Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Taksista ili clan taksi udruzenja? (2009-2010.god.)

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Šta reći, da ste bilo šta u tim vašim sindikatima i savezima znali da radite ko što neosnovano i nedobronamerno napadate mene već bi nešto i postigli. Ovako samo pokazujete da ste nahuškani na mene i 100% instrumentalizovani!

Počalji od zlaja taj Pet 26 Mar 2010, 06:22

microb ::...ima tu i dobrotvora, koji te tapšu po ramenu, ukazuju ti poštovanje, time što razmenjuju misli sa tobom...
Mirko Bajić, potpredsednik GS TVIAP „Nezavisnost“ da li si ti taj čovek?
E a sad, da bi shvatio koliki si ti šljam, rećiću ti: Kad bi bio sudnji dan i kad bi morao da biram između tebe i Vladota Bulatovića birao bi Vladota. On je sam budaletina, sirovina i buzdovan a ti prepredeni kvarni lisac koji nema obraz.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Ako je Sitab utočište za Mangupe, Budaletine, Lopurde i Kleparoše, Nezavisnost je Raj za izgubljene i isfrustrirane!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zlaćani, nemoj više da se praviš glup, lud jesi, ali ti se i glupost prima.Postade deo tebe, pazi!

Počalji od trg taj Pet 26 Mar 2010, 07:57

Златкице,

1.Допис Рателу који сте Ви, Власници и Независност послали крајем године.Значи, не Рател што је тражио од Вас, него захтеве и прдлоге које сте ви упутили док си био посматрач >d> (смарач) у радној групи.Баш ти добро иде да се правиш глуп, уживео си се у улогу, па не престајеш :geek:
2.Стварно си ти писао о неким ратама, стану у миријеву, и слично, мрзи ме да тражим тај твој исказ, или га је Сале обрисао, ако си му и то рекао.Мада, ти и твој однос са Армушем, мене заиста не занимају, а постоји народна:ко са ђаволимо тикве сади, о главу му се лупају.Па се сада нађите обојица у томе, можете и да менјате улоге. clown
3) Što ti ne daš popust na smenu od 30%, pa da počne tržišna utakmica između vlasnika udruženja?Да ти преведем ово питанје, промашио си одговор, опет испаде глуп (или се не правиш) Idea
Превод гласи:Што ти не даш попуст на смену од 30%, па да почне тржишна утакмица између власника удружења?

Е сада, одговори на 1 и превод питања 3, а за тебе и Армуша ме баш заболе ......

ПС
Ako je Sitab utočište za Mangupe, Budaletine, Lopurde i Kleparoše,
Увредио си 900 такси-предузетника Београда, мада, као што рекох, о другима обично судиш гледајући себе...И да, она твоја понуда средином децембра, да нема чланова БПТ-а у СИТАБ-у, да дајеш 50.000 е ако их има 50, (тада их је било преко 50, па си одустаио од понуде), ова твоја квалификација се не односи и на њих, надам се.И ти знаш да они нису у СИТАБ-у због мене, него зато што заједно радимо да одбранимо своју професију..Знаш ти то, или си стварно глуп..Само одговори на питаља 1 и 3

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ima članarina i od 800 dinara na godinu dana, mislim da je toliko u Sitabu!

Počalji od zlaja taj Pet 26 Mar 2010, 08:10

trg ::...Што ти не даш попуст на смену од 30%, па да почне тржишна утакмица између власника удружења?
6000 dinara minus 25% = 4500 dinara. A koliko znam članarina u Lux je 3500 dinara prema tome tržišna utakmica postoji odavno. A što se tiče mojih članova koji su kod tebe, verujmi osim kolege sl 531 ne znam nikoga. On je ponos i za mene i za tebe ali nažalost svojim postupcima čini mi se da ćeš ga brzo izgubiti... o nekim drugim sl brojevima ne bi ni komentarisao jer mislim da je većina od njih, slušajući tvoju demagogiju i pljuvačinu po meni, i otišla od mene u Alfu ili Maxssis ali i to je neka vrsta selekcije. Hvala ti na toj saradnji.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Zaista ne znam o kakvom se dopisu Ratelu radi, raspitaću se pa ću i odgovoriti!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Taksista ili clan taksi udruzenja? (2009-2010.god.)

Počalji od Beki taj Pet 26 Mar 2010, 11:00

Ne mogu da verujem...
Imaš 900 članova (ovo je nova informacija) od kojih mnogi imaju radio-stanice i možda probleme. Pa ako su ti rekli za probleme sedi i napiši ti dopis RATEL-u. Nije na meni da te učim...
Šta te briga šta drugi rade? Ili ne znaš problematiku pa je to razlog. Napiši. Niko ti ne brani.
Čitaj. Piši...
Ili ti znaš samo 900 x 800,00 = 720.000,00...
Izvini. Zaboravio sam da si ekonomista.
Beki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 116
Godina : 61
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Godišnja članarina u SITAB-u 800 a u Nezavisnosti je 2.400 din.Da se razumemo, nisu bolji, samo tri puta više troše ...

Počalji od trg taj Pet 26 Mar 2010, 19:26

Beki i Zlajo,

Taj dopis nam niste ni dali, a od Bjeljinca ga tražim već tri meseca, neda, kriv je, potpisao i on..

Šta te briga šta drugi rade? Ili ne znaš problematiku pa je to razlog. Napiši. Niko ti ne brani.
Čitaj. Piši...
Briga me šta radite, jer ne radite u interesu ljudi od kojih živite ili zastupate >mol> A problematiku sam naučio, zna se ko je problem svih ovih godina...

6000 dinara minus 25% = 4500 dinara. A koliko znam članarina u Lux je 3500 dinara prema tome tržišna utakmica postoji odavno.
Pa daj popust na 4.500, pa da bude 3.000 u BPT, i to je 30% popusta>mah>

Ili ti znaš samo 900 x 800,00 = 720.000,00...
Ovo lepo zvuči!

A kako je u Nezavisnosti, 12x200=2400 po članu godišnje, pa puta 2.000 taksi vozača (mada ne postoji toliko taksi vozača), pa to je milionski budget,ja toliko ne umem da pomnožim, pa mi pomozi.

Imate i za dnevnice, pa kad god te zvah, nisam u Beogradu, ručkove...Zato ti meni reče nije lako biti Sindikalac >d> , treba potrošiti silne pare!Pa još 12 godina tako >bravo>

Nego, daj se uozbiljite, da jte dopis RATEL-u, pa da ljudi i to pismeno koje ste predali, kao predstavnici taksi-preduzetnika, predali u svoju korist.

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Za zlatkicu

Počalji od trg taj Pet 26 Mar 2010, 19:38

sl 531 ne znam nikoga. On je ponos i za mene i za tebe ali nažalost svojim postupcima čini mi se da ćeš ga brzo izgubiti... o nekim drugim sl brojevima ne bi ni komentarisao jer mislim da je većina od njih, slušajući tvoju demagogiju i pljuvačinu po meni,

Stvarno se ne bavimo glupostima na sastancima SITAB-a, tako da te ne spominjemo nemamo vremena, a i ne znam ko je taj 531, valjda čovek ima ime, ili je i on za tebe samo broj,smene, puta 4.500..daj popust na smenu od 30%, budi humanista i na delu, ne samo na rečima, vidiš bre da nema posla, smanji svoje troškove, pomozi ljudima!

Inače, stvarno ima dobrih ljudi u BPT-u, čast mi je što ih znam, i koje sam upoznao u SITAB-u.Tebi ću reći sve u lice, a i nema više vremena da pišem po ovom forumu, dosta gubih vreme ova dva dana, a i nevolite kada vas vraćam u surovu realnost, lepše vam je da se krijete iza bombastičnih imena za koje bi želeli da vas predstavlaju, i tupite ovde i ništa ne radite.
Mora neko i da brani interese taksi-preduzetniak, ne samo vas vlasnika ili partije kojoj pripada , mada se ne deklarišu kao politička partija, centrala odluči o svemu.

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pet 26 Mar 2010, 21:21

Само се свађате... Учините нешто заједничким снагама да нам свима буде боље...

Poslednji izmenio Slave dana Sub 27 Mar 2010, 21:35, izmenjeno ukupno 1 puta
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sub 27 Mar 2010, 04:57

Ko se ovde svadja  :?:  :?:
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu