Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Produženje registracije vozila (TX tablice) i porez

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Produženje registracije vozila (TX tablice) i porez

Počalji od benakiba taj Čet 21 Jan 2016, 16:52

mareska ::Izvini,a gde su uslovi ovog reprograma?
Kada nesto kopiras gledaj da to bude vezano za tu temu...
Ja idalje garantujem da su taksisti bili do sada privilegovani u proslih 18 reprograma..

Nemam sta ja da placem ja taksi dozvolu imam,mogu cak da ti dam da pipnes...
p.s. Velika slova nisu nerviranje,nego cudjenje za ljudsku glupost formirane licnosti..

Pa kad tvrdite i mislite da je to dovoljno dajte vi argumente da ih svi vidimo a ne da izmišljate i vređate pojedine kolege...mislim da je ovakva prepiska prešla granice dobrog ukusa i molim administratora ili ko se već ovde pita da kako je brže bolje umeo da briše moje mnogo nežnije zapise prekine više ovu bespredmetnu raspravu gluvih ili da počnemo svi da iznosimo svoje "argumente i činjenice" pa da od ovog nekada ozbiljnog foruma napravimo opštu pljuvaonicu i mesto gde ćemo prazniti svoju negativnu energiju i tražiti krivce za svoje lične životne neuspehe...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 663
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 21 Jan 2016, 21:53

mareska ::
NIJE istina nijednom str,frizeru nije ponudjen takav reprogram kao taksistima,jeste brisanje kamate i dug do 100.000 na rate bez zaloga,ali takav reprogram NIKOME..

Zadnji reprogram a i oni raniji su bili za ---1) Poreski obveznik je fizičko lice, preduzetnik, odnosno pravno lice, koje na dan 31. oktobra2012. godine ima dospele, a neplaćene obaveze po osnovu javnih prihoda;

Evo pa pročitaj i nađi gde je tu samo za taksiste

;;linnk;
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sokole, samo dve grupe dužnika ....

Počalji od angelina taj Čet 21 Jan 2016, 22:30

Ja se ne pravim, tata me napravio pre 42 i kusur.
Ja sam kopirao klasifikaciju poreskih dužnika koji su svrstani u dve grupe, mali i veliki, i tako sam razumeo. A poreski obveznici su svrstani u tri grupe, fizička lica, preduzetnici i pravna lica, i ovo sam ovako razumeo.
Dakle, prati me pomno:
- poreski obveznici su oni koji imaju obaveze prema državi a svrstani su u tri grupe
- poreski dužnici su oni koji nisu izmirili svoje obaveze prema državi i svrstani su u dve grupe
Jes pratio ?? Wink
Svi koji duguju svrstani su u dve grupe po Zakonu o uslovnom otpisu kamata i mirovanju poreskog duga !!!!!!!!!!!!!
Svi koji duguju, a ne taksisti i ostali, nego svi !!!!!!!!!!!! Svi dužnici !!! Nema posebno taksista !!!!
Dakle NE POSTOJE srednji poreski dužnici nepismeni šećeru, već samo mali i veliki !!!!!
Zamoli bre nekog starijeg da ti pročita bar šta piše, a za objašnjenje potraži nekog sa više od 4 razreda osnovne škole jer takvog u tvom okruženju nema. A veruj mi, ima ljudi koji su završili i osnovnu i srednju školu koliko god to tebi delovalo apstraktno. Ima i onih koji su završili fakultete čak i među taksistima pa bi ti oni možda mogli pomoći u čitanju svega ovde napisanog. Za razumevanje pročitanog, mrka kapa kod tebe. To je sada, više nego očigledno, nemoguće.
Ajd sad, zdravo bio ....
P.S. ja nisam ispunio uslove za reprogram, imam 88kg, 174cm, vitak sam u struku, a srce je remontovano letos, sad je k'o novo, državi dugujem porez, što tebe najviše nervira, dozvolu imam i imaću je do penzije a i u penziji !!! Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mareska taj Čet 21 Jan 2016, 22:59

Batice zasto imas potrebu u tim godinama da se nekome dodvoravas???
Dzabe cinjenice kad je nekome lakse uterati u du.. Nego u glavu...

mareska
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 172
Datum upisa : 26.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 21 Jan 2016, 23:02

mareska ::
NIJE istina nijednom str,frizeru nije ponudjen takav reprogram kao taksistima,jeste brisanje kamate i dug do 100.000 na rate bez zaloga,ali takav reprogram NIKOME..

Evo pa pročitaj i nađi gde je tu samo za taksiste

;;linnk;

Da ove činjenice,argumente je stvarno teško uterati ....
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 22 Jan 2016, 08:19

I sta bi na kraju jel Goran moze da registruje auto ili ne ...
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Pet 22 Jan 2016, 08:53

Advokat kod koga sam bio pregledao je onu odluku Ustavnog suda koju sam postovao ovde. Kontaktirao je i načelnika policije u Vršcu. Načelnik kaže da oni postupaju po preporuci MUP-a Srbije. Advokat kaže da preporuka nije obavezujuća čak i kada je po zakonu a kamoli kada je kao ova protivzakonita. Do srede ću znati. Javiću svakako šta sam uradio.
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 18
Datum upisa : 10.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sub 23 Jan 2016, 16:10

Nije kolega, to neki zovu ''razmena mišljenja, iznošenje činjenica i sve to sa stavom'', pa se tome prilagođavaju pojedinci, kažu tako treba a i moderno je.
Ima ovde puno modernih, izgleda mi ..... Very Happy

Postade taksi dozvola traženija od zaposlenja u državnoj upravi !!!! Very Happy Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Čet 28 Jan 2016, 20:35

Danas konačno završih registraciju, bez potvrde o plaćenom porezu.
U utorak sam uradio tehnički pregled i onda otišao u MUP kod načelnice kod koje sam već bio ranije i koje je tada rekla da ne mogu da registrujem vozilo bez potvrde o porezu. Pitao sam je opet i ona reče da nema šanse ali mogu da podnesem pismeni zahtev pa će oni razmotriti i odgovoriti. Pitam ja da li ima šanse da odgovor bude pozitivan a ona kaže da nema. Rekla je da su dobili preporuku MUP-a Srbije da traže dokaz o plaćenom porezu i da nemaju ništa napismeno da je to drugačije tj. da može i bez tog papira. Ja joj dam otšampanu Odluku Ustavnog suda Srbije gde piše da je to što traže protivzakonito. Ona prelista, uzme telefon i zove kolegu iz Pančeva koji, kako sam ja razumeo, kaže da ni oni nemaju ništa napismeno. Spusti ona slušalicu i kaže mi da će joj kolega iz Pančeva javiti za par minuta kakva je situacija i da je sačekam u holu. Ja izađem i čekam. Čekao sam jedno pet minuta, izlazi ona i kaže: "Možeš da registruješ".
I tako ja danas dobih nalepnicu.
Novi žeton za novi krug. Very Happy
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 28 Jan 2016, 21:03

Neka ti je sa srecom druze.Problem je sto u ovoj zemlji svako ima pravo da odlucuje u trenutku kako on to misli da treba,bez bilo kakve provere da li je po zakonu nesto ili nije...To dovodi do ovakvih paradoxa da te puste par dana da drhtis kao veverica bez potrebe..Uvek,ali uvek se treba za bilo sta sto nije zasigurno raspitati kod advokata i dati da oni preuzmu stvar u svoje ruke.jedino tako imas sansu

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Čet 28 Jan 2016, 21:09

Hvala druže.
Većina se ljudi, kada im kažu da nešto ne može, već na šalteru okrenu i odu kući. U ovoj zemlji moraš da budeš tvrdoglav kao cenzurisano da bi nešto isterao.
Ipak, priznajem, sam sam kriv jer da sam redovno plaćao porez ne bih imao problema. Mada, ubiše nas ovi što rade na crno.
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Čet 28 Jan 2016, 22:26

Ja juce registrovah kola, niko me nije pitao za porez...
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Čet 28 Jan 2016, 22:31

Odakle si ramplinstinski?
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Čet 28 Jan 2016, 23:27

Eto :-)
Sa srećom Gorane, ne daj se,
Nego, jel bilo ono,,, ko će meni sad da plati ove dnevnice?''
Pozz
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 800
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Pet 29 Jan 2016, 08:08

Bilo je ono: "Dok mi ovde pričamo "divljaci" voze i uzimaju pare a vi mi nedate da budem legalan i terate me u sivu zonu". Istina.
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mixer taj Pet 29 Jan 2016, 16:28

Akcenat pri registraciji je sada bacen na one koji nisu platili neku od pristiglih novcanih kazni. Sistem ih lako prepoznaje i dok to ne plate zasigurno ne mogu da registruju auto.

"Znam da je Gorana mucio porez a ne neplacena kazna za neki prekrsaj."

Mixer
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 78
Datum upisa : 16.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Pet 29 Jan 2016, 17:27

Goran VŠ ::Odakle si ramplinstinski?
Beograd, registrovao kola u PU Rakovica
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Sub 30 Jan 2016, 08:40

Verovatno je svako mogao ali postoji i ono "ali"...može da zavisi od mnogo stvari. Možda neko ima troje dece i sam ih izdržava, neki veći kvar na autu, divljaci koji otimaju zaradu, neka bolest u porodici ne daj Bože itd. Hiljadu ljudi hiljadu razloga. Onaj ko plaća ne mora da se meša onom ko ne plaća jer to svakako dolazi na naplatu kad-tad. Svako je za sebe dužan.
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sub 30 Jan 2016, 20:42

Registar neplaćenih novčanih kazni i drugih novčanih iznosa

https://rnk.sipres.sud.rs

Pa proverite da li dugujete neku kaznu ili ....
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

MOLIM VAS DA MI POMOGNETE

Počalji od Ronhill taj Sre 21 Sep 2016, 12:00

Osnovao sam DOO pretezna delatnost taksi prevoz. Nabavili smo vozila iz uvoza za koji imamo sve potrebne papire. Predali smo Opštini podatke o vozilima na osnovu kojih smo dobili potvrdu za izdavanje TX tablica za navedena vozila. Kompletnu dokumentaciju smo predali MUP-u i do ponedeljka nije bilo nikakvih problema. Trebalo je za sat vremena da preuzmemo tablice ali nas je MUP nakon tog vremena obavestio da ne može da nam izda TX tablice jer nemamo taksi dozvole za svako vozilo. U opštini ne znaju ništa o tome da za registraciju vozila trebaju taksi dozvole koje oni ni ne izdaju, niti su ikad izdavali. Taksi dozvole se odnose na lica koja ce upravljati motornim vozilima. Jedino sto opstina izdaje su resenja koja opstina izdaje nakon dobijanja TX tablica a na osnovu pregleda vozila.

Kome da se obratim za pomoć pošto nas vodaju od opštine do SUP-a i od SUP-a do opštine, a vozila stoje neregistrovana?

Molim Vas da mi što pre neko odgovori pošto mi je ovo zaista HITNO.

Ronhill
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 21 Sep 2016, 12:56

U kom gradu se ovo dešava.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ronhill taj Sre 21 Sep 2016, 13:03

U Vrscu.

Ronhill
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 21 Sep 2016, 14:02

Ja bih rekao da za svako vozilo morate imati lice sa taksi dozvolom na čije ime će se i voditi tx tablice ako već nema vozilo sa tx tablicama jer se ne mogu registrovati dva vozila za taxi prevoz na jednu radnu dozvolu...Eto, u protivnom bi tx tablica bilo mnogo više nego registrovanih taksista što bi unelo pometnju i mogućnost za malverzacije..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ronhill taj Sre 21 Sep 2016, 14:15

Ali kako kad u nasoj opstini ne izdaju taksi dozvolu, a i tx tablice bi se vodile na firmu a ne na lice jer je u pitanju novoosnovana firma kao doo i kako da zaposlim vozace kada nemam osnovno sredstvo za rad, jer nije registrovano.

Ronhill
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 21 Sep 2016, 18:44

Eeee Srbijo, pa kako ne izdaju taksi dozvole? Na osnovu čega trenutno rade taksisti u Vršcu i na osnovu čega su dobili tx tablice... Da može tx na firmu mi bi odavno bili najamni radnici i radili za gazde za mrvice..U Beogradu ima između 6 i 7 hiljada registrovanih taksi preduzetnika i svi su vlasnici vozila a kako to funkcioniše u manjim gradovima ne znam iako bi logično valjda svuda trebalo da bude isto osim bližih uslova za organizovanje taksi delatnosti koje na osnovu odluke donosi Skupština lokalne zajednice..Otvorite Zakon o prevozu putnika u drumskom saobraćaju i tamo ćete sve naći a između ostalog i članove koje krše svi registrovani taksi preduzetnici iz manjih gradova jer se bave linijskim prevozom i radom u drugoj Opštini što zakonom nije dozvoljeno....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Sre 21 Sep 2016, 22:54

Ne moze da se registruje tx vozilo bez vozaca.Moras prvo da nadjes vozace koji ce otvoriti taxi preduzetnicku radnju,a onda na osnovu vaseg medjusobnog ugovora cete registrovati automobile koji ostaju u vlasnistvu doo.Znam da se nesto tako radi u Smederevu,a Slicno je uradjeno i u Beogradu sa pinkovim mercedesima ali ne znam detalje ugovora.Vozace i ne mozes da zaposlis u svom doo i da ih prijavis na doprinose vec oni moraju da budu preduzetnici taksisti.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ronhill taj Čet 22 Sep 2016, 08:03

Vozaci mogu da se zaposle u doo firmi koja ima preteznu delatnost taksi prevoz i normalono im idu doprinosi i staz to nema veze sa tim.Ja bih izvadio taksi dozvole kada bi ih opstina izdavala ali ih ne izdaje i nikada nije. Do sada je registracija isla tako sto ti je bilo dovoljno da imas resenje iz opstine,ili potvrdu za prvu registraciju koju ja imam.

Ronhill
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 22 Sep 2016, 11:38

Prvo moras da znas da propise o auto taksi delatnosti odredjuje svaka lokalna sasmouprava za sebe tj. opstina. A da zakon, koji primenjuje MUP vazi podjednako za sve.
Ti si se sada nasao tu u procepu izmenju te dve birokratije. Opstina ima pravo da radi po svojem, a MUP ti nista ne izdaje dok ne zadovoljis zakonom predvidjene uslove.

Taj sistem taksi poslovanja koji ti hoces u Vrscu da zapocnes ovde u Beogradu kao takav ne postoji. Cak naprotiv mi se borimo i zahtevamo da on kao takav nikada ovde i ne zazivi. A to je da neko moze da kupi odjednom 1.000-5.000 automobila i da zaposli taksiste sa dozvolom kao vozace kod sebe.

Zato ti saveti sa ovog mesnog podrucja nikako nisu merodavni niti od koristi. Princip po kojem taksi radi u Cacku, Kragujevcu, Vranju, Nisu....najvise odgovara tvojim zamislima i potrebama. Zato je najbolje da se pozoves i raspitas u tim delovima Srbije kako su oni resili to pitanje.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ka5an taj Uto 11 Okt 2016, 16:30

struja ::Taj sistem taksi poslovanja koji ti hoces u Vrscu da zapocnes ovde u Beogradu kao takav ne postoji. Cak naprotiv mi se borimo i zahtevamo da on kao takav nikada ovde i ne zazivi. A to je da neko moze da kupi odjednom 1.000-5.000 automobila i da zaposli taksiste sa dozvolom kao vozace kod sebe.

Ovaj deo, koji počinje na "A" mi nije jasan, a pitanje je prosto - zašto?
Sav zapad se bazira upravo na tom sistemu ali dopušta se posao i samostalcima.
Iskreno, po meni je daleko poštenije da neko uloži kapital u kupovinu nekog, večeg broja automobila, osnuje taxi firmu, zaposli TAXISTE kao vozače (ne vozače!), plaća im platu u nekom normalnom iznosu, plaća taxisti koji radi za njega sve dažbine koje treba da se plate, i to je to.
Zauzvrat, taxista koji bi radio kod takvog privatnika bi imao stalno ispravan i čist auto, natočen do čepa, radio bi u smenama, znao bi unapred koliko će tog meseca zaraditi, a neretko je da postoji kod privatnika i mogućnost prekovremenog rada, koji je skluplji od onog, redovnog, pa ukoliko mu nekad zatreba više para - eto mogućnosti.
Tebi je to manje pošteno od sadašnjih asocijacija od kojih nemaš ništa osim čitanja radio centra za koje se plaća po 6, 7000rsd mesečno, uz pretnju ukoliko ne platiš - ideš na tablu?
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 57

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Uto 11 Okt 2016, 18:46

Kad bi mi bili normalni ljudi,a ne taxisti,centar i lihvarski gazda nam ne bi ni trebali vec bi se sami medjusobno organizovali i odrzavali radio centar,a sve to pod uslovom da smo svi jednaki i posteni.Kako je to nemoguce jer je svest pojedinaca na nivou neandertalca pa bi radije da kradu mesec dana makar ih i izbacili iz takvog udruzenja,ostaje nam samo da placamo 7600 svakog meseca za uslugu za koju ne verujem da vredi vise od 1500 din. po clanu.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 14 Okt 2016, 15:31

ka5an ::
struja ::Taj sistem taksi poslovanja koji ti hoces u Vrscu da zapocnes ovde u Beogradu kao takav ne postoji. Cak naprotiv mi se borimo i zahtevamo da on kao takav nikada ovde i ne zazivi. A to je da neko moze da kupi odjednom 1.000-5.000 automobila i da zaposli taksiste sa dozvolom kao vozace kod sebe.

Ovaj deo, koji počinje na "A" mi nije jasan, a pitanje je prosto - zašto?
Sav zapad se bazira upravo na tom sistemu ali dopušta se posao i samostalcima.
Iskreno, po meni je daleko poštenije da neko uloži kapital u kupovinu nekog, večeg broja automobila, osnuje taxi firmu, zaposli TAXISTE kao vozače (ne vozače!), plaća im platu u nekom normalnom iznosu, plaća taxisti koji radi za njega sve dažbine koje treba da se plate, i to je to.
Zauzvrat, taxista koji bi radio kod takvog privatnika bi imao stalno ispravan i čist auto, natočen do čepa, radio bi u smenama, znao bi unapred koliko će tog meseca zaraditi, a neretko je da postoji kod privatnika i mogućnost prekovremenog rada, koji je skluplji od onog, redovnog, pa ukoliko mu nekad zatreba više para - eto mogućnosti.
Tebi je to manje pošteno od sadašnjih asocijacija od kojih nemaš ništa osim čitanja radio centra za koje se plaća po 6, 7000rsd mesečno, uz pretnju ukoliko ne platiš - ideš na tablu?

J... zapad i njihov način poslovanja jer to što mi polako ali sigurno ulazimo u to kolo neorganizovani i praznih džepova ima pogubne rezultate ne samo što se tiče taksi prevoza već sveobuhvatno...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Goran VŠ taj Pet 27 Jan 2017, 23:04

Evo ja danas produžio registraciju. Niko me nije pitao za porez (mada sam na nuli sa porezom trenutno). Izgleda da sam ja probio led u Vršcu pre godinu dana Smile. Pre mene izgleda niko nije registrovao dok nije platio porez a posle mnogi jesu.
Goran VŠ
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 28 Jan 2017, 11:53

Vidis da je od `čačkanja` bilo neke koristi.
Dok dete ne zaplace ni mama se ne vata za cuclu.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh