Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Sastanak (21.01.2010.)

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Sastanak (21.01.2010.)

Počalji od miamilojevic taj Čet 21 Jan 2010, 18:09

Kolege,kako je prosao danasnji sastanak,pukovnici ili pokojnici?

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sastanak (21.01.2010.)

Počalji od Slave taj Čet 21 Jan 2010, 19:37

Вероватно лоше, чим се нико не оглашава по том питању...
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Čet 21 Jan 2010, 22:03

K'o sto neko pametan rece : ko prezivi ovu godinu sledecu je naxebao !
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 450
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Čet 21 Jan 2010, 22:27

Ajde da Vas ne drzimo u nedoumici.

Grad je dobio potvrdno misljenje da postoji zakonska mogucnost da se uvede minimalna cena bez prava na popust, ali smatraju da nema pravne mogucnosti kaznjavanja taksi asocijacija koje daju popust?

SITAB je izneo misljenje da je uvodjenje nminimalne cene bez sankcionisanja onih koji daju popust besmisleno, to je podrzao i Pink, a Armus je rekao da postoji zakonska mogucnost za kaznjavanje.
Ostalo je da grad di 28 da pravno vidjenje mogucnosti kaznjavanja onih koji budu davali popust.

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mapko taj Čet 21 Jan 2010, 22:54

trg ::Vise o tome na www.*****.rs, za clanove SITABa. Forum je pocea da radi

Pozivanje članstva na drugi sajt je protivno pravilima lepog ponašanja na internetu i povlači bananu za takvog korisnika, na svom sajtu ste se zaštitili od provokatora a ovde provocirate - i dalje mislite da ste fer?

Mislite da ste fer i ako nam uskraćujete celokupnu informaciju a tobože ste naš predstavnik?

Ne, ja 100% nisam niti ću prihvatiti ucenu i biti član SITAB kako bih bio informisan šta "moji" predstavnici rade jer: "Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom"
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od King of the road taj Čet 21 Jan 2010, 23:14

Bravo Marko! Dozlogrdise vise....ma svi su isti....nego da MI svi krenemo lagano kao onaj kolega iz BTVa....

King of the road
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 35
Godina : 37
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 21 Jan 2010, 23:38

Danas mi rece jedan kolega kako je montirao bobinu,da ne kazem.......ko razume svatice,izgleda mu dozlogrdilo,kaze sta me ovi vise ..ebu ima sam sebi da krojim meru,niko nas ne sljivi ni dva posto,a ja vise ne znam sta da mislim,mozda je u pravu,mozda nije,ebe lud zbunjenog u ovom poslu

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 21 Jan 2010, 23:46

miamilojevic ::Danas mi rece jedan kolega kako je montirao bobinu,da ne kazem.......ko razume svatice
Mislis, prepravio auto u BITURBO >d> . Svaka mu cast Evil or Very Mad
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Čet 21 Jan 2010, 23:57

Izmedju ostalog
d) ZABRANJENO JE :

7. Stavljati banere u potpis ili avatar, kao i linkove koji vode na bilo kakav Download. Ukoliko želite da upišete adresu Vašeg sajta, uradite to u Vašem profilu (stavka Web sajt).
pozz
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 797
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Čet 21 Jan 2010, 23:59

miamilojevic ::Danas mi rece jedan kolega kako je montirao bobinu,da ne kazem.......ko razume svatice,izgleda mu dozlogrdilo,kaze sta me ovi vise ..ebu ima sam sebi da krojim meru,niko nas ne sljivi ni dva posto,a ja vise ne znam sta da mislim,mozda je u pravu,mozda nije,ebe lud zbunjenog u ovom poslu
I sta, sad ce kao da se obogati, da pocne da placa porez i letuje u Spaniji, ma daj, ko ima stomak za to - tako je i poceo od prvog dana

affraid
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 22 Jan 2010, 00:06

Pa ovamo frka na kolegu iz BTV, vecina nas je protiv takvog sljama (bar se nadam) a gledaj sad. Izmadu svih ostalih problema sto imamo sa drzavom i to je jedna stvar koju bi trebalo nekako iskoreniti ako mislimo da popravimo rejting sluzbe i da zbog alavih pojedinaca stranke ne tretiraju sve ostale kao stoku, lopove itd
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pet 22 Jan 2010, 00:12

Naravno da to nista ne valja,danas on,sutra neko drugi,treba da se pitamo zasto je to tako?zbog cega je to potrebno?

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 22 Jan 2010, 00:20

Nemam ja sta da se pitam. Ocigledno nam apetiti nisu isti a ni obrazi
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 22 Jan 2010, 00:49

Nikad nisu ni bili,nikada! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 22 Jan 2010, 00:57

A jel ima jos nesto sa tog sastanka ili samo cene???

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 22 Jan 2010, 00:58

Da li stvarno verujes da ces saznati sta je bilo na sastanku.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 22 Jan 2010, 01:11

to je to ::Da li stvarno verujes da ces saznati sta je bilo na sastanku.
e ti ga bas uprska... ili mozda i nisi >nez>
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 22 Jan 2010, 01:12

Why not?
P.S.Pa ja bih voleo ako moze da saznam-a saznacu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Za likove koje se kriju iza nadimka

Počalji od trg taj Pet 22 Jan 2010, 08:53

Mapko ::
trg ::Vise o tome na www.*****.rs, za clanove SITABa. Forum je pocea da radi

Pozivanje članstva na drugi sajt je protivno pravilima lepog ponašanja na internetu i povlači bananu za takvog korisnika, na svom sajtu ste se zaštitili od provokatora a ovde provocirate - i dalje mislite da ste fer?

Mislite da ste fer i ako nam uskraćujete celokupnu informaciju a tobože ste naš predstavnik?

Ne, ja 100% nisam niti ću prihvatiti ucenu i biti član SITAB kako bih bio informisan šta "moji" predstavnici rade jer: "Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom"

Prvo,

Ne uskracujemo informaciju, mi obavestavamo clanstvo SITAB-a na nasem sajtu.Ovde smo sve poceli, pa zato imam neku obavezu prema ovom sajtu.Sale je clen SITAB-a, pa neka vam on prenosi sta se desava.

Nemam obavezu prema likovima koji se kriju iza nadimaka, i ko zna koga predstavljaju, i ko nih predstavlja (ili su dovoljni sami sebi).Koliko su mudri da znaju da im se radi o poslu (ako su uopste taksisti), trebalo bi da se dobro informisemo svi i zauzmemo stav u nasem interesu.Po tome birajte svog predstavnika

Uglavnom, situacija je veoma losa, grad i neki njegovi predstavnici ne rade u interesu taksista, i to bi trebalo da vam je jasno.A vi i dalje sedite prekrstenih ruku i pametujte....

Mozda ce vas Zlaja da vam bolje pojasni neke stvari, jer ga svi znate i verujete.Obicno je dobro informisan, pa neka vam objasni sta se desava.

Zlajo, znamo da si u kontaktu sa gradom, pa reci ljudima sta mislis da je potrebno.Saletu sam poslao novi dopis koji je Gradska direkcija uputila (jednostrano), pa ga kao informaciju komentarisite.

Meni sene dopadaju, a stav SITAB-a je podnesku, i njega se drzimo.

U ponedeljak cemo pricati o SITAB-ovom predlogi o licencama i sl, pa pozivam sve clanove da dodju.

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 22 Jan 2010, 09:34

POGLEDAJ STRANICU NO 3

http://e24.24sata.rs/issue.php?issue=24sata_220110&uid=d9205399d85f646401a9c9eafad2eb48
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Pet 22 Jan 2010, 09:59

Pogeledao:

Na sastanku je receno:

Grad; Postoji zakonska mogucnost uvodjenja minimalne cene, ali smatraju da nema zakonskih mogucnosti da kaznkavaju taksiste i taksi asocijacije koji to ne postuju.

Tedi, Armus i SITAB: da minimalna cena bez sankcija za one koji je ne primenjuju besmislena, a Armus je rekao da postoji zaknska mogucnost da se kaznkavaju, ali da Grad treba da se potrudi da je i promeni

Zakljucak; Grad ce do sledeceg sastanka videti sve zakonske mgucnosti kaznjavanja onih koji ne postuju minimalnu cenu.

Za ove uredjaje, predstavnici taksista su rekli da ne dolazi u obzir novi nameti, ako grad hoce da ih kupi, neka nam ih kupi.Govorili smo i da su nalepnice glupost, sto i jesu...Ne resavaju pitanje divljaka...

O ceni tek treba da se razgovara, SITAB je da ona bude realna, pa koliko god da jeste, a mislimo da je treba i povecati jer su troskovi veliki....

Poslednji izmenio trg dana Pet 22 Jan 2010, 13:04, izmenjeno ukupno 1 puta

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Tedi i Milivoje su sve i sva!

Počalji od zlaja taj Pet 22 Jan 2010, 10:32

trg ::...Zlajo, znamo da si u kontaktu sa gradom, pa reci ljudima sta misliš da je potrebno...
Šta da ti kažem, svesno ste me izolovali i sklonili da vam ne smetam... Stojim sa strane i gledam svoju firmu i taksiste u njoj. Nisam pametan, jednostavno nema dobro volje, čini mi se da svako stavlja sebe u prvi plan i nismo u stanju da definišemo minimum ciljeva i stavova koji su za sve prihvatljivi. Pogledaj molim te i reci mi: Miša Alo, Aca Bjelić, Milivoje i Tedi, da li oni imaju zajednički stav?
Ti kao udruženje građana SITAB i sindikat Nezavisnost takođe ste u konfliktu a o stavovima Grada i nejasnoj strategiji da ni ne govorim. Mislim da smo trenutno u ćorsokaku ali ne mogu da ne priznam da se ipak nešto dešava. Ko preživi pričaće.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Da ne bude da ja vas u sindikatima stalno kritikujem ili omalovažavam ali činjenica je da u celoj priči glavnu reč vode Tedi i Milivoje. Vi, svi ostali, im samo držite sveću tj jako malo ili gotovo ništa se ne pitate!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veliki brat taj Pet 22 Jan 2010, 12:02

Zlajo,Zlajo, to si trebao od prvog dana da uradis i bog da te vidi,a zajednicki stav nemaju, a da li se ostatak pita ili ne sada je to pitanje zato sto mnogi i nece da ulaze u pricu, vec sta se desi .Pa vlasnik Maxissa kazu da nikada nije prisustvovao ni jednom jedinom sastanku a bila nekada velika asocijacija itd.

Veliki brat
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Pet 22 Jan 2010, 12:52

Zlajo,

Sam si se iskljucio kao posmatrac jer nisi hteo da ucestvujes u radu ili ti nije odgovaralo za sta se zalazemo.Mi se i dalje drzimo Podneska, zamisli? A ti rece da ga podrzavas, ili ...

Mogu ti reci da je lakse bez tebe i tvojih komentara i vredjanja.A ovde ti zari i pali a tvoji >mol> ,

Sve sto mi pisemo, radimo i zalazemo se , citaj na www.sltab.rs , ne samo ti nego svi.Mi nemamo sta da krijemo, i trudimo se da bude bolje taksisti.Necemo dozvoliti da se i dalje spekulise na racun taksi-preduzetnika, neka citaju pa neka se opredele.

Neko bi rekao probijamo medijsku blokadu

>godo>

Polako, ali znam da nece biti provokatora i da ce samo taksisti biti na nasem forumu, i da se necemo kriti iza laznih imena. Pa ko sme da kaze javno, neka izvoli.

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Pet 22 Jan 2010, 13:02

zlaja ::
trg ::...Zlajo, znamo da si u kontaktu sa gradom, pa reci ljudima sta misliš da je potrebno...
Šta da ti kažem, svesno ste me izolovali i sklonili da vam ne smetam... Stojim sa strane i gledam svoju firmu i taksiste u njoj. Nisam pametan, jednostavno nema dobro volje, čini mi se da svako stavlja sebe u prvi plan i nismo u stanju da definišemo minimum ciljeva i stavova koji su za sve prihvatljivi. Pogledaj molim te i reci mi: Miša Alo, Aca Bjelić, Milivoje i Tedi, da li oni imaju zajednički stav?

Zlajo, pa ne ides sada na to da treba da nam te bude zao?Ko je tebe sklonio, pa zar sam nisi rekao da hoces da posmatras?Zar nisam ja insistirao da udjes u RAdnu grupu, i zvao te vise puta?Ili si zabotravio, ili opet neka tvoja istina?

Ti kao udruženje građana SITAB (da te ispravim, esnafsko udruzenje taksi-preduzetnika, jer taksisti ne mogu da se sindikalno udruzuju) i sindikat Nezavisnost takođe ste u konfliktu a o stavovima Grada i nejasnoj strategiji da ni ne govorim. Mislim da smo trenutno u ćorsokaku ali ne mogu da ne priznam da se ipak nešto dešava. Ko preživi pričaće. Ne slazem se sa Nezavisnoscu u nekim stvarima, ali oni predstavljaju taksiste, i to moras i ti i ja da postujemo.Ti si gazda, i neka te tvoji clanovi ako hoce postuju.

Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Da ne bude da ja vas u sindikatima stalno kritikujem ili omalovažavam ali činjenica je da u celoj priči glavnu reč vode Tedi i Milivoje. Vi, svi ostali, im samo držite sveću tj jako malo ili gotovo ništa se ne pitate!
Pa ovo je jos jedna neistina, procitaj nase dopise, i ko god da se slaze sa dopisima SITAB-a, evo priznajem da sam njegov covek!Pa bili to Tedi, Armus, Misa i pa makar i ti...A radimo, Zlajo, i ima nas sve vise.

PS:Da se opet nekim slucajem ne vredjam, ti samo kritikuj, vodi svoj posao i clanarine, a da se desava u pravu si, i razmisli od kada je sve pocelo, a meni se cini od kada je SITAB krenuo...slucajno se poklopilo ili...

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdr taj Pet 22 Jan 2010, 13:42

ma jos su stari rimljani izmislili hleba i igara kao i zavadi pa vladaj >plach>
drdr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 109
Datum upisa : 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kvarna i lažljiva priča se nastavlja, stvarno si dno dna!

Počalji od zlaja taj Pet 22 Jan 2010, 15:24

trg ::....Zlajo, pa ne ideš sada na to da treba da nam te bude žao? Ko je tebe sklonio, pa zar sam nisi rekao da hoćes da posmatraš? Zar nisam ja insistirao da uđeš u Radnu grupu, i zvao te više puta? Ili si zaboravio, ili opet neka tvoja istina?..
Mr. Vlado da se ne ponavljam, mnogo si kvaran, zlonameran i neverovatno koliko lažeš!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko o cemu Baba o ...

Počalji od bombarder taj Pet 22 Jan 2010, 20:20

G-dine Vlado,
kako Vi mislite da pregovarate sa vladom oko gorucih problema u taxi sluzbi a da za to niste ni verifikovani od strane grada iliti od bilo cega.To sto Vi "rastete"(kako ste rekli)moracete jednog lepog suncanog dana da opravdate Vasim "naraslim"clanovima zasto bas Vi i Vas sindikat nemozete vise da ucestvujete u donosenju odluka na predlog.Molim Vas pokazite nam vise zvanicni dokument da ste legalni i stavite na taj dokument pecat i ja cu Vam omasoviti clanstvo.Do tada nemojte da nas vise trujete i da vredjate pojedine clanove ovog foruma koji iole misle lepo o taxistima.Pozdrav

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 53
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 23 Jan 2010, 01:11

Dodjoh,Videh,Odoh........... Very Happy

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sub 23 Jan 2010, 01:14

maradona ::Dodjoh,Videh,Odoh........... Very Happy
`si bio, kakvi su utisci?
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

za bombardera i ostale sa zvucnim imenima, a opet ilegalci

Počalji od trg taj Sub 23 Jan 2010, 09:58

bombarder ::G-dine Vlado,
kako Vi mislite da pregovarate sa vladom oko gorucih problema u taxi sluzbi a da za to niste ni verifikovani od strane grada iliti od bilo cega.To sto Vi "rastete"(kako ste rekli)moracete jednog lepog suncanog dana da opravdate Vasim "naraslim"clanovima zasto bas Vi i Vas sindikat nemozete vise da ucestvujete u donosenju odluka na predlog.Molim Vas pokazite nam vise zvanicni dokument da ste legalni i stavite na taj dokument pecat i ja cu Vam omasoviti clanstvo.Do tada nemojte da nas vise trujete i da vredjate pojedine clanove ovog foruma koji iole misle lepo o taxistima.Pozdrav

Valjda tebi znaci da predstavljamo 700 taks-preduzetnika koji su clanovi SITAB-a i koji citaju sta pisemo (i tebi predlazem da ides na www.sltab.rs ).
Pregovarcki tim smo za pregovore sa vladom i gradom, jer su nas izabrali predstavnici taksi preduzetnika.
Ali dobro si informisan, pojedini predstavnici grada prizbnaju staru radnu grupu (Dejan Mali i Aleksandar Djukic )valjda im je lakse sa njima da se dogovaraju, Medju njima je i Aleksandar Bjelic, kome taksisti najmanje veruju.Kao izgovor koriste to da nas zahtev za promenom radne grupe nisu prihvatili, jer ima vise od 4 člana predstavnika taksi-preduzetnika???.Ostali nemaju taj problem, da SITAB pregovara sa Ministrima, a za grad im nismo potrebni.Pitaj ja tebe kome mi ne odgovaramo, i zasto im odgovara stara radna grupa?Ili zasto im smetamo?Cini mi se da dobro radimo za taksiste, jer nas oni hoce, a pojedinima u gradu smetamo
Za ova tri meseca, vidim da grad nije nista, i ne radi nista za taksiste.Cak trazi mogucnost da ne uvede cene bez popusta, kada se vadi da nema zakonske mogucnosti da kaznjava one koji daju popust?PA KOJA JE TO GLUPOST?

Da se ne pravdam ljudima iz Nezavisnosti, zlacanovim uvlakama, i ostalima koji ne zele da citaju ( a sve pise na www.sltab.rs i ne umeju da prepoznaju neciji trud...

Neko hoce da nas upropasti, ja sam resio da se borim, i jos 700 taks-preduzetnika, A ostali?Neka cekaju, neka veruju rekla-kazala, i to ti je.
Mi smo ponedeljkom u 9.30 u Borskoj, sada citajte sta radimo na nasem sajtu, pa dodjite, ili cekajte da sve bude gotovo, pa se mozda i pokajete, ali bice nam svima kasno..
Dodji i ti, pa pitaj sta radimo, i to oci u oci, ne ovako, skriven i sa ko zna kojim namerama (izvini, ali znam da je mnogima lakse da se kriju, valjda su navikli da se plase, ili im je tako lakse).

Citajte ljudi dopise dokumenta, gledajte i verujte sebi a ne poluinformacijama i zaverama. www.sltab.rs svi mozete da citate, forum je za clanove SITAB-a.

Saletu sam slao sva dokumenta, mozete i ovde da ih nadjete, mada je lakse na nasem sajtu u AKTUELNO

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 23 Jan 2010, 13:28

Blackshadow ::
maradona ::Dodjoh,Videh,Odoh........... Very Happy
`si bio, kakvi su utisci?

Sve si vec cuo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sub 23 Jan 2010, 18:47

"maradona"
[/quote]Sve si vec cuo.[/quote]
`ocu jos Wink
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mapko taj Sub 23 Jan 2010, 19:48

trg ::
Valjda tebi znaci da predstavljamo 700 taks-preduzetnika koji su clanovi SITAB-a i koji citaju sta pisemo (i tebi predlazem da ides na www.*****.rs ).
Taxiste ne mogu predstavljati ljudi koji taxiste vređaju, a vi @trg to radite više od bilo koga drugog! Vi vređate nas 7.000 koji nismo članovi SITAB direktno, a većinu članstva SITAB koji nisu siledžije vređate siledžijskim pristupom prema nama indirektno.
trg ::Pregovarcki tim smo za pregovore sa vladom i gradom, jer su nas izabrali predstavnici taksi preduzetnika.
Kao predstavnik ste otišli jer su vam podršku pružili ljudi sa ovog sajta.... - po mom mišljenju, a mislim da nisam usamljen, vi tu podršku više ne zaslužujete jer vi samo stvarate razdor među taxistima!
trg ::Ali dobro si informisan, pojedini predstavnici grada prizbnaju staru radnu grupu (Dejan Mali i Aleksandar Djukic )valjda im je lakse sa njima da se dogovaraju, Medju njima je i Aleksandar Bjelic, kome taksisti najmanje veruju.Kao izgovor koriste to da nas zahtev za promenom radne grupe nisu prihvatili, jer ima vise od 4 člana predstavnika taksi-preduzetnika???.Ostali nemaju taj problem, da SITAB pregovara sa Ministrima, a za grad im nismo potrebni.Pitaj ja tebe kome mi ne odgovaramo, i zasto im odgovara stara radna grupa?Ili zasto im smetamo?Cini mi se da dobro radimo za taksiste, jer nas oni hoce, a pojedinima u gradu smetamo
Ako nastavite da vređate taxiste više nećete predstavljati nikog i nigde! ...Ne, neće vas taxisti jer vi nas taxiste vređate i pretite nam... naravno da mnogima smetate jer ste nasilni i prema taxistima a kakvi ste onda tek prema strankama i ostalom građanstvu?
trg ::Za ova tri meseca, vidim da grad nije nista, i ne radi nista za taksiste.Cak trazi mogucnost da ne uvede cene bez popusta, kada se vadi da nema zakonske mogucnosti da kaznjava one koji daju popust?PA KOJA JE TO GLUPOST?
I neće uraditi ništa dokle god vi budete stvarali razdor među taxistima - opasuljite se i prestanite da nas vređate i da nam pretite... ako ne poštujete mene kao sagovornika kako očekujete da vas poštuju kao sagovornika na tim sastancima? Za njih a i za sve racionalne ljude vi ste predstavnik tamne strane taxi medalje!
trg ::Da se ne pravdam ljudima iz Nezavisnosti, zlacanovim uvlakama, i ostalima koji ne zele da citaju ( a sve pise na www.*****.rs i ne umeju da prepoznaju neciji trud...
Niti sam u Nezavisnosti, niti sam Zlaćanova uvlaka (što možete videti i po mojim postovima) i daleko od toga da ne želim da čitam, čitam sve što mi padne pod ruku a čitao bih i to što vi imate da kažete samo kad me ne biste UCENJIVALI članstvom u udruženju SITAB.
trg ::Neko hoce da nas upropasti, ja sam resio da se borim, i jos 700 taks-preduzetnika, A ostali?Neka cekaju, neka veruju rekla-kazala, i to ti je.
Na svom upropaštenju najviše radite vi lično trg, vi vređate taxiste, vi im pretite... većina od tih 700 ljudi iza kojih se zaklanjate vam je prišla pre nego što ste počeli da pretite.
trg ::Mi smo ponedeljkom u 9.30 u Borskoj, sada citajte sta radimo na nasem sajtu, pa dodjite, ili cekajte da sve bude gotovo, pa se mozda i pokajete, ali bice nam svima kasno..
Dodji i ti, pa pitaj sta radimo, i to oci u oci, ne ovako, skriven i sa ko zna kojim namerama (izvini, ali znam da je mnogima lakse da se kriju, valjda su navikli da se plase, ili im je tako lakse).
Ja se plašim, iskreno kažem da se plašim vas i vaših metoda, ali moram biti čovek i ipak reći šta mislim jer neću da me se deca stide... ako uskoro doživim da primim "mušterije" koje će mi izmeniti lični opis nemojte samo reći da ih niste vi lično poslali!
trg ::Citajte ljudi dopise dokumenta, gledajte i verujte sebi a ne poluinformacijama i zaverama. www.sltab.rs svi mozete da citate, forum je za clanove SITAB-a.
UAAAAAAAAAAAAAAAAA UCENAAAAAAAA!!!!!

U zadnja dva dana ste pretili @microb i @zlaja - sad sam ja na redu jel tako? - Ako, srce mi je na mestu pa i ako me nađu vaši "izaslanici" na ulici.
Mapko
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to lepo....

Počalji od bombarder taj Sub 23 Jan 2010, 19:48

G-dine Vlado,
kao sto stoji u naslovu, Vi to namerno ili nenamerno zaobilazite odgovor na moje pitanje.Lepo sam Vas pitao i molim Vas za jos lepsi odgovor.Ja i dalje stojim iza svega sto sam Vam napisao i pitao.
Pozdrav

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 53
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

zA BOMBARDERA

Počalji od trg taj Ned 24 Jan 2010, 10:22

G-dine Bombarder,

Ako, kako kazete zaobilazim odgovor, dodjite sutra u borsku u 11:30, pa pitajte sve koji su tamo i mene licno sta vas zanima.Odgovoricu vam i ovde, iako sam misljenja da sa likovima koji se kriju iza nadimka i ne zele da stanu iza svojih reci ne treba ulaziti u polemiku.
Predstavljanje je stvar kulture, pogotovo ako kritikujete nekoga, zar ne? Odgovorite samo na to pitanje, a de se ne krijete iza floskule da je ovo forum, i da je pravilo foruma da mozete da pisete sta hocete.Ako kritikujete nekog, stanite iza svojih reci.
Ako necete, da probam ponovo:SITAB je registrovan kao esnafsko udruzenja taksista Beograda, sa ciljem da brani interese taksista pred lokalnom i republickom upravom.
G-dine Vlado,
kako Vi mislite da pregovarate sa vladom oko gorucih problema u taxi sluzbi a da za to niste ni verifikovani od strane grada iliti od bilo cega.
Izabrani smo u pregovaracki tim ispred radne grupe i strajkackog odbora.Bili na pregovorima na strajku.
To sto Vi "rastete"(kako ste rekli)moracete jednog lepog suncanog dana da opravdate Vasim "naraslim"clanovima zasto bas Vi i Vas sindikat nemozete vise da ucestvujete u donosenju odluka na predlog.
Ja se svakog ponedeljka vidjam sa ljudima koje predstavljam, i njima ne treba da se pravdam, vec radim ono sto se dogovorimo.Otalima neka se pravdaju oni koji njih predstavljaju.
Molim Vas pokazite nam vise zvanicni dokument da ste legalni i stavite na taj dokument pecat i ja cu Vam omasoviti clanstvo.
Sta Vi smatrate legalnim dokumentom.Resenje o registraciji, statut ili ...
Mi smo registrovani, ozvaniceni, imamo svoje prostorije knjigovodju, sajt, clanstvo, proistupnice, sastanke..Dodjite da se uverite, pa da nam i pomognete licno.
Do tada nemojte da nas vise trujete i da vredjate pojedine clanove ovog foruma koji iole misle lepo o taxistima.Pozdrav
Eto, da Vas ubedim, i clanove koji nisu taksisti a lepo misle o njima.

Za kraj, ko ste vi )ili je ipak legitimno pravo kritikovati na forumu iza laznog imena Very Happy ) i hocete li doci na sastanak u SITAB.

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

ZA mapka

Počalji od trg taj Ned 24 Jan 2010, 10:29

Ja koliko vidim, vi ste mnogo uplasen lik, koji svoju hrabrost pokazuje iza laznog imena.To sam video iz vaseg poslednjeg posta.
Stvaram razdor medju taksistima? Mislim da je to vase licno misljenje, a kada vi uradite sto je SITAB uradio, skinucu vam kapu.
A to da pretim mikrobu (jer sam mu dao telefon da se javi) zlacanom (pa srescemo se mali je ovo grad), i da ce Vama neko da menja licni opis?PA to je klasicna paranoja, ili ja gresim.
Zaista se zapitam ko, kao zrela osoba moze tako da razmislja uopste?Ili je losa namera iza toga
Daj bre, uozbilji se, skupi malo hrabrosti i dodji na sastanak ili se javi.Delujes mi elokventno, jos samo da se oslobodis straha...
Tuzno.

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mapko taj Ned 24 Jan 2010, 12:48

trg ::Ja koliko vidim, vi ste mnogo uplasen lik, koji svoju hrabrost pokazuje iza laznog imena.To sam video iz vaseg poslednjeg posta.
Kažete da sam uplašen lik a govorite kako pokazujem hrabrost - malo nelogično zar ne?
Ja ću vam reći, ponižen sam uvredama kojima čašćavate i mene a i ostale taxiste i nisam hrabar, uplašen sam od svih pretnji koje izričete i meni i drugim taxistima a ponajviše Zlaji... dovoljno sam na ulici da znam vaše metode a to što vi zovete hrabrošću iza lažnog imena to je samo poštenje i nepristajanje na ucene i pretnje. Da, ja verujem da jesam pošten čovek i znam da nisam hrabar... iako nisam upotrebljiv za fizikaliju (niti bih ikad želeo da budem) upotrebljiv sam u diskusiji i mišljenju - znate onu našu staru: "Um caruje snaga klade valja" -to ne znači da ne štrajkujem i da ne pružam svaku moguću pomoć, dajem sve od sebe i vrlo sam sindikalno aktivan ali na svoj način, ja sam slobodnjak, ne pripadam niti ću pripadati nijednoj grupi ili udruženju, to mi daje za pravo da kritikujem svakog jer se nigde nisam uprljao. I vas ću kritikovati samo - baš samo tamo gde smatram da grešite. naravno potrudiću se i da pohvalim sve što je pohvale vredno
trg ::Stvaram razdor medju taksistima? Mislim da je to vase licno misljenje, a kada vi uradite sto je SITAB uradio, skinucu vam kapu.
Naravno da je moje lično mišljenje da stvarate razdor među taxistima, ja nikad tuđe mišljenje nisam ni pričao... obrazložiću: Vi vređate nas taxiste, nazivate nas kukavicama, strašljivcima i sl. vi pretite nama taxistima, vi pretite Zlaji, vi 7000 taxista ostavljate bez informacija a kažete da se borite za interese taxista, vi nas ucenjujete da se učlanimo u vaše udruženje (a to čak nijedan vlasnik udruženja nikad nije radio), ... - to nisu metode kojima se zastupa interes taxista. Ako protiv pravila forumskog opštenja reklamirate svoj sajt, ako nas ucenjujete da se na isti učlanimo kako bismo dobili informacije šta vi radite za nas a i sami znate da se to neće desiti obzirom da je na silu, onda vi de facto imate maćehinski odnos prema 7000 taxista a to ja ne mogu drukčije nazvati nego stvaranjem razdora među taxistima - VI pravite odnos 7000 kukavica naspram 700 hrabrih a to jeste razdor. Ja sam jedinka i ne mogu praviti uspehe koje pravi grupa od 700 ljudi u to nema sumnje, međutim i tu vidim vašu grešku, ucenjivanjem članstvom na vašem sajtu vi sprečavate da taxisti budu informisani (informaciju ukida samo moćnik ili neko ko se tako oseća) jer ogromna većina ljudi ne voli da budu prisiljeni ...dakle vi činite da ja budem neinformisan a hoćete da se borite za moje interese - pa gde je tu logika? Pa ja ne znam ni šta ni kako mislite da postignete, kako onda očekujete podršku? zašto vi mislite da bi taxista prvo trebao da se učlani pa tek onda da dobije informaciju? Zašto mislite da ste bolji od "Nezavisnosti" ako mi znamo šta oni rade a ne znamo šta vi radite? Budite sigurni da sam u pravu i da treba da širite informacije a ne da ih zaustavljate, nekad bude kasno reagovati kad članstvo već počne da se osipa... na početku ste to znali i tražili ste da se printaju leci i lepe po stajalištima, zašto više nemate to znanje i želju da informišete taxiste? Nije vam valjda slava udarila u glavu?
trg ::A to da pretim mikrobu (jer sam mu dao telefon da se javi) zlacanom (pa srescemo se mali je ovo grad), i da ce Vama neko da menja licni opis?PA to je klasicna paranoja, ili ja gresim.
Paranoja ili ne ja sam drugara iz odeljenja za cyber kriminal koji je već duže vremena član ovog foruma zamolio da nas malo češće poseti i njegov nick znam samo ja Wink
trg ::Zaista se zapitam ko, kao zrela osoba moze tako da razmislja uopste?Ili je losa namera iza toga
Daj bre, uozbilji se, skupi malo hrabrosti i dodji na sastanak ili se javi.Delujes mi elokventno, jos samo da se oslobodis straha...
Tuzno.
Nemam potrebu da se svrstavam u klanove bilo kog tipa jer cenim slobodu i pravo da kritikujem sve što smatram da nije u redu... i samo to bi bilo dovoljan razlog što neću doći, na stranu to što ste mi antipatični zbog svoje bahatosti i lošeg odnosa prema svojim kolegama - ako vi nekad shvatite da smo svi mi taxisti a ne samo vaša grupa i ako shvatite da treba da poštujete pravila lepog ponašanja neću biti od raskola da vas posetim ali samo na razgovor, članstvo me ne interesuje.
Moram vam reći da se sa vama ovakvim kakav ste bili u ovom postu može sasvim prijatno razgovarati i ja ću to rado činiti ako tako nastavite Smile
Mapko
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 24 Jan 2010, 17:48

Trenutna slučajnost! Embarassed
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Ned 24 Jan 2010, 20:52

to ne znači da ne štrajkujem i da ne pružam svaku moguću pomoć, dajem sve od sebe i vrlo sam sindikalno aktivan ali na svoj način, ja sam slobodnjak, ne pripadam niti ću pripadati nijednoj grupi ili udruženju, to mi daje za pravo da kritikujem svakog jer se nigde nisam uprljao
DA ne ispada da menjam kontekst, na strajk treba da svi izadjemo, jer je to legitimno pravo da branimo svoj interes.A moze se reci da je zlonamerno i neopravdano unapred kritikovati bez prave osnove nekog ko se trudi da zastiti svoj interes, jer je nezadovoljan sadasnjom situacijom i zastupanjem samozvanih predstavnika taksi-preduzetnika Beograda.
obrazložiću: Vi vređate nas taxiste, nazivate nas kukavicama, strašljivcima i sl. vi pretite nama taxistima, vi pretite Zlaji, vi 7000 taxista ostavljate bez informacija a kažete da se borite za interese taxista, vi nas ucenjujete da se učlanimo u vaše udruženje (a to čak nijedan vlasnik udruženja nikad nije radio), ...
1.Sve informacije koje ima SITAB poslate su Saletu, vlasniku ovog foruma
2.Odlaskom na sajt SITAB-a svi posetioci mogu da citaju dopise SITAB-a i sve ostale informacije koje imamo, ali ne mogu da ucestvuju na forumu, je zelimo da svi licno stanemo iza svojih reci kako bi se zastitili od kritika koje su samo zlonamerne i nista vise
3.zlacani JE OSOBA KOJA VREDJA, ZAR NE?ALI ON JE VLASNIK UDRUZENJA, ON MOZE?A ja ne volim kada me neko vredja,mada od taksve osobe.... Very Happy
Ja sam jedinka i ne mogu praviti uspehe koje pravi grupa od 700 ljudi u to nema sumnje, međutim i tu vidim vašu grešku, ucenjivanjem članstvom na vašem sajtu vi sprečavate da taxisti budu informisani (informaciju ukida samo moćnik ili neko ko se tako oseća) jer ogromna većina ljudi ne voli da budu prisiljeni ...dakle vi činite da ja budem neinformisan a hoćete da se borite za moje interese - pa gde je tu logika? Pa ja ne znam ni šta ni kako mislite da postignete, kako onda očekujete podršku? zašto vi mislite da bi taxista prvo trebao da se učlani pa tek onda da dobije informaciju? Zašto mislite da ste bolji od "Nezavisnosti" ako mi znamo šta oni rade a ne znamo šta vi radite? Budite sigurni da sam u pravu i da treba da širite informacije a ne da ih zaustavljate, nekad bude kasno reagovati kad članstvo već počne da se osipa... na početku ste to znali i tražili ste da se printaju leci i lepe po stajalištima, zašto više nemate to znanje i želju da informišete taxiste? Nije vam valjda slava udarila u glavu?
Slazem se da jedinka ne moze da nista uradi, zato se i okupljamo i radimo zajedno.Opet je greska da mi ne delimo informacije, ONE SU DOSTUPNE ZA SVE POSETIOCE NASEG SAJTA.MI I DELIMO FLAJERE SVIM TAKSISTIMA NA ULICI, NADAM SE DA SI I TI DOBIO BAREM JEDAN OD dosadasnja TRI (ukupno 10.000 kom) KOJA SMO PODELILI.CELA KRITIKA GUBI SMISAO, ZAR NE?SLAVA UDARILA U GLAVU?JA SAM OROCIO OSTAVKU ZA SEPTEMBAR, TOLIKO O TOME.DODJI DA SE DOKAZES I BUDES ZAMENA
Nemam potrebu da se svrstavam u klanove bilo kog tipa jer cenim slobodu i pravo da kritikujem sve što smatram da nije u redu... i samo to bi bilo dovoljan razlog što neću doći, na stranu to što ste mi antipatični zbog svoje bahatosti i lošeg odnosa prema svojim kolegama - ako vi nekad shvatite da smo svi mi taxisti a ne samo vaša grupa i ako shvatite da treba da poštujete pravila lepog ponašanja neću biti od raskola da vas posetim ali samo na razgovor, članstvo me ne interesuje.
mI NISMO KLAN, VEC GRUPA LJUDI ZIVOTNO ZAINTERESOVANIH ZA OVO PITANJE.PA KO SU LJUDI KOJI PRILAZE SITABU?ZASTO STAVLJATE SEBE IZNAD PROCENE 700 LJUDI, KADA STE VI SAMO JEDINKA?

Zbog toga sto delujete kao elokventna osoba, predlazem da dodjete, jer SITAB nije Vlado Bulatovic, vec 700 taksi preduzetnika koji hoce da sacuvaju i unaprede svoj posao.DA ne pravimo ovde pisanije ovoliko...

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Pon 25 Jan 2010, 02:33

TRG moja ćerka je pre neki dan pokradena od vozača BTV 459 Zlaja je odmah reagovao i to rešio šta bi ti uradio u toj situaciji

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pon 25 Jan 2010, 17:27

plavi ::TRG moja ćerka je pre neki dan pokradena od vozača BTV 459 Zlaja je odmah reagovao i to rešio šta bi ti uradio u toj situaciji
Ništa , ispalo bi da je još vozio i ispod cene.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 25 Jan 2010, 21:25

Они без Вајферта не возе... >d>
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pon 25 Jan 2010, 21:28

Žeđ je čudo! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 26 Jan 2010, 00:26

VENELUME ::
plavi ::TRG moja ćerka je pre neki dan pokradena od vozača BTV 459 Zlaja je odmah reagovao i to rešio šta bi ti uradio u toj situaciji

Pa njemu ta cena nista ne bi znacila,cak bi mu to bilo i jeftino,s obzirom po kojim cenama oni voze sa Trga.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Uto 26 Jan 2010, 16:35

maradona ::

Pa njemu ta cena nista ne bi znacila,cak bi mu to bilo i jeftino,s obzirom po kojim cenama oni voze sa Trga.
Pa to ti velim lol! lol!
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Sre 27 Jan 2010, 10:12

Svasta, zar vi u BTV kradete? >bravo>

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Sre 27 Jan 2010, 10:14

Miso, sto se ne predstavis?

Ne znam sta da vam odgovorim, slatki ste >d>

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Sre 27 Jan 2010, 14:30

trg ::
Miso, sto se ne predstavis?

Ne znam sta da vam odgovorim, slatki ste >d>

Ne razumem sta ti znaci to potenciranje za predstavljanjem i prozivanjem ljudi. Pozdravljam tvoju upornost i angazovanje ali nacin na koj se obracas pojedinim ljudima i ophodjenje ti nisu bas za pohvalu. U najmanju ruku izazivas odbojnost svojim prepotentnim nastupom kod svih ostalih
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 27 Jan 2010, 20:54

Baš si rekao nešto novo i nepoznato! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak