Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od jerotije318 taj Čet 30 Jul 2009, 11:39

Nigde nije dovoljno dobro
Tako je shefe
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od padobranac taj Čet 30 Jul 2009, 15:33

Maradona ti napisa ovo i ostade ziv, evo ja ti garatujem da sam ove nedelje bolje radio od bilo kod taxiste u Pinku malo me htelo a imao sam u proseku po 10 zica sto moze da se dokumentuje .
To da li je u Pinku bolje nego na drugom mestu je vrlo diskutabilno u stalnom sam kontaktu sa drugarima iz Pinka i svi do jednog nisu odusevljeni prosekom po radnom satu.
Nigde nije dovoljno dobro jer se selektivno unistava taxi sluzba kao sto su ranije unistavali preduzeca tako sad i ovu nasu profesiju
.
kad ste sve to tako lepo shvatili a sto i dalje finansirate nase dzelate. nemoguce je da samo oni gledaju daleko a mi uvek kazemo "juce sam dobro pazario" i "sutra je subota, bice posla." a oni nam polako i sigurno kopaju raku Evil or Very Mad 🇳🇴
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 30 Jul 2009, 16:40

Zaboravi bre "to je to",ocigledno ti nista nije jasno,a nek ti objasno Jera,U pinku cita 24h i danju i nocu i vikendom.Svi se mi iz Pinka zalimo naravno ali opet svaki clan uzme veci pazar u proseku za mesec dana nego u nekom drugom udruzenju.PROVERENO.A ti slusaj subotom i nedeljom svoju stanicu i danju i nocu,a poslusaj Pinkovu,a radnim danom da ne pricamo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 30 Jul 2009, 16:49

P.S.Samo mi recite zasto svi dodjose ili dolaze u ruzicaste,verovatno zato sto vole Tedija.Uostalom meni i Jeri bi sigurno odgovaralo da je brojcano stanje kao nekad oko 400-500 pa da mozemo lepse da radimo,ali napuni se od tih zadovoljnih u drugim udruzenjima,jer je svuda isto.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 30 Jul 2009, 16:55

Jos uvek sam u Pinku,mada jedva cekam da skinem ovu tablu.Ne mozes ni da zamislis kako je raditi sa ovolikim brojem ljudi-UZAS.Nema tabli gazda Gold taksija,javi ce mi cim neko vrati.Nije lose ni danju ni nocu,samo ce biti problem da progutam 30%,ako nista odoh u BTV ili Lux,u Maxis mi se vise ne ide pravo da ti kazem.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne mogu da se setim ko mi je ovu poruku poslao na MSN
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1093
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Čet 30 Jul 2009, 22:07

Meni je poznat rukopis ali necu da ti kazem Very Happy .
Seti se scratch
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 30 Jul 2009, 22:11

koga ti branis i zastupas to ne znam,a zasto nisam otisao to je zato sto nema nigde bolje nego ovde i sa ovolikim brojem ljudi,hteo ti to da prihvatis ili ne.Odlazio i vracao sam se u isti taj pink jer mogu da radim u svako doba dana i noci,a ne kao kod vas i ostalim udruzenjima da gledam na datum i na sat da li da radim ili ostanem kod kuce.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 30 Jul 2009, 22:52

maradona ::Zaboravi bre "to je to",ocigledno ti nista nije jasno,a nek ti objasno Jera,U pinku cita 24h i danju i nocu i vikendom.Svi se mi iz Pinka zalimo naravno ali opet svaki clan uzme veci pazar u proseku za mesec dana nego u nekom drugom udruzenju.PROVERENO.A ti slusaj subotom i nedeljom svoju stanicu i danju i nocu,a poslusaj Pinkovu,a radnim danom da ne pricamo.

Maradona ne bi da otvaram diskusiju gde je bolje a gde nije, po meni trenutno nije nigde sjajno ali ako ce da ti bude lakse celu 2008 sam bio clan Pink taxija i Ja sigurno znam kako je raditi u Pinku i kako cita stanica a mogu ti reci da si u velikoj zabludi bez uvrede. Pogotovo po pitanju pazara te tvoje procene su pre ambiciozne.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

To je to je u pravu

Počalji od Zokenzi taj Čet 30 Jul 2009, 23:09

Ja svakodnevno poredim pazare sa drugarima iz raznih udruženja i svi mi približno isto pazarimo, a neki nažalost žive u zabludi da su u "pravom" udruženju. Pa i samostalci bez radiole pazare "samo" 20% manje nego mi sa žicom Embarassed

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2392
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 31 Jul 2009, 07:57

Pitanje je sta kome odgovara. Ko zna i hoce da radi bice mu dobro u svakom udruzenju. Ja sam sebe nasao u 9803.
Da podrzim kolegu maradonu komentarom : u Pinku sam od kada nas je bilo 250 u mrezi. Mnogi su ODLAZILI ali su se kad tad VRACALI. Ne zbog Tedija ili zato sto vole da im ruzicasti panter stoji na krovu vec zbog interesa. SAMO I JEDINO PARE mogu da presude gde ces da radis.
Jos jednom da ponovim : bar 80 % njih koji su bili u Pinku ce se kad tad vratiti.

I zapamtite ovaj moj post da ne bude posle Jera lazov.......
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 31 Jul 2009, 16:13

samo budite realni i nista vise,zna se koja stanica peva,a koje ne.A i kome sta odgovara i to je tacno,u pinku ne smes da kasnis,da djidas pozicije,da namestas voznje,da krades,lazes pozicije......................................................

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pet 31 Jul 2009, 18:48

Pa na taj broj ljudi stanica i mora da "peva"!!!

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 01 Avg 2009, 01:25

Svakako Very Happy

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Ned 02 Avg 2009, 20:21

Molim kolege iz zajedničke 9803 mreže da ne šire dezinformacije po pitanju pazara i rada na 2 kanala! Kakvu korist imam od žice kad se ista čeka od 1-4 sata na bilo kojoj stanici na potezu od BIGZA preko svih brda do Banjice? Da bih na kraju dao popust za vožnju koja uglavnom jedva prevali poziciju? Kolege sa Centrale se žale da su u nekoliko navrata čekale po 3 sata vožnju. Ja prošlog meseca oborio lični rekord na Vidikovcu-4 sata!!! Stao u 20.00 kao 3. od Pinka, posle 2,5 sata prvi i na kvaku. Pošto je srpski inat čudo od samodestrukcije, rešio sam da teram do kraja! Da vidim da li može da se dobije čir,šlog ili u najmanju ruku šaka sedih za 5000 mesečno. U ponoć uzimam KVAKU(ništa nije pročitala affraid ) do Miljakovca III-500 din. Super prosek od 150 din. po satu za kola od 85 bodova!? Uredno prijavim na neradnom da sam uzeo vožnju sa Vidikovca,koleginica sa 1.:‚‚Dobro,i...?" ‚‚Pa,koleginice, ironija, samo da javim da sam postigao rekord na Vidikovcu od 4 sata na stanici i to sam otišao na kvaku, a NE na žicu! Za najjaču smenu u gradu :!: " U centru tajac neko vreme. Verovatno nije znala šta da odgovori dalibu, osim da će preneti. To i jeste bio cilj mog javljanja. Pitaće neko što sam uopšte čekao i pola sata ,a kamoli toliko,što se ne vozim. Pa u toj besciljnoj vožnji ka gradu od stanice do stanice ( na svakoj min. po dvojica-trojica uvelih), kad se u 99% slučajeva dođe prazan u grad , se gubi svaki smisao korišćenja usluga radio cetra Twisted Evil Pošto je opšte poznato da kvake gotovo i nema, džaba one čitaju na 2 kanala kad ne može ništa ni u trku da se uzme! Samo BESKONAČNO primljeno,primljeno,primljeno...ako poziv i dočeka poziciju, to je po nepisanom pravilu već iza mene ili daleko van domašaja, tako da je treći poziv u Pinku sajens fikšn pale Dam ja radio-centru šansu još jednom, da eliminišem verovatnoću da je ono bio samo loš tajming, kad ono opet-3 sata! Mislim da bih to lakše podneo da nosim tablu npr.NBA taxija(bez uvrede, tu firmu nikad nisam ni video na Vidikovcu), a ne najpopularniju boju u gradu Shocked. Verovatno gore u R.C. nije panika kad sve bounce od poziva, jer nema beskonačno-ponovo,ponovo...za jednu adresu, već samo primljeno i razbuca se špic za čas. Dole na terenu je situacija malo afro čupavija. Jedan primi sa stanice,dvojica se već parkiraju ( u pitanju su stotinke ili foto-finiš ko je pre stao 😕 ), dok ostala trojica produžavaju u nadi da će na sledećoj stanici imati bolju startnu poziciju i onda zakucavanje affraid Novi samo dolaze, jer kako reče kolega, treba napuniti vanglu! Neke stanice u gradu NIKAD nisu prazne od pojedinih udruženja, naročito od ovog, jer se firma odavno pretvorila u sliku i priliku taxi službe u gradu-prevelik broj na ovaj obim posla :!: Šta me još drži ovde? Pa, valjda onaj osećaj zadovoljstva kad stranka koja ima vremena i iskustva propusti sve one slobodne razne table ispred da bi zaustavila mene,samo firme radi :lol: i to je u redu. Mnoge kolege su godinama i strpljivo uz korektan odnos prema poslu gradile reputaciju ružičastih, uz kažu čvrstu ruku vlasnika. Očito je to jedini recept za uspešno poslovanje jedne taxi firme, mada mi se čini da odavno skoro svu materijalnu korist iz tog odnosa nosi vlasnik preduzeća preko naplate ovolike smene na ovaj posao. Jer, da se vratim na početak posta, žica mi treba na periferiji da me vrati u grad,uz min. izgubljenog vremena i goriva ( ne obrnuto :!: ), a u gradu kako mi bude i kako se slože kockice. Molim ovom prilikom i one GLADNE kolege da na kraju svog radnog vremena ne štipaju i one vožnje koje su dijametralne od njihovog kraja stanovanja , nema ništa opuštenije od plaćenog puta prema kući, kad je već ceo dan bio us.an! Uostalom, toliko nas ima po stanicama da možemo da se dogovorimo gde će ko ići, da skratimo sopstveni prazan hod kad već dajemo popust, strankama je računam ionako svejedno Smile U sitne sate ne pipam taster iz centra za blokove, Zemun, Karaburmu,preko Dunava itd, jer uz popust i obavezan ler nazad izađe skuplja dara nego mera. Članovi Pinka su kolege iz svih delova grada, putnici neće ostati neusluženi, iz tog razloga očekujem da se solidarišemo po pitanju izbora pravca. Prvi koji me bude video da radim obrnuto od gore navedenog neka me isproziva ovde ili na ulici najstrašnije. . Cool; Tako radim od početka, neki su me sad verovatno i prepoznali i znaju o čemu pričam. Vidimo se na terenu, dosadih više i Bogu i ljudima! bounce

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 127
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

zzmegi

Počalji od Zokenzi taj Ned 02 Avg 2009, 20:47

maradona ::...U pinku cita 24h i danju i nocu i vikendom.Svi se mi iz Pinka zalimo naravno ali opet svaki clan uzme veci pazar u proseku za mesec dana nego u nekom drugom udruzenju.PROVERENO.A ti slusaj subotom i nedeljom svoju stanicu i danju i nocu,a poslusaj Pinkovu,a radnim danom da ne pricamo.
A kolega Maradona kaže ovako, pa ko je sad u pravu :?: Verovatno obojca Sad

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Pon 03 Avg 2009, 14:34

Dakle, da ponovim, kakva korist od čitanja kad na ovoliki broj članova uzmem i manji broj žica nego u udruženju od 500-600 kolega gde se radi na jednom kanalu? Nama treba ili još dva kanala( ko će to da plati?),ili povećati broj prozivnih stanica, jer na Putniku sam uvek min. 7., na Studentskom 6., na Bajloniju nikad nema mesta itd. Mada se uveliko priča o kresanju broja kroz povećanje smene! Twisted Evil

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 03 Avg 2009, 15:58

najbolje da slusate sve mreze istovremeno,shvaticete.Ne branim Pink,ali tvrdim da tamo cita nesto,a u drugima skoro nista.I dalje 12-13 zica za deset sati.U luxu,btv i maxisu po ceo boziji dan cuti stanica,a kod nas ipak cita.Sinoc :nedelja 2.08. mi radimo na tri poziva a lux i btv koje sam slusao maltene ne progovara,niko vam ne brani sedite gde jeste ili idete iz pinka sto rece Jera kome sta odgovara.Ja hteo da odem pa ipak ostade i mislim da nisam pogresio,jer na zalost pink nema adekvatnu konkurenciju.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 03 Avg 2009, 15:59

P.S.A ti zzmegi idi u ta udruzenja sa 500-600 kolega pa ces videti koliko ces uzeti.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 03 Avg 2009, 19:07

maradona ::najbolje da slusate sve mreze istovremeno,shvaticete.Ne branim Pink,ali tvrdim da tamo cita nesto,a u drugima skoro nista.I dalje 12-13 zica za deset sati.

Koliko su kvalitetne te zice da li je 10 zica po 180 - 230 dinara do jaja posao.

U luxu,btv i maxisu po ceo boziji dan cuti stanica,a kod nas ipak cita.

Kad ovako nesto procitam zapitam se ko mojoj deci kupuje patike, placa racune, kupuje hranu. Verovatno mi imamo deda mraza u komsiluku pa nam dotira sve minuse u radnom satu koji napravimo radeci u drugorazrednim firmama kao sto su BTV, Lux i ostali.
Maradona molim te daj malo se kontrolisi pa stvarno nema smisla ti ko da si placen od Tedija da tako pises ispade da ostale kolege koje su iz Pinka ne umeju da rade ili ti imas nagruvanu stancu pa je svaka "tvoja", mislim na primljeno.
Molim te daj kaci ovde koliki je tvoj radni sat prosvetli nas, ne moj pogresno da me shvatis nisam ja maliciozan prema tebi samo ne volim da ispadnem glup ako je stvarno bolje sto kaze Jera daj da menjamo firmu majku mu.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Pon 03 Avg 2009, 21:14

Treba Tedi jos da suri po smeni, vidis da oni ipak najvise zaradjuju... lol!
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 03 Avg 2009, 22:24

evo necu vise

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pon 03 Avg 2009, 22:37

P.S.Ja nocu bas nemam te od 200 dinara al ajd kad vi kazete necu vise da vam kvarim dozivljaje na forumu,uzivajte.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pon 03 Avg 2009, 23:55

Sale, da ne znam Dijanu,sumnjao bih na poštara!Još jednom,hvala za retrovizore! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Uto 04 Avg 2009, 09:55

Bio zzmegi u "krokodilima" kad je i tamo 2002. bilo oko 250 ljudi, pre kupovine jednog kanala, dal' broja od Golda. Čekalo se na Spomeniku po 2 sata za žicu. Razrađivao se kraj a i šire. Tada mi se to činilo kao večnost. Taman kraj malo živnuo, kad eto ti ga buljuk iz Golda uz neplaćanje po tri smene oko N. Godine, a " ga(z)d(a) " Neša nam je " čestitao" uz povećanje smene Twisted Evil ! Mora neko da pokrije troškove novih tabli :suspect: Toliko o bonusima za minuli rad. Prošlo je neko vreme dok stvari nisu legle na svoje, ipak ne može da se pokriva grad sa 250 članova. Mreža je lepo radila, nije se čekalo puno na žicu, a i stranke su bile voljne da čekaju malo duže za vozilo. Pogađate šta je onda usledilo. Porasli su apetiti Nenada Mikića ( k'o da bre ,prepisuju jedni od drugih) i napuni se Maxiss, počeše da se lepe i službeni od 4 broja! Sve bi to bilo u redu da obim posla paralelno raste sa brojem članova i kao što to obično biva, kvantitet nije i kvalitet :!: Nakupilo se raznog šljama, primalo se bez ikakve provere, kontrola zakazala, nagruvane stanice, lažu se pozicije,puleni i povlašćeni kad stisnu taster za bolju vožnju ostali samo cvrče ispod. A kontrola kao ova gradska, šilje tuki na sirotinji. Tu i tamo okače ili izbace nekog za primer. A tek LOPOVA što se bilo navuklo affraid . 2007-8. skoro da nije bilo dana a da ne čitaju iz centra - pitaju stranke, koliko košta od...-do...?- po nekoliko puta. I normalno, gube se stranke, ugled, ljudi odlaze, dolaze novi misleći da je Maxiss ono što je bio neko vreme. Važno je samo da je brojno stanje popunjeno, a usput je i bilo sve ono sa naplatom za nove, grbave table( koje su bile by the way gratis od Zlaje na ime ugovorenih Maxiss bilborda jedne Nove Godine-sećate se). Čuo sam i da mu je Mikić ostao dužan za iste u celosti ili delimično, da su padale neke Zlajine ponude o prebijanju duga kroz kupovinu Maxiss-a, a da je onaj bio mnogo zacepio, tek pojaviše se po gradu neke table koje MNOGO liče na krokodilske. Naravno, na totalnim divljacima. Uz originalne lopove, sa ovim falširanim, slika je bila kompletna :!: Ne mogu da grešim dušu pa da kažem kako Vuja kao ŠRM nije radio ništa, dok je imao odrešene ruke, mreža je funkcionisala, a divljaci smanjeni na najmanju MOGUĆU meru. Tad sam nekoliko puta u kancelariji ukazivao na ozbiljan problem oko falš tabli, što bi se neko kitio tuđim perjem, nesmetano klepao i rušio imidž koji smo dobre kolege i ja pravili godinama. Kad uđu pare u uši, ne može se imati sluha za takvu kritiku. Stari, otrcani, odgovor- ako ti se ne sviđa, a ti vrati tablu. Rečeno-učinjeno. Tad sam prvi put napustio Maxiss. Odem u 9801, za 9803 je bila poduža lista čekanja, al' jedva i tamo uđoh bez preporuke, nikog nisam znao u BTV. Ali i to je u redu, tako se čuva firma od neproverenih, dok se i njima ne otvori guzna dizna. Uleteo sam u sred menjanja prednje nalepnice na tabli zbog uočljivijeg sl. broja, kad videh u Zlajinoj štampariji neka od idejnih rešenja nove(sadašnje) Maxiss table, nekoliko varijacija na istu-u pitanju su detalji- i nove table Golda-iskopirani Maxiss u drugim bojama itd. Pa,jbte, one falš table su izašle odavde affraid i još kad sam čuo da mu onaj duguje za reklamu, sve mi je bilo jasno :cyclops: Oni se to prepucavaju preko naših leđa što više i nije neka novost. Aj' sad ti budi pametan! Da li sam postao paranoičan ili imam oko za detalje jedne velike taxi slagalice? Najviše bih voleo da ništa od ovoga nije istina i da je to samo slučajan splet okolnosti, ali Zlajin pakleni plan je ipak urodio plodom. Zbog klepatora je pao broj poziva u 9804, a taxisti k'o plaćenici idu tamo gde ima posla, Nenad dovodi Kizu ( opet) za šefa RM , vade se divljaci iz rukava da se popuni ozbiljno urušeno brojno stanje u Maxissu nastalo posle bežanije zbog uvođenja popusta, a prethodno pokupio smene :king: Tih noći su se u Pinku delile četvorocifrene table kao bensedin. Deo se već bio odlio u Alfu i Gold, koji popust nikad nisu ni ukidali :geek: , a Kiza ko veli, kad nam odoše u cipiripi udruženja zbog popusta ali rade, ma da ga vratimo i mi, vratiće nam se ljudi! I TO BEŠE POČETAK VRAĆANJA POPUSTA! Ko je za to kriv, odaberite sami. Starosedeocima u Pinku ne beše pravo kako su se preko noći osetili prekobrojnim (kao i sada), ali mirisu svežeg keša teško je odoleti. Cool; Budimo realni,malo ko od nas bi to mogao na njihovom mestu, zato smo i dogurali dovde. Mada, ovde u 9803 mogućnost da se dogodi scenario kao u 9804 je ravna apsolutnoj 0 (-273 C),jer se lopovi , ako se nađu, prvo prebiju pa izbace, a falš table ne postoje- pajser brigada rešava problem. Wink Probao jedan očigledno neupućen pre nekih 2 meseca sa C-5 , al' se nije mnogo nanosao table, a za glavu ne znam ništa! Ovo je bila reakcija koju sam očekivao kod zelenih zbog pojave loših duplikata, a koja je naravno izostala. Koga dosad nisam udavio, shvatio je da su ovde svi odgovori na pitanja iz naslova teme, a vlasnike firmi, udruženja, preduzeća, čega god bih potsetio da se dobri domaćini prema poslu dobro ophode čiji god da su članovi, pa prema tome NE JBT NAS VIŠE, ukidajte popuste, ko je moćan neka tu moć upotrebi na urazumljivanje sezonskih udruženja, da od ovog posla može da se preživi za početak, jer te vaše firme se grade zajedničkim radom na obostranu korist, pa neka su vam 100x u vlasništvu. Ako je samo delić od onoga što piše TRG šta nam spremate tačan, onda lajem na pogrešnu kapiju, što ne znači da ne poštujem mesto gde sam zbog nekoliko gore navedenih stavki. Zauzvrat očekujem da nas ne posmatrate samo kao finansijsku injekciju svakog 1.-5. u mesecu, jer zbog vaših prepucavanja i saplitanja sve teže će te dobijati istu 🇳🇴

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 04 Avg 2009, 13:20

dobro si informisan ,sve je ovo tacno,a i tacno je da se sve to lomi preko nasih ledja.Sto rece nas narod:dok je ovaca bice i sisanja.Takvi smo ti mi taksisti,taman mislimo negde pocelo da cveta kad ono gazda udari u drugu politiku i naravno odose u ambis bez povratka.Ne znam da li primecujete da maxis ne moze godinama vec da se vrati gde je bio,zasto?????A krenuli su jos neki u sunovrat,jedino se Ruzicasti drzi,a dokle ne znamo,svemu jednom dodje kraj.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Uto 04 Avg 2009, 13:54

Nadam se Maradona da sad razumeš moje ogorčenje, jer sve mi ovo liči na deja vu bounce

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Uto 04 Avg 2009, 16:53

Nista sad meni nije jasno... Sta vam znaci to koliko koja firma ima clanova i koliko voznji? Rece li iko ovde koliko u proseku pazari na sat? S druge strane, neki sto odose iz Pinka u Gold, kazu da im je prosek sat sa 30% popusta veci nego u Pinku sa 20%?! Verovatno da ima talicnih sto se zarade tice, ali u razgovorima po taksi stanicama, sa ljudima iz razlicitih asocijacija, kojima mogu da poverujem u pricu i koji vode detaljnu evidenciju (vreme izlaska na ulicu, kad je uzeo voznju, koliki iznos, zica, kvaka ), retko kome taj prosek predje 300 dinara. Radimo li mi u istom gradu i u cemu je tajna uspeha vas sto zaradjujete extra?
Nemam nista protiv krateza ( 180 - 250 din )po krugu dvojke ali kad bih uspeo da savatam 2 - 3 na sat...
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 04 Avg 2009, 18:10

Naravno da te razumem zzmegi,a za bokija nek proba tamo na 30% danju nece nista zaraditi,a ni nocu nisu nista posebno,opet u Pinku ima mnogo vise poziva i danju i nocu od njih,malo vise lazu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Uto 04 Avg 2009, 18:35

maradona
Jos uvek sam u Pinku,mada jedva cekam da skinem ovu tablu.Ne mozes ni da zamislis kako je raditi sa ovolikim brojem ljudi-UZAS.Nema tabli gazda Gold taksija,javi ce mi cim neko vrati.Nije lose ni danju ni nocu,samo ce biti problem da progutam 30%,ako nista odoh u BTV ili Lux,u Maxis mi se vise ne ide pravo da ti kazem.

maradona
Naravno da te razumem zzmegi,a za bokija nek proba tamo na 30% danju nece nista zaraditi,a ni nocu nisu nista posebno,opet u Pinku ima mnogo vise poziva i danju i nocu od njih,malo vise lazu.

Sto bi ti rekao i pitao "Ci si ti covek" (maradona) i koliko i sta ti je obecano da pravis tako drasticne kontraste u pisanju postova(postovanju) .Ispada da vas 20toro pise svoje sa jedne adrese ali sa dvadeset razlicitih misljenja .Imas opciju da jednim klikom izvuces sva tvoja pisanja (maradona) probaj da ih procitas i probaj da povezes ista u svemu tome. Embarassed Embarassed
pisi malo realnije i budi malo iskreniji ne vodi se politikom "da komsiji crkne krava" i kako vi u Pinku zaradjujete najvise a mi ostali ce mo da pocrkamo od gladi. Evil or Very Mad
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 04 Avg 2009, 22:53

Svetlucavi sto posto si u pravu,ali probaj da ih razumeš.Pretprošli put mu je ukrao vožnju Maxiss,prošli put ga je isekao Beo,a zadnji put ga je koleza iz njegove sadašnje aspcijacije "pregazio" sa 1496 vati i oteo mu vožnju!Samo je u pitanju na koga si baš danas besan!
A "papir" sve trpi!Ne ljutim se ja,i ja umem ponekad da mrzim baš,baš,pa me prođe! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Uto 04 Avg 2009, 23:17

Wink Wink Udri brigu na veselje. :cheers:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 05 Avg 2009, 00:45

Od tebe ne moze covek da zivi,citas li ti i tudja pisma iz sanduceta.Ima bre covek pravo da misli,a i da shvati neke stvari.A to je bio slucaj sa prvom porukom jer sam hteo da odem a onda sam shvatio da sa 51. odem kao deseti pre nego prvi od btv,luxa ili nesto slicno,i nemoj vise da me vuces za jezik,mnogo vise znam nego sto bi trebalo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sre 05 Avg 2009, 09:21

Very Happy

Poslednji izmenio Blackshadow dana Čet 06 Avg 2009, 09:16, izmenjeno ukupno 1 puta
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 800
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Sre 05 Avg 2009, 14:43

maradona ::a za bokija nek proba tamo na 30%
Radije neb bih, muka mi je i od 20%
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Sre 05 Avg 2009, 15:10

maradona ::Od tebe ne moze covek da zivi,citas li ti i tudja pisma iz sanduceta.Ima bre covek pravo da misli,a i da shvati neke stvari.A to je bio slucaj sa prvom porukom jer sam hteo da odem a onda sam shvatio da sa 51. odem kao deseti pre nego prvi od btv,luxa ili nesto slicno,i nemoj vise da me vuces za jezik,mnogo vise znam nego sto bi trebalo.
Izvinjavan se kolega. Nisam imao nameru da kritikujem ni Pink niti bilo koje drugo udruzenje ali znam da se mnogo njih ne havali time sto toliko brzo odlazi sa stajalista a ponajmanje time sta odnesu kuci. Svojevrameno je Bell davao popust 30% kada nas je bilo mnogo manje na ulici, super brzo sam odlazio sa taksi stanica ( gotovo da nisam ni stajao na njih ) ali sam isto toliko brzo ostavljao te "brze" pare za auto delove i majstore. Dzaba ti krava koja da mleko pa ga ritne i prospe
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Sre 05 Avg 2009, 15:50

zlaja ::"....Kako ja očigledno da sam ja jedini čovek (taxi bos) na forumu koga interesuje istina i da samo jedan može biti broj jedan....ajde da probamo da stignemo do pravih i realnih brojki. Za početak evo mojih podataka za beogradski 9801:
Članova [b]696
(sa 02. junom).... divljaka 0
Poziva (od 01.05 00.01 do 31.05 23.59) 90251 - 74172 82% predatih vožnji
Najači dan po broju predatih vožnji ikada 23.05.08, 3066 realizovanih vožnji sa 563 vozača!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Kada bi se manje opterecivao statistikom... Sad Verovatno bi bilo bolje i tebi i nama Very Happy
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 05 Avg 2009, 19:22

boki705 ::
maradona ::a za bokija nek proba tamo na 30%
Radije neb bih, muka mi je i od 20%
Pa u tome i jeste poenta i pisanja maradone i sada po kolegijalnosti ti preporucuje da ides u firmu sa 30%Evil or Very Mad u kojoj je bio do pre neki dan (zeli da pomogne) .

maradona
Od tebe ne moze covek da zivi,citas li ti i tudja pisma iz sanduceta.
Magija i tehnika su cudo :study: .Moje oko sve vidi Very Happy Very Happy

maradona
.Ima bre covek pravo da misli,a i da shvati neke stvari
Sto posto si u pravu bounce

maradona
i nemoj vise da me vuces za jezik,mnogo vise znam nego sto bi trebalo.
Slobodno sve sto zelis podeli sa nama ali u granicama kulture i pristojnosti :cheers:
PS. I iskrenosti to se najvise ceni
Veliki Pozzzz od Taxi-ja lol! Very Happy Very Happy
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 06 Avg 2009, 00:08

Niti sam bio,niti zelim da dam 30%

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Čet 06 Avg 2009, 03:27

Ma jesi, jesi. Nemoj da lagis... :bball:
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 06 Avg 2009, 14:45

Statistika kaze ovako:deset sati rada,13 voznji,7 od 130 dinara,2 od 150,1 od 170 dinara,2 od 180 dinara i 1 od 200 dinara,pa vi vidite kako mi dobro radimo a vi digli toliku prasinu ovde,utata Sad

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Maradona

Počalji od Zokenzi taj Čet 06 Avg 2009, 18:17

Najbitnije da je tebi lepo 🇳🇴

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Čet 06 Avg 2009, 18:36

E dijego da si u luxu to ne bi moglo da ti se desi
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 43
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 07 Avg 2009, 15:29

Ja se za sada ne zalim. Mozda "pocetnicka" sreca. Jedino sto sam malo slabasan za one nocne... Jaki momci, nema zezanja
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 07 Avg 2009, 15:33

Vidite da su ovi odma mislili da se mlate pare,morate da priznate da su se neki dobro primili,a ja srecan peglam i dalje sa puno parica,bice i za kaficu.A zalosni za tebe znam da u Luxu to ne bi moglo da mi se desi,samo bi duze stajao.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ozalosceni taj Pet 07 Avg 2009, 16:45

Very Happy
ozalosceni
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 419
Godina : 43
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Pet 07 Avg 2009, 17:46

Sad Vazno je da je lepo i opusteno

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 07 Avg 2009, 18:19

Odradi jos malo pa zovi i nas na pice, a kad nam krne mi cemo tebe Very Happy
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 07 Avg 2009, 18:19

boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Pet 07 Avg 2009, 18:20

boki705 ::Odradi jos malo pa zovi i nas na pice, a kad nam krne mi cemo tebe Very Happy
Mslio sam krene
boki705
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 08 Avg 2009, 01:33

Ha ha ha,hocu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu