Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Zlajin pokusaj spasavanja kapetana potonulog broda A.B (2008.god)

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Zlajin pokusaj spasavanja kapetana potonulog broda A.B (2008.god)

Počalji od taxi -ja taj Ned 14 Dec 2008, 12:51

Admin ::
039 ::...pazi metak...

Kako ovo da shvatim kao shalu
Admine nemoj da si na kraj srca covek se "SALI" (doduse na cudan nacin) ali skuplja poene za mesto
SRM-a u 9801 neko mu drma stolicu u LUX-u
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 14 Dec 2008, 14:21

Ne razumem u ovoj zemlji ko god kaze istinu njemu se usta odma zatvaraju, trazim odgovor od administratora kolko je uzeo para od a.b malim slovima da izbrise ono sto sam napisa i koga on stiti
Nisam stigao da vidim sta si napisa [?] jer je izbrisano u vreme mog odsustva sa neta i bas mi je zao ali cvrsto verujem da si krsio pravilnik. Od prvog tvog posta od uclanjivanja primecujem da ti je samo i jedini cilj da prozivas i omalovazavas Zlaju koji se kao jedini vlasnik taxi asocijacije ovde javlja. Nema Ljube Lux-a, digao je ruke od nas, nema vlade-009 da u ime Maksisa da odgovore na neka postavljena pitanja a obecao je......
Dali to nesto u dogovoru ili spontano tako ide - pocinjem da sumnjam :|
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Ned 14 Dec 2008, 15:08

419 je pisao o personi koj se zove A.B e sada posto je ta persona direktno vezana za Zlaju...to je vec nesto drugo....
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

mislim,nemo' se ljutite

Počalji od magnum taj Ned 14 Dec 2008, 15:14

primećujem da postoje ljudi koji su prosto dovedeni,ubačeni,kod nas.A glavna im je odlika-ritese usta da niste pusta.I redovno se ,po sistemu,dobar dan,zla ženo javljaju samo kad treba nekoga oplesti ili opljunuti.Pregledajte,proverite,ima ih samo za plju,plju.Na iole konkretnije predloge se ne javljaju,na neke ponude ne reaguju,ali neka imena ili akcije od strane tih imena su za njih bukvalno crvena marama.
Za sada, u znak upozorenja,pokazujem im svog druga iz drugog ugla.Pa ko razume,shvatiće.I nije ni pretnja,ni opasnost dok umesto avatara ne ugledaju samo crnu rupu.Malo šale nikada nije na odmet. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 419-maxis taj Ned 14 Dec 2008, 19:42

Admine ne mozes ti da sudis dal je neko kuturan ili nije koga ne poznajes, tako ne mozes da imas duple standarde ( da se ja pitam on bi visio na banderi) rece kolega njega nisi upozorio. Nikog nisam poslao dva metra pod zemlju rekao sam da nece jos dugo! Ja bi se zapito da sam na tvom mestu zbog cega je poseta ovog sajta tako losa i zanima me ko stoji iza svega.
419-maxis
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 15
Godina : 35
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 419-maxis taj Ned 14 Dec 2008, 19:45

Protiv Zlaje nemam nista sta vise cenim ga kao coveka i gazdu, ali to zlo mu ne treba pored sebe.
419-maxis
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 15
Godina : 35
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 14 Dec 2008, 19:50

Dragi kolega odgovorno tvrdim da ne stoji niko iza ovoga radi se na dobrovoljnoj volonterskoj bazi uz dozu kulture i vaspitanja i postovanje pravilnika koji je svako "Trebao" da procita i drzi se toga . Krivo mi je sto nisam ni ja procitao da bih mogao da polemisem ali mislim da sigurno nije bezrazloga jer isti taj Admin je i otvorio ovaj forum tako da ima i prava da odlucuje o tome a mi ili da se pridrzavamo toga ili da begamo na drugi forum isto kao i u udruzenjima oces da radis na popust i po pravilima gazde ako ne kupi prnj i radi gde mozes sta mozes.
Pozdrav od Taxi-ja
PS. Nije sve tako crno kako ti se cini Very Happy
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Ned 14 Dec 2008, 22:38

419-maxis ::Admine ne mozes ti da sudis dal je neko kuturan ili nije koga ne poznajes, tako ne mozes da imas duple standarde ( da se ja pitam on bi visio na banderi) rece kolega njega nisi upozorio. Nikog nisam poslao dva metra pod zemlju rekao sam da nece jos dugo! Ja bi se zapito da sam na tvom mestu zbog cega je poseta ovog sajta tako losa i zanima me ko stoji iza svega.

419 zasto si ti u maxissu jel ti lepo, da li ti divljaci smetaju ili ne.
Ako ti smetaju ti ne mozes nista protiv toga tako gazda hoce isto tako je i ovde. Ja sam Administrator foruma i ja imam pravo da procenim ko je kulturan a ko ne. Registrujes se udjes na forum i odma ospes paljbu po svima koje znas ili ne znas pri tom te neko upozori da to nije lepo i opet ti nije jasno o cemu se radi.
Nema duplih standatrda, sedam godina sam bio u maxissu i ne poznajem te.
Pre neki dan mi jedan koelga poslao privatnu poruku sa nekim sugestijama izmedju ostalog pise da treba malo vise da drzim red i disciplinu. Kaze covek bolje da nas je 30 pravih na forumu nego 200 koji ce da miniraju svaki dan.
Evo 419 nesto da razmislite o tome. Neko se setio da napravi neko elektronsko glasilo a da nije od vlasnika udruzenja ili ti iz skupstine grada, da vam mogucnost da ucestvujete na tom istom glasilu za dzabe, omoguci vam neki vid informacije i komunikacije sa ostalim kolegama jer za direktan kontakt nemamo vise vremena i na kraju vi ospete paljbu po toj istoj osobi jer vam nedostaje jedan post.
Obrisao sam na desetine postova i jerotiju i joci 039 i magnumu pa se ni jedan ne buni.
Nemojte da se vi sekirate za posecenost mozda se iznenadite uskoro, poznajem ja mnogo nasih kolega koje se ne usudjuju da ukljuce kompjuter iz straha da ce nesto da pokvare.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 226
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 039 taj Ned 14 Dec 2008, 23:02

taxi -ja ::
Admin ::
039 ::...pazi metak...

Kako ovo da shvatim kao shalu
Admine nemoj da si na kraj srca covek se "SALI" (doduse na cudan nacin) ali skuplja poene za mesto
SRM-a u 9801 neko mu drma stolicu u LUX-u
nije li neko vec rekao "ko razume, shvatice". Jednostavniji kolega svakako nece, ali me ti cudis Admine...
Pozdrav
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 49
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

to davno bese

Počalji od total_evil taj Ned 14 Dec 2008, 23:13

-Mirko pazi metak,
-Hvala ti Slavko spasio si mi zivot...
Mirko i Slavko omiljeni strip junaci generacije od '65 do '70 iznedreni iz narodno oslobodilacke borbe... Twisted Evil
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 179
Godina : 48
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu