Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Licence (2008-2011.god)

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

zasto

Počalji od ramplinstinski taj Ned 14 Dec 2008, 14:13

Zasto bi se gledalo godiste,pa neko mozda ima 50+ a izasao je na taxi ove godine i zasto bi on trebalo da dobije povoljnije licencu od nekog ko je na ulici od 20-te,i ima vise staza na taxiju od njega?Samo staz na taxi-ju mora da se racuna! bounce bounce bounce
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Licence (2008-2011.god)

Počalji od jerotije318 taj Ned 14 Dec 2008, 14:28

ramplinstinski, u pravu si za ovu zadnju stavku o licencama clown
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

slažem se

Počalji od magnum taj Ned 14 Dec 2008, 14:52

sa zadnjom dvojicom uz malu opasku za Jeru.Mene to na šta ti ciljaš ne pogađa jer osim 50+ imam i 20+ staža na taksiju.Ha,ha,ha bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Ned 14 Dec 2008, 15:49

taxi -ja ::Koliko sam ja upucen (a mislim da jesam) licence ce se stvarno dobijati "Mufte" i to pozdravljam zato je i data solucija za izmirenje duga poreza , kada se to zavrsi(sa porezom) onda krece CISTACINA u taksi sluzbi.
- Ko duguje porez (napolje)
- Ko radi jos neki posao osim taxija(napolje)
-Ko ima uslov za penziju(u penziju)
u Ko prezivi pricace.
Ne sumnjam u upucenost ,tacno je da ce se licence dobijati za DZ.ali nemoj da mislis da je ovo sa porezom doneto da bi se nakon toga cistila taksi sluzba,prvo ovo sa licencama je ingerencija grada a ovo s porezom je donela republicka vlada ali budi siguran ne zbog taksista vec ima tu mnogo vecih duznika u drugim sferama jer su tipovali da ce zahvaljujuci ovim merama do nove godine ubrati oko 15mlrd dinara a mi ucestvujemo tu mozda sa 3-5°%,tako da mislim da cemo do "CISTACINE" u taksi sluzbi da sacekamo malo,jer ovo sto sam napisao u mom prethodnom postu(preneo sam samo ono sto su rekli na TVu) na ovu temu mi nekako pije vodu a i otprilike se uklapa u njihovu uredbu da se do neke 2013-2014 sredi pitanje i voznog parka i broja vozila...
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Ned 14 Dec 2008, 16:14

Još jednom se pokazuje da ste vrlo originalni! Ako je licenca prenosiva, što su naravno vaše želje, kako se onda broj taksista na ulici smanjuje? POZDRAV Zlaja Very Happy

Pa i to je smisljeno,ako si ispratio moj prethodni post,mada bi ti trebao biti upucen mnogo bolje nego mi ,znaci,nakon 5g moci cemo da otudjimo licence i to onaj ko otkupi morace da otkupi 10 licenci da bi mogao da izbaci jedno vozilo(tako su bar saopstili),sto ce reci da ce vrednost licenci rasti kao i vrednost akcija na berzi sto je i logicno ,sto bolje budemo poslovali to ce vrednost licenci biti veca ili sto se broj vozila bude smanjivao to ce vrednost rasti .Pozz Zoran 216
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 14 Dec 2008, 16:59

zoki216
sto bolje budemo poslovali to ce vrednost licenci biti veca ili sto se broj vozila bude smanjivao to ce vrednost rasti .Pozz Zoran 216
Jeste Zoki u pravu si pa to gazde odavno znaju i zato nam i srozavaju taxi delatnost uvodjenjem 20%,30% i ko zna jos koliko % popusta nebi li nam skroz unistili volju i zelju za poslom mi popucamo napustimo prodamo licence(budzasto) i onda oni krenu u dogovore jer lakse ce njih par da se dogovore kako da nas upropaste nego nas 7 500 kako da pomognemo sebi i svom prosperitetu.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Ned 14 Dec 2008, 20:33

ramplinstinski ::Zasto bi se gledalo godiste,pa neko mozda ima 50+ a izasao je na taxi ove godine i zasto bi on trebalo da dobije povoljnije licencu od nekog ko je na ulici od 20-te,i ima vise staza na taxiju od njega?Samo staz na taxi-ju mora da se racuna! bounce bounce bounce
Hm, mudro zboris. Vecina njih sto je radila po drzavnim preduzecima ima znacajno veci prosek prilikom odlaska u penziju(posto se gleda 10 najboljih godina) nego neko ko je citav radni vek proveo na taksiju. Pa zasto bi oni dobijali licence dzabe Evil or Very Mad
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 179
Godina : 48
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

9801 i 9803 će imati 3500 taksi vozača do kraja 2009-te.

Počalji od zlaja taj Ned 14 Dec 2008, 20:56

zoki216 ::... i to onaj ko otkupi morace da otkupi 10 licenci da bi mogao da izbaci jedno vozilo(tako su bar saopstili)...
To su samo prazne priče. Nema od toga ništa jer ova naša lađa će pre ili kasnije uploviti u Evropu i onda sve iz početka tj u našem slučaju ili ili. Ne može i jare i pare ili i babe i žabe... Znači biće s jedne strane taksista preduzetnik a sa druge strane koncesije i ugovori. Kako je rešeno u celom svetu-evropi tako će biti i kod nas. ŠTA TO ZNAČI: Naše je da svi danas upisani dobiju licencu a kasnije i izvod licence za vozilo ako su platili porez i imaju odgovarjuće vozilo na estetskom pregledu.... kasnije je na redu slobodno tržište koji će sve srediti samo. Nema tu mnogo filozofije.... 9801 i 9803 će za manje od godinu dana imati 1/2 svih upisanih taksi vozača u Beogradu a ostali će podeliti ostatak.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

auu bre g.Zlajo

Počalji od total_evil taj Ned 14 Dec 2008, 21:04

9801 i 9803 će imati 3500 taksi vozača do kraja 2009-te
To znaci da ce nas taksista biti 7000... Evil or Very Mad Lepo zvuci ali... Evil or Very Mad Meni se ucini da nas ima sve vise i vise... Twisted Evil
P.S. Nas i Rusa 300 miliona
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Ned 14 Dec 2008, 21:12

9801 i 9803 će za manje od godinu dana imati 1/2 svih upisanih taksi vozača u Beogradu a ostali će podeliti ostatak.

A?
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 800
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mnogo je kume

Počalji od ramplinstinski taj Ned 14 Dec 2008, 21:17

Ha,ha,ha,e ova ti je jaka... bounce bounce bounce
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki 912 taj Ned 14 Dec 2008, 21:26

Rekao si Zlajo da neces vise od 700 ljudi 😢

zoki 912
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 11.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki 912 taj Ned 14 Dec 2008, 21:28

Kako onda mislis da nas bude 3500 sa Sad

zoki 912
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki 912 taj Ned 14 Dec 2008, 21:31

700+1500=2200 Shocked

zoki 912
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

objašnjenje

Počalji od magnum taj Ned 14 Dec 2008, 21:49

total_evil ::
To znaci da ce nas taksista biti 7000... Evil or Very Mad Lepo zvuci ali... Evil or Very Mad Meni se ucini da nas ima sve vise i vise... Twisted Evil
P.S. Nas i Rusa 300 miliona
Bravo zli!Sad mi je jasnije zašto Zlaja nosi onu rusku kapu ušanku na glavi i kad sija Sunce. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Re:licenca

Počalji od bobrda taj Ned 14 Dec 2008, 22:47

http://www.danas.rs/vesti/srbija/beograd/s_licencama_kvalitet.39.html?news_id=147781

Znaci licence ce najverovatnije da idu za dzabe.E sad ko ce moci da je zadrzi 5 god to je pitanje!
Sta ce se dogoditi sa licencama koje se oduzmu od taxiste?Sa novim uredbama I zakonima koje ce se doneti u narednih 5 god. mi pucamo,nas limes ne tezi nuli on je dotice.Mozda bi trebao i da se uradi novi BETAMOD,jer se situacija promenila od 2004 godine.Nama trebaju jasni i kratkorocmi i dugorocni ciljevi.Mora prvo da nam se omoguci da zaradimo novac pa tek onda da nam sedaju na ledja..Ta licenca ce nam biti poput Trojanskog konja,pristacemo na svakakva trpanja u d**e samo da bi dobili,zadrzali nesto sto "vredi"!Ko se bude odrzao na ulici posle tog vremena,moci ce da zadrzi ili proda licencu i uziva u blagodetima trosenja,zaradjivanja novca
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 45
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Ned 14 Dec 2008, 23:15

Mislim sta reci posle ovog texta. Pa kako se sad bjelic predstavlja kao predstavnik 9801, a vi nas uveravali da je samo obican taxista. Neko ovde malo lagi ili rog ili koza.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

kico,

Počalji od magnum taj Ned 14 Dec 2008, 23:30

dobro sad pazi šta si rekao! GDE SI ČUO i od koga, da se bijelić identifikovao kao PREDSTAVNIK 9801? Vrlo mi je važno jer ako je to tačno,nekome i to ne samo njemu će da leti perje ito ne samo perje!Vrlo mi je važno da to potvrdi neko ko je to LIČNO čuo.Ovoga puta šale nema.OBEĆAVAM bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Ned 14 Dec 2008, 23:34

magnum ::dobro sad pazi šta si rekao! GDE SI ČUO i od koga, da se bijelić identifikovao kao PREDSTAVNIK 9801? Vrlo mi je važno jer ako je to tačno,nekome i to ne samo njemu će da leti perje ito ne samo perje!Vrlo mi je važno da to potvrdi neko ko je to LIČNO čuo.Ovoga puta šale nema.OBEĆAVAM bounce
Kako za naš list kaže Aleksandar Bjelić, nekadašnji prvi čovek Žutog taksija a sada predstavnik Beogradskih taksi vozača i Beogradskog poslovnog taksija, on je to udruženje napustio jer „više nije video svrhu rada u takvom sistemu“.

- Taksi udruženja su prevaziđen model poslovanja, a čak ako bi postojala i u budućnosti, to bi moralo biti jedno za ceo grad. U ovom sistemu niko nema interesa da investira u nešto što je udruženje, većsamo ako je vlasnik preduzeća, pa zato postojeći sistem mora biti promenjen - objašnjava Bjelić.

list "danas"
no comment
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

bez reči sam ostao

Počalji od magnum taj Ned 14 Dec 2008, 23:47

Zlajo,znaš li ti za ovo,ko je ovo aminovao?Ako se lažno predstavio,očekujem sankcionisanje njegove persone iz tvoje asocijacije,mislim ako je još tvoja! U protivnom,ne nalazim svrhu bivstvovanja na ovom forumu.Otići ću na neke druge,ozbiljnije kao što je youtube i sl.
Očekujem demanti,ali ne od aleksandra bijelića! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Ned 14 Dec 2008, 23:53

kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

kico

Počalji od magnum taj Ned 14 Dec 2008, 23:58

najlepše hvala.Sad bi trebalo SVI da zaćutimo dok ne čujemo neko objašnjenje.Ili demanti.Ili kako bilo.Ili šta bilo.Ostavi me čovek bez teksta bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon 15 Dec 2008, 00:10

i na tv

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Pon 15 Dec 2008, 02:43

magnum ::najlepše hvala.Sad bi trebalo SVI da zaćutimo dok ne čujemo neko objašnjenje.Ili demanti.Ili kako bilo.Ili šta bilo.Ostavi me čovek bez teksta bounce
[quote]
Pa nije valjda da bi te to iznenadilo,ja sam za taj transfer cuo pre par dana ,iskreno,nije me iznenadilo,iznenadio bi me demanti toga ..
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Šta je s vama ljudi?

Počalji od zlaja taj Pon 15 Dec 2008, 06:56

zoki216 ::...ja sam za taj transfer cuo pre par dana ,iskreno,nije me iznenadilo, iznenadio bi me demanti toga ..
...Za to vrijeme se Ronaldo oporavlja od operacije, koja će ga 12 tjedana držati podalje od nogometnih terena, a spekulacije o njegovom odlasku u Real Madrid se nastavljaju...Ronaldinho je i definitivno prešao iz Barcelone u Milan....Kako za Danas kaže Aleksandar Bjelić, nekadašnji prvi čovek Žutog taksija a sada predstavnik Beogradskih taksi vozača i Beogradskog poslovnog taksija,....Šta je s vama ljudi? Pa najbolje da kaže da je sl br 900 ili da se predstavi i pohvali građenima da je sinoć ponovo okočen 3 sata zbog prebačene pozicije.
Ja mogu samo da zaključim da vi mene ne shvatate ozbiljno! Ako zaista smatrate da dalji razvoj beogradskog 9801 zavisi od Aleksandra Bjelića ili dnevne novine Danas onda je to vaš problem! Ostavljam vas par dana bez mog prisustva jer nemam više ni snage ni vremena za vaša zlonamerna i neartikulisana pisanja. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Pon 15 Dec 2008, 07:20

Ja mogu samo da zaključim da vi mene ne shvatate ozbiljno! Ako zaista smatrate da dalji razvoj beogradskog 9801 zavisi od Aleksandra Bjelića ili dnevne novine Danas onda je to vaš problem! Ostavljam vas par dana bez mog prisustva jer nemam više ni snage ni vremena za vaša zlonamerna i neartikulisana pisanja
Izvinte, g.Zlajo jeste li proverili sta je demencija? Znaci nece Vas biti iz razloga "bolje castan uzmak nego herojska smrt" ili neodlozno lecenje...
Pitanja nisu zlonamerna i neartikulisan vec potpuno opravdana posto ste Vi u deset meseci bitisanja na ovom forumu pljuvali i Acu Bjelica i Milivoja Armusa a sa jednog dovodite kao Vaseg predstavnika za stampu? Taksistima koji su svoje misljenje gradili na Vasim komentarima doticne persone nije jasno kako sad da pocnu
da veruju coveku sa toliko losih osobina...
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Pon 15 Dec 2008, 17:12

Taksistima koji su svoje misljenje gradili na Vasim komentarima doticne persone nije jasno kako sad da pocnu
da veruju coveku sa toliko losih osobina...

U pravu si total skroz samo ne znam ko je to gradio misljenje na osnovu komentara doticnog....ako toga ima onda odosmo svi...
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pon 15 Dec 2008, 17:55

..a da nije slucajno A.B. postavljen na funkciju od strane gazde?
`ste razmisljali o tome? Wink
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pon 15 Dec 2008, 18:36

[/quote]
Ja mogu samo da zaključim da vi mene ne shvatate ozbiljno! Ako zaista smatrate da dalji razvoj beogradskog 9801 zavisi od Aleksandra Bjelića ili dnevne novine Danas onda je to vaš problem! Ostavljam vas par dana bez mog prisustva jer nemam više ni snage ni vremena za vaša zlonamerna i neartikulisana pisanja. Pozdrav Zlaja Very Happy[/quote]
Nije mi jasno, pa nije to izmislio ni bobrda ni kiconix, lepo pise u novinama. E sad ako se predstavlja ispred 9801 znaci da je aminovan za to ili je to uradio na svoju ruku, u svakom slucaju sam ostao bez teksta.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Pon 15 Dec 2008, 18:47

U pravu si total skroz samo ne znam ko je to gradio misljenje na osnovu komentara doticnog....ako toga ima onda odosmo svi...

Ima evo ja sam poverovao u svaku g.Zlajinu rec izrecenu o Aci. Ja prosto slepo verujem g.Zlaji. On je moj prosvetitelj i ima moju bezrezervnu podrsku Twisted Evil
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Zuti

Počalji od Dejan_113 taj Pon 15 Dec 2008, 22:59

magnum ::dobro sad pazi šta si rekao! GDE SI ČUO i od koga, da se bijelić identifikovao kao PREDSTAVNIK 9801? Vrlo mi je važno jer ako je to tačno,nekome i to ne samo njemu će da leti perje ito ne samo perje!Vrlo mi je važno da to potvrdi neko ko je to LIČNO čuo.Ovoga puta šale nema.OBEĆAVAM bounce
Magnume nemoj da se uzbudjujes. Gradjani ove zemlje svakodnevno slusaju politicare koji mnogo pricaju a nista nekazu. e, isto tako prica i Zlaja , kada nema argumente prica nevezane stvari ili napada ljude da su radnici ili neradnici. Odgovor koji si trazio od Zlaje nikada neces dobiti. Za odgovor pitaj taksiste iz Zutog koji su taj dan zajedno sa Bjelicem dosli u 9801.Svi znaju da je Bjelic dobio funkciju SAVETNIKA ZLAJINOG.A Zlaja ti ovo nikada nece potvrditi.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan_113 taj Pon 15 Dec 2008, 23:13

zlaja ::
zoki216 ::...ja sam za taj transfer cuo pre par dana ,iskreno,nije me iznenadilo, iznenadio bi me demanti toga ..
...Za to vrijeme se Ronaldo oporavlja od operacije, koja će ga 12 tjedana držati podalje od nogometnih terena, a spekulacije o njegovom odlasku u Real Madrid se nastavljaju...Ronaldinho je i definitivno prešao iz Barcelone u Milan....Kako za Danas kaže Aleksandar Bjelić, nekadašnji prvi čovek Žutog taksija a sada predstavnik Beogradskih taksi vozača i Beogradskog poslovnog taksija,....Šta je s vama ljudi? Pa najbolje da kaže da je sl br 900 ili da se predstavi i pohvali građenima da je sinoć ponovo okočen 3 sata zbog prebačene pozicije.
Ja mogu samo da zaključim da vi mene ne shvatate ozbiljno! Ako zaista smatrate da dalji razvoj beogradskog 9801 zavisi od Aleksandra Bjelića ili dnevne novine Danas onda je to vaš problem! Ostavljam vas par dana bez mog prisustva jer nemam više ni snage ni vremena za vaša zlonamerna i neartikulisana pisanja. Pozdrav Zlaja Very Happy
Zlajo uopste mi nisi jasan. Ti si JEDINI VLASNIK 9801 i kao takav raspolazes sa znacajnim materijalnim i ljudskim resursima. Cudi me sto se povlacis , jer ako si prihvatio raspravu i pricu , moras biti svestan da ce se uvek naci neko ko provocira.Saradjujes konstantno sa velikim brojem ljudi i to si do sada morao da naucis, uostalom ljudi traze odgovore jasne i glasne a ne pisanija o Ronaldu . Mnogo ti je lakse da direktno bez ustezanja odgovoris nego da se povlacis. Zamisli da se neka javna licnost (a ti to jesi cim se bavis ovim poslom) povuce sa konferencije odjednomili ode na pola intervjua.

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

GRADONACELNIK

Počalji od 419-maxis taj Pon 15 Dec 2008, 23:38

Nas kolega preksinoc je imao udes u centru grada sa gradonacelnikom, tako ja rec po rec sa gradonacelnikom i on mi rece da ce mo svi dobiti licence naredne godine i to besplatno.
419-maxis
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 15
Godina : 35
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Uto 16 Dec 2008, 16:00

419-maxis ::Nas kolega preksinoc je imao udes u centru grada sa gradonacelnikom, tako ja rec po rec sa gradonacelnikom i on mi rece da ce mo svi dobiti licence naredne godine i to besplatno.
Pa da platimo tvom kolegi neki dinar ako nam je vec sredio licence...
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

I ti si moj savetnik dragi Dejane 113!

Počalji od zlaja taj Uto 16 Dec 2008, 19:26

Dejan_113 ::.Svi znaju da je Bjelic dobio funkciju SAVETNIKA ZLAJINOG. A Zlaja ti ovo nikada nece potvrditi.
100 puta sam rekao, a reći ću i 101 put: Ja nemam šta da krijem od bilo koga, ja svuda pričam istu priču i uvek kažem golu istinu. Aleksandar Bjelić je član Beogradskog poslovnog taksija sl br 900 i moj je savetnik isto toliko koliko i ti dragi Dejane 113 ili nesrećni zloća ili bilo ko od vas na ovom NAŠEM korisnom forumu. SVI ste moji savetnici, kao i ja vaš, a za dobrobit naše zajedničke taksi priče....
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Drago mi je

Počalji od Dejan_113 taj Uto 16 Dec 2008, 20:56

zlaja ::
Dejan_113 ::.Svi znaju da je Bjelic dobio funkciju SAVETNIKA ZLAJINOG. A Zlaja ti ovo nikada nece potvrditi.
100 puta sam rekao, a reći ću i 101 put: Ja nemam šta da krijem od bilo koga, ja svuda pričam istu priču i uvek kažem golu istinu. Aleksandar Bjelić je član Beogradskog poslovnog taksija sl br 900 i moj je savetnik isto toliko koliko i ti dragi Dejane 113 ili nesrećni zloća ili bilo ko od vas na ovom NAŠEM korisnom forumu. SVI ste moji savetnici, kao i ja vaš, a za dobrobit naše zajedničke taksi priče....
Pozdrav Zlaja Very Happy
Uf, dobro je. Taman sam pomislio da si Zlajo napustio forum a ti si jos tu. To je dobar znak. To je prvi pokazatelj da si drugaciji od ostalih gazda. Htedoh da te pitam , hocemo li citati pravac u prvom pozivu kada pocnemo da dajemo popust?

Dejan_113
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 16 Dec 2008, 22:06

Nazalost necemo imati relaciju u prvom pozivu.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Uto 16 Dec 2008, 22:32

Pozdrav Zlaja
seer Zlajo, Vi ste za mene mnogo vise nego savetnik Vi ste za mene beli mag :!: Imate po koju koja nije bas primerena ali neka. Pa covek nam sredio dzaba licence a Vi bi za dobrobit svih nas da nam isterate iz dzepa 5,6 hiljada evra... Twisted Evil
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Sre 17 Dec 2008, 12:10

pismo, poslato danas, svim taksi asocijacijama!

Poštovani,
obaveštavamo Vas da principijelno ne možemo učestvovati ni na jednom zajedničkom sastanku beogradskih taksi asocijacija dok od Vas ne dobijemo odgovor na sledeće pitanje:

Da li gospodin Milivoje Armuš (potpredsenik Privredne komore grada Beograda) i gospodin Aleksandar Bjelić (predsednik Zajednice preduzetnika Privredne komore Beograda) imaju mandat za predstavljanje Vaše taksi asocijacije?

S obzirom da spomenuti nemaju takvo odobrenje BEOGRADSKIH TAKSI VOZAČA d.o.o., mišljenja smo da je od izuzetne važnosti razrešiti ko i kako predstavlja taksi asocijacije u komunikaciji sa organima grada Beograda i javnim institucijama koje mogu uticati na kvalitet obavljanja taksi usluga. Isto tako, jako je važno ustanoviti i način na koji se ti predstavnici biraju.

U tom smislu, a bez loših namera, mišljenja smo da gore spomenuti ne raspolažu sa potrebnim profesionalnim kvalitetima za predstavljanje svih asocijacija i da ne ispunjavaju formalno-proceduralne uslove koji su potrebni da bi se kvalifikovali za tako važne funkcije.

Takvo stanje može biti ozbiljna prepreka za iskorišćavanje povoljnog društvenog trenutka za regulisanje vitalnih oblasti taksi delatnosti i jasnijeg javnog profilisanja interesa svih taksi asocijacija.

Unapred zahvalan
jedini vlasnik BEOGRADSKIH TAKSI VOZAČA d.o.o.,
udruženja sa 697 članova
Zlatan Zlatković
zlaja
Napredni član

Činjenica je da je ovo tekst koji je g.Zlaja uputio taksi asocijacijama i koji je okacio na forumu,pa eto cisto nas zanima doticni ,pomenuti gospodin u ovom tekstu se predstavlja kao predstavnik Poslovnog i Beogradskog taxija u dnevnoj stampi,pitali smo samo da li je to tacno ,zbog toga ne vidim cemu tolika srdzba od strane g.Zlaje,sta je bilo tesko reci nije ili jeste..
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Pet 30 Jan 2009, 14:37

...sve bi ja to govnjivom motkom !!!
p.s.
mislim na te samozvane predstavnike beogradskih taksista
propadose im maticna udruzenja od njihove borbe za nase interese
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 332
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

LICENCE

Počalji od magnum taj Pet 10 Jun 2011, 19:42

Sve se u vezi naših problema , manje više spominje , jedino licence odoše u neki budžak.
Zna li neko , ali ne da nas plaši kao malu decu, nego da kaže neku istinu o tome,šta je sa njima , i zašto se o tome totalno ućutalo !Pa ako neko stvarno nešto zna, neka se ne stidi da nas obraduje ili "obraduje"! skocko
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sub 11 Jun 2011, 00:39

Rek`o Djiki : "Nono!!"
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 11 Jun 2011, 00:41

Pa najbitniji je popust...moj Magnume...

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Sub 11 Jun 2011, 07:03

magnum ::Sve se u vezi naših problema , manje više spominje , jedino licence odoše u neki budžak.
Zna li neko , ali ne da nas plaši kao malu decu, nego da kaže neku istinu o tome,šta je sa njima , i zašto se o tome totalno ućutalo !Pa ako neko stvarno nešto zna, neka se ne stidi da nas obraduje ili "obraduje"! skocko

nesto sam nacuo o polaganju sertifikata a nakon toga i licence. kazu nece puno ni da kosta. ali pre toga spremaju cistke preko ne uradjenih estetskih i neplacenih dazbina.
i nemoj neko da mi se sad hvata za ovo, lepo sam napisao NACUO.
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sub 11 Jun 2011, 23:42

Licence su "kaparisane" dzabe pisete nisam odavde
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Ned 12 Jun 2011, 01:01

Ko ih je bre kaparisao?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Ned 12 Jun 2011, 01:33

I ovde jedno UH!
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Ned 12 Jun 2011, 08:54

maradona ::Ko ih je bre kaparisao?

Ma ja to onako, ali misljenja sam da mi tu nemamo sta da trazimo, kad dodje vreme samo ce da nam kazu : " Mrs!!"
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Ned 12 Jun 2011, 14:04

i ja mislim da si u pravu...vidi se da si odrastao na taksiju...he he.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pon 13 Jun 2011, 00:55

A vidi ovo, kao nema veze sa licencama...suska se da je "na tapetu" zakon o privrednim drustvima (ili slicno)..jedan od clanova - tacaka ili cegavec kaze nesto u fazonu: Iz privrednog registra BRISACE se privredni subjekt kome je poslovni racun u blokadi duze od 2god. - mozda ovaj rok i nije tacan ali nije bitno, odredjeni broj kolega ispunjava ovaj uslov - tako da taxi dozvola ode cao zdravo...taman da se spusti br. na jedno 4500-5000 hiljada...a ondaK tender iz gradske skupstine za licencu..paranoisem ili...?
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh