Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Ubistva i napadi na taksi vozače

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

TAKSISTA PREDOSETIO SVOJU SMRT: Ovako sam izveo dvostruko ubistvo!

Počalji od Zokenzi taj Sre 18 Mar 2015, 00:18

Glavni osumnjičeni za dvostruko ubistvo u Glogonjskom ritu, ispričao je istražiteljima da je strašnom zločinu prethodila svađa sa sestrom
Miroslav Matić (32) iz sela Donja Bukovica kod Ljubovije, koji se sumnjiči za dvostruko ubistvo u Padinskoj skeli, policiji je detaljno objasnio kako je hicima iz automatske puške pucao u taksistu Ćiru Treneskog (41) iz Borče jer nije imao da plati račun, a zatim u sveštenika Miroslava Čvorovića (39) samo zato što je stao da mu pomogne!
Kako se nazvanično saznaje, Matić je ispričao da je zločinu prethodila svađa sa sestrom.
- Posvađao sam se sa sestrom, spakovao svoje stvari i automatsku pušku koja mi je stajala kod nje u rancu. Zaustavio sam taksi i vozaču rekao da me vozi na autobusku stanicu jer sam hteo da odem kući u Ljuboviju – ispričao je navodno osumnjičeni za zločin, pošto se predao policiji.
Tokom vožnje taksisti je rekao da nema novca da mu plati.
– Odgovorio mi je: “Što si ušao u taksi ako nema da platiš”. Tada mi je pao mrak na oči. Izvadio sam pušku iz ranca i rekao mu da ću da ga ubijem. Naredio sam mu da skrene na sporedni put, a on mi je tada rekao “znao sam da će ovo da se desi” – prepričao je šta se dogodilo nekoliko trenutaka pre nego što je taksistu izbacio iz automobila i ispalio u njega četiri hica.
Prema nezvaničnim informacijama, ono što je usledilo šokiralo je istražitelje.
– Seo sam za volan i pokušao da pokrenem automobil, ali je bio zaglavljen u blatu. Stao je “jugo” i čovek me je pitao da li mi treba pomoć. Ne znam zašto sam to uradio, ali uperio sam pušku u njega, izašao je iz “juga”. Pucao sam i u njega – priznao je, prema nezvaničnim informacijama, dvostruki ubica.

Kod:
http://www.telegraf.rs/vesti/1480413-taksista-predosetio-svoju-smrt-ovako-sam-izveo-dvostruko-ubistvo

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ubistva i napadi na taksi vozače

Počalji od pauk 523 taj Sre 18 Mar 2015, 00:35

Smrtna kazna je blaga za ovo retardirano goyno,
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Sre 18 Mar 2015, 04:07

To je blaga kazna za njega. Samo javni linč je prava mera da se ovo više ne ponovi.To što će on da odleži par godina u zatvorima srbije i nije neka kazna.

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 18 Mar 2015, 04:33

Da, potpuno se slažem..neki ljudi zaista ne zaslužuju da žive...život u Srbiji je mnogo jeftin..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 652
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 18 Mar 2015, 15:17

Tada mi je pao mrak na oči. Izvadio sam pušku iz ranca i rekao mu da ću da ga ubijem. ::

I sam sam par puta bio u situacijama da stranke nemaju da plate. Otprilike sam isto reagovao. Tako da tacno mogu da osetim kako je tesko bilo kolegi kada ga je ovaj isterao iz kola. A ubici nije izgleda to bilo dovoljno vec je morao za njim i rafal da ispali.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 18 Mar 2015, 15:38

Noćas na Žagubici privedena 5-orica ''momčića'' pomalo agresivnih.
Kolegi iz naxisa razijene naočare i raskrvavljeno oko oka.
Ostale kolege manje više prošle bez posledica.
A ''momci'' otišli sa interventnom ....
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1200
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

OPASAN POZIV: Napadi na taksiste zahtevaju hitno reagovanje

Počalji od Zokenzi taj Uto 24 Mar 2015, 21:45

Od početka ove godine do sada je bilo već dva napada na taksiste i jedno ubistvo, što ponovo aktuelizuje problem bezbednosti taksi vozača.
Bezbednost taksista, ali i njihovih korisnika je glavni problem koji se rešava već duže vreme, međutim nema još nikakvih naznaka da će taj problem biti uskoro rešen, kažu iz Strukovnog udruženja taksi prevoznika Beograda za Srbijadanas.com.
Napadi na taksiste sve su učestaliji, ali tome se teško može stati na put. Poslednji incident imao je tragičan kraj kada je u naselju Glogonjski rit u Beogradu ubijen taksista „Pink taksija“.
Od početka godine još dvojica taksista napadnuto je u širem centru grada. Prvi napad desio se u okolini autobuske stanice, a drugi kod Botaničke bašte.
Većina napada na taksiste nije rešena, ni počinioci nisu pronađeni.
„Apsolutno nije rešeno nikakvo pitanje bezbednosti počev od legalnosti, a i šire priče. Mi smo se više puta obratili vlastima da se reši problem celokupne bezbednosti i očekujemo da se preduzmu neki konkretni koraci“, kazao je Zoran Stojiljković član SITAB-a.
Stojiljković je dodao da se nada da će se uskoro i rešiti pitanje vezano za zatev da se napad na taksiste izjednači sa napadom na službeno lice.
„Mi smo poslali razne dopise na temu bezbednosti i očekujemo odgovor“, dodaje on.

Prošle godine u novembru dvojica taksista napadnuta su u razmaku od sat vremena. Obojicu su najverovatnije napali isti napadači koji su noževima nasrnuli na njih u pokušaju da ih opljačkaju.

Problem i divlji taksisti

Pored bezbednosti, koja je gorući problem, taksi vozači u Beogradu trpe i zbog neregistrovanih taksista:
„Inače, prošle godine podignuto je oko 10 prijava protiv divljih takista, dok oni dnevno naprave između tri i četiri hiljade prekršaja. U samom Beogradu ima oko 2.000 divljih taksista“, objašnjava Stojiljković.

Kod:
http://www.srbijadanas.com/clanak/nebezbedni-ucestaliji-napadi-na-taksiste-14-03-2015-0

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Uhapšen Leskovčanin koji je izboo taksistu

Počalji od Zokenzi taj Pon 30 Mar 2015, 17:09

Policija je uhapsila Ž. V. (30) koji je osumnjičen da je u sredu ispred zgrade Skupštine Grada u centru Leskovca, naočigled prolaznika, opštinskih radnika, ali i đaka OŠ "Svetozar Marković", tukao i nožem izboo taksistu.
Kako je ranije objavljeno, nasilnik je prišao taksisti i terao ga da hitno poveze, ali je ovaj to odbio da uradi.
Napadač ga je zatim udario pesnicom u lice, nakon čega je taksista izašao iz automobila i počeo da ga juri.
Desetak metara dalje napadač je zastao, izvukao iz jakne nož i uboo ga u stomak, a zatim pobegao.

Kod:
http://m.juznevesti.com/Hronika/Uhapsen-Leskovcanin-koji-je-izbo-taksistu.sr.html

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Napadnut taksista u Subotici, kolege ogorčene

Počalji od Zokenzi taj Uto 28 Apr 2015, 22:15

Subotički taksisti ogorčeni su zbog napada na njihovog kolegu proteklog vikenda u Subotici.
Kako je izjavio Stevo Šimić, predsednik Saveza taksi udruženja grada Subotice, napad se dogodio u noći između petka i subote, kada je posle završene vožnje putnik metalnim predmetom napao vozača “Prozivka taksija”, uzeo od njega novac i zatim pobegao.
Šimić tvrdi da su taksisti u Subotici svakodnevno izloženi neugodnostima, od određenog broja drskih putnika do ovog nasilnog događaja.
“Ne kažem da treba da uživam neke privilegije u odnosu na ostale građane, ali bi se nešto moralo promeniti. Stvarno smo nezaštićeni. Kada putnik sedne iza vas, vi niste u situaciji da kontrolišete njega i njegovo ponašanje”, rekao je Šimić.
On se nada da se ovakvi slučajevi neće ponavljati i predlaže da se pooštri kaznena politika, kako bi svaki potencijalni napadač znao da mu sledi teža sankcija zbog napada na taksistu na radnom mestu.

Kod:
http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/554286/Napadnut-taksista-u-Subotici-kolege-ogorcene

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

PUCALI MU U GLAVU: Ubijen suvlasnik Pink taksija Teodor Gaćeša

Počalji od jerotije318 taj Pet 22 Maj 2015, 16:28

http://www.kurir.rs/crna-hronika/pucali-mu-u-glavu-ubijen-suvlasnik-pink-taksija-teodor-gacesa-clanak-1791531
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Pet 22 Maj 2015, 17:10

U sred bela dana i to u vreme kada se vrsila kontrola taksimetara, dakle ceo taj kraj je verovatno vrveo od pink taksista. Neverovatno!
Shocked

http://www.informer.rs/vesti/hronika/15166/SACEKUSA-U-CENTRU-BEOGRADA-Ubijen-vlasnik-Pink-taksija

Poslednji izmenio glas savesti dana Pet 09 Okt 2015, 23:23, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pet 22 Maj 2015, 19:16

Dolazi gdin.Uber

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 23 Maj 2015, 04:04

Moje iskreno saucesce porodici Gacesa.

Kao muzicar pamticu ga kao coveka koji je voleo narodnu muziku i koji je znao da se debelo otvori za baksis.

Nek mu je laka zemlja
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

POMAK U ISTRAZI Stefanović o ubistvu suvlasnika "Pink taksija": Imamo svedoka!

Počalji od Zokenzi taj Sub 23 Maj 2015, 15:56

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da beogradska policija ima očevica ubistva suvlasnika Pink taksija Teodora Gašeće na Zvezdari.
Stefanović je, odgovarajući na pitanja novinara, rekao da ne može da govori o detaljima istrage, jer je suviše rano i moglo bi "da pokvari istragu".
"Imamo neke pravce rada i očevica tog krivičnog dela. Ne bih da govorim dalje da ne bih ugrozio i očevica i istragu. Beogradska policija na tome intenzivno radi i verujem da ćemo uskoro imati rezultate", poručio je Stefanović.
Policija još nije identifikovala dvojicu napadača koji su juče u Kozarčevoj ulici hicima iz pištolja ubili Teodora Gaćešu (49), suvlasnika “Pink taksija”.
- Još se ne zna identitet ubica, kao ni motiv, ali se intezivno radi na slučaju. Prva teza istrage jeste ispitivanje poslovanja “Pink taksija”, kako bi se utvrdilo da li su eventualno neka novčana dugovanja dovela do zločina - kažu u policiji.
Policija danas obavlja razgovare sa Gaćešinom porodicom i prijateljima, kako bi utvrdili da li je imao neprijatelje, da li se nekome zamerio, da li mu je iko pretio...
Gaćešu su pogodila četiri projektila, od kojih dva u glavu i još dva u leđa.
Stanari okolnih zgrada kažu da nisu ništa čuli, zbog čega policija pretpostavlja da je ubica koristio prigušivač. Oni tvrde da ne poznaju Gaćešu, kao i da on nije stanovao u ulici gde se dogodilo ubistvo.
Ubijeni suvlsanik "Pink taksija" je inače odgovarao zbog ubistva Ljubomira Negra (43) počinjenog u maju 2000. godine. Negro ga je ucenjivao i reketirao, a kobnog dana našli su se ispred centrale “Pink taksija”, a zatim Negrovim crnim “audijem 80” krenuli do Gaćešine porodične kuće u Kaluđerici.

Kod:
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/561532/POMAK-U-ISTRAZI-Stefanovic-o-ubistvu-suvlasnika-Pink-taksija-Imamo-svedoka

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 28 Maj 2015, 09:47

to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Opljačkao i prebio takistu nakon završene vožnje

Počalji od Zokenzi taj Čet 28 Maj 2015, 21:55

Pripadnici MUP su rasvetlili razbojništvo u Kraljevu, uhapsili su D.J. (22) i po nalogu osnovnog javnog tužilaštva zadržali ga do 48 sati zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništva, saopštila je danas Policijska uprava u tom gradu.
Sumnja se da je D.J. juče u Ulici cara Lazara, nakon završene vožnje, pretio i zadao više udaraca taksisti (58) iz Kraljeva, zahtevajući da mu preda novac, što je taksista i učinio.
Napadnuti je zadobio lake telesne povrede koje su ambulantno sanirane.
Po isteku zadržavanja, osumnjičeni D.J. će biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Kraljevu, navedeno je u saopštenju.

Kod:
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/562650/Opljackao-i-prebio-takistu-nakon-zavrsene-voznje

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Optuženi promenio iskaz: Ubio sam taksistu, posvađali smo se zbog moje puške!

Počalji od Zokenzi taj Pet 29 Maj 2015, 21:26

Matić je optužen za teško ubistvo, za koje je zaprećena kazna od 40 godina zatvora. Više tužilaštvo predložilo je da mu bude produžen pritvor

BEOGRAD - Više tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Miroslava Matića (32) iz Ljubovije zbog sumnje da je 12. marta u naselju Glogonjski rit iz automatske puške ubio vozača „Pink taksija“ Ćiru Treneskog (41), a potom i sveštenika Miroslava Čvorovića (39).
Matić je, podsetimo, dva dana posle zločina pronađen i uhapšen u svojoj kući u Ljuboviji, a policija je tada pronašla i automatsku pušku kojom je izvršio zločin.

Uzeo mi oružje
- Matić je optužen za teško ubistvo, za koje je zaprećena kazna od 40 godina zatvora. Više tužilaštvo predložilo je da mu bude produžen pritvor - potvrdio je izvor Kurira.
Posle hapšenja ubica se branio ćutanjem. Međutim, pre desetak dana odlučio je da progovori i iznese svoju verziju zločina. Dvostruki ubica, kako navodi, tvrdio je na saslušanju da je Ćiru Treneskog poznavao odranije i da su se toga dana našli kako bi mu prodao pušku.
- Matić je rekao da je tog dana popio dosta piva i po dogovoru otišao da se nađe s taksistom. Međutim, kako je tvrdio, posvađali su se jer nisu mogli da se dogovore o ceni oružja. Treneski je tada, navodno, zatražio da pogleda pušku, koja je bila napunjena - kaže izvor Kurira.

Drama u kolima
Matić se tada, navodno, uplašio da će Treneski, koji je uzeo oružje, da ga ubije.
- Udario sam ga pesnicom u glavu, oteo mu pušku i pucao u njega - priznao je ubica.

Plašio se svedoka
SVEŠTENIKA SAM UBIO, A HTEO JE DA MI POMOGNE

Druga žrtva Matića, sveštenik Miroslav Čvorović, slučajno je naišao i zastao da pomogne čoveku u zaglavljenom automobilu.
- Uplašio sam da će da vidi šta sam uradio i da će da me prijavi policiji. Zbog toga sam ubio i njega - priznao je, prema nezvaničnim informacijama, Matić

Kod:
http://www.kurir.rs/crna-hronika/optuzeni-promenio-iskaz-ubio-sam-taksistu-posvadali-smo-se-zbog-moje-puske-clanak-1799585

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

SM: Uhapšeni maloletnici zbog razbojništva

Počalji od Zokenzi taj Uto 30 Jun 2015, 21:32

Policija iz Sremske Mitrovice uhapsila je dvojicu maloletnika zbog dva razbojništva, više krađa, nedozvoljenog posedovanja oružja i izazivanja opšte opasnosti.
Oni se terete da su na području Sremske Mitrovice provalili u kuću starije meštanke i uz pretnju nožem oteli novac, hranu i piće, te da su u istom mestu ukrali lovačku pušku i pucali u vazduh.
Takođe se sumnja da je jedan od njih taksisti naneo lake povrede i oduzeo vozilo.
On je predat u nadležnost Višeg javnog tužilaštva u Somboru, a policija je ubrzo pronašla vozilo i vratila ga vlasniku.
Drugi maloletnik se tereti i za tri krađe na području Sremske Mitrovice.
On je sproveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici, nakon čega mu je određen pritvor do 30 dana.

Kod:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=06&dd=30&nav_category=16&nav_id=1010143

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

LOPOVI HARAJU PANČEVOM Taksista vozio s pištoljem uperenim u glavu

Počalji od Zokenzi taj Pet 10 Jul 2015, 01:14

Pančevačkom taksisti uperili pištolje u glavu tokom vožnje, pa ga opljačkali.

U Pančevu su učestale oružane pljačke taksista.

Krajem prošle nedelje napadnut je taksista pančevačke firme dok je bio na dužnosti. Prema nezvaničnim informacijama koje prenosi "Pančevac", to se dogodilo kod "Malog raja" nakon što su u njegov automobil ušla tri mladića.

Dok ih je vozio, dvojica su u jednom trenutku izvukli pištolje, uperili mu ih u glavu i naterali ga da stane. Nakon toga su mu ukrali sav novac i pobegli.

Osim ovog vozača, napadnut je i njegov kolega iz druge pančevačke firme, takođe u blizini "Malog raja". Ni on nije povređen, ali su lopovi i njemu uzeli sav novac i pobegli, piše "Pančevac".

Kod:
http://www.alo.rs/vesti/hronika/taksista-vozio-s-pistoljem-uperenim-u-glavu/105262

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 15 Jul 2015, 22:48

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Napali i opljačkali taksistu

Počalji od Zokenzi taj Sub 01 Avg 2015, 00:36

Nepoznati razbojnici napali su noćas i opljačkali taksistu VIP taksija u Šangaju, saznaje 021.rs.
Prema nezvaničnim informacijama, napadači su taksistu starog oko 60 godina napali dok ih je vozio i pošto su ga istukli, izbacili su ga nedaleko od same obale Dunava, gde su ga pronašli meštani Šangaja koji su mu pomogli i pozvali Hitnu pomoć i policiju.
Taksi vozilo je pronađeno ubrzo nakon razbojništva i policija je obavila uviđaj.
U novosadskoj policiji je za 021.rs rečeno da su za sada nepoznati razbojnici pretukli i opljačkali taksistu i da je u toku potraga za počiniocima.

Kod:
http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Napali-i-opljackali-taksistu-u-Sangaju.html

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 12 Avg 2015, 05:27

A ima i kontra Very Happy

http://www.telegraf.rs/vesti/1672831-ovo-je-najopasniji-taksista-na-balkanu-prvo-je-prebio-trojicu-rusa-odjednom-a-onda
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

FUDBALERI BRUTALNO PRETUKLI TAKSISTU: Pijani Crnogorci se iživljavali na nesrećnom čoveku

Počalji od Zokenzi taj Pon 14 Sep 2015, 22:52

Trojici fudbalera iz Bjelog polja određen je jednomesečni pritvor jer su osumnjičeni da su naneli teške povrede jednom taksisti

BIJELO POLJE - Određen je jednomesečni pritvor trojici od petorice bjelopoljskih fudbalera, osumnjičenih da su brutalno pretukli taksistu.

U pritvoru su zadržani Armin Bošnjak iz Jedinstva, kao i fudbaleri FK Berane Vladan Čujović i Enver Rizvanović, dok će se sa slobode braniti Denis Bošnjak i Miloš Joksimović iz FK Brskovo.

Nesrećni Jaćimović je u napadu zadobio potres mozga, naprsnuće desnog čeonog dela glave, povrede ligamenata ruke i noge, zbog čega je upućen u Klinički centar Crne Gore.

Taksista je ispričao da je dva sata iza ponoći na poziv dispečera došao ispred jedne lokalne kafane.

"Jedan je odmah počeo da lupa u krov iznutra. Drugi od njih je ulazeći u auto dobacio da ih je petorica i da nisam svestan šta će mi uraditi, na šta sam ih ja zamolio da izađu i zatvore vrata. Momak koji mi je uputio te reči i koji je sedeo pozadi me je udario u glavu. Kada sam pokušao da odvežem pojas i izađem, osetio sam jak udarac u temeni deo glave. Kada sam pao na kolena, oni su počeli da me udaraju pesnicama, rukama i nogama" ispričao je taksista.

On je istakao da ga je jedan fudbaler davio i da je zbog toga izgubio svest.

"Dolazeći sebi osećao sam da mi puca grkljan. Molio sam ga da me pusti jer će me ubiti, ali on nije posustajao", rekao je Jaćimović.

Na višečasovnom suočavanju u Tužilaštvu, Čujović je kazao da se ne seća šta se te večeri dešavalo, jer je pio alkohol sa tabletama za smirenje.
Bošnjak je priznao da je udario taksistu u glavu kada je ušao u automobil, kao i da je učestvovao u tuči.

Kod:
http://www.kurir.rs/sport/fudbal/fudbaleri-brutalno-pretukli-taksistu-pijani-crnogorci-se-izivljavali-na-nesrecnom-coveku-clanak-1926143

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Rumljanin davio taksistu tokom vožnje

Počalji od Zokenzi taj Pet 09 Okt 2015, 23:04

Rumljanin M.N. osumnjičen je da je davio taksistu tokom vožnje i da je pokušao da ga opljačka.
On je taksisti naneo lakše telesne povrede, a nakon zaustavljanja taksija uspeo je da pobegne.
Policija je privela ovog dvadesetogodišnjaka koji će biti zadržan 48 sati, nakon čega će biti odveden na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Rumi.

Kod:
http://www.021.rs/Info/Hronika/Rumljanin-davio-taksistu-tokom-voznje.html

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

ZRENJANIN Krivična prijava zbog krađe i napada na taksistu

Počalji od Zokenzi taj Pon 30 Nov 2015, 20:24

Zrenjaninska policija identifikovala je muškarca (23) koji se tereti da je iz jednog taksi vozila ukrao tablet i lakše povredio taksistu a da je na tri taksi vozila razbio stakla i retrovizor.
Kako je saopšteno, on se sumnjiči za krivična dela razbojništvo, uništenje i oštećenje tudje stvari i nasilničko ponašanje.
Policija će protiv njega podneti krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u Zrenjaninu.

Kod:
http://www.alo.rs/krivicna-prijava-zbog-krade-i-napada-na-taksistu/21355

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Veselo vece

Počalji od boki705 taj Čet 14 Jan 2016, 15:43

Sinoc sorka kod Jagica...
http://www.blic.rs/vesti/beograd/grupa-taksista-pretukla-muskarca-u-beogradu/88jnqjp
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od locked taj Pet 15 Jan 2016, 02:06

Da li ste procitali "Komentare"? Strasno.

locked
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 08 Feb 2016, 00:39

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Uhapšena dva muškarca zbog ubistva taksiste u Šapcu!

Počalji od Zokenzi taj Pon 08 Feb 2016, 15:30

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

UBIJEN ZBOG 2.390 DINARA Cena smrti skromnog taksiste iz Šapca

Počalji od Zokenzi taj Uto 09 Feb 2016, 23:54

Šabačka policija uhapsila je Milića Ilića (19) iz sela Metlić i Milana Petrovića (18) iz sela Krivaja kod Šapca zbog sumnje da su ubili taksistu Čedomira Popovića (61).
Kako saznajemo, mladići nisu imali novac da plate taksi od Šapca, gde su kod autobuske stanice ušli u vozilo, do svojih kuća.

- Došlo je do koškanja i svađe u vozilu. Prva saznanja govore da je Ilić bio taj koji je izvadio nož i ubo taksistu u vrat. Onda su pobegli - kaže naš izvor upoznat sa istragom.

Taksista, teško ranjen, uspeo je da se javi dispečerskom centru taksi udruženja i da kaže da se nalazi u blizini spomen-kompleksa „Ašikov grob“. To je, kako kažu njegove kolege, bilo u 19.42 časova.

Nemaština i bolest ga naterale Čedomira da taksira

Popović tek nešto više od pola godine radi kao taksista. Dugo je bio bez posla i bio je srčani bolesnik, tako da nije mogao da se bavi nekim težim fizičkim poslovima. Molili su vlasnika taksi udruženja „Siti“ da ga primi da radi kao taksista. Njegova žena je zaposlena kao radnik na šalteru Zavoda za javno zdravlje i trebalo im je novca da odškoluju dvoje dece - jedno u srednjoj školi, drugo na fakultetu.

- Javio se dispečeru preko radio-stanice ponavljajući broj 16, što je bila šifra za pomoć: “Kolege, uboden sam, puno krvarim, iskrvariću...“

Radnica na centrali je sve vreme komunicirala sa povređenim kolegom da ne bi izgubio svest i bodrila ga da izdrži. Glas mu je s vremenom bio sve slabiji i slabiji.

Kolege su se odmah uputile ka mestu koje im je javio. Zatekli su ga ranjenog.

- Popoviću je jedna ruka bila na volanu, dok je drugu držao na vratu na rani. Bio je sav krvav. Taksimetar je radio i pokazivao iznos od 2.390 dinara. Okrenuo je vozilo i krenuo ka Šapcu, ali nije imao snage - kaže naš izvor.

Ubrzo je stigla i Hitna pomoć, prevezli su ga u Urgentni prijem, gde su ga sačekali sin i supruga.

- Bio je svestan, gledao me je i borio se svom snagom, ali nije mogao da govori - priča supruga Zorica.

Lekari su dva puta pokušali da reanimiraju nesrećnog čoveka, ali mu nije bilo spasa.

Čedomirov sin kaže da su mu lekari koji su dali sve da Čedomira održe u životu rekli da je izgubio četiri litra krvi.

Čedomir Popović biće sahranjen u utorak na Donjošorskom groblju.

Kako saznajemo, napadača Milića Ilića kao malog su napustili roditelji i on je odrastao u hraniteljskoj porodici.

Policija je za manje od 16 sati rešila slučaj i uhapsila osumnjičene.

DRUGI TAKSISTI ODBILI PROBLEMATIČNE PUTNIKE

Prema informacijama koje smo saznali, na taksi stanici kod Autobuske, gde je bilo još taksi vozila, dvojica mladići su tražila prevoz. Dvojica taksista su ih odbila, a Čeda ih je primio, obavestio je centralu da putnike vozi u Zablaće.

Ti taksisti su znali da su momci problematični i da su i ranije pravili probleme i zbog toga su ih odbili, dok Čeda to nije znao - kaže jedan od Čedomirovih prijatelja.

Kod:
http://www.blic.rs/vesti/hronika/ubijen-zbog-2390-dinara-cena-smrti-skromnog-taksiste-iz-sapca/kq8tngp

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

UBICE TAKSISTE PRIZNALE ZLOČIN Sa 19 godina stigao da zakolje dvoje!

Počalji od Zokenzi taj Sre 10 Feb 2016, 19:53

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Vožnju "platili" batinama

Počalji od Zokenzi taj Pon 22 Feb 2016, 23:15

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Incident u Mirijevu: Taksista posle svađe izbo mladića u grudi

Počalji od Zokenzi taj Uto 05 Apr 2016, 20:27

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mareska taj Sre 13 Apr 2016, 13:00

Zokenzi jos nisi stavio link????

mareska
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 162
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 13 Apr 2016, 15:27

http://informer.rs/vesti/hronika/66084/NESTAO-SUVLASNIK-PINK-TAKSIJA-Poslednji-vidjen-juce-Uciteljskom-naselju
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

PUCNJAVA U BRAĆE JERKOVIĆ Ranjen taksista koji je 2014. ubio čoveka!

Počalji od Zokenzi taj Pon 22 Avg 2016, 22:08

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Uto 23 Avg 2016, 09:56

Zokenzi ::

U noći između subote i nedelje kod beogradskog kafića „Popara“ na Dorćolu ubijen Željko S. (37). Dvojica mladića, navodno, pretukla vozača „Naksis taksija“ koji je onda potegao oružje

TAKSISTA Dragan S. (57) ubio je pucnjem iz pištolja 37-godišnjeg Željka S. posle svađe i tuče, u noći između subote i nedelje, u beogradskoj ulici Kneginje Ljubice kod broja 14.

Ubistvo se dogodilo oko tri sata posle ponoći ispred kafića „Popara“, a nesrećnom događaju prethodila je svađa između taksiste i dvojice muškaraca. Kako nezvanično saznajemo, Dragan S. je dovezao do kafića devojku koja nije imala novca da plati vožnju, pa je zamolila taksistu da sačeka dok uđe u lokal i pozove prijatelje koji će doneti pare. Ubrzo nakon toga pojavila su se dvojica muškaraca i posle kraće prepirke počeli su da tuku taksistu koji je uzeo pištolj iz automobila, da bi nedugo zatim jedan metak pogodio Željka S. u grudi.

- Nisam hteo da ga ubijem, ispalio sam hitac u zemlju da bih ih zaplašio, a onda ga je drugi metak pogodio kada su pokušali da mi otmu oružje - navodno je policajcima rekao potreseni taksista.
LEGALNO ORUŽJE?
IZ informativne službe MUP-a saopšteno je samo da je između subote i nedelje došlo do fizičkog obračuna u kojem je jedan muškarac nastradao. Priču da je taksista imao uredno registrovano oružje nije ni potvrđena, ali ni demantovana.

Na mesto događaja ubrzo su stigli policija i ekipa Hitne pomoći, koja je mogla samo da konstatuje smrt Željka S. Nastradali je, kako saznajemo, živeo u blizini mesta nesreće. Taksista je priveden i u pratnji policije prevezen u Urgentni centar zbog povreda koje je zadobio.

- Povređeni Dragan S. je primljen u Urgentni centar i posle pregleda zadržan je na odeljenju neurohirurgije zbog teških povreda glave - kaže Aleksandra Berić, pi-ar Urgentnog centra.

Dragan S. je, inače, član „Naksis taksija“ i uglavnom radi noćne smene. Mnoge kolege bile su u nedelju u šoku zbog svega što se desilo.

- Čuo sam da su dvojica napala kolegu navodno zbog visoke cene vožnje. Počeli su da ga tuku i verovatno je on u afektu, pokušavajući da se odbrani, upucao jednog od njih - priča jedan od taksista „Žutog taksija“.

Saobraćaj u ovoj ulici bio je u prekidu oko dva sata, dok su policijske ekipe obavljale uviđaj. U toku je istraga koja će utvrditi sve okolnosti nemilog događaja, a kako saznajemo, već su saslušani i devojka koja nije imala para da plati račun i drugi momak koji je učestvovao u tuči.

RAČUN BIO 800 DINARA

- DA mi je samo rekla da nema pare okrenuo bih se i otišao, ne bih dozvolio da se sve ovo desi zbog računa od 800 dinara - objašnjavao je policiji taksista Dragan S.

Prema priči očevidaca iz kafića, devojka koja je sve „zakuvala“, posle pucnjave je plakala i vikala „Zašto si mi ubio druga?“

PRIJATELjI U ŠOKU

U su se u kafiću „Popara“, ispred koga se desila ova tragedija, okupili mnogobrojni drugovi ubijenog Željka S. Vidno uzenemireni i u šoku nisu želeli da komentarišu nesrećni događaj.

http:
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:508042-Taksista-ubio-napadaca

To je racun ovog slucaja.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 25 Avg 2016, 12:27

;;linnk;

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Požega: Razbojnici isterali taksistu pa mu ukrali vozilo

Počalji od Zokenzi taj Pon 24 Okt 2016, 22:30

Muškarac Z.B. (30) iz Požege i Ariljac M.V. (33) uhapšeni su danas pošto su oteli taksi od vozača koga su prethodno isterali iz automobila.

Prema saznanjima "Blica", Z.B. i M.V. su u selu Prilipac kod Požege, odakle su naručili vožnju, sačekali taksistu, seli na zadnje sedište, a zatim potegli "bokser" i drvenu motku. Preteći batinama isterali su taksistu i njegovim vozilom se zaputili prema Požegi.

Pet – šest kilometada dalje kod mosta u selu Pilatovići sačekala ih je patrola policije koja im je preprečila put a zatim ih i uhapsila.

Obojici je određena mera zadržavanja a policija je protiv njih najavila krivičnu prijavu za razbojništvo.

Kod:
http://www.blic.rs/vesti/hronika/pozega-razbojnici-isterali-taksistu-pa-mu-ukrali-vozilo/g3x0vfz

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

UKINUTA PRESUDA Ponavlja se suđenje optuženom za ubistvo taksiste i pastora!

Počalji od Zokenzi taj Čet 27 Okt 2016, 23:46

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 28 Okt 2016, 05:55

Eto gde mi živimo, najbolje bi bilo da ga oslobode...šta reći za apelacioni sud?? Uostalom ni drugi nisu bolji i ova država štiti lopove, ubice i kriminalce .. ;;qwu: ;;qwu: ;;qwu:

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 17 Nov 2016, 22:50

;;linnk;

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

KRVAVA NOĆ U BEOGRADU: Ranjen taksista, motiv napada pljačka! (VIDEO)

Počalji od Zokenzi taj Čet 17 Nov 2016, 22:58

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Uhapšen zbog pljačke trojice taksista

Počalji od Zokenzi taj Sub 17 Dec 2016, 22:48

Novi Sad - T. M. (32) iz Sremskih Karlovaca uhapšen je zbog tri razbojništva počinjena nad taksistima.
On se tereti da je tokom vožnje, preteći nožem ili replikom pištolja, oduzeo od troje taksista novac i mobilne telefone.
Po odobrenju javnog tužioca, određeno mu je zadržavanje do 48 sati, a u zakonskom roku biće doveden na saslušanje sudiji za prethodni postupak.

Kod:
https://novisad.com/vesti/uhapsen-zbog-pljacke-trojice-taksista-2794

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Valjevo: Napadnut taksista

Počalji od Zokenzi taj Sre 21 Dec 2016, 22:51

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

FIZIČKI NAPAD U MIRIJEVU: Dve devojke NOŽEM povredile TAKSISTU, pa mu oduzele novčanik!

Počalji od Zokenzi taj Pon 30 Jan 2017, 20:46

U beogradskom naselju Mirijevo, u Ulici 16. Oktobra, u taksi vozilu "Beogradski poslovni taksi", dve devojke J. J. (1986) i D.G. (1985), su noževima nanele više manjih uboda i posekotina u predelu leve ruke taksisti P.R. (1952). Prema nezvaničnim saznanjima, one su mu nanele lakše telesne povrede, a zatim od njega oduzele novčanik.
Taksista  je  zadržao J.J. do dolaska patrole, a za drugom devojkom D.G. se traga. Taksisti je lekarska pomoć ukazana na licu mesta.

Kod:
https://www.srbijadanas.com/vesti/hronika/fizicki-napad-u-mirijevu-dve-devojke-nozem-povredile-taksistu-pa-mu-oduzele-novcanik-2017-01-30

Policija je uhapsila jednu devojku, dok za drugom traga zbog sumnje da su uz pomoć noževa opljačkale taksistu u beogradskom naselju Mirijevo, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).
"Osumnjičene se terete da su juče uz upotrebu noževa izvršile razbojništvo nad taksistom kome su nanele lake telesne povrede i otele mu 35.000 dinara", navodi se u saopštenju.
Uhapšena je J.J. (31) dok je policija identifikovala drugu osumnjičenu osobu za kojom traga.
One se sumnjiče da su i u oktobru 2016. izvršile još dva razbojništva nad taksistima uz pretnju nožem.
"Sumnja se da su od jednog oštećenog oduzele 7.000 dinara, a od drugog, kome su nanele lake telesne povrede, 16.000 dinara", saopštio je MUP.

Kod:
http://rs.n1info.com/a224908/Vesti/Vesti/Devojke-uz-pretnju-nozem-pljackale-taksiste.html

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 02 Feb 2017, 18:50

Kako ovi pišu,zarade su nam u fullu,navući će nam na vrat i lopove i poreznike, a nećemo dobiti status službenog lica nikada
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Čet 02 Feb 2017, 21:06

Pa nisu novinari to izmislili, toliki iznos su prijavili oštećeni, a iz kog razloga su imali kod sebe tako veliku količinu novca nisam odavde
A da će nam navući razne lopove i secikese na vrat si odlično primetio. Nisu smeli to da objavljuju jer time će postići samo loše efekte, a ništa korisno ;;qwu:
Bilo je tu još dosta žrtvi od strane tih razbojnica, samo kolege nisu prijavljivale policiji napade.
Dobro je da su konačno završile iza rešetaka, bar neko vreme.
I čovek 1952 godište ih je savladao mrdss

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 03 Feb 2017, 14:09

Eto, dobro je da nisu naletele na ostalih 6700 taksista kod kojih ne bi našli više od 2 do 3 hiljade pa da se brukamo jer ipak mi zarađujemo velike pare hehe...U Zagrebu devojke siluju taksistu a kod nas ....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

UŽICE Pokušao da siluje ženu taksistu

Počalji od Zokenzi taj Sub 18 Feb 2017, 18:08

Nepoznati muškarac je u toku noći između četvrtka i petka pokušao da siluje taksiskinju jednog užičkog taksi udruženja.
On je tražio vožnju od poslastičarnice "Una". Kada je seo automobil rekao je taksistkinji da ga vozi do višeg dela grada, drugog dela Vojvođanske ulice, koja je inače skoro neostveljena, piše "Informer".
Tu je počeo da je napastvuje, ali na svu sreću naišla su tri muškarca koji su čuli zapomaganje taksiskinje i spasili je.
Napasnik je pobegao i plicija traga za njim. U toku je istraga, a s obzirom da kod poslastičarnice postoje i nadzorne kamere, nadaju se da će ubrzo počinilac biti uhapšen.

Kod:
http://www.alo.rs/pokusao-da-siluje-zenu-taksistu/96177

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći