Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

SINDIKAT TAXI VOZACA GRADA BEOGRADA (2009.god.)

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SINDIKAT TAXI VOZACA GRADA BEOGRADA (2009.god.)

Počalji od jerotije318 taj Pet 06 Mar 2009, 15:18

OK sada nas ima cetvoro.

Ajmo dalje Cool;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Pet 06 Mar 2009, 18:12

...valjda budne nešto od svega ovoga
...baš sam se uželeo preko sindikata polutki, čvaraka, džakova krompira...
...eee to su bili sindikati
...a ne bore se za moja prava, a ja juče
GIVE ME FIVE !!!
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 332
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Wolf taj Pet 06 Mar 2009, 21:51

evo prijavljujem se i ja voleo bi da vidim kako to sve izgleda

Wolf
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 31
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

evo,

Počalji od magnum taj Pet 06 Mar 2009, 21:57

da ne pričaš posle ovo,ono.Jel predsednik možda Sveta Beljinac?Išli smo u osnovnu i često se viđali posle.Dobar čovek,vredan čovek.Utefterišite me,mada ne smem ništa da ti obećam!Ti Jero znaš zašto!Al' što neko reče,biće mi drago da pomognem,makar i pisanom reči. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sledeci cetvrtak u 19 H

Počalji od jerotije318 taj Sub 07 Mar 2009, 20:57

Posto sam se veceras cuo sa predsednikom sindikata dogovor je da odrzimo sastanak i porazgovaramo o sindikatu u cetvrtak u 19 h u njihovim prostorijama na Cuk padini. Ja sam najavio da cu doci sa grupom zainteresovanih kolega da porazgovaramo o svemu pa ko oceni da je to ono pravo neka se uclani.
Razglasite malo i onim kolegama koji se ne spajaju na forum i gledajte da nas bude u sto vecem broju, bar 10-tak najmanje.
Ja se nadam da necu tamo otici sam.

Pozdrav svima
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Zahvaljujem se...

Počalji od 039 taj Ned 08 Mar 2009, 00:51

Politiku slušam, čujem i čitam ali se njome ne bavim i sebe ne vidim u njoj (za sada). U svakom slučaju hvala.
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 49
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 08 Mar 2009, 04:03

NEMA VEZE sa politikom. Bolje reci da nemas vremena ili da ne mozes zbog pozicije i ok Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 08 Mar 2009, 18:39

Link sindikata "nezavisnost"

http://www.nezavisnost.org/pages/naslovna/granski-sindikat-taksi-vozaca-i-autoprevoznika-kontakt.php

Granski sindikat taksi vozača i autoprevoznika „Nezavisnost“
Predsednik: Svetislav Beljinac
Adresa: Strugarska 1a, 11000 Beograd
Telefon/faks: 011 2520 025
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 08 Mar 2009, 18:56

POTVRDJENO mi je za cetvrtak u 19 h na sastanak iliti prezentaciju taxi sindikata. Jos jednom da ponovim da se iskreno nadam da necu ici sam. Za sada nas ima 5-oro sigurnih. Cucemo se na mob.

Pozdrav
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

sindikat

Počalji od neobavešten399 taj Ned 08 Mar 2009, 19:43

Pošt. kolega Jerotije, kontaktirajte i mene za taj "prezentacioni" sastanak našeg sindikata
na mob o65 633 633 7 obzirom da sam ja do zla boga neobavešten a hteo bih da budem obavešten
neobavešten399
neobavešten399
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

O dobri čoveče...

Počalji od 039 taj Ned 08 Mar 2009, 22:23

Moguće je da je i zbog pozicije, međutim ja sebe stvarno ne vidim u sindikalnoj, političkoj, klanovskoj i bilo kakvoj drugoj formaciji i organizaciji. Nemam ambicija da mi taxi i taxi problematika budu deo života i življenja. Bavim se ovim i onim poslom jer živim od toga i veruj mi svega mi je preko glave. Ne bih mogao, u ovoj situaciji, da dozvolim sebi luksuz da se posvećujem nečemu u čemu ne nalazim sebe i u čemu ne bih mogao da dam neki svoj maximum. Svoj posao radim verujem dobro, pošteno i korektno. Svako od nas ima viziju šta treba i kako treba. Moji stavovi su suviše radikalni za sadašnje okruženje, ali ja verujem u njih i podelio sam ih sa tobom i ostalima. I to je to. Hvala na pažnji.
PS. Međutim, ukoliko se nekada ipak odlučim i nađem sebe u tome ja ću ti se obratiti, naravno i ostalima na ovom forumu dobrih i poštenih ljudi, ukoliko ne bude kasno.
039
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 09 Mar 2009, 04:29

Moguće je da je i zbog pozicije
Ma to je 100 % - nema veze. Razumem te i samo guraj napred. Vazno je da si uz nas, za bolje sutra Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

OK...

Počalji od 039 taj Pon 09 Mar 2009, 13:46

...kad kažeš tako.
039
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan_113 taj Uto 10 Mar 2009, 20:19

mafija ::Posto sam se veceras cuo sa predsednikom sindikata dogovor je da odrzimo sastanak i porazgovaramo o sindikatu u cetvrtak u 19 h u njihovim prostorijama na Cuk padini. Ja sam najavio da cu doci sa grupom zainteresovanih kolega da porazgovaramo o svemu pa ko oceni da je to ono pravo neka se uclani.
Razglasite malo i onim kolegama koji se ne spajaju na forum i gledajte da nas bude u sto vecem broju, bar 10-tak najmanje.
Ja se nadam da necu tamo otici sam.

Pozdrav svima
Dolazim i ja. Samo taj sledeci cetvrtak, jel to 12.03.09? Ako je to eto i mene u 19h.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 12 Mar 2009, 07:11

Tako je. Veceras je u 19 h a dogovor je da se svi forumasi nadjemo na taxi stanici Cuk padina u 18.30 h.
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Čet 12 Mar 2009, 22:45

Neki izvestaj, komentar *ebem li ga, bilo sta? Kako prodjoste?
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Čet 12 Mar 2009, 22:50

Čekaju valjda da im se slegnu utisci Rolling Eyes

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 13 Mar 2009, 00:31

Utisci su razliciti zavisi sta je ko ocekivao od sastanka.

Sajt sindikata

Kod:
http://www.gstviapnezavisnost.org/index.html
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 13 Mar 2009, 06:48

Bez reci sam napustio sastanak posle sat vremena jer sam video da nemam s kim da pricam a sto sam realno i ocekivao. Jedna ista grupa gradjana koja je godinama na funkciji i koja je sama sebe izabrala.
Umoran sam ali iznecu detaljno svoje utiske drugom prilikom.

Pozdrav svima
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

IZ MOG UGLA

Počalji od to je to taj Pet 13 Mar 2009, 17:54

Pozdravio bih kolege koje su bile na sastanku, a svojim prisustvom su potrvdili da se na forumu kvalitetno druzimo. Zao mi je sto nas nije bilo vise da potvrdimo nasu snagu koja nam je osporena.
Stvar je vrlo prosta:
Sastanak je zapoceo u prijatnom raspolozenju pojedinacnim predstvaljnjem clanova sindikata i sa prezentovanjem trenutnih akcija vezenih za taxi pricu.
Sindikat je jak onoliko koliko predstavlja clanova, sto je po meni porazavajuce jer je clanarina 200 dinara, mislim da problem postoji u nacinu prezentovanja svega onoga sto sindikat radi.
Najveci problem sindikata pored brojcanog stanja je u transparentnosti svega cime se bavi sto direktno utice na raspolozenje clanova a najvise ostalih taxista, tenzija je nastala kada je postavljeneo pitanje o nacinu izbora u sindikatu i o rezultatima do sada i ako smo naglasili da smo dosli da se informisemo isprozivani smo da je nas problem sto nismo clanovi sindikata pa samim tim dok se ne uclanimo ne mozemo da postavljamo pitanja koja su unutrasnja stvar sindikata.
Posto smo se usprotivili takvom nacinu ophodjenja prema nekome ko je dosao u goste tenzija je spustena i prica je krenula u nekom normalnom pravcu ali i dalje sa velikom dozom nepoveranja sa obe strane, prezentovani su nam problemi oko divljaka, licenci i cena.
Definitivno moj utisak je da sindikatu treba jedna dobra tribina gde bi izasli sa svojim stavovima i objasnili svojim starim i potencijalnim clanovima o gorucim problemima i o nacinu delovanja. Podrazumeva se da smo im ponudili da se mogu oglasavati preko foruma.

to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Pet 13 Mar 2009, 18:21

Javljam se kao jos jedan ucesnik pomenutog sastanka i u potpunosti se slazem sa ovim postom iznad, kojeg je napisao to je to,dodao bih samo da je ocigledno da postoji dobra volja sa obe strane,samo se razlikujemo u redosledu povlacenja poteza u radu sindikata.O tome opsirnije neki drugi put.
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hvala na izvestaju

Počalji od Moravac taj Pet 13 Mar 2009, 20:06

Jos ce mnogo vode proteci Dunavom i Savom (i Moravom) dok se nesto ozbiljnije pokrene!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 13 Mar 2009, 20:13

Pa moravac sledeci put kad budemo isli nadam se da ces nam se pridurziti, bilo bi korisno da uvek idemo u vecem broju i sa drugim ljudima da mozemo da vrsimo veci pritisak.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Pet 13 Mar 2009, 22:38

Nemam nista protiv
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Pet 13 Mar 2009, 23:16

A za prvo vreme se treba uclaniti u sto vecem broju.Clanarina od 200 din je stvarno smesna i sigurno nikome nebi ugrozila kucni budzet.To je uslov da bi i sindikat mogao da funkcionise.I svako od nas bi mogao da da doprinos razvoju tog sindikata.Mislim da nam je to i delom obaveza jel ko zna sta nas sutra sve moze snaci.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 43
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 14 Mar 2009, 00:18

Sindikat je jak onoliko koliko predstavlja clanova
Pa tako ispada da smo mi forumasi jaci od sindikata sto realno i jeste tacno. Ima nas dovoljno i svi se u globalu slazemo, bole nas iste boljke
tenzija je nastala kada je postavljeneo pitanje o nacinu izbora u sindikatu
To je ono sto boli i nasta nisu mogli da daju precizan odgovor a mogu ja : oni SAMI SEBE medjusobno biraju
i o rezultatima do sada
rezultata koje nema vec deceniju a jedni te isti su na istim funkcijama bas tu deceniju. To pitanje sam licno ja postavio nasta sam dobio odgovor da oni marljivo rade. Ako deceniju rade i ako se ne vide rezultati onda ne treba da rade. Posle 6 meseci, godinu dana maksimum MORA da se vidi pomak ka boljitku taxi sluzbe. To se postize sastancima sa celnicima, javnim izvestavanjem o tome sta se uradilo, s kim se pricalo i pregovaralo, sta je uradjeno a eventualno ako je to nemoguce onda organizovati strajkove upozorenja a potom i generalne strajkove a koliko vidim taj sindikat ima kontakte po celoj Srbiji i sve je izvodljivo. Samo treba cvrsta ruka, pravi covek
isprozivani smo da je nas problem sto nismo clanovi sindikata pa samim tim dok se ne uclanimo ne mozemo da postavljamo pitanja koja su unutrasnja stvar sindikata.
Ovo je apsolutno tacno i ne znam dali ovde treba komentar ?
prezentovani su nam problemi oko divljaka, licenci i cena
Cekaj bre, jel mi ne znamo za probleme oko divljaka pa sad treba da nam oni kazu ?
Cujem price [a gde ima dima ima i vatre] da se prica o ukidanju uredbe o normi euro 3-4 i o licencama koje bi trebalo da nam se naplate ?
Sada kada je 90 % i vise taksista kupilo kola euro 3 i zaduzilo se i zarobilo dugi niz godina sada treba da se ukine uredba. Ako bi se obustavilo ovo sa licencama onda to znaci da bi se divljastvo legalizovalo a to neko prizeljkuje.

Pozdrav

Poslednji izmenio jerotije dana Sub 14 Mar 2009, 08:09, izmenjeno ukupno 1 puta
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Da kazem i ja koju...

Počalji od Dejan taj Sub 14 Mar 2009, 03:13

Sastanak kao sastanak slican svim ostalima na kojima sam prisustvovao.U pocetku je sve lepo i krasno,posle toga se strasti malo uzburkaju i na kraju se sve kao smiri,a opet nijedna strana nije zadovoljnja rezultatima sa tog sastanka.

Steta je sto je svega nas sedam osam bilo sa foruma a ipak se radi o nama(vise je ljudi bilo u nedelju kod Zlaje na kafi :!: :?: ).

Niko od kolega nije izneo cinjenicu da su nam se obratili skoro svi pretstavnici sindakata,pocev od predsednika,potpredsednika,sekretara...(to je retkost) i samim tim cinom nam ukazali neku vrstu postovanja.U prevodu koliko oni nama trebaju toliko trebamo i mi njima.

Koliko sam ja shvatio,oni su davne 96 godine osnovali sindikat,i kao njegovi osnivaci izabrali mesta na kojima su sada.Njih niko od nas nije birao iz prostog razloga sto nismo clanovi tog sindikata,i ne razumem kolege koje se sad pitaju ko ih je birao.

Mislim da sindikat lose radi i ima slabe(nikakve) rezultate iz dva razloga:
1.Oni su pretstavnici autoprevoznika i taksista Srbije.Kako su nam na sastanku rekli oni zive od kamiondzija(autoprevoznika),kazu da uredno i redovno izmiruju obaveze,da su brojniji itd.To onda mozda ukazuje da se oni vise zalazu za autoprevoznike jer ipak zive od njih.Autoprevoznici su za tri meseca imali dva strjka sa solidnim odzivom.
2.Drugi razlog njihovog neuspeha lezi u tome sto nemaju nikakav legitimetet kod gradsih vlasti,iz prostog razloga sto oni pretstavljaju 200-300 taksista.Zamislite situaciju na sastanku kod "Malog",pristni Zlaja,Teodor,Ljuba i "nas" pretstavnik.Krenu da pricaju o problemima i "Mali" ih pita koga Vi pretstavljate?Teodor se pohvali i kaze ja pretstavljam 1400 taksista,Zlaja opet sav vazan Very Happy kaze:"Ja imam 700 taksista iza sebe",Ljuba 500 i kad dodje kod "naseg pretstavnika ovaj spusti glavu Embarassed i kaze iza mene stoji 250 taksista.Ishod sastanka je onda poznat naravno.Jos sad kad su udruzeni Teodor,Zlaja i Ljuba uz Zlajinu malo filovanu statistiku o ukupnom broju poziva u Beogradu,na tim sastancima-pregovorima,proci ce samo ono sto oni zele,a onda smo drage kolege pukli skroz.Pojesce nas ove ajkule...

Zbog toga bi trebali svi da se potrudimo i da pomognemo sami sebi.Da probamo da omasovimo sindikat(bez obzira sto je to mozda njihova duznost).Na zalost to je jedini sindikat koji imamo a sami nismo u stanju da napravimo drugi.Hajde da im pomognemo,pomazuci njima mi pomazemo sebi,a posle cemo lako da ih kritikujemo.Ako imamo jak sindikat mozda uspemo u nekoj nasoj borbi,ovako cemo za godinu najduze dve raditi za bednu platu i kukati za srecnim vremenima.

P.s.Izvinjavam se na duzini posta.

Pozzz.......

Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 91
Godina : 48
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sub 14 Mar 2009, 09:43

Tako bi trebalo uclaniti se u sto vecem broju.Pa onda nebi mogli da se biraju izmedju sebe.Nego bi mi clanovi, bili ti koji bi birali odbor i odlucili koga bi ponovo izabrali a koga ne.Mislim da je to jedini pravi put prvo omasovljenje pa mozda smene pa na posao.Jel praviti neki novi sindikat sigurno i kosta i traje a za ovaj kakav god daje su uglavnom culi.Mislim na grad i ostale institucije.Samim eventualnim novim izborom bi nam se pruzila prilika da neko od forumasa dodje na neku poziciju.Neznam dali se slazete ili sam mozda ja u zabludi.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Druga opcija

Počalji od Dejan taj Sub 14 Mar 2009, 09:51

Postoji i mogucnost da probamo da malo izreklamiramo forum i kad sakupimo dovoljan broj clanova(taksista),probamo sa
osnivanjem nekog naseg udruzenja u kom bi mi birali nase pretstavnike pocev od predsednika udruzenja pa redom.

Treba samo odmah reci da clanirana u tom nasem udruzenju za pocetak bi bila veca od 200 dinara,a kako bi se broj clanova povecavao tako bi se clanarina smanjivala.Ni to nije neizvodljivo samo treba malo dobre volje i zelje za nekim radom koji u pocetku ne bi dao neki vidan rezultat,ali kasnije ko zna mozda i uspemo u nekim nasim namerama.

Samo da ponovim ono sto svi sigurno znate,naje...i smo ako stanje ostane ovako.

Mediji i gradska vlast su prihvatili pojedine vlasnike taksi udruzenja kao nase pretstavnike iz prostog razloga sto nemamo naseg pretstavnika.Protiv toga se moramo boriti,mozda smo se malo kasno setili ali uz neki trud neverujem da bi rezultati izostali..

Pozzz.......

Dejan
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Re: SINDIKAT TAXI VOZACA GRADA BEOGRADA

Počalji od bobrda taj Sub 14 Mar 2009, 13:47

Izvinjavam se na duzini posta
Nema potrebe da se izvinjavas sve je to tako I na svom mestu.Jedan odlican I kvaliteten post
vise je ljudi bilo u nedelju kod Zlaje na kafi
Pa I nije bas ali ajde…
Ja sam mogao da dodjem ali nisam hteo I vidim iz toga sto ste pisali da sam u pravu!
Mislim da je bolje da se mi prvo nadjemo I vidimo sta hocemo I sta necemo,pa tek onda da idemo dalje
Inace forum reklamiram u svakoj prilici I kad me vide drugari,prvo pitanje im je “sta je rekao Zlaja”?!Sta ja njima da kazem na ovo?!Da se ovde prica i nesto drugo osim o btv-u?Napominjem da svako ima komp ali ih mrzi da citaju.Iz price vidim da svracaju ali ofrlje…
Jeste dogorelo skroz.Ajde da se nadjemo da vidimo kako dalje,makar kad dodju jos crnji dani da kazemo pa eto pokusali smo nesto
Mediji i gradska vlast su prihvatili pojedine vlasnike taksi udruzenja kao nase pretstavnike
Zbog ovoga ja imam nemirne snove...Ko zna sta se valja iza brda
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 45
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sub 14 Mar 2009, 16:42

Dejan ::Postoji i mogucnost da probamo da malo izreklamiramo forum i kad sakupimo dovoljan broj clanova(taksista),probamo sa
osnivanjem nekog naseg udruzenja u kom bi mi birali nase pretstavnike pocev od predsednika udruzenja pa redom.

Samo da ponovim ono sto svi sigurno znate,naje...i smo ako stanje ostane ovako.

Mediji i gradska vlast su prihvatili pojedine vlasnike taksi udruzenja kao nase pretstavnike iz prostog razloga sto nemamo naseg pretstavnika.Protiv toga se moramo boriti,mozda smo se malo kasno setili ali uz neki trud neverujem da bi rezultati izostali..
Pozzz.......
Dejan

Bili su prosle godine pokusaji oko osnivanja neceg "novog" ali to se zavrsilo pre nego sto je pocelo. Cak sta vise smatram da ovaj sindikat ima odlicne uslove rada ali los PROGRAM. Tako da o tome ne treba ni razmisljati. Mogucnost da se forum progura kao jedan informator preko sindikata je ogromna samim tim bi probili medisku blokadu koju ima i sam sindikat. Clanstvo bi se uvecalo sigurno i na forumu i u sindikatu.

bobrda
Mislim da je bolje da se mi prvo nadjemo I vidimo sta hocemo I sta necemo,pa tek onda da idemo dalje

Bo nema potrebe da se nalazimo jer nista necemo postici vise nego sto smo do sad imali, stvar je prosta uclaniti 100 ljudi aktivirati se koliko ko moze i na prvim izborima resavati kredibilitet cele stvari. Ovako imamo situaciju da mnogo price malo rada.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj Sub 14 Mar 2009, 17:20

bobrda ::Ko zna sta se valja iza brda

Bolje da ne saznamo.Nista, moze onda na ovoj temi da se vidi koliko nas trenutno ima zainteresovanih za neko delovanje,a kad se vidimo onda mozemo i da popricamo u kom pracu bi krenuli.Ja sam za...
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sub 14 Mar 2009, 18:25

Stvar je vrlo prosta postojece stanje nista ne obecava i samim tim niko nece da se pridruzi necemu sto ne funkcionise godina kako treba.
Zanimljiva je cela ta stvar oko sindikata, sindikat treba da zastupa interese zaposlenih ljudi a taxisti su privatni preduzetnici po slovu zakona i kao takvi ne mogu imati sindikat jer nisu stalno zaposleni u nekoj drzavnoj ili privatnoj firmi.
Najbolje bi bilo kada bi se osnovala neka nova organizacija koja ce se zvati (asocijacija taxi preduzetnika) ili slicno tome kao sto to imaju trgovci , pumpadzije i skoro sve delatnosti.
Mozda u tom pravcu treba gledati.

U ovom trenutku imamo tri elementa iz kojih treba izvuci najbolje:

1. Prepustiti slucaju sve i cekati sta ce politicari da smisle a do sad nista nam dobro nisu nam uradili. affraid affraid
2. Uclaniti se u Sindikat Nezavisnost iskoristiti postojecu infrastrukturu i pojacati pritiske na grad...
3. Praviti neku novu relevantnu organiyaciju / asocijaciju nase delatnosti.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Sub 14 Mar 2009, 18:53

Ovo trece i to sto pre! Za pocetak je dovoljno da imamo barem nekog na tim sastancima!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Svaka promena prija...

Počalji od zlaja taj Sub 14 Mar 2009, 19:29

bobrda ::...Zbog ovoga ja imam nemirne snove...
Opusti se druže i pročitaj par saveta:
Ako imate problema sa spavanjem, neugodno se osjećate, budite se noću, ružno sanjate, prožima vas strah, poduzmite sljedeće:

* Iz spavače sobe iznesite slike oluje, tamne, mračne ili nejasne slike ili figure.
* Iznesite sve elemente vode (vaze, čaše…), suho cvijeće ili bilo što organsko mrtvo.
* Otvorene police prije spavanja prekrijte plahtama, a krevet neka ne bude okomito ispred vrata, nego dijagonalno tako da se vrata ne otvaraju prema krevetu.
* Ogledala neka ne budu smještena tako da se u njima vidi vas odraz dok spavate.
* Prije spavanja upalite manju lučicu (dobro osigurajte), na nju pažljivo kapnite eterično ulje sandalovine i lavande. UGASITE NAKON 5 MINUTA!
* U manju platnenu vreću stavite lišće lovora i smjestite pod jastuk. Možete popiti i šalicu čaja od jasmina i kamilice zaslađena samo prirodnim medom.
* Zidove – posebno uglove, cijevi, odvode, poprskajte slanom vodom.... i naravno skini tu tablu s krova koja te tako strašno pritiska i stavi novu svetliju i sjajniju. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sub 14 Mar 2009, 19:51

Ko posle svega ovog ne zaspi nema mu leka.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noddy taj Sub 14 Mar 2009, 22:41

ovo je zlonamerno i cinično ali cinizam, kažu, ide sa godinama...

noddy
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 173

Nazad na vrh Ići dole

kad-macke-nema-misevi-kolo-vode

Počalji od zlaja taj Sub 14 Mar 2009, 22:53

http://www.dedabor.com/humor/kad-macke-nema-misevi-kolo-vode
Veoma poučno i u našem slučaju veoma aktuelno. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

a jedan miš je spasio lava,kralja svih životinja

Počalji od bobrda taj Ned 15 Mar 2009, 00:44

Hvala ti što si pretumabao internet da bi našao rešenje mog problema.Samo mi nije jasno gde ga nadje na sajtu sa magijama I vradzbinama
Uradiću ovo što si mi predlozio pa ću ti ujutru javiti šta I kako je bilo...
naravno skini tu tablu s krova koja te tako strašno pritiska i stavi novu svetliju i sjajniju
Jel ovo neka ponuda,da razmislim od prvog aprila
Laku noc I pozzzzzzzzzz
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Poucna prica,ali...

Počalji od Dejan taj Ned 15 Mar 2009, 03:13

U ovom nasem gradu posle februara, a na veliku radost MALIH miseva nema prave macke.Ono sto je ostalo od njih su sve neke stare ofucane i olinjale macketine koje nemaju snage ni da ...... a kamoli da srede dva misa. :lol:
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj Ned 15 Mar 2009, 09:40

to je to ::
3. Praviti neku novu relevantnu organiyaciju / asocijaciju nase delatnosti.

Slazem se sa ovom opcijom.Mogli bi na ovoj temi da vidimo koliko nas ima,i da pocnemo nesto da radimo.
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 15 Mar 2009, 22:31

Koliko se secam, kolega 113 iz Pinka a predsednik naseg sindikata je rekao da su imali sastanak sa gradonacelnikom Djilasom i da mu je kolega rekao da nije zadovoljan sa sastankom. Djilas je odgovorio "E bas me briga".
Tako tece sastanak naseg sindikata a umesto da se kolega obratio medijima koji to jedva cekaju da objave i sve im to ispricao.
Jos jednom ponavljam : bez cvrste ruke NEMA NISTA. Kakvi crni elaborati, resenja, predlozi, primedbe.......

SAMO KONKRETNO
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Ned 15 Mar 2009, 23:02

jerotije ::Koliko se secam, kolega 113 iz Pinka a predsednik naseg sindikata

Грешка Јеро, колега 113 из Пинка није председник синдиката. 🇳🇴
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 16 Mar 2009, 06:32

Pa dobro nije predsednik ali verovatno je u predsednistvu cim je ispred sindikata i ide kod Djilasa na pregovore. On je inace moj komsija i dobar je covek [po mojoj proceni] ali kao takav NE moze da prodje.
Moras da budes fanatik, borac i namazanko da bi sindikat isplivao a Djilas da kaze da ga je bas briga......to bi trebala javnost da cuje. On je taj da sluzi narodu a ne narod njemu. Na kraju krajeva narod ga je i birao :|
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 16 Mar 2009, 17:50

Апсолутно се слажем за све што си написао. Шта рећи? Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pon 16 Mar 2009, 19:01

Zasto se sindikat lepo ne oglasi ovde na forumu, ne kosta nista a mnogo moze da znaci. Koliko ja znam sindikat bi trebao da postoji zbog nas a ne mi zbog sindikata.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od skembi69 taj Uto 17 Mar 2009, 01:27

Ja sam se danas uclanio i poveo jos 6 uspavanih taxista :suspect:
skembi69
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 76
Godina : 47
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 17 Mar 2009, 06:21

Dzabe cimas kolege kad se zna da sa ovom postavom nema boljitka :silent:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Uto 17 Mar 2009, 17:11

Jerotije,nemoj da miniras kolege,neka se uclane i probaju nesto da promene mozda nesto i naprave.A i nisi ostao do kraja sastanka tako da nisi sve cuo i nemas prava nikoga da odvracas od namera,pusti ljude da pokusaju.
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Uto 17 Mar 2009, 17:29

Треба што више колега да се учлани и опет кажем немојте да вам је жао 200 дин. месечно и када нас буде много више онда можемо да се надамо бољитку. Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu