Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Kada ukidamo popust? (2009-2012.god)

Strana 15 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Kada ukidamo popust? (2009-2012.god)

Počalji od bodi taj Sre 11 Maj 2011, 09:07

bane driver. ::Pa sta da se radi , neki ce oplakivati popust, jer misle tudjom glavom neki ce popustu dici spomenik(dispeceri), a bogami neki ce da nastave dalje da se na pravi nacin bore prvo za sebe pa i za ostale taxi preduzetnike, jer nam je dosta da zalopojki i kuknjave po taxi stanicama. Nije im dobro a kad im kazes da se treba boriti ubede sebe, ma nema nista od toga. Bravo, mi idemo pravo, i nemamo *propuste* u svojoj glavi.Idemo dalje
bravo bravo bravo
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Sre 11 Maj 2011, 11:56

Sledece bi po logici stvari bilo optimizovanje broja taxista ( vozila ) i uvodjenje minimalne cene dolaska
na adresu za voznje na tel. poziv ( pr. 400 din ), sa ukljucena prva 3 km ili naplata dolaska na adresu?!
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 348
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Musa taj Pet 13 Maj 2011, 17:50

bodi ::Da sam ti pre deset meseci rekao da ce popust biti ukinut rekao bi"nemoguce".
Ma bravo majstori, samo kažeš šta hoćeš, provozaš se tri puta u grupi od 220, 340, 130 vozila,a poluzainteresovani državni činovnici ti odma nađu rešenje za jedinstvenu cenu i divljake...Neki od nas stvarno žive u virtuelnom svetu.
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 13 Maj 2011, 20:06

Kada ukidamo popust?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pet 13 Maj 2011, 23:57

maradona ::Kada ukidamo popust?

Nema bre nista od toga!! nisam odavde
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 797
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Sub 14 Maj 2011, 02:11

Musa ::
bodi ::Da sam ti pre deset meseci rekao da ce popust biti ukinut rekao bi"nemoguce".
Ma bravo majstori, samo kažeš šta hoćeš, provozaš se tri puta u grupi od 220, 340, 130 vozila,a poluzainteresovani državni činovnici ti odma nađu rešenje za jedinstvenu cenu i divljake...Neki od nas stvarno žive u virtuelnom svetu.
Drug moj,veruj mi drazi si mi ti od onih(mnogo ih je)koji statiraju u svojim zivotima i nemaju snage da preuzmu odgovornost za kreiranje istih.Jedina stvar u kojoj se mi razmimoilazimo(sve vise sam ubedjenja da si iskren ali u zabludi)je to sto sam ja stvarno nezavisan.Mi se moramo u svakom smislu odvojiti vlasnika RF.U ovom trenutku su nam se interesi poklopili ali nemoj dateto zavara.Sta ce biti kada na red dodju prave licence?Taksi preduzetnici se moraju boriti sami,makar to bio tezi put.Licno sam razgovarao sa Zlatnim deckom koji mi je rekao da smo budale i da je nemoguce ukinuti popust i skloniti divljake.Drugi su vijali svoje clanstvo po protestu,plasili ih i skidali im table.Sad su preko noci postali taksi majke.Dodji pomozi,ukazi na greske,budi stvarno nezavisan.
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SVABA823 taj Sub 14 Maj 2011, 07:34

EVO I JA DA SROCIM PAR RECI,POPUST JE STO SE MENE TICE UKINUT!!!!! E SAD STO PONEKA UDRUZENJA KORISTE SVE MOGUTJE KRAJNJE ROKOVE ZA ZVANICNO UKIDANJE TO JE DRUGA STVAR. IZ ALFE STIZU DOJAVE DA U SLEDETJU SREDU ISTICE ONIH 7 DANA PO OBJAVLJIVANJU U SL.GLASNIKU PA TEK ONDA IDE SVE TO U GRADSKU SKUPSTINU PA ONDA USKLADJIVANJE GR.SKUPSTINE PA VISE NEZNAM NI JA STA. U PREVODU,PROTETJITJE MLOGO VODE TAMISOM I TISOM DOK IH DRZAVA NE PRICAVRLJI ZA JAJA DA TO I STVARNO URADE. SVI TI VLASNICI MALIH SERVISA ZA IZNAJMLJIVANJE RADIO FREKVENCIJA SU SVESNI DA PO UKIDANJU POPUSTA NETJE SASTAVITI NI DVA MESECA A DA IM SE CLANSTVO NE RAZIDJE. TAKO DA JE MOJE LICNO UBEDJENJE A NEMORA DA BUDE ISPRAVNO,POPUST....OSTAJE....KOLIKO GOD MOGU DA PROLONGIRAJU A DA NE PLATE DRZAVI NEKU KAZNU. JA SAM PONOSAN NA SVOJU SLOBODU KOJU IMAM KAO TAXISTA.PROBLEM MI JE SLEDETJI:17 GODINA RADIM U RAZNORAZNIM RADIO MREZAMA I SVASTA SAM DOZIVLJVAO I VIDEO STA SE DRTUGIMA DESAVA U TIM ISTIM MREZAMA (POCEVSI OD ISKLJUCIVANJA,REFUNDACIJA,CAK I BATINA OD VLASNIKA ISTIH MREZA).MOJE PITANJE JE SLEDETJE-KAD SE BUDE UKINUO POPUST,OSTATJE SAMO TA VELIKA UDRUZENJA U KOJIMA JE NAPRAVLJENA TA NEZDRAVA HIERARHIJA,GDE OTITJI TAD I RADITI POSTENO A DA TI NEKO NE SEDI ZA VRATOM I KROJI KAPU KAKO ON HOTJE? PROBAO SAM DA RADIM NA KVAKU ALI MI TAJ NACIN RADA NE ODGOVARA. POZ SVABA

SVABA823
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Godina : 51
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Sub 14 Maj 2011, 10:33

Musa ::
Izmene i dopune zakona o drumskom prevozu ne donose neki kvalitetan pomak za vasih 16 clanova, zaposlenih vozaca TAXI-ja u Novom Pazaru Smile Opet ste zakazali... i njih razocarali..?! Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Sub 14 Maj 2011, 13:08

SVABA823 ::,GDE OTITJI TAD I RADITI POSTENO A DA TI NEKO NE SEDI ZA VRATOM I KROJI KAPU KAKO ON HOTJE? PROBAO SAM DA RADIM NA KVAKU ALI MI TAJ NACIN RADA NE ODGOVARA. POZ SVABA
Realno kolega to pitanje muci svakog normalnog coveka koji je na taksiju i naravno razocarenje na kraju kada shvatimo da nema pravog odgovora.Svako se na neki nacin ogresio o nas,ostaje da sacekamo jos malo pa da vidimo ko ce preziveti od njih i sta ce nam ponuditi da se odlucimo da bas njima placamo clanarinu.
Jedno je sigurno,JA NIKADA NECU ZABORAVITI KAKO SU NAS OMALOVAZAVALI DO SADA,A VI?pozz!
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 14 Maj 2011, 13:10

Dakle, toliko mi je drago da imate za šta da se držite,,,,,,,,,,mislim da se uhvatite,,,,,,,mislim svih ovih godina koje postojite,,,,,mislim , meseci,,,,pri tom ste uradili mnogo više nego ovi godinama,,,,,mislim, uplašio vas se O'Đilas,,,,,video kakva je to sila,,,,,,,,,220 plus 340 plus 130,što još uvek sve zajedno nije ni deseti deo Beogradske taksi službe,,,,,mislim, što ne pređete svi vi sindikalci zajedno na neki takmičarski kanal,ima onaj fišing end hanting, ,,,,,mada vam više priliči Dizni kanal ili Pink kids,,,,,,
a nas ostavite da trgujemo, kupujemo jeftinije delove, gorivo , razmenjujemo iskustva , priče, lažemo se , ali bezazleno i bez kompeticije,iz zezanja, kačimo slike omiljenih kola ,ljubimaca, letovališta..
Ponavljam želje SVIH NAS , idite be malo, na neki drugi forum, ili bar na ovome otvorite sajt PLJU;PLJU;,,,,,moj je veći , moj je deblji, ili tako nešto, samo ga molim vas, jasno označite tako da mi, bez volje za oštrenjem mozga takve vrste i načina , ODMAH znamo , i prepoznamo ono što davno jesmo i želimo: da vas izbegnemo!
A kad ste već tako jaki, učinite nešto za naš standard, za dinar, inflaciju, da jagode nisu 300 i 250 dinara na pijaci!
Samo toliko!
Unapred zahvalan.Petrović Zoran! Veselje
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

POPUST JE UKINUT

Počalji od Delphy taj Sub 14 Maj 2011, 13:48

Ste Vi uvazeni kolega pogresili i forum i temu..?! To o cemu bi Vi na TAXI forumu imate u izobilju po serbiancafe-u i beogradcafeu... ovde se vode polemike ko kad zasto i kako je radio, kako razmislja i
sta nas mozda u buducnosti ocekuje u taxi delatnosti, kako to unaprediti ili preduprediti... a mozda
sam ja pogresio forum na kome se o tome moze raspravljati...nigde nema kolikog soma su ulovili alasi?!

PS. popust je ukinut a ova tema suvisna za ozbiljne komentare?!
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 14 Maj 2011, 14:31

Odlično , POPUST JE UKINUT! I sada treba da seirimo zahvaljujući kome je ukinut ili zato što je ukinut!?
Vode se polemike, ko kad i zašto je radio?---Svevišnji nam je BAŠ tebe i još dva tri promiskuiteta poslao da nam to objasne!? Šta nas MOŽDA u budućnosti očekuje u taksi delatnosti?
Nisi ti pogrešio forum.Som se sam upecao!
Mapko je otišao iz ovog ili onog razloga sa taksi-foruma!
Ja iz istog ostajem na ovom forumu! Veselje
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Ned 15 Maj 2011, 01:08

SVABA823 ::EVO I JA DA SROCIM PAR RECI,POPUST JE STO SE MENE TICE UKINUT!!!!! E SAD STO PONEKA UDRUZENJA KORISTE SVE MOGUTJE KRAJNJE ROKOVE ZA ZVANICNO UKIDANJE TO JE DRUGA STVAR. IZ ALFE STIZU DOJAVE DA U SLEDETJU SREDU ISTICE ONIH 7 DANA PO OBJAVLJIVANJU U SL.GLASNIKU PA TEK ONDA IDE SVE TO U GRADSKU SKUPSTINU PA ONDA USKLADJIVANJE GR.SKUPSTINE PA VISE NEZNAM NI JA STA. U PREVODU,PROTETJITJE MLOGO VODE TAMISOM I TISOM DOK IH DRZAVA NE PRICAVRLJI ZA JAJA DA TO I STVARNO URADE. SVI TI VLASNICI MALIH SERVISA ZA IZNAJMLJIVANJE RADIO FREKVENCIJA SU SVESNI DA PO UKIDANJU POPUSTA NETJE SASTAVITI NI DVA MESECA A DA IM SE CLANSTVO NE RAZIDJE. TAKO DA JE MOJE LICNO UBEDJENJE A NEMORA DA BUDE ISPRAVNO,POPUST....OSTAJE....KOLIKO GOD MOGU DA PROLONGIRAJU A DA NE PLATE DRZAVI NEKU KAZNU. JA SAM PONOSAN NA SVOJU SLOBODU KOJU IMAM KAO TAXISTA.PROBLEM MI JE SLEDETJI:17 GODINA RADIM U RAZNORAZNIM RADIO MREZAMA I SVASTA SAM DOZIVLJVAO I VIDEO STA SE DRTUGIMA DESAVA U TIM ISTIM MREZAMA (POCEVSI OD ISKLJUCIVANJA,REFUNDACIJA,CAK I BATINA OD VLASNIKA ISTIH MREZA).MOJE PITANJE JE SLEDETJE-KAD SE BUDE UKINUO POPUST,OSTATJE SAMO TA VELIKA UDRUZENJA U KOJIMA JE NAPRAVLJENA TA NEZDRAVA HIERARHIJA,GDE OTITJI TAD I RADITI POSTENO A DA TI NEKO NE SEDI ZA VRATOM I KROJI KAPU KAKO ON HOTJE? PROBAO SAM DA RADIM NA KVAKU ALI MI TAJ NACIN RADA NE ODGOVARA. POZ SVABA
Jel ti imas tastaturu za Vranjansko trziste?
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 15 Maj 2011, 02:24

Ja te vikam, ti se maes......

Utepacu te Very Happy

jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Ned 15 Maj 2011, 22:52

Blackshadow ::
maradona ::Kada ukidamo popust?

Nema bre nista od toga!! nisam odavde

I ja vidim ,zato i pitam,ne vredi,dok ne uzmes stvar u svoje ruke-NISTA....
Cujem da ti dragi Bleki radis na bravu i to samo Flughafen...lepo lepo...pozdrav.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 15 Maj 2011, 23:08

Pronašao čovek rudnik! Šta je ,,,,, i tata bi ,sine?
Ja bio u petak oko 7 ujutru.U rupi jedno 150 njih, došlo mi da siđem i pitam jesu li tu noćas i spavali? Veoma srecan
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Pon 16 Maj 2011, 00:04

Cujem danas da su neki vlasnici podneli Ustavnom Sudu na ocenu ustavnosti dopune i izmene zakona o drumskom prevozu, pre svega ih izgleda boli POPUST?! Pa ko im brani da ga daju, neka ga daju oni a ne TAXISTI. Ne znam STA jos treba PREDUZETI da se konacno i za uvek sklone iz mesanja u cene prevoza taxi-preduzetnika?! Da li da trazimo od grada JEDINSTVENI COOL CENTAR kako bi ih zaustavili u njihovim namerama da nas i dalje ugnjetavaju?! Njih ne interesuje imate li za troskove ili porez... za odrzavanje kola ili nabavku novih?!

Imaju radio centre, mogucnost odabira clanstva ( vozila ), mogucnost finansiranja prezentacije svoje
asocijacije... pa neka ponude naj bolje uslove ako znaju i umeju, zaista je dosta reklamiranja i namicanja
broja poziva na racun taxi preduzetnika i njihovih pazara!!!

PS. A sto ne bi i clanarine bile jedinstvene i tarifirale se po broju primljenih i realizovanih voznji..?!

PS. 2 Gornji deo posta se ne odnosi na vlasnike firmi koji su usaglasili svoje poslovanje sa novim
izmenama zakona, njima svaka cast, za svaku pohvalu Smile
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pon 16 Maj 2011, 00:17

@ MAradona
Tako je!!Wink
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 797
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Pon 16 Maj 2011, 02:19

Serife,opet si poceo da cenzurises forum i svojatas isti.Hoces da angazujem nekog sedmogodisnjeg klinca da zalepi jedno 4000 ovih stupidnih smajlija na isto toliko postova.Mislis da je ovo sto se crveni pored imena neki veliki zivotni uspeh?Mislis da je to tu slucajno postavljeno? Za ono na sta si ti upecan pocela su da se formiraju odelenja u bolnicama za lecenje zavisnosti i psihijatri vec uveliko drmaju lovu.Hocu ja da ovde gledam linkove koje salje kolega sa brzim Mercedesom,hocu da procitam gde su jeftini delovi,da se salim itd.Ali najvise od svega hocu da se ovde probudi svest kod ljudi da nisu sami i bespomocni u smislu poboljsanja svojih radnih i zivotnih uslova.Pricas o otvaranju pljuvaonice a ti prvi vredjas ljude koji su ako nista drugo iskreni u pokusaju da gubeci svoje vreme i novac pomognu sebi te na taj nacin i drugima.Jer mi smo na zalost ili srecu svi povezani.Ko je i kako uplasio McDjilasa i ukinuo popust nije bitno.Uglavnom ti nisi.Da si bio sa nama bilo bi nas +1 i bilo bi malo lakse i brze.To je Generale moj pocetak i kraj svake price.

bodi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pon 16 Maj 2011, 06:32

U petak i subotu uvece,u pinku,dispecerka hoce da pojede taster od muke koliko je bilo posla.Prstale voznje na sve strane,popusta nema,a dvojka samo pici.A ovi sto nose kuci 30% manje para,neka se zapitaju da li je to pravi nacin.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 16 Maj 2011, 09:24

Ako, ako.......samo napred
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SVABA823 taj Pon 16 Maj 2011, 13:48

pauk 523 ::
SVABA823 ::EVO I JA DA SROCIM PAR RECI,POPUST JE STO SE MENE TICE UKINUT!!!!! E SAD STO PONEKA UDRUZENJA KORISTE SVE MOGUTJE KRAJNJE ROKOVE ZA ZVANICNO UKIDANJE TO JE DRUGA STVAR. IZ ALFE STIZU DOJAVE DA U SLEDETJU SREDU ISTICE ONIH 7 DANA PO OBJAVLJIVANJU U SL.GLASNIKU PA TEK ONDA IDE SVE TO U GRADSKU SKUPSTINU PA ONDA USKLADJIVANJE GR.SKUPSTINE PA VISE NEZNAM NI JA STA. U PREVODU,PROTETJITJE MLOGO VODE TAMISOM I TISOM DOK IH DRZAVA NE PRICAVRLJI ZA JAJA DA TO I STVARNO URADE. SVI TI VLASNICI MALIH SERVISA ZA IZNAJMLJIVANJE RADIO FREKVENCIJA SU SVESNI DA PO UKIDANJU POPUSTA NETJE SASTAVITI NI DVA MESECA A DA IM SE CLANSTVO NE RAZIDJE. TAKO DA JE MOJE LICNO UBEDJENJE A NEMORA DA BUDE ISPRAVNO,POPUST....OSTAJE....KOLIKO GOD MOGU DA PROLONGIRAJU A DA NE PLATE DRZAVI NEKU KAZNU. JA SAM PONOSAN NA SVOJU SLOBODU KOJU IMAM KAO TAXISTA.PROBLEM MI JE SLEDETJI:17 GODINA RADIM U RAZNORAZNIM RADIO MREZAMA I SVASTA SAM DOZIVLJVAO I VIDEO STA SE DRTUGIMA DESAVA U TIM ISTIM MREZAMA (POCEVSI OD ISKLJUCIVANJA,REFUNDACIJA,CAK I BATINA OD VLASNIKA ISTIH MREZA).MOJE PITANJE JE SLEDETJE-KAD SE BUDE UKINUO POPUST,OSTATJE SAMO TA VELIKA UDRUZENJA U KOJIMA JE NAPRAVLJENA TA NEZDRAVA HIERARHIJA,GDE OTITJI TAD I RADITI POSTENO A DA TI NEKO NE SEDI ZA VRATOM I KROJI KAPU KAKO ON HOTJE? PROBAO SAM DA RADIM NA KVAKU ALI MI TAJ NACIN RADA NE ODGOVARA. POZ SVABA
Jel ti imas tastaturu za Vranjansko trziste?

SVABA823
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SVABA823 taj Pon 16 Maj 2011, 13:50

Ma jok,nije za Vranjsko trziste. objasnitju ti kad se vidimo na ulici...bese Stila vozis osmonogi? A?

SVABA823
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 16 Maj 2011, 15:42

SVABA823 ::Ma jok,nije za Vranjsko trziste. objasnitju ti kad se vidimo na ulici...
A be bate Dimke, nemoj da se ljutis na prvu trubu(loptu).Ne sluzi ovaj forum tome.Molim te.
Mislio covek,dobronamerno, da ti kaze da ne pises sa velikim slovima.Mnogo tad galamis,a nema potrebe za tim!Cujemo svi odlicno,ali poneki samo slabije vide....na daleko!?
Nego ti nama napisi sta ti se, skoro, desilo zanimljivo na taksiju?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mrgud taj Pon 16 Maj 2011, 17:43

Браво Швабо, пронашао си Shift на тастатури. Idea
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pon 16 Maj 2011, 23:31

SVABA823 ::Ma jok,nije za Vranjsko trziste. objasnitju ti kad se vidimo na ulici...bese Stila vozis osmonogi? A?
stila,stila, aha,pink, znas ti vec
ps. ne sekirajte se znamo se mi svih tih 17 godina
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 17 Maj 2011, 23:45

Pa vas dvojica onda niste navikli bez popusta,a jedan radi sada bez a drugi sa 30% koliko ja znam...?@!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 18 Maj 2011, 02:52

bogami brzo sam se navikao.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SVABA823 taj Sre 18 Maj 2011, 07:50

Jbga,ovde sve poznati a ja mislio da mogu neke ribe da se odvoje.ae neka mi objasni kako da ubacim i ja neku pornjavu od slike na profil.Ja trsio,trsio al bezuspesno... ;;qwu:

SVABA823
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mrgud taj Sre 18 Maj 2011, 09:39

Немој да ти се госпоја улогује па да видиш пецање само на TV-у.
Ће да бидне порњава ако се не уозбиљиш. ;dpr;;
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 18 Maj 2011, 14:00

SVABA823 ::Jbga,ovde sve poznati a ja mislio da mogu neke ribe da se odvoje.ae neka mi objasni kako da ubacim i ja neku pornjavu od slike na profil.Ja trsio,trsio al bezuspesno... ;;qwu:

Bas si nasao crkvu...
a i vi ste bili oni novi "zeleni" koji su trebali celavom,mi stari smo mu dosadili vec kad ste vi dosli,tj. dosadilo nam je da vozimo jeftinije stalno od zutog,beo i plavog.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 18 Maj 2011, 20:47

Ova tema je spremna za zaključavanje, jer je POPUST UKINUT, a što neki i pored toliko udruženja bez popusta i dalje pitaju kada će se ukuniti baš u njihovom udruženju, tu im MI sa ovoga foruma NE MOŽEMO POMOĆI nisam odavde

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Čet 19 Maj 2011, 19:01

Tako je!Ajd' šalji malog brkicu iz GSPa sa lancem i katancem! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Za krsenje ZAKONA

Počalji od Delphy taj Uto 24 Maj 2011, 02:53

Na kraju ce ''Intrventna'' da ih zakljucava zajedno sa republickim inspektorima Veoma srecan Veoma srecan Veoma srecan
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Musa taj Uto 24 Maj 2011, 13:33

Sa današnjeg sastanka kod Dejana Malog:Popust se ukida najdalje do 01.06.2011.god. i ostaju sada važeće cene !!! Veselje
Musa
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 264
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pizon taj Uto 24 Maj 2011, 14:42

Musa ::Sa današnjeg sastanka kod Dejana Malog:Popust se ukida najdalje do 01.06.2011.god. i ostaju sada važeće cene !!! Veselje
A sta je dao kao objasnjenje zasto se ceka toliko dugo na to?Da li ga je neko pitao zasto se inspekcija vec ne bavi divljacima kada je zakon izasao i tu se ne ceka nista,"kao za cenu"?
pizon
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Uto 24 Maj 2011, 15:23

A ove vazece cene su ekonomski opravdane za 136 din/l eurodisela i vozila 90% Euro 3, kalkulisane su za 80 din/l eurodisela... bas bih hteo da vidim tu racunicu, osim ako nam odobre gorivo bez AKCIZE Smile Sa druge strane, ne cudi me... kad je moglo uz popust od 20-30% sto ne bi moglo i po ovoj ceni... samo jedno treba da se ima u vidu, ko jos uvek u vecini sedi u radnoj grupi... jos neko kratko vreme... nadam se Smile
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od time taj Uto 24 Maj 2011, 19:19

Ja bih da cestitam svima koji su dali doprinos na ovoj maloj-VELIKOJ- pobedi !!!/SVAKA CAST, BRAVO bravo

time
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 25 Maj 2011, 07:35

Ja cu sa cestitkama da sacekam do 02.06. , ko se jedanput opece taj i na hladno duva.A ako 02.06. sve ostane po starom ja sam za popust 30% u obe tarife
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 25 Maj 2011, 12:14

VENELUME ::A ako 02.06. sve ostane po starom ja sam za popust 30% u obe tarife
Tako je, i ja sam za to da od 02.06. ti daješ 30% popusta na poziv u obe tarife ako sve ostane kao sada !!!!! bounce
Mislim, svejedno mi je, 'oćeš li davati 10, 20, 30 ili više %, samo mala molbica, zaobiđi mene i meni slične po tem pitanju u toj priči !! Hvala !! bounce bounce bounce bounce bounce
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1200
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Sre 25 Maj 2011, 18:26

VENELUME ::Ja cu sa cestitkama da sacekam do 02.06. , ko se jedanput opece taj i na hladno duva.A ako 02.06. sve ostane po starom ja sam za popust 30% u obe tarife
Ti ili tvoj svima nam znani mentor.
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 25 Maj 2011, 18:32

time ::Ja bih da cestitam svima koji su dali doprinos na ovoj maloj-VELIKOJ- pobedi !!!/SVAKA CAST, BRAVO

Ma lepo je to sa vase strane i pohvalno...Nego prepoznajete li se negde na ovakvim slikama sa svadbenih povorki, kada se islo po mladu,ili ste samo dosli na "rucak"?? Da ipostujete domacina!

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od time taj Sre 25 Maj 2011, 18:41

Pa sta sada da radim, da nosim sliku u kolima i da se hvalim ...?glupo zar ne. ;qjqw;

time
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Sre 25 Maj 2011, 18:50

time ::Pa sta sada da radim, da nosim sliku u kolima i da se hvalim ...?glupo zar ne. ;qjqw;
Ne,nego da nastavis sa takvim delovanjem(bice jos potrebe)ako si bio u svatovima.Ako nisi,da se pridruzis.
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 25 Maj 2011, 19:10

pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 25 Maj 2011, 19:11

Ne,dragi kolega.Niste me najbolje razumeli.Nije ovo namenjeno vama licno niti bilo kome, ko se pronasao.
Ovo je samo poruka i dokumentovani zapis za sve one koji su mozda hteli ali nisu mogli ili verovali da se tako nesto moze i ostvariti.Ako su i onda mislili da je ovo cisto gubljenje vremena i da se ono pametnije moze unovciti i provesti,neka im ostane kao poruka DA SE CUDA IPAK DESAVAJU.
Vazna je sloznost bez gledanja ko navija za Zvezdu ili Partizan,a ko voli crnke a ko plavuse.Interes nam je zajednicki i za njega se treba boriti.Bez obzira kada ce kraj bitke.
Evo jos neke za podsecanje na slogu, drugarstvo, prijateljstvo, pozrtvovanost i zalaganje za one koji tek treba da dodju....

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 25 Maj 2011, 20:15

bodi ::
VENELUME ::Ja cu sa cestitkama da sacekam do 02.06. , ko se jedanput opece taj i na hladno duva.A ako 02.06. sve ostane po starom ja sam za popust 30% u obe tarife
Ja ovde pricam u svoje ime , a u cije ti pricas neznam , u stvari naslucujem . A mozda to on i objasni znacenje reci mentor , da je ne koristis pogresno; ;fper;
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Čet 26 Maj 2011, 02:09

struja ::Ne,dragi kolega.Niste me najbolje razumeli.Nije ovo namenjeno vama licno niti bilo kome, ko se pronasao.
Ovo je samo poruka i dokumentovani zapis za sve one koji su mozda hteli ali nisu mogli ili verovali da se tako nesto moze i ostvariti.Ako su i onda mislili da je ovo cisto gubljenje vremena i da se ono pametnije moze unovciti i provesti,neka im ostane kao poruka DA SE CUDA IPAK DESAVAJU.
Vazna je sloznost bez gledanja ko navija za Zvezdu ili Partizan,a ko voli crnke a ko plavuse.Interes nam je zajednicki i za njega se treba boriti.Bez obzira kada ce kraj bitke.
Evo jos neke za podsecanje na slogu, drugarstvo, prijateljstvo, pozrtvovanost i zalaganje za one koji tek treba da dodju....

bravo bravo bravo
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Čet 26 Maj 2011, 02:13

VENELUME ::
bodi ::
Ja ovde pricam u svoje ime , a u cije ti pricas neznam , u stvari naslucujem . A mozda to on i objasni znacenje reci mentor , da je ne koristis pogresno; ;fper;
Vidis da si jasno shvatio znacenje.
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Čet 26 Maj 2011, 04:30

Kolega... el vi nama otvoreno govorite o naklonosti prema poslovanju asocijacije Gold TAXI ili pretendujete na neko rukovodece mesto tamo... zar nije bilo dovoljno sto ste nas umalo ovakvim razmisljanjem upropastili skoro uspevsi da navedete vlasnika firme u kojoj ste CHEEF da uvede POSEBAN PROLECNI POPUST 24 CASA DNEVNO SAMO 980X ??? Pitam se samo da li je i on to shvatio..?!

Mislim da siroki auditorijum posetilaca ovog foruma vac ima jasnu pretstavu ko na ciju stranu prevlaci taxi preduzetnike sa jasnim ciljevima obe strane... e sad, na koju stranu vetar duva i kada ce promeniti pravac i okrenuti taxi preduzetnike sopstvenom, licnom poslovnom interesu..?!
Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu