Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Taxi stanice - stajališta

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Taxi stanice - stajališta

Počalji od Beki taj Pon 22 Feb 2010, 00:58

Rezultati, konkurencija, fotelje...
Spisak odavde do večnosti...
Nije tema, ali jedini se Zlaja setio 09.02.2010. godine, dok ste svi ostali koji jeste i niste članovi sedeli i sabirali koliko vam je evra ostalo u decembru i februaru, a da ne pominjem mesečne izdatke za knjigovođu. A sve je počelo prvim sastankom 10.11.2009. godine predstavnika GS TVIAP "NEZAVISNOST" sa ministrom Slobodanom Milosavljevićem.
Nije tema, ali jedini Zlaja zna je 02.12.2009. godine GS TVIAP "NEZAVISNOST" presavio tabak napisao par rečenica vezanih za tender JAT-a, skupio dokumentaciju i uplatio 60.000,00 dinara da bi mogao da učestvuje na istom i, u ovom delu nas Zlaja ne razume, zaštitio vas 3.600 koji ste zanovili vozni park i spadate u luks kategoriju sa svojim vozilima.
Itd, itd... Spisak je dugačak.
Konkurencija. Koja? Pročitajte Zakon u udruženjima i komorama iz 2009. godine. Suvišno mi je da vam ga ja tumačim.
"Reprezentativnost foruma" mi je totalno nepoznat termin. Ne znam ni ko je mogao to da vam kaže.
Fotelje... Ni meni se ne sviđaju mnogi koji su na nekim funkcijama, ali šta ću izabrani su. Mislim na vlast, lokalnu samoupravu itd... Na to mogu da se žalim zato što sam učestvovao u tome. Na one koji su birani tamo gde nisam učestvovao nemam prava da komentarišem.
Niko vama ni tada, a ni kasnije nije zabranio da dođete u sindikat. Vrata su uvek otvorena svim kolegama koji imaju dobre namere, predloge, rešenja... Ne počinje od vas, dođite da vidite dokle smo mi stigli i uključite se da vašim angažovanjem pomognete i sebi i nama svima da postignemo više.
Poz...
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 61
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 22 Feb 2010, 01:03

Vec aktivan,ali ima jedan problem -placam redovno clanarinu,pa strcim...

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 22 Feb 2010, 14:42

Nisam ni mislio da je meni.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Pon 22 Feb 2010, 18:28

Beki ::Upućeno je kolegi "tomovicbgd"...

Vrlo neodredjeno,šturo i ne dorečeno.....drugačije nisam ni očekivao

P.S. Hvala vam za sve sto ste učinili i činite za taxiste......ali molim vas, nemojte više sa Milivojem,Zlajom Tedijem,Ljubom,Nešom......itd,itd Vi treba da budete sindikat taxi vozača a ne sindikat zakupaca radio frekvencija.....ili možda grešim??? scratch scratch scratch
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Godina : 51
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 22 Feb 2010, 18:49

Uf.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mapko taj Pon 22 Feb 2010, 19:36

Beki ::Nije tema, ali jedini se Zlaja setio 09.02.2010. godine, dok ste svi ostali koji jeste i niste članovi sedeli i sabirali koliko vam je evra ostalo u decembru i februaru, a da ne pominjem mesečne izdatke za knjigovođu.
Ako ostavite ovako nedorečeno još ćemo pomisliti da izvor vašeg finansiranja nisu samo članarine.

Beki ::Nije tema, ali jedini Zlaja zna je 02.12.2009. godine GS TVIAP "NEZAVISNOST" presavio tabak napisao par rečenica vezanih za tender JAT-a, skupio dokumentaciju i uplatio 60.000,00 dinara da bi mogao da učestvuje na istom i, u ovom delu nas Zlaja ne razume, zaštitio vas 3.600 koji ste zanovili vozni park i spadate u luks kategoriju sa svojim vozilima.
Itd, itd... Spisak je dugačak.
Zbog čega je Zlaja privilegovan da zna šta se dešava u taxi sindikatu i zbog čega mi taxisti to ne treba da znamo? Mi vapimo za informacijama, zašto nam ih ne bi dali?
- A u vezi velike javne nabavke taxi usluge od strane "JAT Airways", mene (a verovatno i ostale kolege) interesuje, zbog čega ste dali 60.000.00 za učešće ako je jasno da je tender i nezakonit (po najmanje tri zakonska akta) i namešten? Što ga samo niste rušili oslanjajući se na zakone?

Beki ::"Reprezentativnost foruma" mi je totalno nepoznat termin. Ne znam ni ko je mogao to da vam kaže.
Fotelje... Ni meni se ne sviđaju mnogi koji su na nekim funkcijama, ali šta ću izabrani su. Mislim na vlast, lokalnu samoupravu itd... Na to mogu da se žalim zato što sam učestvovao u tome. Na one koji su birani tamo gde nisam učestvovao nemam prava da komentarišem.
Niko vama ni tada, a ni kasnije nije zabranio da dođete u sindikat. Vrata su uvek otvorena svim kolegama koji imaju dobre namere, predloge, rešenja... Ne počinje od vas, dođite da vidite dokle smo mi stigli i uključite se da vašim angažovanjem pomognete i sebi i nama svima da postignemo više.
Poz...
Nikako nije dobro ako vam je termin "reprezentativnost foruma" nepoznat jer se postavlja pitanje da li ne razumete ili "ne želite da razumete"... ovaj forum je mesto i institucija gde možete pročitati mišljenja i predloge onih čije interese zastupate! Ovo je mesto na kome su artikulisani skoro svi naši problemi i predlozi za njihovo rešavanje, i nikako ne treba da se o ovom forumu pežorativno izražavate.
Što se prava na komentarisanje tiče - mnogi od nas nisu učestvovali u izboru niti jednih niti drugih ali to ni na koji način ne umanjuje naše pravo da komentarišemo, i komentarisaćemo naravno... dokle god stavovi predstavnika nisu u suprotnosti sa interesima taxista oni su pozvani da nas predstavljaju, onog trenutka kad naše interese zamene nekim drugim interesima njihovo učešće je ništavno. Kao predstavnik taxista vi ste dužni da ukažete na nesrazmernost učešća predstavnika vlasnika RF u odnosu na predstavnike samih taxista u svim tim pregovaračkim telima.
U vezi otvorenih vrata sindikata - pa zar ovaj forum ne ispunjava baš tu ulogu u koje ime nas zovete da dođemo u sindikat? Zar ovde nema dobrih predloga koje možete da primenite u pregovorima? Pre neki dan sam vam na private poslao poruku u kojoj vas molim da uzmete u obzir Saletov predlog u vezi oslobađanja akciza a za račun plaćanja poreza magnetnom karticom i niste me udostojili odgovora - recite meni a i ostalima zašto? Zar je moguće da vas taj sjajni predlog nije oduševio?
Nemam ništa protiv vas, od svih naših predstavnika od vas očekujem najviše... ja samo mislim da je sasvim normalno polemisati i to posebno dok polemika ima šanse da urodi plodom.
Sindikalni pozdrav Smile
Mapko
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 533
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beki taj Pon 22 Feb 2010, 20:33

Pa njih kada pozovemo oni dodju i to je OK. Vas kada pozovemo...
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mapko taj Pon 22 Feb 2010, 20:47

Aha scratch
Ovakvim odgovorom nipodaštavate moj post - neću vam više dosađivati i vraćati vas na neodgovorena pitanja jer da ste imali osećaj, potrebu i želju da odgovorite vi bi to i uradili. Ostaje gorak osećaj u ustima da ste izgubili vezu sa bazom, a takav osećaj kod taxiste čini da bude malodušan i ja sam sad još jedan od onih koji prelazi u grupu malodušnih taxista koji ne veruju svojim predstavnicima Sad
Mapko
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beki taj Pon 22 Feb 2010, 22:17

Moj komentar je upucen kolegi tomovicbgd, a ne vama.
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mapko taj Pon 22 Feb 2010, 22:32

>bravo>
Ako ne citirate onoga kome se obraćate i ako se njemu lično ne obratite onda ste odgovarali ne prethodni komentar a taj je moj... ili i to ne razumete?
No nije ni bitno Wink
Mapko
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pon 22 Feb 2010, 22:33

Momci,a gde nestadose rezultati strajka?i cuveno:taxisti se dogovorili sa vlastima?ko se?sta se?s kim se?dogovorio,prica se o uvodjenju 30% na poziv,gde nestadose nove cene?o cemu se ovde vise radi?prepucavate se oko nebitnih stvari,sta se pricalo i dogovorilo?na cemu smo?

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 23 Feb 2010, 00:55

Ode mast u propast moj Milojevicu,izgleda da cemo svi da dignemo ruke od ovoga,vidis da nas niko ne sljivi.Pocinjem da razmisljam da sindikat radi kako se oni dogovore (par licnosti) a ko nas sta pa pita,borili smo se za minimalne ili jedinstvene cene,a i za ostalo,i sad smo pljunuli na ono sto smo uradili,zbog koga,jel napravio neko anketu sta mi zelimo DA ili NE strajk ili su glavesine same odlucile a mi pomno cekamo na neke rezultate kojih nema,i jos cemo da vozimo sa jos vecim popustom kad evro ide preko 100 dinara a posla naravno sve manje.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Uto 23 Feb 2010, 07:50

maradona ::Pocinjem da razmisljam da sindikat radi kako se oni dogovore (par licnosti) a ko nas sta pa pita
Budi siguran da je tako, drugog objasnjenja za neke stvari nema. Razumem ja sve njih sto suruju i trguju, ali sve manje razumem nas koji sve to posmatramo kao debili
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Uto 23 Feb 2010, 14:51

Beki ::Pa njih kada pozovemo oni dodju i to je OK. Vas kada pozovemo...

U pravu je kolega Marko, kad se pita dali Vi ne razumete ili se pravite!!?

Ok,neću da ulazim u polemiku sa vama, jer vidim da nećete ili ne znate da odgovorite.Ali moram da Vas pitam u vezi ovog vašeg posta....ko je vama bitniji, taxi preduzetnici ili zakupci RF? Da oni možda ne plaćaju članarine koje su daleko veće od naših pa onda na NAŠ štrajk pozivate njih, braneći njihove interese??? A mi,taxi preduzetnici budemo kolateralna šteta.

P.S. I kad budete i ako budete odgovarali na post,obratite se svima....ja kao jedinka sam totalo ne bitan da bi ste mi činili čast direktno se obraćajući samo meni,kolege će razumeti.

Hvala >mol> >nez>
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Godina : 51
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 23 Feb 2010, 16:19

ja kao jedinka sam totalo ne bitan

Svi smo nebitni,samo je bitan profit od nas (clan puta clanarina,ugradnja na frekvencije,stanice,kupovina kola itd.).Problem je inace sto se u ovoj zemlji ne radi nista za opste dobro nego samo za licne interese,zato nam i jeste ovako,a valjda ce se taksisti opametiti i prestati da pune masne guske.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beki taj Uto 23 Feb 2010, 22:31

Izvinjavam Vam se svima, ali treba da razumete da imam puno obaveza u sindikatu, a nakon svega moram da odradim i 7-8 sati na ulici. Nadam se da ćemo vam postavljati ubuduće dokumenta sa zavodnim brojevima sa pisarnica, a pozivamo vas da dođete u sindikata jer mi ne držimo zatvorene sastanke odbora povereništva na kojima se dogovaramo o svim aktivnostima. Ako je vama problem da odvojite 2-3 sata jednom u dve nedelje to je već vaša stvar. A koji je problem za članarinu u visini od 200,00 dinara? Baš smo bezobrazni... Dođite već jednom, a nemojte samo da postavljate pitanja i postavi ćemo jednog od vas za koordinatora koji će da bude zadužen za Forum. Po vama mi ne radimo to dobro i očekujemo da nam vi pomognete i da nas naučite.
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdr taj Sre 24 Feb 2010, 00:38

pa ajde malo i jedan i drugi sindikat objavite malo sta ste uradili i sta radite za boljitak taxista
i jedni i drugi zovete ----dodjite uclanite se pa cete videti sta radimo
clanstvo se skuplja propagandom svog rada--objavljivanjem zakljucaka i namera da se prvo javnost zainteresuje da bi dosli na sastanke i uclanili se
drdr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 109
Datum upisa : 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 24 Feb 2010, 00:42

Pod hitno da se rese taksi stanice,imamo najruznije obelezene stanice na svetu,naravno bez adekvatnih vertikalnih znakova.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 24 Feb 2010, 12:03

A gde se ovde pominje taksi stajalište ?????
Kolega, pa ovaj znak kaže da je na ovom delu ulice zabranjeno zaustavljanje i parkiranje osim za taksi vozila !!!!!!!
Ko je i gde ovde pomenuo trotoar a pogotovu taksi stajalište ???????????? scratch scratch scratch scratch scratch
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 24 Feb 2010, 12:41

Kolega, pa ovaj znak kaže da je na ovom delu ulice zabranjeno zaustavljanje i parkiranje osim za taksi vozila !!!!!!!
Generalno gledano po znaku ti si u pravu ,a da li ti se cini da je tu nemoguce biti parkiran na ulici,nego se valjda podrazumeva da se znak odnosi na trotoar.
Sa druge strane -Kako onda izgleda znak za taksi stajaliste?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 24 Feb 2010, 13:05

Šta je tu generalno ili ne generalno ??????

Znak na slici označava "ZABRANJENO ZAUSTAVLJANJE I PARKIRANJE VOZILA NA ULICI DO SLEDEĆE RASKRSNICE ILI DO SLEDEĆEG ZNAKA KOJI KAŽE SUPROTNO OVOM" !!!!!!!!!!!!!

Dodatna tabla kaže " SAMO SE TAKSI VOZILA MOGU ZAUSTAVITI I PARKIRATI NA KOLOVOZU" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TROTOAR NIKO NE POMINJE NIGDE, A JOŠ MANJE TAKSI STAJALIŠTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na trotoar se možeš parkirati ako pešacima ostaviš najmanje 1,6 metara (po starom zakonu, ne znam po novom) do prve prepreke, i da pri tom ne postoji znak koji zabranjuje parkiranje na trotoaru a on izgleda isto kao ovaj na slici samo sa dodatnom tablom na kojoj piše " I NA TROTOARU" !!!!!!!!!!!

U gradu ima barem 100 taksi stajališta, otiđite do nekog od njih i sa zadnjeg mesta pogledajte šta piše i kakva tabla stoji na prilazu istom !!!!
P.S. izvin'te, a gde vi stojite dok čekate vožnju ????

Za više pojašnjenja, bilo koja auto škola, ima ih po gradu !!
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 24 Feb 2010, 13:27

Znaci oko jednog smo sigurno saglasni,a to je da se ovde moze parkirati auto na ulici i sedeti u njemu dok ne dodje stranka.Red koji ce se napraviti iza nas,jer tuda prolaze autobusi, nije bitan jer znak nam dozvoljava da tu budemo?
Niko ne spori znacenje saobracajnog znaka,ali mu tu definitivno nije mesto ili mu fali neka dopunska tabla sa sirim objasnjenjem.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 24 Feb 2010, 15:20

A gde je na svakoj taksi stanici ispred prvog mesta obelezena,osvetljena nocom,vertikalna signalizacija ili ti znak za taksi stanicu,ima li malo kulture u ovom gradu???????????????????????????????????????????????????????
Ili mozda jos bolje-IMA LI SLUHA NEKO U OVOM GRADU?
Da nas nema na taksi stanicama,niko ne bi ni znao da su to taksi stanice.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pet 12 Mar 2010, 20:43

Zbog radova u Bulevaru kralja Aleksandra, taksi stajalište iz Jagićeve ulice od sutra se privremeno izmešta u ulicu Marka Oreškovića.
Po završetku radova na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vatroslava Jagića, 11. juna 2010. godine, taksi stajalište biće vraćeno u Jagićevu ulicu.

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pon 26 Apr 2010, 20:11

Taxi stanica Bogoslovija je rekonstuisana za svaku pohvalu

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 26 Apr 2010, 21:40

Како сам се данас изненадио, просто сам помислио да сањам. Око 15:45 стижем на такси станицу Сава центар и гле чуда, једно место слободно и ја станем и размишљам да ли да се уштинем или да зажмурим и помислим жељу. Али сан се брзо завршио. За непуних 5 минута су почели да долазе са свих страна и врло брзо је то био опет онај стари Сава центар... Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 28 Apr 2010, 14:47

A sta je sa taksi stanicom u Brace Nedic,nije bila prozivna,ali se pretvorila u parking,radila kvaka boli glava na tom mestu i zapustili je iako stoji i dalje obelezeno za taksi???

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Sre 28 Apr 2010, 16:47

Nije se desilo nista i dalje je taksi stanica,stanari su iscupali znak i sada taksi mesta(deset mesta)koriste kao parking jer su taksisti odustali od iste...slazem se da je tu radila kvaka extra...to je najbolja taksi stanica za kvaku u gradu..15minuta i otisao si.
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 29 Apr 2010, 15:03

Kud ode ovaj taksi svet,nista se ne resava u ovoj zemlji,samo se prica-pa taksi sluzba je ogledalo jednog grada,a samim tim i izgled taksi stanica...

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Pet 30 Apr 2010, 06:02

bogoslovija za svaku pohvalu.
samo ona je ista kao i kinezi, delta siti ili usce . ali sa nekih ne mozes da izadjes a na neke ponekad ne mozes ni da udjes. Evil or Very Mad
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 03 Maj 2010, 22:44

Kada izlazite sa taksi stajalista Bogoslovija,gde je dozvoljeno napraviti prvo polukruzno okretanje da bi se vratio na kruzni tok i isao za npr. Mirijevo?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Pon 03 Maj 2010, 22:47

Na jugopetrolovoj pumpi,bar mislim da odatle moze....
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Uto 04 Maj 2010, 19:21

struja ::Kada izlazite sa taksi stajalista Bogoslovija,gde je dozvoljeno napraviti prvo polukruzno okretanje da bi se vratio na kruzni tok i isao za npr. Mirijevo?

Можеш да се окренеш на капији Фијата имаш испрекидану линију...
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Pet 07 Maj 2010, 19:01

Danas na Vidikovcu zavio red na parking, kolega prima voznju i izlazi sa pola taxi stanice i gotovo istovremeno se momak parkira sa svojim autom! Kolega koji je iza njega mu objasnjava da je na taxi stanici i da kolege nemaju gde da stanu, a on mrtav 'ladan kaze ybg brate a gde da se parkiram, i odlazi da pije kafu u kafic prekoputa stanice!!?? Ja popih prijavu sto sam na Putniku virio metar iza stanice iako nikog nisam ugrozavao, a kako mi da se zastitimo od takvih likova koji ne xebu zivu silu i staju na taxi stanice najopustenije, a mi lomatamo kola i kruzimo po gradu bespotrebno?
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pet 07 Maj 2010, 20:22

Заштитиш се тако што га пустиш да се паркира и правиш се да ниси одавде... place
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Rekonstrukcija autobuske okretnice na uglu Ustaničke i Vojislava Ilića pri kraju

Počalji od Zokenzi taj Sub 08 Maj 2010, 22:10

Rekonstrukcija autobuske okretnice GSP „Beograd" i „Laste" na uglu Ustaničke i Vojislava Ilića u završnoj je fazi.

Po nalogu Sekretarijata za saobraćaj, ekipe „Beograd-puta" uveliko obnavljaju ovu okretnicu, koja je bila u jako lošem stanju.

Ukoliko ne bude kiše, tokom vikenda ugradiće se završni sloj asfalta, a posle toga i signalizacija. Završeni su i trotoari i javna rasveta. Okretnica će imati četiri perona za autobuse i dve taksi niše: jedna s manjim brojem mesta u Ustaničkoj i jedna sa znatno većim brojem mesta za taksiste u ulici Vojislava Ilića.

Ranije je čitava okretnica bila u jako lošem stanju i mogla su da stanu svega dva vozila istovremeno. Sada će ona biti znatno uređenija na zadovoljstvo putnika.

Spojler:

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pon 16 Maj 2011, 21:17

Ajde Andjo priznaj , di si bio , ako nisi na Žagubici , ajde , ajde scratch
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Pon 16 Maj 2011, 23:30

VENELUME ::Ajde Andjo priznaj , di si bio , ako nisi na Žagubici , ajde , ajde scratch
Jel vidite 'de su radni ljudi !!! drunken
Nema bre tu puno zevzečenja po stanicama, te reč on meni te reč ja njemu !! Jok to, samo rad, rad, rad, svaka stranka mora biti uslužena !! Nismo mi ko neki tamo što logoruju pored Save ili gore po brdima 'de je čist vazduh, nema toga ovde brajko moj !! bounce
Kvaka, žica, kvaka, žica i prazna Žagubica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Grad taksija (nismo jedini)

Počalji od Zokenzi taj Pon 23 Maj 2011, 19:40

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 25 Maj 2011, 07:46

Pazi na Putniku , mi stojimo u koloni tamo ispred Doma zdravlja , prilazi saobracajac i kupi nam dokumenta , sa recima da ih nosi inspektoru na uvid. Milagano za njim , kad inspektor svima pise prijave za taksiranje van taksi stanice , pri tom smo stajali na obelezenim parking mestima . Na moju konstataciju da prijavu moze da mi pise samo parking servis jer se nisam "ukucao" , a da mi nije niko niti usao niti izasao iz kola , on mrtav ladan rece - Nemate pravo parkiranja sa tablom na krovu . A onda je nastala frka , kolege pocese da ga vredjaju , saobracajcu neprijatno , a pri tom inspektor je parkirao keca u hladu na trotoaru , nekih desetak metara od znaka zabranjeno parkiranje. Sve u svemu niko nije potpisao zapisnik , bicemo svedoci jedni drugima , i trazicemo suocenje.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 25 Maj 2011, 18:26

VENELUME :: - Nemate pravo parkiranja sa tablom na krovu . .

Cek ovo mi nije bas naj jasnije, kako to nemam pravo da se parkiram sa tablom na krovu na mestu za parkiranje, to bi znacilo da nemam pravo ni da udjem u garazu na Obilicevom vencu ili u neku drugu.

Ovo mu dodje slicno kao pre neki dan na Sava centru panduri preko puta i cekaju pesake da im pisu kazne a taxisti svima redom govore da ne pretrcavaju jer ce da popiju kaznu, na kraju je pandur viknuo od preko puta da se smirimo inace ce sve da nas rastera.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 25 Maj 2011, 18:47

Pa lepo vam je rekao cika Magnum,jos poodavno:"Koga treba moliti,njega ne treba srditi." I bio debelo u pravu.
Policajac je POLICAJAC i on je tacka svake price.
Da ima mogucnost i pravo da vas (ili nas) sve rastera sa taksi stajalista odgovor je:DA
Niko ga nece pitati zasto je to uradio i sa kojim razlogom.Jos ce vam pisati prijavu za ne postupanje po datim naredbama i suprostavljanje i ometanje sluzbenog lica u vrsenju njegove duznosti.
Sa njima se ne moze na viku i galamu.Oni takve najvise i vole.Da pokazuju svoju silovnost i nadmocnost.
Najbolje resenje za njih je slikanje i dokumentovanje njihovih radnji i nacina ponasanja.Da ste uzeli aparat ili kameru,stali prekoputa i slikali ga...da vidite kako bi se sklonio za 2 min.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Da li moze slonce u lonce?

Počalji od struja taj Uto 07 Jun 2011, 12:10

Verovatno ni sami ne znate broja koliko ste puta ovuda prosli,a da vam jedan detalj nije pao u oci.
Svi dobro znate da se prilikom estetskog pregleda vozila gradu placa taksa (na god.nivou) za koriscenje taksi stajalista.E sad, kako se taksa naplacuje po broju napravljenih mesta, logicno je da sto je vise propisanih mesta to je i taksa veca.I sve bi to bilo u redu ako bi tako i bilo.Ali stvari su sasvim drugacije?
Prvo sto sam primetio je: Da gde god nisi obelezena pojedinacna mesta na taksi stajalistu,tu uvek moze da stane manje automobila nego sto je znakom propisano.
Drugo:Gde god su mesta i obelezena,a pogotovo po uzem centru grada,njihova duzina nije uvek adekvatna duzini vozila,pa i ako su dva vozila pravilno parkirana u obelezenom prostoru ne mogu se isparkirati a da se drugo vozilo ne pomera i pravi vam prostor za manevar.
Trece:Kao reper i orjentir za pravilnu duzinu sam uzeo obelezavanje parking mesta koje vrsi parking servis.Jer tu se mora ostaviti dovoljno prostora da vozila mogu nesmetano ulaziti i zlaziti bez pomeranja jedno drugog.Tek pravilan primer cete naci udaljivsi se od centra grada gde mesta ima dovoljno cak i previse,pa je ocrtavanje uradjeno sa boljim, duzim merama.Tako nesto cete naci na recepciji,Telekomu,blok 70,45....
Misljenja sam da je ovo velika prevara grada prema nama koji ta ista mesta placamo,a za njih smo uskraceni!
Evo vam i jedne slicice da se i sami uverite:
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 07 Jun 2011, 20:04

jedina stvar koju sa nam "ucinili" je ukidanje popusta,a sve ostalo navedeno cemo da cekamo u nekom drugom veku,a taksisti kao taksisti,presrecni,a to sto im niko nije uredio stajalista nema veze...vazno je da nema popusta,a samim tim sad svi kukaju kako nemaju uopste posla......a dok stigne posao valjda ce biti i vise mesta na stajalistu,a dotle prijava po prijava.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 07 Jun 2011, 20:55

Mislili su da to nećemo primetiti, ali nisu računali na to da mi imamo Struju u našim redovima! Veselje Svaka čast, sada čekamo da odreaguju naši sindikati ili... nisam odavde

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 07 Jun 2011, 23:45

Koga boli uvo koliko ima za nas mesta?!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sre 08 Jun 2011, 10:11

maradona ::Koga boli uvo koliko ima za nas mesta?!
...na nasem malom studentskom gradu?!?
Struja nam se opet malo zaigr`o.. hihihi
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 799
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

S r a m o t a

Počalji od Zokenzi taj Čet 08 Sep 2011, 23:04

37-ma taksi stanica (ni za vreme sankcija nije ovako bilo nisam odavde )

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Ned 11 Sep 2011, 01:25

Pa to je nasa realnost,bolje da je ostala u starom zdanju i stanju....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 29 Sep 2011, 08:57

Zokenzi ::

37-ma taksi stanica (ni za vreme sankcija nije ovako bilo nisam odavde )

E juce su KAO popravili ovu rupu i dalje izgleda zalosno ali je bolje nego na slici ajde zokenzi slikaj novu situaciju pa da uporedimo.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći