Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Euro 3

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Euro 3

Počalji od Moravac taj Uto 19 Maj 2009, 19:06

Sta reci!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 19 Maj 2009, 21:49

Po običaju iskenjava nam se za vrat!
Zlatane,tebi nije problem da odeš do postojbine KK.Samo im još malko podigni "mesečnu pretplatu" i kad se to pomnoži sa brojem tvojih članova (6.000) dolazi se do Kunta Kinteove tetke i ostalih članova porodice.A što pritom i sami BTV taksisti odlaze u rang Kunta Kintea,,,,,,,pa to je njihov problem-ima još toliko udruženja,široko im polje! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 19 Maj 2009, 21:57

Pravo u centar..
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Uto 19 Maj 2009, 22:11

Saraj malo!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 19 Maj 2009, 22:40

Ne go micam ! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

euro 0 i 1 = 35din km, euro 2,3 i više 38 din km i to je to!

Počalji od zlaja taj Uto 19 Maj 2009, 23:39

Ako ste taksista u Beogradu, ti "Magnume" to svakako nisi, prelazite prosečno od 50 000 km do 60 000 km godišnje i pazarite bruto od 1 500 000 dinara do 1 800 000 dinara godišnje.
1/3 od celog pazara svakako nosite kući,
1/3 su vam redobni rashodi i amortizacija vozila i
1/3 su vam svi ostali troškovi koji pravite na ovaj ili onaj način!
Prema tome nemojte više da mi objašnjavate da ste robovi ili da ste diskriminisani u odnosu na sve ostale radno sposobne Srbe! Pokušajte npr da smanjite redovne troškove rada i budite svesni da je taksi delatnost jedinstvena po mnogo čemu i u tome uživajte!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS to što na žalost morate da radite 6 ili 7 dana u nedelji....250 i više sati mesečno....što imate jako malo vremena za sebe i svoju porodicu to je zaista bez veze,.... ali šta tu može da se radi takav je život u 21 veku! I da ne filozofiram da li znate koliko zaradi taksista u Novom Sadu, Podgorici, Sarajevu, Skoplju ili Sofiji..... mnogo mnogo manje!

Poslednji put izmenio zlaja dana Sre 20 Maj 2009, 06:03, izmenio ukupno 4 puta

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Uto 19 Maj 2009, 23:43

Није баш добра та математика...
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U efektivnom radu 500 dinara sat to je ono što sigurno imaš!

Počalji od zlaja taj Uto 19 Maj 2009, 23:55

Slave385 ::Није баш добра та математика...
Ako radiš 2500 sati godišnje bilo koji sličan drugi posao u Srbiji nećeš imati više od 6000 evra neto platu na godišnjem nivou! Ne zaboravi takođe da svi vi kako sednete u auto tako ste na poslu, dok drugi na žalost putuju autobusom ili taksijem da slučajno ne zakasne.....Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Ne želim da kažem da vam je super ali jasno je nije toliko loše koliko kukate!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sre 20 Maj 2009, 00:19

Nemoj molim te vise da govoris koliko nam je dobro.Ispadosmo svi slepi pored ociju.Svi osim naravno tebe.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 43
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 20 Maj 2009, 00:43

Nego kada pocinje sa radom GPS? Ugradiste li ih dosad. Bice zanimljiva iskustva.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 20 Maj 2009, 07:34

to što na žalost morate da radite 6 ili 7 dana u nedelji....250 i više sati mesečno....što imate jako malo vremena za sebe i svoju porodicu to je zaista bez veze,....
Da, bezveze je 100 %
Najbolje i da kuci ne idemo, da spavamo u kolima, da pare kuci saljemo postom i drzimo slike dece ispred volana da ih ne zaboravimo a sve zarad euro 3-4 standarda i keshiranja para u jevrejske banke. Imam osecaj da su oni i gurali taj projekat jer se zna da taksisti NEMAJU para za nov ili noviji auto osim na kredit, a da nema nas koji te kredite trazimo i uzimamo banke nebi ni postojale.
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 20 Maj 2009, 21:39

zlaja ::
Slave385 ::Није баш добра та математика...
nije toliko loše koliko kukate!
Ja sam vec jednom da predlog da malo sednes u jednog pikasa i da provedes malo vremena na ulici sa tasterom u ruci, mislim da ce 7 dana biti sasvim dovoljno. Pa nam ispricaj svoja iskustva iz tog ugla, ovako iz neke tvoje perspektive nije bas reprezentativno pricati o taxi biznisu.
PS. Ni ja ne komentarisem marketing, jer ga u zivotu nisam radio.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 20 Maj 2009, 23:59

Što se tiče mene ,dragi Zlajo,sasvim si u pravu.Zadnjih desetak godina sam najmanje taksista u ovom našem selu!Ali i pored toga sam ja duže taksista nego što si ti gazda BTV. A obzirom da sam kao i ti iz ovog sela smatram da imam pravo da "turim" i svoju reč,da ne kažem mišljenje.Tvojom tvrdnjom da čim sedneš u kola odmah radiš uverio bi nekoga siradžiju iz Antverpena da u našem selu samo čekaju da taksista uđe u auto i odmah se bacaju na njega.Možda ne znaš ali objasniću ti -da bi taksista seo u taksi mora neko da PLATI auto,kad se upali motor mora neko da PLATI gorivo,o dozvolama i porezima ne želim da pričam,da bi konkurisao za vožnju mora isti taj neko da PLATI stanicu,naravno,ako taj neko pre "štipanja" PLATI tebi smenu,,,,,A njegov prvi komšija seda u bus sa pretplatnom kartom za koju je DOBIO pare,(pod uslovom da ih nije popio pa se sad švercuje),odlazi u kancelariju,halu, servis koji je DOBIO,staje za strug,kompjuter,espreso mašinu,koju je DOBIO i na kraju meseca ili na petnaest dana DOBIJA neku,kakvu-takvu,ali još uvek sigurniju crkavicu nego onaj sa početka priče koji i dalje po tvom savetu sedi ispod balkona u kolima i još uvek čeka mušteriju.
Vrlo poštujem i pozdravljam tvoj trud i rad i kao što reče Kica iznad mene ,neki ljudi rade izvanredno jedan posao a drugi malko slabije.Kao što sam rekao i priznao,veliki si vizionar taksi biznisa i sasvim si u pravu za mnoge stvari,ali ti nisi od onih što idu daleko u budućnost-u ovoj našoj Srbijici ti ideš daleko ispred našeg mentaliteta,naših naravi a bogami i naše vlade!
bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PRINC taj Čet 21 Maj 2009, 06:29

Anketa: "Da li su londonski taksisti čuli da u Švajcarskoj taksisti imaju ugrađene tahografe u svojim vozilima?"

PRINC
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 14.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Čet 21 Maj 2009, 12:27

Auh Zlajo,dooobar si matematicar.U Skoplju zaradjuju vise od nas a za ostale ne znam.A koliko vlasnici frekvencija zaradjuju u okruzenju vise ili manje? bounce bounce
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 450
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pet 22 Maj 2009, 15:19

u Srbiji nećeš imati više od 6000 evra neto platu na godišnjem nivou!
Kako bih Vas g.Zlajo demantovao u vasim pricama i tvrdnjama o visini zarade koju uzimaju taksi vozaci u Bgd. predlazem jedan vid opklade.Ako ste toliko cvrsto ubedjeni u vasu matematiku i dobar proracun.
Predlazem:
-Da radno vreme bude kao i kod svakog normalnog zaposlenog u nekoj fabrici a to je sistem 12-24-48.Nema subota,nema nedelja,nema praznik,nego kako ti radno vreme zapadne.Po ovom sistemu rade sve javne i komunalne sluzbe koje dezuraju 24h(vatrogasci,policija,hitna)
-Tvoj auto(obavezno standarda Euro 3-4) i odrzavanje istoga u estetskoj i tehnickoj ispravnosti.
-Tvoje gorivo (po izboru gas ili dizel)
-Da vozacu uplacujes redovne poreske obaveze kao i doprinose(socijalno,penziono...)
Ugradnjom GPS-a ces imati uvid u svaki metar kretanja vozila.Tacno ces znati kada je vozilo sa strankom,a kada je slobodno.Moci ces vozilo da upucujes na sve zahteve stranki.Po obavljenoj voznji ce moci da ti se javi visina naplate(da bi znao koje su naplate sa a koje bez popusta).Vozilo se krece od stanice do stanice.Ne biraju se kratke ili duge voznje,sve se uzima.Gde ses bolji sistem za stranke.
Pitanje je: koliko si spreman da platis(das platu)za takav sistem rada i te uslove a da budes na onome sto tvrdis o visini taksi primanja?
Ako sam nesto propustio,ili je neostvarljivo samo reci,ispravicemo dogovor.Poziv na opkladu je otvoren.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Pet 22 Maj 2009, 19:00

Godina ima 365 dana. Dnevno spavash 8 sati, sto godishnje iznosi 122 dana.
Ostaje 243 dana. Dnevno imash 8 sati odmora, sto iznosi dodatnih 122 dana.
Ostaje 121 dan. 52 dana godishnje su nedelje kada se ne radi, pa ostaje 69 dana. 52 dana godishnje su subote kada se takodje ne radi, pa ostaje 17 dana. Dnevno imash pola pauze sto godishnje iznosi 7 dana. Ostaje 10 radnih dana.
9 dana godishnje su praznici te ostaje jedan radni dan. Taj dan je 1. maj, praznik kada se takodje ne radi.
Statistika je Cudo a realnost sasvim nesto drugo.
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Pet 22 Maj 2009, 20:24

A tema je E3 i E4!!! Od koje pojedinci vesto beze! Hoce li neko zvanicno da nas obavesti da smo ispali ovce ili cemo to otkrivati pojedinacno na estetskom pregledu!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Sub 23 Maj 2009, 00:29

Ne znam da li je trač ili istina, ali priča se po stanicama da od uredbe nema ništa, tj. da su neki koji su ovih dana odradili estetski dobili informaciju da vozila preko 15 godina starosti mogu da se koriste do 1. Jula, a posle toga moraju da budu ispod te starosne granice, što znači možeš da voziš kantu maximalno staru 15 godina. A ko nas je terao da ulazimo u kredite i da kupujemo euro 3-4? Verovali smo gradskim vlastima?

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 296
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dosta ljudi je već prošlo kroz sistem rada 50% : 50%.

Počalji od zlaja taj Sub 23 Maj 2009, 06:25

struja ::Pitanje je: koliko si spreman da platis(das platu)za takav sistem rada i te uslove a da budes na onome sto tvrdis o visini taksi primanja?
2,5 evra sat! Bakšiš je tvoj, i naravno bonus svakog dana, nedelje, meseca ili godine za ostvaren plan. Naravno godišnji odmor u prvoj godini od 22 radna dana i bolovanje kad si bolestan! Nema tu mnogo filozofije, nema sedenja na kafi kad posla ima najviše, nama jurcanja po gradu u potrazi za poslom, nema šetnje po radnjama i završavanaja privatnih obaveza i nema kombinacija da radiš kad tebi najviše odgovara (uvek noću, dvokratno, trokratno ili već)! Ja sam naravno potpuno svestan da to nisu neke naročite zarade ali plate od 450 do 550 evra su realnost u Beogradu. Prema tome ako si se preračunao i ovo ti odgovara, dobrodošao!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Malo je pravih profesionalaca u ovom poslu!

Počalji od zlaja taj Sub 23 Maj 2009, 06:38

magnum ::....Ali i pored toga sam ja duže taksista nego što si ti gazda BTV....
Bez ikakve želje da te vređam ili ponižavam, ali moj stav je da ti i kad si bio taksista to nisi bio. Jer ti si zaista potpuno drugačiji od većine taksista koje sam upoznao u nazad četiri godine. I prema tome rećiću ti: Ti nemaš nikakvu realnu zajedničku crtu ili vezu sa ovim taxiforumom osim da se zajebavaš i sprdaš!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Sub 23 Maj 2009, 12:13

Evo sada mozemo da naucimo i kako pravi taxista izgleda,ponasa se i misli ako gos-n matematicar bude voljan da nam objasni !
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 450
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Sub 23 Maj 2009, 14:26

Najbolja mu je ona na kraju "pozdrav Zlaja Very Happy "! Ne bi da budem zastupnik g. Zorana (magnuma), ali on je, kao i vecina starih taksista, od ovog posla veoma uspesno izdrzavao, skolovao podigao svoju decu! Vecina je vozila mercedese i gradila kuce. Svake godine su isli na letovanje a poneko je znao i da zimuje! A onda ste se pojavili vi profesionalci! Sada taksista vozi marelu, stilo, dacie, radi 16h, more gleda na TV-u, stidi se da kaze cime se bavi jer ga svi tretiraju kao klosara, itd,itd,itd!!! A tema je EURO 3, koji vise nije obavezujuci!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

OK, da ne dužimo, za sve sam ja kriv!

Počalji od zlaja taj Sub 23 Maj 2009, 16:53

Moravac ::....Sada taksista vozi marelu, stilo, dacie, radi 16h, more gleda na TV-u, stidi se da kaze cime se bavi jer ga svi tretiraju kao klosara, itd,itd,itd!!! A tema je EURO 3, koji vise nije obavezujuci!
Nisu taksisti jedini koji su ... nadrljali! Ja znam da se vama sve smučilo ali tako je svima. Naravno vi će te reći ali šta to ima veze s nama i kakva je to za nas uteha što nikom nije dobro?
Smučili smo se svi svima pa se vrtimo u krug! Jedina je šansa u toleranciji i strpljenju.... našim dragim mušterijama, koje takođe grcaju u kreditima, stalo je do kvaliteta i naravno niske i pristupačne cene. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Pravi taksista je gospodin čovek!

Počalji od zlaja taj Sub 23 Maj 2009, 21:29

ramplinstinski ::...ako gos-n matematicar bude voljan da nam objasni !
Pravi taksista je:
1.) kulturan (nikad ne psuje) i opušten (nikad ne žuri)
2.) redovan prema svim svojim obavezama (kako prema svojoj porodici tako i prema državi) nema glavobolju i tenziju.
3.) već u dobrom automobilu, pre svega zbog sebe...
4.) bez poroka u životu (ne puši i ne pije) pa tako i vozi bez prekršaja u saobraćaju.
5.) i vozač beogradskog 9801 taksija!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sub 23 Maj 2009, 21:44

Znaci da 80% nas uopste nismo taxsisti. clown
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Sub 23 Maj 2009, 21:44

6.) ima kredit i mesecnu ratu od 280 e
7.) voli i ljubi svoga "gazdu" kao bliznjeg svog
8.) odobrava popust ma koliki on bio
9.) nosi dovoljno dugacke pertle (da kolege mogu da ga izvuku, znate vec odakle)
10.) naravno, vozac je BTV-a!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Sub 23 Maj 2009, 21:50

I ima GPS.Molim te nemoj da preskaces.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Moravac taj Sub 23 Maj 2009, 22:07

Ovo je pocelo zesce da me smara, a i da ponovim, tema je euro 3... itd.
Moravac
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 24 Maj 2009, 01:12

Upravo tako tema je euro 3.

Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Ned 24 Maj 2009, 01:55

...pa dobro, mora da se vozi euro 3
...ili ne? ...euro 4?
...pa ako hoćemo da budemo "gospodin čovek"
...a i pertle? ... bolje da ih ne nosimo, iz istog razloga iz kojeg ih panduri skidaju pritvorenicima
...bolje sprečiti nego lečiti
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 332
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 24 Maj 2009, 02:12

ne,tema je zašto E 3, a kamoli E 4? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 24 Maj 2009, 22:21

Kažu da niko ne sme da objavi da je uredba pala u vodu jer će krenuti da pljušte tužbe 😕

Poslednji izmenio Zokenzi dana Ned 24 Maj 2009, 22:27, izmenjeno ukupno 1 puta

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 24 Maj 2009, 22:24

zlaja :: Pravi taksista je:
1.) kulturan (nikad ne psuje) i opušten (nikad ne žuri)
2.) redovan prema svim svojim obavezama (kako prema svojoj porodici tako i prema državi) nema glavobolju i tenziju.
3.) već u dobrom automobilu, pre svega zbog sebe...
4.) bez poroka u životu (ne puši i ne pije) pa tako i vozi bez prekršaja u saobraćaju.
5.) i vozač beogradskog 9801 taksija!
Pozdrav Zlaja Very Happy

Pa meni samo fali da ispunim 5-ti uslov, pa da budem pravi taxista Embarassed

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 24 Maj 2009, 22:33

Bože šefe,što Vam je dupe jutros slano!?A i niste sinoć morali one feferone,sve mi oči krvave!?Ua,ua,ua,ua!
Šalim se,možda ću jednoga dana i JA da pređem u 9801 !
JEL' MI VERUJETE ? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 24 Maj 2009, 22:48

Zajedno, kada postane No1 u gradu, a do tada... 🇳🇴

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Pon 25 Maj 2009, 20:32

Пази, ни ја не испуњавам под 5... Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pon 25 Maj 2009, 20:37

Deco,otvorište mi oči.Pesma mog života je - ja baraba a ti si princeza!
Ja ispunjavam samo tačku tri! I baš mi je lepo.
Ne zaboravite ono:"Prvi bezgrešan, neka baci kamen!"Pa sad kažite ko huli i ko se s kim pokušava izjednačiti. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Pon 25 Maj 2009, 21:35

Ljudi lepo sam napisao da 80% nas i nisu taxisti.Samo se tako nazivamo.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 26 Maj 2009, 00:12

A može i tako! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 26 Maj 2009, 06:39

Zokenzi ::Kažu da niko ne sme da objavi da je uredba pala u vodu jer će krenuti da pljušte tužbe 😕
Zasto da ne
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 26 Maj 2009, 22:58

E tato sam ja u sindikatu ali o tom potom! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Uto 26 Maj 2009, 23:08

Pa ti si bre na izvoru informacija a cutis.Pa nisi fer. Wink
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 27 Maj 2009, 00:06

Isuviše je rano,mislim da ćemo morati negde da sednemo popijemo kafenu napravu i malko prodiskutujemo o svemu-uskoro! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od veljanoski taj Čet 28 Maj 2009, 18:27

Da li da kupujem kola sa euro 3 do 30 juna ili ne ,da li neko zna sta se dalje desava ako je uredba pala u vodu.Pozdrav kolegama
veljanoski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Godina : 44
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Čet 28 Maj 2009, 21:25

Teško pitanje,javi mi se na 063 608 199 bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Čet 28 Maj 2009, 21:56

Pusti telefon bolje da sastanemo u nekoj basti.I mene interesuje i ako imam e3.
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Čet 28 Maj 2009, 23:02

U subotu sam bez obzira na vreme ,na lađi oko podne,pa izvol'te na tam'!Biće dnohla vopi,a imam si i sokići i kisela voša!Kafa uračunata u konzumaciju! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 29 Maj 2009, 08:31

magnume, oduvek si bio cool ali stvarno imam neodloznih obaveza sory
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 29 Maj 2009, 22:59

pa da prebacimo za nedelju!?Ili kasnije,ima dana više nego kobasica-kako vi drugari kažete! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći