Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od zlaja taj Uto 03 Jun 2008, 08:51

"....a ja mislim da i ptice na grani znaju da je Pink broj 1. u Beogradu posle njega Maksis pa tek onda BEOGRADSKI 9801 TAXI. To pitaj taksiste na ulici da ti kazu. Nije moj zakljucak. Glupo je da sam hvalis svoju firmu. To treba drugi da procene."

Kako ja očigledno da sam ja jedini čovek (taxi bos) na forumu koga interesuje istina i da samo jedan može biti broj jedan....ajde da probamo da stignemo do pravih i realnih brojki. Za početak evo mojih podataka za beogradski 9801:
Članova 696 (sa 02. junom).... divljaka 0
Poziva (od 01.05 00.01 do 31.05 23.59)  90251 - 74172  82%  predatih vožnji
Najači dan po broju predatih vožnji ikada 23.05.08, 3066 realizovanih vožnji sa 563 vozača!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od jerotije318 taj Uto 03 Jun 2008, 17:58

Bravo. Zna se ko je broj 1.- Pink taxi. I mi kad nismo imali pravac bili smo sigurno sa oko 95 % predatih voznji. Ima nas dosta a neznamo dokle idemo i stipali smo bukvalno sve, vecinu onoga sto se ekonomski i ne isplati
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koliko koja firma ima članova i koliko poziva? Izbor udruženja!!! (2008-2012.god)

Počalji od VENELUME taj Sre 04 Jun 2008, 05:09

Jerotije,ti pocinjes da preterujes polako,sve vise pocinjem da mislim da kroz tebe Tedi prica,te Pink je prvi (sto jeste,ali uz popust) a on (popust)je dokaz da Tedi bas nije bio principijelan,te vi biste imali 95% predatih voznji da nemate pravac -sto je samo nastavak prethodne stvari,te Tedi ovo-te Tedi ono.Stoji da najbolje radite,ali isto tako stoji da 9801 radi najpostenije, a kad bi i Zlaja uveo popust ,sa parama za reklamu koje on daje,pa za tri meseca bi bio bar izjednacen sa Pinkom,ne po broju ljudi ali po prosecno PROCITANIM voznjama u odnosu na broj ljudi
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 04 Jun 2008, 07:07

Tacno, slazem se, ali ne kritikujes Zlaju kada pise da je BEOGRADSKI 9801 TAXI broj 1 u Srbiji ? Jel ti to samo Pink smeta ? Nisam ni potencirao da pominjem Tedijevo ime ovde na forumu [da se videti ako procesljas postove od pocetka] ali Zlaja iritira sa reklamiranjem samog sebe. Te najbolji u Srbiji, te novi svet, te on je nesto novo, on je as.....ma nemogu sad ni da se setim. To ti nista ne smeta. Samo smeta moj komentar na Zlajinu konstataciju da je Bgd taxi broj 1 u Srbiji. Aj budi malo realan
ali isto tako stoji da 9801 radi najpostenije
a sta hoces sa ovim da kazes - nerazumem - pojasni ? Sa svojih 12 godina na taksiju NIKAD NISAM 1 din neposhteno zaradio a to garantujem i za veliku vecinu kolega sa kojima se druzim, koji zive od ovog posla, imaju porodice koje prehranjuju.....
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

OPET JA... I ja NIKAD NISAM 1 din nepošteno zaradio!

Počalji od zlaja taj Sre 04 Jun 2008, 09:08

jerotije ::...Sa svojih 12 godina na taksiju NIKAD NISAM 1 din neposhteno zaradio a to garantujem i za veliku vecinu kolega sa kojima se druzim, koji zive od ovog posla, imaju porodice koje prehranjuju.....
I ja NIKAD NISAM 1 din nepošteno zaradio! Prema tome dragi moj druže iz institucionalnog, NE ZNAM i NE RAZUMEM šta ti imaš protiv MENE kad sam ja u dubini duše i svojoj suštini bliži tebi nego VELIKOM Tediju. Ja samo mogu da shvatim da se ti sigurnije osećaš u tom okruženje i da nemaš dovoljno mašte da prepoznaš pravi put.... pričali smo već o tome. Ja čoveče božiji mrava ne bih zgazio i da me se NE PLAŠI konkurencija koliko me se plaši, (a tu pre svega hoću da ti kažem da je Tedi prijatelj sa dva najveća taksistička manipulatora u gradu) dali bi mi slobodu i podršku i APSOLUTNO bi smo SVE PROBLEME zajednički rešili za maksimalno 100 dana! Prema tome neću ni tebi ni drugima drobiti da je moj put linije manjeg otpora jedini pravi put.
Pozdrav Zlaja Very Happy
PS I sam, sa toliko poznavanja taksi logike i problematike, valjda vidiš šta bi se desilo kad bi mi uveli POPUST od 20% na telefonski poziv!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 04 Jun 2008, 09:48

Zlajo, nemam nista protiv tebe niti sam kada imao. Samo nam se misljenja u vezi taxi sluzbe nikako ne podudaraju. Meni niste blizi ni ti ni Tedi. Ja samo gledam kako cu da uzmem sto vise para a da sto manje radim. Nije zlatno ali za sada mi je najbolje u Pinku ali ako krene na lose trazicu uhlebljenje na nekom drugom mestu, pa mozda cu i kod tebe da kukam i placem - neznam. Znam da volis da reklamiras svoju firmu i nije mi jasno odakle ti ta ideja da kazes da je Beogradski 9801 broj 1 u Srbiji ? Sa istim pravom i ja mogu da kazem da je PInk broj 1 u Evropi a mozda i na celom kontinentu - nema boljeg. Znam ja da si ti posten, a znas i ti da sam i ja takodje. O tome je glupo da polemisemo. Ja se iz sve snage trudim da ubedim tebe i ostale kolege da je tvoj predlog za ukidanje 2 i 3 tarife potpun promasaj i nedaj boze da se ostvari. Ja licno bi bio ostecen ali i velika vecina kolega pa cak i dnevne kolege jer vikendom skoro svi rade nocu. I iritiraju me neke glupe sitnice kao npr "sad je sve u nasim rukama" ili sl a dobro znas da je u nasim rukama samo djevrek i nas NIKO NIKAD NISTA nije pitao. Sad sam prelazio sa teme na temu jer hteo sam sve da kazem u 2-3 recenice ali ne moze. Pozz
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

9801 je broj jedan, jer samo jedan može biti broj jedan!

Počalji od zlaja taj Sre 04 Jun 2008, 11:02

...Beogradski 9801 je broj 1 u Srbiji... jer:
Samo jedan može biti broj jedan!
Sorry što ISTINA BOLI! Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 04 Jun 2008, 16:49

Ja licno nemislim da je 9801 broj 1,ali isto tako mislim da Zlaja moze da prica tako jer je to NJEGOVA firma,a sto se tice Pinka i postenog rad na koji sam mislio , vracamo se na staru pricu o popustu,da Tedi nije kako ti Jerotije kazes ,,NATERAN,,da daje popust , e onda bi mogli da pricamo o postenju,jer kojiko se secam i Pink je bio potpisnik onog dogovora o ukidanju popusta , na koji su ga nagovorili Aca i Armus , pa se pokajao mnogo pre nego sto je Maxiss ponovo uveo popust.Tako da je Nesa samo bio izgovor,e o tom postenju ti ja pricam,kao i o tome da kada bi ovde na forumu bio neko od glavesina Pinka (Tedi ili Novica) samo bi se pisalo kako je super u Pinku ,a pitanja koja postavljate Zlaji ,ne verujem da bi i njima postavljali.Hocu samo da kazem da niko ovde nema pravo da prebacuje Zlaji za njegovauverenja o radu taksi - sluzbe,jer na kraju krajeva on to i neku ruku placa iz svog dzepa, a nase gazde (a sami tim u neku ruku i mi) idemo linijom manjeg otpora(citaj-POPUST).Tako da Jerotije ,da je moja firma u necemu broj 1 ,valjda ne bi padala pod uticaj firmi koje su plasirana ispod nje,nego bi ja diktirao uslove rada.Ja sam slab u praksi ,ali ovo ti je teorija i ja se nje drzim
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 04 Jun 2008, 16:57

Ko uspe da razume Jerotija svaka mu cast.Procitao sam tri za redom njegova posta i kao da ih pisu tri razlicite osobe. Ali trudicu se mozda ga nekad i shvatim uostalom mislio sam da se nikada nece promeniti ali prevario sam se . Rekao je da nikada nebi otisao u 9801 ali sad vec najavjuje da ce kad dodje vreme(uskoro) da zakuca i na vrata 9801 i uz kukanje, moljenje i plakanje moli da ga prime. Znaci ide i on ka boljitku napreduje.
Pozdrav kolegi Jerotiju
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1103
Godina : 51
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ja ljudi nemam šta da mislim, ja vidim!

Počalji od zlaja taj Sre 04 Jun 2008, 17:59

VENELUME ::Ja licno nemislim da je 9801 broj 1,....NATERAN,,da daje popust....????
1.) Taksi sa najboljim IMAGE-om i najperpektivnijim i najboljim radom unazad tri godine je beogradski!
2.) jedini taksi, za koji moja ćerka od 6 godina kaže, koji se REKLAMIRA je beogradski!
3.) jedini taksi koji ima jeftinije gorivo-motorno ulje i 100% statistiku svega je beogradski!
4.) jedini taksi koji nije na ništa NATERAN i PRIMORAN je beogradski!
5.) jedini taksi koji ima sve prijavljene radnike i daje dobre plate a taksistima naplaćuje 11 smena (jednu gratis za godišnji odmor) je beogradski.
6.) jedini taksi u gradu koji nema ni jednog jedinog divljaka i ni jednog jedinog čoveka bez estetskog pregleda je beogradski!
7.) jedini taksi koji i dalje raste u svakom pogledu je beogradski!
8.) jedini taksi gazda koji organizuje i pripremi sve što dobije u zadatak i to na kraju uradi DOBRO sam ja!
9.) jedini taksi gazda koga zovu svi i poštuju svi (osim Milivoja i Ace) sam ja!
10.) jedini taksi gazda koga Milivoje i Aca krivično gone za klevetu sam ja!
11.) jedini taksi koje stane i kaže sad malo selekcija!
12.) jedini taksi gazda koji se mlati ovde sa vama sam ja!....pa šta još treba da uradimo da bi ste vi rekli da je beogradski numer 1!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sre 04 Jun 2008, 18:03

Rekao je da nikada nebi otisao u 9801 ali sad vec najavjuje da ce kad dodje vreme(uskoro) da zakuca i na vrata 9801 i uz kukanje, moljenje i plakanje moli da ga prime
NE - nije tako taxi-ja. Ja NE najavljujem da cu doci u Beogradski taxi jer mi je u Pinku odlicno koliko to moze biti u ovom poslu. Ja sam rekao sledece :
Nije zlatno ali za sada mi je najbolje u Pinku ali ako krene na lose trazicu uhlebljenje na nekom drugom mestu, pa mozda cu i kod tebe da kukam i placem
sto znaci da cu prvo zakucati na vrata Maksisa pa tek onda Zlajina ili neka druga, ko mi se u tom momentu bude ucinio da je jaci s poslom. A sad jedno pitanje za WENELUME : odakle ti ideja da se Tedi pokajao pre nego sto je Nesa iz Maksisa uveo popust i znas li zasto je Nesa uopste poceo sa popustom ? Neznas a ? E pa ja cu ti reci. Maksis je poceo nenormalno da puca sa poslom i to za vrlo kratko vreme, sav posao je presao kod nas. Zasto bi Nesa inace i poceo prvi sa popustom ? Aj razmisli malo ili se prvo raspitaj kako je ko radio 7-8 dana pre nego sto je Nesa uveo popust i bice ti jasno. Nesa je uveo popust kada su mu svi platili smenu [prevara] i to istog dana uvece u 19 h je poceo da cita preko mreze da se uvodi popust od 20 % na tel poziv i da ce biti sankcionisani oni koji ga nebudu davali. Jedno vreme smo se svi kurobecali vozeci na "pun kantar" ali kako su vremenom stranke cule da Maksis daje 20 % polagano se posao odlivao kod njih. Kada su vremenom poceli svi da najavljuju da ce da uvedu popust onda je bilo jasno da mora i Pink. I kada su to svi uradili uradio je i Tedi i to POSLEDNJI. Poceo je da cita za popust tog dana u 14.30 h tek kada je bio siguran da su ga bas svi uveli. E to je dragi moj kolega WENELUME prava istina a ako pratis trenutno stanje opet je Pink bolji od Maksista i po ljudstvu i po broju poziva. Slusao sa mrezu Maksisa u par navrata ovih dana i uverio se. O divljacima i da ne govorim. Nesa prima u mrezu bukvalno sve, ne pitajuci dali covek uopste ima kola a kamoli vozacku dozvolu. Koga to interesuje. Samo smena, pare.....E bilo bi dobro da ovako diskutujemo o taksiju negde uz rostilj i uz pivce. Pozdrav svima
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 04 Jun 2008, 19:37

Opet ja uopste nije vazno ko je najbolji poenta je da svi radimo dobro trebalo bi da bude i u vasem a i mom interesu da svako bude bolji od svakoga. I mali dodatak uz molbu nekih mojih dobrih drugara (koji nisu mogli da prelome pa potraze neko drugo udruzenje pri uvodjenju popusta ) da se vratim u staru firmu mnogo me je zabolelo kada su mi rekli da ce mi "Srediti ' da se vratim posto maksis sada ima listu cekanja za regularne dok neregularne primaju preko reda Evil or Very Mad .Neznam sta vise reci nego da smo svi mi No.1 u svom poslu , a sami odlucite ko je za vas vedilja ka tom uspehu.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Sre 04 Jun 2008, 20:13

e ljudi ovo je istina sto napisa taxi-ja da ne verujes regularni na listu a divlji preko reda.ma jel to moguce?

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 04 Jun 2008, 21:19

Znaci ja sam ponovo u Maxissu i liste nema ,jer se vratio ko god je hteo,a Jerotije prijatelju ipak si malo slabije upucen,kad je ukinut popust u SVIM firmama koje su ga davale naglo je pao posao, aonaj ko se zalagao zaukidanje popusta bili su Aca i Milivoje , i to iz razloga sto je Beotaksi pao na 600 i nesto ljudi a Zuti je maltene bio pred gasenjem.Najvecu podrsku a samim tim i spasenje im je dao Pink.I tako je ukinut popust , a da je Tedi medju zadnjima vratio popust takodje nije tacno ,jer neke firme jos uvek NE DAJU popust , prema tome ako gledas izmedju Maxissa i Pinka ,onda jeste medju poslednjima to uradio jer su ostale firme koje su ponovo uvele popust ,,male,, .Sto se tice posla Tediju i Pinku svaka cast,ali nemoj molim te da u svemu trazis opravdanje za neke neprincipijelne postupke svog gazde u istim postupcima drugih gazda,to pocinje da lici na decje preganjanje.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Sre 04 Jun 2008, 21:37

Venelume svaka ti je na mestu .
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 05 Jun 2008, 07:00

a da je Tedi medju zadnjima vratio popust takodje nije tacno ,jer neke firme jos uvek NE DAJU popust
Tacno kolega, Beogradski i Beotaxi NE daju popust i znalo se i ranije da ga nece davati a Tedi jeste medju zadnjima vratio popust i to sam vec rekao. Tacno u 14.30 h kada su sve firme procitale da se daje popust procitali smo i mi. A sta je trebao da ceka, da mu padne posao, da mu odlaze ljudi u firme gde se daje popust ? I ja bih tako postupio da sam na njegovom mestu. Kao da je mene pitao.
Venelume svaka ti je na mestu
Ja bih popravio sa : SVAKA TI SE DALA...... Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 05 Jun 2008, 17:07

Znaci ostale firme su dale popust u 14.30 ,a on se junacki drzao do 14.31. Svaka cast
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 05 Jun 2008, 17:22

I ja kazem SVAKA CAST. Nije medju prvima kao Nesa iz Maksisa kome je bukvalno "puko" posao ko dinja pa je morao prvi da uvede popust da nebi stavio kljuc u bravu
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Čet 05 Jun 2008, 18:48

citam ovo sve i nista vas ne kapiram!!! uzmimo da u beogradu postoji 20 mlekara i sve mlekare prodaju mleko po 80 din i neke mlekare prodaju 5,500l mleka dnevno neke 4243l a ,neke 3740!!jednoj od tih mlekara se smanjila prodaja mleka zbog kvarljivosti robe, i ta mlekara odluci da smanji cenu mleka da bi povecala prodaju,i tako smanje cenu na 54din po litru!! i sta se desava, narod zeljan mleka pocinje da kupuje samo od te mlekare!! povecali su prodaju na 6 100 l na dan sa 3 400l.videvsi to druge mlekare pocese da razmisljaju!! pa nase je mleko kvalitetnije ali narod kupuje ovo lako kvarljivo zbog cene. ajde da spustimo i mi cenu na 54din i tako i urade!! i sad opet sve mlekare imaju istu cenu sem jedne koja je ostala na 80 din po litru.. kako se sad onda desava da ona prva mlekara koja je oborila cenu mleka odlicno radi i nije vise u losoj prodaji, kad svi imaju opet istu cenu i kvalitet koji su imali i ranije? tu mi nesto nije najjasnije kako kad su svi spustili na 54din? oni i dalje prodaju 6100l mleka a cak i onaj najskuplji povecao prodaju svog mleka!! i svi ostali koji su spustili cene su povecali prodaju svog mleka i svi su no.1 ko je tu pukao?? pa zar nije logika da onaj prvi koji je smanjio cenu vremenom opet dodje na onaj isti nivo koji je i imao pre obaranja cena na 3400l mleka dnevno?? nista ja ne razumem??? ovo je jedini biznis gde su vuci siti i ovce na broju!!!!

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Čet 05 Jun 2008, 18:56

ja licno verujem a pazi kad sam i ubedjen da se nista znacajno ne bi desilo da je pink ostao dosledan i da nije uveo popust!!!opao bi vam posao prvih 20 dana i onda bi se sve vratilo na staro!!! pobedio bi kvalitet!!!

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 05 Jun 2008, 19:14

Mleko i taxi biznis nemaju veze. Da u Maksisu postoji imalo reda i discipline bili bi na kantar isti ili cak bolji od Pinka. Mleko je mleko i ako je zadovoljavajuceg kvaliteta onda ga treba kupovati po najpovoljnijim cenama.
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 05 Jun 2008, 20:10

To nema veze sa redom i disciplinom nego sa necim drugim,recimo kada bi Nesa ili Tedi imali srcanost Zlaje ili Zlaja malo vise iskustva (godinu ili dve vise ratovanja sa taksistima) to bi bio idealan gazda i za firmu i sebe.A opet sto se tice popusta 154 je u pravu ,nije se Tedi uplasio da ce mu toliko opasti posao koliko da mu ne odu ljudi ipak je 3500 din 3500din,a da nije ukinuo popust vas bi i sada bilo oko 700-800,jer ako moze Zlaj mozete i vi.Tu su u pitanju i neki licni nerascisceni racuni
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 05 Jun 2008, 20:14

Toliko detalja neznam, a smena je 3.800 din
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od beogradski taj Čet 05 Jun 2008, 20:16

izgleda da sam nasao los primer(mleko) a jel moze cokolada?taxisti bre,sve je to isto prodajes ili robu ili uslugu sve je na prodaju!!!ako ste primetili nema fakultet za taxi ili strucna literatura za taxi gazde ! a nema ni u marketingu poseban text samo za taxi. sta je vama??evo da vam bude lakse da razumete da je to sve isto mleko cokolada taxi itd...sve je u marketingu..pod 1-stvaranje 2-odrzavanje potrosaca(stranaka na taxi sluzbenom jeziku) i profita!!to je drustveni proces gde pojedinci ili grupe dobijaju ono sto zele i to ostvaruju- stvaranjem, ponudom, ili razmenom proizvoda ili usluga sto je kod nas slucaj!! kao sto vidite usluge ili roba. jedno je samo fizicki opipljivo!! a da bi stigli do potrosaca ili stranaka moramo da znamo faktore koji uticu na ukupno njihovo zadovoljstvo a to su (isto vazi i za mleko i za taxi)vrednost usluge(proizvoda),kvalitet usluge,konkurenta cena,brza usluga,tacnost racuna (taximetra),uljudnost,obrazovanje itd... pa ako iz ovoga ne vidite nista onda ste vi u pravu!!!!

VENELUME ::To nema veze sa redom i disciplinom nego sa necim drugim,recimo kada bi Nesa ili Tedi imali srcanost Zlaje ili Zlaja malo vise iskustva (godinu ili dve vise ratovanja sa taksistima) to bi bio idealan gazda i za firmu i sebe.A opet sto se tice popusta 154 je u pravu ,nije se Tedi uplasio da ce mu toliko opasti posao koliko da mu ne odu ljudi ipak je 3500 din 3500din,a da nije ukinuo popust vas bi i sada bilo oko 700-800,jer ako moze Zlaj mozete i vi.Tu su u pitanju i neki licni nerascisceni racuni
tako je!!!

beogradski
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Molim vas pomozite, da stignemo do precinijih brojki

Počalji od zlaja taj Sub 07 Jun 2008, 08:54

beogradski 154 ::izgleda da sam nasao los primer(mleko) a jel moze cokolada?
ajde malo o slatkim taksistima...molim vas korigujte ove okvirne brojke....sve dole nabrojano daje zbir od 6661...

Pink 1100
Beo taxi Radio 1000
Beo taxi kvaka 800
Beogradski 700
Samostalci 600
Maxiss 500
Lux 450
Plavi 300
Žuti 300
bell 220
Alfa 120
Alo 120
NBA 120
Cd pepsi 100
Aurora 100
Gold 80
Joker 30
zeleni 20
Florida Int.-sada nacionalni 1

...ovo su naravno samo regularni ljudi i brojevi u zagradi možete napisati realne brojeve...
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 07 Jun 2008, 11:08

Alfa 120 ljudi pa umrecu od smeha Pa nocu od 22-06 ih radi bar
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 08 Jun 2008, 14:15

U Alfi sad ima ukupno oko 250 ljudi,ali sa tendencijom opadanja,uglavnom regularnih.Mislim da ce mu otici jos nekih dvadesetak ljudi u lsedecih mesec dana,sto je za Alfu ipak udarac
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 08 Jun 2008, 14:26

Ja mislim da bi trebali svi regularni da napuste firmu u kojoj ima divljaka pa da vidite onda kako ce se osecati gazde tih firmi i kako ce vas ceniti.
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 27 Jun 2008, 20:27

Treba.....ali ajde im ti reci. Nekima je u Alfi raj. Mogu nesmetano da "klepecu"
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 27 Jun 2008, 22:08

Teske reci Jerotije ,neznam ko su ,,neki,, kako ti kazes u Alfi ali znam da su regularni posteni ,e sad ako ti znas drugacije kazi ko , a ne neki , meni je tamo pobratim , njegova dva kuma a oni su sigurno posteniji od oni koji se kunu u postenje nas i nepostenje tamo nekih.Bilo bi korektno da kad bilo ko ima takve insinuacije kaze konkretno o kome je rec , jer sve ostalo su tracevi , a mislim da smo odrasli ljudi i da nam to ne prilici
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pon 30 Jun 2008, 20:36

Prodje par dana Jerotije a ti mi ne rece nista konkretno?
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 01 Jul 2008, 09:28

Mucni malo glavom ako imas nesto u njoj. Dali mogu da uperim u nekoga prstom i da kazem "ti krades" i JOS MANJE da to tebi na forumu kazem. A i sam znas da se u Alfi tolerise povecana naplata. Ne pravi se lud, pozdravi postene kumove i ne pitaj me vise o tome - necu nikoga da prozivam !
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maxiss taj Ned 26 Okt 2008, 19:03

drage moje kolege i dragi bivsi moj gazda Zlajo!!!nisam vam dugo pisao jer nisam imao nista pametno ni da vam napisem,ali evo sada malo statistike iz maxiss-a taxi br-1- 9804-Evo naseg najlosijeg meseca;01.10.08-4,157poz;02.10.08-4,160poz03.10.08-4,986poz;04.10.08-4,641poz itd....sto sve dolazi do brojki ovih...prosecno prva smena izbaci 1,335 poz-druga smena 1,312poz-treca smena 1,145poz-cetvrta smena 937poz u proseku!!!!!pisem vam o proseku za ceo mesec a ne o ova 4 dana!!!prosecno primljenih tj predatih voznji je 74%....sa obzirom koliko nas ima u maxiss-u dolazimo do zakljucka da smo kao sto Zlaja zna da kaze 9804 je broj 1!!!!!!!!
maxiss
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 12
Datum upisa : 05.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Ned 26 Okt 2008, 20:48

maxiss ::drage moje kolege i dragi bivsi moj gazda Zlajo!!!nisam vam dugo pisao jer nisam imao nista pametno ni da vam napisem,ali evo sada malo statistike iz maxiss-a taxi br-1- 9804-Evo naseg najlosijeg meseca;01.10.08-4,157poz;02.10.08-4,160poz03.10.08-4,986poz;04.10.08-4,641poz itd....sto sve dolazi do brojki ovih...prosecno prva smena izbaci 1,335 poz-druga smena 1,312poz-treca smena 1,145poz-cetvrta smena 937poz u proseku!!!!!pisem vam o proseku za ceo mesec a ne o ova 4 dana!!!prosecno primljenih tj predatih voznji je 74%....sa obzirom koliko nas ima u maxiss-u dolazimo do zakljucka da smo kao sto Zlaja zna da kaze 9804 je broj 1!!!!!!!!!
Dragi moj MAKSISOVCE u vise mojih pisanja davao sam vam dobre predloge (mozda i poslusate) uvedite bre 50% amozda i 60% popusta i sje.... i GSB otmite im posao bre a za uzvrat Gazde ce vam placati opravke(servise) ,reklamirati vas (sa sloganom "mogu oni jos"), placace porez umesto vas , davace vam po nesto i da za kucu kupite i jos mnogo drugih pogodnosti da ne nabrajam ali jednostavno pravo BLAGOSTANJE sa sto vecim popustom. Ma neka smo mi svi zivi i zdravi pa ko prezivi pricace ali ne vucite prijatelja u vodu kad se davite neka ga on na povrsini ako je tako izabrao!
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Ned 26 Okt 2008, 21:42

drage moje kolege i dragi bivsi moj gazda Zlajo!!!

Najpametnija stvar, koju si u životu učinio, je da si otišao iz Beogradskog.

Još bolje bi bilo da nisi ni dolazio, ali svaka škola se plaća.

Gubitak u novcu ćeš brzo nadoknaditi (taxi br.1 će ti to omogućiti), međutim, izgubljeno vreme....

Puno sreće kolega, i mahni nam ponekad iz tvog novog mercedesa (E klasa najmanje).
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 186
Godina : 55
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maxiss taj Ned 26 Okt 2008, 23:01

hehehehe Mikilic....hvala na podrsci!!!a mogao bih i da vam uskoro dostavim i spisak vozaca koji su u zadnjih mesec dana presli u maxiss 9804!!verovatno sto je lose ocajno katasrofalno....e a dobar si mikilic....sta kazes ko nije sa vama taj je protiv vas Evil or Very Mad Twisted Evil
maxiss
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Koliko ima divljaka u maxissu?

Počalji od Dejan taj Ned 26 Okt 2008, 23:23

@Maxiss

Posto vidim da si upucen u statistiku Maxiss taxija,mozda nam mozes odgovoriti na neka pitanja.

Koliko divljaka ima u Maxiss-u?

Da li stvarno mislis, da sa tolikim brojem divljaka Maxiss moze biti No1?

Da li znas koliko je Nesa clanova izbacio zbog uvecane naplate pa ih ponovo vratio u Maxiss?

Da li znas koliko je "taxista" sa autobuske i zeleznicke stanice doslo u Maxiss prosle godino?

Pozdrav.
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 91
Godina : 48
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 27 Okt 2008, 00:48

maxiss ::drage moje kolege i dragi bivsi moj gazda Zlajo!!!nisam vam dugo pisao jer nisam imao nista pametno ni da vam napisem,ali evo sada malo statistike iz maxiss-a taxi br-1- 9804-Evo naseg najlosijeg meseca;01.10.08-4,157poz;02.10.08-4,160poz03.10.08-4,986poz;04.10.08-4,641poz itd....sto sve dolazi do brojki ovih...prosecno prva smena izbaci 1,335 poz-druga smena 1,312poz-treca smena 1,145poz-cetvrta smena 937poz u proseku!!!!!pisem vam o proseku za ceo mesec a ne o ova 4 dana!!!prosecno primljenih tj predatih voznji je 74%....sa obzirom koliko nas ima u maxiss-u dolazimo do zakljucka da smo kao sto Zlaja zna da kaze 9804 je broj 1!!!!!!!!

maxiss taj Ned Okt 26, 2008 11:01 pm
hehehehe Mikilic....hvala na podrsci!!!a mogao bih i da vam uskoro dostavim i spisak vozaca koji su u zadnjih mesec dana presli u maxiss 9804!!verovatno sto je lose ocajno katasrofalno....e a dobar si mikilic....sta kazes ko nije sa vama taj je protiv vas

Vrlo zanimljivo pisanje i meni je jasno ko pise a nema veze sa kolegom 701 sa slike na avataru. Samo da pozdravim gospodina Maxissa sto nam se pridruzio i drago mi je sto je sa nama.
Ovakve informacije su diskutabilne jer su uvek bile stogo poslovna tajna u maxissu, ako su tacne neka se okace na temi statistika kao xls.fajlovi i mozda poverujemo. Ako stvarno zelite da nas uverite u autenticnost podataka evo otvorice se tema statistika Maxissa kao sto je ima Beogradski taxi pa mozete tamo da dokumenujete sve.
Iskreno mislim da to zadovoljstvo mi ovde necemo da vidimo.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 27 Okt 2008, 14:30

Sigurno nikada necemo znati koliko clanova ima maxssis. Bar ne regularnih Very Happy
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Pon 27 Okt 2008, 18:51

Veoma lako na prste mogu regularni da se izbroje (sto me stvarno boli jer dugo sam blio clan te asocijacije ) i nebi valjalo ali na to mi i smrdi tako je bilo godinama i sa Alo taksijem i nasta se svelo u Alo koliko sada ima clanova scratch scratch
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Ako koza laže, rog ne laže!

Počalji od zlaja taj Pon 27 Okt 2008, 19:58

maxiss ::drage moje kolege i dragi bivsi moj gazda Zlajo!!!nisam vam dugo pisao jer nisam imao nista pametno ni da vam napisem,ali evo sada malo statistike iz maxiss-a taxi br-1- 9804-Evo naseg najlosijeg meseca;01.10.08-4,157poz;02.10.08-4,160poz03.10.08-4,986poz;04.10.08-4,641poz itd....sto sve dolazi do brojki ovih...prosecno prva smena izbaci 1,335 poz-druga smena 1,312poz-treca smena 1,145poz-cetvrta smena 937poz u proseku!!!!!pisem vam o proseku za ceo mesec a ne o ova 4 dana!!!prosecno primljenih tj predatih voznji je 74%....sa obzirom koliko nas ima u maxiss-u dolazimo do zakljucka da smo kao sto Zlaja zna da kaze 9804 je broj 1!!!!!!!!
Ako koza laže, rog ne laže!... je moja omiljena narodna poslovica!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Uto 28 Okt 2008, 00:03

...e a dobar si mikilic....sta kazes ko nije sa vama taj je protiv vas

Tako je, ali se obično koristi kad imaš neprijatelja ili od nekoga hoćeš da napraviš neprijatelja.

Ako si ti tvoj posao shvatio kao rat do istrebljenja (može biti samo jedan!!!), nemam komentar.

Već sam negde napisao da tebi ne vredi objašnjavati, nećeš razumeti! Evil or Very Mad
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maxiss taj Uto 28 Okt 2008, 17:36

hehehe covek vam dostavi obicnu statistiku nekog udruzenja ciji je clan a vi hocete da ga razapnete na krst!!!cccc....statistika je tacna i nije tajna!!odobrio gazda Nesa da je objavim...imam jos podataka koje sam hteo da vam dostavim ali ne vredi, ukapirao sam da ovde samo beogradski sme da pise da je najbolji i samo Zlaja sme da izbaci statistiku.Ali dobro tako je kako je..... a ti Mikilicu nemoj ni da pokusavas da mi objasnis nesto jer sam vec postao siguran da to ni ne umes!!
maxiss
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Uto 28 Okt 2008, 18:03

Samo ti iznesi statistiku,nece to niko obrisati.Ono sto jeste i treba da se zna pa ma koliko to bolelo.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maxiss taj Uto 28 Okt 2008, 18:10

struja ::Samo ti iznesi statistiku,nece to niko obrisati.Ono sto jeste i treba da se zna pa ma koliko to bolelo.
ispravno razmisljanje!!! Hvala!!!
maxiss
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maxiss taj Uto 28 Okt 2008, 18:12

jerotije ::Sigurno nikada necemo znati koliko clanova ima maxssis. Bar ne regularnih Very Happy
To je tacno!!!!
maxiss
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Ovaj forum je melem za moju naivnost!

Počalji od zlaja taj Uto 28 Okt 2008, 21:12

Ovaj forum je pravi melem za našu taxi-informisanost! Hvala Saletu što je forum startovao i što nam je mnogo pomogao da shvatimo kakvi smo ludaci. Meni je zaista pomogao da shvatim koliko sam naivan bio, i ako su mi neke stvari od prvog dana bile jasne, i koliko sam imao potrebe da verujem ljudima....
maxiss ::....statistika je tacna i nije tajna!!odobrio gazda Nesa da je objavim...
jerotije ::Sigurno nikada necemo znati koliko clanova ima maxssis. Bar ne regularnih Very Happy
01.10.08-4,157poz 3076 2972
02.10.08-4,160poz 3078 2993
03.10.08-4,986poz 3689 3406
04.10.08-4,641poz 3434 3104
itd.....!prosecno primljenih tj predatih voznji je 74%....sa obzirom koliko nas ima u maxiss-u dolazimo do zakljucka da smo kao sto Zlaja zna da kaze 9804 je broj 1!!!!!!!!
....odgovori su tu samo treba pažljivo čitati.
Veliki pozdrav od taksi naivka Zlaje Very Happy
PS i da se ne ponavljam Ako koza laže, rog ne laže!...

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Uto 28 Okt 2008, 21:51

jer sam vec postao siguran da to ni ne umes!!

Umem ali neću.

Ti si prvi počeo da peniš, maxiss je br.1, maxiss je br.1. A najuren iz beogradskog...pa ti sad krivo...

Duriš se ko malo dete.

Meni je sasvim svejedno koji je po redu beogradski. Važno je da je meni dobro (koliko može biti dobro u ovom poslu).

Ako je maxiss br.1, šta je onda pink? br.-1 ili br.0

mani se ćorava posla.
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od taxi -ja taj Uto 28 Okt 2008, 22:01

Totalno je sada nebitno ko je No. 1 a ko No. 10 ajde da svi budemo No. 1+ jer jedemo isti lebac ! :!: :!:
taxi -ja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 29 Okt 2008, 00:13

zlaja ::Ovaj forum je pravi melem za našu taxi-informisanost! Hvala Saletu što je forum startovao i što nam je mnogo pomogao da shvatimo kakvi smo ludaci. Meni je zaista pomogao da shvatim koliko sam naivan bio, i ako su mi neke stvari od prvog dana bile jasne, i koliko sam imao potrebe da verujem ljudima....
[/b]

Izgleda da sam ja najveci ludak ovde i naivac, tako da iskoristim priliku da obavestim kolege da ce isti forum biti najverovatnije ugasen u dogledno vreme iz licnih razloga.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu