Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Euro 3

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Euro 3

Počalji od jerotije318 taj Pet 07 Nov 2008, 20:54

Ovih dana se prica po taxi stanicama kako je pala tj odlozenja uredba za euro 3 standard a niko ne zna pravu istinu. O cemu se zapravo radi i sta je istina ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Euro 3

Počalji od kiconix taj Pet 07 Nov 2008, 21:02

Obavesteni gosti nece da pisu o tome a neobavesteni koji su na forumu mogu samo da prenose glasine sa ulica.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 07 Nov 2008, 21:34

Sigurno je vrlo poverljivo i oznaceno kao "drzavna tajna" :lol:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maxiss taj Pet 07 Nov 2008, 22:03

Evo ja sam obavesten,a vlada 009 je i upucen!!Istina....sve do 2010g...a mooozda i dalje?????
maxiss
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sub 08 Nov 2008, 00:28

Verovacu samo ako informacija nije iz istog izvora kao statistika.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Odlaganje početka primene je SIGURNO, ali ne za dugo...

Počalji od zlaja taj Sub 08 Nov 2008, 08:00

.... Dragi forumaši, ne lupajte glavu i ne trošite vaše dragoceno vreme na kojekve abrove kad znate da imate mene koji će vas svakako objektivno o svemu obavestiti.
Juče je bilo veoma vruće u SVAKOM pogledu. Glasine, dezinformacije, pretnje, svađe-dranje, lupetanje itd su, po pričanju svih koji su juče prisustvovali tom veoma važnom sastanku u Sekretarijatu Privrede na 18 spratu, obeležile početak rada komisije pardon RADNE GRUPE za praćenje i unapređenje stanja u oblasti taxi prevoza grada Beograda..
Vi svi znate da ja u toj radnoj grupi ne sedim, pre svega zbog ULTIMATUMA Ace i Milivoja, ali sam o celoj stvari direktno informisan od gospodina Dejana Malog, gospodina Teodora Gaćeše i gospodina Branka Vitorovića kao i od svih Sekretara gradske uprave koji takođe sede u radnoj grupi.
Dakle radnom grupom presedava Dejan Mali član Gradskog Veća,
taksi predstavnici su pored Tedija Ace Milivoja i Miša Alo valjda kao neka zamena????,
kao predstavnik sindikata Nezavisnost tu je Branko Vitorović (član Pink taksija)
Sekretar za saobraćaj Dragoljub Đakonović,
Sekretar za inspekcijske poslove Vladan Luković,
Sekretar za upravu Milan Brkljač i
Sekretarka za privredu Tijana Jakšić.
Sve u svemu jasno vam je da je tu bilo mesta i za mene ali..... život tako surov, sreća tako retka a moja linija manjeg otpora omogućiće im da još malo (mislim na Acu i Milivoja) svojataju taksi profesiju i maltretiraju poštenog taksistu.
FINALNO ja sam SIGURAN da će posle svih ovih teških i mučnih godina zdrav razum i logika POBEDITI.
Nema vraćanja na staro, nema foliranja i razvlačenja i naravno nema POPUŠTANJA. Šta hoću da kažem, što je ujedno i tema ovog posta, odlaganje početka primene EURO 3 standarda SIGURNO će biti ali ne za više od 3 meseca i ne iz razloga koji se pominju na ulici...! Jedini razlog je da se kroz skupštinsku proceduru uvedemo u Zakon o prevozu u drumskom saobraćaji i da se jednom zauvek podvuče crta na sve poreske i druge reprograme u oblasti taksi preduzetništva. To vam je to.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

U laži su kratke noge!

Počalji od zlaja taj Sub 08 Nov 2008, 08:13

maxiss ::...a vlada 009 je i upućen!! Istina....sve do 2010g...a mooožda i dalje?????
Taj gospodin Vlada 009 je ZAISTA MNOGO MNOGO upućen samo ne znam u šta? U SPLETKARENJE I GLUPIRANJE kao i njegov GAZDA?
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Lepo rečeno ali nažalost važi za sve informacije....

Počalji od zlaja taj Ned 09 Nov 2008, 08:18

kiconix ::Verovaću samo ako informacija nije iz istog izvora kao statistika.
Lepo rečeno ali nažalost važi za sve informacije koje na ovaj ili onaj način stižu na ulicu.
KONKURENCIJA, KONKURENCIJA, KONKURENCIJA, KONKURENCIJA, KONKURENCIJA, KONKURENCIJA, i ko zna koliko puta mogu da kažem uvek će biti tako. Mi smo svi jedni drugima trn u oku (mislim na realnu konkurenciju taksi asocijacija) i sigurno ne biramo reči i ne igramo u rukavicama da bi smo stigli do boljih tržišnih pozicija. Nažalost mi smo svi još uvek taoci starog sistema u kojem je bilo normalnije pljuvati i vređati drugog a ne isticati sebe i hvaliti svoj rad...npr u toj gore komisiji Mr Milivoje, Mr Aca ili nesretni Miša Alo ne kažu:
Pa taj čovek pošteno i hrabro investira i ima već sada taksi asocijaciju od 700 ljudi i jedini beleži konstantni rast unazad 3 godine,

nego će reći:
SVETI NAM SE, UZIMA NAM ČLANOVE na KVARNO, DUGUJE MI PARE, OTKIDA TAKSISTIMA DEO ZARADE gaseći II tarifu, REKLAMIRA se PREVIŠE - PERE PARE, LAKO je NJEMU on je tu postavljen da nas uništi i da preda posao TAJKUNIMA....
itd da ne nabrajam više.
Najnovije je da Miša alo na početku tog sastanka u petak plasirao dezinformaciju da sam ukinuo smenu i da nema ništa od Euro 3 odluke.... a i stina je da sam rekao da od 1. januara stavljamo NOVU jedinstvenu tablu za sve tri moje taksi asocijacije i da svi koji nose novu modernu interaktivnu display tablu www.taxi-ad.de moraće da voze vozila po standardima taksi odluke....i naravno ako je na njoj komercijalna ili naša reklama neće plaćati članarinu.
Ja stvarno ne mogu da razumem male taksi asocijacije kako ne shvataju da im je Miša Alo taksi najveći promašaj u toj komisiji, za Acu i Milivoja je besmisleno da i komentarišem, a Tedi i Branko su pun pogodak jer se nadograđuju i rade kao jedan za našu stvar.
i na kraju šta reći a ne zaplakati, ko preživi pričaće.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Da ne zaboravim. Na aerodromu se događaju pozitivni pomaci i siguran sam da će mo uskoro proterati lopove....nadovezujem se na gore napisano jer odlično znam da su i oni redovni gosti na ovim postovima.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 09 Nov 2008, 16:54

Na aerodromu se događaju pozitivni pomaci i siguran sam da će mo uskoro proterati lopove.
Iz tvojih usta u Bozje ushi
odlično znam da su i oni redovni gosti na ovim postovima.
O tome sam vec pisao tj ako se secate da sam u jednoj temi pitao ko nam je to stalni gost Cool;
a i stina je da sam rekao da od 1. januara stavljamo NOVU jedinstvenu tablu za sve tri moje taksi asocijacije i da svi koji nose novu modernu interaktivnu display tablu www.taxi-ad.de moraće da voze vozila po standardima taksi odluke....i naravno ako je na njoj komercijalna ili naša reklama neće plaćati članarinu.
Verujem da ce MORATI i ostali da se ugledaju na tebe zbog smene Cool;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Meni stvarno nije jasno iz kog si ti filma?

Počalji od zlaja taj Ned 09 Nov 2008, 17:02

vlada 009 ::Prosto neznam sto Vas sve toliko boli sto je statistika Maxissa takva kakva je,pa ljudi ko hoce moze je prihvatiti a ko nece i nemora.Sto tu pise stoji,nisu svi taxisti ovde na forumu pa ce sutra ujutru oma da se upute i naprave red ispred kancelarije Maxissa da bi uzeli tablu(a mozda i gresim ).Koliko sam ja shvatio ovo a i Zlajinu matematiku mislim da se on mozda i uplasio za svoje clanstvo(posto je iz 9801 prelaze ljudi u maxiss).
Ovo sve si lepo rekao i ne bih komentarisao.
vlada 009 ::Sto se tice najboljeg taxija u gradu procitah da gospodin Zlaja sebe svrstava u sami vrh tabele(mislim na 9801),evo obecanja gosn Zlajo sa moje strane a ono glasi ''postaracu se da na ulicama grada medju taxistima 9801 napravim anketu koja ce nositi naslov ''gde vi taxisti BTV vidite sebe na listi najbiljih asocijacija u gradu i koja je najbilja asocijacija u gradu'' pa cu vama svima da pustim na forumu rezultat ankete....
Najlepše te molim da tu anketu i sprovedeš i nemoj da trošiš previše vreme na filovanje i peglanje rezultata, nama će i ovako i onako sve biti jasno.
I za kraj VELIKI POZDRAV tebi dragi Vlado 009 i tvom gazda Neši ali vodi računa da je on taj koji je meni rekao da će mi trebati bar 7 godina da postignem to što je on imao pre 4 godine. Pitaj ga molim te sada gde smo mi to danas u odnosu na te njegove prognoze a zamoli ga i da ti da procenu gde će mo biti 2012 godine?
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

čitam,pratim,

Počalji od magnum taj Ned 09 Nov 2008, 23:48

i došao sam do zaključka sa svojih 52 godine:ako se ikada vratim na ulicu,onako izozbiljski,dolazim Zlajo kod tebe.Ne samo zato što iz tvojih redova koje pratim vrlo savesno,kao i sve ostale uostalom,vidim ozbiljnost,nego i zato što,moram priznati,ne vodiš računa samo o sebi nego i o svojim ljudima.Živ nisam, da dođem na aerodrom i da tamo ne sretnem nikakve Otrove,Živce i ostale "fine" kolege!
Da ne bude zabune,u žicu se uopšte ne razumem,pa čak ni u žargon!Znam gde je Mlekara i gde je Recepcija jer tamo često čami moj sin Konj.Sve statistike ovoga grada menjam za čašicu razgovora.Probajte i vi,dobre moje kolege tako nešto a da jednom u životu ne bude ona, "Svaki Ciga svoga konja hvali ". bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re:čitam,pratim

Počalji od bobrda taj Pon 10 Nov 2008, 01:27

magnum
Sve statistike ovoga grada menjam za čašicu razgovora
Amin Smile
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 45
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

kalif umesto kalifa ili ...

Počalji od bobrda taj Pon 10 Nov 2008, 01:59

Ajde ti Zlajo nama reci,šta bi bilo da si i ti u toj radnoj grupi?Da li bi se to osetilo na ulici i kako?Da li želiš da pomogneš svom udruženju ili svima nama?!
Ti možes da napraviš kritičnu masu jer realno 80% taxista je zamenilo automobile.Znači ako nas ubediš da će nam biti bolje,ja ću prvi da izadjem na ulicu a verujem da bi nas bilo još dosta.Platiš par novinara da naprave priloge i ko zna šta bi se dogodilo.Kažu da je Đilas savršeno upućen u situciju na ulici.
E da i koja je to naša stvar(ovde isključujem euro 3 uredbu)?!Zaista nisam upućen 🇳🇴
bobrda
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 118
Godina : 45
Datum upisa : 15.03.2008

http://www.parrotafactory.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 10 Nov 2008, 06:38

I za kraj VELIKI POZDRAV tebi dragi Vlado 009 i tvom gazda Neši ali vodi računa da je on taj koji je meni rekao da će mi trebati bar 7 godina da postignem to što je on imao pre 4 godine. Pitaj ga molim te sada gde smo mi to danas u odnosu na te njegove prognoze
Taj odgovor neces dobiti. Da nije divljaka koji su u Maksisu gazda Nesa bi verovatno na nekoj pijaci prodavao paradajz :lol:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 10 Nov 2008, 11:07

Imam samo dva pitanja na koje bih hteo da cujem odgovor od g.Zlaje.Sta bi se promenilo u strukturi taksija,i kakve bi vode tekle da se on kojim slucajem nasao na mestu umesto npr.Alo Mise i sta se to konkretno sprema za aerod. i kada ce to poceti?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 10 Nov 2008, 19:04

sta se to konkretno sprema za aerod. i kada ce to poceti?
Ni ovaj odgovor verovatno neces dobiti. Za sve ono sustinski sto nas zanima necemo znati :|
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

EURO 3

Počalji od neobavešten399 taj Pon 10 Nov 2008, 19:06

Bravo Zlajo,ti si pravi čovek na pravom mestu da je više takvih u taxi-ju davno bi prevazišli pitanja koja
su decenijama eviudentna kao bolna pitanja taxi sluzbe...vozilo je osnovno sredstvo za rad ,jeste-nije,
nabavka vozila,rez.delova ,goriva imaziva,guma itd.bez carine iporeza ,licenca,divljaci ,itd. itd.
samo napred imaš našu podršku,ljudi kojima je taxi osnovni izvor prihoda :| neobavešten 399
neobavešten399
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 17
Datum upisa : 10.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVAKOM SVOJE!

Počalji od zlaja taj Pon 10 Nov 2008, 21:42

bobrda ::Ajde ti Zlajo nama reci,šta bi bilo da si i ti u toj radnoj grupi?Da li bi se to osetilo na ulici i kako?Da li želiš da pomogneš svom udruženju ili svima nama?!...
struja ::Imam samo dva pitanja na koje bih hteo da cujem odgovor od g.Zlaje.Sta bi se promenilo u strukturi taksija,i kakve bi vode tekle da se on kojim slucajem nasao na mestu umesto npr.Alo Mise i sta se to konkretno sprema za aerod. i kada ce to poceti?
1.) Ološi, mangupi, foliranti i lopovi napolje iz taksi profesije.
2.) Manje radnih sati i pređenih km sa većom bezbednošću i manjim traumama.
3.) Gradu i našim mušterijama kvalitetniji i bolji taksi prevoz a nama bolja i veća NETO zarada.
jedno rečju SVAKOM SVOJE!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Aerodrom je još koji dan VOJNA TAJNA

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 11 Nov 2008, 05:56

PS Aerodrom je još koji dan VOJNA TAJNA
Pa tako kazi, da te ceo svet razume. Nemam vise pitanja clown
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od drdr taj Uto 11 Nov 2008, 15:43

[/quote]1.) Ološi, mangupi, foliranti i lopovi napolje iz taksi profesije.
2.) Manje radnih sati i pređenih km sa većom bezbednošću i manjim traumama.
3.) Gradu i našim mušterijama kvalitetniji i bolji taksi prevoz a nama bolja i veća NETO zarada.
jedno rečju SVAKOM SVOJE!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Aerodrom je još koji dan VOJNA TAJNA[/quote] pod 1.tako je Zlajo
pod 2.tako je Zlajo samo mi nije jasno kako manji broj radnih sati (sto i jeste nasa zelja--manje sati radim--manje km prelazim-- vise zaradjujem) --kako usaglasiti sa potrebama grada i koliko treba da bude nas taXista
drdr
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 109
Datum upisa : 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 12 Nov 2008, 10:40

Naslucuje li se ovde i povecanje cena taksi usluga,s obzirom da GSP podize cenu prevoza.A sto se tice otkrivanja vojne tajne,mislis da to bude na prepad,da se mangupi ne pripreme i povuku.Pa ne resava se to preko noci,vec sistematski.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 12 Nov 2008, 10:55

Koliko sam ja informisan od vece cene bar skoro nema nista.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 12 Nov 2008, 11:14

Na ovom forumu prvi put cujem o novim cenama. ZABORAVI Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Osecam se prozvanim ,Admine izvini moram.

Počalji od vlada 009 taj Sre 19 Nov 2008, 22:50

Postovani gospodine zlajo,
vidim da smo ti NESA i ja trn u oku,moram da ti napisem da Gazda NESA nece nikada uraditi sledece:kupovati automobile po spaniji i to blindirane vec ce svoju firmu steviti pod hipoteku ili zalozno pravo da bi njegovi clanovi dosli do novih automobila po povoljnim uslovoma otplate i time resili svoj problem oko Eura 3-4,nikada nece svojim clanovima prezentovati kako ima frekvencu a nema je .Elem kada smo kod frekvence da te pitam nesto?Juce sam posetio prostorije RATEL-a(posto sam dostavio uplatnice na iznos od 60.000e)i cisto se informativno raspitao koliko udruzenja i preduzeca ima dozvolu za frekvencu.Evo rezultata:nijedno udruzenje nema a od preduzeca samo PINK,MAXISS i TAXIBEL prema ovoj informaciji iz RATEL-a gde ste vi g.zlajo.Moracu i forumase da obavestim o tome ko je glavni miner na svim sastancima u gradu sto se tice taxi sluzbe u gradu.Posto sam predstavnik Maxis taxija na sastancima vezanih za taxi u gradu (jedan sam od redovnijih)niti jedan sastanak nije prosao da ga vi gos-n zlajo niste minirali sa vasim dijagramima o razno raznim glupostima i praznim pricama.Nemojte vise ko boga vas molim da spominjete i Gospodina Dejana Malog niti Gospodina Gradonacelnika jer oni za vas nisu ni culi(pardon mozda zato sto ste vlasnik BTV pa vas ima u APR-u.Sto se tice dozvola za frekvencu ako insistirate postavicu j e na ovom postu da bi se svi uverili ali vas molim da tako i vi postavite na istom.I samo jos ovo,imate pozdrave od Vracka.Srdacan pozdrav za vas zlajo,a ADMINE jos jednom izvini,pozdrav za sve na Forumu.
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 57
Godina : 53
Datum upisa : 07.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ko te zna razumeće šta pišeš!

Počalji od zlaja taj Čet 20 Nov 2008, 07:36

vlada 009 ::Postovani gospodine zlajo,.....
Ko te zna razumeće šta pišeš, a ko te ne zna ja ću mu reći: Ti si druže samo jedan VELIKI LAŽOV, mnogo NESREĆAN i ZLONAMERAN ČOVEK i nadsve samo MNOGO TUŽAN što vaš brod tone. Ja naravno tebi i Neši, koji je još veća LAŽOVČINA od tebe, nemam šta da se pravdam. I još jednom, molim te prenesi i Neši, ja se NE PLAŠIM KONKURENCIJE.
I za kraj molim vas sve: NE NASEDAJTE na ovakve i slične provokacije jer to je samo deo prljave tržišne utakmice u kojoj se svi zajedno nalazimo.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 20 Nov 2008, 08:28

Gazda NESA nece nikada uraditi sledece:kupovati automobile po spaniji i to blindirane vec ce svoju firmu steviti pod hipoteku ili zalozno pravo da bi njegovi clanovi dosli do novih automobila po povoljnim uslovoma otplate i time resili svoj problem oko Eura 3-4,nikada nece svojim clanovima prezentovati kako ima frekvencu a nema je
Ali ce zato prvi dati popust na tel poziv i primorati sve ostale da ga daju, prvi ce primiti svakog divljaka nepitajuci ga dali uopste ima i vozacku dozvolu, dozvolice pojedincima da pojacaju stanice, nekima progledati kroz prste za turbinu........ sve sve samo da bi opstao u ovoj taxi utakmici ne birajuci sredstva. Ne poznajem tog gazda Nesu ali slusam godinama o njemu price pa nek je SAMO 10 % istina ne treba vise. Prica se svasta a gde ima dima ima i vatre Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Čet 20 Nov 2008, 20:52

jerotije ::
Gazda NESA nece nikada uraditi sledece:kupovati automobile po spaniji i to blindirane vec ce svoju firmu steviti pod hipoteku ili zalozno pravo da bi njegovi clanovi dosli do novih automobila po povoljnim uslovoma otplate i time resili svoj problem oko Eura 3-4,nikada nece svojim clanovima prezentovati kako ima frekvencu a nema je
Ali ce zato prvi dati popust na tel poziv i primorati sve ostale da ga daju, prvi ce primiti svakog divljaka nepitajuci ga dali uopste ima i vozacku dozvolu, dozvolice pojedincima da pojacaju stanice, nekima progledati kroz prste za turbinu........ sve sve samo da bi opstao u ovoj taxi utakmici ne birajuci sredstva. Ne poznajem tog gazda Nesu ali slusam godinama o njemu price pa nek je SAMO 10 % istina ne treba vise. Prica se svasta a gde ima dima ima i vatre Wink

Bravo, Jerotije-brate... 'Al si im odgovorio, svaka ti cast,upravo su to te stvari zbog kojih im se osipa clanstvo i zato su u panici pa se vise i ne kontrolisu sta pisu i pricaju. I ja sam jedan od onih koje je sve to pogadjalo pa sam septembra definitivno napustio brod koji tone.
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Godina : 51
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Čet 20 Nov 2008, 21:14

tomovicbgd
I ja sam jedan od onih koje je sve to pogadjalo pa sam septembra definitivno napustio brod koji tone.
Ajde da vidimo ko nam ljulja brodove i pravi talase :?: :?: :?:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 20 Nov 2008, 21:22

Bravo, Jerotije-brate... 'Al si im odgovorio, svaka ti cast,upravo su to te stvari zbog kojih im se osipa clanstvo i zato su u panici pa se vise i ne kontrolisu sta pisu i pricaju. I ja sam jedan od onih koje je sve to pogadjalo pa sam septembra definitivno napustio brod koji tone.
Da si jedini..... ostace im samo divljaci [dugmici] :lol: :lol: :lol:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

JOS SAMO OVO I ODOH SA FORUMA

Počalji od vlada 009 taj Čet 20 Nov 2008, 21:31

Naslov vam sve govori,vidim da ovaj forum pripada samo zlaji da bi ga vi tapsali po ledjima i hrabrili da nastavi a ja nevidim sta.Kakav to covek moze da bude kada u jednom trenutku nedaje podrsku Armusu i Bjelicu da nas predstavljaju u gradu a u drugom trenutku ih bodri i pozdravlja za sve sto su uradili.Samo dvilicna osoba(mislim na zlaju)moze da sam sebe nudi da bude clan radne grupe za licence i da se namece svojim prisustvom na sastancima i ometa rad radne grupe.Postovani forumasi moram da Vam napisem i da Vas obavestim sledece:
zahvaljujuci gospodinu Aci Bjelicu kolegama koji duguju porez je ponudjena varijanta(koja je usvojena)da ga otplate uz odgovarajuci otpis kamata,
zahvaljujuci gospodinu Milivoju Armusu produzena je uredba o uskladjenju vozila sa Euro 3 motorima i to do
30.06.2009.god.
Isto tako zahvaljujuci pomenutim osobama kao i gospodinu Tediju i Misi Alo(za koga zlaja tvrdi da nezna zasto je on u opste u toj grupi)vrlo smo blizu realizacije uvodjenja licence i kraja divljacima.Izvinjavam se gospodinu Braku Vitorovicu iz Sindikata Nezavisnost sto sam ga zamalo izostavio jer je covek svojim radom u vezi svega ovoga ulozio i sam sebe.Dakle nevidim gde je tu ovaj gospodin zlaja sto uvek i samo uvek plasira matematiku.Gospodine zlajo cega ste vi vlasnik ako nemate FREKVENCU i o kojim to vi divljacima pricate kada uredno dajete ispisnicu ti istim opsobama.
Postovani Jerotije,odgovor za tebe da nema divljaka u Maxisu gazda Nesa bi prodavao Paradajz na pijaci jue sledeci:nemoj da se ti sekiras za gazda Nesu on brate izgradi pola Knezevca a i sire.
Za gospodina koji je u Septembru napustio brod koji tone hvala mu jer takvi nisu ni potrebni Maxisu bili oni regularni ili divljaci ali cu se raspitati kosi i kako se zoves i znaj dokle god sam ja u Maxisu za tebe mesta nema.Pozdrav svim forumasima ja se trajno odjavljujem.Admine molim te da me obrises sa liste foruma.Hvala

Vlado ne vidim potrebu za brisanjem sa foruma i odlazenjem sa istog zbog jednog ne slaganja u misljenjima . Nastavi da se druzis i komentarises argumentima i molim te ne koristi reci pretnje tipa (((( \"ali cu se raspitati kosi i kako se zoves i znaj dokle god sam ja u Maxisu za tebe mesta nema \"))) jer stvarno ne vodi nicemu i nije potrebno ipak su to krupne i uvredljive reci !!
Taxi-ja
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Čet 20 Nov 2008, 21:41

Mislim da nema potrebe da se neko trajno iskljuci sa ovog foruma zbog sukoba misljenja i zbog podrske jednoj ili drugoj strani.
Ja recimo nisam dobro upucen u taksi desavanja i volim da procitam sve sto neko napise i samim tim se informisem o stanju u taksi delatnosti.
Volim da procitam Zlajine postove koliko volim da procitam i sve druge...nisam od onih koji ce da poveruju u sve sto neko napise i bas zato volim da cujem vise strana,istina na kraju uvek sama ispliva na povrsinu!
Zato mislim da niko ne treba da odlazi sa ovog foruma jer su i vasi postovi(Vlada 009)vredni citanja kao i bilo ciji sa ovoga foruma!
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Čet 20 Nov 2008, 21:45

alhemicar, potupuno se slazem sa tobom.
Pre svega niko ne treba da odlazi sa foruma i on upravo i postoji da se vide razlike, da se o istima diskutuje i da se vide pozitivne i negativne strane svakog uruzenja, misljenja, rada itd
Samo ne treba dozvoliti ovakvo vredjanje jer i u samom pravilniku to stoji. Svako ima pravo na svoje misljenje i treba da ga kaze ali bez da nekoga napada sa prostim recima, da daje nekakve epitete

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

admine

Počalji od magnum taj Čet 20 Nov 2008, 22:01

ovo nemaš " pravo " da obrišeš.Sine Vlado,Neša i ja se znamo još kad je mom rođenom bratu Saletu dao oznaku.Ti znaš nastavak priče.Ali,nisam zato ovde.Ovo ti javno lupam šljagu pred svima:slaviš sine Svetog Nikolu,on je između ostalog i zaštitnik svih nas,putnika i na vodi i na kopnu.Poštuješ ga , kao i sve ostale svece,siguran sam da ideš u crkvu,i pored svega se gordiš,sine.Očinski te,što bi rekao,Svetjejši Pavle, upozoravam i korim-ne gordi se,sine , ko si ti----DOK SAM JA U MAXISU--niščiji duhom,smrtnik kao i svi mi.Da je Čeda u blizini,,,,,o Miri da ne pričam.Trgni se,da te ja ne trgnem,a znaš da mi je zakonom zabranjeno da bijem desnom.
Moli te i voli,tvoj "otac",Magnum. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61

Nazad na vrh Ići dole

IZVINJENJE

Počalji od vlada 009 taj Čet 20 Nov 2008, 22:16

Izvinjavam se gospodinu koji je napustio"brod koji tone"na pretecim recima ali samo da vam napisem da me je pogodilo to sto je napisano sa njegove strane,jer ja sam jedan od osnivaca MAXISS-a jos iz vremena kada smo se odvajali od Naxi taxija i nemogu preci preko toga jer ovaj brod ce jos mnogo,mnogo,mnogo mora preploviti sa regularnima ili ne.Pozdrav svima i jos jednom izvini ti koji si se spasio da ne potones.
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Ostadoh duzan

Počalji od vlada 009 taj Čet 20 Nov 2008, 22:33

Moram da Vam prosledim informaciju sa danasnjeg sastanka da ce povecanje cena biti mozda vec iduce ili naredne nedelje o cenama cu Vas blagovremeno obavestiti.Poz............
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 20 Nov 2008, 23:01

Pomenuo ja povecanje cena,oni rekli:zaboravi.Neke stvari idu svojim tokom hteli mi to da priznamo ili ne.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 20 Nov 2008, 23:07

Uz svo postovanje 009 ali ja tebe znam jos od kad si bio 336, prema tome ne vidim cemu ovakvo pisanije. Koliko se secam i ti si pobegao iz tog Maxiss-a pa sad kad si se vratio ispade da je tvoj. Inace dosta nas je otislo iz tog preduzeca zbog raznoraznih razloga ali to ne znaci da smo svi umobolni. Ranije ste tezili da budete PINK a sada ste spali na ALFU. Jako mi je zao sto je Maxiss spao na te grane ali sta je tu je. Sve to nije razlog da se ne druzimo, razmisli, danas si u Maxissu a sutra ko zna gde, ipak to nije tvoja firma neko Nesina.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

ADMIN

Počalji od Admin taj Pet 21 Nov 2008, 00:00

vlada 009
vidim da ovaj forum pripada samo zlaji da bi ga vi tapsali po ledjima i hrabrili da nastavi a ja nevidim sta.

Postovani gospodine Vlado 009 ovaj forum ne pripada gospodinu Zlaji isto kao sto ne pripada ni vama. Forum ima par urednika iz tehnickih razloga da bi mogao da funkcionise i da pomogne kolegama ako ima nesto da im nije jasno.
Forum je kanalisan uglavnom na pitanje taxi sluzbe i na tome ce i da se zadrzi, poenta svih foruma na svetu je da se ljudi druze i informisu o odredjenim temama.
Sa svojim pisanjem vi predstavljate prvenstveno sebe (tek posle toga firmu ili necije preduzece). Tako i ako napisete nesto ne primereno samo ste sebi naneli stetu.
Taxi forum je tu da bi okupio taxiste i informisao ih o stvarima o kojima se samo cita po novinama ali kad sve vec bude gotovo i dogovoreno. Na sastancima prisustvuju vlasnici udruzenja/preduzeca i po neki predstavnik kao sto ste vi ispred maxissa kako kazete, zasto na tim sastancima nema obicnih taxista bar kao posmatraca.
Nikada vlasnici taxi udruzenja/preduzeca ne mogu da znaju sta je najbolje za taxistu, spominjete sindikat Nezavisnost interesuje me gde moze da se procita statut tog sindikata ko zastupa i koji je program, mene kao administratora jedinog taxi glasila u Srbiji interesuje zasto nemamo saradnju.
Postovani gospodine Vlado nemoj da padate u vatru i da nas napustate svako je dobro dosao na ovom forumu ako imate neku ideju kako bi omasovili forum ja bi vas rado saslusao sta imate da kazete.
Pozdrav za sve od Administratora
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 226
Datum upisa : 01.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

KAKAV SAM JA TO ČOVEK?

Počalji od zlaja taj Pet 21 Nov 2008, 07:44

vlada 009 ::Naslov vam sve govori,vidim da ovaj forum pripada samo zlaji da bi ga vi tapsali po ledjima i hrabrili da nastavi a ja nevidim sta.Kakav to covek moze da bude kada u jednom trenutku nedaje podrsku Armusu i Bjelicu da nas predstavljaju u gradu a u drugom trenutku ih bodri i pozdravlja za sve sto su uradili.Samo dvilicna osoba(mislim na zlaju)moze da sam sebe nudi da bude clan radne grupe za licence i da se namece svojim prisustvom na sastancima i ometa rad radne grupe.Postovani forumasi moram da Vam napisem i da Vas obavestim sledece:
zahvaljujuci gospodinu Aci Bjelicu kolegama koji duguju porez je ponudjena varijanta(koja je usvojena)da ga otplate uz odgovarajuci otpis kamata,
zahvaljujuci gospodinu Milivoju Armusu produzena je uredba o uskladjenju vozila sa Euro 3 motorima i to do
30.06.2009.god.
Isto tako zahvaljujuci pomenutim osobama kao i gospodinu Tediju i Misi Alo(za koga zlaja tvrdi da nezna zasto je on u opste u toj grupi)vrlo smo blizu realizacije uvodjenja licence i kraja divljacima.Izvinjavam se gospodinu Braku Vitorovicu iz Sindikata Nezavisnost sto sam ga zamalo izostavio jer je covek svojim radom u vezi svega ovoga ulozio i sam sebe.Dakle nevidim gde je tu ovaj gospodin zlaja sto uvek i samo uvek plasira matematiku.Gospodine zlajo cega ste vi vlasnik ako nemate FREKVENCU i o kojim to vi divljacima pricate kada uredno dajete ispisnicu ti istim opsobama....
Dragi Vlado, Nešin saradniče, ZAISTA ali ZAISTA sam mnogo deprimiran i tužan što si ti tako NESREĆAN i ZLONAMERAN pa sve ovo pišeš što pišeš....i ja nemam šta da ti kažem i zato se negde slažem sa tobom da je jako teško odgovoriti ili diskutivati sa ljudima koji ne žele da te čuju....ali bez obzira na sve odgovoriću ti!
1.) www.ratel.rs piše sve i sve je jasno. Ako imaš pitanja za mene lično moj telefon je 064-89 88 000 i izvoli javi mi se. Za sve ostale kojima nije jasno u čemu je fora a nisu našli na sajtu ratela objasniću.
a.) kada firma nosilac dozvole promeni ime, sedište ili promeni lokaciju bazne ili fiksne stanice gubi dozvole i radi sve iz početka. Po tom kriterijumu sve moje tri taksi firme (BTV 461 dozvola na II frekvencije, Palma-sada Poslovni 87 dozvola na jednoj frekvenciji i Inbaco 126 dozvola na II frekvencije) nisu usklađene ali je BESMISLENO reći da nemaju ama baš ništa.
b.) od 01. januara do 01. marta definitvno ću svim ljudima u mojoj firmi izdati nove dozvole uz nikakve vanredne izdatke preko osnovne članarine..... ovde bi mogao da prokomentarišem onih Nešinih 60000e za dozvole ali neću.
c.) ja sam u više navrata APELOVAO da kao esnaf-profesija ili jednostavno taksi činioci na tržištu zauzmemo zajednički stav po svim pitanjima pa tako i prema dozvolama za korišćenje radio frekvencija.
d.) pitaću te a i sve ovde prisutne: Za koju firmu vi znate da ima sve ispravne dozvole i tehničke preglede za bazne, fiksne i mobilne radne stanice? Narvno da niko nema sve ali eto BTV i Poslovni će uskoro imati.
2.) Ja sam juče bio, za razliku od tebe, na jučerešnjem sastanku u Pink-u konstruktivan, realan i po kasnijim komentarima svih prisutnih i potpuno racionalan i korektan. Sve sam dobro čuo otvoreno diskutovao, polemisao i predlagao. Šta si ti tamo radio i šta si čuo ja stvarno ne znam.
3.) Milivoje i Aca NISU moji predstavnici i zato sam insistirao da pratim sastanke radne grupe. I ako sam samo bio posmatrač (a predpostavljam da znaš da nisam redovan član samo zbog izričitog ultimatuma Milivoja Armuša) a ne redovan član RADNE GRUPE za praćenje i unapređenje taksi delatnosti u Beogradu vrlo sam pažljivo pratio njen rad i svojim sugestijama dao određeni podsticaj. Takođe još jednom naglašavam reč je o RADNOJ GRUPI a ne o KOMISIJI kako se često u taksi javnosti komentariše.
4.) I za kraj, a negde verujem da si na jučerašnjem sastanku zaista bio ti, sastanak je dobrim delom zahvaljujući samo meni protekao u osvrtu na ovaj koristan i za sve nas poučan taxiforum. Ja sam i dalje jedini taksi činilac koji je ovde na forumu sa vama, diskutuje i prenosi ama baš sve što znam i što vas i mene interesuje za dalji kvalitetan i brz razvoj taksi delatnosti u Beogradu.

POZDRAV SVIMA I SVE NAJBOLJE, Zlaja Very Happy

Poslednji izmenio zlaja dana Pet 21 Nov 2008, 07:48, izmenjeno ukupno 1 puta

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 21 Nov 2008, 07:48

Apsolutno se slazem sa adminom a zanimaju me odgovori na njegova pitanja koja verovatno NIKADA necu dobiti a to su
zasto na tim sastancima nema obicnih taxista bar kao posmatraca.
gde moze da se procita statut tog sindikata ko zastupa i koji je program,
i mojih par pitanja kao npr : ko je birao predstavnike sindikata, kada, gde i na koliko vremena a posto se predstavljas kao osnivac, predstavnik ili jbem li ga sta ispred MAXIX-a onda mi reci zasto gazda Nesa drzi toliko divljaka kada je vec [kako ti kazes] napravio pola Rakovice ? Jel to u interesu unapredjenja taxi sluzbe ili u njegovom licnom sitnosopstvenickom ? Po mojim ranijim postovima vrlo lako mozes uvideti da ja NE branim Zlaju i tvrdim da covek ima dosta dobrih ideja za dobrobit taxi sluzbe ali i gluposti i eksperimenata koje NIKADA necu shvatiti. Topla voda je izmisljena i sve ono sto on sada eksperimentise sa pravcem, popustima i drugo, to je neko vec probao. Nadam se da se ne ljutis na moja konkretna pitanja i da ces mi odgovoriti. Pozdrav i svako dobro - JEROTIJE

Ja sam i dalje jedini taksi činilac koji je ovde na forumu sa vama, diskutuje i prenosi ama baš sve što znam i što vas i mene interesuje za dalji kvalitetan i brz razvoj taksi delatnosti u Beogradu.
Hvala Zlajo, nije "bash-bash" sve ali ajde.....pozdrav i tebi
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

DOĆI ĆE I TAJ DAN, kad Jerotije bude naš ČLAN!

Počalji od zlaja taj Pet 21 Nov 2008, 07:55

jerotije :: Po mojim ranijim postovima vrlo lako mozes uvideti da ja NE branim Zlaju i tvrdim da covek ima dosta dobrih ideja za dobrobit taxi sluzbe ali i gluposti i eksperimenata koje NIKADA necu shvatiti. Topla voda je izmisljena i sve ono sto on sada eksperimentise sa pravcem, popustima i drugo, to je neko vec probao...
Dragi Jerotije, da poživimo još koju godinu pa će doći i taj dan da jerotije bude 317 ili 318 u 9801.
Pozrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 21 Nov 2008, 07:58

Zasto da ne. Nikad se ne zna sta nosi dan a sta noc ali za sada Pink. Interesi su u pitanju a ne ljubav prema Tediju [ili tebi]. Nadam se da se razumemo ? Pozdrav Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

9801 ili 9803 pitanje je sad.

Počalji od zlaja taj Pet 21 Nov 2008, 08:05

jerotije ::Hvala Zlajo, nije "bash-bash" sve ali ajde.....pozdrav i tebi
Pitaj KONKRETNO šta te muči?
jerotije ::Zasto da ne. Nikad se ne zna šta nosi dan a šta noc ali za sada Pink. Interesi su u pitanju a ne ljubav prema Tediju [ili tebi]. Nadam se da se razumemo ? Pozdrav Wink
9801 ili 9803 pitanje je sad. Cela stvar, kao što vidimo, svela se na te dve firme. Maxssis i Lux još uvek imaju neke šanse ali još neko kratko vreme . Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 21 Nov 2008, 08:11

Bas tako 9801 ili 9803. Maksis bi bio cak mozda i ispred 9801 ali s obzirom da sam vec napisao sta me boli kod njih
prvi dati popust na tel poziv i primorati sve ostale da ga daju, prvi ce primiti svakog divljaka nepitajuci ga dali uopste ima i vozacku dozvolu, dozvolice pojedincima da pojacaju stanice, nekima progledati kroz prste za turbinu........
govorim iskreno ljutio se ti ili ne !
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Odgovori i samo odgovori

Počalji od vlada 009 taj Pet 21 Nov 2008, 08:20

Zlajo sa tobom sam zavrsio i ne zelim vise da pisem o tebi i tvojim poslovima idi bre brate u Sloveniju ili Hrvatsku pa tamo siri svoju demagogiju,znaci zavrseno ovaj komp nece da pise vise zlaja.
Jerotije,Sindikat Nezavisnost iliti TVIAP(mislim da znas sta znaci)postoji dugi niz godina sto ti neznas jer da znas vec bi pristupio a ako neznas gde je raspitao bi se.Tu ljudi rade volonterski(pitaj i Branka Vitorovica)a kada se taxistima spomene uclanjenje u isti i da je mesecna clanarina samo 200dinara beze kao djavo od krsta.Sindikat pripreme svoj sajt koji ce oziveti posle Nove Godine i onda cete moci da postavljate pitanja i citati statut i sve sta je ovaj sindikat uradio za sve nas,a mnogo je uradio.Nebranis zlaju a vec te vidi kao 317 ili 318 u BTV?Ko razume svatice.Za pitanje sto si mi postavio za Gospodina Nesu reci cu ti samo ovo:zar ti nebi uradio isto sto i on pa lepo kada se nema za unapredjenja taxi sluzbe jednostavno sredstva iz tog dela prebacio na taxi a ne uzimao novac od drugih pa da te posle vijaju i prete(kao neki),drugo gospodin Nesa nije od tekvih ljudi da kada ga pozoves i vredjas ga ili pretis neide odmah u policiju i prijavljuje kao pretnju anonimus,asto se tice divljaka pa boze moj dolazi i taj dan D a to su licence pa kom opanci a kom obojci.Duzam sam Vam jos jednu stvar ato je:posle jucerasnjeg sastanka zlaja i ja smo malo procaskali i o Fprumu gde je njegova izjava bila da ovaj forum nemoze bez njega ctiram"mene nema ne forumu a oni salju postova pa gde je ,sto se nejavlja,mozda bira drustvo itd,itd"zavrsen citat.Po meni mnogo ste dozvolili mesetarenje ovog zlaje.Nadam se jerotije da sam uspeo barem malo da ti odgovorim na tvoja postavljena pitanja.Pozdrav
P.S
Sto se tice rang liste (reci cete da sam pristrastan ali nisam)br.1.PINK,2.MAXISS3.LUX pa onda vise i nije vazno koje posle njih.
vlada 009
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Mozda,ali samo mozda

Počalji od Dejan taj Pet 21 Nov 2008, 09:16

ako imate neku ideju kako bi omasovili forum ja bi vas rado saslusao sta imate da kazete.

Mozda bi moglo u dogovoru sa vlasnicima taxi udruzenja(9801,9803,Lux)da dvaput dnevno ide obavestenje preko mreze sa adresom foruma,ili odstampati par hiljada flajera dati ih clanovima foruma koji bi ih u toku nedelje podelili taxistima po taxi stanicama.
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 91
Godina : 49
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 21 Nov 2008, 12:49

Sindikat Nezavisnost iliti TVIAP(mislim da znas sta znaci)postoji dugi niz godina sto ti neznas jer da znas vec bi pristupio a ako neznas gde je raspitao bi se.
Pa vec je bilo dosta pitanja o tom sindikatu na ovom forumu i niko nije znao gde se nalazi, gde su mu prostorije, telefon itd. Neko je pominjao Cukaricku padinu koliko se secam ali nista pouzdano pa te molim da nam svima ovde kazes detalje. Hvala
kada se taxistima spomene uclanjenje u isti i da je mesecna clanarina samo 200dinara beze kao djavo od krsta
Pa svakako kolega da beze jer se ne vidi da taj sindikat uopste nesto radi ali.....ti kazes da cemo uskoro videti rezultate rada pa hajde da ti verujem. Al nisam toliko glup, gluv i corav pa da za sve ove godine ne primetim neke rezultate. Nego, nisi mi kolega rekao ko je kad i gde birao te clanove sindikata ? To me zanima a verujem i veliku vecinu taksista uopste. Ovo sto sam te pitao molim te da odgovoris, prvo to pa sve ostalo :silent:
Nebranis zlaju a vec te vidi kao 317 ili 318 u BTV?Ko razume svatice.
Ako malo prelistas stare postove bice ti jasno da me Zlaja vidi u BTV jos od pocetka rada ovog foruma. Znam da mu nisam bas simpatican jer imam dugacak jezik ali znam i da hoce da ima vredne i postene radnike u svojoj firmi pa jos ako znaju posao.....milina. NE kazem da mozda jednog dana necu biti u BTV ili mozda u MAXIX-u, Lux-u.....ali kao sto sam u prethodnom postu napisao, svima nam je vazan samo interes i samo interes. Ja u Pinku trenutno vidim kombinaciju gde se uzimaju neke pare i to je to. Vremena se menjaju pa ako i 9801 jednog dana bude bolji zasto nebih presao. Ne zbog nekog Zlaje nego zbog para.
asto se tice divljaka pa boze moj dolazi i taj dan D a to su licence pa kom opanci a kom obojci
Dali ti stvarno verujes da ce se divljaci iskoreniti i kako komentarises ovo dosadasnje divljacenje u MAXIX-u ?
Nadam se jerotije da sam uspeo barem malo da ti odgovorim na tvoja postavljena pitanja
Okolo, naokolo ali nista konkretno bas kao ni Zlaja kada sam ga u ranijim postovima pitao nesto sto mu se ne svidja.
Nego, nisi mi kolega rekao ko je kad i gde birao te clanove sindikata ? To me zanima a verujem i veliku vecinu taksista uopste. Ovo sto sam te pitao molim te da odgovoris, prvo to pa sve ostalo
Evo da citiram sam sebe da me ne zagovoris nekom drugom temom, nekim drugim pitanjem. Unapred hvala na odgovoru !
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlaja taj Pet 21 Nov 2008, 14:58

vlada 009 ::Zlajo sa tobom sam zavrsio i ne zelim vise da pisem o tebi i tvojim poslovima idi bre brate u Sloveniju ili Hrvatsku pa tamo siri svoju demagogiju,znaci zavrseno ovaj komp nece da pise vise zlaja...
OK, kako smo svojim dosadšnjim pisanjima evidentno digli rejting ovom forumu i samim tim mu dali na težini ispričaću vam apsolutno celu priču o tome odkud ja u taksi biznisu. Sve to naravno radim samo zbog ISTINE i samo ISTINE i naravno kako bi pojedincima koji očigledno NE ZNAJU pravo stanje stvari i plasiraju potpune dezinformacije (aludiram na komentare vlade 009) pomogao da me razumeju bolje.
Evo, kratkog istorijata moje uloge među svim spomenutim akterima ove taksi drame (možda, komedije), pa vi procenite sami da li ćete da aplaudirate ili da zviždite.

Čin I

Moja marketinška firma AP agencije je krajem 2004. bila angažovana na realizaciji propagandnih aktivnosti za Maxiss Taxi. Saradnja je počela tako što im je ustupljen brendirani automobil na višemesečno korišćenje. Taj naš angažman je rezultovao sa 2 važne stvari:
1. Agencija je osmislila i realizovala jako uspešnu i prvu veću bilbord kampanju za neki od beogradskih taksija i promenila (dizajnirala) izgled nove Maxiss taksi table, što je rezultovalo sa značajnim povećanjem njegove atraktivnosti i kod mušterija i kod taksista. Jednom reči, ja sam direktno doprineo ili učestvovao u stvaranju tadašnje visoke reputacije Maxsiss-a i njegovom dosta dobrom tržišnom pozicioniranju. Po mnogima iz marketinške branše, Maxiss tabla je i dalje jedna od najboljih u gradu: drugačija, prepoznatljiva i uočljiva, a mnogi taksisti se i dan danas sećaju i same kampanje. Ja sam, dakle, tada svoj posao uradio dobro, pošteno i profesionalno.
2. Međutim, kako to obično biva u zemlji Srbiji, gospodin Neša, protiv koga je lično ništa nemam, nije našao za shodno da za posao koji je urađen nadprosečno kvalitetno, u najmanju ruku korektno, isplati poslednju trećinu dogovorenog agencijskog honorara (5 000 evra) koji je bio daleko niži od standardne cene za taj obim i vrstu posla. Složićete se da to nije baš preterano prijatna i fer situacija. Neki ljudi bi možda pokušali da ovu situaciju reše na drugi način, ali ja sam je shvatio kao izazov. Pošto sam primetio da u taksi biznisu, zbog izrazito loše organizacije ima prostora za prosperitet, rešio sam da svo svoje znanje i kapital stavim u funkciju osnivanja jednog modernog taksi preduzeća koje će funkcionisati kako na korist samih taksista, mušterija i grada, tako i na moju vlastitu korist. Pri tome, znao sam da ću morati da investiram i mnogo novca, i mnogo vremena, i mnogo živaca, da ću morati da se sukobim sa raznoraznim klanovima i jednim zastarelim taksi-mentalitetom, i da će sve to zajedno jako dugo trajati. Ali, kako znate, inat poneked može da bude ključni momenat (stimulans) u ostvarivanju nekih dobrih ideja, a ja sam se baš zainatio da napravim dobar i uspešan taksi.

Čin II

Na samome početku sam naišao na probleme sa gospodinom Armušem, protiv koga isto tako nemam ništa lično, koji je hteo da bude moj partner u taksi priči, na način da ja platim 51%, on 49% od posla vrednog 100 000 evra. Na kraju je dao samo 10 000 evra, a zahtevao je sva prava ovoga sveta. Možda ja i jesam entuzijasta, ali budala nikako nisam. Pošto je bilo jasno da se ne mogu nasankati, počela su da mi stižu preteća pisma i preteći telefonski pozivi sa najprljavijim ucenama. Naravno, to me je samo dodatno motivisalo i, nasuprot potajnim željama mnogih, ja sam ipak uspeo da stvorim respektabilnu taksi asocijaciju (od 3 na izdisaju) koja se na pozitivan način razlikuje od svih ostalih. Moji principi su da se u taksi mora ulagati i da se mora organizovati po najvišim standardima, da se taksistima mora obezbediti da u tržišnoj utakmici rade i zarade preko maksimalnog uvažavanja mušterija, da se taksi problemi rešavaju ekonomskim a ne političkim merama i da je sve to moguće samo kroz stalni dijalog sa samim taksistima i nadležnim gradskim organima. To se sada pokazuje kao potpuno ispravno i efikasno. BEOGRADSKI 9801 je druga taksi asocija po svim relevantnim parametrima (broju taksista, ukupnom broju poziva, broju realizovanih poziva itd.), taksi asocijacija, koja zbog toga što je građena na zdravim temeljima, može da amortizuje svaku krizu (pa i ovu globalnu).

Srećni završetak

Šta reći na kraju? Ja dajem svoj maksimum, moje ambicije nisu bazirane na mućkama i logici uzmi novac i beži, nikoga nisam prevario i nikome ne želim ništa loše. Sve to, naravno, ne znači moju slabost ili manjak volje. Uvek sam bio za princip neka pobedi bolji, a ne podliji ili pokvareniji. Ja imam puno poverenje u sebe i svoje znanje i spreman sam za sve izazove.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tomovicbgd taj Pet 21 Nov 2008, 17:31

vlada 009 ::Izvinjavam se gospodinu koji je napustio"brod koji tone"na pretecim recima ali samo da vam napisem da me je pogodilo to sto je napisano sa njegove strane,jer ja sam jedan od osnivaca MAXISS-a jos iz vremena kada smo se odvajali od Naxi taxija i nemogu preci preko toga jer ovaj brod ce jos mnogo,mnogo,mnogo mora preploviti sa regularnima ili ne.Pozdrav svima i jos jednom izvini ti koji si se spasio da ne potones.

Vlado,ne brini se za mene,umem vrlo dobro da plivam u svim vodama i uslovima. Tvoje izvnjenje prihvatam zarad forme ovog foruma i ne zelim da se koristim ruznim recima jednostavno zato sto nisam tako vaspitan i nisam svadjalacki nastrojen. Ali isto tako moram da ti kazem da uopste ne moras da se raspitujes ko sam JA, ako te bas zanima pitaj mene i reci cu ti tj. pretstavicu ti se licno. I nemoj ubuduce molim te,da mi TI bilo cime utices na moju svest i inteligenciju o iznosenju stavova na ovom forumu.Nadam se da smo se razumeli. Ipak moze i bez vredjanja 'jel da?

PS. A ono sto si rekao da za mene mesta nema u Maxisu dok si ti tamo,hocu da verujem da si to izreko'(napisao) u afektu. Nego ipak se raspitaj kakav sam Ja to covek bio dok sam bio u Maxisu,bas me zanima da li ima neko nesto lose da kaze o meni. Pozdrav od mene za sve, pa i za tebe druze Vlado 009.

Poslednji izmenio tomovicbgd dana Sre 03 Dec 2008, 20:57, izmenjeno ukupno 1 puta
tomovicbgd
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 256
Datum upisa : 22.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 21 Nov 2008, 21:29

Nego, nisi mi kolega rekao ko je kad i gde birao te clanove sindikata ? To me zanima a verujem i veliku vecinu taksista uopste. Ovo sto sam te pitao molim te da odgovoris, prvo to pa sve ostalo
Jos jednom citiram sam sebe i ocekujem odgovor [verovatno nikada.....a mozda i kasnije] :lol:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći