Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Ko su i koga predstavljaju ti ljudi? (2008-2010.god.)

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ko su i koga predstavljaju ti ljudi? (2008-2010.god.)

Počalji od zlaja taj Pet 06 Jun 2008, 17:08

Otvoreno pismo, poslato danas, svim taksi asocijacijama!

Poštovani,
obaveštavamo Vas da principijelno ne možemo učestvovati ni na jednom zajedničkom sastanku beogradskih taksi asocijacija dok od Vas ne dobijemo odgovor na sledeće pitanje:

Da li gospodin Milivoje Armuš (potpredsenik Privredne komore grada Beograda) i gospodin Aleksandar Bjelić (predsednik Zajednice preduzetnika Privredne komore Beograda) imaju mandat za predstavljanje Vaše taksi asocijacije?

S obzirom da spomenuti nemaju takvo odobrenje BEOGRADSKIH TAKSI VOZAČA d.o.o., mišljenja smo da je od izuzetne važnosti razrešiti ko i kako predstavlja taksi asocijacije u komunikaciji sa organima grada Beograda i javnim institucijama koje mogu uticati na kvalitet obavljanja taksi usluga. Isto tako, jako je važno ustanoviti i način na koji se ti predstavnici biraju.

U tom smislu, a bez loših namera, mišljenja smo da gore spomenuti ne raspolažu sa potrebnim profesionalnim kvalitetima za predstavljanje svih asocijacija i da ne ispunjavaju formalno-proceduralne uslove koji su potrebni da bi se kvalifikovali za tako važne funkcije.

Takvo stanje može biti ozbiljna prepreka za iskorišćavanje povoljnog društvenog trenutka za regulisanje vitalnih oblasti taksi delatnosti i jasnijeg javnog profilisanja interesa svih taksi asocijacija.

Unapred zahvalan
jedini vlasnik BEOGRADSKIH TAKSI VOZAČA d.o.o.,
udruženja sa 697 članova
Zlatan Zlatković

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ko su i koga predstavljaju ti ljudi? (2008-2010.god.)

Počalji od jerotije318 taj Pet 06 Jun 2008, 17:17

Dobar ti je zahtev samo neznam kome si ga poslao ? Ako si, kako kazes svim taxi asocijacijama onda dzabe. Niko ti nece odgovoriti. Najbolje je u medije. Ti bar za to imas mogucnosti a mi smo uz tebe jer stvarno, ko su Armus i Bijelic da budu nasi predstavnici a niko ih nije izabrao od nas i po kom kriterijumu oni toliko godina uspevaju da budu na toj funkciji. Zlajo, imas nasu podrsku
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pet 06 Jun 2008, 19:38

Dole samoproklamovani !!!!!!!! Evil or Very Mad
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 06 Jun 2008, 22:09

E malopre pise "Beogradski taksisti traze od ministra Bubala....." , PA STA MI TRAZIMO - KAKAV BUDZET ? Zlajo, predlazem ti da posaljes dopis svim medijima i da demantujes da taksisti nesto traze od ministara osim povecanje cena i ciscenje divljaka. Koga od nas boli za budzet, kakav budzet i ciji budzet ? Mi o tome neznamo nista i nemamo nista od toga a pozivaju se na nas. Od toliko bilborda koje postavljas sa reklamom 9801, mozes "poneki" da oblepis i sa ovim informacijama - tek da se zna istina !
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 06 Jun 2008, 23:31

Ako ti ista znaci nasa pojedinacna podrska ,ja sam ZA,sad treba smisliti kako da aktiviramo i ostale.za pocetakpricom na ulici,jexxga Jerotije i mi smo neki bilbordi (doduse setajuci) pa bi stvarno mogli da bar upoznamo ljude na ulici sa ovim Zlajinim proglasom
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ja sam već jednom pokušao,...

Počalji od zlaja taj Sub 07 Jun 2008, 07:29

VENELUME ::Ako ti ista znaci nasa pojedinacna podrska ,ja sam ZA,sad treba smisliti kako da aktiviramo i ostale.za pocetakpricom na ulici,jexxga Jerotije i mi smo neki bilbordi (doduse setajuci) pa bi stvarno mogli da bar upoznamo ljude na ulici sa ovim Zlajinim proglasom
Ja sam već jednom pokušao, sa pismom i razgovorima, preko taksi asocijacija i od tada generalno znam kako ko diše.
Stvar je u brojkama, i ključ je naravno kod njih. Pink, Lux i verovali ili ne Alo i Gold su prošli put stali uz njih dvojicu....
I dok je tako, mislim gazda koji su s njima (tikve sadili) i u dobrim odnosima teško će ići!..Čisto sumnjam da i 5% taksista u tim asocijacijacijama misle išta dobro o njihovom radu i kad viša apostrofiramo taj deo biće nam lakše.
Ali kako smo mi sada, atletskim ili veslačkim žargonom rečeno u boljim stazama, sad su gotovi.
Ako i opstanu, moraće da pristanu da na svaki mogući zvanični ili nezvanični sastanak pozivaju i nas koji ne mislimo kao oni....a onda je lako jer ta dvojica gube glavu kad im je neko opozicija... ne umeju da plivaju kad imaju prepreke na putu... znaju samo da pobede kad je utakmica prethodno dogovorena čitaj nameštena.
Sve u svemu već u ponedeljak će neke stvari biti mnogo jasnije, jer je u Pink taksiju Tedi zakazao sastanak...
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 07 Jun 2008, 10:59

Zlajo, dali mislis da mozemo da se samoorganizujemo u nekim protestima protiv Armusa i Bijelica, ljudi koji nas NE predstavljaju jer ih mi NISMO izabrali za isto ? Pusti te sastanke kod Tedija i sl, i ajde malo u medijima da gradjanima prikazemo pravu sliku taksi sluzbe. Sve se nesto "tajno" radi. Da budem iskren, neslazemo se u mnogo cemu ali u mnogo toga smo isti. Dosta nam je vise ovih nasih vajnih predstavnika. Ajde neku konkretnu akciju. Cesto u novinama i na tv-u cujem kao : taksisti traze ovo, taksisti traze ono. Pa ja sam taksista koji je svaki dan na ulici i dali treba JA da cujem sta JA trazim-ali preko medija ? Pozz
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Taksisti najavljuju proteste

Počalji od to je to taj Sub 07 Jun 2008, 12:28

Autor: G. Svilar

Zahtev za poskupljenje taksi prevoza u Beogradu, koji je podnela većina udruženja, po svemu sudeći neće biti odobren zbog Memoranduma Vlade Srbije koji propisuje maksimalan rast cena od šest odsto na godišnjem nivou. Ukoliko Skupština grada ne udovolji njihovim zahtevima, taksisti najavljuju proteste na ulicama grada.

U obrazloženju Ministarstva za trgovinu i sluge koje je potpisao ministar Predrag Bubalo stoji da će, u slučaju poskupljenja, biti obustavljena sredstva namenjena budžetu prestonice.
- U obrazloženju stoji da novo povećanje cena ne bi bilo u skladu sa memorandumom Vlade Srbije i da će Skupština grada, u slučaju da odobri novi cenovnik, biti „kažnjena“ obustavom svih transfera sredstava u budžet grada. Taksisti imaju opravdane zahteve za poskupljenje, s obzirom na povećanje cene goriva ali u ovom trenutku ne mogu da ugrozim budžet grada - kaže Zoran Alimpić, vršilac dužnosti gradonačelnika Beograda. Kako su taksiti tražili poskupljenje od 8,3 odsto, to se očigledno ne uklapa u projektovani rast cena na godišnjem nivou koji je propisala Vlada Srbije. Osim toga, Grad je već prihvatio i odobrio poskupljenje u visini od 15 odsto, zbog čega je, prema rečima Alimpića, gradska uprava već jednom opomenuta od strane nadležnog ministarstva. Dakle, novi cenovnik ipak neće biti odobren zbog čega će taksisti verovatno, možda već u toku sledeće nedelje, ponovo krenuti u protestne vožnje. Milivoje Armuš, predsednik „Beotaksija“ kaže da takva obrazloženja čelanika grada neće zadovoljiti taksiste i su protestne vožnje je realno očekivati da taksisti nastave da se bore za svoja prava na gradskim ulicama.
- I Grad i Republika su odgovorni za ovakvo stanje u taksi službi. Grad ne sprovodi Odluku o autotaksi prevozu koju je sam doneo i u kojoj stoji da gradonačelnik svojim rešenjem donosi odluku o tome da li će i koliko poskupeti taksi usluge. Pitamo se zašto takvi akti uopšte postoje ako se ne primenjuju. mi pristajemo i da smanjimo cenu naših usluga, ali da nas grad onda donira jer smo deo sistema javnog prevoza - kaže za „Blic“ Milivoje Armuš.
Prema rečima Aleksandra Bjelića, predsednika skupština „Žutog taksija“ taksisti neće odzvoliti da se preko njih vrši političko potkusurivanje.

Članak iz Blica
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 07 Jun 2008, 12:51

Vec sam ga i kod njih prokomentarisao Cool;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 08 Jun 2008, 07:49

Ja sam se vec malo potrudio pa sam juce ljudima sa kojima sam bio u kontaktu,predocio tj.prepricao Zlajino pismo i mnogi ,tj.skoro svi se slazu,sve sam uputio na forum,e jos samo da se postavi anketa,da se izjasnimo da li smo ZA ili PROTIB toga da oni budu nasi predstavnici
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 08 Jun 2008, 16:41

Anketa, anketa..... Smile
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 08 Jun 2008, 17:31

rekoh ja tojeto ,al on je mnogo umoran -kaze
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 08 Jun 2008, 18:20

jerotije ::Anketa, anketa..... Smile

by VENELUME
rekoh ja tojeto ,al on je mnogo umoran -kaze

Kako hocete ali sad ste ko mlade, kad god pozelite ja cu vas nazvati telefonom o mom trosku i objasniti sve sto treba oko postavljanja ankete.
Da ne bi ispalo kako ja kocim stvar.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 08 Jun 2008, 18:45

Ma samo ti stavi tu anketu, Mrzi me da ucim u ovim godinama Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

šta reći jerotije, tačno tako!

Počalji od zlaja taj Sub 14 Jun 2008, 23:02

jerotije ::Dobar ti je zahtev samo neznam kome si ga poslao ? Ako si, kako kazes svim taxi asocijacijama onda dzabe. Niko ti nece odgovoriti...]
Šta reći jerotije, tačno tako, niko se nije javio ali u mom odsustvu a i juče na zajedničkoj večeri, na koju me misu ni pozvali, su utvrdili da sam ja najveći PROBLEM za dalji razvoj taksi delatnosti u Beogradu! Kreće luda borba, nije što sam razočaran i ubijen u pojam nego mi je samo želja da na videlo izađe istina. : NIKOME NISAM DUŽAN i ZAISTA SAM DOBRONAMERAN i ISKREN u borbi protiv ŠLJAMA u taksiju... ko i kako može da me ubedi da su dva b...ovana dobri za taksi službu...
Plasira se gomila LAŽI o meni a vas molim da ne nasedate...
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Da li je moguće da neko poveruje da sam ja zajebao Milivoja Armuša ili bilo koga na svetu za pare?
Da li je moguće da bilo koji taksista u gradu može da poveruje da sve ovo što rade protiv mene nije posledica činjenice da su samo ljubomorni i da me se PLAŠE!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 15 Jun 2008, 11:52

Ma ono sto je ocigledno a to je i Armusu i Aci B. kao i nasim vajnim sindikalcima odgovara ovakvo stanje stvari,a ne odgovaraju akcije poput Zlajine,a to ne opravdava nas ostale da nista ne pokusavamo,da bar ljude na ulici koji nisu na forumu upoznamo sa pismom i idejama o kojima ovde pisemo
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Pon 16 Jun 2008, 19:58

I ovoga puta ne mogu da precutim a rekao sam sebi da ne komentarisem vise bilo kakvu pricu vezanu za taxi...16godina slusam kojekakve proglase,obavestenja,bio na gomili strajkova i sta?Sve gore i gore gazde vedre i oblace ,to se odnosi i na Zlaju,svi se vi prebijate preko nas ,lako je pricati iz pozicije gazde koji ima 700 ljudi puta 35€ i nekoliko auta na kojima rade ljudi koje je muka naterala (imali udes,pokvario se auto )ima i onih "luzera"koje ne treba zaliti ali dobro i sa kojim adeli cistu zaradu za 12sati rada..kazacete u redu coveka niko ne tera sve je to ok ali nemoj onda da mi pises kojekakve proglase,nije Zlaja usao u taxi pricu da bi sredio stvari u taxiju ,uostalom lepo je jerotije rekao ima gomilu bilborda po gradu pa neka to okaci na njih i neka potegne kampanju na istim tim bilbordima da mi dobijemo licence ,da se jednom vise uredi taxi sluzba,prvi bih stao uz njega,ali ne verujem u iskrenost namera ,tako je krenuo sa nekom clanarinom da ne kazem simbolicnom a koliko je sada,nikoga nije briga sto su nasa davanja prema drzavi svake godine po 20-25% veca,sada cemo da vidimo da li ce svi da podignu cene a gorivo ide ,jednom recju strasno....a nase radno vreme stalno raste ..pa dokle?pa procitajte samo kako se covek potpisao............ jedini vlasnik BEOGRADSKIH TAKSI VOZAČA d.o.o.,
udruženja sa 697 članova... a ja se pitam pa kako udruzenje kad je on jedini vlasnik...strasno !
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ja se zabrinuo, niko me ne kritikuje na forumu....

Počalji od zlaja taj Pon 16 Jun 2008, 21:52

zoki216 ::I ovoga puta ne mogu da precutim a rekao sam sebi da ne komentarisem vise bilo kakvu pricu vezanu za taxi...16godina slusam kojekakve proglase,obavestenja,bio na gomili strajkova i sta?Sve gore i gore gazde vedre i oblace ,to se odnosi i na Zlaju,svi se vi prebijate preko nas ,lako je pricati iz pozicije gazde koji ima 700 ljudi puta 35€ i nekoliko auta na kojima rade ljudi koje je muka naterala (imali udes,pokvario se auto )ima i onih "luzera"koje ne treba zaliti ali dobro i sa kojim adeli cistu zaradu za 12sati rada..kazacete u redu coveka niko ne tera sve je to ok ali nemoj onda da mi pises kojekakve proglase,nije Zlaja usao u taxi pricu da bi sredio stvari u taxiju ,uostalom lepo je jerotije rekao ima gomilu bilborda po gradu pa neka to okaci na njih i neka potegne kampanju na istim tim bilbordima da mi dobijemo licence ,da se jednom vise uredi taxi sluzba,prvi bih stao uz njega,ali ne verujem u iskrenost namera ,tako je krenuo sa nekom clanarinom da ne kazem simbolicnom a koliko je sada,nikoga nije briga sto su nasa davanja prema drzavi svake godine po 20-25% veca,sada cemo da vidimo da li ce svi da podignu cene a gorivo ide ,jednom recju strasno....a nase radno vreme stalno raste ..pa dokle?pa procitajte samo kako se covek potpisao............ jedini vlasnik BEOGRADSKIH TAKSI VOZAČA d.o.o.,
udruženja sa 697 članova... a ja se pitam pa kako udruzenje kad je on jedini vlasnik...strasno !
Ja se zabrinuo, niko me ne kritikuje na forumu već par nedelja....... da si ti dragi moj zoki 216 samo 0,1% uložio energije i para u sebe koliko sam ja u uložio u firmu 9801 i ti bi imao nešto. A ovako šta reći? SAMO kukaš u prazno jer si nesposoban da shvatiš da je dobro za tebe dokle god ima budala (naravno mislim na sebe) koje ulažu u taksi biznis.... i za kraj ako nisi u stanju da shvatiš da si bogatiji za bar 400 evra mesečno od kako sam ja ušao u taksi biznis... niko, pa ni ja, ti ne može pomoći.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 17 Jun 2008, 00:05

Zar nije bolje kad se ne kritikujemo.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Uto 17 Jun 2008, 03:38

Dragi moj Zlajo ne sporim ja da si ti ulozio i para i truda ali sigurno ne zbog mene i ostalih 7000,nego prvenstveno zbog svog dobra....izvini ne poznajemo se tako da pricam iz nekog iskustva..istu pricu sam ja slusao godinama i od Mise celavog u zelenom,i moje je misljenje da je njegovom pojavom(bez obzira sto sam tamo radio)taxi sluzba u ovom gradu krenula nizbrdo,tako da mi ni posle toliko godina nije jasno kako zahvaljujuci vama mi napredujemo i gde su mi tih 400€ o kojima pricas,mislim da bi trebao da sednes u auto,vidim da imas nove 307ice,pa da odradis jednu nedelju dve i vidis kako se lepo prolazi i za koje radno vreme i kolike su realne zarade..
i jos da dodam da sam zaista nesposoban da shvatim kako sam vasom pojavom dobar tih 400€,time sto aerodrom i dalje ostaje 800din?
.veliki pozz.......a da ,ja i ne zelim da mi ti pomognes dovoljno sam star da mogu sam o sebi da se brinem.
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Mislim da ne mislim!

Počalji od zlaja taj Uto 17 Jun 2008, 15:23

zoki216 ::...nije jasno kako zahvaljujuci vama mi napredujemo i gde su mi tih 400€ o kojima pricas,mislim da bi trebao da sednes u auto,....
Ako je danas Start 119 dinara a bio je pre tri godine 35 dinara.... sledi da je 119-35= 84 din x 350 vožnji = 367,5 evra
O ceni u I i II tarifi kao i ceni sata čekanja mislim da ne moram da ti dajem uporedni odnos ali .... ipak pošto vidim da ti smeta naš popust i to samo za vožnje od ili do aerodroma evo još malo priče...
Mart 2005 (Zlaja ušo u taksi priču) I 32 din II 43 din sat čekanja 210 din
Jun 2008 (Zlaja se bori već 3 godine) I 46 din II 58 din a sat čekanja 540 din... i eto tvojih 400 evra za koje me pitaš!
I sad za kraj da bi ti objasnio naj prostije:
Hotel IN - aerodrom 14 km, 119 + (46 x 14) = 763 dinara
Trg republike - aerodrom 17km, 119 + (46 x 17) = 901 dinara
Ruzveltova 41 - aerodrom 19km, 119 + (46 x 19) = 993 dinara
Marjane Gregoran 87 - aerodrom 22km 119 + (46 x 22) = 1131 dinara
Ustanička 256 - aerodrom 22 km, 119 + (46 x 22) = 1131 dinara
Vidikovački venac 1 - aerodrom 24 km, 119 + (46 x 24) = 1223 dinara
Hotel Prezident - aerodrom 27 km, 119 + (46 x 27) = 1361 dinara.
Na ovo sve dodaj malo čekanja i naravno odbi popust 20% ili 30% i videćeš golu istinu.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS sve ovo naravno važi u prvoj tarifi jer u drugoj tarifi dovoljno je da dodaš 12 dinara po km i tu je ta famozna razlika...
I za kraj, tvrdim da si ti samo preterano RAZMAŽEN ili si totalni NERADNIK!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

NO COMMENT, naravno za kritiku, samo napadajte!

Počalji od zlaja taj Uto 17 Jun 2008, 16:05

tojeto ::Zar nije bolje kad se ne kritikujemo.
NO COMMENT, naravno mislim za kritiku! Samo napadajte ja sam i dalje jedini koji trpi sve vrste udaraca!!!
Ko gubi ima pravo da se ljuti, mislim naravno na sve taksi asocijacije koje su podržale dvojicu taxi heroja!
Nemam ja ništa protiv kritike, ali probajte da budete malo kritičniji prema svojoj POPUST priči... i prema vašim gazdama koji podržavaju dvojicu politikanata.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Uto 17 Jun 2008, 17:06

Odlicno ZOKI216 ,i ja sam bio u Zelenom 540 , pa sam posle uzeo broj 363 ,a koji si ti bio broj,ako nije tajna? Ovo ti kazem zato sto u principu volim da znam sa kim polemisem na forumu.A sto se tice Zlaje , licno mislim da je jos i najmanje njegov problem ljudi koji predstavljaju nas (taksiste), ako nista drugo ono zbog toga sto je on u stvari predstavnik druge strane (gazda) u ovom slucaju,e jos kad bi se zaj... neko iz sekretarijata da zaluta na forum sve bi bilo kompletno.Elem Zlaja je trenutno tu,sutra mu se mozda cefne i proda firmu , ali problemi koje sada imamo nam ostaju.Ne kapiram povlacenje bilborda i zarade kroz ovu pricu,svako od nas radi to sto radi da bi zaradio,tako da ne verujem da si ti Zoki na ulici sto ti je dosadno , nego radi zarade.Zato mi glupo nekoga prozivati sto zna da zaradi pare vece nego mi na ulici.A sto se tice Armusa i Ace B. ,stvar je prosta- oni sve sto rade -rade po diktatu sekretarijata grada zato sto tamo ostvaruju licnu korist radeci po raznim komisijama.A licno nesto nisam video da se bilo ko zapitao koji je broj Armuseve dozvole ili koliko voznji primi Bjelic mesecno ili kako on kao predstavnik nas taksista moze da prima u udruzenje ljude bez dozvole.Zasto se to niko od nas ne zapita ili dajte neka druga pitanja da potegnem,pa ako treba da zatrpavamo takvim pitanjima i sajt sekretarijata za saobracaj.zasto ocekujete da uvek neko drugi nesto uradi za nas.Licno mene bas briga i za Zlaju jer rekao sam vam,covek ima ideju kako da zaradi i to je OK., ali on ima sigurno bar jos jedan ili vise poslova pored taksija,pa ako popiz.. moze da se izvuce ,a mi ostadosmo ,bar ja jer nesto nisam bas siguran da traze radnike u drugoj mladosti (43.god).Toliko
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Uto 17 Jun 2008, 20:09

tojeto ::Zar nije bolje kad se ne kritikujemo.
nije!!! onda je dosadno!!!zamisli da svi isto mislimo i zar ne vidis da je i gazda Zlaji vec zanimljivije!

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Uto 17 Jun 2008, 20:37

POZZ VENELUME,znamo se ,(bar ja tebe znam)ja sam bio 737 u zelenom...slazem se sa tobom potpuno,ali ocito da mene covek ne kapira(Zlaja),ne sporim njegovu sposobnost da zaradi kintu svaka cast,ne ulazim u to kako i sta,ali i on je gazda to hocu da mu objasnim,danas jeste sutra nije ,najbolje da njega ne zanima kako da uzme sto vise para nego je usao u pricu da bi sredio stanje u taksiju..pa nisam ubedjen u to..a drugo covek navodi koliko je bio start i km kad je on usao u pricu ,pa najbolje da vozimo po cenama iz 05te..pa mi smo dizali cene i kad on nije bio u prici ne znam u cemu je tu njegova zasluga...i trece za njegovu informaciju 16g sam u taxiju,ne dugujem nista poreza ,vozim ,po meni korektan auto(pezo406hdi)koji nije na kredit kupljen nemam lokale i ostalo pa neka proceni koliki sam radnik tj neradnik ..ovim zavrsavam postovanje na ovu temu ..pozz
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 17 Jun 2008, 20:42

zlaja ::
zoki216 ::...nije jasno kako zahvaljujuci vama mi napredujemo i gde su mi tih 400€ o kojima pricas,mislim da bi trebao da sednes u auto,....
Ako je danas Start 119 dinara a bio je pre tri godine 35 dinara.... sledi da je 119-35= 84 din x 350 vožnji = 367,5 evra
O ceni u I i II tarifi kao i ceni sata čekanja mislim da ne moram da ti dajem uporedni odnos ali .... ipak pošto vidim da ti smeta naš popust i to samo za vožnje od ili do aerodroma evo još malo priče...
Mart 2005 (Zlaja ušo u taksi priču) I 32 din II 43 din sat čekanja 210 din
Jun 2008 (Zlaja se bori već 3 godine) I 46 din II 58 din a sat čekanja 540 din... i eto tvojih 400 evra za koje me pitaš!
I sad za kraj da bi ti objasnio naj prostije:
Hotel IN - aerodrom 14 km, 119 + (46 x 14) = 763 dinara
Trg republike - aerodrom 17km, 119 + (46 x 17) = 901 dinara
Ruzveltova 41 - aerodrom 19km, 119 + (46 x 19) = 993 dinara
Marjane Gregoran 87 - aerodrom 22km 119 + (46 x 22) = 1131 dinara
Ustanička 256 - aerodrom 22 km, 119 + (46 x 22) = 1131 dinara
Vidikovački venac 1 - aerodrom 24 km, 119 + (46 x 24) = 1223 dinara
Hotel Prezident - aerodrom 27 km, 119 + (46 x 27) = 1361 dinara.
Na ovo sve dodaj malo čekanja i naravno odbi popust 20% ili 30% i videćeš golu istinu.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS sve ovo naravno važi u prvoj tarifi jer u drugoj tarifi dovoljno je da dodaš 12 dinara po km i tu je ta famozna razlika...
I za kraj, tvrdim da si ti samo preterano RAZMAŽEN ili si totalni NERADNIK!
Otkud ti ideja da taxi ne bi poskupeo 3 godine da nije tebe.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

ipak je ovo INSTITUCIONALNI FORUM!

Počalji od zlaja taj Uto 17 Jun 2008, 20:56

Otkud ti ideja da taxi ne bi poskupeo 3 godine da nije tebe?

Ipak je ovo INSTITUCIONALNI FORUM!
Pa naravno da ne bi poskupeo u ovom odnosu, jer ja sam jedini naivac u taksiju koji misli da taksistima treba da bude bolje da bi kasnije i meni kao gazdi bilo bolje.
Kod svih drugih taksi udruženja vi ste samo sredstvo za ostvarivanje profita kroz mesečnu članarinu... i to je to.
I da zaključim, da se ja nisam pitao ovoliko koliko sam se pitao, START bi i dalje bio 0,50 evra a ne 1,50 evra.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 17 Jun 2008, 21:43

zlaja ::Otkud ti ideja da taxi ne bi poskupeo 3 godine da nije tebe?

Pa naravno da ne bi poskupeo u ovom odnosu, jer ja sam jedini naivac u taksiju koji misli da taksistima treba da bude bolje da bi kasnije i meni kao gazdi bilo bolje.
Kod svih drugih taksi udruženja vi ste samo sredstvo za ostvarivanje profita kroz mesečnu članarinu... i to je to.
I da zaključim, da se ja nisam pitao ovoliko koliko sam se pitao, START bi i dalje bio 0,50 evra a ne 1,50 evra.
Pozdrav Zlaja Very Happy

Nisi ti naivac, ti si jedini pametan ovde jer kroz svaki post i kroz svako pisanje na forumu ti izvlacis neki sebi koristan zakljucak.
Koliko sam te razumeo da tebe nema mi ne bi imali ove cene. Odlicno da mene nema mi nikad ne bi se druzili ovde.

Ne mogu da ne pitam jel tebi ne ostane nista od clanarina. Nisam bas siguran u to.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 17 Jun 2008, 21:59

zlaja ::Otkud ti ideja da taxi ne bi poskupeo 3 godine da nije tebe?

Pozdrav Zlaja Very Happy
Hoces li se vec jednom odvojiti od tog institucionalnog taxija.Pa ja nisam spomenuo firmu u kojoj radim jedno tri meseca a vas iz beogradskog ne mogu vise ni da citam, ispadate iz svakog posta pa ste malo i dosadili, a stalno se hvatate za druge.Te prozivke ostavite za jerotija.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rale_066 taj Sre 18 Jun 2008, 07:25

ZLAJA JE MOJ IDOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rale_066
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 58
Datum upisa : 09.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ništa zlonamerno samo da vas podsetim...

Počalji od zlaja taj Sre 18 Jun 2008, 09:18

Hoces li se vec jednom odvojiti od tog institucionalnog taxija..... Teško jer ste mi vi jedina prava konkurencija i moram da vršim pritisak jer muka mi je da vas slušam kako pametujete a u stvari ste zarobljenici - taoci pravca i popusta.

Da li vi uopšte možete da približite svesti, šta bi se desilo kad bi i beogradski 9801 uveo popust od 20% na telefonski poziv?
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Ništa zlonamerno samo da vas podsetim koju tablu na krovu nosite.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 18 Jun 2008, 10:54

Na pogresnu adresu vrsis pritisak, postoje elementi u nasoj firmi na koje ti treba da vrsis pritisak ako ti je do toga.
Malo vise ste preterali sa tim vasim Beogradski pa Beogradski, cinjenica je da vas ovde slabo ko proziva ali zato vi druge ne zapostavljate.
Zanimljivo je kako te pojedinci ovde brane i podrzavaju, cime li si ih samo zaduzio.

E da, da ne zaboravim ovu temu si Zlajo ti otvorio i sad si je odveo u oftopik.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Ko su i koga predstavljaju ti ljudi?

Počalji od zlaja taj Sre 18 Jun 2008, 12:53

tojeto ::Na pogresnu adresu vrsis pritisak, postoje elementi u nasoj firmi na koje ti treba da vrsis pritisak ako ti je do toga.
Malo vise ste preterali sa tim vasim Beogradski pa Beogradski, cinjenica je da vas ovde slabo ko proziva ali zato vi druge ne zapostavljate.
Zanimljivo je kako te pojedinci ovde brane i podrzavaju, cime li si ih samo zaduzio.

E da, da ne zaboravim ovu temu si Zlajo ti otvorio i sad si je odveo u oftopik.
Da li tebe dragi Sale predstavljaju Aca i Milovoje?
Da li tvoje taksi udruženje ima svog predstavnika na forumu?
Da li si ti dragi Sale malo ljubomoran što nisi u beogradskom?
Da li si ti dragi Sale izmislio TAXI Forum?

A za kraj zadužio sam ih verovatno činjenicom da želim da unapredim taksi službu do maksimuma, i činjenicom da ovaj TVOJ forum doživljam jako ozbiljno i uz to uvažavam baš svačije mišljenje a svoje branim.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 18 Jun 2008, 16:03

Pa koji su to pojedinci koji brane Zlaju i da vidimo koju korist imaju oni od Zlaje,da li je to korist ili je mozda greh ponekad misliti slicno kao neko sa foruma , pa makar to bio i Zlaja.Najvise mrzim te price uopstene,mada zato valjda i postoje pseudonimi na forumima , a zato sam i Zokija pitao koji je broj bio u Zelenom.I mogu reci da sada kada znam o kome se radi , njegovo misljenje kod mene licno ima mnogo vecu ,,tezinu,, , ne znaci da se slazem ,ali ga postujem , i njega i njegovo misljenje.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 18 Jun 2008, 17:23

tojeto ::

Niko ne proziva Beogradski ,znaci nema ZASTA.
Cini mi se da si ti upoznao dobro Zlaju i onda si valjda mogao da provalis da njemu sigurno netreba niko da ga brani a podrzavati nekoga u ciju ideju vidis svoj napredak mislim da nije za komentarisanje i netreba da te zaduzi da bi verovao u to .Zato Sale razmisli malo ko je tvoj pretstavnik koga branis i podrzavas da bi radio sa POPUSTOM od 20% scratch .
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 18 Jun 2008, 20:28

Da li tebe dragi Sale predstavljaju Aca i Milovoje?
Ne mogu da budem pristojan ako bi ti odgovorio na ovo pitanje.

Da li tvoje taksi udruženje ima svog predstavnika na forumu?
Ako ti mislis da isped Beogradskog ovde 157 i 154 nisu nista, onda NEMAM.

Da li si ti dragi Sale malo ljubomoran što nisi u beogradskom?
Ovo je neukusno i nekorektno s tvoje strane prema meni.

Da li si ti dragi Sale izmislio TAXI Forum?

U SRBIJI DA JA SAM SE PRVI SETIO

A za kraj zadužio sam ih verovatno činjenicom da želim da unapredim taksi službu do maksimuma, i činjenicom da ovaj TVOJ forum doživljam jako ozbiljno i uz to uvažavam baš svačije mišljenje a svoje branim.

Moje misljenje nisi uvazio :!: :!:
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Izvinjenje tojeto

Počalji od VENELUME taj Pet 20 Jun 2008, 18:42

Ovo su reci kolege tojeto ,nasta sam ja trazio da imenuje te ljude,ali...
Nema potrebe za tim,vec se na ulici vidi ko je izvukao korist od foruma ,tj. Zlaje ,sad na krovu nosi tablu POSLOVNOG taxi-ja.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 20 Jun 2008, 20:21

Da je samo na tabli ostalo nije problem, izgleda da mu je Zlaja davao i casove matematike.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 20 Jun 2008, 20:54

Zasto?
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Pet 20 Jun 2008, 21:23

tojeto ::Da je samo na tabli ostalo nije problem, izgleda da mu je Zlaja davao i casove matematike.
Nerazumem dokle da vam objasnjavam ali trudicu se i naucicu vas nadam se.
Po mojoj racunici 2 + 2 = 4 to je oduvek bilo i bice
Po vasoj ( losoj) 2 + 2 = 3.2 znaci nevalja( 20% popusta)
To je bio prvi korak naucite to pa cu preci dalje da vam dajem casove.

VENELUME ::Zanimljivo je kako te pojedinci ovde brane i podrzavaju, cime li si ih samo zaduzio.
Ovo su reci kolege tojeto ,nasta sam ja trazio da imenuje te ljude,ali...
Nema potrebe za tim,vec se na ulici vidi ko je izvukao korist od foruma ,tj. Zlaje ,sad na krovu nosi tablu POSLOVNOG taxi-ja.
To se zove NAPREDOVAO U KARIJERI A NAPREDUJE I DALJE. Cool; Cool;
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Jun 2008, 08:37

Po mojoj racunici 2 + 2 = 4 to je oduvek bilo i bice
Po vasoj ( losoj) 2 + 2 = 3.2 znaci nevalja( 20% popusta)
To je bio prvi korak naucite to pa cu preci dalje da vam dajem casove.
Tacno ljubi te brat a koliko je kilometar naplacen i u kojoj taxi firmi dali to matematicki mozes da mi preracunas [kao drugi cas]
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

46 dinara po kilometru! Valentino Rosi No 46...

Počalji od zlaja taj Sub 21 Jun 2008, 09:28

jerotije ::... a koliko je kilometar naplacen i u kojoj taxi firmi dali to matematicki mozes da mi preracunas ...]
46 dinara po kilometru, i danju i noću.
To je optimum, sve ispod 40 dinara (0,50 evra po km) je malo a sve preko 52 dinara (0,65evra po km) je nemoguće.... naravno u trenutnom cenovniku.
Sve u svemu ja sam kampanju pripremio, startujemo od 25 juna.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Jun 2008, 10:30

Zlajo, lepo bi bilo kad bi moglo da bidne a pogotovo danju. Mnogo se povodis papirima. Izadji jedan dan da peglas [ili noc], zapisi kilometrazu, prebroj pare u novcaniku, budi krajnje ljubazan sa strankama da bi te castili i vidi realno stanje stvari
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Kad bi ti jerotije, čitao bar sa 10 % pažnje, moje postove..

Počalji od zlaja taj Sub 21 Jun 2008, 12:31

jerotije ::
Zlajo, lepo bi bilo kad bi moglo da bidne a pogotovo danju. Mnogo se povodis papirima. Izadji jedan dan da peglas [ili noc], zapisi kilometrazu, prebroj pare u novcaniku, budi krajnje ljubazan sa strankama da bi te castili i vidi realno stanje stvari...
Kad bi ti jerotije, čitao bar sa 10 % pažnje moje postove kao što se ja trudim da pažljivo čitam tvoje, video bi da ti ja uglavnom sve kažem ali ti ili nećeš ili ne možeš da ih razumeš! Siguran sam da ti je kilometar sa sadšnjom cenom i popustom koji daješ na telefonski poziv bar 40 dinara km... tj prevedeno na tvoj noćni jezik, imaš u proseku od 14 do 18 vožnji, pređeš 135 do 150 km i zaradiš oko 5500 do 6000 dinara. I sve ti to naravno pričam da bi ti objasnio da kad mi od sledeće nedelje uvedemo univerzalni km na 46 dinara da će taksista u beogradskom i dalje imati više od tebe jer neće davati 20% popusta na START.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS i stvarno si smešan kad mi pričaš koliko je taksi dinar teško zaraditi... pa ja to vidim svaki dan, drugi je problem što ti potcenjuješ moju sposobnost da vidim više i da znam bolje!.... sve u svoje vreme dragi jerotije.

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Jun 2008, 13:03

PS i stvarno si smešan kad mi pričaš koliko je taksi dinar teško zaraditi... pa ja to vidim svaki dan, drugi je problem što ti potcenjuješ moju sposobnost da vidim više i da znam bolje
Ne potcenjujem, ali videcemo sledece nedelje. Mozda ja gresim - neznam. U svakom slucaju volim pare vise nego ti, vise od zena, od hrane.....prosto receno OBOZAVAM IH. Nadam se da znas sta radis. Pozdrav !
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sub 21 Jun 2008, 16:34

Jerotije i TO JE TO nadam se da ste uspeli da razumete i shvatite da ne trosim i ja vreme u objasnjavanju umesto mene uradio je kako vi kazete moj UCITELJ -PROFESOR iz matematike Zlaja.
MISLITE O TOME scratch
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Jun 2008, 17:42

Pazi kume, radili su o taksiju raznorazne studije sta i koliko treba Beogradu ali pravu studiju moze da uradi samo onaj ko svaki dan pegla na ulici. Papiri i statistika je jedno a ulica je drugo
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sub 21 Jun 2008, 18:58

Pa ja tek sad vidim - ovde na forumu sve profesori i doktori
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Jun 2008, 19:31

I poneki magistar
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 26 Jun 2008, 18:39

Da covek ne poveruje,malopre stanem iza vidikovacke pijace da kupim dinju i staje jedan stariji kolega i dolazi do mene i krece prica-tj. on prica da se od septembra sprema cistka u sindikatu i to zestoka,pri tom to je jedan zaista ozbiljan kolega koji se do sad nikad nije po nikakvim pitanjima exponirao , ali sada je zapeo da mi objasnjava , ali zaista na 38 stepeni nisam imao snage da stojim i pricam sa njim tako da sam uleteo u kola, ali poznavajuci coveka gde ima dima ima i vatre,mada ne kapiram zasto septembar,sta nam tada spremaju,ne znam...
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu