Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Lopovi nas ubise, a ne popust !!!!!!!!!!!!

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Tako se to radi

Počalji od Zokenzi taj Sre 16 Mar 2011, 20:51

I tako Alfa taxi postade najčistije udruženje u gradu, sa najmanjim brojem turbina i pojačanih stanica. Neki su uhvaćeni u prestupu, a neki su sami vratili table i prešli u udruženja koja su ih primila bez ikakve provere. Tako da su se i oni dali u lov na lopove (pored Studia B) i zaslužili jedan + , a udruženja koja su širom otvorila vrata za takve članove ne mogu da nađem komentar.

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2393
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Beogradu više od 1.000 taksista ne vozi po taksimetru i tako krade stranke.

Počalji od Zokenzi taj Sub 19 Mar 2011, 21:30

[img][/img]

;klm;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Re: Lopovi nas ubise, a ne popust !!!!!!!!!!!!

Počalji od VENELUME taj Ned 20 Mar 2011, 17:14

Zokenzi , ja nisam primio nikoga od onih koji su se ogresili o nasu profesiju , ali zbog kojekakvih prica koje se pricaju i prepricavaju , jos jednom kazem - Ko zna da je iko sa spiska izbacenih iz Alfe primljen kod nas neka kaze ovde , a da se ne ne pricaju neproverene price po terenu - pri tom Zoki uopste ne mislim na tebe.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1093
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Uto 22 Mar 2011, 13:34

Po kojoj ceni vozi "buljavi" plavi mercedes , BMW 5, Lančia ,Alfa 166 sa trga? Sa mesta koje nije taksi stanica , na koje ne smeš da staneš ni kada se upali crveno na semaforu ,ni na poziv jer su ,valjda njih trojica četvorica "zapišali" mesto . Vrlo često prijateljski ćaskaju sa policajcima , na tom "zapišanom" mestu a koliko su možda baš ti policajci napisali kazni na Slaviji dok se čeka da se oslobodi mesto na stanici ? Gledajući iz perspektive jednog običnog taksiste , ne vidim normalan način rada koji bi isplatio takva kola , perje ,tetovaže, ...

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 161
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Sre 23 Mar 2011, 12:22

Sranje i jeste što svi godinama sve znaju i niko ništa ne preduzima , mi ostali ispadamo budale(?) ,oni ispadaju žestoki momci ,stranke plaćaju ,...Poenta je da institucije ne rade svoj posao.

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 24 Mar 2011, 23:19

VENELUME ::Zokenzi , ja nisam primio nikoga od onih koji su se ogresili o nasu profesiju , ali zbog kojekakvih prica koje se pricaju i prepricavaju , jos jednom kazem - Ko zna da je iko sa spiska izbacenih iz Alfe primljen kod nas neka kaze ovde , a da se ne ne pricaju neproverene price po terenu - pri tom Zoki uopste ne mislim na tebe.

U svakoj firmi toga ima,tako da je sve ovo samo farsa,da li si primio ovog ili onog,kad dosta ljudi to koristi i u vasoj i u svakoj firmi,cudna mi cuda nasli u alfi turbine itd...evo i u pinku opet nasli neke iako su najavili kontrolu instalacija i ostalog...krenulo od Alfe,pa Pink,sad ce i ostali da kopiraju njihove fazone i mozda se ocisti malo gamad po udruzenjima...videcemo.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 25 Mar 2011, 19:27

Kako mogu da ociste ako najave kontrolu? nisam odavde

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 29 Mar 2011, 19:16

Velja ::Kako mogu da ociste ako najave kontrolu? nisam odavde

Druze,najavili su kontrolu u Pinku ,pa svaki dan po dvojicu,trojicu izbace zbog turbine,nije mi jasno kakav smo to mi olos kad iako najave kontrolu odu a ne skinu to sve....eto vidis,najavili,a ipak ima budala...pozz.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Uto 29 Mar 2011, 19:22

Olos,budale ili nuzna potreba? nisam odavde

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Sre 30 Mar 2011, 23:28

dodje ti na isto,naravno...kazu da je slatko,ja nisam probao jos...mislim na turbinu.

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dragan327 taj Sre 13 Apr 2011, 13:47

o cemu vi pricate sta ste do sad uradili za taxi nista cuti i radi

Dragan327
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 26.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Delphy taj Sre 13 Apr 2011, 13:48

a1109 ::Po kojoj ceni vozi "buljavi" plavi mercedes , BMW 5, Lančia ,Alfa 166 sa trga? Sa mesta koje nije taksi stanica , na koje ne smeš da staneš ni kada se upali crveno na semaforu ,ni na poziv jer su ,valjda njih trojica četvorica "zapišali" mesto . Vrlo često prijateljski ćaskaju sa policajcima , na tom "zapišanom" mestu a koliko su možda baš ti policajci napisali kazni na Slaviji dok se čeka da se oslobodi mesto na stanici ? Gledajući iz perspektive jednog običnog taksiste , ne vidim normalan način rada koji bi isplatio takva kola , perje ,tetovaže, ...
A sto se vi kolega pitate po kojim cenama se voze EXKLUZIVNI automobili, cisti kao apoteke, namirisani i 100% ispravni..?! A sto samo vama smetaju..? Bar ne zauzimaju mesta po taxi stanicama Smile Mozda Beogradu trebaju i takvi TAXI-ji??? Sem toga, njihova ce stranka uvek, za razliku od vase, unapred znati cenu kad kaze relaciju, valjda po zonama nisam odavde a na njoj je da li ce prihvatiti... umesto na kraju voznje da gleda u taximetar i pita vas ''koliko smo duzni''? Gde to ima, sem u izvitopereno postavljenoj TAXI delatnosti???

Zato kolege, kliknite na sliku i probudite se pkl

Delphy
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 348
Datum upisa : 05.08.2009

http://delphydesign.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 13 Apr 2011, 19:25

Delphy , kolega verovatno pita zato sto postoji CENOVNIK , to je ono sto je propisao grad ,a to sto su samostalci neznaci da samostalno odredjuju cenovnik .Ali kako ti rece ,kad dodje jedinstvena krovna oznaka , i oni ce biti u mogucnosti da uzmu vise voznji i vozice posteno jer vise nece biti potrebe za pojacanim taksimetrom ili cenama.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Sre 13 Apr 2011, 19:30

A sto mi onda ne postujemo cenovnik koji je propiso grad? nisam odavde

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 13 Apr 2011, 19:38

Danas, preko puta biletarnice sajma oko 18 h na improvizovanom taxi stajalištu, da ne kažem trotoaru, dva taxi vozila BEZ ZADNJIH REGISTARSKIH TABLICA i naravno prekrivenim i zamaskiranim krovnim oznakama nesmetano čekaju ŽRTVE. I onda mi neko priča kako se normalizuje taxi služba!?

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 13 Apr 2011, 19:58

Situacija se ni malo nije promenila, a baš sam bio optimista
Uvek se setim Zlajine izjave sa konferencije i rado je ponovo preslušam, ali u ovoj zemlji su svi u vlasti, izgleda, gluvi i slepi ili se prave.

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 13 Apr 2011, 20:02

E , to pitaj grad , on pise pravila igre , tj. gradonacelnik i oni oko njega , i oni koji nas "predstavljaju" , pre a i sad.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cabybg taj Sre 13 Apr 2011, 21:05

ma sve je to ok ,nego kada ce da vrate nicepor na palmu?pitajte kolege na 4tom kanalu afro

cabybg
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Čet 14 Apr 2011, 20:31

Koliko sam ja ovde razumeo, nije nikako isplativo voziti sa 30% popusta inače moramo imati turbine, pojačane taksimetre i sl. ako mislimo da nam se takva naplata vožnje isplati !!!!!!!
Sa 30% popusta voze samo takvi taksisti i divljaci !! scratch
Pa to i ja kažem !!!!! bravo
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od a1109 taj Sre 20 Apr 2011, 15:29

A sto se vi kolega pitate po kojim cenama se voze EXKLUZIVNI automobili, cisti kao apoteke, namirisani i 100% ispravni..?! A sto samo vama smetaju..? Bar ne zauzimaju mesta po taxi stanicama Smile Mozda Beogradu trebaju i takvi TAXI-ji??? Sem toga, njihova ce stranka uvek, za razliku od vase, unapred znati cenu kad kaze relaciju, valjda po zonama nisam odavde a na njoj je da li ce prihvatiti... umesto na kraju voznje da gleda u taximetar i pita vas ''koliko smo duzni''? Gde to ima, sem u izvitopereno postavljenoj TAXI delatnosti???

Treba Beogradu mnogo toga osim takvih taksija. Osim toga stranka i ne treba unapred da zna cenu to verovatno nema nigde ,ne treba da se pogađa ,opet unapred ,oko cene i sl . To sve rešava ona naprava , takozvani taksimetar.A mojim strankama ,koliko sam primetio i nije baš teško da pitaju :koliko majstore , hvala ,doviđenja ,gud baj, ...A kola , pa koih ne bi poželeo onako blistave ,ali radi se o ekonomskoj isplativosti u situaciji kad je pod uslovima koji bi trebalo da važe za sve potpuno neisplativo voziti takve automobile pa se postavlja pitanje kako neko sebi može dati za pravo da sam sebi odredi uslove pod kojima će da radi . Mislim ako u gradu ima desetak hiljada taksista cirka, kako je moguće da njih dvadestak,ili hajde stotinak , drži ključna mesta u gradu i radi po zasebnim uslovima ,sopstvenom cenovniku i još se nađe neko ko ih razume ....

a1109
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Sre 20 Apr 2011, 19:43

a1109 ::

Treba Beogradu mnogo toga osim takvih taksija. Osim toga stranka i ne treba unapred da zna cenu to verovatno nema nigde ,ne treba da se pogađa ,opet unapred ,oko cene i sl . To sve rešava ona naprava , takozvani taksimetar.A mojim strankama ,koliko sam primetio i nije baš teško da pitaju :koliko majstore , hvala ,doviđenja ,gud baj, ...A kola , pa koih ne bi poželeo onako blistave ,ali radi se o ekonomskoj isplativosti u situaciji kad je pod uslovima koji bi trebalo da važe za sve potpuno neisplativo voziti takve automobile pa se postavlja pitanje kako neko sebi može dati za pravo da sam sebi odredi uslove pod kojima će da radi . Mislim ako u gradu ima desetak hiljada taksista cirka, kako je moguće da njih dvadestak,ili hajde stotinak , drži ključna mesta u gradu i radi po zasebnim uslovima ,sopstvenom cenovniku i još se nađe neko ko ih razume ....

;foeh;
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 145
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pet 23 Sep 2011, 22:52

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 24 Sep 2011, 15:46

Predrag G.odvozio svojim taksi vozilom udruženja “Luks”
I koji je ovo "fini" momak.Sta li vozi?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 25 Sep 2011, 19:07

Baš me zanima da li i on ima poznanike na aerodromu!? nisam odavde
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Ned 25 Sep 2011, 23:48

Lopov je lopov; ovo što mi žvrljamo i pišemo ko zna kome nema vrednosti. U ostalm svi znamo gde živimo.Nova gradska odluka će nam doći glave, ako zaživi....

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Pon 26 Sep 2011, 06:02

ako je ovaj calnak potpisao G.S. ja bi sve uzeo sa rezervom dok se ne proveri
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 27 Sep 2011, 00:26

bane driver. ::ПА ПОСТОЈИ И ЗА ТО РЕШЕЊЕ , АЛ ШТА ВРЕДИ КАД СМО --ЧКЕ, .
ПА ЗАТО КОЛЕГЕ КАМЕРЕ ТЈ. ТЕЛЕФОНЕ У РУКЕ И ГДЕ ВИДИТЕ ДИВЉАКА СЛИКАЈТЕ СА ДАТУМОМ И ВРЕМЕНОМ, ДА ЗА ДЕСЕТ ДАНА НАПРАВИМО ОВДЕ НА ФОРУМУ ФОТО АРХИВУ , ДА ЈЕ ПРЕДАМО ИНСПЕКЦИЈУ ГРАДА ПА И РЕПУБЛИЦИ КАО ДОКАЗНИ МАТЕРИЈАЛ ПА НЕКА ПРЕДУЗИМАЈУ ОНО ШТО ЈЕ ЊИХОВА НАДЛЕЖНОСТ, А НЕ ДА ВРШЕ КОНТРОЛЕ САМО ДАЊУ И ТО ПО ТАКСИ СТАНИЦАМА. СХВАТИТЕ ДА САМО МИ МОРАМО И МОЖЕМО СЕБЕ ДА ЗАШТИТИМО.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ГДЕ СЕ ИЗГУБИЛА НЕКАДА СОЛИДАРНОСТ.
МНОГИ ПРЕ НЕГО ШТО ИЗАЂУ ДА РАДЕ МОРАЈУ ДА ПОГЛЕДАЈУ ФИЛМ СА БАТОМ ЖИВОИНИВИЋЕМ ТАКСИ - ШУГЕР - ШУГЕР. ЕЕЕЕЕ ТО ЈЕ СОЛИДАРНОСТ.

Bio je pre neko vece "halo taksi",e kakva su to vremena bila,ali si kolega zaboravio da je tada bio samo Beotaksi,a sada
su najvece p.... rastrkane po raznim uticajnim firmama,tako da od te solidarnosti nema nista,e Suger,Suger.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

IZBACIO JE IZ TAKSIJA, PORODILA SE NA ULICI

Počalji od Zokenzi taj Uto 27 Sep 2011, 17:51

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

POKRADENI Vožnja taksijem od Sava centra do Mirijeva za 5.000 dinara

Počalji od Zokenzi taj Uto 16 Dec 2014, 01:33

[img][/img]

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Uto 16 Dec 2014, 04:36

Da da...i kraj je uvek isti...vozio me neki sivi auto, to je sve sto sam zapamtio.
Zato nikakve nalepnice ne resavaju stvar!
Davno su pocele ozbiljne pljacke tkzv taksista koji jos malo pa ocekujem da stave fantomku kada udje musterija, voznja od 3-5000 dinara je nesto sto se desava svakodnevno mnogim zrtvama.
I vrapci na grani znaju ko su i gde stoje pljackasi, ali neeee....samo da  mi zalepimo nalepnice i problem resen.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 28 Dec 2014, 21:21

Evo nama snega. Tačnije njima. Sada će lakše da se sakrivaju službeni i registarski brojevi, a turbina će da se vrti punom parom affraid
Da je ceo sistem uređeniji, ovo bi dobro došlo jer bi se lopovi tako samoobeležili, a ovako potrajaće mučna slika svaki dan do otopljenja nisam odavde

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Uto 30 Dec 2014, 22:16

Slučajno juče pratim onog Dušana Z. sa Passat-om, što ga je Struja pokazao ovde...neko vreme su nam se trase poklapale, obojica zauzeti...auto mu prilično čist, sa malo soli po bokovima i bez trunke snega - po karoseriji...al' zato na zadnjoj tablici i krovnoj oznaci nekoliko tragova grudvi uspešno prikrivaju bitne podatke...kako li se samo pušio novčanik na kraju vožnje, a možda i uši?!

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 127
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

lopovi

Počalji od Zokenzi taj Čet 01 Jan 2015, 02:38

Da je on jedini, nego ima ih PREVIŠE ;;qwu:

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

IT umesto TX

Počalji od to je to taj Sre 04 Mar 2015, 13:49

to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2903
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Sre 04 Mar 2015, 17:50

Vrlo je indikativno kako ovih IX tablica nema skoro nigde po gradu, a gotove sve koje sam video zloupotrebljavaju se na ovaj način...da li je moguće da svi kojima se ,,zalomila'' ova tablica, slučajno ili namerno, divljače...
...sklon sam čak da poverujem da je u pitanju i ekipa bahatih policajaca ( znate ono - preko dana uniforma, a uveče obezbeđenje po klubovima) ili njihovih prijatelja koji koriste veze i poznanstva da im se takve tablice ,,rezervišu'' ili da šalteruša uz nadoknadu zažmuri na nedostatak Uverenja iz A. Neta i izda BG-xxxx-TX...

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 127
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 04 Mar 2015, 18:12

Ovde se radi o klasicnoj prijateljskoj vezi. U stanicu stigne gomila tablica spremnih za izdavanje a onda sluzbenik pozove svoga prijatelja i kaze
-E stigle su mi one tablice koje si trazio.
Ovaj onda skine svoje stare tablice i proglasi nevazecim tako sto prijavi da ih je izgubio ili su mu ukrali. Doplati 5000 za nove tablice po zeljenom broju, saobracajnu, markicu i dobio je ono svoje sto je trazio.

Cena nije uopste skupa imajuci u vidu da mu pruza jedan vid kamuflaze i zastitu da moze da radi posao koji mu ne pripada po zakonu.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 04 Mar 2015, 20:18

Jedinstvena krovna oznaka koju izdaje Skupština grada kao službeni dokument momentalno rešava ovaj problem i niz drugih...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 664
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 04 Mar 2015, 21:01

Nalepnica sa bar kodom je bilo mnogo zanimljivije i jednostavnije resenje koje nije zazivelo. A razlog je bila nabavka bar-kod citaca.

Tu ti trenutno sve izadje na videlo.
Da li imas produzen estetski pregled.
Da li radis pod taksi zabranom.
Da li si privremeno odjavio delatnost a radis na ulici.
Da li .....i mnogo toga stosta.

Ali kao i sve dobro zamisljene stvari i ova je propala zbog necijeg pokusaja namestaljke.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Namerno ne napisah znaš već šta, dragi benakiba molim te da...

Počalji od zlaja taj Sre 04 Mar 2015, 21:11

benakiba ::...momentalno rešava ovaj problem i niz drugih...
Daj molim te kad budem išao na aerodrom sledeći put da ti kažem, a ti nekako da budeš u holu i da gledaš sve te tvoje kolege s kojima bi ti istu tablu na krovu nosio, pa da onda skupiš snagu i napišeš šta bi momentalno još moglo da bude rešeno! U Beogradu ima 1000 i kusur jako, jako loših ljudi na taksiju i dok se neki novi ne pojave a ovi penzionišu ili u zatvor oteraju sve što pišeš je jedna velika utopija,
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 04 Mar 2015, 21:18

Video sam sve to i znam šta rade ali loši ljudi će uvek ostati loši ljudi ma šta radili i čime se bavili...niko od nas ne može od loših ljudi da napravi dobre ali može da reši većinu problema i uredi taksi delatnost sa istim krovnim oznakama koje izdaje Skupština grada i sa jedinstvenim brojem koji je ime i prezime, broj koji se ne menja promenom asocijacije i koji je i broj licence koja može da se uskrati lošim ljudima...
Utopija je misliti da je to utopija.....

Poslednji izmenio benakiba dana Sre 04 Mar 2015, 21:23, izmenjeno ukupno 1 puta

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 04 Mar 2015, 21:21

zlaja ::
jedna velika utopija,
pozdrav Zlaja Very Happy

Isto tako je jedna velika utopija kome pojedine firme(znamo koje gold,alo,itd.) daju svoje table na korišćenje,zar ne !!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1240
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Sre 04 Mar 2015, 22:37

BATICA 646 ::
zlaja ::
jedna velika utopija,
pozdrav Zlaja Very Happy

Isto tako je jedna velika utopija kome pojedine firme(znamo koje gold,alo,itd.) daju svoje table na korišćenje,zar ne !!

Rat je ocigledno poceo mozda je vreme da se prosiri po svim frontovima ;ddoqq;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Čet 05 Mar 2015, 00:55

benakiba ::Video sam sve to i znam šta rade ali loši ljudi će uvek ostati loši ljudi ma šta radili i čime se bavili...niko od nas ne može od loših ljudi da napravi dobre ali može da reši većinu problema i uredi taksi delatnost sa istim krovnim oznakama koje izdaje Skupština grada i sa jedinstvenim brojem koji je ime i prezime, broj koji se ne menja promenom asocijacije i koji je i broj licence koja može da se uskrati lošim ljudima...
      Utopija je misliti da je to utopija.....

I šta kad ti tu tablu ukradu kao meni kviska kome ćeš da se žališ ko će da te zaštiti.Država Grad ili ko zna ko sigurno neće.Kradju kviska sam prijavio policiji,napisao izjavu zatim odjavio u sl. glasniku i na kraju platio izradu novog.

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 05 Mar 2015, 05:15

Eto kolega sami ste odgovorili na svoje pitanje...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Čet 05 Mar 2015, 08:30

Ne treba nama novi kvisko vec primena postojecih zakona.Povecana naplata-vrati dozvolu i pravac na biro rada.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kornjača pobeđuje svojom upornošću i...

Počalji od zlaja taj Čet 05 Mar 2015, 12:09

Velja ::...mozda je vreme da se prosiri po svim frontovima...
Upravo ono čemu smo se sve vreme potajno nadali, korak po korak, priča o kornjači i zecu i pobeda je na vidiku.
Sada kada se stvar pokrenula do te mere, da nazad više nikad neće moći, nove ciljeve možete postavljati,
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1542
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 05 Mar 2015, 12:33

brat saja ::Ne treba nama novi kvisko vec primena postojecih zakona.Povecana naplata-vrati dozvolu i pravac na biro rada.

Svakako da treba primena zakona u svim oblastima ali kolega, niko ovde nije spominjao novog kviska...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Beograd: Taksista udario Nemicu jer mu nije dala 10.000 dinara za vožnju!

Počalji od Zokenzi taj Sub 15 Avg 2015, 21:36

Nemačku državljanku Takiju B. nedavno je u Beogradu opljačkao, a zatim i udario jedan “divlji” taksista, koji je prethodno pokušao da joj za kratku relaciju uzme deset puta veći iznos novca.
Naime, Nemica Takija B. udarena je pesnicom u glavu od nasilnog vozača, koji joj je od splavova na Savi do Skadarske ulice naplatio vožnju čak 10.000 dinara.

List "Alo" piše da se ova mlada devojka sa drugaricom i drugom vraćala iz noćnog provoda, pa je zbog nepoznavanja ulica sela u prvi taksi koji je videla. Međutim, nije znala da taksije bez natpisa firmi treba izbegavati.

- Kada je taksi vozilo “fijat marea” čiji je vlasnik prema registarskim tablicama M. P. stigao na odredište, vozač je ispostavio račun od 10.000 dinara. Devojka je, šokirana sumom, iz novčanika izvadila poslednjih 5.000, pružila mu i rekla da je to mnogo novca za tako kratak put. Taksista joj je uzeo sav novac, a potom je svom snagom udario pesnicom u lice - kaže za “Alo!“ izvor blizak policiji koji navodi da će se istragom utvrditi da li je vozač taksija i vlasnik automobila.

Devojka je pre dva dana podnela prijavu protiv ovog čoveka.

- Na sreću, ona je uspela da fotografiše vozilo i tablice pre nego što je on pobegao, pa je time olakšala policiji potragu za njim - objašnjava izvor lista.

Kod:
http://vesti-online.com/Vesti/Hronika/510972/Beograd-Taksista-udario-Nemicu-jer-mu-nije-dala-10-000-dinara-za-voznju

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

S T R A Š N O !

Počalji od Zokenzi taj Sub 15 Avg 2015, 22:06

VESTIonline ::"...Međutim, nije znala da taksije bez natpisa firmi treba izbegavati".

Pobogu, zar uopšte treba da postoje takva vozila na ulici ?????????

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Mali kume, nemoj vise da me branis, molim te!!!

Počalji od Šetač taj Ned 16 Avg 2015, 07:45

Divljaci i samostalci su odlepili skroz, samo nebo je granica bahatosti i lopovluka. Ali dobro, dozvoljeno im je da to rade tako da samo mi da izlepimo jos koji SOS telefon, nalepnicu, dodatnu plastiku, jedinstveenu boju, jos neki kvisko, fiskalnu kasu, uverenje, potvrdu, jos neku dazbinicu da platimo i za drzavu bice sve super.
Nas ce nakititi nametima ko bozicnu jelku (sve kao  u zastitu musterija), a divljaci ce opet reci daj 50 evra za 2 km ili pesnaja u vugla!
Bolje da ostane ovako kako je, ne treba da nas "brane" od divljaka i lopova jer se to uvek zavrsava dodatnim zahtevima i troskovima za nas normalne.
Oduvek su se samo bavili (citaj jahali) onima koji najregularnije rade svoj posao.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu