Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Ubistva i napadi na taksi vozače

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ubistva i napadi na taksi vozače

Počalji od magnum taj Sre 31 Mar 2010, 21:00

Grehota,stvarno mi je žao!
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taksista zadavljen žicom

Počalji od Zokenzi taj Sre 31 Mar 2010, 21:29

BEOGRADSKI vozač "Pink taksija" Časlav Rađenović (38) ubijen je u ponedeljak na putu Beograd - Baranda, nadomak Čente. Ubice su ga, prvo, davile žicom, a potom nožem zadale smrtonosne udarce. Zločinci su u utorak uhvaćeni i, kako saznajemo, priznali su zlodelo. Motiv - pljačka. Plen - 2.000 dinara i 20 evra!
Posle ubistva telo taksiste dvojica osumnjičenih bacila su sa mosta kod Čente u reku Tamiš. Ronioci Žandarmerije u sredu po podne našli su Ranđelovićevu jaknu i patike. Kako je reč o rukavcu očekuje se da će vrlo brzo biti pronađeno i telo.
Osumnjičeni za brutalni zločin su rumunski državljanin Petruca M. (23) i štićenik Doma za nezbrinutu decu u Zvečanskoj ulici u Beogradu Marko S. (19), rođen u Babušnici. Njima je u sredu određeno policijsko zadržavanje do 48 sati, i u četvrtak će biti privedeni dežurnom istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.
Kako saznajemo, počinioci su se upoznali pre dve nedelje u Beogradu. Ko je i kako skovao krvavi plan još se istražuje. Poznato je, međutim, da su proteklog ponedeljka oko 13 časova u centru Beograda zaustavili taksi. Za volanom "opel karavana" (BG 882-657) bio je Rađenović.
Prema onome što se sada zna, Rumun je zatražio
da njega i njegovog prijatelja Marka taksista odveze do Barande, gde mu živi majka. Ranđelović je pristao. Šta se dešavalo usput sada može samo da se nagađa. Iz njihove priče, međutim, istraga je saznala da su nesrećnog čoveka prvo davili žicom, a onda dokrajčili nožem. Na kraju su ga bacili u reku.
Zločinci su se potom kasno uveče vratili u Beograd. Ostavili su vozilo u Zvezdarskoj šumi, u blizini okretnice autobusa 65. Sutradan, oko 16 časova, prolaznici su prijavili da je "opel karavan" tu parkiran cele noći i celog dana, kao i da se vide "čudne crvene mrlje na staklima i unutrašnjosti, koje kao da su od krvi".
Nažalost, njihova nagađanja pokazala su se tačnim. Policija je pronašla mnoštvo krvavih mrlja. Ubrzo se došlo i do počinioca. Kako nezvanično saznajemo, Rumun i "domac" su ovaj zločin počinili zbog plena od dve hiljade dinara i 20 evra.
Zoran Milačić, direktor Doma za nezbrinutu decu u Zvečanskoj, kaže za "Novosti" da je mladić iz Babušnice, zbog nesređenih porodičnih uslova, došao u ovu ustanovu pre pola godine. U Beogradu je uspeo da završi srednju školu i trenutno mu je ovaj dom pružao samo smeštaj. Uskoro je trebalo da napusti ovu ustanovu.
Saznajemo da je mladić rano ostao bez roditelja, a policiji je poznat po manjim krivičnim delima, mahom sitnim krađama. Posle njegovog hapšenja, policija je pretresla njegovu sobu u domu.

UDRUŽENJA
ČASLAV Rađenović je oko godinu dana radio u "Pink taksiju". Pre toga je, kako saznajemo, radio u "Beltaksiju". Razveden je i živeo je sam u višespratnici u Mirijevskom bulevaru broj 30. Stanari zgrade, šokirani zločinom, samo su objašnjavali da je taksista bio dobar komšija.

SLED DOGAĐAJA
OSUMNJIČENI su u ponedeljak oko 13 časova u centru Beograda zaustavili taksistu Časlava Rađenovića i tražili da ih odveze u Barandu.
Na mostu između Barande i Čente napali su taksistu i ubili ga, a telo bacili u Tamiš.
Sa "opel karavanom" ubice su se istog dana vratile u Beograd i taksi-vozilo ostavile u Zvezdarskoj šumi, gde su sutradan prolaznici prijavili policiji sumnjivo vozilo. Sutradan su obojica uhapšeni.

Spojler:
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=14&status=jedna&vest=175081&title_add=Uhap%C5%A1eni%20zbog%20sumnje%20da%20su%20ubili%20taksistu&kword_add=ubistvo%2C%20ubistvo%20taksiste

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mrgud taj Sre 31 Mar 2010, 22:09

Pošto zločinci nemaju dana radnog staža, i nisu ni dinar uplatili u budžet, bilo bi nepošteno da na izdržavanju kazne, makar ona bila i po 20 godina zbog svireposti, troše pare iz budžeta koji punimo mi i pokojni nam kolega.
Stoga predlažem da se isti zadave žicom, kao što su oni uradili. Sve to snimiti, kao Sadama, i prikazati, kao upozorenje, ostlim krimosima u najavi.
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 50
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Sre 31 Mar 2010, 22:13

Neverovatno, jadan covek...
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 450
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 31 Mar 2010, 22:31

Pa ovo je strasno!!!

OVAKO NESTO JE ZA SVAKU OSUDU!!!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Sre 31 Mar 2010, 23:26

Ма каква осуда...
Пресуда бре !!!
И то по кратком поступку!
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 332
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 31 Mar 2010, 23:32

I naravno drzava jos uvek nista nije uradila od pocetka svih ubistava,zbog ovoga drage kolege treba zatvoriti grad do ispunjenja uslova o zastiti taksista na bilo koji stroziji nacin,a sta mi radimo,ni na ulice nismo istog dana izasli u znak protesta i da sviramo dok nam ne crknu sirene i dok celom gradu i gradskoj i republickoj skupstini ne puknu bubne opne,da zapamte zasto taksisti protestvuju,ZBOG SVOJE BEZBEDNOSTI!!!!!!!!
Zar svaki klosar sa zicom moze da ti udje u kola i da te maltretira,pa u kojoj mi zemlji zivimo?!
A vi se ovde sprdate oko popusta,koji je gazda bolji ili losiji,koji je kolega u pravu ili nije,koji sindikat valja ili ne valja,zabrazdili ste skroz a napolju ljudi ginu kao na ratistu.Krenulo je opet kao od '93.god.,sta nam je ciniti,svi smo mi kocijasi ili ti taksi vozaci,moze svakog od nas da zadesi ista sudbina,probudite se Srbi taksisti,jos komsiji nije crkla krava!!!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od skembi69 taj Čet 01 Apr 2010, 00:19

LJUDI JA STVARNO NEZNAM STA JOS TREBA DA SE DESI DA SE OSVESTIMO!!!
OVO JE SVAKOM OD NAS MOGLO DA SE DESI,NI MINUT BOJKOTA JA SE STIDIM STO SAM TAXISTA!!!!!!!!!!!!!!
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 47
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Čet 01 Apr 2010, 00:36

Ма шта вам је људи, па цео дан читају преко мреже да је данас задњи дан за плаћање смене.
Када да стигну да прочитају нешто друго.... имајте разумевања, треба избројати толике паре.
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 332
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ČAKI...

Počalji od Beki taj Čet 01 Apr 2010, 01:07

Strašno. Ne mogu još da poverujem. Pili smo poslednji put kafu u petak ili subotu oko 23:00 u klubu u žutom. Voleo i igrao šah satima u klubu. "Bosanac"... Dobar drugar i kolega.
Nek mu je laka zemlja...
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 61
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 01 Apr 2010, 01:10

Definitivno treba uvesti smrtnu kaznu za ovakve stvari. Poubijas par takvih degenerika za primer i eto ga mir medju govedima. UZAS !!!
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 01 Apr 2010, 04:07

Maradona je u pravu a u pinku nisu ni obaveštenje pročitali,umesto da uvedu dan žalosti,bilo šta.
Mnogo smo ljigavi.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od skembi69 taj Čet 01 Apr 2010, 08:49

Ponasamo se kao stoka,cak na vestima to nije udarna vest,zato sto smo sami krivi, tako nas i tretiraju kao poslednji SLJAM.Umesto rasprave o popustu i ostalim stvarima trebali smo da coveku odamo pocast a gradu da damo do znanja da smo trenutno najadnija sfera u SVEMU. Ja stvarno neznam sta jos da se desi pa da blokiramo sve i da resimo ovo stanje.Cinjenica je da smo......
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 47
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 039 taj Čet 01 Apr 2010, 09:10

Bog dušu da mu prosti.... i svima nama!
Mislim da je daleko korisnije i ljudskije sakupiti po 200 (dvestotine dinara) od svakog od nas taxista, i taj novac uplatiti ili dati koleginoj porodici.... oko 7000 nas kolega. I taj iznos će porodici znaciti daleko više nego ....

Izvolite gospodo naši predstavnici iz NEZAVISNOST-i i SITAB-a, priznanice u ruke i po taxi stanicama, po firmama, po udruženjima... Porodici je materijalna pomoć sada najpotrebnija... Ja Vas očekujem kao i sve kolege!
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 49
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Čet 01 Apr 2010, 10:47

Kolegu nisam lično poznavao, i zaista je strašno to što se desilo.

Zamolio bih kolege koje poznaju njegovu porodicu, da otvore žiro račun na njihovo ime na koji svi mogu uplaćivati novac, da SITAB-u proslede broj računa koji ćemo proslediti SMS-om svim članovima SITAB-a.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taksista ubijen zbog 20 evra!

Počalji od Zokenzi taj Čet 01 Apr 2010, 11:54

Link

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 01 Apr 2010, 13:47

pauk 523 ::Maradona je u pravu a u pinku nisu ni obaveštenje pročitali,umesto da uvedu dan žalosti,bilo šta.
Mnogo smo ljigavi.

Ipak je on clan Pinka a i kolega,i taksista,trebalo je da se cita jos istog dana,nemam komentar-trebali smo tri dana najmanje da zatvorimo ulice ,ako ne i vise.Ja ostajem Samostalan do daljnjeg.........................

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Čet 01 Apr 2010, 13:58

Uvek bio samostalan,,,,
Neka mu je laka zemlja!
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 01 Apr 2010, 14:02

Pogledao sam link sto je postavio Zokenzi i najezio sam se,uzas.......

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 01 Apr 2010, 14:48

039 ::Bog dušu da mu prosti.... i svima nama!
Mislim da je daleko korisnije i ljudskije sakupiti po 200 (dvestotine dinara) od svakog od nas taxista, i taj novac uplatiti ili dati koleginoj porodici.... oko 7000 nas kolega. I taj iznos će porodici znaciti daleko više nego ....

Izvolite gospodo naši predstavnici iz NEZAVISNOST-i i SITAB-a, priznanice u ruke i po taxi stanicama, po firmama, po udruženjima... Porodici je materijalna pomoć sada najpotrebnija... Ja Vas očekujem kao i sve kolege!

>bravo>
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Pronađeno telo taksiste

Počalji od Zokenzi taj Čet 01 Apr 2010, 18:27

Link

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Panco taj Čet 01 Apr 2010, 20:56

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/109643/Taksista+ubijen+zbog+20+evra!.html

horor...

Panco
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 103
Godina : 51

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 01 Apr 2010, 21:46

Treba metak u celo za primer.
Samo tako i nikako drugacije
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 01 Apr 2010, 21:49

Mi bi trebalo da s dignemo i zahtevamo smrtnu kaznu za ova dva kretena. Od njih nikad nece postati nesto valjano

Poslednji izmenio boki705 dana Čet 01 Apr 2010, 21:55, izmenjeno ukupno 1 puta
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Čet 01 Apr 2010, 21:50

Kakav crni metak,za njih je metak predobar!
Ja bih njih zakacio sajlom za auto pa bi ih vuko kroz ceo grad dok im i zadnji deo koze ne bi otpao sa tela.Za njih je metak premija....Jeb.. im sve da im Jeb..!
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Čet 01 Apr 2010, 21:52

Dobiće po 40 godina

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 01 Apr 2010, 21:58

Zokenzi ::Dobiće po 40 godina

I mozda skracenje posle nekog vremena i opet kreteni slobodni. Kad bi pobili nekolicinu takvih, verovatno bi dobar broj razmislo o tome sta ce da napravi
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Čet 01 Apr 2010, 23:17

Zokenzi ::Dobiće po 40 godina

Треба да добију 240 година...
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Čet 01 Apr 2010, 23:44

Strasno za njega i njegovu porodicu a sramota za nas .Velika sramota da sve mreze cute o ovome a narocito Pink.Zar je sramota reci da je covek izgubio glavu posteno radeci svoj posao.Slazem se da treba sakupiti novac i koliko toliko pomoci porodici ali ovo cutanje ozlocinu ne moze oprati nikakav novac.Pa kolege za oborenog pesaka u roku o 2 minuta sve mreze objave informaciju.Sta JE OVO ZAVET CUTANJA??Ovako kako smo mi njega ispratili kao kolege i kao profesija ispratice i nas neko.Poslednji pozdrav kolegi .

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 53
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 02 Apr 2010, 00:37

Ja stvarno ne znam zasto se cuti,sta je stvarno sa udruzenjima,sta je sa svima,jesu li svi poludeli i odlepili..................?????

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 00:51

A šta reći,matere ti,ŠTA JOŠ uraditi !?Sve što pomisliš uradili smo, da ti ne dokumentujem i dokazujem.Još od malog Duleta sa Dorćola 1988 godine pa nadalje,,,,,vozili po gradu,svirali,pretili,molili, pisali, dopisivali,raspisivali,potpisivali,,,,,,,,pa opet ,kružili po gradu,zatvarali, pisali,blokirali Predsedništvo Skupštine grada,slali delegacije kod gradonačelnika-znam ih sve ,od Kovačevića,preko Bogdanovića,Unkovića,,,,,,,,,,Svi nešto obećavali,uxeravali se kad nas vide,onako krvavooke,neobrijane,revoltirane,,,,,,NIŠTA.Buka još dva-tri dana i ,,,,,,,,,,,,,,do novog ubistva!
Samo su Gutović i Lisavac platili svoj dug,posle dugo nikome nije palo na pamet da se igra sa životom taksiste. Eeeeeeeeeeee,a onda smo podemokratili i krenuli srcem,bez glave u Europu,,,,,,,,,,,,iskali ste,eve vi ga! >mah>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 02 Apr 2010, 13:27

U pravi si,ali dokle vise da nas varaju ti smradovi......mi ne radimo sa telohraniteljima kao oni!!!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Pet 02 Apr 2010, 13:34

boki705 ::Mi bi trebalo da s dignemo i zahtevamo smrtnu kaznu za ova dva kretena. Od njih nikad nece postati nesto valjano

40 godina teskog rada pa umorstvo nervnim gasom, za primer... samo da ne ispadne da nisu uracunljivi
pa da odu na godinu dve u psihijatrisku ustanovu i posle opet budu na slobodi...
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 348
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Pet 02 Apr 2010, 14:12

Kako se uopste zastiti od takvih kretena?
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 450
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 14:20

I moje ,a bogami i Paleolitovo rešenje,nisu loša.O'Đilas je ispraznio jednu prostoriju u Predsedništvu i tu smestio četvoricu svojih telohranitelja!(znači,mi moramo naše da vučemo u prikolici)! >d>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pet 02 Apr 2010, 14:27

Sav sam se najezio dok ovo citam.Ne mogu da verujem da se ovako nesto dogadja u mom gradu i da je samo pitanje ne kada ce opet,nego ko je sledeci....
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 14:35

Pa zna se ,onaj ko najviše love ima u ovom času u gradu a na izvol'te je,neki tugovan koga će posle tri dana da se sećaju samo žena i deca, i možda majka , ako je živa.I za kojeg će,mislim dotičnog anonimusa za volanom, da ga rebnu par godina a onda da ga puste totalno rehabilitovanog kao ravnopravnog člana naše divne zajednice.A onda će opet da mu zafali kinta,,,,,, >plach>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 02 Apr 2010, 17:51

Nisam hteo do sada da pisem ali znam tog kolegu "iz vidjenja". Jednom sam ga napushio na 37-oj jer je preskocio bas dobru voznju koju sam ja posle u seci izgubio na 2 poziv. Izasao sam iz kola da ga pitam o cemu se radi i kada sam u razgovoru video da je ili pijan ili nasmrkan, okrenuo sam se, upalio auto i otisao sa taxi stanice besan kao ris.
Ovih dana u razgovoru sa kolegama [pitao sam ko je to iz Pinka nastradao], cujem da je bio "smrad", da je svima pa i svojim Pinkovcima krao kvake i "po gasu' u bezaniju sa strankom.

Naravno, sve to ne opravdava ovu dvojicu bilmeza [jbem im seme i pleme] da ubiju kolegu. Nedo Bog nikome, svi smo mi na ulici svaki dan i svakome od nas moze da se desi da budemo meta razbojnika.

Ja sam za to da napisemo peticiju, da se svi potpisemo da se ova dvojica maloumnih imbecila najostrije kazne Twisted Evil
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 20:42

Batke,možemo i memoare da im pišemo,oni su rešili da uđu u evropsku bulju,pardon, u evropske tokove! >mah>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 02 Apr 2010, 20:44

Sa ovim kriminalom tesko da ce da moze
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 20:45

Jes' a tamo sve med i mleko,kriminala nema!? >d>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 02 Apr 2010, 20:53

Ma jok, tamo je demokratija >d>
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 20:54

'Ebiga,ja sam za monarhiju!!!Ali ne ovaj što je za nama .Pa moj Englez zna Srpski tri puta bolje od njega! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Cujem da je bio vazduh????????

Počalji od nesa 723 taj Pet 02 Apr 2010, 22:07

jerotije ::Nisam hteo do sada da pisem ali znam tog kolegu "iz vidjenja". Jednom sam ga napushio na 37-oj jer je preskocio bas dobru voznju .
Ovih dana u razgovoru sa kolegama [pitao sam ko je to iz Pinka nastradao], cujem da je bio "smrad", da je svima pa i svojim Pinkovcima krao kvake i "
Jeero uz svo duzno postovanje prema tebi mislim da nije ni vreme ni mesto da se ovako pise.Covek je mucki ubijen i nijedna voznja nije skuplja od njegovog zivota zivota.To sto si cuo od kolega moze biti i ne mora biti tacno ali covek se nijew ni ohladio a vec je vazduh.Hriscanski je prastati pogotovo kad od teskih reci nema koristi.A gde je ono o pokojniku sve najlepse?Coveka neznam ali mislim da se bez obzira na sve Pink obrukao za medalju.

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 22:09

Dobar si 723,nećemo više o tome .
Neka je našem kolezi,ma kakav bio,laka crna zemlja!
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pet 02 Apr 2010, 22:14

magnum ::Dobar si 723,nećemo više o tome .
Neka je našem kolezi,ma kakav bio,laka crna zemlja!
Sta znaci to dobar si?

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 02 Apr 2010, 22:24

Naravno, sve to ne opravdava ovu dvojicu bilmeza [jbem im seme i pleme] da ubiju kolegu. Nedo Bog nikome, svi smo mi na ulici svaki dan i svakome od nas moze da se desi da budemo meta razbojnika.

Nisam se obrukao [bar se tako ne osecam]. Mogu s nekim i da ne govorim ali nedaj boze da se bilo kom kolegi nesto desi prvi sam koji bi mu bio od pomoci.

Isti hleb jedemo
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 22:25

To znači da ti je svaka na mestu i da si 723,sasvim u pravu!
Ništa loše nisam mislio! >mah>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pet 02 Apr 2010, 22:28

jerotije ::

Nisam se obrukao [bar se tako ne osecam]. Mogu s nekim i da ne govorim ali nedaj boze da se bilo kom kolegi nesto desi prvi sam koji bi mu bio od pomoci.

Isti hleb jedemo
Pa znam covek ako je tako onda cemu ova pisanija.Sacekas da mu prodje bar 40 dana pa napises clanak.Mislim samo da nije ni vreme ni mesto sve ostalo je tvoj izbor.

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 02 Apr 2010, 22:32

Svaka priroda ima svoje čudo.Jera je naše, kak'i je taki je! :king:
magnum
Forum manijak