Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Divlji taksisti kojih je sve vise

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Divlji taksisti kojih je sve vise

Počalji od Šetač taj Pon 15 Sep 2014, 11:22

Šetač ::Znaci uvodjenjem TX tablica su ih samo legalizovali i ucinili jos nevidljivijim za nas, a prihvatljivijim za stranke
Bolje da smo ostali na KVISKU Sad
mada se i on krao, prodavao, delio na pola, falsifikovao...
nema nama pomoci
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Re: Divlji taksisti kojih je sve vise

Počalji od struja taj Pon 15 Sep 2014, 15:26

Znaci uvodjenjem TX tablica su ih samo legalizovali i ucinili jos nevidljivijim za nas ::

Upravo tako. Njih oko 1.500 se mota i vrzma po gradu rasporedjeni po raznim udruzenjima. Stoje uredno u redovima po stajalistima, klubovima, splavovima ispred i iza tebe a da ti toga uopste nisi ni svestan.

A sto je najporazavajuce njihov broj se svakodnevno povecava jer su kanali sticanja legitimnosti sve prohodniji.

struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

"Drugi" medju nama

Počalji od struja taj Uto 21 Okt 2014, 12:31

Ko su to oni "Drugi" sto rade i mesaju se sa nama?
Za Republiku Srbiju to su isto poreski obveznici koji imaju obavezu placanja poreza kao preduzetnicka lica.
Za Uniju Sindikata i zastitnika svih taksi vozaca i autoprevoznika takodje regularni i potencijalni clanovi.
Za taksi udruzenja koja im pruzaju utociste i mogucnost rada takodje predstavljaju bonus prihod od njihovih katkada uvecanih clanarina.

A sta oni predstavljaju za teritoriju na kojoj obitavaju i nesmetano rade, za grad Beograd?

Registrovani taksisti sa drugih podrucja Srbije u legalnom posedu BG xxxx-TX tablica nesmetano kruze prestonicom i obavljaju delatnost namenjenu ljudima koji tom gradu placaju obaveze i prispele doprinose. Nije ni najmanja tajna da ih je poprilican broj i da su u porastu svakim danom sve vise.
Procedura za dobijanje nije komplikovana i shema je ves odavno ustaljena. Ko nije pitao taj nije ni dobio.
Ovo je tako uocljiv problem da vec bole oci od svakodnevnog gledanja.

Jedno od uobicajenih mesta za cekanje potencijalnih stranaka, mada bih radije nazvao zrtava, je plato kod pristanista Beograd.

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Uto 21 Okt 2014, 17:50

U Turskoj se regularni okupe,izadju sa bejzbolkama rasture vozilo na komade,a ako se gazda buni i on zavrsi na ortopediji..Kod nas-Nista...Bice ih sve vise
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Uto 21 Okt 2014, 19:24

nisam odavde  zašto svi ćute i mirno posmatraju nečinjenje Gradskih institucija,Sindikata......
zašto nema krivičnih prijava....itd.
Izgleda da ovakva situacija svima odgovara, taksistima sigarno ne......a nas ko ....
Svi čuvaju svoje pozicije...

od struja Danas u 12:31
Ko su to oni "Drugi" sto rade i mesaju se sa nama? Za Republiku Srbiju to su isto poreski obveznici koji imaju obavezu placanja poreza kao preduzetnicka lica. Za Uniju Sindikata i zastitnika svih taksi vozaca i autoprevoznika takodje regularni i potencijalni clanovi. Za taksi udruzenja koja im pruzaju utociste i mogucnost rada takodje predstavljaju bonus prihod od njihovih katkada uvecanih clanarina. ::
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1240
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Uto 28 Okt 2014, 23:54

Strasno! Za njih nema resenja, a za nas ima mali milion "resenja" Evil or Very Mad Ovo bi trebalo da bude prva tacka nekog protesta ako ga bude!
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Sre 29 Okt 2014, 00:02

Šetač ::Strasno! Za njih nema resenja, a za nas ima mali milion "resenja" Evil or Very Mad  Ovo bi trebalo da bude prva tacka nekog protesta ako ga bude!
Ove slike treba prosledjivati na sve adrese - inspekciji, gradonacelniku, premijeru, ministru za rad, policiju...
verovatno nece nista uraditi ali neka znaju da nismo ovce i da znamo sta se radi, a da je to sto su im usta puna borbe protiv kriminala i korupcije samo prazna prica.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 08 Nov 2014, 09:45

jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Pet 26 Dec 2014, 14:34

Sinoc kao da sam radio u Pancevu, a ne u Beogradu...
divljaka sa PA tablama koliko volesh, Usce kod splava Play citav red, po centru, ma svuda ih je bilo...
Dogovor od juce pao u vodu vec sutra, toliko o odlucnoj borbi gradske vlasti sa divljacima.
Ja mislim da ovojh drzavi ne treba vise platiti ni dinar poreza,
dok ne shvate zbog cega se porez u stvari placa.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sasavel taj Pet 26 Dec 2014, 21:54

Sve su ih pohvatali i kaznili . Nema vise divljaka! http://i.imgur.com/Oxa4O36.jpg

sasavel
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 19
Datum upisa : 16.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 27 Dec 2014, 04:50

Covek dosao iz Uzica Veoma srecan
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 27 Dec 2014, 16:07

Ovo je Dusan Z. (1977)
Njegov slucaj se poklapa sa jos nekolicinom drugih koji su slicno prosli a dokaz je jos jedne nemoci ovoga sistema da se izbori i uvede red u taksi sluzbu.

On je jedan od sedmorice koji su "pali" pre neku godinu, u opseznoj akciji inspekcije podrzane policijom. Postavili su im zenu putnika sa zadatkom da se preveze od autobuske do hotela Srbija. Tamo ih je cekala inspekcija. Napisane su im prijave za uvecane naplate i skinute tablice. Predati su sudu, koji ih je prvostepeno pravosnazno osudio. Oni su predali zalbu drugostepenom sudu i postupak je jos u toku. Sve se ovo desilo pre vise godina i traje do dana danasnjeg.

Ovi u sekreterijatu u A.N. im ne daju potvrdu da su taksisti bez koje ne mogu u MUP-u da produze TX tablice. Oni fakticki imaju taxi dozvole (koje im nisu oduzete) samo nemaju uradjen estetski pregled vozila.
I tako voze i rade vec godinama. Komunalci im redovno pisu prijave za neuradjen estetski pregled a oni se na sudu pravdaju da im je to nezakonito onemoguceno. I tako prolaze.
Jer dok god traje sudski proces koji nije okoncan do kraja ne moze se smatrati da su krivi. A dok se ne dokaze da su krivi oni imaju pravo na sve mogucnosti kao i ostali. Samim tim i da dobiju potvrdu za produzenje registracije.

Komunalci za njih vrlo dobro znaju i dobro im dodju za popunu dnevne kvote napisanih prijava. Znaju da to njih nista ne kosta, osim sto ih malo remeti da idu do sudije, pa im povremeno i napisu po koju prijavu ali vise zbog svog pravdanja dnevnoga rada nego sto im zaista smetaju.
Konkretno, ovome je napisana prijava 20.12 u 23.11 na Trgu od strane Komunalne policije.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Sub 27 Dec 2014, 19:55

Srbija - ni vise zakona ni manje primene
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Danas oko 13 casova Nemanjina ulica

Počalji od to je to taj Uto 30 Dec 2014, 15:27

to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Čet 01 Jan 2015, 02:40

Ovog često viđam i isto tako često bude zauzet ;;qwu:

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2393
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 10 Jan 2015, 14:39

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Sub 10 Jan 2015, 15:24

Pa jel u toj Karadjordjevoj prolazi legalni taxi?: ;dpr;;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Sub 10 Jan 2015, 21:50

Pa, može samo da prođe. hihihi

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 298
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korupcija

Počalji od a1109 taj Pon 12 Jan 2015, 09:46

"...ukoliko ne uvrstite naše inicijative u razmatranje bićemo prinuđeni da izađemo u medije sa našim saznanjima o povezanosti svih nadležnih organa sa sindikalnim taksi lobijem ,odnosno da podnesemo krivične prijave Tužilaštvu za organizovani kriminal .
Naša jedina ambicija je da dobijemo vaše mišljenje o ustavnosti....."

Čekaj , ovo je stvarno podneto kao dokument u ustavni sud ? Mogli su bar da se pošteno učipe i plate "poštenog" advokata da im napiše podnesak vredan pažnje a ne ovo nesuvislo trabunjanje ,prećenje tabloidima ,krivičnim prijavama i sl .Sad bi ovi iz UKP komotno mogli pozvati na informativni razgovor podnosioce peticije i tražiti od njih da iznesu svoja "saznanja " o korupciji .

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 161
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pon 12 Jan 2015, 12:13

Izneli su, ovi potpisnici, i to. Detaljno objasnjeno i u kom pravcu treba dalje kopati. Samo sto ga novine nisu objavile u celosti. Ima ovaj podnesak vise listova.
Sve je po principu: Ne das meni da radim e onda cu svima da pokazem kako ti radis!
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Evo ovog uslika juce kod premijera u Rakovici

Počalji od to je to taj Pet 20 Feb 2015, 10:08

to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sve divljake nakon provere odmah prosleđujemo gde treba!

Počalji od zlaja taj Pon 23 Feb 2015, 17:04

Sve slikajte, kačite i šaljite, naravno možete i meni na zlaja@beogradski.com
Za sve sumnjive TX oznake će te u roku od 24h imati izveštaj i potvrđen status, ne satus, a već danas vam kažem u Beogradu ima ukupno 6415 TX oznaka zajedno sa svim dupliranim, privremenim odjavama, taksi firmama i udruženjima, Sečanj-Kovačica i sličnim problematičnima, tj stvari su s pokrenule, možda nam ni ne treba nikakva radna grupa jer sve informacije imaćete ovde!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps. Kako sam danas bio "svuda" donosim vam i vest, svi brisani iz APR-a (ima ih oko 190) se vraćaju uz obavezu prihvatanja novog reprograma koji sledi, uskoro će podaci o svim taksistima sa njihovim TX oznakama biti dostupni svima na sajtu sekretarijata a finalna priča da li i kako se može stati na put popustima znaće se do 5-og Marta!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pon 23 Feb 2015, 20:47

Veliki korak napred tx poimence u poredjenju sa izdatim dozvolama...pa penzioneri...treba ubaciti u zakon limit godina do kada vozač može biti profesionalac...po statistici najviše saobraćajnih udesa i prave osobe starije od 65 i mladje od 20...pa dopunski rad kojim se većinom bave osobe koje su zaposlene u velikim državnim sistemima gde inače uglavnom ništa ne rade za solidne plate te su na ulici duže od nas koji živimo od ovog u...... posla...treba im na estetskom zalepiti nalepnice sa radnim vremenom jer inače dopunski rad traje 4 sata pa bi se na neki način razlikovali...bilo bi tu mesta i za mlade ljude koji ozbiljno žele da se bave ovim poslom. Rešenja ima puno i vrlo su jednostavna kao i život...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 664
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pon 23 Feb 2015, 20:59

zlaja :: finalna priča da li i kako se može stati na put popustima znaće se do 5-og Marta!

Ako se uspe stati na put popustarima iz golda,alfe itd. onda bi vi vlasnici,Lux-a,Pinka,Bpt trebali da se dogovorite da ih neprimate u vaša firme(mada je to teško) pa da se vidi ko je ko.A popustari nek rade gde su i radili.
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pon 23 Feb 2015, 21:16

E moj Batice mislio sam da si shvatio da smo mi za njih samo brojevi

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Uto 24 Feb 2015, 06:12

E pa ja to ne prihvatam....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dr.Agoljub taj Uto 24 Feb 2015, 07:44

De sise krio sve ove godine nisam odavde

Dr.Agoljub
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 188
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Braljina, Uzdin, Boka, Ogar, Neuzina, Srpski Itebej?

Počalji od zlaja taj Uto 24 Feb 2015, 13:58

Velja ::E moj Batice mislio sam da si shvatio da smo mi za njih samo brojevi
Veljo ti se sprdaj koliko hoćeš sa brojevima ali nam ipak kaži koju tablu na krovu nosiš, i gde radiš da bi bilo malo jasnije ali znaj da ipak nije isto da li me jure 600 ili 116 divljih taksista sa BG-TX-om, izdatih na osnovu prebivališta u Beogradu a uz rešenje o taksi delatnosti iz opština Alibunar, Apatin, Kovačica, Mionica, Pančeva, Pećinci, Plandište, Ražanj, Sečanj, Velika PLana i Žitište.
Dakle ja danas proveravajući Stujinih 8 nađoh svih 116 pa sad da vidimo kako i odakle im BG 9374 TX, BG 9715 TX, BG 9598 TX, BG 373 TX, BG 8036 TX, BG 9370 TX i tako još 110 danas izlistanih!
BG 9312 TX i BG 5113 TX regularne Beo kvake a BG 3937 TX regularni ESTAR-EVRO GOLD STAR e sad kakve su im table na krovu i zašto, znamo svi,
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Sečanj i Žitište, ozbiljna manguparija!

Počalji od zlaja taj Uto 24 Feb 2015, 14:33

...A uz njih ces dobiti i odgovarajuce fotografije sa mestom i datumom ako treba.
Prekucavam, proveravam i šaljem ti na PM, ima puno nelogičnosti a vodi računa da se neko i pošteno ovajdio kroz ovaj nelegalni rad, postupak-istraga je u toku pa treba biti oprezan! Neki od divljih su mnogo divlji a neki su, nećete verovati, idemo dalje!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Uto 24 Feb 2015, 15:30

Dr.Agoljub ::De sise krio sve ove godine nisam odavde
Nema posla

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Uto 24 Feb 2015, 15:50

Svašta sam radio
ali tako sam hteo
a mozda nisam treb'o
stvarno, mozda nisam smeo
.......
 .......
Ali i dalje verujem u ljude

Poslednji izmenio BATICA 646 dana Uto 24 Feb 2015, 15:59, izmenjeno ukupno 1 puta
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Uto 24 Feb 2015, 15:58

zlaja ::taksista sa BG-TX-om izdatih na osnovu prebivališta u Beogradu a uz rešenje o taksi delatnosti iz opština Alibunar, Apatin, Kovačica, Mionica, Pančeva, Pećinci, Plandište, Ražanj, Sečanj, Velika PLana i Žitište.
pozdrav Zlaja Very Happy

Da li je neko(radna grupa...ili ..?) podneo krivičnu prijavu za ovu pojavu, ima li osnova za istu.
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Uto 24 Feb 2015, 16:17

Eh neki koji koriste ovu situaciju i love u mutnom dobro su se ovajdili....mnogo ima u pojedinim firmama tako reći regularnih, tx, uključeni u radio mrežu a kada pogledate auto jasno je da ja nemoguće da su prošli estetski jer nikako vozilo ne ispunjava uslove...e to je koštalo a znamo od prilike i koliko jer smo svojevremeno imali ponude ....Batica to sigurno zna...na razne načine se izadje na ulicu...cilj opravdava sredstvo a cilj je uzeti novac...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Uto 24 Feb 2015, 20:51

zlaja ::
Veljo ti se sprdaj koliko hoćeš sa brojevima ali nam ipak kaži koju tablu na krovu nosiš, D

Postovani Zlajo zar je vama najbitnije koju firmu na krovu nosim?
Kao sto rece Benakiba pratite pazljivo i samo ce vam se kasti ejjjj
P.S Nisam od ovih 116

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 18 Mar 2015, 16:15

Obiđe na kvarno i uze......

BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 18 Mar 2015, 22:47

Pa ja mislio da kolega samo nema estetski tj. da je promenio vozilo. Eto kako šarenilo tabli zbunjuje i nas a šta je tek sa strankama.. Još jedna činjenica u prilog jedinstvenih tabli koje izdaje isključivo Skupština grada..pitam se da li bi onda ovaj lik bio na ulici a isto tako i svi oni u Goldu i drugde sa dozvolama Sečnja, Alibunara itd

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 19 Mar 2015, 01:35

Pa kolega, valjda vam je jasno da ovakav način obavljanja taksi delatnosti jedino odgovara dispečerima....(većini) jer kako bi svoje table prodavali za 7.600 ILI 5000 din. a za ove divlje i više.. ITD.

A kad ne bi bilo divljih i lopova, smanjio bi se i broj poziva  stim i cena članarina kao i broj članarina ....
E onda bih morali taksiste i stranke da privuku sa mnogo više ulaganja, a ne ovako kao tu rade pošteni taksisti....I TO JE TO...
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Ovako se to radi...

Počalji od Zokenzi taj Pet 20 Mar 2015, 21:26

Pa svaki dan tako, dok i poslednji divlji ne nestane sa ulica

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

KAZNE Saobraćajna policija i inspektori presreću divlje taksiste po gradu!

Počalji od Zokenzi taj Sre 04 Nov 2015, 22:33

Saobraćajna policija u saradnji sa saobraćajnim inspektorom presreće divlje taksiste u Beogradu, legitimišu ih i kažnjavaju.
Reporter "Blica" zatekao se u Ulici kraljice Natalije kada je saobraćajna policija u vozilu Grada Beograda zaustavila divljeg taksistu nakon što je povezao mušteriju.
Policija i inspektor su divljeg taksistu pratili po gradu sve dok u vozilo nije ušla mušterija nakon čega su ga zaustavili, legitimisali i napisali kaznu.
Za to vreme saobraćajni inspektor izašao je iz svog vozila kako bi Beograđanki koja je bila u vozilu objasnio na koji način može da prepozna da li je u pitanju divlji taksista.
Akcija suzbijanja divljih taksista odigrala se i juče u Pančevu.

Kod:
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/603744/KAZNE-Saobracajna-policija-i-inspektori-presrecu-divlje-taksiste-po-gradu

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sasavel taj Ned 06 Dec 2015, 22:37

Koliko je svestan da nije taxi izbegava i žutu traku !

sasavel
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 19
Datum upisa : 16.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 07 Dec 2015, 03:09

Nisam u toku dogadjaja ali vidjam vrlo cesto Gold bez TX tablica.
Jel su to divljaci ili mozda cekaju dozvolu ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kole 44 taj Pon 07 Dec 2015, 05:03

Novi zakon koji je počeo da važi u novembru propisuje da taks vozilo MORA da ima TX tablice. Još samo da inspekcija počne da poštuje i sprovodi zakon .

kole 44
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 101
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pon 07 Dec 2015, 05:39

jerotije318 ::Nisam u toku dogadjaja ali vidjam vrlo cesto Gold bez TX tablica.
Jel su to divljaci ili mozda cekaju dozvolu ?

Kakva je razlika...svi čekaju dozvolu uz rad...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 07 Dec 2015, 13:11

Hoces reci da su svi divljaci dok je ne dobiju, u pravu si
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Uto 08 Dec 2015, 07:13

Njima je i jedina kazna ako udju u zutu bez TX tablica.
Malo ih pojurili komunalci u subotu pa u drugoj polovini noci bilo posla ko za Novu godinu.
Mnogo su se nakotili, vikendom svaki treci taxi je divljak,
a ovi sa IX regularno poceli da stoje po taxi stanicama.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 08 Dec 2015, 13:02

IX je najtraženija oznaka na planeti Sad

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Uto 08 Dec 2015, 22:37

Naravno da stoje kad ih niko ne juri.Probaj da stanes pored cvecare na nekom groblju i izbaci cvece da prodajes.....postojao bi verovatno 10 ak minuta a posle ti nikad vise ne bi na pamet palo da to uradis.Kad dozvolis da ispred tebe na stajalistu stoji divljak i ne odreagujes,znaci da ti je doslo vreme da promenis profesiju ili da priznas sebi da si postao dno dna i da na tebe i tvoj posao moze da xere ko god hoce.

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 09 Dec 2015, 02:27

Baš tako !!!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 09 Dec 2015, 02:50

Pa sto ih ne oterate ?
Kad bi "neko" od kolega izasao da ga otera svi bi ostali u svojim kolima, cackali telefone, citali novine........podrska NULA Sad
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sre 09 Dec 2015, 18:37

Hehe....Nema vise svrhe jer cemo kako stvari stoje svi uskoro biti oterani i to na finjaka od strane Ubera i svih istalih aplikacija.Daj Boze da gresim,ali toliki dugorocni nedostatak snage za resenje problema,po prirodi stvari dovodi do neceg novog ili nekog novog koji zauzima teren i postavlja uslove po svom sablonu.

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh