Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Gde i zašto vam je policija pisala prijavu?

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Gde i zašto vam je policija pisala prijavu?

Počalji od Slave taj Pet 15 Jan 2010, 17:47

Све информације које нам могу бити од користи да нас што мање кажњавају поделите овде са нама.
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Gde i zašto vam je policija pisala prijavu?

Počalji od VENELUME taj Pet 15 Jan 2010, 18:53

Danas svi traže olovku , akcija policije ko nema potpisanu vozačku , 5000 i 4 boda , za potpis pored sličice , nisam siguran da li je to za ovde ili VEROVALI ili NE
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 15 Jan 2010, 18:56

Ziva istina,e dokle smo dosli.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pet 15 Jan 2010, 19:09

Ispade da je buva...

Potpiši se na vozačku - mada nema kazne!

15. januar 2010. 14:17 > 16:32

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić naredio je da se ispitaju medijski navodi o tome da su pojedini vozači kažnjeni jer nisu potpisali vozačku dozvolu.

Prema ranijim tvrdnjama građana, saobraćajni policajci danas su naplaćivali kaznu od 5.000 dinara svakom ko nema potpis u vozačkoj dozvoli.

"Obaveštavamo javnost da Pravilnikom o obrascu vozačke dozvole jeste predviđeno da vozači potpisuju svoju vozačku dozvolu prilikom njenog izdavanja, ali Zakon o bezbednosti saobraćaja na putevima ne predviđa bilo kakvu kaznu za vozača koji to nije učinio", navodi se u saopštenju MUP Srbije.

Dačić je, dodaje se, pozvao oštećene građane da prijave takve slučajeve.

"Istovremeno, molimo građane da prilikom podizanja svojih vozačkih dozvola istu potpišu, iako Zakon o saobraćaju to ne sankcioniše", navodi se u saopštenju.

Ako niste znali, linija za potpis se nalazi levo od fotografije vozača.
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 799
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 15 Jan 2010, 19:37

Ne mogu da verujem sa kakvim mi policajcima saradjujemo,kriminal,pa kakva je ovo zemlja.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 16 Jan 2010, 15:22

Korumpirana mafija.....
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gepard taj Sub 16 Jan 2010, 15:31

Juče mi je pandur pisao prijavu za skretanje u Svetogorsku iz Takovske ulice iz pravca RTS nizbrdo.
Elem vertikalni saobraćajni znak na uglu Takovske i Ilije Garašanina pokazuje obavezan pravac pravo i desno a horizontalna signalizacija na kolovozu pokazuje da je u žutoj traci dozvoljeno i skretanje levo prema Svetogorskoj.
Pazite sad, na suprotnoj strani ulice (ugao takovske i svetogorske) postoji dodatna tabla na znaku: osim za autobuse i trolejbuse gsp-a, koja je nevidljiva ako tu stoji kolona autobusa i trolejbusa iz suprotnog pravca kao što je bilo u mom slučaju.
I šta sad, zbog loše signalizacije i loše obeležene raskrsnice kazna 5000,00 din.
Ja kažem panduru da sam pratio horizontalnu signalizaciju, da na desnoj strani ne postoji dodatna tabla, a da mi je leva strana na kojoj je znak sa dodatnom tablom bila zaklonjena kolonom autobusa i trolejbusa, a on mi kaže da sam trebao da postupim po vertikalnom znaku sa desne strane a ne po horizontalnom na kolovozu jer po novom zakonu vertikalna signalizacija ima veći prioritet nego horizontalna!!!????
I napisa prijavu.......!!!!! >bravo>
gepard
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 49
Datum upisa : 01.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sub 16 Jan 2010, 18:38

Ako ćemo pravo , ja tu ne bih skrenuo taman da vozim predsednika države!!! >nez>

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 16 Jan 2010, 21:17

Ja tu skrećem i kad sam sam,akamoli.Redovno skrećem kad uveče idem po ćeru,al' valjda je moja sreća što ih nema uveče.
Nisam zaboravio kameru,ne bojte se! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sub 16 Jan 2010, 22:15

Играј се играј... Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 16 Jan 2010, 22:18

Sve mi se nešto javlja da te kamere jesu uključene,ali da nemaju traku! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sub 16 Jan 2010, 22:23

За сада вероватно још не раде али не би се ја са њима шалио... Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 16 Jan 2010, 22:25

Pa saznaćemo,prvi koga "zovnu", nek se oglasi na forumu,ili ako neko čuje da je koleza "pao",,,,,,,,,,,, bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sub 16 Jan 2010, 22:28

Да, чуће се, јавиће нам ваљда неко...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sub 16 Jan 2010, 23:01

Sve snimaju,pa sutra popisuju prethodni dan,onako uz kaficu,polako ali sigurno,cestitke stizu brzo a realizacija u osam dana,ako nemas da platis,radni dan u tvorza 1000 din,svaki dogovor vazi,pa otplati na koji god nacin

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 17 Jan 2010, 00:32

Jel stigla nekom pozivnica za bal u zgradi MUPa ili kod sudije ili gde već? Jel' znaš nekog kolezu da je već dobio po dupetu zbog kamere!Zna li neko!?Iko!? Ali zaista a ne ono naše,znam ja rekao mi Paja .Perin i sl!? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 17 Jan 2010, 00:47

Kamere neće odmah početi da evidentiraju prekršaje, već će postojati probni period.

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 17 Jan 2010, 20:21

Prema podacima Saobraćajne policije, za nešto više od mesec dana primene novog zakona o bezbednosti u saobraćaju kažnjeno je više od 6.000 vozača, najviše za nepropisno parkiranje, 1.300 i za nevezivanje pojasa, skoro 500 njih.

Dobro je što je broj prekršaja za prebrzu i vožnju u pijanom stanju smanjen. Svega 34 vozača su uhvaćena sa alkoholom u krvi.

Od novouvedenih kazni, najviše ih je izrečeno za nepropuštanje pešaka na pešačkom prelazu. Kaznu za taj prekršaj platilo je 86 vozača.

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Ned 17 Jan 2010, 23:04

gepard ::Juče mi je pandur pisao prijavu za skretanje u Svetogorsku iz Takovske ulice iz pravca RTS nizbrdo.
Elem vertikalni saobraćajni znak na uglu Takovske i Ilije Garašanina pokazuje obavezan pravac pravo i desno a horizontalna signalizacija na kolovozu pokazuje da je u žutoj traci dozvoljeno i skretanje levo prema Svetogorskoj.
Pazite sad, na suprotnoj strani ulice (ugao takovske i svetogorske) postoji dodatna tabla na znaku: osim za autobuse i trolejbuse gsp-a, koja je nevidljiva ako tu stoji kolona autobusa i trolejbusa iz suprotnog pravca kao što je bilo u mom slučaju.
I šta sad, zbog loše signalizacije i loše obeležene raskrsnice kazna 5000,00 din.
Ja kažem panduru da sam pratio horizontalnu signalizaciju, da na desnoj strani ne postoji dodatna tabla, a da mi je leva strana na kojoj je znak sa dodatnom tablom bila zaklonjena kolonom autobusa i trolejbusa, a on mi kaže da sam trebao da postupim po vertikalnom znaku sa desne strane a ne po horizontalnom na kolovozu jer po novom zakonu vertikalna signalizacija ima veći prioritet nego horizontalna!!!????
I napisa prijavu.......!!!!! >bravo>

Verovatno se ne secas sa polaganja,ali oduvek je vertikalna signalizacija imala prednost nad horizontalnom,tj.gde postoji znak koji je u suprotnosti sa onim sto pise na asfaltu,prati se znak.Upravo iz tog razloga i stoji saobracajni znak osim za trolejbuse i autobuse.Jbg,mislim da neces moci da se vadis za ovu kaznu,osim da precutis da postoji vertikalni znak pa da ubedis sudiju da si skrenuo na osnovu zute strelice,a pandur te kaznio jer ne zna da se to odnosi na sav javni prevoz a ne samo na buseve.Od ovog je slaba vajda,ali nista ne osta pa treba probati.Ili plati 5 soma kao dingospo jer si stvarno napravio prekrsaj i peglaj dalje.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 18 Jan 2010, 14:20

Meni su danas pisali svetla cak ih nije mrzelo da se okrenu kolima i da me stgnu na sledecem semaforu i napisu kaznu.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mrgud taj Pon 18 Jan 2010, 15:00

Sta se mi cudimo kad su javno rekli da 75% od kazne ide policiji za nabavku opreme. Pisace nam kazne i za masnu kosu (ko je ima) i za prljave nokte.
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 51
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 18 Jan 2010, 19:41

Светла би морали да толеришу бар мало... scratch
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pon 18 Jan 2010, 20:04

Mis'im , nemo' se ljutite, naxebali smo,svakoga dana , u svakom pogledu policajca prema nama!
Verovali ili ne ,njih dvojica u civilu viču na mene iz murjaškog pežoa što vrtim u Savskoj kod pošte ka štajgi a ja ladno urlam na njih-"šta je bre,veži pojas pa se deri"!I zapalih ka Balkanskoj, bez blama.Kad me i ako me nagaze jednog dana,,,,,,,,,, bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

A kazna za pocepane čarape...10.000

Počalji od Zokenzi taj Pon 18 Jan 2010, 21:08

mrgud ::...Pisace nam kazne i za masnu kosu (ko je ima) i za prljave nokte.
I za pocepane čarape!!!

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pon 18 Jan 2010, 21:24

Šta da kažem a da vas ne rastužim ... mnogo ??
Uspeo sam već tri komada da skupim !!
Prva: nisam stao pešaku u 27-og marta kod SDK-a u smeru ka Takovskoj, slikali od pozadi a čekali kod parking servisa (bivšeg) !! Odmah prijava za kod sudije. Embarassed Embarassed
Druga: nepropisno parkiranje na Slaviji. Stajao iza taxi stanice, kolega na trotoaru do bandere a ja do njega na ulici. Dođoše brzinom munje, napisaše obojici i odoše još brže !!! Dobili priznanicu na 5000 din, samo da upišem ime uplatioca !! Very Happy Very Happy
Treća: skrenuo iz Ruzveltove desno u D.Tucovića, kažu na crveno, a oni (organi) čekali iza krivine i gledali u semafor koji se btw jako slabo vidi tamo gde su oni stajali, al' organi kažu da se jako dobro vidi !! A ja sam, da budem iskren gledao u rupe na ulici, da sačuvam i ono malo trapa što mi je ostalo celo posle ovih "udarnih rupa" na našim ulicama i apsolutno nisam obratio pažnju na semafor !! A beše nedelja, hladno, nigde nikoga na ulici, samo gladni taksista ide na vožnju i u tom ga presretoše naši nam vredni organi reda !!! bounce bounce bounce bounce
I tako, šta reći, prve dve ću i preživeti, al' za treću nisam siguran !!! affraid affraid affraid
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 18 Jan 2010, 21:28

Ако ниси потписао записник, можда можеш да се вадиш...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pon 18 Jan 2010, 21:38

Slave ::Ако ниси потписао записник, можда можеш да се вадиш...
Kod ove treće sam se zadržao bar 45 minuta, pri tom mi je 200X rečeno "30.000 kazna, 15 dana zatvora i 3 meseca dozvola", na šta sam ja uvek odgovarao "imam samo 1000 dinara, evo sve što imam pa da se razilazimo" !!! Normalno uzeli su 1000 !!!!! A za to vreme su napisali još 8 prijava i niti sa jednim od njih nisu pregovarali niti su im dali da izađu iz vozila, a mene su zvali da dođem do njih !!! Misle organi da svaki taksista ima po 50 E u džepu pa da ih čašćava !!!!! bounce bounce

btw, koliko znam, nema veze da li si potpisao zapisnik ili nisi !!!

Poslednji izmenio angelina dana Pon 18 Jan 2010, 21:41, izmenjeno ukupno 1 puta
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 18 Jan 2010, 21:41

Супер си прошао...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pon 18 Jan 2010, 21:44

Videću za par meseci, dal' će stići neki kovertić vezano za to ili neće !! Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 18 Jan 2010, 23:00

Slave ::Светла би морали да толеришу бар мало... scratch

Izadjem sa taxi stanice komanda i krenem Milutina Ivkovica uzbrdo kad sam bio kod biletarnice odozgo idu panduri u pezou ja ih prodjem i upalim svetla, SL se okrenu kod biletarnice i na semaforu sa B. Mira me zaustave i kazu KASNO SI SE SETIO DA UPALIS SVETLA. Uzmu mi dokumenta i kazu da ne izlazim iz kola. Napisu mi prijavu i kulturno mi procita SL sta je napisao, ja ga pitam da li imam pravo na primedbu /komentar kaze SL da imam i tu sad pocinje festa.
Ja trazim da upisu kao primedbu da kad su me zaustavili da sam imao upaljena svetla ali bez uspeha onda je izasao i drugi iz kola i krene nadmudrivanje kao ti si napravio prekrsaj mi nismo mogli odma da te zaustavimo nasa rec protiv tvoje itd.... Posto sam insistirao da napisu da su me zaustavili kolima i to iza mene stariji policajac je poceo da vice i da govori kolegi da napise da nisam hteo da potpisem prijavu i da idu dalje. E sad sta da radim da li da platim i da zaboravim sto pre ili da se borim i da rizikujem da me to posle jos skuplje kosta.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Uto 19 Jan 2010, 13:17

Не знам, нисам паметан...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Uto 19 Jan 2010, 16:16

Au bre Andjo, smanji dozivljaj, 3 prekrsaja po novom zakonu...qq
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 799
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

A pre ovoga, sigurno 10 godina bez prijave, crvendaći samo sevali !!

Počalji od angelina taj Uto 19 Jan 2010, 19:14

Blackshadow ::Au bre Andjo, smanji dozivljaj, 3 prekrsaja po novom zakonu...qq
Pa šta reći, ja kad pravim ondaK pravim, javiću vam kako se ophode s' nama u padinjaku pale pale pale
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 19 Jan 2010, 20:46

Lele,pa 'di će ti dete!?A 'oće da ti je dovedu ponekad,da je vidiš iz daljine,da te želja mine!?Ako nema ko,poslaću Tanju da vozi Anči i Ginu!?A može brate i Ginu njen dečko da doveze! >d>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 20 Jan 2010, 11:00

Posto sam insistirao da napisu da su me zaustavili kolima i to iza mene stariji policajac je poceo da vice i da govori kolegi da napise da nisam hteo da potpisem prijavu i da idu dalje.

Uzmes sluzbeni broj kolege [vidi na znacki], odes u Ljermontovu, svojim recima napises kako se i sta desilo na papiru formata A-2, predas na salter da se proknjizi, oni udare pecat i to ide redovnim tokom.
Ako te pozovu telefonom da dodjes NIKAKO ne idi vec trazi da te pismeno pozovu jer na to su duzni. Telefonom im refci samo da hoces da sve ide pravnim putem i da ti u pisanoj formi daju resenje tvoje zalbe tj primedbe a ako ti se to ne svidi icices legalnim putem da isteras pravdu.
I NEMOJ mnogo s njima da pricas jer su kulovi samo-tako. Sve telefonom uradi u tri reci i reci im "dovidjenja", spusti slusalicu [daj im broj mobilnog u prijavi].
Njihova sefovica je jedan namcor koji svaku prijavu protiv njihovih kolega gleda da zataska da ne ide dalje, zove podnosioce prijave telefonom da dodju kod nje u kancelariju i da potpisu da odustaju od gonjenja jer zna da drugacije ne moze da spasi kolegu koji je pogresio, a i sama je davno bila policajac na ulici.

Pozdrav
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 24 Feb 2010, 12:34

Juce sam prisustvovao velikom broju kaznjavanja taksista od strane saobracajne policije.
Mesto dogadjaja i pomenuti prekrsaj su cinili na polukruznom okretanju na semaforu ispred Z.stanice.Policija je stajala na pocetku ul.Milovana Milovanovica i redom zaustavljala sve prekrsioce.
Taksi vozila su bila uredno parkirana jedna za drugim,a vozaci stajali oko pezoa i cekali svoj red.Koliko sam uspeo da upamtim
-prvi je bio BTW bela multipla
-drugi PINK plavi peugeot 406
-treci ........
Inace kazna za taj prekrsaj je simbolicnih 5.000din.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 24 Feb 2010, 15:29

Pa zar to nije dogovoreno sa milicijom na sastanku u privrednoj komori-Kako uopste da izadjemo sa taksi stanice prema zadatoj adresi,ima li pravde u ovoj zemlji,tako cemo svi redom da budemo kaznjeni,a oni ce lepo i slatko da se smeju.Ispod tog a i svakog znaka treba staviti "osim za taksi vozila" jer izlaze sa taksi stanice po sluzbenoj duznosti a ne privatno.Hoce li sindikat vise te stvari resiti ili cemo i to da cekamo jos deset godina a dotle neka nas izuvaju.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od babici taj Sre 24 Feb 2010, 16:30

sa prozivne taksi stanice se cita adresa tako da centar taksistu ne salje u prekrsaj. ako je nemoguce onda se cita pozicija. centar treba da se rukovodi zakonom a ne suprotno.
neki centri su zbog nekih drugih interesa ukidali neke TS i uvodili druge ( ukinuta sarajevska, uvedena z.stanica).

babici
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 52
Godina : 48
Datum upisa : 16.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Sre 24 Feb 2010, 19:06

maradona ::Pa zar to nije dogovoreno sa milicijom na sastanku u privrednoj komori-Kako uopste da izadjemo sa taksi stanice prema zadatoj adresi,ima li pravde u ovoj zemlji,tako cemo svi redom da budemo kaznjeni,a oni ce lepo i slatko da se smeju.Ispod tog a i svakog znaka treba staviti "osim za taksi vozila" jer izlaze sa taksi stanice po sluzbenoj duznosti a ne privatno.Hoce li sindikat vise te stvari resiti ili cemo i to da cekamo jos deset godina a dotle neka nas izuvaju.
ovo bi se odlicno uklopilo u temu OBECANJE....
najbolje po nas bi bilo da napravimo sami dopunske table pa kaci po gradu kad vec oni nece.
a sto se sindikata tice... nemam vise komentar, bas nikakav...
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 25 Feb 2010, 00:18

Da u pravu si,pogotovo za ove table,samo da ponesem Cekic i eksere.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sonebg taj Uto 27 Apr 2010, 21:17

Jedno pitanje sta se desava sa kamerama u gradu? Da li one upste funkcionisu? Da li znate nekog da je platio kaznu zato sto ga je snimila kamera? Po ceo dan sam u gradu i jbg mora da se nekad neko prekrsaj napravi, brzina , nepropisno prestrojavnje itd. A ja sve sto sam cuo o tome je " Pricao mi komsija da je njegov kolega...." I jos nesto posto kaznjavaju i zuto svetlo kakva su iskustva sa semaforima koji nemaju treoptuce zeleno jer nema smisla da kocim zato sto mi se upalilo zuto na 2-3 metra od semafora.

sonebg
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Uto 27 Apr 2010, 21:19

Нема камера на раскрсницама где не трепће зелено...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 27 Apr 2010, 21:48

Ima u Zemunu na Karađorđevom trgu u pravcu grada, doduše stara kamera, ali ima! I dobro da smo vratili ovu temu u život, prosto ne mogu da verujem da niko nije popio prijavu u zadnja 2-3 meseca nisam odavde

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Uto 27 Apr 2010, 22:00

Ma kako nije, ja fasovah dve....Brankov most - svetla i putnik - stajao sam van taxi stanice ... place
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 27 Apr 2010, 22:11

ramplinstinski ::...Brankov most - svetla ...
Kamera na mostu ili

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 28 Apr 2010, 10:06

Kazu da ce kamere na Brankovom da se ukljuce za praznik rada!Ja pre neki dan leteo preko njega,javicu vam ako me pozovu kod cike sa perikom na glavi! Veoma srecan
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sre 28 Apr 2010, 19:11

Само се ти играј, на мосту ради камера одавно...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Sre 28 Apr 2010, 21:45

I ja ga garim preko mosta...naxebacu
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Sre 28 Apr 2010, 21:45

Zokenzi ::
ramplinstinski ::...Brankov most - svetla ...
Kamera na mostu ili

Ma na kraju mosta pesadija... place
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mirko011 taj Sre 28 Apr 2010, 22:16

Evo da se pohvalim i jaa sam dannas popio dve prijavee prvuu zato sto nisam bio vezan a druguu zato sto sam izasao iz kola i pokusao sa njim da napravim neki kompromis u moju koristtt sve se desava na uglu Kneza Milosa i Visegradske u pravcu grada kod bivseg Mupa.Iskren da budem ja toliku mrznju prema taksistima nisam video u zivotu iako sam pokusao lepo na kraju se sve zavrsilo vrlo ruznoo.Njegov izgovor je bio da sam dobro prosaooo zato sto nema vise obrazaca za prijave inace bi mi napisao jos nekuu a to dobro znacii 2x5000.Strasnoo u kojoj mi zemlji zivimo i radimo.

mirko011
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 7
Godina : 38
Datum upisa : 30.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu