Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Chat (2008-2011.god)

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Chat (2008-2011.god)

Počalji od kiconix taj Sre 26 Mar 2008, 20:16

E pa Zlajo nisam ja tebe nazvao budalom, ne znam sto se ljutis!
I nemoj da te Jerotije otera pa nije on jedini na forumu,ima nas jos.
Par puta sam napomenuo da ti skidam kapu sto si uopste tu sunny
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 26 Mar 2008, 21:20

zlaja ::"I ne odgovaraj nam nista drugo-ne skreci temu"
Kako vidim pišeš mi u množini i odlično sam te shvatio:
Iš sa našeg PINKOVSKOG foruma!
Razumeo sam te odlično, sve što si pokušavao i radio urodilo je plodom.
Jasno mi je da ako si već potpuno nemoćan imaš pravo na niske udarce, ali ja zaista ne mogu biti kriv jer ja JEDINI u gradu NE DAJEM table taksi divljacima i to ti je tako. Ako misliš da je to ne dovoljno sa moje strane reće ću ti takođe da sam danas ponovo imao velike neprijatnosti na aerodromu i da su po mom sudu to tamo mnogo veći divljaci nego ti koje ti pominješ. Ne treba više da ti ponavljam ko gubi ima pravo da se ljuti ali moram ti reći da je u ovom slučaju preovladao samo moj zdrav razum: PAMETNIJI POPUŠTA!
Ako si hteo da me OTERAŠ, USPEO SI!
Pozdrav Zlaja

Gospodine Zlajo ovaj forum nikad neće biti Pinkov a ni jednog drugogo udruženja na teritoriji Srbije. To što sam ja trenutno u Pinku je čista slučajnost. Za vašu informaciju kad sam pravio osnove ovog foruma (registrovan je 01.01.2008.) bio sam član Maxiss taxija.
Taxi - Forum je prdviđen isključivo za druženje taxista i vi kao vlasnik jednog od jačih udruženja ste svakako dobro došli ovde.
Niko vama nije osporavao vašu borbu na Aerodromu i verujem da ste imali problema ali vec par meseci kampanja vašeg udruženja je vožnje do i od aerodroma samim tim ste poremetili posao onim kriminalcima tamo.
Danas smo kiconix i ja slučajno se zatekli u isto vreme na aerodromu oko 14 časova i malo gledali kako radite na aerodromu i mogu reći svim kolegama da onu organizaciju i pažnju koju vi posvećujete toj akciji je odlična.
Pošto vas ne poznajem i ne poznajem vašeg PR menadzera Bambija nismo mogli da se upoznamo, mada je gospodin Bambi bio samo na 2 metra od nas, sve pohvale za odnos koji je pokazao prema kolegama. Tako nešto nisam video u nijednom udruženju.
Da ne ispadne da vas samo hvalim mislim da bi trebalo da malo spustite loptu sa prezentacijom svog taxi udruženja ovde i da se družimo bez tenzija, isto tako bi zamolio Jerotija da malo spusti gard i da se sve teme na forumu ne pretvaraju u ličnu prepisku između njega i Zlaje.
Žao mi je što ste nesuglasice iz privatnih susreta sa Jerotijem i Vi i On preneli na stranice ovog foruma. Milslim da ne bi trebalo da nas napustite a istovremeno opominjem ostale članove foruma da u buduće se uzdrže provokacija kakvih je bilo do sada jer ću u protivnom biti prinuđen da brišem postove. Pročitajte kako je kolega Mirko shvatio ovo pa je postavio cene i savete u vezi automobila.

Pozdrav za sve.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dobro na dobro se lepi, a zlo na još veće zlo izlazi...

Počalji od zlaja taj Čet 27 Mar 2008, 06:46

tojeto ::Gospodine Zlajo ovaj forum nikad neće biti Pinkov a ni jednog drugogo udruženja na teritoriji Srbije...Žao mi je što ste nesuglasice iz privatnih susreta sa Jerotijem i Vi i On preneli na stranice ovog foruma...

Pozdrav za sve.

Slažem se sa tobom u PUTPUNOSTI, ali molim vas shvatite: Ja ne mogu biti kriv što sam crna ovca (ili ružno pače) u taksiju.
Jednoga dana... kad prođe određeno vreme... jer vreme leči i sudi... svi normalni, pošteni i hrabri taksisti će biti kod mene u udruženju!
Dobro na dobro se lepi, a zlo na još veće zlo izlazi...
Pozdrav za sve od dobronamernog Zlaje

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

normalan - posten.....

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Mar 2008, 13:09

svi normalni, pošteni i hrabri taksisti će biti kod mene u udruženju!
Jok more, bice u Pinku ili Maksisu Smile Stvarno ne razumem zasto se Zlajo osecas kao crna ovca ? Ovde na forumu smo svi isti i nema viseg niti nizeg, nema gazde, radnika......ovo je drugarski forum, nasa mala pricaonica gde pricamo o svemu sto nas boli za posao koji radimo. Ispalo je da samo mi tebe nesto pitamo a ti delimicno odgovaras kao da si ti nas neki veliki mozak. Pa sigurno si vise upucen u neke stvari nego mi. Ti si vlasnik jednog od skoro najvecih udruzenja, imas kontakte sa svima, idete na sastanke, ruckove, konsultacije, pregovore.....a mi smo samo radnici taksisti [crnci] koji traze bolje. Nikad necu razumeti zasto o nekim stvarima NE zelis da komentarises :?: nikada...... :silent:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lepa ti je ta slika bilborda, da li znaš ko je to smislio...

Počalji od zlaja taj Čet 27 Mar 2008, 15:34

svi normalni, pošteni i hrabri taksisti će biti kod mene u udruženju!
Lepa ti je ta slika bilborda, da li znaš ko je to smislio, uradio i platio?
I kad nas je već prozvao urednik foruma to je to, i zamolio da ne budemo prostaci, zašto ti nastavljaš da se tako ponašaš, verovatno se plašiš da ću ispričati svima kakav si MAGARAC ispao 20 marta ili nam sam ti reci šta to tebe muči da shvatiš da ja nisam kao sve ostale gazde.
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Mar 2008, 16:22

kakav si cenzurisano ispao 20 marta
Kao prvo, pristojnije se ponasaj na forumu i izbegavaj pogrdne nazive i za mene i uopste. Kao da nikad nisi bio ni na jednom forumu ili mozda nisi procitao pravilnik ili si mozda po prirodi tako vaspitan.......i sta je to bilo 20 marta ? Vidim da si ti drugacili od ostalih vlasnika udruzenja, mnogo drugaciji :|
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 27 Mar 2008, 16:41

Ja ipak mislim da je to privatna stvar vas dvojice i to rešite van ovog foruma.
Neću vam dozvoliti da se svađate i vređate ovde nemoj te me terati da zaključam temu.
Zlajo milsim da je vreme da prestaneste da nazivate ostale članove foruma
Budalama
Magarcima
Neznalicama i da ne nabrajam više. Na forumu ima svake nedelje u proseku bar po jedan novi registrovan i zamislite da dođe ovde i čita pljuvanje između vas dvoje.
Zadnjih 2 godine ja sam razmišljao kako da taxisti budu informisani i ovaj forum je odlično mesto i trebalo bi da se ide na povećavanje broja registrovanih baš iz razloga da bi taxisti imali šta da saznaju o stvarima koje su bitne za naš posao. Možda i kao jedan vid oglašavanja i organizovanja.
Iskreno da vam kažem i mene interesuje šta se dogovarate i kako odlučujete o sudbini nas taxista ali vam neću trežiti da mi odgovorite verovatno ima stvari o kojima ne možete da pričate, to ostavljam vama da odlučite.

Danas sam razgovara sa dvoje kolega jedan je registrovan ovde i nema ni jedan post a drugi je juče pogledao forum i danas mi kaže ma šta ću da gubim vreme da čitam kako se ona dvojica pljuju.( to je loš znak )
Ovde ima članova koji su se registrovali iz sasvim drugih namera a ne da se prozivaju međusobno.
Jerotije ja bi zamoli ako može da se ne smaramo više oko tih divljaka. Vi i mnogi na ovom forumu zanju da dok država ne uzme stvar u svoje ruku to pitanje će ostati otvoreno.

Ako se sećate sa krstaricinog foruma kako su kačili slike divljaka po Beogradu i slike krševa koji se voze.
Eto vam prilike pa ih kačite ovde da bude sve dokumentovano.

Ja sam vas ljudski i iskreno pozvao na korektan odnos ovde na forumu pa sad ako vas nije sramota od ostalih onda nastavite.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 27 Mar 2008, 17:15

Podrzavam tojeta u nameri da smiri tenziju,stvarno bi trebalo da pisemo o stvarima vezanim za taxi.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Mar 2008, 17:17

tojeto, ovu temu sam otvorio pod nazivom "shat" jer pravi shat nemamo. Verujem da mozemo da ovde komentarisemo sve i svasta, pa i o divljacima i njihovom suzbijanju a ne samo da slusamo reklame kako je Bgd taxi jedan novi svet, da su pametni oni koji su njihovi clanovi.....itd. Ja vise necu da pitam Zlaju o divljacima jer vidim da mu je to gore nego kad ga zaboli zub. Pozdrav svima :o
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 27 Mar 2008, 17:25

Mislim da bi svi trebali da malo spustimo loptu,Zlaja da malo bira recnik,Jerotije da to isto pitanje o divljacima postavi Tediju,pa da onda njegov odgovor ovde prezentuje i da Zlaj kaze svoje misljenje o toj temi,ja sam trenutno u firmi gde ima divljaka ,ali licno ne mislim da su oni rak-rana nase sluzbe,jesu oni koji nam uzimaju posao ali oni samo rade ono sto im dozvoljava grad,koriste rupe u zakonu.Da li se iko od vas zapitao sta se desava sa ,,kviskom,, koga vrati samostalac jer mu vise ne treba,ko to kontrokise,da li se izdaju i kako se sve to zajedno uklapa u cifru od 7500 taksista.Pustite malo Zlaju da dise,nije on iz Sekretarijata,nego daj da se ovde javi neko iz grad ili sindikata,pa onda spremajte pitanja.Ja sam se do sada malo ucutao jer je ovo pocelo da lici na prepucavanje i svadju,a tako se problemi ne resavaju,jer od vike ne cujemo jedni druge,pa mi je malo trulo da se u to ukljucujem,tako da bi zaista bilo lepo da malo budemo konstruktivniji
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 27 Mar 2008, 18:40

Znas kad ce se javiti neko iz ministarstva za saobracaj ili sindikata - NIKAD 🇳🇴 . Svi su digli ruke :cheers:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 27 Mar 2008, 18:46

Pa nikad ih nisu ni spustali. :pirat:
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 27 Mar 2008, 19:18

Brinem se za kolegu 154 nema ga, da ga nije pojeo mrak! affraid
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Čet 27 Mar 2008, 20:49

kiconix ::Brinem se za kolegu 154 nema ga, da ga nije pojeo mrak! affraid
Tu sam!!!Sam u mraku!!!

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Čet 27 Mar 2008, 22:10

beogradski 154 ::
kiconix ::Brinem se za kolegu 154 nema ga, da ga nije pojeo mrak! affraid
Tu sam!!!Sam u mraku!!!
da li si kupio navigaciju?

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 27 Mar 2008, 22:37

Ne jos uvek,mada razmisljam.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 27 Mar 2008, 22:43

Ma kome treba Navigacija još.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 27 Mar 2008, 22:53

Pa nama nepismenima,sto si zakljucao temu navigacija?
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Upravu si, ja sam svoj doprinos dao sad ste vi na potezu!

Počalji od zlaja taj Pet 28 Mar 2008, 09:12

tojeto ::....Na forumu ima svake nedelje u proseku bar po jedan novi registrovan i zamislite da dođe ovde i čita pljuvanje između vas dvoje...Ja sam vas ljudski i iskreno pozvao na korektan odnos ovde na forumu pa sad ako vas nije sramota od ostalih onda nastavite...
Upravu si, ja sam svoj doprinos dao sad ste vi na potezu! Forum po mom mišljenju i ne postoji da bi se slagali već da bi neke stvari zajednički rešili. Imate odličnu bazu i sad samo nastavite...
...Nažalost, pošto ti slabije od mene znaš kako i na koji način reaguje javno mnjenje, a to kažem jer ste samo zbog vaše sujete i nezrele ljubomore dozvolili da ja napustim vaš odličan projekat, posećenost će vam pasti.
Naravno da mi je zbog toga žao ali sigurno vam neću ništa napisati do 28. aprila 2008 godine.
Sve vas poštuje i ceni TAXI AMATER Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 28 Mar 2008, 09:34

Verovatno si u pravu za ovo oko javnog mnjenja.

U odnosu mene i tebe ja nikad nisam pokazao sujetu, da me poznajes ti bi to znao jer mene interesuje da svaki dan nesto novo naucim (tu nemislim na taxi).

Sto se tice posecenosti ja tu nemogu protiv vetrenjača. Taxisti su deo populacije koji imaju u kući računar da bi se igrali i gledali automobile po oglasima.
Kad im se bude svest podigla na veći nivo i ovde će posećenost biti veća jer kao i tebi što se mnogi rrugaju i podsmehuju tako i meni kad im kažem da postoji forum na internetu za taxiste.
E sad meni je lakše jer ja ovde ne tražim zaradu i ne jurim popularnost, nisam se mešao u rasprave da ne bi bio pristrasan.
Sve što sam ti pisao to je bilo iskreno.
Jedino po čemu si ti isti kao drugi vlasnici udruženja je ta što ne podnosiš da neko ima drugačije mišljenje od tebe.
Nisam imao nameru da se repliciram sa tobom, ali mozes pogledati sinoc su se registrovali novi iz tvog udruženja to je dobar znak.
I dalje milsim da si ti svetla tačka u taxi svetu i imas poziv sa moje strane za susret. Ako budem imao vožnju do aerodroma potražiću te.

Pozdrav
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 28 Mar 2008, 14:09

Jedino po čemu si ti isti kao drugi vlasnici udruženja je ta što ne podnosiš da neko ima drugačije mišljenje od tebe
Cool; Cool; Cool; Cool; Cool;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Do kraja ove godine svi taxisti grada Beograda moraće da voz

Počalji od babici taj Pet 28 Mar 2008, 14:48

ovo je pitanje iz dela "auto placivi", a u vezi sa taxi odlukom. s obzirom da vozim automobil koji je na da doosenja odluke bio star 6 godina a nema motor sa euro 3 standardima kada sam duzan da promenim vozilo?

babici
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 52
Godina : 47
Datum upisa : 16.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 28 Mar 2008, 15:01

Kolega ovde možete da pročitate to šta vas interesuje:

http://taxi.forum9.biz/odluka-o-auto-taxi-prevozu-f3/taxi-vozilo-t15.htm

Da dodam još nešto nezvanično, imao sam priliku da čitam text propisa o tim odredbama o vozilu koji imaju kod sebe inspektori i to vam je isto kao u ovim odredbama i koliko sam saznao oni će da se drže toga ko pijan plota.

To bi bilo isto ko da posle 1 januara možete da vozite keca. Najbolje u pravnu službu pa tamo pitajte.

Poslednji izmenio tojeto dana Pet 28 Mar 2008, 15:44, izmenjeno ukupno 1 puta
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pet 28 Mar 2008, 15:42

E pa Zlajo tvoja odluka da nas napustis! Pozz od mene i cujemo se 28.04 mozda ces nam nesto novo saopstiti.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

pozdrav svima

Počalji od vlajko taj Pet 28 Mar 2008, 17:09

Pozdrav svima od novoregistrovanog korisnika. Forum je sjajna stvar. : :lol:

vlajko
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pet 28 Mar 2008, 17:49

Dobro dosao!!!!!!!!! lol!
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 28 Mar 2008, 22:58

Takodje - WELCOME 👽
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

O svemu i svacemi ili ti Chat!

Počalji od taxi -ja taj Uto 02 Dec 2008, 21:07

Dargi forumasi otvorio sam ovu temu na kojoj mozete pisati o svemu i svacemu kako bi se drzali striktno tema koje su postavljene i o tome samo i komentarisati dok ovde mozete o svemu i svacemu .
Pozdrav od Taxi-ja
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Cestitam na knizi!!

Počalji od Alhemicar taj Uto 02 Dec 2008, 22:01

Samo napred...zelim ti svu srecu sveta sa prvencem(ispravi me ako gresim) i cim bude izasla u prodaju..obavesti me da i ja nabavim primerak na vreme...
P.s. Podigni cenu jer mislim da cena od 100din nece biti ekonomski isplativa.
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 02 Dec 2008, 22:04

100 dindzi je sad sladoled
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Uto 02 Dec 2008, 22:11

Bas to...mislim da ce sa cenom od 100din imati samo gubitke a ako je magnum vec ulozio svoje vreme,zivce i sve ostalo...mislim da je red da oseti i dobit od tog projekta a to ce sa cenom od 100din tesko postici...
Ali ok...postujem njegov stav i njegovo misljenje o ceni knjige...ipak je na njemu da odluci o tome a ja mu svakako zelim uspeh...Samo napred!!!
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O svemu i svacemu

Počalji od vlada 009 taj Uto 02 Dec 2008, 22:41

A ja o sidikatu.Pozdravljam svoga oca i samo napred(jer sam tu i ja imao svoga udela Tata potvrdi),a citam kako je cena mala.Kada sam vam napisao da je clanari na u sindikatu samo 200.din mesecno svi ste diplomatski cutali,niko ni reci.Da samo znate da mnogo mozemo da dobujemo sa tih 200.din clanarine.Neomalovavam nikoga i jos jednom zelim Magnumu(mom ocu po babine linije )sve najbolje sto se tice knjige a i u privatnom zivotu.
P.S \
Tato pozdravi Mamu
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Godina : 53
Datum upisa : 07.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

plan

Počalji od magnum taj Uto 02 Dec 2008, 22:51

mi je grandiozan,nebulozan,skandalozan,more grozan!Stoja,al' ne bosanka će biti prvih 1000 knjiga.A posle,računam,neće ni biti više interesovanja za knjigu.A bre,braćo,nisam ja Ivo Andrić,sebe stvarno smatram najobičnijim Dorćolskim taksistom i na šta sam ponosan,dobrim drugarom svih mojih koleza.Pa polazeći od sebe,iskreno,želim i kod sebe i kod vas da zaslužim da knjiga stvarno košta stotku.
Ko uzme knjigu saznaće da i ti imaš učešća i udela u nekim pričicama,sine Crnotravski.I mama tebe ali i sve tvoje na domu pozdravlja a naročito Eminu. bounce bounce bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

jel mi se cini ili...

Počalji od bobrda taj Uto 02 Dec 2008, 23:44

Jel se to meni cini ili ti je na levoj strani godinica skocila za jednu gore :cheers: ?
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 45
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 03 Dec 2008, 14:14

Malo clanova sa ovog foruma ima privilegiju da ode na jednu kaficu kod g.Zlaje u office.Sto zbog guzve i obaveza sto zbog neistomisljenosti.Jedan od privilegovanih je i nas Jerotije kome se pruzila prilika da proba Zlajinu kafu.Uz srk..srk..bilo je tu sigurno i gorucih tema.Pa reci nam kolega:Kakvu kafu kuva Zlaja.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987

Nazad na vrh Ići dole

dobar dan

Počalji od djokonda taj Sre 03 Dec 2008, 16:21

ja sam nov ovde paa ko je zlaja gde je kafa sta je ovo uopste ko smo mi i sta radim ja ovde dok moje voznje neko drugi uzima
djokonda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 03 Dec 2008, 16:35

Da, popio sam sa Zlajom kafu po drugi put i mogu ti reci da je kafica ok, bas kao i Zlaja sto je prijatan za razgovor IAKO ima izmedju nas razlicitih misljenja u pogledu taxi sluzbe ali i ima i dosta istih. Slazemo se u 80 % stvari, onih 20 % ne ide nikako. Ipak sam ja samo taksista koji vrti djevrek svaki dan i koji najbolje zna sta je u nasem interesu dobro a Zlaja je [mogu slobodno da kazem] vlasnik jednog veeeelikog preduzeca, da se slobodno izrazim GIGANTA jer, ono sto sam video nije samo obicno taxi udruzenje vec mnogo vise. Pokazao mi je i prostor koji preuredjuje da u dogledno vreme bude radio centar, pokazao mi je sve i svasta ostalo i odusevio me. Covek stvarno ulaze i misli da napravi nesto "ekstra" i verujem da ce to i uraditi. To sto nam se neke stvari NE podudaraju u samom radu, njegovom pravilniku i sl je druga stvar. Ja i dalje tvrdim a i [nadam se] da cu ostati pri svome da BOLJE OD NJEGA ZNAM sta je bolje nama da bi uzimali vise, prelazili manje i ostalo.... Izvinite me na ovako dugom pisanju. Znam da niko ne voli dugo da cita [kao ni ja] . Pozz svima
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Veran PINK-u ili...

Počalji od Dejan taj Sre 03 Dec 2008, 16:53

Ostajes u PINK-u ili mozda ides kod Zlaje?

Pitam samo iz razloga sto u zadnje vreme u Maxiss-u nema nesto posla,i razmisljam da se posle desetogodisnjeg druzenja rastanem sa njim.
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 91
Godina : 48
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 03 Dec 2008, 17:04

Ostajes u PINK-u ili mozda ides kod Zlaje?
Za sada ostajem u Pinku mada nije iskljuceno da u neko dogledno vreme promenim asocijaciju bilo kod Zlaje, Maksis ili negde drugde. Posao je definitivno svuda oslabio. Pink, 9801 pa i Maksis su tu negde u vrhu po citanju voznji i ne moze da u jednom od ova tri udruzenja dobro cita a kod ostalih da bude truba. Sve je to srazmerno broju ljudi +/- 10 %
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj Sre 03 Dec 2008, 17:12

Posao je samo jedan od razloga zbog kojih razmisljam da odem.

U svakom slucaju hvala na odgovoru.
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djokonda taj Sre 03 Dec 2008, 17:50

a da radimo nesto drugo
djokonda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 03 Dec 2008, 17:58

Da tapkamo karte za koncerte Miroslava Ilica, Balasevica, Zvonka Bogdana, Olivere Katarine....... pa ima noci kada bruto ne pazarimo koliko kosta jedna karta a sve bukvalno planu prvi dan :|
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

a na šta

Počalji od magnum taj Sre 03 Dec 2008, 18:00

bi ti da pređeš kreacijo Mikelanđelova.Lele,kakva su ovo slova!?Čiji je ovaj ovoliki font?Jero,mnogo šta i ja znam bolje od Zlaje samo nemam pare k,o on pa se tutim!Šalim se.Pozdrav Moni,valjda si lepši od nje. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 03 Dec 2008, 18:15

Jero,mnogo šta i ja znam bolje od Zlaje samo nemam pare k,o on
Sta ce ti pare ? Ideje se ne prodaju niti se kupuju !!!
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djokonda taj Sre 03 Dec 2008, 18:17

to ti pricam
djokonda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djokonda taj Sre 03 Dec 2008, 18:20

lepsi da, ali imamo isti osmeh
djokonda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj Sre 03 Dec 2008, 18:35

jerotije :: pa ima noci kada bruto ne pazarimo koliko kosta jedna karta a sve bukvalno planu prvi dan :|

Ako nema za kartu ima sigurno za suncokret,semenke,kikirikiiiiii Very Happy
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 03 Dec 2008, 19:50

djokonda ::a da radimo nesto drugo
Danas na pauzi jedan kolega predlozi mozda i dobru stvar "Linijski ili kruzni taksi" i mogu vam reci i nije tako lose samo dali je moguce . Konkretno relacija Miljakovac -Slavija ja mislim da je linija 48 po 100 din. 4*100 =400 din i vrti u krug .Mini bus je valjda 80din ali i oni neznam kako smeju da voze sa stajanjem spakuju ih isto kao u busu (sardine) a za amortizaciju ko te pita i onako sa popustom tesko da zaradis a kamoli da razmisljas o amortizaciji.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djokonda taj Sre 03 Dec 2008, 19:59

pauze su cudo.otvori se 100 tema,razmatra 1000 dotakne se jos 10000 i naravno ne resi se ni jedna,jer sta bi sutra radili na pauzi.pa reci
Inace svi imamo dovoljno godina da nemamo kuda.
djokonda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djokonda taj Sre 03 Dec 2008, 20:07

negde na pola meseca uvek sanjam isti san

Poslednji izmenio djokonda dana Sre 03 Dec 2008, 20:40, izmenjeno ukupno 1 puta
djokonda
Registrovani korisnik