Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Estetski ???

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Estetski ???

Počalji od VENELUME taj Uto 18 Mar 2008, 21:19

Sta da se radi,verovali ili ne ja jos nisam uradio klasifikaciju,a kojiko sam cuo Tedi je rekao da Oink ne ide na novu klasifikaciju vozila ,sto je potpuno u pravu.Ja sam otisao jedanputa i bio 21. i vratili me kuci kao prekobrojnog.A jutros mi je bio jedan prijatelj u 10 sati i bio je 52. po redu , i opet je bilo do 20. a ostali ciao.Nekada je to bilo lepo radis ,odes uradis estetski ,pa nastavis da radis,a sad BRUKA.Polako pocinjem da se osecam kao divljak,a najgore je sto sam takav maler,prosli put sam sredio auto za estetski ,oni me vratili ko Gileta (13. prase),a posle deserak dana na Misovicu stanem ja ,al nije stao onaj iza mene,pa opet kod limara.A sad moram da ustajem ko na pecanje da bih usao u prvih 20,toliko o tome,a zanima me i vase misljenje
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Estetski ???

Počalji od kiconix taj Uto 18 Mar 2008, 21:29

Tacno je da je PINK do daljnjeg obustavio izdavanje uputa za estetski pregled i to bas zbog razloga koji si naveo.To je katastrofa,sad ti treba par dana samo da izvadis potvrdu da si taksista (za registraciju) a o klasifikaciji da ne govorim.Ako mene neko pita niko ne bi trebalo da ide na estetski pregled dok se to ne resi!
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 18 Mar 2008, 23:06

Svega toga ne bi bilo da je Pera na vreme otisao u policiju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bobrda taj Sre 19 Mar 2008, 01:57

VENELUME ::Sta da se radi,verovali ili ne ja jos nisam uradio klasifikaciju
pa jexxga moras!ako nisi uradio,ides od 10h,stim da moras da dodjes ranije da bi uplatio u posti,banci oko 5500din...
VENELUME :: A jutros mi je bio jedan prijatelj u 10 sati i bio je 52. po redu , i opet je bilo do 20. a ostali ciao.

ja sam stao u red oko 9 i kusur i bio sam poslednji Sad

VENELUME ::zanima me i vase misljenje
mene je vratila zbog zadnjih naslona za glavu,koji u principu i ne bi trebali da se stave(mercedes 190),nema gde,al ajde gurnuo sam iza sedista!
Mislim da pinkovci nisu trebali prvi da idu na estetski,nego radiobeo,samostalci,vozaci,pa...Ovako postavili su neke "standarde" koji po meni nisu normalni.Vracati ljude jer je lik protrljao rukom nebo i rekao da je prjavo,menjao si auto pa na taximetru mora da bude /09,iako je izbazdaren.Ne moze da se povuce vozacevo sediste do kraja...dopisite jos
Divlajci strikaju po gradu,voze barake,niko ih ne dira a mi se znojimo dal ce da primeti malo rdje na zadnjem rubu Sad
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 45
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 19 Mar 2008, 07:32

Divlajci strikaju po gradu,voze barake,niko ih ne dira
Sta reci dalje. Tedi je i tata i mama za taxi sluzbu. Da su svi slozni i da se ponasaju kao on scratch nebi se ovi sa estetskog tako q-rcili
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

priznajem, kriv sam, zbog ove izjave jerotija KRŠIM...

Počalji od zlaja taj Sre 19 Mar 2008, 09:10

[quote="jerotije"]
...Tedi je i tata i mama za taxi sluzbu. Da su svi slozni i da se ponasaju kao on scratch nebi se ovi sa estetskog tako q-rcili
priznajem, kriv sam, zbog ove izjave jerotija KRŠIM dato obećanje da neću replicirati.
Jerotije ti si izgleda ozbiljno shvatio da i Tedi pažljivo čita ovaj forum. Video si da od mene nema vajde pa si sad udario u promociju tvog i njegovog statusa. Ja PINK TAXI i doživljavam kao moju jedinu konkurenciju u gradu prema tome nisam uopšte ubeđen da i ti nećeš biti srećan kad pink uvede i popust i pravac. Video sam na nekom forumu da za direktno zakazane vožnje daješ i 50% popusta. Svaka ti čast to je baš COOL i besmisleno je da ti nekog kritikuješ po bilo kom osnovu.
Sve najbolje.
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 19 Mar 2008, 13:50

Uopste ne reklamiram Pink [kao ti sto reklamiras Beogradski i pozivas da taksisti dodju u jedan novi svet]. Samo iznosim istinite i realne cinjenice i uopste neznam dali Tedi cita ovaj forum. Nisam ga pitao, a hocu prvom prilikom kad budem isao u centar u koji nisam bio i nepamtim kad. Vidim samo da ima doooooosta neregistrovanih koji samo nadgledaju forum i verujem da je tu poneki i vlasnik taksija pa mozda i Tedi. I ne vrsim nikakvu promociju Pinka niti njegovog vlasnika - kako to zakljucujes ? Iz Pinka cu otici prvog dana kada mi ne bude odgovaralo ali za sada je ZAKON. Nije sve super idealno kako bih ja zeleo da bude ali s obzirom da sam promenio 6-7 udruzenja i da znam kakav je posao, disciplina i sve ostalo kod drugih GARANTUJEM da je Pink "institucija" za sve. E ovo sto sam sad napisao je promocija :pirat:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

i pozivas da taksisti dodju u jedan novi svet!

Počalji od zlaja taj Sre 19 Mar 2008, 14:16

jerotije ::Uopste ne reklamiram Pink [kao ti sto reklamiras Beogradski i pozivas da taksisti dodju u jedan novi svet]. Samo iznosim istinite i realne cinjenice i uopste neznam dali Tedi cita ovaj forum. Nisam ga pitao, a hocu prvom prilikom kad budem isao u centar u koji nisam bio i nepamtim kad. Vidim samo da ima doooooosta neregistrovanih koji samo nadgledaju forum i verujem da je tu poneki i vlasnik taksija pa mozda i Tedi. I ne vrsim nikakvu promociju Pinka niti njegovog vlasnika - kako to zakljucujes ? Iz Pinka cu otici prvog dana kada mi ne bude odgovaralo ali za sada je ZAKON. Nije sve super idealno kako bih ja zeleo da bude ali s obzirom da sam promenio 6-7 udruzenja i da znam kakav je posao, disciplina i sve ostalo kod drugih GARANTUJEM da je Pink "institucija" za sve. E ovo sto sam sad napisao je promocija :pirat:
Meni je bitno da tebi sve jasno jer mi smo, zaista si to lepo rekao, jedan novi i drugačiji pristup...svet.
Pozdrav Zlaja

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 19 Mar 2008, 16:53

Danas sam uspeo da zavrsim estetski i to posto sam morao da odem kuci po resenje iz APR , posto izvod iz istog ne priznaju.A tamo me je zateklo i povecanje cena,sto teska srca moram da priznam da znaci da je Zlaja u pravu, apo povratku kuci i vest da je Pink uveo popust,tako da me sad interesuje ponaanje ljudi koji su se zaklinjali ,,Nikad vise popust,a ima ih i na ovom forumu.Oni koji su me napadaloi zbog po[ppusta prepznace se ili neka pogledaju ranije neke rasprave.A sto se tice Jerotija ,ako je tacno sto kaze Zlaja za onaj popoust koji dajes strankama, ja sam bez reci,jer sve sto bih rekao ne bi bilo ni blizu normalnog razgovora,jer mi se takve kolege gade,znaci kazem kolege koje voze stranke za cifru koja je manja od cifre koju udruzenje propisuje.Moje geslo je da ,ako mi se ne svidja firma ja odem ,aki dok sam u njoj postujem politiku kuce
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 19 Mar 2008, 17:50

Ja cu uvek biti protiv popusta, a za takvo stanje morate i vi iz alfe preuzeti krivicu jer popust niste ni prestajali da dajete.E sad ja bih kod zlaje i otisao ali prosto nisam uveren da ce imati posla za toliko ljudi posto su se neke kolege vec najavile da ce preci.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 19 Mar 2008, 18:20

Zanaci ja priznajem da je u ovoj situaciji jedino on Zlaja,tero i istero svoje,a sto se tice popusta nisam ja taj ,a ni Alfa koji su na to uticali,nego samo clanstvo Pinka,jer se po ulici cuje zadnjih 15 dana,ja sam protiv popusta ali morace Tedi da ga uvede zbog drugih.To je izgovor kao sto je Nesi izgovor da je uveo popust da bi vratio ljude iz Alfe nazad.A Aldfa kao Alfa je suvise malo udruzenje da bi sa 250 ljudi krojilo cene taksija u Beogradu i svako onaj ko tako misli,taj se grdno vara
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 19 Mar 2008, 18:52

Vas drug jerotije, Pink taxi 318. Svima sa foruma krstarice popust 50 %
Pa zar ovo izgleda ozbiljno ? Svako ko pogleda stranicu http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=74553&page=24 videce da je zezanje. Kakvih crnih 50 % popusta.......Mislim da ces Zlajo kopati i u opstini gde sam rodjen da mi nadjes nesto zasta bi me prozivao. Stvarno nemam reci ali ja se i dalje NE ljutim na tebe. Ovo je samo forum a ti si moj drug clown
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 19 Mar 2008, 18:55

Nažalost i to se desilo Pink je uveo popust.
Moje lično mišljenje je da to nije trebalo da se desi, VENELUME molim te kakve veze imaju taxisti u Pinku sa popustom i šta je to Zlaja uspeo da istera kao svoje.
Gospodin Zlaja je prvi posle Neše krenuo u miniranje cene taxi usluga. Piše ovde kako se bori za 1 euro 1 km, nisam siguran da će to da bude u zemlji Srbiji tj. u Beogradu.

Vreme će pokazati ko je u pravu Ja lično bi voleo da ja nisam u pravu.

Isto ja sam uvek protiv popusta ali ovo je otišlo sve predaleko.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 19 Mar 2008, 19:02

I sta ces sad kad je Pink uveo popust,a ti si protiv popusta?
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 19 Mar 2008, 19:06

Jedno je sigurno. Pink ce da povrati posao sa ovih 20 % popusta a najvise na stetu nas koji radimo nocu. Nije mi pravo ali mislim da Tedi nije imao izbora, Maksis ce biti tu negde....., ostalima ce da padne broj poziva bounce
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 19 Mar 2008, 19:14

VENELUME ::I sta ces sad kad je Pink uveo popust,a ti si protiv popusta?

Nemogu da verujem u čemu je problem sa G. Zlajom kad ide toliko u dubinu da je preraživao internet da bi našao nešto protiv Jerotija, e pa G Zlajo na tom forumu na krstarici sam i ja učestvovao i branio stavove taxista dok su nas tamo pljuvali da smo lopovi i kriminalci a Jerotije je bio najglasniji pa je zbog toga bio BANOVAN. (TOLIKO O ONIH 50 %).

Tačno i ja sam protiv popusta ali kaži ti meni koju ja alternativu imam sad, ti si imao i izabrao si divljačko udruženje gde Miško vodi glavnu reč.

Ako će te da pišete o novonastaloj situaciji otvorite novu temu.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 19 Mar 2008, 19:36

Ja nisam otiso iz Maxissa u Alfu zbog popusta,nego zbog drugih stvari.Isto tako nikad nisam rekao necu popust ,jer neznam sta donosi sutra,a vi koji ste bili iz sve snage protiv popusta zasto ne odete u firme koje ne daju popust.Motivi vaseg odlaska iz Maxissa su bili necu ja da dajem nikad vise popust (bar za javnost), a sto se tice Zlaje i ja mislim da je nepotrebno potegao temu o Jerotiju jer je sve ono bilo u neobavezno fazonu,ali osim reklamiranja pojedinih udruzenja i par dobronamernih saveta,ja licno nesto ne vidim bar do 26. stranice da su nesto ZESTOKO branjeni neki stavovi taksista ili taksi sluzbe,jer kao sto rekoh sve je bilo kroz formu zezanja i ja se ovom prilikom izvinjavam Jerotiju zbog ranijeg komentara koji je bio indirektno upucen njemu
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 19 Mar 2008, 19:45

Ma zaboravi. Jerotije se nikad neljuti. Otvorio sam novu temu gde mozemo da chatujemo o svemu a da ne gusimo postojecu. Pozz
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 01 Apr 2008, 21:18

Jel radio neko estetski skoro,koja je cena za celu godinu?
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 02 Apr 2008, 18:22

Ja sam platio sve zajedno 8000 , ali meni je prvi tako da ne znam ali mogu da se raspitam
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 02 Apr 2008, 20:06

Dobro pa tebi je to za dve godine
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Ned 27 Apr 2008, 12:26

kiconix ::Jel radio neko estetski skoro,koja je cena za celu godinu?
Na estetskom sam čuo sam za cifre od 340 din mesečno + po 300 za izradu ID kartice, kalsifikacione, i taksi dozvole i za sam pregled 700.

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 298
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 27 Apr 2008, 12:28

Ja sam sad 24 aprila radio estetski [na 6 meseci] i platio sam ukupno nesto manje od 1.900 din na dve uplatnice. Neznam pojedninacno koliko sta kosta :|
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Ned 27 Apr 2008, 23:02

jerotije ::Ja sam sad 24 aprila radio estetski [na 6 meseci] i platio sam ukupno nesto manje od 1.900 din na dve uplatnice. Neznam pojedninacno koliko sta kosta :|
Pa to je to otprilike za 6 meseci x 340 ili 310 (10 din. dnevno)= 1860 i ako nisi menjao kartice to je to.
mozemo da se raspitamo i za tacne informacije pa da objavimo.

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 298
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 27 Apr 2008, 23:22

Mislis da reklamiram Very Happy ma nije bitno. Za nas koji radimo estetski na 6 meseci je tu nesto manje od 2 soma
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

estecki pregled

Počalji od mirko taj Sre 28 Maj 2008, 18:51

Estecki pregled treba da radi komisija koja je sastavljena od stručnih ljudi koi se razumeju u hvalitet nove sisteme a ne od žene u penziji i dva polu gluva člana koi neznaju da euro 4 gorivo nemaju veze sa euro 3 homologacijom.
Tragično je što kolege gube i po ceo dan da urade pregled zbog manjka članova komisije i kratkog vremene rada postoje u svetu i dve smene .
Lako je izračunati koliko košta estecki pregled puta broj taksista a tako malo poštovanja prema nama .
mirko
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 341
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 15 Jul 2008, 20:55

Da li je neko skoro radio ili zna koliko je sada u, dinarima, estetski?
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vlajko taj Sre 16 Jul 2008, 14:11

ja sam radio skoro estetski i kosta nesto manje od 3500 din (ne znam tacno u dinar zbog postarine ali to je to) za godinu dana. a ukoliko dobijes dozvolu na sest meseci to ne znam sigurno. U svakom slucaju ako dobijes na godinu dana to znaci da svoj automobil bez obzira ako nije euro 3 mozes voziti do sledece godine u ovo doba a onda se moras pojaviti sa euro 3 vozilom.

vlajko
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 16 Jul 2008, 17:32

Ok. Hvala lepo, zanimalo me je onako okvirno.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sub 01 Nov 2008, 20:10

Ukoliko niste obavesteni sada ko radi estetski prvo da ide u APR da uzme potvrdu (Najveca glupost koju traze Kaze trazite potvrdu da ste taksista (BUDALASTINA) )Pa tek onda na estetski ja sam se slatko nasetao pre neki dan. A ukoliko ste menjali auto a niste promenili i u APR-u onda se ta potvrda ceka par dana a ako ste sve to na vreme izmenjali dobijete potvrdu odmah cim im uplatite 300 i nesto dinara.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sub 01 Nov 2008, 21:48

Ovce su uvek bile za sisanje. Pogodite ko su u ovom slucaju ovce?
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 03 Nov 2008, 19:45

Za potvrdu se placa tacno 360din+25din(provizija banke),a za promenu kola 300 + 25 (za Komercijalnu banku) koja je preko puta i najbliza je.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 12 Nov 2008, 11:37

Zavrsio pre neki dan estetski pregled i produzio dozvolu.Placa se 3040 din.(za stajalista) za godinu dana i 360din (za novu plastiku).Prvo traze overen PP aparat,polisu osiguranja za putnike u JGP-u(na uvid) i markicu na taksimetru.Obavezno prethodno idite u APR i ta potvrda vazi 7 dana.
Auto lepo operite spolja,ali je jos vaznije iznutra.Odacu vam malu tajnu koju sam iskusio na svojoj kozi.Sredio ja sve po PS-u (auto dobar,sve na svom mestu,87 bodova)otisao i gle cuda pita me:jesi prao kola.Kazem jesam,vidis da su cista.A zasto onda nisi oprao nebo.Ja,ono stvarno nisam ni prao,racunam prosle godine sam dao 50e za kompletno hemijsko i dubinsko pranje unutra.Ne pusim,pa velim od cega bi se toliko isprljalo.Deluje sasvim ok.Uzme on maramicu i pocne da utrljava iznad moje glave.Vidis kaze:pa ovo je tvoja kancelarija,a kako je prljavo.Vidim i ja nije kao novo,a nije bas ni da ti se gadi.Iznenadjen ja,a on ce mi:ostalo je dobro,idi operi nebo i dodji do 2 sata po dozvolu.Odem kuci,uzmem neko sredstvo za tepihe,napravim penu i prebrisem samo onako.Nije trajalo sve ukupno pola sata.Vratim se opet(preko reda) i pitam:jel sad dobro.Kaze,koji si ti.Pa onaj sto si me vratio za nebo.Kako se zoves,vidis koliko je njih ovde za isti slucaj.Ono gomila poprilicna.Baci on samo pogled na nebo u kolima i kaze:vidis kako je sad bolje,idi po dozvolu.
Pricam ja to unutra u kancelariji,kad ce ti jedan.Pa zar ti to nisi znao.Kazem sta to.Pa Zvezdanina cerka je udata za nekog od Petosevica koji drzi perionicu tu kod Mercedesa.Odes kod njih na pranje (klasicno spolja iznutra nista dubinsko),uzmes racun da si prao i dodjes na estetski.Kad te pita jesi prao,pokazes samo racun i kazes:evo ovde stalno perem.Ja sam i onako platio pranje u perionici,ali sam to uradio na pogresnom mestu.Da vam ovo ne bi pravilo nepotrebne probleme,drzite se ovog nepisanog pravila.Sta ce te moze im se.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 12 Nov 2008, 11:56

MAFIJA
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

strujo,strujo

Počalji od magnum taj Sre 12 Nov 2008, 23:41

proveri voltažu pre nego što počneš da rasipaš vrlo blede varnice okolo.Zvezdanu Bajić,a pre mnogo godina Bajić-Simić,znam ceo svoj mladi život.Njena majka mi je predavala matematiku u saobraćajnoj u Zemunu.Igrom slučaja,tamo neke 1979-1980 sam bio prisutan kad je iz stare saob. insp. preko puta stanice milicije u Majke Jevrosime nekim kamiondžijama šiptarima sa Bajlonija spominjala majku i htela zajedno sa kolegom Božom Ilićem da ih gurne niz stepenice,kad je Opel Evropu okretala pod ručnom jer je pukao rikverc u menjaču.Zvezda je poznata po nošenju pantalona.Jednom u životu pomislili smo da će Sunce da padne na Zemlju-toga dana je Voja špricer,policajac u pratnji pio sokić a ona je došla na posao u suknji.Ona ti je dugogodišnji i višestruki šampion ONE SFRJ u dužinskom i vremenskom skijanju na vodi,laf i ma ngaš,radije bih da mi ona čuva leđa u najstrašnijoj tuči na splavovima nego 88 posto naših koleza.Kao što možda primećuješ dobro je znam a bogami i poštujem,pa čak i volim.A ako ti se pojačao napon u granicu normale,rećiću ti:
ZVEZDA NEMA DECE. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 13 Nov 2008, 06:31

ZVEZDA NEMA DECE.
Ko s njom moze i da ih napravi :lol:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 13 Nov 2008, 14:13

Veliko izvinjenje svima pa i njoj.Ne mogu da verujem da se onda takve price ispredaju,i to sam cuo iz vise pravaca.Moja je VELIKA greska sto to nisam prvo proverio,nego izrevoltiran datom situacijom igrao na prvu loptu.Poverovao sam u price koje sam cuo, u salter sali,dok sam cekao u redu.Izgledale su mi neverovatne ali realno ostvarljive.I mene je to saznanje iznenadilo da se tako nesto uopste radi.Tesko je u stvarnosti raspoznati i izvuci istinu iz svih prica i prepricavanja koje covek cuje druzeci se sa kolegama sa posla i prijateljima iz svog okruzenja.Zato ovo pisem velikim slovima:ZA SVE ONE KOJE SAM OVIM TEKSTOM POVREDIO ILI TI DOTAKAO.POVLACIM NEPROVERENE INFORMACIJE I IZVINJAVAM SE SVIMA NA UCINJENOM.
Zato je velicina ovog foruma u tome sto se mogu razmeniti misljenja,doci do odredjenih saznanja,i ukazati na greske koje prave grupe ili pojedinci.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 13 Nov 2008, 16:09

struja ::Zavrsio pre neki dan estetski pregled i produzio dozvolu.Placa se 3040 din.(za stajalista) za godinu dana i 360din (za novu plastiku).Prvo traze overen PP aparat,polisu osiguranja za putnike u JGP-u(na uvid) i markicu na taksimetru.Obavezno prethodno idite u APR i ta potvrda vazi 7 dana.
Auto lepo operite spolja,ali je jos vaznije iznutra.Odacu vam malu tajnu koju sam iskusio na svojoj kozi.Sredio ja sve po PS-u (auto dobar,sve na svom mestu,87 bodova)otisao i gle cuda pita me:jesi prao kola.Kazem jesam,vidis da su cista.A zasto onda nisi oprao nebo.Ja,ono stvarno nisam ni prao,racunam prosle godine sam dao 50e za kompletno hemijsko i dubinsko pranje unutra.Ne pusim,pa velim od cega bi se toliko isprljalo.Deluje sasvim ok.Uzme on maramicu i pocne da utrljava iznad moje glave.Vidis kaze:pa ovo je tvoja kancelarija,a kako je prljavo.Vidim i ja nije kao novo,a nije bas ni da ti se gadi.Iznenadjen ja,a on ce mi:ostalo je dobro,idi operi nebo i dodji do 2 sata po dozvolu.Odem kuci,uzmem neko sredstvo za tepihe,napravim penu i prebrisem samo onako.Nije trajalo sve ukupno pola sata.Vratim se opet(preko reda) i pitam:jel sad dobro.Kaze,koji si ti.Pa onaj sto si me vratio za nebo.Kako se zoves,vidis koliko je njih ovde za isti slucaj.Ono gomila poprilicna.Baci on samo pogled na nebo u kolima i kaze:vidis kako je sad bolje,idi po dozvolu.

Identican problem sam imao na estetskom pre dva meseca, sve u redu Zezda kez od uveta do uveta kad se nisam prevrnuo u gsp garazi i onda pitanje auuuu sta je ovo sa nebom.
jexxga imao sam spremljen odgovor i progutali su:
"Baš sam pre dva dana prao nebo mora da je od vode i hemikalija neka reakcija, vidis da sam i nove presvlake stavio ja jedino opet da idem da perem nebo i da pucam 50 eura. Ako treba nije mi problem samo smaranje".
Posle ovih mojih reci samo su odmahnuli rukom i potpisali mi papir.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

te patak

Počalji od magnum taj Čet 13 Nov 2008, 16:23

nisi bre batice ti ništa kriv.Ovo je samo još jedan od dokaza o nama i našim naravima,a pogotovo o jezičinama ,pa i bolesnim umovima kakvi se valjda gaje u ovim "specifičnim" uslovima koji još samo kod nas postoje.Pričao sam sa Zvezdom jutros,čestitao joj ćerku,uzeo muštuluk.Prvo je bila zatečena a na kraju se smejala.Dao sam joj adresu,iskreno se nadam da će da nam se pridruži.
P.S.Vene molim te javni se,napravio sam klajne šajze sa porukom. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61

Nazad na vrh Ići dole

papirologija,pitanje...

Počalji od bobrda taj Uto 18 Nov 2008, 01:12

Ajde ako neko sigurno zna!U APR-u mi je uveden jedan auto,u taxi dozvoli drugi I sad kupujem treci Very Happy .Ono sto me interesuje kad uzmem izvod iz APR-a da li ce da prave problem u taxi sluzbi posto mi se ne vodi taj koji pise u izvodu?!Ako je neko shvatio neka odgovori,zahvaljivam Smile
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 18 Nov 2008, 11:58

Nece ti praviti problem samo ces morati da popunis obrazac da menjas auto treba ti registarski broj auta koji je uveden kod njih i registarski broj novog auta ako ne znas reistraciju auta koji je zaveden kod njih onda cekas 7 dana dok oni provere kod njih u dokumentaciji.
Normalno za taj obrazac moras da uplatis 360 dinara plus za onaj redovan za estetski.
U sustini koliko sam ja njih provalio sve promene koje mi vrsimo na kolima estetski zamena auta moraju da se zavedu kod njih i trosak je 360 din.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

re:estetski

Počalji od bobrda taj Uto 18 Nov 2008, 12:13

Hvala!Ne znam registraciju,pa cu onda verovatno da cekam sedam dana.idem da proceprkam po papirima mozda izleti nesto Smile
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 06 Nov 2013, 15:29

Ako neko nije znao, da mu za estetski pregled treba nalepnica "14" na taksimetru da bez toga ne ide kod istih.

Bice odmah vracen!

A nalepnicu mozete da uzmete kod taksimerdzije, kada se predhodno najavite tj. zakazete termin. U zakazano vreme dolazi inspektor ili kontrolor sa tasnom, masnom i lap topom.
Onda prvo pregled u njegovoj arhivi podataka. Ime, prezime, adresa, broj kola, broj taksimetra i ko ga je bazdario....

Upalite taksimetar na cekanje i prvo kontrola sa stopericom.
Zatim voznja izmerenom trasom po I, i povratak istom rutom po II.

I nakon svega toga, ako je sve u redu platite 800 din. i zalepe vam markicu.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kosta232 taj Sre 06 Nov 2013, 16:25

Tako nesto ne pise ni u Odluci o auto taksi prevozu,ni u pravilniku o klasifikaciji I pogodnosti vozila za auto taksi prevoz.
Pise da taksimetar mora da bude bazdaren na vazecu tarifu I ispravan,odnosno nepise da mora da ima nalepnicu za narednu godinu.
Bilo bi lepo I korisno za sve nas kada bi dobili potpunu informaciju,da li je neko vracen ,I kada.

Gos.Struja,da li se to vama desilo I kada,ili je prica koju ste culi od nekoga.Dosta taksista je uradilo pregled vozila sa nalepnicama 2013,bez ikakvih problema.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sre 06 Nov 2013, 22:38

Ejjj....najace je u onom delu kad provozas inspektora po 1 oj,a vratis ga nazad po 2 oj????Valjda cemo da dobijemo novu markicu kad bude novo bazdarenje

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dr.Agoljub taj Čet 07 Nov 2013, 04:50

Interesantno je da niko od taksista do sada nije postavio pitanje zasto se radi estecki.Znaćete ubrzo odgovor nisam odavde

Dr.Agoljub
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 188
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 07 Nov 2013, 12:34

Ja iskreno jedva cekam da cujem odgovor...Takodje me interesuje dokle cemo jos nositi TX tablice i ako ih budemo i dalje nosili da li cemo mozda dobiti neke beneficije na osnovu njih???

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 07 Nov 2013, 13:25

Sve napisano je potvrdjujem provereno i verodostojno.

A daa se lako proveriti.

Da li treba "14" dovoljno je da pozovete tel. momke na estetskom i oni ce vam reci zasto sve vracaju bez nalepljene iste.
Telefon za taksi sluzbu u A.Neta je: 2289-375, a ako zelite da pozovete direktno na salter: 2289-376. (morate biti uporni telefon dugo zvoni,ali se uvek javljaju).

Ako hocete markicu, kao neki iz navedenih primera, koji su se javili kod taksimerdzije (kod MZ Kozara na N.BGD) dobili su preporuku da moraju da dodju kod njega na kontrolu i da im se zakazuje dolazak u one dane kada dolazi i kontrola sa satrane.
A ovde su vam adrese i tel. dostupnih radnji i servisa koji rade pomenute stvari: http://www.011info.com/tahografi-taximetri-servisi

E sad ako ne verujete zovite redom, pa kada se uverite napisite iskustva.

Ja bio, video kako vracaju, proverio, zavrsio i prosao...
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kosta232 taj Čet 07 Nov 2013, 15:52

Gos.Struja,hvala na informaciji.Postavicemo pitanje nadleznim na pregledu vozila po kom osnovu traze nalepnice 2014,kada u Zakonu o mernim instrumentima pise da nalepnica vazi za godinu za koju ja izdata.Daleko od toga da vam ne verujem,u pitanju je samo preciznija informacija.

Poz Kosta

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Čet 07 Nov 2013, 16:46

kosta232 ::Tako nesto ne pise ni u Odluci o auto taksi prevozu,ni u pravilniku o klasifikaciji I pogodnosti vozila za auto taksi prevoz.
Da li je Odluka o auto taksi prevozu starija od pravilnika o pogodnosti vozila za auto taksi prevoz ??
Napravljena je sprdnja sa klasifikacijom vozila na estetskom. Mnogi modeli vozila su dobili I lux klasu a nemaju uslove ni za I klasu po gradskoj Odluci, koja bi trebala biti starija od pravilnika!! Da ne pominjem neke modele vozila koji su dobili I lux klasu ili I klasu, a ne ispunjavaju uslove za taksi vozilo, a i takvih ima !!!
Ispada da je pravilnik stariji od Odluke, pa je samo potrebno navući 80+ bodova na bodovanju (sa vinjakom ili dva) i sve je rešeno, a što u Odluci pišu neke dimenzije, najniže moguće za taksi vozilo i najniže moguće za I klasu, eee to nema veze !!! Neće niko ići po ulici da broji airbag-ove, gledati ima li ESP, ABS, postoje li nasloni za glavu i slične stvari koje se boduju !! 3-4 više upisana airbag-a, upisan ESP, dva naslona za glavu više, upisan karavan i ako nije, i eto odmah smo "dobili" tih 5, 6, 10 ili 15 bodova koji nam nedostaju za I lux, a gradsku Odluku nećemo pominjati dok se neko ne pobuni, a i ako se pobuni objasnićemo da nije u pravu !!!!
E sad, ima i ono, svako tumači stvari na svoj način .... pojedini ni struju ne plaćaju jer su "ovi iz EPS-a lopovi" !!!
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći