 voznji.
Koliko onda taksistu kosta voznja?
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 01 Mar 2014, 17:02

Pridruzicu se razmisljanju a dajem komentar, da je postalo mnogo vaznije kolika ti je zarada po satu rada/cekanja nego koliko si uzeo ovih ili onih voznji.

Sa ovim podatkom treba ulaziti u jednacinu i prema tome treba traziti sebi mesto pod necijim suncobranom.
Jer na kraju svake smene vlada jedan isti osecaj sa pitanjem: Koliko li sam dobar?
Uvek manje nego sto mi treba!
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 22 Okt 2014, 22:02

... na ulicama će se u toku sledeće nedelje naći i 14.000 taksista, od kojih su se neki u ponedeljak već pridružili advokatima. "Trenutno smo u pregovorima s gradonačelnikom Beograda i ministarstvima, a ako ne postignemo dogovor, u roku od nedelju dana organizovaćemo štrajk koji Srbija još nije videla. Na ulice će izaći 14.000 srpskih taksista, koji će blokirati veće gradove u Srbiji", rekao je Aleksandar Bjelić, predsednik Saveza udruženja taksista Srbije...

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Čet 23 Okt 2014, 09:25

Koji su zahtevi ovaj put?

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od peradetlic taj Čet 23 Okt 2014, 11:00

a1109 ::Koji su zahtevi ovaj put?

Otpis dugova.

peradetlic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 75
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Čet 23 Okt 2014, 11:23

Ovi ne otpisuju dugove .Osim toga , tako se dovodi u neravnopravan položaj većina koja redovno plaća obaveze .Baš bih voleo da mi sad padne sa neba par hiljada koje sam plaćao godinama a koje neko nije plaćao temu sad treba otpisati dug ,pa da recimo obnovim vozni park ,na primer .
Mislim da taj otpis u suštini ne bi bio pozitivan signal , pri čemu ne želim da ulazim u lične motive za neplaćanje .

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Treba lečiti uzroke, a ne posledice

Počalji od Zokenzi taj Čet 23 Okt 2014, 21:40

Divljaka i lopova na sve strane i niko ništa ne preduzima affraid
I kad ovi prvi uzmu deo našeg kolača, a ovi drugi oteraju i zaplaše ovo malo stranaka, naravno da fali za porez.
I onda ajmo u protest da se ne plaća porez ;d;rr;

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Pet 24 Okt 2014, 09:32

Uvek u senci neplacanja poreza ostaju pravi problemi
- divlji taksisti i tx divljaci
- vozilo kao osnovno sredstvo rada
- placanje svih taksi i akciza koje placamo kao i obicni gradjani prilikom registracije i kupovine goriva
- zastita na radu
- licence i status taksiste kao preduzetnika
- manjak taxi stajalista
- aerodrom, zeleznicka, autobuska, Trg Republike, Usce, kradja musterija i unistavanje reputacije vecine
- bahatost komunalaca, inspekcije i policije kao da smo niza rasa
- gomila nameta, uverenja, nalepnica
i td i td
Da se razumemo, visina poreza i otplata duga treba uvek da su na dnevnom redu ali po meni posle gore navedenog i bez nerealnih zahteva

Mislim da posle skoro 20 godina rada prvi put necu ici na protest
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od peradetlic taj Pet 24 Okt 2014, 19:01

Šetač ::Uvek u senci neplacanja poreza ostaju pravi problemi
- divlji taksisti i tx divljaci
- vozilo kao osnovno sredstvo rada
- placanje svih taksi i akciza koje placamo kao i obicni gradjani prilikom registracije i kupovine goriva
- zastita na radu
- licence i status taksiste kao preduzetnika
- manjak taxi stajalista
- aerodrom, zeleznicka, autobuska, Trg Republike, Usce, kradja musterija i unistavanje reputacije vecine
- bahatost komunalaca, inspekcije i policije kao da smo niza rasa
- gomila nameta, uverenja, nalepnica
i td i td
Da se razumemo, visina poreza i otplata duga treba uvek da su na dnevnom redu ali po meni posle gore navedenog i bez nerealnih zahteva

Mislim da posle skoro 20 godina rada prvi put necu ici na protest

U potpunosti se slazem sa Setacem. Ni jedan problem nece biti resen otpisom dugova, jer ce se ti dugovi opet nagomilati. Problem je u optimalnom organizovanju koje nije napravljeno.

peradetlic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 75
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 24 Okt 2014, 21:15

Ali kad pogledamo kako se tajkuni provlace, zasto da i mi ne pokusamo da se ogrebemo za nesto.
S druge strane jednom treba uvesti nultu godinu i recimo nagraditi sve one koji su uspeli da se odrze ove zadnje dve godine u reprogramu sa redovnim uplatama. Naslusao  sam svakakvih gluposti zadnjih dve godine, neki nisu hteli namerno da placaju obaveze jer cekaju da im neko to oprosti.
Problemi nikad nece biti reseni jer vlast sve radi da ne uradi nista koja god dodje na vlast.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći