Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

MALO O CENAMA

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Beograd

Počalji od zoki taj Pon 07 Jan 2008, 21:54

U Beogradu

start 80 din
sat cekanja
420 din
km I tarifa 40 din
km II tarifa 52 din
km III tarifa 80 din
zoki
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 07.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bgd

Počalji od jerotije318 taj Sre 09 Jan 2008, 11:33

Nekome su te cene a nekome i manje Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: MALO O CENAMA

Počalji od to je to taj Sre 09 Jan 2008, 19:27

Da nažalost neko vozi i za manje. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazalost

Počalji od jerotije318 taj Sre 09 Jan 2008, 21:06

Nazalost. Ali ako gorivo stvarno poskupi do kraja januara kako je i najavljivano bice veselo......
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 09 Jan 2008, 23:02

Gorivo će sigurno da poskupi, barel je stigao do 100 $.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 16 Jan 2008, 20:16

Ma vi sve znate,cenu kilometra,barela,skok indeksa na berzi,podelu besplatnih akcija clown
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 16 Jan 2008, 20:26

Što da ne znamo tebe to ne interesuje.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 19 Jan 2008, 08:35

VENELUME ::Ma vi sve znate,cenu kilometra,barela,skok indeksa na berzi,podelu besplatnih akcija clown
Eto znamo. Normalni smo ljudi, u toku desavanja......
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Evo mene

Počalji od goxytaksi taj Čet 24 Jan 2008, 00:45

Svi bi mi da sedimo malo u kaficu da popijemo fuka,da radimo tri do cetiri sata a pare samo da podaju.Eeeeeeeeeeeeeeeeee oskudacija nema narod pa nemamo ni mi.Vrlo prosto.Ko moze da bude konstantno,minimun, na ulici deset do dvanaest sati i da ga boli i za decu i za zenu a za malo i za sebe,ima para.Probajte pa dokle ko izdrzi.
goxytaksi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 28
Datum upisa : 14.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 24 Jan 2008, 17:19

Nerazumem kolege koje se prozivaju za "Tref" ili "Gredu" bas u vreme kada se uzimaju pare. Tu se sedi 2-3 h i posle kukaju da nema nista. E pa tih 2-3 h su ti 2-2.500 din a to je u principu pola pazara. Jel nisam u pravu ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 24 Jan 2008, 18:00

U kojem to udruženju i u kom to gradu, prijatelju za 2-3 sata 2000/2500 :?: :?: :?:
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 25 Jan 2008, 06:18

Pa u Beogradu prijatelju. Aj malo sam "pojacao" ali 1.500 din zagarantovano
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

cudni pazari

Počalji od goxytaksi taj Sub 02 Feb 2008, 00:07

U pravu je Jerotije.Koliko se uzme dnevno??????Nema pravila ali nek ti je skromna satnica 350-400din i nije daleko od istine ali biti vidjen na odredenim mestima>na zalost samo nama znanim<ima li smisla???????Jos jedan dokaz da se neke kolege u potpunosti razumeju..... :face: :face: :suspect:
goxytaksi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 02 Feb 2008, 19:07

Da, tacno, neki se razumeju a neki se nikada nece razumeti jbga
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

pomagajte

Počalji od goxytaksi taj Sre 13 Feb 2008, 18:54

KOja kola uzeti,da malo trose da su pouzdana i da su jeftina za odrzavanje sa nasim standardom.Recite mi prijatelji. lol!
goxytaksi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 14 Feb 2008, 07:57

Mislis na euro 3-4 ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Pet 28 Mar 2008, 17:55

I 44
II 52
III 88
sat cekanja 540
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 06 Apr 2008, 13:17

- 20 % zbog popusta Sad
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 06 Apr 2008, 16:49

I 44
II 52
III 88
sat cekanja 540 Bez popusta i jos caste .Dok sam bio u firmi gde se davao popust nikada nisam dobio casti koliko ovde za mesec dana .
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 06 Apr 2008, 21:03

Uvek stranke caste a mi : retko ili nikad Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 06 Apr 2008, 22:04

Cudni smo mi taksisti volimo kad nas caste ali teski smo kad moramo mi.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 07 Apr 2008, 06:51

Jedan saobracajac mi rece da taksiste NE zaustavlja jer od njih nemoze da izvuce ni za cigare Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 10 Apr 2008, 07:09

Mislim da je nasoj profesiji definitivno dosao kraj. Svi su digli ruke od taksija. Svaki dan sve gore. Uz tesku muku dodjes do pazara 4.000 din a divljaka sve vise i vise. Ovaj iz Maksisa prima svakoga, ko god mu dodje. Ne pita ni dali imas vozacku dozvolu. Samo daj za smenu i peglaj. Svi narkomani i romi su na taksiju. STRASNO
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

MALO O CENAMA

Počalji od zoki216 taj Uto 03 Jun 2008, 11:32

Ajde ako je neko nesto cuo o promeni cena(pouzdano) neka podeli sa nama ...
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 03 Jun 2008, 17:51

Zlaja je danas u Kuriru dao dobar intervju za cene koji glasi : Cena taksi usluga mora da bude ekonomski isplativa. Zato ocekujemo da ce biti poskupljenja a nas predlog je da start iznosi 148 din a svaki predjeni kilometar u prvoj i trecoj tarifi trebalo bi da ima jedinstvenu cenu od 52 din i naglasio da bi se u slucaju pojeftinjenja goriva cene vratile na staro [od toga nema nista]. Zlaja je naglasio da je pre svega potrebno iskoreniti divljake koji voze na crno i degradiraju profesiju a vrlo je bitno napraviti selekciju vozaca i automobila kojima ce se musterije voziti. Svida mi se ovaj Zlajin intervju ali ne ono za jedinstvenu cenu 1. i 3. tarife. O tome smo vec pravili anketu i rezultat je bio da NISMO za ukidanje druge tarife. Tu je opet gledao samo svoj sitnosopstvenicki interes a na stetu nas koji radimo nocu i vecine dnevnih kolega koji vikendom rade nocu. A pojeftinjenje goriva i vracanje cena..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to je ravno verovanju da ce Tito da ustane i da se vrati njegovo vreme. Al dobra mu je zamisao, da malo farbamo gradjane. Moj predlog bi bio da se start veze za cenu benzina i to bi bilo trajno resenje. Start kao litar benzina, km prve kao pola litre, druge 30 % vise od prve itd. U tom slucaju nebi dolazilo do ovakvih problema sa cenama. Onog dana kad poslupi gorivo taj dan bi i taksimetre bazdarili i nema vise zahteva, molbi, odobrenja itd. Sve cisto kao suza a i dugorocno, trajno a i realno resenje. Pozz
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Uto 03 Jun 2008, 18:03

Kamo srece da pocnemo da pratimo benzin, barem bi imali neki reper.Ovako zavisimo od kojekakvih balavandera politicki podobnih.Ja sam za to da cene imaju bilo kakav reper pa kad skoci cena repera mi automatski dizemo cene a ne da moljakamo svakog pa cak i same vlasnike preduzeca.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 03 Jun 2008, 21:12

Onog dana kad poslupi gorivo taj dan bi i taksimetre bazdarili i nema vise zahteva, molbi, odobrenja itd. Sve cisto kao suza a i dugorocno, trajno a i realno resenje.
ja to i predlozih i umesto da se to predlozi na usvajanje trazi se nesto drugo DA SE UKINE 2. TARIFA a lepo smo glasalii i to je svima vidljivo a verujem i da bi na ulici bila ista prica kada bi pitali kolege. Ovako opet drugi odlucuju umesto nas a kao "sve je u nasim rukama". Kakva igra reci.....i prave nas kretenima, samo to neki NE vide ili ne zele da vide Cool;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Sre 04 Jun 2008, 01:28

jerotije ::Zlaja je danas u Kuriru dao dobar intervju za cene koji glasi : Cena taksi usluga mora da bude ekonomski isplativa. Zato ocekujemo da ce biti poskupljenja a nas predlog je da start iznosi 148 din a svaki predjeni kilometar u prvoj i trecoj tarifi trebalo bi da ima jedinstvenu cenu od 52 din i naglasio da bi se u slucaju pojeftinjenja goriva cene vratile na staro [od toga nema nista]. Zlaja je naglasio da je pre svega potrebno iskoreniti divljake koji voze na crno i degradiraju profesiju a vrlo je bitno napraviti selekciju vozaca i automobila kojima ce se musterije voziti. Svida mi se ovaj Zlajin intervju ali ne ono za jedinstvenu cenu 1. i 3. tarife. O tome smo vec pravili anketu i rezultat je bio da NISMO za ukidanje druge tarife. Tu je opet gledao samo svoj sitnosopstvenicki interes a na stetu nas koji radimo nocu i vecine dnevnih kolega koji vikendom rade nocu. A pojeftinjenje goriva i vracanje cena..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to je ravno verovanju da ce Tito da ustane i da se vrati njegovo vreme. Al dobra mu je zamisao, da malo farbamo gradjane. Moj predlog bi bio da se start veze za cenu benzina i to bi bilo trajno resenje. Start kao litar benzina, km prve kao pola litre, druge 30 % vise od prve itd. U tom slucaju nebi dolazilo do ovakvih problema sa cenama. Onog dana kad poslupi gorivo taj dan bi i taksimetre bazdarili i nema vise zahteva, molbi, odobrenja itd. Sve cisto kao suza a i dugorocno, trajno a i realno resenje. Pozz
Zlaja je naglasio da je pre svega potrebno iskoreniti divljake koji voze na crno i degradiraju profesiju, a vrlo je bitno napraviti selekciju vozaca i automobila kojima ce se musterije voziti.
Moj predlog bi bio da se start veze za cenu benzina i to bi bilo trajno resenje. Start kao litar benzina, km prve kao pola litre, druge 30 % vise od prve itd.
Čije li su ovo ideje? Nema veze, neka se usvoje.

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 296
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 04 Jun 2008, 07:29

Samo KAKO iskoreniti divljake ? Pitam Zlaju kako, covek nece o tome da razgovara, pitam Tedija, covek kaze da je digao ruke od svega. Organizuje strajk, poziva preko mreze, sve radnje zavrsi i na strajk se pojavi 150 kolega. Ja ga potpuno razumem. To da start prati cenu goriva sam JA licno predlozio :
Moj predlog bi bio da se start veze za cenu benzina i to bi bilo trajno resenje. Start kao litar benzina, km prve kao pola litre, druge 30 % vise od prve itd
ali ko mene pita i kome ja mogu da dam svoj predlog ? Zlaja je predlozio sledece :
skladu sa tim, cene koje bi nama najviše odgovarale su:

START 148 dinara
CENA po km 52 dinara
Čekanje po satu 590 dinara

Kao što se i iz gore priložene tabele vidi mi se zalažemo za privremeno ukidanje II i III tarife
a nasha anketa govori ovo :
Ukidanje II tarife
1. Za ukidanje 8% [ 1 ]2. Protiv ukidanja 91% [ 11 ]
I naravno da nikad vise nebi doslo do toga da imamo niske cene, da molimo za poskupljenje i sl. Predlazem tojeto da otvori jednu anketu za ovo sto sam predlozio [za cene]. Pozz
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Sre 04 Jun 2008, 14:16

Kolege drago mi je što ste se odazvali na ovu temu,jer je definitivno goruci problem godinama unazad..Juce je u Blicu objavljeno da je pitanje da li ce ministarstvo za finansije odobriti povećanje,zbog navodno,ugrožavanja projektovane inflacije.Pa pitam se kada su nam odredjivali porez i doprinose za ovu godinu da li su isto imali u vidu a ne da nam podignu sve to za 30% a sad im taksisti ugrožavaju inflaciju,ma bruka!!!
Drugo kada ne bi odobravali toliki izlazak novih,i sprecili rad ogromnog broja "divljaka",tj kada bi jednom za svagda uveli red u sluzbu sto nije tesko ,dovoljno je samo prepisati od nekih evropskih gradova,stvorili bi se i uslovi da grad dobije optimalan broj ,u nasem slucaju 4750,a samim tim i vise posla sto bi u mnogome uticalo i na cenu i ucinilo taxi dostupnijim ....
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 04 Jun 2008, 18:44

Sta bi bilo kad bi bilo......nekome NE odgovara red u sluzbi Twisted Evil
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 04 Jun 2008, 19:43

Neznam zasto bi nam uopste i dozvolili poskupljenje kada se utrkujemo ko ce veci popust da da . I sto bi se oni mucili oko divljaka kada mi sami radimo uporedo sa divljacima , cekamo uredno sa njima na taksi stanici voznje a oni ispred nas u redu i mi cekamo da oni odu na zicu ili ti uzmu kvaku. Ma sramota za nas.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Sre 04 Jun 2008, 20:29

Izvinte ali ja drzavi placam porez da me brani od divljaka.Ne vidim zasto bi ja trebao da lupam tudja kola i glave da bi meni bilo bolje, pa postoje sluzbe i u gradu i u republici da se za to postaraju.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 05 Jun 2008, 05:09

Ne placas ti porez drzavi da te brani od divljaka ,nego bi drzava trebala da brani sebe samu od istih,jer i ona gubi tu.Nego hteosam da pitam ,zasto se ide ,ako se vec ide na povecanje cena ,as cenama koje su predlozene pre zadnjeg skoka goriva> Jel to neko bio vidovit pa je predvideo skok ili opet samo bacanje prasine u oci.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 05 Jun 2008, 07:01

To drugo.....
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoki216 taj Pet 06 Jun 2008, 11:29

Jerotije zamolio bih te da promenis avatar jer nisam siguran da znas kakvo je znacenje ...Kosovo moze biti Srbija,ali Srbija nikad ne moze biti Kosovo ,a i ruzna je ta zastava.....
zoki216
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 06 Jun 2008, 17:01

Avatar promenjen nego, sto se tice cena, sad procitah u teletekstu B-92 na stranici 111 da je "nas predstavnik" Aleksandar Bijelic poslao dopis ministru trgovine Bubalu da se stornira povecanje cena usluga taxi prevoza od 8.2 odsto jer bi se time smanjio dotok nekih para iz budzeta.....ako sam dobro razumeo. Pretpostavljam da se iz budzeta izdvajaju neke pare za taxi sluzbu koje bi bile restriktivno smanjene ja sam to tako razumeo. Zna li neko nesto o tome ?
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Jednom rečju KATASTROFA!

Počalji od zlaja taj Pet 06 Jun 2008, 17:25

jerotije ::.... da je "nas predstavnik" Aleksandar Bijelic poslao dopis ministru trgovine Bubalu da se stornira povecanje cena usluga taxi prevoza od 8.2 odsto jer bi se time smanjio dotok nekih para iz budzeta.....ako sam dobro razumeo. Pretpostavljam da se iz budzeta izdvajaju neke pare za taxi sluzbu koje bi bile restriktivno smanjene ja sam to tako razumeo. Zna li neko nesto o tome ?
Jednom rečju KATASTROFA ili ti SMEŠNO!!!! Ovakav pristup (politikanstvo) i način razmišljanja je inicirao moje današnje otvoreno pismo.
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 06 Jun 2008, 17:33

Samo ti guraj u medije sto vise.....i to u ove anti-DS [da bi se nesto uspelo]
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 06 Jun 2008, 23:40

Ja moram da se ponovim,ajmo ljudi da se i mi malo aktiviramo po tom pitanju,malo vise price o tome na kafi i po taksi stanicama,i videcete da ce ljudi polako poceti da razmisljaju o tome.Jerotije ovo ti je prilika da pocete nesto da radite za LTB,jer tako bese da sad ne trazim po postovima.Malo price nikom ne skodi,Zlaja je poceo a mi (normalno ko se slaze sa njegovim misljenjem o Aci i Armusu ,a iz svega napisanog vidi se da sam taj) da mu pripomognemo u tome
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 07 Jun 2008, 11:14

LTB - prakticno od toga nece biti nista NAZALOST jer zakon ne dozvoljava od 2005 god da se registrujemo. To je rekao kolega 578 iz Pinka. Jurio covek danima, svuda i na svakom mestu, konstatovao pravnike......ne vredi. Napravili jevreji takav zakon da im nemozes nista. Mislim da od same price nema mnogo vajde. Treba neka konkretna akcija !
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 08 Jun 2008, 07:51

Pa onda samo taktika ,,ILEGALCI,, ko Prle i Tihi ,od stanice do stanice , od coveka do coveka
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 08 Jun 2008, 14:07

VENELUME ::Pa onda samo taktika ,,ILEGALCI,, ko Prle i Tihi ,od stanice do stanice , od coveka do coveka

Da jedino je to preostalo ali za to trebaju sredstva. Smi mi radimo kad izadjemo na ulicu i ako krenes da pricas i druzis se po taxi stanicama od posla nema nista i budzet trpi.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 08 Jun 2008, 14:13

A ja zaboravljam vi iz Pinka uzimate voznje jos u liftu zgrade ,tako i ne stajete po taksi-stanicama,a o zadrzavanju od petnaestak minuta ni da se pomisli
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 08 Jun 2008, 14:39

Onda ne preostaje nista drugo nego kao i dosada da cekamo da nam neko drugi sve zavrsi a mi moramo da radimo .
Sto bi Jerotije reko : Zlajo mi smo uz tebe ajde ti to sve zavrsi daj u medije (iz tvog dzepa), izlepi bilborde(iz tvog dzepa) a mi smo uz tebe!
Ma tesko da mi mozemo ista sami da uradimo svi se sklanjaju od posla te vrste i zato nam kroje kako oni hoce.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 08 Jun 2008, 15:06

Ja samo kazem da je za svaku pricu potrebno mnogo vremena, nisam rekao da je ne moguce ali svaka prica po kolima od 10 minuta je gubljenje vremena jer svi ce da nesto podrze ali nece da se aktiviraju.
Znam kako je bilo za ovaj neuspesni pokusaj sindikata, sate i sate je kolega 578 proveo pricajuci sa mnogim kolegama i mnogi su popunili obrazac ali je sve ostalo na tome.

Tako da posle dva-tri izgubljena dana i sami ce te da vidite da je to utopija. Da vam se drugi smeju i rade dok vi pricate.
Mora se naci novi nacin efikasniji.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Ned 08 Jun 2008, 16:03

pa tako je i sa nama iz beogradskog svi nas tapsete po ledjima bravo brate tako i treba a vi uzimate lovu a mi ostadosmo gladni!!!ali vazno je da smo ispravni i ostajemo dosledni n e d a m o- p o p u s t ! ali svidja nam se sto imamo vasu podrsku!!!

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 08 Jun 2008, 17:35

pa ja neznam kako tebe Sale,ali meni se niko ne smeje,nikom vise nije svejedno,a ti prvi hoces da rasiris interesovanje za forum, a sta ocekujes da mi ostali trcimo a da ti na kraju skines kajmak,ti bi trebao da budes dva puta aktivniji od svih nas.ovakve stvari su i ona sansa koju ti cekas da bi pokrenuo i ubrazo stvar
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 08 Jun 2008, 18:16

VENELUME ::pa ja neznam kako tebe Sale,ali meni se niko ne smeje,nikom vise nije svejedno,a ti prvi hoces da rasiris interesovanje za forum, a sta ocekujes da mi ostali trcimo a da ti na kraju skines kajmak,ti bi trebao da budes dva puta aktivniji od svih nas.ovakve stvari su i ona sansa koju ti cekas da bi pokrenuo i ubrazo stvar

Ako ti tako mislis, onda OK.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 08 Jun 2008, 19:04

beogradski 154 ::pa tako je i sa nama iz beogradskog svi nas tapsete po ledjima bravo brate tako i treba a vi uzimate lovu a mi ostadosmo gladni!!!ali vazno je da smo ispravni i ostajemo dosledni n e d a m o- p o p u s t ! ali svidja nam se sto imamo vasu podrsku!!!
UVEK
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole