Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Ne/Regularni taksisti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ne/Regularni taksisti

Počalji od zlaja taj Sre 25 Feb 2015, 16:25

struja ::Neregularnih taksista sa dozvolama iz unutrasnjosti najvise ima u udruzenju Gold.
Reklo bi se nikakva novost. A moze li to da bude proslost
BG8015-TX DRAGOMIR ZARIĆ AUTO TAKSI PR SEČANJ SEČANJ
BG8616-TX TAKSI PREVOZ ŽITIŠTE GORAN JANKOVIĆ ŽITIŠTE ŽITIŠTE
BG7716-TX NENAD GAJIĆ PR TAKSI PREVOZ OGAR PEĆINCI
BG8598-TX BOJAN CVETKOVIĆ AUTO TAXI PR SRPSKI ITEBEJ ŽITIŠTE
Pozdrav Zlaja  Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saljite i vi slike, proverimo podatke pa...

Počalji od zlaja taj Sre 25 Feb 2015, 16:37

BG9508-TX NENAD PAVLIVIĆ TAKSI PREVOZ ALIBUNAR PR ALIBUNAR ALIBUNAR

BG9370-TX KOVAČEVIĆ MILOŠ AUTO TAXI PR SRPSKI ITEBEJ ŽITIŠTE

BG373-TX AUTO TAXI GORAN SEKULIĆ ŽITIŠTE ŽITIŠTE

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ne/Regularni taksisti

Počalji od Velja taj Sre 25 Feb 2015, 18:50

Pa u Goldu su regularni izgleda manjina ;dpr;;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 25 Feb 2015, 19:36

Na prvi pogled regularni....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 652
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 25 Feb 2015, 21:00

Velja ::Pa u Goldu su regularni izgleda manjina ;dpr;;
E, vidiš ta manjina (koja krši propise nelegalno dajući popust) pravi problem svim ostalim taksistima u gradu.

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlaja taj Sre 25 Feb 2015, 21:30

benakiba ::Na prvi pogled regularni....

BG8919-TX DEJAN RAKOVIĆ PR TAKSI PREVOZ 026 ALO TAKSI ALIBUNAR ALIBUNAR

BG8015-TX DRAGOMIR ZARIĆ AUTO TAKSI PR SEČANJ SEČANJ

BG8616-TX TAKSI PREVOZ ŽITIŠTE GORAN JANKOVIĆ ŽITIŠTE ŽITIŠTE

BG7716-TX NENAD GAJIĆ PR TAKSI PREVOZ OGAR PEĆINCI

BG6991-TX AUTO TAXI DAČIĆ DEJAN PR BRALJINA RAŽANJ

BG9508-TX NENAD PAVLIVIĆ TAKSI PREVOZ ALIBUNAR PR ALIBUNAR ALIBUNAR

BG8067-TX TAXI PREVOZ SRPSKI ITEBEJ PR POPOVIĆ MILAN SRPSKI ITEBEJ ŽITIŠTE

BG8598-TX BOJAN CVETKOVIĆ AUTO TAXI PR SRPSKI ITEBEJ ŽITIŠTE

BG8037-TX AUTO TAKSI SRPSKI ITEBEJ ŽITIŠTE

BG9334-TX UROŠ ŠOŠKIĆ PR AUTO TAKSI ŽITIŠTE ŽITIŠTE

BG9370-TX KOVAČEVIĆ MILOŠ AUTO TAXI PR SRPSKI ITEBEJ ŽITIŠTE

BG373-TX AUTO TAXI GORAN SEKULIĆ ŽITIŠTE ŽITIŠTE

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 26 Feb 2015, 12:38

Nisam stručnjak i ne znam ali mislim da bi u svakoj normalnoj Državi samo na osnovu ovih snimaka a na osnovu postojećih zakona pojedine firme bile debelo kažnjene i zatvorene a pojedinci takodje....jer kada bi se ušlo unutra našlo bi se svašta nešto...a oni pošto nemaju dozvolu lokalne zajednice za rad bili bi brzo eliminisani...eto, radi, ćuti, plaćaj porez, reprogram, estetske preglede....da li će nadležni jednom da reše ovaj problem ili će nas naterati da ga rešavamo sami?

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 26 Feb 2015, 12:58

I kako uopšte dobiju tx bg kada meni treba sto hiljada papira pri registraciji ...eh zemljo Srbijo...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Evo sveže baze sa svim TX oznakama...

Počalji od zlaja taj Čet 26 Feb 2015, 14:04

benakiba ::I kako uopšte dobiju tx bg...
http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=2016
Moram da ih pohvalim, od mog-našeg predloga pretprošlog petka na sastanku RG evo novih podataka regularnih taksista sa sve pripadajućim TX oznakama, tj koga nema ovde a nosi čudnu tablu, sve je jasno,
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SAWKE taj Čet 26 Feb 2015, 21:32

U gradu beogradu postoji oko 150 taksista koji su registrovani u drugim opstinama.od njih 150,njih 100 ispunjava sve uslove za dobijanje taksi grada beograda.ali ne mogu da dobiju jer postoji veliki broj penzionera i veliki broj njih sa dopunskom delatnoscu.ja sam jedan od ovih divljaka,iako imam presudu upravnog suda u moju korist,grad krsi ustav i ne zeli da mi izda taxi dozvolu.to sto je u drzavi kriza i sto nema para a samim tim i posla na ulici svi taksisti se hvataju za famozne divljake-njih2000.koji ne postoje u tom broju.nije mi jasno zasto drzava ne ogranici pekare,kafice,butike,mehanicare posto su i oni registrovani kao preduzetnici.i nervira me to sto su samo divljaci lopovi a ne ovi iz beotaxija koji su izbaceni iz hotela plaza,regularci sa usca,verujte mi da u pinku ima bar njih 30 posto turbine,znam za par slucajeva u luksu,o alfi da ne pricam.pa gospodine zlajo licno i u tvom udruzenju poznajem taksistu koji krade umereno,ali krade,i interesuje me dali vi vlasnici taksi udruzenja placate porez i koliko ga placate.tedi iz pinka bi porez drzavi trebao da placa 20000eura mesecno.vecina vas je divljacila pre dobijanja dozvole,i zato pustite ljude da prehrane porodice.i vi sa foto aparatima pazite da vam se blic ne obije o glavu

SAWKE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Menager taj Čet 26 Feb 2015, 22:11

Iz prve ruke...U Goldu ima izmedju 35-40 taksista koji su registrovani van teritorije grada Bgd...U drugim udruzenjima jos oko 50.Ostali su ispred klubova i njih ima 50-60.Ovi sto su u Goldu i u drugim udruzenjima su totalno neprimetni i nama i strankama.99% njih ima TX tablice.E sad...Ovih 50-60 sto su ispred klubova bodu oci...A bodu i turbine.Ja stvarno ne mogu da verujem da 1% od ukupnog broja taksista moze da napravi bilo kakvu prevagu na ovu ili onu stranu...Koliko voznji oni uzimaju?Kome uzimaju te voznje?Kome guraju ruku u dzep i ko je tu na dobitku a ko na gubitku???Samo razmislite malo.

Menager
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SAWKE taj Čet 26 Feb 2015, 22:57

gospodine zlajo zaboravio sam da vas pitam zasto se ne potrudite vi i vase kolege vlasnici taksi udruzenja da smanjite cenu smena,jer mi se cini da vi sve radite za dobrobit taksista. sto ne kazete ovim ljudima koliko zaradjujete mesecno,vi,sisko gold,ljuba lux,kompanija iz beo taksija,pogotovo tedi pink.sto nekad neko od vas ne nagradi nekog taksistu npr.nekim putovanjem?samo gledate svoj interes i vi i ovi iz grada.i zaboravio sam da te pitam jesi resio taxi prevoz na aerodromu?

SAWKE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Pet 27 Feb 2015, 00:25

@SAWKE To sto imas presudu ustavnog suda jos uvek te ne cini taksistom grada Beograda(a sigurno hoce u buducnosti) vec Secnja,Alibunara ili mesta iz kog imas dozvolu.
Taksi je specificna delatnost od intresa za grad Beograd i zato grad mora da uredjuje tu delatnost i da je kontrolise.Grad Beograd tj.njegova uprava smatra da je trenutan broj taksista dovoljan i zato ti trenutno nemas taksi dozvolu grada Beograda,ali ako je za utehu,imaces je uskoro jer je Ustavni sud najvisa drzavna instanca..Trenutno si nelagalni taksi prevoz u gradu Beogradu i kao takav "otimas" posao legalnim taksi preduzetnicima.
Aj da ti odgovorim i za pekare,mesare i ostale preduzetnike.Njihov broj ne uredjuje grad i samim tim ga zabole uvo za njihovu brojnost tj.zakon ponude i potraznje odredjuje njihov broj,ali je itekako kontrolisano kako oni rade,pocevsi od sanitarnih,inspekcija rada,poreske..itd..
Zakon kao takav dopusta dodatnu delatnost,penzionere itd i slazem se sa tobom da to treba menjati.
A sada kada si vec potegao temu,imenuj imenom i prezimenom tj.sluzbenim brojem te lopove iz Pinka,Beogradskog,Luksa ili si to samo napisao u afektu,zbog sevanja bliceva?! U Turskoj recimo odavno ti ne bi imao automobil i bio bi preserecan ako bi te ostali taksisti "pustili" da gledas dok ti rastavljaju automobil na sastavne delove,a bio bi preserecan jer si izvukao zivu glavu..Ovako samo uzivaj u slikama i posmatraj mirnu borbu LEGALNIH taksi preduzetnika.
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SAWKE taj Pet 27 Feb 2015, 01:20

epa alhemicaru ja sam neregularan taksista 10 godina,i bicu isti takav jos20 osim ako u medjuvremenu ne dobijem dozvolu.a sto se tice mesara>taksi delatnost je preduzetnistvo i svako ko ne ugrozava ljudska i manjinska prava a ispunjava uslov moze biti preduzetnik i ne moze ga niko ogranicavati.ustav je najvisi pravni akt,a zakon mora biti u skladu sa ustavom.e ja ispunjavam uslove i na ustavnom sudu cemo videti sta ce biti.nije afekt,to je realnost.nisam drukara.ne razumem ovo>rastavljaju automobil na sastavne delove

SAWKE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pet 27 Feb 2015, 01:59

Primetan je taj aerodromski sindrom u tvom izlaganju. Napasti vlasnike firmi i akcenat staviti na članarinu i njihov legalitet kako bi sa jelte nama legalnima otvorile oči. Nema potrebe za tim,nismo mi ni tako naivni a ni glupi,a nismo ni od juče da bi nam ti sad palio svetlo u tunelu.
Inače podjednako mi smetate i ti i dopunska i penzioneri. Ne u smislu da ćeš uzeti moje pare na ulici,već kad vidim vas setim se u kakvoj usranoj državi živim i radim 22 godine. Tebe koji si divljačio 10 godina i sad ćeš presudom usravnog suda dobiti recimo 500.000 ili 1000000 din.odštete jel ti je navodno uskraćeno pravo na rad..?..i opet ćeš da divljačiš naravno.
E to nas boli zemljače. 
I pusti ti blic objektiv je zajebaniji.
Da zamolim admina kad pročitaš ovo da te obriše jer ti nije mesto ovde.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svako svoju muku ima!

Počalji od zlaja taj Pet 27 Feb 2015, 07:09

SAWKE ::...i zato pustite ljude da prehrane porodice.i vi sa foto aparatima pazite da vam se blic ne obije o glavu
Univerzalna priča, miks svega, dobra i zla, lepog i ružnog, pravde i ne pravde i da ne filozofiram previše jer ovo je ipak samo taxi forum, čitaj surova BG-taxi realnost, koji je još jednom pokazao svoju snagu tj jedini je spreman da trpi sve, i mene i vas i njih, i levo i desno, i slike i pretnje, dakle sve.
Ko je dugo ovde i čita pažljivo video je i shvatio takođe sve, i teško da mu bilo šta od svega ovde napisano u nazad 7 godina nije jasno tj jasno nam je svima da je muka velika, i njihova i vaša i moja itd... Kako dalje, problem je Tedi, problem je Šiško, problem sam je, problem su lopovi, problem su svi i sve a tek koliko i kako je kriv neko ko treba i može da sredi sve npr Grad, Gradski Sekretarijati, Komunalna Policija, Policija, Tužilaštvo, Sud ili na kraju i sama mušterija koja samo hoće da se preveze što bolje, brže i dalje za što manje para!
I zaključak, svako svoj obraz ima i čuva i tako će biti i dalje, SREĆNO SVIMA,
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pet 27 Feb 2015, 08:05

zlaja ::
benakiba ::I kako uopšte dobiju tx bg...
http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=2016
Moram da ih pohvalim, od mog-našeg predloga pretprošlog petka
pozdrav Zlaja Very Happy

Pa onda da predložimo i da se podnese krivična prijava za izdavanje BG-Tx tablica taksi preduzetnicima  koji su registovani za obavljanje delatnosti u Sečnju.......itd. A takođe i za pravne subjekte koji su im izdali krovne oznake i omogućili da rade na teritoriji grada Beograd.
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Menager taj Pet 27 Feb 2015, 14:09

Pa onda da predložimo i da se podnese krivična prijava za izdavanje BG-Tx tablica taksi preduzetnicima  koji su registovani za obavljanje delatnosti u Sečnju.......itd. A takođe i za pravne subjekte koji su im izdali krovne oznake i omogućili da rade na teritoriji grada Beograd.
A protiv koga krivicna prijava?Protiv ljudi koji su pisali zakon pa im omogucili da po zakonu uzmu tablice u SUP-u??

Menager
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Pet 27 Feb 2015, 15:40

Pa protiv lica koje im je izdalo BG-TX a nije im tražilo taksi dozvole i potvrdu iz Sekretarijata za saobraćaj Grada Beograda jer to meni traže da bih mogao da dobijem Bg-TX.
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Kad je u SUP-u ili MUP-u obično nije tako skupo i retko kad bude EUR-ima!

Počalji od zlaja taj Pet 27 Feb 2015, 16:26

Menager ::...Protiv ljudi koji su pisali zakon pa im omogucili da po zakonu uzmu tablice u SUP-u??
Nije baš tako, ja sam razumeo da ima tu i dosta falsifikovanih dokumenata u pojedinim predmetima, a da je i tako kako kažeš zašto se ta usluga naplaćivala 500-tinjak EUR-a kad je već sve tako legalno, normalno tj po Zakonu? Ali da ne prenagljujemo, svaki taj TX ide od pre neki dan na dodatnu proveru pa kako bude!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od aca.aca.aca taj Pet 27 Feb 2015, 17:45

Jel mozda neko primetio da na novom objavljenom spisku koji je izasao 23 februara ima 6474 taksi preduzetnika sto je oko 200 taksi preduzetnika vise nego na prethodnom spisku objavljenom 16og jula 2014 kako je to moguce kada se ne izdaju odobrenja novim taksistima

aca.aca.aca
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Menager taj Pet 27 Feb 2015, 19:22

Poruka za Zlaju...Kao prvo izvinjavam se na mom slabom koriscenju ovog foruma(jos nisam ukapirao kako da citiram poruke pa moram ovako da odgovorim ) Ja sam igrom slucaja...Ili bolje receno nesrecnog slucaja,veoma upucen u sve to oko TX tablica...Pa eto da pojasnim,da i vi svi znate o cemu se radi...Usluga koja se naplacivala "500 eura" je usluga otvaranja firme i dobijanja taxi dozvole iz nekih od opstina.To su naplacivali onim polu-pismenim ljudima koji imaju 2-3 razreda osnovne skole,koji to nikako nisu znali sami.Ali i ta cifra je prenaduvana.Uglavnom je to iznosilo oko 250 eur.Opstine iz kojih ima najvise taxi dozvola nisu slucajno birane,u tim opstinama nije potrebno da lice koje zeli taxi dozvolu bude prijavljeno na teritoriji te Opstine,nego samo da se sediste firme vodi tu.Odnosno da se toj Opstini placa porez.Dalje po dobijanju dozvole za rad na toj Opstini,estetskog(da dobro ste procitali,i njima je potreban)izdavanja dozvole i id kartona bla bla bla...Oni sa svim tim papirima odu u bilo koji SUP u Beogradu i predaju zahtev za izdavanje TX tablica.Daju na uvid sve papire iz tih Opstina i ono naj vaznije...Licnu kartu u kojoj je adresa stanovanja na teritoriji grada Bgd...Radnici u Sup-u njih tretiraju kao regularne taksiste koji imaju sva neophodna dokumenta za izdavanje TX i iste im izdaju.A sto se tice falcifikata to je glavnom Alibunar,jer tamo je neophodno da se lice vodi na teritoriji te Opstine da bi otvorilo firmu tamo.Pa su mnogi falcifikovali prijavu adrese.Vecina koja nema TX ima dozvolu iz Alibunara...E zato sam pitao protiv koga podneti krivicne prijave za te tablice???Ko je tu kriv???Oni sto su ih uzimali ili oni sto su im davali?????

Menager
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

SUP-u ili MUP-u je na potezu, pa sačekajmo!

Počalji od zlaja taj Pet 27 Feb 2015, 20:10

Menager ::...ili oni sto su im davali?????
Tačno u metu ti koji su davali žmurili su, odnosno tačno se zna gde i kako je koji referent odradio svaki problematični TX i ko ga je u tom poslu kontrolisao ili najtačnije rečeno zašto nije tražena kopija BG taxi dozvola kao ni čuveno uverenja Sekretarijata iz Agostina Neta. Da li će biti snage da se sve te TX tablice ponište, iskreno ne verujem, ali će svakako ponovna registracija biti nemoguća jer će pored svakog problematičnog TX biti veliko STOP tj dodatna dokumentacija na uvid!
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 27 Feb 2015, 20:32

SAWKE ::U gradu beogradu postoji oko 150 taksista koji su registrovani u drugim opstinama.od njih 150,njih  100 ispunjava sve uslove za dobijanje taksi grada beograda.ali ne mogu da dobiju jer postoji veliki broj penzionera i veliki broj njih sa dopunskom delatnoscu.ja sam jedan od ovih divljaka,i vi sa foto aparatima pazite da vam se blic ne obije o glavu

Jos nisi ni dobio dozvolu a vec ti smetaju ljudi sa REGULARNIM taxi dozvolama, pa kako ti kazes da imas ustavno pravo na rad tako ga imaju i oni ali za razliku od tebe imaju i vazecu taxi dozvolu grada Beograda.
A za blic nebrini batina ima dva kraja.

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

175* su ni na nebu ni na zemlji, najverovatnije stare beo taxi kvake!

Počalji od zlaja taj Pet 27 Feb 2015, 20:57

aca.aca.aca ::Jel mozda neko primetio da  na novom objavljenom spisku koji je izasao 23 februara ima 6474 taksi preduzetnika sto je oko 200 taksi preduzetnika vise nego na prethodnom spisku objavljenom 16og jula 2014 kako je to moguce kada se ne izdaju odobrenja novim taksistima
Gledaš neki pogrešan spisak bilo je 6778 a imaj u vidu da se na ovom sadašnjem spisku od kako ti kažeš 6474 nalaze 175*(ja ih zovem zvezdice) 377 Privremenih Odjava i 31 Trajna.
Interesantno za stari i novi spisak su trendovi pa da ih malo pogledamo:
Stb 106/75
Gold 142/323
cukarica 267/214
Alfa-Bell 268/260
Zuti 305/216
Bnaxssis 431/430
Bpt 582/529
Delux 585/579
Samostalci 679/691
BEO 1449/1173
PINK 1489/1484

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sasavel taj Pet 27 Feb 2015, 21:21

A ko kaze da se ne izdaju nove dozvole ?

sasavel
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 19
Datum upisa : 16.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SAWKE taj Pet 27 Feb 2015, 21:24

Drugari izbacicu na ulicu jos 100 divljaka i vi tu nista ne mozete da uradite.nemojte da se nervirate nego vozite vase kvakice od 300kinti.

SAWKE
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 27 Feb 2015, 21:25

sasavel ::A ko kaze da se ne izdaju nove dozvole ?

Ma ne druze mi mislimo na BG dozvole Veoma srecan

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sasavel taj Pet 27 Feb 2015, 21:28

Pa i ja mislim na Bg dozvole. Od kada mislis da se ne daju ? Ja znam za bar dve u julu 2014

sasavel
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 19
Datum upisa : 16.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dr.Agoljub taj Pet 27 Feb 2015, 22:01

Trebali bih da predlozimo.evo predlozimo nisam odavde

Dr.Agoljub
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 188
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sub 28 Feb 2015, 07:47

zlaja :: Ali da ne prenagljujemo, svaki taj TX ide od pre neki dan na dodatnu proveru pa kako bude!

od zlaja ::    ali će svakako ponovna registracija biti nemoguća jer će pored svakog problematičnog TX biti veliko STOP tj dodatna dokumentacija na uvid!

E tako može,pa kod sledeće registacije .......
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sub 28 Feb 2015, 15:45

Ma ,ja sam malo zbunjen , citam postove novih clanova , kad pogledam datum upisa , a oni vec po dve-tri godine na forumu , a tek sad napisali prve postove.Nesto mi tu ne mirise. ;nenn; scratch scratch scratch
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 28 Feb 2015, 17:56

SAWKE ::Drugari izbacicu na ulicu jos 100 divljaka i vi tu nista ne mozete da uradite.nemojte da se nervirate nego vozite vase kvakice od 300kinti.

Mladicu vi imate jako samouveren nastup prilaza ovom problemu. Niko ne stoji iza toga da cete jos i vise od njih 100 uzeti pare za pomoc u izdavanju taksi dozvola sa drugih teritorija.
Ali ce, verujem, njihov rad biti sve oteziniji a samim tim i tenzija medju vama samima sve zategnutija.

A ni to nije sve.
U inspekciji se vec sprema nacin da vas "opominju" i preko racuna. Pa cete tako biti i krivicno gonjeni a ne samo prekrsajno kao u slucaju divljeg prevoza ulicama prestonice. Jer falsifikovanje racuna kao i njegovo lazno i netacno izdavanje potpada pod veoma skup privredni prestup. Vi ste preduzetnici gospodo i tada nije bitno sa koje opstine dolazite.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sub 28 Feb 2015, 22:10

Ja rekoh da ovog nekulturnog izbrisete sa foruma.
Sta imas ti sa njim da raspravljas.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 24 Mar 2015, 21:25

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Sre 25 Mar 2015, 19:57

Čudi me da niko još nije postavio pitanje onog ,,Radio'' SUPER Taxi - ja, što im firma liči Goldovu...ordiniraju najmanje 2 god. po gradu...pretpostavljam da je i to sečanjsko - alibunarska varijanta, jer ih je sve više, a osnivač je, čini mi se lik, koji je više puta kažnjavan za divljačenje...

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 127
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 15 Apr 2015, 18:54

to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2897
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

(Ne)legalni taksisti

Počalji od Zokenzi taj Sub 25 Apr 2015, 00:26

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 25 Apr 2015, 17:24

A gledano sa druge strane ovo se sve i pravilo da do ovoga ne bi dolazilo. Ali posto je kod nas mnogo štošta moguce, ne izostaju ni ovakvi slucajevi propusta.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sub 25 Apr 2015, 23:23

Upravo zbog te rečenice sam i okačio link ;;qwu:

Forum manijak
Forum manijak