Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Osnujmo taxi udruzenje FORUM (2010.god)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Osnujmo taxi udruzenje FORUM (2010.god)

Počalji od miamilojevic taj Sub 08 Maj 2010, 21:33

Drage moje kolege,zbog sve veceg rasula u ovoj nasoj sluzbi i ne mogucnosti resavanja prolema svih nas koji na svojim ledjima drzimo ceo ovaj posao a niko nas nizasta ne pita,pojavljivanja novih oblika prevoza tipa LOW COST,divljih taxista i dr. a bez zelje vlasnika nasih udruzenja da bilo kako reaguju u nasu korist i za nas(sto bi bilo sasvim normalno jer od nas zive)predlazem da se sami organizujemo,mi koliko nas na forumu ima(preko osamsto,sto je priznacete sasvim dovoljno taxista)i osnujemo taxi udruzenje FORUM,imamo telefone,radio stanice,dobre automobile,sve sto je potrebno za jedno udruzenje,cenu cemo dogovarati sami,clanarinu takodje,pokrivati ceo grad na primljeno jer nas je dosta,sa malim davanjima imati veliku reklamu i organizovati posao kako treba,u nasu korist i za nase dobro,jer mi smo registrovani taxi preduzetnici,hajde da se sami organizujemo,to sigurno mozemo jer vidim da uglavnom svi ovde isto mislimo(bolji uslovi rada,cena prevoza,smena,sl......razmislite o ovom predlogu i dajte svoje predloge,puno pozdrava svima

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: Osnujmo taxi udruzenje FORUM (2010.god)

Počalji od jerotije318 taj Sub 08 Maj 2010, 21:45

sa malim davanjima imati veliku reklamu i organizovati posao kako treba,u nasu korist i za nase dobro,jer mi smo registrovani taxi preduzetnici

Sve je tacno al nemam ideju kako :face:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sub 08 Maj 2010, 22:05

Ne postoji mogućnost otvaranja novog udruženja jer su vlasnici sebe dobro osigurali od konkurencuje (za razliku od nas), već jedino mogućnost da se kupi neko malo udruženje pa preko njega da se ostvari tvoja zamisao.

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sub 08 Maj 2010, 22:09

Sve cemo da razradimo ukoliko postoji zelja da tako nesto organizujemo,da vidimo prvo missljenja i ostalih kolega u vezi ovoga,bar jedno cemo priznati,da je sasvim realno i ostvarljivo a sasvim novo kao vid zajednicke taxi organizacije gde svako ima pravo glasa jer svi podjednako za sebe radimo i nema pozicije VLASNIKA jer smo svi u tome,svi za jednog jedan za sve,za bolje sutra svih nas

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sub 08 Maj 2010, 22:18

Nikakav problem ne bi bila ni kupovina manjeg udruzenja jer koliko nas ima brojcano dozvoljava da uz pojedinacna minimalna ulaganja zajednicki kupimo sta god odredimo,sistem velikog broja cini od nas udruzenje kolega sa dosta kesha koji zajednickim dogovorom(skupstinom taxista itd...)ostvaruju sta god pozele i krecu u ostvarivanje sigurnog posla gde se svi za sve pitaju i nema povlascenih a sve u svrsi poboljsanja materijalnog polozaja svih nas i vracanja vere u ovaj nas posao i zajednicku nam buducnost u njemu,bez gledanja u pasulj i misljenja sta nam je ko za sutra spremio,da li cemo to moci da ispunimo,a mi smo u stvari sami i svoji

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Ned 09 Maj 2010, 09:48

Zlaja moze da nam radi reklamu... lol!
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 450
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Ned 09 Maj 2010, 15:18

Nikakav problem ne bi bila ni kupovina manjeg udruzenja
To sto ti nazivas manjim udruzenjem ne postoji.
Postoji samo udruzenje ili ne postoji!!
I udruzenje koje najslabije radi niko ti nece prodati ispod 150.000e.
Ne radi se tu da li je cena realna ili ne,vec da ga ne mozes otvoriti, mozes ga samo od nekog kupiti.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Ned 09 Maj 2010, 15:51

Ko kaze da ne moze da se otvori?Registruje se udruzenje kao i svako drugo,ako moze udruzenje ribolovaca Becmen,ili klub ljubitelja plavusa,zasto ne bi moglo i taxi udruzenje?Ili recimo kao preduzece za pruzanje radio difuznih usluga?Mislim da je alo taxi ako registrovan.A,opet,mozda i ne moze,ali mi ipak nije jasno zasto.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Ned 09 Maj 2010, 18:38

Zato sto su vlasnici RF na vreme mislili na sebe Veoma srecan

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Ned 09 Maj 2010, 21:39

Jel bi bilo ko od vas voleo da ulaganjem malo novca postane Vlasnik udela istog tog udruzenja u kojem je,da se za sve pita i kroji sudbinu istog kao i ostali koji su tu,da prakticno ima svoj deo firme koji jednog dana moze i da proda nekom ko zeli da u istu tu firmu dodje,verovatno po mnogo vecoj ceni nego sto je ulozio kad smo je zajedno formirali,svi placamo smene a od toga nista nemamo sem pruzanja dispecerskih usluga,ovako bi svako o sebi mislio i samim tim o svojoj firmi,sam bi je uz ostale izgradjivao,povecavao joj vrednost jer je i sam vlasnik dela

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pon 10 Maj 2010, 00:55

Pa mi ne mozemo da se dogovorimo sta je levo a sta desno a ne da rukovodimo firmom

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 10 Maj 2010, 15:34

U kuci je jedan gazda,sve ostalo su domacice!
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pon 10 Maj 2010, 19:19

...bes poso,tek sto predlozih vec NECEMO,nista,nastavljamo da kukamo i dalje jedan drugom i tako u nedogled,a druzicemo se sigurno i piti kaficu na birou za ne zaposlene,jos malo,ali tako nam izgleda i treba jer na sebe nikad nismo mislili,tako neka i ostane a sve cu vas podsetiti na ovu pricu kad se budete zalili i govorili"vidi sta nam uradise" NE GOSPODO sami smo krivi

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicagorio taj Pet 14 Maj 2010, 01:04

To je sve VEC VIDJENO!!! Svadjali bi se ko ce da bude sef mreze a ko sef stajalista i ko ce da skuplja pare, a gde su pare tu je i svadja itd. Srpska posla!
cicagorio
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 53
Godina : 43
Datum upisa : 16.08.2009

http://urdajo@sezampro.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu