Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

MALO O CENAMA

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MALO O CENAMA

Počalji od Šetač taj Čet 18 Sep 2014, 01:18

Ja vidjam u kraju ljude koji su bili redovne musterije kako sada redovno cekaju bus. Mladi pesace preko Brankovog mosta na nocne i jutarnje buseve sve vise. Gold daje popust. Tako da evo ja se javljam sa "pricom" da ne znam da li bi bilo pametno da poskupimo. nisam odavde nisam odavde
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 18 Sep 2014, 10:57

Koja je svrha povecavati cene ako imamo nekoliko firmi koje istu tu cenu umanjuju za 20 %.
Mozemeo da pricemo koliko hocemo da su to mali igraci sa jedva nekoliko stotina vozila ali isto tako kod njih stranke bez problema cekaju na vozilo i po 15 minuta. Mogao bi struja da to lepo izracuna po sekundi koliko voznji procita u goldu a koliko u Luksu, Naxisu i BPT. Imati ekonomsku cenu u Srbiji je iluzija ovi iz Golda su to izgleda na vreme shvatili. Kad pogledam malo u nazad uglavnom nam je sve losije i losije pa bi ja rado prihvatio da bar ovako ostane kako je trenutno da ne dodje nesto gore.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 18 Sep 2014, 11:51

Jedno do dva udruzenja, kada radi na popust to ima smisla za njih, jer imaju vise posla i biraju voznje, uz labavu disciplinu davanja popusta BAS ako moras i toleranciju kraduckanja sto bi rekO Velja ministar.
Takodje treba imati krsh sto veci i jeftiniji kao nekada na linijskom taksiju, pa kada prodje ta cela prica nazvana popust da bacis taj auto od 1000 evra i kupis drugi za 1500 i teras dalje.
Ali zato kada SVI daju popust e onda placu i oni i SVI ostali, jer je to propast za SVE, ali mozemo...u inat NJIMA Smile
Biti u udruzenju koje prvo daje popust, koje je nelojalna konkurencija i upropastava posao svima mi je uvek bilo nemoralno, da ne kazem dzukacki.

Ovaj deo me asocirao na kolektivno davanje popusta  Veoma srecan
"Sad cete da vidite ko se zeza....sad cemo svi da se ubijemo, je*ali smo im mamu" !  hihihi

Poslednji put izmenio Šetač dana Čet 18 Sep 2014, 12:08, izmenio ukupno 3 puta
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 18 Sep 2014, 11:58

od to je to
Mogao bi struja da to lepo izracuna koliko voznji procita u goldu a koliko u Luksu, Naxisu i BPT ::
To sto si predlozio je odavno u planu. Ceka se samo da pristignu jos neki uredjaji za snimanje i program moze da pocne.

Bice istovremeno u video izdanju snimane dve radio stanice podesene na razlicita taksi udruzenja i njihova predaja voznji. Snimace kamera u real-time modu sa ispisivanjem datuma i tacnog vremena. A sve u jednom duzem vremenskom periodu. Recimo za pocetak u periodu od par sati.

To je tehnicki deo posla koji ja odlicno znam i mogu da odradim. Ali mi za dalje treba necija pomoc. Pretpostavljam da je za tako nesto najkompetentniji PAUK-523 posto on ume i zna sa tim programima za sklapanje filmica.
Jer najbitnija stvar kod takvog materijala je da se izbrisu pauze koje imaju izmedju predaja. One su nepotrebne jer ne zeli niko da gleda par sati materijala kada sve moze da se spakuje u 10min. Zato je i vazno da postoji snimanje sa satnicom da bi se videlo i vreme kako prolazi.
Na sve to u programu za sklapanje materijala se doda jedan brojac iznad svake stanice koji vizuelno oznacava koliko je koja stanica predala voznji do tog vremena.

Ako neko zna sa ovim secenjem dobro da se snalazi ja mu ustupam snimljeni materijal rado i neka bira po zelji koja udruzenja hoce da uporedjuje.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 18 Sep 2014, 20:13

Šetač ::
Biti u udruzenju koje prvo daje popust, koje je nelojalna konkurencija i upropastava posao svima mi je uvek bilo nemoralno, da ne kazem dzukacki  hihihi

BAŠ TAKO...

Najbolje rešenje je blokada centra......a pogotovo vikendom. A nije tako komplikovano..
Jer niko ništa nepreduzima od nadležnih, pa ni mi .....a nama pravi štetu najviše.

BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najskuplji taksiji od aerodroma do grada

Počalji od Zokenzi taj Pon 08 Dec 2014, 11:09

Ukoliko se odlučite da nakon sletanja na aerodrom u Tokiju uzmete taksi kako biste stigli do centra grada to će vas koštati skoro 224 evra. Vožnja od 66 kilometara međutim, nije najskuplja kada se u obzir uzme cena po kilometru.
Najskuplja vožnja po kilometru izaćiće vas skoro 10 evra i to u Kopenhagenu gde transfer taksijem od aerodroma do centra grada iznosi 40 evra.

Najnovije istraživanje poredilo je vožnju taksijem od internacionalnih aerodroma širom sveta do centra grada pored kog su smešteni.

Istraživači su otkrili da je u Evropi najskuplji transfer od Gardermoen aerodroma do centra Osla sa cenom od 87 evra.

Taksiji koji su vozili od aerodroma u Sofji do centra grada bili su najpristupačniji po ceni od svega 2.5 evra. Iza Sofije nalaze se Bukurešt, gde taksi od aerodroma do grada iznosi 6 evra, i Istanbul sa cenom vožnje od 7 evra.

Na listi su još i Ženeva (26 evra), Brisel (35 evra), Barselona (30 evra), Pariz (44 evra), Amsterdam (42 evra), Milano (84 evra), Lisabon (17 evra), Atina (35 evra), Minhen (50 evra) i Dablin (25 evra).

Najjeftinija vožnja od aerodroma do centra grada van Evrope zabeležena je u Delhiju po ceni od 3 evra za 16 kilometara. Na Tajlandu vožnja od Suvernabhumi aerodroma do centra Bankoka iznosi 7 evra za put dugačak 29 kilometara.

http:

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Pon 08 Dec 2014, 16:46

Mi smo najblizi Delhiju, osim kada se udje kod samostalaca, tada je kao u Milanu!

Poslednji izmenio Šetač dana Sre 10 Dec 2014, 11:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pon 08 Dec 2014, 20:25

Da znaš Veoma srecan

Forum manijak
Forum manijak