Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Pomozite mi da počnem (Kako do taksi dozvole?)

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Pomozite mi da počnem (Kako do taksi dozvole?)

Počalji od Alekre taj Pet 27 Feb 2009, 19:25

Pored neperspektivne sredine u kojoj živim (Smederevo) čvrsto sam odlučio da sam sebi napravim radno mesto. Problem je što sam počeo da starim a da i dalje živim kao klinac. Naime, hoću da postanem taksi vozač, ali sa svojim vozilom. Po zanimanju sam automehaničar ali sam upisao doškolovanje za tehničara drumskog saobraćaja i škola mi ide vrlo dobro. Hteo bih da uzmem vozilo na kredit ili lizing i da počnem istog dana da radim što mi ne predstavlja nikakvu psihičku barijeru (jao mrzi me da idem na posao). Pored toga volim automobile i vožnju što je još jedna pogodnost. Mislio sam da mi otac kupi ''Zastavu 10'' i sa time  počnem da radim ili pak nešto polovno tipa ''Lada 111'' zbog niske cene. Ono što želim jeste da napravim poslovni plan za godinu, gde ću da saberem troškove i zaradu i ako mi se isplati počeću da radim. Kada kažem isplati se, meni je bitno da dok ne otplatim auto budem u pozitivnoj nulu, jer imam luksuz da mi roditelju plaćaju sve, dakle moje je da plaćam servise i rate za vozilo. Konkretno, zamolio bih vas pošto ste iskusni u tom poslu da mi pomognete da napravim poslovni plan i uputite me gde i kako. Jel mogu da računam na vas? Smile
Alekre
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 8
Godina : 28
Datum upisa : 27.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: Pomozite mi da počnem (Kako do taksi dozvole?)

Počalji od taxi -ja taj Pet 27 Feb 2009, 21:08

Ma mozes samo da razradimo taktiku prvo kako mi da se izvucemo .
Sala na stranu bice saveta budi sa nama i u toku pisao bih ti sad ali u skripcu sam sa vremenom .
Pozdrav Very Happy
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Pet 27 Feb 2009, 22:14

Ako sam dobro procitao ti si '89-to godiste,znaci 20 godina imas a kazes da pocinjes da staris,ma ti tek pocinjes da zivis.Ako ikako mozes da smislis neki drugi posao bolje bi bilo, a ako si vec resio onda prvi korak ti je da se raspitas u tvojoj opstini sta je sve potrebno za dobijanje taxi dozvole.Pa kad izguras papirologiju onda ide nabavka vozila.Gledaj da ti vozilo bude isplativo za odrzavanje,da je mali potrosac i za pocetak moze i neki dobar polovnjak mada i ta zastava 10 pa ni lada nisu losa resenja.Kad sve to uradis i izadjes na ulicu sve ce ti se samo kasti za mesec dva.U ova luda vremena ne verujem da iko moze da pravi bilo kakav biznis plan i na mesec a kamo li na godinu.Ne znam kakva je situacija u taxi sluzbi u Smederevu,koliko ima vozila,kolike su potrebe itd. sve to snimi pa izvuci neke zakljucke. Sa srecom Very Happy Very Happy Very Happy
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alekre taj Pet 27 Feb 2009, 23:09

Evo kako stoji situacija sa potrebama. Kod nas taksijem ide svako, počevši od penzionera do klinaca koji misle da su face ako idu taksijem u školu (ovce su za šišanje). Najviše namlate pare kada je loše vreme jer se autobus čeka po 30 minuta i naravno, petak na subotu, subota na nedelju. Doduše, dosta zavisi od udruženja. Naš ''Pepsi Taxi'' je skoro uvek zauzet što znači da imaju posla. Problem koji vidim u Smederevu je to što ima stvarno mnogo taksi službi: ''Maxi, Fer, Lux, Happy, Pink, Euro, Alfa, Pepsi, Playboy'' - ne mogu više da se setim, sve to na nekih 150, 000 ljudi. Pola od tih likova koji voze su ništaci bez saobraćajne škole mada mislim da će ih očistiti vrlo brzo. Dakle, sažeto rečeno, dobro udruženje i posla će biti.
Ja ću da Vas poslušam pa ću od nekog taksiste izvući koliko je cena kilometra i još tako neke krucijalne podatke pa ćemo se vratiti diskusiji Very Happy

Naravno ako imate nešto da dodate slobodno, vaše mišljenje mi najviše znači.
Alekre
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sub 28 Feb 2009, 09:14

Kao sto ti je rekao tomovicbgd ako si cvrsto resio glavu gore i napred.M a da iz tvog sadasnjeg ugla posmatranja taxi verovatno izgleda cool brzo ces videti da je to rudarski posao.Radis kad svi izlaze ili odmaraju, pa posto si pocetnik treba sebi napraviti mesto,jel ce te svi gledati mrko gde god da se pojavis mislim na stajalistima.A onda treba da se naviknes na to da ce svako pokusati da te za..be. Od stranki koje bi da se voze a da neplate,alavih majstora istio takvih policajaca ,pumpadzija itd.Videces vec koliko je to tezak posao najlaksi deo je prva i gas.A biznis plan za taxi je nemoguce napraviti ima toliko faktora koji ne zavise od tebe.Zamisli to kao pecanje? Kad krenes dali znas koliko ces da upecas.Taman napunis cuvarku i pomislis super sam prosao kad naidje cuvar i sve ti pokupi a ti ides kuci ljut na samog sebe i pitas se gde ti ode dan. A tkvih dana ima prilicno.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 43
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noddy taj Sub 28 Feb 2009, 12:13

meni to zvuči super, pogotovo ovo sa penzioneriama i decom, znači ima posla, nego, kako ja da dodjem da radim u smederevu?

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ožalošćeni

Počalji od Zokenzi taj Sub 28 Feb 2009, 13:00

Sve si mu dobro rekao, kao da si mene pitao! Nažalost, ali tako je! Samo što se svi mi razočaramo kad malo dublje zagazimo u taxi posao, a u početku sve izgleda OK. Pozdrav za sve!

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2396

Nazad na vrh Ići dole

Ne suđeni "kolega"...

Počalji od 039 taj Sub 28 Feb 2009, 15:46

Reći će ovi moji mučenici po profesiji da preterujem, ali:
- Kupiš kartu za autobus, poneseš 4-5000 din, dođeš u Bgd i kreneš da se voziš taxi-jem. Uzmeš taxi na dolaznoj i ideš do Salavije. Onda odatle uzmeš drugi taxi do trga. Na trgu pozoveš neku od taxi firmi pa se voziš do Bogoslovije a odatle opet zaustaviš neki taxi i ideš do autobuske. Računam da ćeš za to vreme da potrošiš novce i bićeš srećan ako ti ostane za kartu...
E tako se uči škola života.
Ako i nisi savladao školu, postupak ponovi i videćeš u čemu je razlika.
A ako baš i ne znaš čime bi se bavio, ubedi roditelje da ti iznajme neki lokal, kupe ti dve pekarske mašine i napravi pekaru i ostajaće ti više nego od ovog posla...

PS. U tvoja dva posta postoji samo jedna gramatička greška i to vrlo uobičajena... a to je previše za moj ukus...
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 49
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sub 28 Feb 2009, 19:02

Alekre
Ja ću da Vas poslušam pa ću od nekog taksiste izvući koliko je cena kilometra i još tako neke krucijalne podatke pa ćemo se vratiti diskusiji
Alekre probaj u tom kontaktu sa taksistima iz Smedereva da probas da das adresu naseg foruma i da ih zamolis da nam se ovde pridruze gde ce mo diskutovati sa njima i onda kroz tu pricu veoma lako mozes da dodjes do prave slike ali treba da shvatis da i u nasoj bransi ima mnogo ribolovackih prica jednostavno neki vole a i izgleda da se bolje osecaju kada malo "Baronisu".
A "ozalosceni " ti je rekao sve najbitnije sto se naseg posla tice i mogu ti reci pravi savet ti je dao.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sub 28 Feb 2009, 20:38

Mozda se nesudjenom kolegi nece svideti ovo sto mu govorimo ali to je to.Mora da zatvori ceo krug za sta mu treba jedno godinu ipo pa ce videti da smo mu samo govorili golu istinu.Pod krugom podrazumevam da te auto izda kad su ti pare naj potrebnije,da ti se baba ispisa na sediste pa nemozes da radis dva dana,da ti neko cigarom prpogori sediste i posle se pravi da nije. A o sitnim cukanjima i da ti ne govorim a svaka ogrebotina ti je min 50-70e.Za ovih 13 god bilo je malo toga lepog i slatkog.Nego sto ti je 039 predlozio lokal peci i cepaj.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 01 Mar 2009, 00:33

Ma da kakav bre taxi (20 godina,mlad, prav, zdrav),probaj nešto pametnije, a taxi ti uvek ostaje zadnja opcija (kada ti ništa drugo ne uspe u životu)!!! Moj iskren i prijateljski savet. Pozz

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alekre taj Ned 01 Mar 2009, 02:13

@39
Nisam te sreće da mi otac nabavlja nekretnine, kupi auto da se zezam sa drugarima i sl. Moram da radim nešto.
Gde sam pogrešio?

Troškove eksploatacije ću delimično pokriti svojim znanjem o mehanici. Znam da menjam elemente oslanjanja, kočnice, filtere, ulja, remene...
Pokušavam da stavim na papir koliko će mesečno da mi ode eura kroz auspuh, pa na to dodajem mesečnu ratu za auto, harač državi, usluge komunikacije i eventualni kvarovi. Ako nisam ništa izostavio, sve to treba da bude bar pozitivna nula.

@Taxi - Ja
Ako nadjem nekog ko zna da koristi internet, hoću Smile

@Zokenzi
Jedino da radim za nekih 12, 000 dinara a ne bih. Radije ću da počnem svoj biznis.

@Ozalosceni
Šta da radim, nešto mora da se istrpi preko grbače.
Alekre
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Ned 01 Mar 2009, 07:20

Ako si hteo da ti kazemo koliki ce ti biti rashodi? Onda gledaj i probaj da se ukalkulises.
rata za kola,
min 100e mesecno za odrzavanje u to sam racunao da i ti sam ponesto cacnes,a neked je i to malo.
min 1000 din dnevno za gorivo a posto ces biti svez taxista i zeljan voznje mozada i 2000 din pa i vise
porez i doprinosi ce ove god.biti verovatno oko 13000din za proslu su bili 10000 din.
clanarinu udruzenju kod nas je od 3000-5000din
ovo su ti otprilike osnovni troskovi + jos po nesto.
Ako sam nesto izostavio dopuni te me. 😢
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 01 Mar 2009, 14:47

To je to Cool;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Wolf taj Ned 01 Mar 2009, 15:22

moj savet ti je da se ipak prvo oprobaš u mehanici za koju si školu i završio, a onda sve ostalo. ipak si ti mlad čovek. taxi više nije kao što je nekad bio.
pozdrav

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 01 Mar 2009, 15:36

I moj savet bolje nadji posao u nekom dobrom servisu da izucis zanat da imas nesto u rukama a djevrek te uvek ceka.
Taxi je postao ne profitabilno zanimanje a tek ce da bude jer ce tajkuni da nas preuzimaju i radicemo za platu + baksis.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2907
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 01 Mar 2009, 18:06

tojeto, to ne vidi svako
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 01 Mar 2009, 18:32

Evo dobih sad informaciju da je skoro u Smederevu jedan vlasnik udruzenja pretukao solo taxistu.
Jel istina Alekre
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alekre taj Ned 01 Mar 2009, 19:01

Ne znam, ne bavim se tračevima po gradu.
Alekre
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 01 Mar 2009, 20:10

Pa prica li se ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Ned 01 Mar 2009, 20:52

Bolje da mu pomognemo da ne počinje Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 01 Mar 2009, 21:15

Najbolje nek odluči sam. Kajanje mu ne gine u oba slučaja. Ako izađe na taxi KAJAĆE SE, a ako ne izađe KAJAĆE SE što nije probao 😕

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alekre taj Ned 01 Mar 2009, 22:55

Ne znam da li se priča, jednostavno nisam u toku sa tim ko je koga prebio. Ako jeste, to je problem onoga koga su prebili, pa neka ih goni pravno.

Ekipo Very Happy
Trenutno gledamo situaciju, nakon što prikupim/o info i stavimo na papir, odlučiću da li je to dobro ili nije, ako nije, ništa... Ja to gledam kroz troškove i zaradu, a ne koliko ću da radim i da li ću moći da praznujem ili zajebavam se.
Alekre
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 02 Mar 2009, 00:22

Stvar je prosta zblizi se sa nekim taksistom u SD i pitaj ga koliko zaradjuju dnevno para okvirno/bruto, onda od toga odbi 30% zato sto si pocetnik pa neznas grad i sve ulice ili jednostavno nepredvidjeni rashod i to bi ti bila bruto zarada.
Tek onda vidi od te cifre kad odbijes ratu kredita, gorivo, cigare, novine i ostalo da li ti se isplati takva akcija.
Vecina taxista u BG su nesto drugo radila pa tek onda izasla na taxi, tako i ako rese da napuste mogu da pokusaju da se vrate staroj struci a ti si jos mlad ako sad krenes sa taxijem do 40 ces skroz da sagoris a tad ti je kasno za drugi pocetak.

to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Pon 02 Mar 2009, 12:55

Odlican savet!
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Pon 02 Mar 2009, 17:57

to je to
ti si jos mlad ako sad krenes sa taxijem do 40 ces skroz da sagoris a tad ti je kasno za drugi pocetak.

Bravo to je to lepo receno i pravi savet.
Sad malo na salu dovoljno je da vidi tvoj "avatar " i moci ce da prepozna sebe nasta ce liciti u 40 god. Very Happy Very Happy
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Kako postati taksista

Počalji od rumpi taj Pet 18 Mar 2011, 17:59

MOLIO BI DA MI NEKO OBJASNI,KAKO SE POSTAJE TAXISTA U BG,SVI ODGOVORI SU DOBRO DOSLI.HVALA UNAPRED.
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 16
Godina : 38
Datum upisa : 18.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 18 Mar 2011, 18:03

Ja mogu da ti kazem kako taksista propada affraid

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Pet 18 Mar 2011, 20:49

Prosvetli me!!! place
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pet 18 Mar 2011, 20:54

Upises trogodisnju skolu za vozaca pa polozis C kategoriju pa polozis ispit iz poznavanja grada pa hiljadu lekarskih pregleda kao za astronauta pa kada sve to zavrsis odes u gradsku upravu sa svim dokumentima i za jedno 4 godine dobices dozvolu ako imas srece a koliko znam vise nema polaganja ali nedrzi me za rec proveri
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 145
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pet 18 Mar 2011, 20:56

to ti je ukratko ali ima tu jos toga ovo je samo osnova!
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Pet 18 Mar 2011, 22:21

Popers hvala na odgovoru,skolu sam zavrsio,i taksista sam 7 godina,ali u Bijeljini,medjutim ozenio sam se,supruga mi je iz BG,nece da zivi nigde drugo,a meni je ulica i ovo uslo u krv,pokusavao sam da se iscupam,i radim nesto drugo,ali ne ide
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 18 Mar 2011, 22:29

Ipak, otiđi do Skupštine grada, probaj da im objasniš fabulu radnje,praktično imaš neku dozvolu,,,,eventualno pitaj da položiš poznavanje grada,,,,,,,,probaj, ako ti je stalo do toga, ništa te ne košta,bar zasad,,,krhko je znanje.
Ja bih tako. Istina , posla baš i nema,to će ti svi reći,,,,,,,,, nisam odavde Nećeš se usrećiti...
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Pet 18 Mar 2011, 22:33

sve znam,ali taj hleb me je podigao,pokojni cale je bio taxista,ja nikad nista drugo nisam radio,a znam da je svugde ista situacija,posla malo,cak premalo,nameti veliki,konkurencija velika,ali postoji nesto sto me vuce,neka cudna ljubav prema tom poslu,moguce,da sam u neku ruku mazohista!
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pet 18 Mar 2011, 22:59

Koliko god voleo ipak ces vise zaradjivati kao kurir u nekom preduzecu i voziti njihov auto!Ipak je sluzbeni auto najbolji auto!Iskreno ja ovaj posao nebi preporucio nikom!Moja borba traje zato sto sam u tome ali da mogu da vratim vreme nebi se upustao u ovo! Ovo je samo moje misljenje a ti kako god!
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 18 Mar 2011, 23:02

A kao što koleze znaju, ja radim još jedan posao! Veselje Inače,,, place
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 19 Mar 2011, 17:31

Akademac taksi, 2417-022
Alo taksi, 3564-555
Alfa taksi, 9807
Beotaksi, 970
Beogradski taksi, 9801
Gold taksi, 329-1818
Ekonomik taksi, 397-3327
Zuti taksi, 9802
Zeleni taksi, 3233-666
Joker taxi, 3971-174
Lux taxi, 303-3123
Maksis taksi, 9804
Naksi taksi, 2157-668
NBA taksi, 3185-777
Palma taksi, 316-2020
Pepsi taksi, 2882200
Pink taksi, 9803
Plavi taksi, 9805
Taksi As, 3283-333
Taksi Bel, 9808
Taksi M, 316-2626
Taksi Cukarica, 555-333
Herc taksi, 2446-246
City taxi, 394-0022

Evo ti spisak moguceg izbora udruzenja gde mozes da radis.Kreni redom,od pocetka, da zoves i pitas i vrlo brzo ces naci sebi istomisljenike koji su te radi primiti u svoje redove.
Samo znaj odgovornost za sve ostalo je na tebi!
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2002

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Sub 19 Mar 2011, 19:18

Struja,hvala puno,imas pice,a dace bog,ako zavrsim,volio bi da se upoznam,sa ovih par ljudi,koji su se oglasili,da odemo na neko mesiste..
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 19 Mar 2011, 21:33

Ma jok, hvala,mi smo svi vegetarijanci!
Daće Bog! pkl Veoma srecan
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Ned 20 Mar 2011, 10:29

Ako imas bosansku vozacku,i pasos,pravac Jevropa pa u kamion.Sve ostalo su mrvice.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 20 Mar 2011, 10:58

Al' ne može Beograđanku u kamion! ;fper;
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Ned 20 Mar 2011, 12:19

Trenutno je pravac Afganistan,ker i minsko polje,sta ces kad smo trazeni,mi sa ratnih podrucja,jedno godinu dana,a kasnije bicu zadovoljan i mrvicama!!
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 20 Mar 2011, 22:10

Sa srećom i uz Božiju pomoć, ako već moraš,šta da ti kažem i poželim! Veselje
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Ned 20 Mar 2011, 22:12

Hvala Magnume!!
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 20 Mar 2011, 22:14

Jel' mora i svih onih 24, 25 vakcina i raznih tableta!? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Ned 20 Mar 2011, 22:20

Nista ne mora,samo stisni dupe,pomo;i se bogu i pici!!
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Pon 21 Mar 2011, 10:03

Postoji li mozda mogucnost,kupovine licence,ili radnog mesta,od recimo kolege,koji napusta,ide u penziju,ili slicno-HVALA UNAPRED!!
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pon 21 Mar 2011, 18:18

Tako nesto kod nas nepostoji!!Mi jos uvek nemamo licence a i te mogucnosti o kojima ti pitas!
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rumpi taj Ned 02 Sep 2012, 21:20

Postovane koleze jel ima nekih promena
rumpi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mrgud taj Ned 02 Sep 2012, 23:23

Ima promena, ima, vratili su nam neki Talibani, još malo pa će i ,,Afganistan, Bananastan" da stigne u našu majčicu, a mi, odosmo u majčinu? place
mrgud
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Datum upisa : 02.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu