Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ne brinem za njega...

Počalji od 039 taj Ned 08 Feb 2009, 02:14

...zna on dobro šta radi... kao i ostali.
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 49
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od jerotije318 taj Ned 08 Feb 2009, 02:36

Valjda zna.......daj Boze :bball:
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zna zna...

Počalji od 039 taj Ned 08 Feb 2009, 02:53

zar mislis da je stigao dotle gde je stigao tek tako? Ja Ne sumnjam.
039
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 404
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od Moravac taj Ned 08 Feb 2009, 09:08

Ma koga je briga da li on ili neki drugi vlasnik zna da radi ili ne, kad to njihovo znanje ili ne znanje meni ne donosi nikakvo dobro! Sve sto rade, rade iskljucivo u svom interesu sto je sjedne strane razumljivo, a s druge se kosi sa mojim interesima. Zakljucak je da mi od njihove dobrote i pameti, kako stoje stvari, imamo samo stete!
Moravac
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 08 Feb 2009, 09:49

jerotije ::Zlaja da zna posao, otkinuo bi sve u vrlo kratkom periodu i bio bi neprevazidjeno no.1 u gradu. Dobar je covek i hoce, ulaze ali dzaba kad ne zna a nece da pita i slusa savete. Tera po svom i misli da su svi taksisti "posteni" sto je individualno. Vreme ce pokazati.......

ISKUSTVO JE NAJBOLJI DRUG - SAMO KASNO DOLAZI
Ponovo si 100% u pravu i zato će večito ostati No.2
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Ned 08 Feb 2009, 10:24

Blackshadow ::Onda ste verovatno i culi kako pozdravlja svoje bebe...Smile
...setih se ...GIVE ME FIVE !!!
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 332
Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Give me five!!!

Počalji od Zokenzi taj Ned 08 Feb 2009, 10:27

Setićeš se ponovo za 20 dana!!! affraid
Zokenzi
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kiconix taj Ned 08 Feb 2009, 10:33

Zokenzi ::
jerotije ::Zlaja da zna posao, otkinuo bi sve u vrlo kratkom periodu i bio bi neprevazidjeno no.1 u gradu. Dobar je covek i hoce, ulaze ali dzaba kad ne zna a nece da pita i slusa savete. Tera po svom i misli da su svi taksisti "posteni" sto je individualno. Vreme ce pokazati.......

ISKUSTVO JE NAJBOLJI DRUG - SAMO KASNO DOLAZI
Ponovo si 100% u pravu i zato će večito ostati No.2
Samo nek ostane no 2, ja sam iz no 1 pobegao, tamo meni nije mesto.
kiconix
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 367
Datum upisa : 27.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Ned 08 Feb 2009, 11:33

...ne znam koliko nas je u pinku, ali u jedno sam siguran, iz mog ugla (korisnika pružanja usluga od zakupca radio frekvencije) u odnosu na broj poziva ima nas previše
...broj nas korisnika usluga je u odnosu na period pre godinu i po dana više nego dupliran, a broj telefonskih poziva je isti, čak ima tendenciju opadanja

p.s.
kako je krenulo opet nam sledi umnožavanje prozivnih stanica, kućni savet - taxi stanica
...jbga bar će vizuelno izgledati da nas je manje
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi manijak taj Ned 08 Feb 2009, 19:52

zlaja ::
VENELUME ::Ja licno nemislim da je 9801 broj 1,....NATERAN,,da daje popust....????
1.) Taksi sa najboljim IMAGE-om i najperpektivnijim i najboljim radom unazad tri godine je beogradski!
2.) jedini taksi, za koji moja ćerka od 6 godina kaže, koji se REKLAMIRA je beogradski!
3.) jedini taksi koji ima jeftinije gorivo-motorno ulje i 100% statistiku svega je beogradski!
4.) jedini taksi koji nije na ništa NATERAN i PRIMORAN je beogradski!
5.) jedini taksi koji ima sve prijavljene radnike i daje dobre plate a taksistima naplaćuje 11 smena (jednu gratis za godišnji odmor) je beogradski.
6.) jedini taksi u gradu koji nema ni jednog jedinog divljaka i ni jednog jedinog čoveka bez estetskog pregleda je beogradski!
7.) jedini taksi koji i dalje raste u svakom pogledu je beogradski!
8.) jedini taksi gazda koji organizuje i pripremi sve što dobije u zadatak i to na kraju uradi DOBRO sam ja!
9.) jedini taksi gazda koga zovu svi i poštuju svi (osim Milivoja i Ace) sam ja!
10.) jedini taksi gazda koga Milivoje i Aca krivično gone za klevetu sam ja!
11.) jedini taksi koje stane i kaže sad malo selekcija!
12.) jedini taksi gazda koji se mlati ovde sa vama sam ja!....pa šta još treba da uradimo da bi ste vi rekli da je beogradski numer 1!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Mislim da je zaboravljeno samo jedno...baksuzni broj 13.Da bi bio najbolji u gradu trebalo bi kao prema strankama,oglasavanjem itd,biti ok i prema kolegama (citaj taxistima),koji se svakodnevno zale oko naplate vaucera u BEOGRADSKOM 9801 TAXI-ju.Sa papiricima se ne moze u prodavnicu.Lako je hvaliti svoje udruzenje,sto je i normalno ali treba se pohvaliti i sa onim unutar udruzenja.Da se razumemo nisam clan beogradskog ali iz druzenja sa kolegama iz istog cujem cinjenice.Pa postovani zlajo mislim da nema potrebe raspravljati se ko je najbolji.....o tome samo stranke mogu da daju sud (zavisno od iskustva sa udruzenjima),mada ni to nije realno.bez ljutnje i pozdrav
taxi manijak
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 10
Datum upisa : 04.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Ned 08 Feb 2009, 22:17

Zlajo ako ti mislis da ste najbolji to niko nemoze da ti oduzme ja ipak mislim po prici kolega na TAXI STANICAMA DA VAM MALO FALI!
P :bom: OZDRAV

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 53
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Ned 08 Feb 2009, 22:19

Ako i niste najbolji onda je Dragana sigurno najbolja medju vama!

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Ned 08 Feb 2009, 22:24

Opaaaaaaaa sutra ce da Dragana da crveni kad procita.

Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pon 09 Feb 2009, 10:09

Dragana je zmaj samo sto ne bljuje vatru a i ako malo pocrveni ustedece sminku.Neznam bas tacno u godinu ali sigurno 15 god. ona muci muku sa taxistima a ti dobro znas sta to znaci a radila je uvek za troje.Nadam se da ovi naj naj naj x13 to adekvatno nagradjuju? :bom:

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 09 Feb 2009, 11:25

Dragana je nekad bila telefonistkinja i to odlicna, kasnije dobra dispecerka a sad super sekretarica.
Dugujem joj Milku Smile
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pon 09 Feb 2009, 23:19

JA JOJ DUGUJEM MILKU UPRIRODNIJ VELICINI!

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 11 Feb 2009, 23:30

jerotije ::Dragana je nekad bila telefonistkinja i to odlicna, kasnije dobra dispecerka a sad super sekretarica.
Dugujem joj Milku Smile

od nesa 723 taj Pon 9 Feb - 23:19

JA JOJ DUGUJEM MILKU UPRIRODNIJ VELICINI!

Znaci imate poruku ako ne donesete milke ima da pukne bruka.

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

pozdravite

Počalji od magnum taj Čet 12 Feb 2009, 20:39

Draganu iako je ne znam.Sigurno zaslužuje sve to i više,čim o njoj lepo govori više od trojice koleza.Zlajo,pod trinaest može da ide činjenica da iako te aca tuži za klevetu,ipak radi u tvojoj asocijaciji!Što nije mala stvar.
Izabrao si pravo vreme za skijanje.Uživaj. bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 12 Feb 2009, 22:22

Pade mi secer od sekiracije, daj brzo neku cokoladu.

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Mar 2009, 09:05

E Milka Milka...... Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 21 Mar 2009, 11:16

Milka,koliko ima clanova u Beogradskom?

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 21 Mar 2009, 11:52

A koliko poziva isto u Beogradskom-bez lazi molim?!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sub 21 Mar 2009, 14:49

Ja mislim maradona da ce ti Zlaja to napisati sigurno ali morao bi ti pre toga da napises koji ti je broj kviska.
U ostalom imas temu Beogradksi taxi vozaci pa tamo mozes to pitati.

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Prvoaprilska šala.

Počalji od zlaja taj Sub 21 Mar 2009, 15:38

maradona ::A koliko poziva isto u Beogradskom-bez lazi molim?!
Članova ima oko 460 a nedeljom imamo nešto malo manje od 5000 poziva ( od čega je oko 1000 do aerodroma) radnim danom ni ne brojimo pozive jer je teško sve pohvatati..... e dragi moj argentinski fudbaleru da smo mi samo živi i zdravi a za sve ostalo ćemo lako! Šalu na stranu poziva je svakoga dana sve manje i manje jer polako kriza zahvata i taksi delatnost. Ozbiljno razmišljam o aprilskoj kampanji i sigurno će biti pravi BUM. U svakom slučaju moj cilj znate 999 veličanstvenih taksi vozača grada Beograda i to je to....do kraja godine ili već kad god ali to će se svakako desuti. GPS praćenje vozila nije više san počeli smo sa ugradnjom. Do 01. jula 2009 SVI 9801 taksisti će imati GPS praćenje i potvrdu primljene adrese putem SMS-a. Naravno ima tu još nekih novina ali otom potom.... u svakom slučaju preotećemo nacionalnom taksiju titulu najsavremenijeg taksija. Pozdrav Zlaja Very Happy
PS Naša statistika nije tajna ali sam mišljenja da je za sada bolje da vam nije dostupna!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sub 21 Mar 2009, 16:24

zlaja :: GPS praćenje vozila nije više san počeli smo sa ugradnjom.
Колико пара за то праћење или је бесплатно? Smile
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 21 Mar 2009, 16:27

Ili imate vise clanova od 460 ili manje poziva,svuda su beogradski prvi po cetvorica na kvaku na taksi stanicama.I sta znaci 999 velicanstvenih vozaca?Pre godinu ipo dana je bilo da necete imati preko 500 vozila,pa ste presli tu cifru i poceli smo da se gusimo i ja sam posle nekog vremena otisao.
A za "to je to",koliko vidim ovde je tema -koliko koja firma ima clanova i koliko poziva.Iskreno nisam ocekivao da ce mi Zlaja odgovoriti,mislio sam neko od vas ce mi to reci,ali ako imate 5000 poziva nedeljom onda ne bi ti taksisti stajali koliko ja vidim,a vide to i ostali.Uz duzno postovanje Zlaji i njegovom zalaganju za svoju firmu,ali mnogo bolje sam prolazio u Maxissu i Pinku bez popusta nego u Beogradskom (nisam divljak).Ovo sam pitao jer mi jedna od opcija da se mozda vratim,ali otom potom.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 21 Mar 2009, 16:30

Kod Zlaje je do sada bilo dzabe,ali pusti to najsavremeniji -najbitnije je da dispecer non-stop peva.Radio sam u centrima kad je bio maximum 1000 poziva po smeni pa su svi bili srecni i zadovoljni,ali sad gazde trpaju milion ljudi u mrezi,pa niko nije zadovoljan.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Do 25 marta moram da odlučim....

Počalji od zlaja taj Sub 21 Mar 2009, 17:07

Slave385 ::...Колико пара за то праћење или је бесплатно? Smile
U početku će sigurno ići na moj račun. Što se tiče mesečnih troškova (pretplate za održavanje i korišćenje) to će SIGURNO biti u članarini, tj odgovor na tvoje pitanje da besplatno je, a što se tiče samog uređaja (gps modula sa gprs konekcijom) evo prilike da s konsultujemo.
Da li je bolje?
1.) Depozit od 100 evra, koji se vraća u slučaju kad član napušta asocijaciju i vrati gps modul.
2.) Malo veća članarina npr 1000 dinara veća od planirane.
3.) Svako kupi svoj modul na naprimer 6 mesečnih rata po 40 evra ....oko 250 evra je vrednost modula.
Predpostavljam da će te reći da su sve opcije teške na današnju opštu besparicu ali.... Sve u svemu GPS je neophodan i ja sam rešio da bude obavezan....šta mislite koliko će vozača napustiti 9801 zbog ove novine. Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

5-6 poziva po glavi stanovnika!

Počalji od zlaja taj Sub 21 Mar 2009, 17:09

Ima nas oko 700 ali realno tek 550 ljudi primi više od 50 vožnji mesečno. Danas oko 14h nije bilo ni jednog jedinog našeg vozača na 44-om.... a ostalih je bogami bilo do doma zdravlja! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sub 21 Mar 2009, 17:52

Gos. Zlajo moracete cesce da obilazite taxi stajalista,bas danas sam ih je na tom istom mestu bilo 4-5 na prvim mestima,mozda su zbrisali kuci na rucak.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slave taj Sub 21 Mar 2009, 17:55

zlaja ::U početku će sigurno ići na moj račun. Što se tiče mesečnih troškova (pretplate za održavanje i korišćenje) to će SIGURNO biti u članarini, tj odgovor na tvoje pitanje da besplatno je, a što se tiče samog uređaja (gps modula sa gprs konekcijom) evo prilike da s konsultujemo.
Da li je bolje?
1.) Depozit od 100 evra, koji se vraća u slučaju kad član napušta asocijaciju i vrati gps modul.
2.) Malo veća članarina npr 1000 dinara veća od planirane.
3.) Svako kupi svoj modul na naprimer 6 mesečnih rata po 40 evra ....oko 250 evra je vrednost modula.
Predpostavljam da će te reći da su sve opcije teške na današnju opštu besparicu ali.... Sve u svemu GPS je neophodan i ja sam rešio da bude obavezan....šta mislite koliko će vozača napustiti 9801 zbog ove novine. Pozdrav Zlaja Very Happy
Ја се извињавам али мислим да нисам добро схватио. У горњем делу текста пише да је бесплатно а после депозит, већа чланарина...
Slave
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 819
Godina : 45
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Sub 21 Mar 2009, 19:20

zlaja ::Ima nas oko 700 ali realno tek 550 ljudi primi više od 50 vožnji mesečno. Danas oko 14h nije bilo ni jednog jedinog našeg vozača na 44-om.... a ostalih je bogami bilo do doma zdravlja! Pozdrav Zlaja Very Happy
...pa morali da ručaju, imaju i oni dušu
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Mar 2009, 20:56

Ima nas oko 700 ali realno tek 550 ljudi primi više od 50 vožnji mesečno.
Ovo je istina i u to sam se licno uverio nego, pominjane su neke pogodnosti-nagrade onima koji prime najvise voznji u mesecu i shta je bilo sa tim ?
U Pinku prvi ne placa smenu, drugi i treci imaju zahvalnice [cita se preko mreze da su tu tik uz prvoga] a ja nikad nisam bio medju prvom trojicom. Valjda zato shto radim samo 7-8 h dnevno. Ne moze vremenski vishe da se postigne Smile
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Drugi i treći

Počalji od Zokenzi taj Sub 21 Mar 2009, 21:10

Pa mogli bi drugom bar da poklone majcu sa logom Pinka (od 200 din) Embarassed

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 21 Mar 2009, 21:16

Moglo bi drugom da se prepolovi smena a tek trecem zahvalnica. Ipak se ti ljudi kako-tako zrtvuju za firmu a prvenstveno za sebe Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Pink

Počalji od Zokenzi taj Sub 21 Mar 2009, 21:36

Tako bi trebalo,ali...

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Ned 22 Mar 2009, 00:18

...ma oni bi trebalo da plate duplu smenu ...za primer ...jer su se navodno oparili
...ma cela ta prica je ...hmmmm
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Ned 22 Mar 2009, 02:38

Mozda bi trebali da im kupe jastuke za pajkanje,jer na taj broj ljudi moraju da rade 24h,mislio sam kao nagradu za prva tri mesta i veci porez.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 28 Jul 2009, 15:09

Koliko sada imate poziva?
Lux,BTV,Maxis?U pinku nesto vrlo manje,ali i dalje ne zatvara i na jednom i na drugom.Za deset sati uzmem od 12-15 voznji na zicu,a vi ostali..........

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 28 Jul 2009, 21:52

Ti mora da si ugradio majk u lobanju, k'o Japanac!?Pa samo trepneš i u mreži si,a ? bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 28 Jul 2009, 23:47

Sve radnje radim

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 29 Jul 2009, 22:56

Forum je napravljen da bi pomogli jedni drugima a ne bacali kosku i onda se smejali sa strane.
danas sam na 70tom stajao celih 3h a iza mene u stopu me pratio kolega iz Pinka koji je na istim mukama kao i ja i istu pricu o manjku posla je pricao u tom nasem kukanju prilazi nam covek iz maxissa i pocne i on da se zali da ni za vodu ne moze da zaradi pogledam ja njega pa i njegov auto i samo mi se kaze da ni taksista nije a usao u razgovor sa nama gde mu nije mesto tu je nastala velika "Fuzija" u meni i krenu reci iz mene koje nebih zeleo da vam kazem jer i mene je posle bilo sramota od mog ponasanja ali ne zalim jer zbog istih tih "Divljih Probisvta" je stanje u nasoj bransi na tom nivou kod svih.
P.S Zato "maradona "budimo realni jel zajedno smo jaci i zajedno mozemo nesto i da uradimo
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Paleolit taj Sre 29 Jul 2009, 23:06

ma kakvih 12-15 voznji za 10 sati
Ne zaluđujte ostale kolege.
Ja u skorije vreme napustam taj brod koji je polako ali sigurno krenuo da tone.
Postao je šarena laža za lakoverne.
Gospodo kolege, pomnožite 5.000 sa 12 meseci
Moja žena radi dva meseca za 60.000
Da li čamljenje na svakoj stanici minimum sat vremena stvarno vredi toliko?
Ja mislim da ne vredi.
Paleolit
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 29 Jul 2009, 23:28

Ja ne bi da vam kvarim kukanje, , , , ,

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 30 Jul 2009, 07:58

Ja u skorije vreme napustam taj brod koji je polako ali sigurno krenuo da tone
Mnogi razmisljaju pa i ja. Vratio bih se harmonici ali i to je postalo trulo
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Čet 30 Jul 2009, 09:00

Peglaj dalapu i uzivaj, ako mozes, nista nije trulo kao djevrek.. Wink
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 797

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 30 Jul 2009, 10:40

Trebalo bi mi par meseci da se povratim iz mrtvih Wink
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 30 Jul 2009, 11:13

Paleolit ::ma kakvih 12-15 voznji za 10 sati
Ne zaluđujte ostale kolege.
I ja mislim da ne vredi,ali gde god odes pokajaces se.Zapamti:nigde nije kao u Pinku
ako si jos uvek tamo,u drugim udruzenjima cuti stanica,pogotovo vikendom (i danju i nocu),a radnim danom mnogo losije rade (cuti).Veruj mi a ti radi kako hoces.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 30 Jul 2009, 11:29

Prosle noci stanem na Bajloni, pored mene kolega iz 9801, toplo vreme. otvoreni prozori a ja slusam i analiziram. Pink je procitao 20 voznji, 9801 je jednu i to kratez [parking Bisera do grada] i 21-vu voznju u Pinku sam uzeo ja [Ban brdo].
Isto tako prekjuce na Milki Canic :lol: oko 5 h ujutro slusam a 9801 veze aerodrome samo-tako a kod nas tek poneki i to skoro sve na "primljeno".
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 30 Jul 2009, 11:35

maradona ::.Zapamti:nigde nije kao u Pinku
ako si jos uvek tamo,u drugim udruzenjima cuti stanica,pogotovo vikendom (i danju i nocu),a radnim danom mnogo losije rade (cuti).Veruj mi a ti radi kako hoces.

Maradona ti napisa ovo i ostade ziv, evo ja ti garatujem da sam ove nedelje bolje radio od bilo kod taxiste u Pinku malo me htelo a imao sam u proseku po 10 zica sto moze da se dokumentuje .
To da li je u Pinku bolje nego na drugom mestu je vrlo diskutabilno u stalnom sam kontaktu sa drugarima iz Pinka i svi do jednog nisu odusevljeni prosekom po radnom satu.
Nigde nije dovoljno dobro jer se selektivno unistava taxi sluzba kao sto su ranije unistavali preduzeca tako sad i ovu nasu profesiju
.

Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu