Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Taksista ili clan taksi udruzenja? (2009-2010.god.)

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Taksista ili clan taksi udruzenja? (2009-2010.god.)

Počalji od trg taj Ned 08 Feb 2009, 22:09

Mislim da bi trebalo o tome razmisliti..Koliko pripadnost nekom udruzenju deli same taksiste?koliko to pomaye divljacima, kojih ima u svim udruzenjima, koji se skrivaju iza titula brata, druga,kuma, treba mu pomoci  i sl..samim tim , ne placaju porez (nuzno za sve), diskredituju sve ostala i onemogucavaju zajednicki nastup u ostvarivanju prava ili povlastica koje bi mogli da ostvarimo kroz zajednicki nastup.Uvek se pojavljuje neko, ko kaze da je blizak sa predsednikom udruzenja, koji tapsuciga po ramenu zeli samo da naplati svoju clanarinu, sto je i smisao njeegovog postojanja.
Sa druge strane, pripadnost  u nekom taxi  udruzenju pojedini clanovi svataju kao privilegiju kojom se isricu i razlikuju od drugih KOLEGA, sto zaboravljaju da kao kvalifikacija postoji..

Sta se desilo sa KOLEGIJALNOSCU medju udruzenjima, koji medjusobno  kroz razne popuste otimaju jedni drugima musterije?Sta mislite o ovome?

trg
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 601
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: Taksista ili clan taksi udruzenja? (2009-2010.god.)

Počalji od jerotije318 taj Pon 09 Feb 2009, 11:07

Sta se desilo sa KOLEGIJALNOSCU medju udruzenjima

Zaboravio sam, sta to bese kolegijalnost Twisted Evil

Nazalost 😢
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Uto 10 Feb 2009, 01:13

Kolegijalnost.Je kada kolega izadje u javnost i govori,a mi radimo po starom.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ne,

Počalji od magnum taj Uto 10 Feb 2009, 21:32

strujani,to je sindikalnost a ne kolegijalnost bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Sre 11 Feb 2009, 09:25

Mnogo vise pricaamo medju sobom, nego sto pisete.Kao da se stidite, ili ne zelite kolegijalnost.... Ovo je tema po meni mozda bitnija od teme higijene kola, ili tema koja se ticu razbibriga, koja nam je doduse potrebna..Tuzno...

Zato nas i zezaju kako ko hoce, a svi znamo da smo kriticna masa koja moze da pokrene dosta stvari..Ovako, gazde vuku na svoju stranu, misevi cute dok se ne nadje neko poametan i dozvoli organizovanje taksi sluzbe po principu jedan gazda i na stotine amalina koje rade za njega.Nije prvi posao koji je propao, pa neka ide i ovaj..

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

mališan,

Počalji od magnum taj Sre 11 Feb 2009, 21:58

imaš lepo špic-name,podseća me na divne dane kod Konja!Nema razloga za toliki pesimizam.Nekada se ovo isto pričalo kod Grmeča uz partiju šaha na haubi,kod Toze-Grka uz kriglu,i svuda gde smo bili mi sa "šerpama" na krovu.Sad se to radi kod kuće uz Nes ili tursku......Sve se svodi na isto:trla baba lan....... bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Cirkusu

Počalji od trg taj Čet 12 Feb 2009, 08:28

Cirkuse,zbog tebe sam na ovom forumu.Mislio sam da ovde ima sta da se procita,debeli (da se ne naljutis).Ipak se sve svodi na pricamo..Oce li neko da organizuje strajk ili slicno, sta mislis?Sada ce da nam dignu i porez za 20-tak procenata...

Bilo bi interesanrno kako bi se dogovorili ko da nam povede strajk?Pa i turci su vladali ovom logikom toliko dugo.Postavis par vovoda (citaj vlasnike udruzenja) a onda raju zajebavas do mile volje ( citaj taksiste)!

A vojvode sve nas ubudjuju kako nam je dobro sa njima, te najveci smo, najvise voznji imamo ( zahvaljujuci nekom popustu koji nas upropastava), te neplacateclanarinu kada ste na odmoru, ta ja sam ti najbolji drug, ti si nas clan..Kako ti rece. pesimizam? Ili, to toliko kosta, pa ti kako hoces?Kako tu da bude kolegijalnosti?

Ajde da pokusamo da macnemo temu od koje se zivi, da se ne bavimo trivijalnim stvarima...

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

kako

Počalji od magnum taj Čet 12 Feb 2009, 20:32

da se ljutim kad imam ogledalo.Još mi kaži kako sam ja tebe zvao obzirom da mi se javlja da se poznajemo!Ili sam u krivu!? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Pon 23 Feb 2009, 21:47

U pravu si ,debeli, poznajemo se veoma dobro...duzi niz godina!

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

priznaj debelom,

Počalji od magnum taj Sre 25 Feb 2009, 19:53

kako sam te zvao i znao? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Sre 01 Jul 2009, 07:45

Podseti me ova tema na nesto, o sloznosti i sl...Seca li se neko toga?

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 01 Jul 2009, 10:46

once upon a time,,,,,,,,,,,,,,zili-bili deduska da babuska,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Da vas podsetim, i ovo je sada aktuelna tema

Počalji od trg taj Pon 20 Jul 2009, 22:44

Seća li se neko ovoga?ovo bi trebalo da je sada zaista aktuelno...

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Uto 11 Avg 2009, 13:07

trg ::Mnogo vise pricaamo medju sobom, nego sto pisete.Kao da se stidite, ili ne zelite kolegijalnost.... Ovo je tema po meni mozda bitnija od teme higijene kola, ili tema koja se ticu razbibriga, koja nam je doduse potrebna..Tuzno...

Zato nas i zezaju kako ko hoce, a svi znamo da smo kriticna masa koja moze da pokrene dosta stvari..Ovako, gazde vuku na svoju stranu, misevi cute dok se ne nadje neko poametan i dozvoli organizovanje taksi sluzbe po principu jedan gazda i na stotine amalina koje rade za njega.Nije prvi posao koji je propao, pa neka ide i ovaj..
Ista meta isto rastojanje. I pre i posle 2000-te. Natovare ti namete i "zabavu" oko opstanka da ne bi imao vremna da se "zabavljas" pitanjima ciji odgovori mogu "njih" da ugroze. Ovako ti s vremena na vreme daju dinar a u medjuvremenu uzimaju 10. Tacno znaju da nemastina iskljucuje kolegijalnost, solidarnost, humanost... Gladnima se lakse manipulise Twisted Evil
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Pet 14 Avg 2009, 08:05

Cirkuse,zbog tebe sam na ovom forumu.Mislio sam da ovde ima sta da se procita,debeli (da se ne naljutis).Ipak se sve svodi na pricamo..Oce li neko da organizuje strajk ili slicno, sta mislis?Sada ce da nam dignu i porez za 20-tak procenata...

Bilo bi interesanrno kako bi se dogovorili ko da nam povede strajk?Pa i turci su vladali ovom logikom toliko dugo.Postavis par vovoda (citaj vlasnike udruzenja) a onda raju zajebavas do mile volje ( citaj taksiste)!

A vojvode sve nas ubudjuju kako nam je dobro sa njima, te najveci smo, najvise voznji imamo ( zahvaljujuci nekom popustu koji nas upropastava), te neplacateclanarinu kada ste na odmoru, ta ja sam ti najbolji drug, ti si nas clan..Kako ti rece. pesimizam? Ili, to toliko kosta, pa ti kako hoces?Kako tu da bude kolegijalnosti?

Ajde da pokusamo da macnemo temu od koje se zivi, da se ne bavimo trivijalnim stvarima...
Citiram sam sebe!

Evo razmišljanja od pre šest meseci...Zaista mislim da bi danas trebalo da razmišljamo kao taksi preduzetnici koji imaju zajednički interes bez obzira kojem udruženju pripadamo, kako bi odbranili i sačuvali svoj posao.

Zato treba sprečiti da pravna lica dobiju licence i zapošljavaju vozače, i zato treba doći 29-tog na sastanak...

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

taksista ili clan udruženja

Počalji od mirko taj Sub 19 Sep 2009, 18:15

Biti ili nebiti . Biti taksista je jedo časno zanimanje veoma rizično i odgovorno krompiri nisu što i ljudi.
Ne biti drug clan u taxi preduzecu i nije nešto strašno ali u udruženju je to čast bar što se tiče plavog čukaričkog za žuti valjda ce se izvući a beo sine baki uzmi motku pa pometi.
Rano je za hamleta od iduce godine dobiće te uloge sasvim drugačije mnoga taxi preduzeca će nestati .
mirko
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 341
Godina : 46
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Pon 21 Sep 2009, 14:41

Mislim da bi ova tema trebalo da se mnogo vise razradi, pogotovo sada kada nam se lose sprema...

Poslednji izmenio to je to dana Uto 29 Sep 2009, 13:50, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Greske u pisanju -------ADMIN)

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Uto 29 Sep 2009, 02:12

to je to čemu ti služi ovaj forum. Da se medjusobno delimo prozivamo ko je ko i iz koje firme ili udruženja. Vreme je takvo da bih trebali da budemo složni i okupljeni oko zajedničkih interesa,a ne da nas pojedinci prozivaju i prognoziraju koliko će ko opstati.........

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 29 Sep 2009, 14:31

Tako je gos'n Plavi,slazem se sa tobom,golo prepucavanje....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 29 Sep 2009, 14:35

P.S.Da je bilo pameti nijedan taksista ne bi bio u privatnoj firmi nego u udruzenju kao nekada.Onda ne bi nastali a ni postojali Zeleni,Naxi,Pink,MAxis,Alo,Taxi Bell,Palma,City,Beogradski,Lux itd.Svi su oni nizim cenama privlacili broj poziva a samim tim i taksiste da sto vise za krace vreme zarade pare,mada realno u svakom udruzenju je bilo previse prevara ako se ne varam................... :nzn:

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 29 Sep 2009, 14:54

plavi ::to je to čemu ti služi ovaj forum. Da se medjusobno delimo prozivamo ko je ko i iz koje firme ili udruženja. Vreme je takvo da bih trebali da budemo složni i okupljeni oko zajedničkih interesa,a ne da nas pojedinci prozivaju i prognoziraju koliko će ko opstati.........
Cekaj plavi u cemu je problem pa forum i sluzi da bi iznosili misljenja koja su uglavnom razlicita, sve dok nema vredjanja dobro je.
Uvek pricam nema veze koje iz koje firme meni su svi isti samo da imaju taxi dozvolu, ne mogu da se bavim da li neko krade ili vara na taximetru ima inspekcija pa neka radi nesto. Opcija da sam izaberes svoje udruzenje ili samostalnu tablu je licne prirode kako kome odgovara. Ja licno mogu da razumem ako je neko emotivno vezan za neko udruzenje tu mislim na Cukaricki i Zuti, nema prozivanja samo iznosenje misljenja.
STA JE ZAJEDNICKI INTERES I DA LI TAKO NESTO POSTOJI to je pitanje koje treba razradjivati, forum sluzi da bi se druzili na jednom mestu i iznosili svoje komentare u vezi nase profesije. Pitaj kolege na ulici za forum one koji su samo jednom dosli reci ce ti da su to sve gluposti i nista pametno za procitati STO MORAS PRIZNATI NIJE TACNO.
Najveci problem nas taxista je taj sto mi sve znamo ali zato ne znamo da ukljucimo kompjuter da se registrujemo na sajt ili neki forum, da napisemo kvalitetan post.
Poz
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Sre 30 Sep 2009, 00:24

mirko ::Biti ili nebiti . Biti taksista je jedo časno zanimanje veoma rizično i odgovorno krompiri nisu što i ljudi.
Ne biti drug clan u taxi preduzecu i nije nešto strašno ali u udruženju je to čast bar što se tiče plavog čukaričkog za žuti valjda ce se izvući a beo sine baki uzmi motku pa pometi.
Rano je za hamleta od iduce godine dobiće te uloge sasvim drugačije mnoga taxi preduzeca će nestati .
TO JE TO kažeš nema prozivke a šta je ovo?

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Čet 01 Okt 2009, 12:23

Ajde da vas zamolim da pročitate postove sa prve strane ove teme..

Danas je pogotovo botno da budemo taksisti koji žele da sačuvaju svoj posao , ili taksi preduzetništva neće biti.

Zar ne?

Vlado

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

taksista ili clan udruženja

Počalji od mirko taj Čet 01 Okt 2009, 16:02

Pre neki dan sam se pitao šta ja radim na taksiju dva sata čekanja na stanici stalne stranke kao da su isčezle, kolege stoje ljudi jednostavno ćute valjda u zadnje vreme su više se ispričali nego radili, što boli i stvara zavist za tričavih 2000 din koi ni sami neznaju kako su zaradili, a kad uzmu 2500 din onda se nogama lupaju u zadnjicu od sreće.
Pa kome je onda potrebna zavist i irazdvajanje na one u i one koi su svoi kad je glad zakucala i jednima i drugima .
Kome je još stalo da zna koliko je kolega zaradio kad krči u stomaku i pilići kod kuće cijuču, neko se i pohvali da je danas malo više zaradio možda ne iz zle namere nego eto da kaže da nije svaki dan loš da da nadu, e to je drugačije shvaćeno to iritira današnje koletge glad je među nama .
Starije kolege se prisećaju starih dobrih dana 80 i 90 godine pa deda avram, itd ,to u psihologiji ima svoje značenje a u glavnom je odbrambeni mehanizam iracionalnog tj doživljenog.
Drage moje kolege nije bitno više ko ima koi status dok nam je ovako loše sa svim ovim nametima drževe kojekakvih gazda popusta , samo jedinstveni i snažni kao nekad možemo poboljšati svoj status u društvu inače nas niko neće pitati dali si u udruženju ili ne, radiće na našu štetu .!
Jedini razlog što sam na taksi forumu je da koliko mogu pomognem moim kolegama nikad nisam pitao kosi, kod koga si, zašto si, lud si, verujem da svako svoju sreću gradi samo svoim znanjem i ljuckom dobrotom koja se uvek vrati dobrim.
Ja sam mirko blagojević vozim stila karavana belog samostalac 314 br table kome treba pomoć tu sam.
mirko
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 341
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Sub 23 Jan 2010, 11:19

Mirko,

Cast mi je znam ljude kao sto si ti.Zaista si na mestu.

Razmislite i o ovoj temi i svim ostalim kojima sam pokrenuo na ovom forumu.

I citajte ljudi, bez zle namere i spekulacija....

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Sre 24 Mar 2010, 08:04

Заиста, таксиста или члан удружења?
Видите како нас катастрофално заступају, (прочитате њихов предлог) и ви схватите да није добро то за нас, и ништа....

Кукате овде, а нећете да мрднете гузицом, а после кад вас распали по гузици, плачете!

Кукајте и даље, па док се не опаметите...Млатите овде, испамећујте се(мада, када је Независност избацила оно што пише, мало сте се и замислили, знате да не ваља, нисте глупи) и не идите даље од овог форума и тастатуре, сигурније је тако, безбедни сте >mah>

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Ne reče nam Vlado koliko je koštala nostrifikovana diploma iz Peći?

Počalji od zlaja taj Sre 24 Mar 2010, 08:38

trg ::Заиста, таксиста или члан удружења?....
Ako bi bio sudnji dan i ako bi morao da biram između udruženja u kojem je Vlado Bulatović i sindikata Svetislava Beljinca uvek bi rekao Sveta!
Šta sad ti Vlado tražiš ovde i što se namećeš s praznom kampanjskom pričom? Sveta je bar pošten taksista bio, a čujemo da je i sad na ulici, a ti, koji si taksi dozvolu dobio na mufte i preko reda uz pomoć Milivoja Armuša, a kad si i taksirao, nekada davno, pričaju ljudi najobičniji taxi lopov sa trga si bio! Vrati se tamo odakle si došao i učlani novog člana iz Alfe Vladu Nedeljkovića pa njemu prodaj tu tvoju mangupsku sindikalnu ideologiju.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MOBING,MOBING i samo MOBING

Počalji od bombarder taj Sre 24 Mar 2010, 12:18

Zlatko, jel sam ja tebe nesto uvredio,izgleda da jesam ali samo zbog tvog Mobinga i zato sto sam napustio BTV a ne Nezavisnost.Molim te ne cackaj me jer ni ja tebe nediram.Nerazumem,meni si pricao da je Sveta sljam,ljigavko i svi oni koji sede u Nezavisnosti,a sad ispadose dobrice.Sta ti to znaci?Za tvoju informaciju i svih ostalih na forumu od sinoc 23.03 2010.god u Alfa taxiju nema divljaka.Svi nestali za jedno vece.

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 43
Godina : 53
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Samo 1 može biti broj 1, Beogradski 9801.

Počalji od zlaja taj Sre 24 Mar 2010, 12:29

bombarder ::...Svi nestali za jedno vece.
Pojeo ih mrak ili si ti nešto tome doprineo?
A šta bi s popustom na celi iznos od 30%?
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Pričaju da ne radiš na žicu 7 dana, jel to tačno?

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

bez naslova

Počalji od bombarder taj Sre 24 Mar 2010, 13:15

Kao i kod Vas vezi konja gde ti gazda kaze(mislim na 30%).Jeste istina je neradim sedam dana,jel to Vama drago ako i jeste pocastite se na moj racun.

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 24 Mar 2010, 14:35

što ne predjete na chat vas dvojica?
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 24 Mar 2010, 17:27

Za tvoju informaciju i svih ostalih na forumu od sinoc 23.03 2010.god u Alfa taxiju nema divljaka.Svi nestali za jedno vece.
Pa ovako je bilo prosli put i sa Goldom.Oterao ih sve,pa ih posle par dana opozvao i ponovo rade.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998

Nazad na vrh Ići dole

Bez odgovora ostadoh ja

Počalji od bombarder taj Sre 24 Mar 2010, 19:13

zlaja
Ako bi bio sudnji dan i ako bi morao da biram između udruženja u kojem je Vlado Bulatović i sindikata Svetislava Beljinca uvek bi rekao Sveta!

G-dine Zlajo,niste mi odgovorili na pitanje vec ste ga vesto izbegli.Zamolio bih Vas da me udostojite Vasim odgovorom.

Poslednji put izmenio bombarder dana Sre 24 Mar 2010, 19:23, izmenio ukupno 2 puta

bombarder
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sre 24 Mar 2010, 19:17

bombarder ::Za informaciju svih ostalih na forumu od sinoc 23.03 2010.god u Alfa taxiju nema divljaka.Svi nestali za jedno vece.

Како нестали... Не могу да верујем... Дај неку подробнију информацију...
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to Mobing? Ko u današnje vreme nije žrtva mobinga? Da li poslodavci mogu biti žrtve Mobinga? Mobing i taksi preduzetništvo?

Počalji od zlaja taj Sre 24 Mar 2010, 20:08

bombarder ::...Da bi srecom naisao na Vas koji ste razumni I korektni I primili me u vasu firmu prelazeci preko svega.....Posebno hvala Vama sto ste mi ukazali cast I poverenje da predvodim nase clanstvo na strajku odrzanom 17.12.2009.godine gde Vas nisam izneverio niti obrukao pred ostalim strajkacima I organizatorima. Jos jedno hvala za ukazano poverenje.
Toliko G-dine Zlatko zelim Vam svu srecu I zdravlje Vama I Vasoj porodici..
Nema na čemu da se zahvaljuješ dragi Vlado, i ja tebi želim sve najbolje u novoj životnoj avanturi!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Da li sam ja tebi dragi Vlado ostao nešto dužan ili misliš i ti kao i Svetislav da sam ja lažovčina?

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Bez naslova

Počalji od vlada 009 taj Sre 24 Mar 2010, 22:14

Ne g-dine Zlajo nista niste ostali duzni i neka na ovom pisaniju i stane.Jos jednom (kao sto ste citirali moje pisanije Vama)zelim Vama I vasoj porodici svu srecu ovoga sveta.Najlepse Vas molim da na ovom i ostane.Hvala i zbogom.
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 07.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostado duzan Slavetu

Počalji od vlada 009 taj Sre 24 Mar 2010, 22:30

Jednostavno kao i sto treba,pozvao svakog po na osob i rekao da skinu table.To ti je to Slave.
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 07.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruka ruci nismo Turci!

Počalji od zlaja taj Čet 25 Mar 2010, 07:00

vlada 009 ::...Najlepse Vas molim da na ovom i ostane.Hvala i zbogom.
Primljeno HVALA! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Čet 25 Mar 2010, 07:38

Šta sad ti Vlado tražiš ovde i što se namećeš s praznom kampanjskom pričom? Sveta je bar pošten taksista bio, a čujemo da je i sad na ulici, a ti, koji si taksi dozvolu dobio na mufte i preko reda uz pomoć Milivoja Armuša, a kad si i taksirao, nekada davno, pričaju ljudi najobičniji taxi lopov sa trga si bio! Vrati se tamo odakle si došao i učlani novog člana iz Alfe Vladu Nedeljkovića pa njemu prodaj tu tvoju mangupsku sindikalnu ideologiju.
Pozdrav Zlaja

Zlaćanova karakterna osobina, svi smo već upoznati, i takvom čoveku treba ipak medicinski tretman, kultura ga je zaobišla...A daću ti i ja jedan tretman, kad te vidim, i da te vratim odakle si došao.Da delujem medikamentno, kad ne tražiš lek kod nadležnih ustanova.

Evo da ti olakšam kada to želiš, meni je Armuš pomogao da izađem na taksi pa još na mufte( HVALA ARMUŠE!usrećio si me).I to preko sudske presude, da ne veruješ, ima čovek i tamo pomoć >d> , čuvaj se!

Opet, Armuš je tvoj poslovni partner, sa 49% vlasništva BPT,zar ne? Ćutiš o tome, a to svi znamo.Što ne isplatiš čoveku njegov deo zarade, da se ne tužite?Kako si uopšte ušao u priču sa njim, kad ga toliko ne voliš, ili je ta ljubav bila, a sada ima tužan kraj, kao neka španska serija, ajd rastuži nas, piši nam malo o tome

A ljudi pričaju ljudi o tebi baš svašta, od toga da si lopov,da te traži Armuš po gradu, da si dužan na sve strane, pod kamatom i svašta još ( je neću da verujem), ali mi niko ne reče normalan čovek...a kada sam te upoznao, teško da bih i ja to mogao da kažem za tebe

I daj reci ljudima šta planiraš sa Veranom, smeš li? I koliko si naplatio svojim članovima Ratel, i obzirom da su njihove pare, šta se desilo sa njima? I ajde postavi ovde dopis koji ste uputili RATEL-u, da ga vide ljudi, za šta treba da idu te pare, opet ako smeš, ili ćeš opet da se praviš glup?

Izvini što sam se spustio na tvoj nivo,oprosti mi kad si već humanista, i nadam se da nećeš da mi obrišeš post, ipak je ovo vaš forum a ja sam samo odgovorio na tvoje pisanje, jel da? Zlaćani, pazi se da te ne udari struja!Ima elektrike svida oko tebe, i na tastaturi,
>hehe>

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Svi već dragi Vlado Bulatoviću znaju ko je ko! Dosta mojih ljudi je u Sitabu ali ću biti slobodan da ih i dalje obaveštavam kakav si pokvarenjak i lažnjak!

Počalji od zlaja taj Čet 25 Mar 2010, 09:14

trg ::...Zlaćani, pazi se da te ne udari struja!Ima elektrike svida oko tebe, i na tastaturi....
Ko o čemu taxi Lopov sa trga Vlado Bulatović priča o poštenju! Da se ne upuštam s tobom u dalju polemiku pokušaću da ti odgovorim konkretno na sva tvoja pitanja:
1.) Ja sam jedini vlasnik Beogradskog Poslovnog Taksija doo, Radio Taksi Inbaca doo i suvlasnik sam sa 50% učešća u Beogradskim Taksi Vozačima doo, moja supruga Jeca je suvlasnik drugih 50%. Milivoje Armuš je obični mangup ili srpski rečeno reketaš koji je pokušao da od mene otme firmu uz pozajmljenih 10000 evra. Naravno to svi znaju, i takođe se zna da je podneo već dve krivične prijave za prevaru protiv mene ali obe su mu odbačene jer ja uopšte i ne osporavam da sam od njega dobio 10000 evra. Te pare su oročene u Banci i može ih preuzeti kad god hoće ali neće jer on misli da ja njemu treba na ime tog početnog uloga isplatim mnogo više. Da bi bilo još jasnije, on je meni u septembru mesecu 2005 godine dao 10000 a naknadno me je obavestio da je to samo zajam i da za te pare moram da mu plaćam kamatu u iznosu od 5% mesečno a od prvobitnog dogovora da će mi sledeće nedelje, 15-og Marta 2005 isplatiiti 49000 evra i postati suvlasnik sa 49% nikad se nije desilo ništa.
2.) Čuo sam i ja da sam dužan i da sam pod kamatom ali to naravno nije istina. Kaži mi molim te kome i koliko sam dužan pa da utvrdimo i tu čarsijsku nedoumicu.
3.) Kao i sve firme u Srbiji nisam preterano likvidan ali za divno čudo funkcionišem dosta dobro i ne žalim se. Čudno je i to kako to da ti ne znaš da su moje firme BTV i BPT konkurisale uz svu dosta zahtevnu propratnu dokumentaciju na tenderu Jata i da takođe ne znaš da moja AP Agencija dosta dobro stoji i da za razliku od mnogih agencija za marketing koje su unazad par godina propale i dalje dobro radi.
4.) Radomira Živanića-Baju znam jako dugo čak što više dosta ljudi me i zna pod nadimkom Zlaja Verano ili Zlaja Peugeot ali to je samo moja poslovna prošlost dok sam zajedno sa njima (tada su vlasnici Verana bili Milija, Baja i Leka) intezivno sarđivao kao marketinška agencija.
5.) Ratel smo naplatili svim članovima isto i to u tri opcije:
a) 8000 dinara avansno,
b) 9000 dinara (u dve rate po 4500 dinara),
c) 9900 dinara (u tri rate po 3300 dinara).
Prvih 200 dozvola smo dobili 15-og februara, sledećih 200 ćemo dobiti kad za to budem dao zahtev jer složićeš se da je u postojećoj situaciji bolje da sačekamo da vidimo šta će se dalje dešavarti (besmisleno je da plaćamo postojeću taksu za korišćenje radio frekvencija za 600 ljudi kad možemo samo za 200) da li mi treba da budemo jedini koji imamo uredno plaćene i sređene dozvole na teritoriji Grada Beograda?
I za kraj ne volim takvim dripcima i mufljuzima kao što si ti da polažem račune ali u ovom slučaju ako imaš još neko pitanje stojim ti na raspolaganju.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Što se tiče tvojih otvorenih pretnji da ćeš mi "pokazati" kad me budeš video reći ću ti: Možeš samo da me mrziš, ne plašim se ja takvih buzdovana kao što si ti!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 25 Mar 2010, 10:25

vlada 009 ::Jednostavno kao i sto treba,pozvao svakog po na osob i rekao da skinu table.

Cujem sinoc da je slicna prica bila i u Goldu >nez>
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Samo za Zlaćanog!

Počalji od trg taj Čet 25 Mar 2010, 16:14

Zlaćani,

Što se plašiš, i daj skeniraj dopis RATELU, da ga zajedno komentarišemo, a za kamatu i to, tvoj problem kao i marketing što nije pravo vreme zato...

Dopis Ratelu, skeniraj i postavi, ili se plašiš pitanja i odgovora, opet ti pišem , da ne zaboraviš...SITAB ga jedini nije potpisao, zar ne?

A znaš šta te ja pitam za JAT i vereno, ili se opet praviš glup, pomisliću da ti je to karakterna osobina, a ne samo da se praviš...

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Ratel-godišnja naknada za korišćenje...

Počalji od zlaja taj Čet 25 Mar 2010, 17:35

trg ::...dopis RATELU, da ga zajedno komentarišemo,...
Регистар издатих дозвола за радио-станице БПТ
Накнада за годишнје коришћење радио фреквенције
Ако вам овде нешто није јасно питајте.
Поздрав Злаја Very Happy

Poslednji put izmenio zlaja dana Čet 25 Mar 2010, 17:44, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : Otišli Arapi pa je sad već jasnije....)

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Čet 25 Mar 2010, 17:38

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !! Puno vozim ovih dana, sve mi neke kockice pred očima !!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Čet 25 Mar 2010, 17:39

Lele,mamo,dosli Arapi na forum !? >nez>
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Šta je tebi u glavi, pitaj me konkretno nemoj da uvijaš i da se praviš veverica a ako znaš nešto što mi ne znamo slobodno podeli s nama.

Počalji od zlaja taj Čet 25 Mar 2010, 17:50

trg ::....A znaš šta te ja pitam za JAT i vereno, ili se opet praviš glup, pomisliću da ti je to karakterna osobina, a ne samo da se praviš...
Ubi me ako mi je jasno, a ako pitaš:
Koliko će mi Baja dati para da odkupi 50% Beogradskog 9801 taksija i koliko ćemo putnika Jata voziti dnevno? Onda to nije teško, dobiću bar milion evra a Jatovih putnika ima dnevno oko 5000.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od microb taj Čet 25 Mar 2010, 22:05

boki705 ::
trg ::... dok se ne nadje neko poametan i dozvoli organizovanje taksi sluzbe po principu jedan gazda i na stotine amalina koje rade za njega.Nije prvi posao koji je propao, pa neka ide i ovaj..
Ista meta isto rastojanje. I pre i posle 2000-te. Natovare ti namete i "zabavu" oko opstanka da ne bi imao vremna da se "zabavljas" pitanjima ciji odgovori mogu "njih" da ugroze. Ovako ti s vremena na vreme daju dinar a u medjuvremenu uzimaju 10. Tacno znaju da nemastina iskljucuje kolegijalnost, solidarnost, humanost... Gladnima se lakse manipulise Twisted Evil

ima tu i dobrotvora, koji te tapšu po ramenu, ukazuju ti poštovanje, time što razmenjuju misli sa tobom, kao svi smo mi drugari, pomažu (50%-50%) da staneš na noge, pa kasnije kad se broj zainteresovanih (posustalih) malo poveća to bude 60%-40%, ne zbog njih - tržišna utakmica, kažu, pa onda 70%-30%..., ..., ... šta reći
microb
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 260
Datum upisa : 15.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od trg taj Čet 25 Mar 2010, 23:28

Zlaćani,

1)Postavi skeniran dokument koji ste poslali RATEL-u, smeš li? Ne laži ljude više.

1a), (ponavlja se važno je)Postavi dopis koji ste predali RATEL-u, nemoj da ga kriješ!

2)A podseti me, prošli put pišeš da si Armušu dao stan u Mirijevu da ga isplatiš za njegovih 49%, a sada ispade da te je reketirao!Pa ti više ne znaš šta lažeš, čak si i sebe uspeo da slažeš >bravo>

3) Što ti ne daš popust na smenu od 30%, pa da počne tržišna utakmica između vlasnika udruženja?

Ako smeš, i naravno znaš, odgovori mi na ova pitanja, redno.Teška su, pa me zabavlja kako si vispren, i kako nedaš RATEL-ov dopis:D

A ja ću tebi za Baju ako hoće da mu Armuš bude ortak, kao ti što si hteo, mada je čovek pametniji od tebe, što i nije mnogo teško.. Very Happy

trg
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 26 Mar 2010, 00:18

Ja bih ipak da budem samo taksista...................

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Da probam još jednom pre nego što ti kažem: Idi bre dođavola !

Počalji od zlaja taj Pet 26 Mar 2010, 06:03

trg ::...Ako smeš, i naravno znaš, odgovori mi na ova pitanja, redno.Teška su, pa me zabavlja kako si vispren, i kako nedaš RATEL-ov dopis....
1.) O Ratelu stvarno ne znam šta pričaš, a ako misliš na dugove koji su nastali zbog neplaćanja godišnje nadoknade do 2010 znam da postoji dopis (neka molba) za smanjenjem ili odpisom istih. Takođe dobro znate da je glavni problem sa Ratelom to što su neki imali dozvole i morali da plaćaju paprene godišnje takse a ko nije imao ništa (npr Beo taksi) njima nikom ništa. Potpuni apsurd i koliko znam taj problem još nije rešen! E pa kako je krajem prošle godine, mislim 27-og Decembra izašao novi pravilnik o naknadama koji je daleko objektivniji i realniji nego stari, stekli su se uslovi da tek 12-og Februara BPT dobije prvih 206 dozvola. Koliko vidim ti si imao ili imaš neke druge informacije i molim te najlepše da ih ovde podeliš sa nama.
2.) Oko Milivoja i njegovog kriminalnog dosijea vezano za divlju gradnju, legalizaciju iste i preprodaje tuđih stanova koji ovde potenciraš rećiću tu: Nisam ispao veverica i nije uspeo da me nasamari i prevari a sve drugo što ti znaš a protiv mene je slobodno podeli ovde sa svima nama. Dakle ako si na njegovoj strani tako što te on zamolio da ga ovde zastupaš slobodno iznesi sve što znaš i što eventualno ide u njegov prilog. Dakle prazna puška ili puko si ko petarda kad me napadaš za nešto što i sam znaš da nije istina!
3.) Koliko je neko pametniji ili sposobniji od mene ti ili Milivoje npr je promašena tema za ovu otvorenu diskusiju, to valjda treba dela i rezultati da govore. A na kraju ako sam ja dobro razumeo ti hoćeš da kažeš da će Milivoje da proda svoj deo u Beogradskom taksiju Baji tebi ili nekom trećem? Pa to je pokušao u više navrata čak i tebi je valjda nudio a i Predragu Rankoviću Peconiju davne 2007.
Da zaključim: Smešan si, jadan si, iskompleksiran si, bedan si sve u svemu budaletina si na kvadrat!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS A za 30%, da sam uveo 30% ukinuo bi i članarinu!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu