Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

MALO O CENAMA

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Bez dogovora oko novog cenovnika

Počalji od to je to taj Uto 10 Jun 2008, 16:51

Sastanak povodom zahteva taksista
Bez dogovora oko novog cenovnika
Autor: Goran Svilar | 10.06.2008 - 08:24

Da li će i za koliko poskupeti taksi u Beogradu i dalje se ne zna. Jučerašnji sastanak predstavnika taksista, Predraga Bubala, ministra trgovine i čelnika Grada završen je bez konkretnog dogovora.

Zoran Alimpić, v.d. gradonačelnika ponovio je da Grad, iako se slažu sa zahtevom taksista, ne može da odobri povećanje cena u visini od 10 odsto zbog memoranduma Vlade Srbije koji propisuje maksimalan rast cena na godišnjem nivou do šest odsto. S druge strane, prestavnici taksi udruženja kažu da im je rečeno da bi Vlada Srbije u četvrtak mogla da usvoji aneks na pomenuti memorandum kojim bi taksisit bili izuzeti iz njega.
- Grad Beograd je u skladu sa statutom i Odlukom o autotaksi prevozu nadležan da određuje cene taksi usluga u gradu. Međutim, da bi se sprečila inflacija Vlada Srbije je i ove godine usvojila memorandum koji propisuje dozvoljen rast cena maksimalno za šest odsto na godišnjem nivou i zbog toga ne možemo da odobrimo poskupljenje bez mišljenja nadležnih ministarstava. Time ne prestaje nadležnost lokalnih zajednica za određivanje cena komunalnih usluga, među kojima i Beograda, ali zbog pomenutog memoranduma to ne možemo da učinimo - kaže Alimpić.
Čelnici Grada i predstavnici taksi udruženja danas će imati sastanak sa ministrom finansija Mirkom Cvetkovićem na kome će, prema rečima Alimpića, zatražiti pomoć da se prevaziđe postojeći problem. Ipak, čini se da su na jučerašnjem sastanku taksisti ipak dobili neku vrstu obećanja koja bi možda mogla da bude rešenje trenutne situacije. Prema rečima Aleksandra Bjelića, predsednika skupštine „Žutog taksija“ na sastanku je bilo reči o eventualnom aneksu postojećeg memoranduma Vlade Srbije koji bu „izuzeo beogradske taksiste iz okvira memoranduma i dozvolio poskupljenje cena“.
- Zoran Alimpić i Predrag Bubalo složili su se da je poskupljenje taksi usluga opravdano s obzirom na porast cene goriva. Dogovoreno je da se memorandumu doda aneks u kome bi bilo navedeno da se taksisti i sve druge delatnosti, na koje najviše utiče veliko povećanje cene goriva, izuzmu iz rasta cena usluga u visini od šest odsto - kaže Bjelić. Prema njegovim rečima, aneks bi mogao biti usvojen na sednici Vlade Srbije u četvrtak, nakon čega bi već u petak v.d. gradonačelnika Zoran Alimpić mogao da odobri povećanje cena taksi usluga.
U saopštenju Ministarstva trgovine i usluga naglašeno je da su cene taksi prevoza određene posebnim propisima od strane grada Beograda.
- To znači da Ministarstvo trgovine apsolutno nije nadležno za određivanje cena taksi prevoza i u skladu sa tim ne može niti da zabrani niti da odobri promenu cene tog javnog prevoza - istakao je Predrag Bubalo i zaključio da bi predstavnici taksi udruženja trebalo da se obrate Ministarstvu finansija sa zahtevom da se izmeni postojeći Memorandum kojim su, između ostalog, regulisane i promene usluga taksi prevoza.

Predlog za novi cenovnik
Većina taksi udruženja tražila je povećanje cena od 10,3 odsto. U slučaju usvajanja zahteva start bi koštao 128 dinara, kilometar u prvoj tarifi 46 a u drugoj 58 dinara. Čekanje po ovom predlogu ne bi menjalo cenu. Krajem prošle nedelje taksisti su najavili i proteste na ulicama ukoliko njihov zahtev ne bude prihvaćen, ali je Aleksandar Bjelić juče izjavio za „Blic“ da „protestnih vožnji neće biti jer nema razloga za to“.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: MALO O CENAMA

Počalji od to je to taj Uto 10 Jun 2008, 17:26

Evo sad gledam na studiju B pregovori se nastavljaju do iduce srede, ovi nas zajebavaju samo tako.

Gorivo ide za jos dva dinara za 10-15 dana
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 10 Jun 2008, 17:56

Tako to ide kad se dogovaraju ovi sto sede po kafanama i drze divljake u kvazi udruzenjima.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 10 Jun 2008, 21:26

A ja lepo rekao da se cene vezuju za gorivo al niko me ne podrzava......
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 10 Jun 2008, 22:00

Ako ti nesto znaci ja te podrzavam u toj akciji.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Uto 10 Jun 2008, 23:12

I ja te podrzavam ali nevidim svrhu ostaje nam da se nadamo.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taksi ipak poskupljuje

Počalji od to je to taj Sre 11 Jun 2008, 16:58

Beograd
Taksi ipak poskupljuje
Autor: G.Svilar | 11.06.2008 - 09:57

Skupština grada će odobriti poskupljenje taksi usluga odlučeno je posle sastanka na kome su prisustvovali predstavnici taksi udruženja, čelnici grada i Ministar finansija Mirko Cvetković. Koliko će i kad taksi poskupeti znaće se za nekoliko dana, kaže za „Blic“ v.d. gradonačelnika Zoran Alimpić.

- Ministar Cvetković je pokazao razumevanje za trenutnu situaciju i objasnio da se Memorandum vlade Srbije koji dozvoljava rast cena u visini od šest odsto odnosi samo na komunalne usluge i na delatnost javnih komunalnih preduzeća koja su delom subvencionisana od strane Grada. Taksisti nisu subvencionisani od Grada, i u tom smislu ne mogu da budu obuhvaćeni memorandumom - kaže Alimpić. On kaže da je razumeo da Gradu neće biti obustavljena sredstva u budžet ukoliko dozvoli poskupljenje taksija, pa će tog poskupljenja ipak biti. Međutim, Alimpić nije mogao da odgovori na pitanje kada će i za koliko poskupeti taksi.
- Narednih dana ćemo znati konkretno kada i za koliko će poskupeti taksi. To će se znati kada uradimo određene proračune i zaključimo koliko povećanje cena goriva utiče na taksi usluge - kaže Alimpić.
Ministarstvo finansija je stanovišta da taksi usluge treba da poskupe shodno rastu cena goriva, rekao je posle sastanka Aleksandar Bjelić, predsednik skupštine „Žutog taksija“. Dobili smo obećanja da će pravni timovi preispitati kako je uopšte moguće da je memorandumom Vlade Srbije obuhvaćen i taksi prevoz, jer se taj memorandum odnosi samo na javna preduzeća i preduzeća koja se bave komunalnom delatnošću, ističe Bjelić i najavljuje da će već krajem nedelje v.d. gradonačelnika potpisati zahtev za poskupljenje taksi usluga u visini od 8,2 odsto.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 11 Jun 2008, 19:13

ističe Bjelić i najavljuje da će već krajem nedelje v.d. gradonačelnika potpisati zahtev za poskupljenje taksi usluga u visini od 8,2 odsto
a krajem nedelje se najavljuje i novo poskupljenje goriva Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 11 Jun 2008, 20:11

jerotije ::
ističe Bjelić i najavljuje da će već krajem nedelje v.d. gradonačelnika potpisati zahtev za poskupljenje taksi usluga u visini od 8,2 odsto
a krajem nedelje se najavljuje i novo poskupljenje goriva Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
a inace necemo sluziti za politicko potkusurivanje
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1093
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 12 Jun 2008, 07:07

NI SLUCAJNO, i NE znamo u kojoj su stranci nasi :lol: predstavnici Armus i Bijelic a i ne zanima nas jer mi smo samo taksisti
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nikili taj Pet 13 Jun 2008, 15:31

Da li ima nesto novo o poskupljenju?
nikili
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 13 Jun 2008, 15:58

Kazu, koobejagi u ponedeljak bounce
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Pet 13 Jun 2008, 18:36

Pod uslovom ako svi ukinu POPUST.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 13 Jun 2008, 18:55

to sa popustom-TEEESKO
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Odobrena nova cena: Start 119 din, I 46 din, II 58....

Počalji od zlaja taj Pet 13 Jun 2008, 22:09

VENELUME ::to sa popustom-TEEESKO
Odobrena nova cena: Start 119 din, I 46 din, II 58, III 92 din Sat čekankanja 540 dinara.
Šta reći, šta se babi snilo.... KO JE OVDE LUD--???
Budite moji savetnici... pa mi objasnite zašto bi Beogradski uopšte sada trebao da menja cenu?
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Prešao sam 10000km i video 10000 automobila, pričaću vam jednom šta sam sve video...
U Španiji Start prosečno oko 2,25 evra i cena po km od 0,75 do 1,05 evra km... i naravno nema popust na tel. poziv!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pet 13 Jun 2008, 22:44

Pa kad nemaju pojma da kako se radi, ali prekopirace to od pametnih Srba. :joker:
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pet 13 Jun 2008, 23:43

zlaja ::
Budite moji savetnici... pa mi objasnite zašto bi Beogradski uopšte sada trebao da menja cenu?
Pozdrav Zlaja Very Happy

Pa ja ti rekoh nesto ranije o tome.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 13 Jun 2008, 23:54

kiconix ::Pa kad nemaju pojma da kako se radi, ali prekopirace to od pametnih Srba. :joker:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 16 Jun 2008, 20:42

Odobrena nova cena: Start 119 din, I 46 din, II 58, III 92 din Sat čekankanja 540 dinara.
Šta reći, šta se babi snilo.... KO JE OVDE LUD--???
Pozdrav Zlaja Very Happy

Sutra nove cene.
Zlajo, kako ce biti kod tebe od sutra.
:?: :?: :?:
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Glupo mo je da priznam, ali SMORILI SU ME!

Počalji od zlaja taj Pon 16 Jun 2008, 21:36

...Sutra nove cene.Zlajo, kako ce biti kod tebe od sutra?
Idemo s novom cenom i guramo dalje aerodrom 800 dinara.
Ako sam tražio nove cene, bez obzira na eventualno dobar publicitet i pobesnelu konkurenciju, fer je i da je prihvatim.
Još jednom, ako i do sada mislim da nije bilo zabune, pokazećemo da smo drugačiji.
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Malo o ceni

Počalji od mirko taj Uto 17 Jun 2008, 16:39

Danas oko 10h kad sam došao kod žike da baždarim tksi i popričao sa kolegama niko nije rekao nije trebalo ili mnogoje .
To je znak da debelo fali para u novčanicima a i još jedan dragi poslodavci budite tolerantni spustite smene i ukinite popuste pomozite radničkoj klasi .
Svi ste bili taksisti jeliste isti hleb ,izbacite iz asocijacija divljake.

NADAM SE DA NISAM BIO GRUB :?:
mirko
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 341
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Uto 17 Jun 2008, 18:56

E moj Mirko nove cene nove smene,jos samo da se gazde dogovore o visini , posto i tu ide dogovor kao i za cene.Mislim da ce se smene kretati oko 4200-4500 dinara,jexxga oskudacija nema se
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Uto 17 Jun 2008, 19:06

VENELUME ::E moj Mirko nove cene nove smene,jos samo da se gazde dogovore o visini , posto i tu ide dogovor kao i za cene.Mislim da ce se smene kretati oko 4200-4500 dinara,jexxga oskudacija nema se
Samo im ti daj predlog pa znas li da postoji i tabla SAMOSTALAC daj malo da mi diktiramo uslove i namete. Evil or Very Mad
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Uto 17 Jun 2008, 19:25

Pa Gorance,a kad je to proslo poskupljenje bez dizanja smene,samo je pitanje sad ili sledeci mesec!!!
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Ne osećam se prozvanim ali smenu ukidam kod sledećeg...

Počalji od zlaja taj Uto 17 Jun 2008, 19:39

VENELUME ::Pa Gorance,a kad je to proslo poskupljenje bez dizanja smene,samo je pitanje sad ili sledeci mesec!!!
Ne osećam se prozvanim ali smenu ukidam kod sledećeg poskupljenja. Dosta je bilo foliranja, vreme je da se svi menjamo. Taksisti da prestanu da kukaju a gazde moraju da obezbede druge načine finasiranja!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 17 Jun 2008, 20:29

E pa Zlajo ta ti je na mestu.Svaka cast samo da zazivi.. :cheers:
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Uto 17 Jun 2008, 20:47

Zlajo :king: vazda si bio pun iznenadjenjka ali pokazi im "KO ZNA I MOZE"
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 17 Jun 2008, 21:39

VENELUME ::Pa Gorance,a kad je to proslo poskupljenje bez dizanja smene,samo je pitanje sad ili sledeci mesec!!!
Ne osećam se prozvanim ali smenu ukidam kod sledećeg poskupljenja. Dosta je bilo foliranja, vreme je da se svi menjamo. Taksisti da prestanu da kukaju a gazde moraju da obezbede druge načine finasiranja!
Pozdrav Zlaja Very Happy

Pa normalno i ovo poskupljenje smo dobili jedva, sledece nece pre Nove godine.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Imam resenje

Počalji od taxi -ja taj Uto 17 Jun 2008, 22:13

Pozdrav Zlaja Very Happy
Vec odavno sam ja razmisljao o tome a evo sada i da probam da plasiram.
Taksisti placaju smenu koja se tretira kao placanje i koriscenje rada radio centra.
Uzmimo da prosek taksista danas uzme 4 000 din. radi 28 dana u mesecu.
-Znaci 4 000*28= 112 000 din.
-gazdi da 3% sto je 3 360 od zarade na zicu jer to i placa radio centar kvaka gazdu ne interesuje jer za nju ne koristi rad radio centra.
Mislim da je veoma prosta racunica ali uz to dobra za jednu i drugu stranu tako da ce svaki gazda onda jos vise juriti da obezbede posao nama mi da sto vise uzimamo i lepo nama lepo njima.
Jer stvarno mi nije jasna racunica na koju vi pristajete i radite sa popustom od 20% koje dajete tamo nekome a ovde je racunica na samo 3% pa vidite koliko se para baci u nepovrat. Stim sto sam ja isao sa tih mizernih 3% sto bi bilo prihvatljivo i 5% i to je opet mnogo manje od 20%.
Jer sa 5% gazde bi uzimale zavidnih 5 600 i opet kazem pocelo bi pravo takmicenje izmedju njih kako da nam obezbede sto vise posla.
Zato "GAZDE" a i "TAKSISTI" mislite o tome ja barem mislim da je ideja na mestu :!: :!: :!:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 17 Jun 2008, 22:55

Ne da si razmisljao nego svaka ti cast.Kako si samo uspeo da izracunas gazdin deo a ne tvoj, pa zar ti nije cilj da sto manje para ode iz tvog dzepa. Ja bih najvise voleo da gazdama mesecno ne dam nista ali to malo teze. Kako smo organizovani nije ni cudo.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 18 Jun 2008, 17:03

kiconix ::Ne da si razmisljao nego svaka ti cast.Kako si samo uspeo da izracunas gazdin deo a ne tvoj, pa zar ti nije cilj da sto manje para ode iz tvog dzepa. Ja bih najvise voleo da gazdama mesecno ne dam nista ali to malo teze. Kako smo organizovani nije ni cudo.
Objasni mi samo dali ti znas sta pricas mislio sam da samo Jerotiju treba dugo da se objasnjava da shvati neke stvari ali presao sam se TEBI TREBA DA SE I CRTA.
Sa pretpostavkom od 4000 dnevno ;
4 000*28=112 000-3%=108 640 je tvoja zarada a gazdi si dao 3360
4 000*28=112 000-3500=111 650 i u pravu si vise si zaradio ti ALIIIII????
Da bi TI zaradio to sto sam ti izracunao ti si bre dao na sve to 20% POPUSTA EJ scratch
Pa ti si tamo nekome sto si ga vozio dao 20% sto iznosi 22 400 dinara affraid
Pa mi sada kazi dali ti je jasna racunica ili da preko foruma vidimo da organizujemo povracaj novca za tvoje skolovanje jer ocito matematicar te nije lepo usmerio.
Veliki pozdrav mom drugu KICONIKSU :cheers:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 18 Jun 2008, 19:53

Ne znam za Kiconixa i njegovo skolovanje ,ali ti si zavrsio kod Zlaje racunicu (matematiku) jedini problem je sto nam malo bezi realnost ispred statistike.Statisticki gledajuci ja bih platio smenu i 5000 , ali da mogu da te pare zaradim za jedan dan i naravno pokrijem troskove tog dana.A pod danom smatram 8 sati rada (bez pauze),e to je za mene realnost SMENA+troskovi = 8 sati rada
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 18 Jun 2008, 20:57

Probajte da citate izmedju redova i izvlacite iz konteksta . Poenta i jeste ovakvog poslovanja da ti gazda obezbedi sto vise posla tako da ces ti a i on zaraditi vise. A ne nacinom njihovog poslovanja gde ce samo preko vase grbace sve ici a to je uvodjenje 20i30% POPUSTA i onda se vade kako imate posla pa daj jos i da vam dignemo smenu "UCINILI SU VAM" . Ljudi podelite zaradu sa gazdama dajuci im procenat od 3% ali tako i gubitak sa njima podelite pa ce se potruditi na neke druge nacine da nema gubitaka nego samo dobitka za obe strane. Ako se tako nastavi samo preko grbace taksiste krenulo je 20,30, pa 40 sto ne i 50% prokletog POPUSTA. Nadam se da sam malo pojasnio
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 18 Jun 2008, 21:07

a
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 18 Jun 2008, 21:14

tojeto ::a
Zasto si izbrisao ono sto si prvo napisao da ti repriciram.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 18 Jun 2008, 21:44

Meni je jako zao sto se ovako prepucavamo ali ja stvarno, ljude koje poznajem, ovde na forumu ne mogu da prepoznam.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 18 Jun 2008, 21:58

kiconix ::Meni je jako zao sto se ovako prepucavamo ali ja stvarno, ljude koje poznajem, ovde na forumu ne mogu da prepoznam.
Druze moj nije to prepucavanje kada neko drugarski zeli da ti objasni da je POPUST veliko zlo i stetno za taksiste i da postoji resenje za to .
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 18 Jun 2008, 22:11

Ma bas si mi ti otvorio oci.Sta ti mislis da smo svi tako glupi da to ne znamo.Citaj i postove koji su ranije stavljeni.Kad smo vec kod toga sta ti mislis da li ce biti mesta i posla u beogradskom kad svi predjemo u taj institucionalni taxi, i da li ces biti srecan da nas vidis jedno desetak na vidikovcu svako jutro.Budimo malo realni svima nam je taj popust nametnuo jedan covek i njegovo udruzenje, nit sam ja nesto srecan a morate priznati ni vi iz beogradskog, na sve nas je to uticalo katastrofalno.
Ako mene neko pita ja sam za to da poziv bude skuplji bar jedno 20 posto.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 18 Jun 2008, 22:40

Ni jednog trenutka te nisam zvao da predjes .Ako nebudemo diskutovali i razmenjivali iskustva dzaba onda forum koristio bi samo za kliberenje i glupiranje. U stvari u pravu si POPUST JE ZAKON (ne postoji ni jedna druga mogucnost privlacenja musterija i poboljsanja posla).
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 18 Jun 2008, 23:11

taxi -ja ::
tojeto ::a
Zasto si izbrisao ono sto si prvo napisao da ti repriciram.

Zato sto je nekorektno a ne bi zeleo da budem kao ti.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

3500 dinara do kraja 2008!

Počalji od zlaja taj Čet 19 Jun 2008, 13:03

TO JE TO i .
Poštavane kolege,

zbog neosnovane priče da ćemo povećati članarinu od 1. jula obaveštavamo Vas da će članarina do kraja godine iznositi 3 500 dinara mesečno.

Ukoliko neko od kolega želi da plati članarinu jednokratno do kraja godine platiće 17 500 dinara, to jest 2 500 dinara mesečno.

Direktor i jedini vlasnik
ZLATAN ZLATKOVIĆ-ZLAJA Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 19 Jun 2008, 14:59

Popust na kolicinu je posteno - ali i obaveza
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Čet 19 Jun 2008, 15:54

Zato sto je nekorektno a ne bi zeleo da budem kao ti.[/quote]
ZNACI POCINJEMO GRUBO :?: :?: :?: :?:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Čet 19 Jun 2008, 15:56

jerotije ::Popust na kolicinu je posteno - ali i obaveza
Jerotije nemojda ga provociras ukinuce smenu :cheers:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 19 Jun 2008, 15:58

Samo to NE
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Čet 19 Jun 2008, 20:31

Jos jedan plus pored Zlajinog imena.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

...kad prođe 2008... biće i bez poreza (smene)!

Počalji od zlaja taj Čet 19 Jun 2008, 20:38

taxi -ja ::....Jerotije nemoj da ga provociras ukinuce smenu :cheers:
To je sledeći korak kad beogradski taxi 9801 bude toliko dobar... onda će mušterije plaćati dolazni poziv... 0900 11 9801 ...pozovite ili zakažite vašu vožnju od ili do.... to vam je tako! Ko umije njemu dvije!
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS žao mi je što se Sale (to je to) malo ljuti na mene, ja mu skidam kapu za taxi forum, ali za izbor asocijacije je svakako u krivu!
BIĆE KAKO BITI MORA....DOBRO NAM DOŠLI!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Čet 19 Jun 2008, 22:06

Zlajo ne vabi ih nece oni jos dok ja ne RAZRADIM Vidikovac i okolinu.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 19 Jun 2008, 23:59

Napokon u necemu u pravu
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 20 Jun 2008, 07:56

onda će mušterije plaćati dolazni poziv... 0900 11 9801 ...pozovite ili zakažite vašu vožnju od ili do.... to vam je tako
Ova ideja ti je ok ali ipak bi Vi vlasnici uzeli jos po neki dinar.......da Vam se nadje
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći