Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Pin Taxi--- Novosti, mediji, promocije...

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Pin Taxi--- Novosti, mediji, promocije...

Počalji od zzmegi taj Pon 24 Feb 2014, 18:57

Zokenzi ::Kao da su svi vlasnici išli u istu školu, niko da skupi hrabrosti i krene sa nečim novim kao što je naplata po učinku!
Ima par godina, najmanje 2, da sam ovde na forumu, ne znam više u kojoj rubrici, upravo predložio naplatu članarine po učinku sa svim obrazloženjima kome šta i kako, a čini mi se da sam i potkačio zloupotrebu umreženih tel. u udruženjima...ne znam kako se ovde nalazi istorijat poruka... admine reci, pa da je kopiram ovde, ništa od toga do dan-danas ne bih promenio u textu.

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 127
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pon 24 Feb 2014, 22:11

zlaja ::
Zokenzi ::...niko da skupi hrabrosti i krene sa nečim novim kao što je naplata po učinku!
Zokenzi, dugo si na forumu, ne znam ni ko si, ni šta voziš, ni kako radiš ali pristajem sa tobom na bilo koji način naplate, stavi GPS i predloži sam kako i koliko hoćeš da plaćaš, po danu, po vožnji, po km, po radnom satu...Možeš i u Lux-u da ostaneš, nemam ništa protiv, samo podeli svoju radnu statistiku ovde svaki dan sa nama i to je to,
Pozdrav Zlaja  Very Happy
PS. GPS modul sve tvoje troškove vezane za članarinu plaćam 6 meseci!

Zlajo, ja nisam problem, nego govorim u globalu da bi bilo ok da se naplata članarine vrši po broju ostvarenih vožnji, pa kolika god bila.
Ako te zanima statistika, u ovoj godini me vožnja preko RC košta 40 din za 8h rada dnevno i to mi je ok sve dok nema popusta na telefonski poziv.
Kada bi, recimo u nekom udruženju, cena članarine preko RC bila 30 din po ostvarenoj vožnji, onaj ko primi 100 vožnji platio bi 3.000 din, a onaj ko primi 300 vožnji platio bi 9.000 din, u proseku 6.000 din koliko i jeste prosečna članarina i tu ne vidim problem sem što je posla svakim danom sve manje.

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 25 Feb 2014, 00:52

zzmegi :: Ima par godina, najmanje 2, da sam ovde na forumu, ne znam više u kojoj rubrici, upravo predložio naplatu članarine po učinku sa svim obrazloženjima kome šta i kako, a čini mi se da sam i potkačio zloupotrebu umreženih tel. u udruženjima...ne znam kako se ovde nalazi istorijat poruka... admine reci, pa da je kopiram ovde, ništa od toga do dan-danas ne bih promenio u textu.
Ja sam našao moj post: od Zokenzi taj Uto 03 Mar 2009, 21:55
Zokenzi ::Zar nije malo nerealno da članarina u taxi udruženju bude fiksna? Mnogo je pametnije recimo da se uzme prosek predatih vožnji u udruženju po članu za taj mesec i ako nije bilo posla članarina bude manja (recimo 2000 din), a ako je bilo onda veća (recimo 4000 din). Voleo bih da čujem i Zlajino mišljenje o ovom predlogu ( za neke vlasnike RF znam unapred)!

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Uto 25 Feb 2014, 03:34

Zokenzi ::
zlaja ::
Zokenzi ::...niko da skupi hrabrosti i krene sa nečim novim kao što je naplata po učinku!
Zokenzi, dugo si na forumu, ne znam ni ko si, ni šta voziš, ni kako radiš ali pristajem sa tobom na bilo koji način naplate, stavi GPS i predloži sam kako i koliko hoćeš da plaćaš, po danu, po vožnji, po km, po radnom satu...Možeš i u Lux-u da ostaneš, nemam ništa protiv, samo podeli svoju radnu statistiku ovde svaki dan sa nama i to je to,
Pozdrav Zlaja  Very Happy
PS. GPS modul sve tvoje troškove vezane za članarinu plaćam 6 meseci!

Zlajo, ja nisam problem, nego govorim u globalu da bi bilo ok da se naplata članarine vrši po broju ostvarenih vožnji, pa kolika god bila.
Ako te zanima statistika, u ovoj godini me vožnja preko RC košta 40 din za 8h rada dnevno i to mi je ok sve dok nema popusta na telefonski poziv.
Kada bi, recimo u nekom udruženju, cena članarine preko RC bila 30 din po ostvarenoj vožnji, onaj ko primi 100 vožnji platio bi 3.000 din, a onaj ko primi 300 vožnji platio bi 9.000 din, u proseku 6.000 din koliko i jeste prosečna članarina i tu ne vidim problem sem što je posla svakim danom sve manje.

Nije problem da se plati svaka vožnja ako može da se zaradi.Problem je kod gazda koje to ne interesuje, toliko novaca svakog 1-og pa se .ebi kako znaš[/quote]

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Uto 25 Feb 2014, 09:34

A zasto bi ga pa interesovalo, on ne radi za tebe nego za sebe.
Otvori ti taxi asocijaciju i postavi svoje uslove rada i tvoju smenu pa onda budi dobar i posten. Bar je danas smesno lako otvoriti firmu pa uradi tako.
Nije nista licno kolega plavi, samo budi malo realan. To nije tvoja firma, shvati to.
NEMA DEMOKRATIJE to je samo fraza
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Uto 25 Feb 2014, 21:11

U pravu je Jerotije.Kolege nikako da shvate da su preduzetnici tj.direktori u svojoj firmi.Da treba sami da rade i da je grade.Stavis samostalnu tablu,ne placas nikakvu smenu,nalazis sam sebi stranke i pevas.Molite se samo da ne povecaju te iste clanarine,jer im se moze i imaju pravo na to.Ovako ocigledno,oni ti traze posao jer ne umes sam,ti samo kazes primljeno i placas koliko ti se kaze

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Uto 25 Feb 2014, 21:17

miamilojevic ::Ovako ocigledno,oni ti traze posao jer ne umes sam,ti samo kazes primljeno i placas koliko ti se kaze
Da , a šta ako ni oni ne nađu za sve članove,ili kad ne radiš zbog bolesti ili kvara vozila itd.
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Uto 25 Feb 2014, 22:53

jerotije318 ::A zasto bi ga pa interesovalo, on ne radi za tebe nego za sebe.
Otvori ti taxi asocijaciju i postavi svoje uslove rada i tvoju smenu pa onda budi dobar i posten. Bar je danas smesno lako otvoriti firmu pa uradi tako.
Nije nista licno kolega plavi, samo budi malo realan. To nije tvoja firma, shvati to.
NEMA DEMOKRATIJE to je samo fraza

Jao šta me snadje, bolje da sam .ovna jeo nego što sam tebe Jero sreooooooooooo

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Uto 25 Feb 2014, 23:18

To''sta ako ni oni ne nadju za svoje clanove" se vec desava zadnjih skoro sest sedam meseci,i ceka se da se nesto samo od sebe desi i popravi???kakav sam ja radni dan danas ako sam svugde stajao kao osmi i posle sat i po uzeo voznju u proseku 350-400 din a desava se i dva sata kucanja???Koliko treba da ostanem na ulici???Sve ovo pisem da ljudi shvate da tabla udruzenja na krovu znaci ''dopuna'' a ne osnova za zaradu.Posao trazis sam za sebe a mrezom dopunjavas,koje god boje ona bila

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

PinTaxi u emisiji Beograd na prvom mestu.

Počalji od PinTaxi taj Uto 22 Apr 2014, 15:41

Ukoliko ste propustili emisiju "Beograd na prvom mestu" u kojoj se izmedju ostalog govorilo i o PinTaxi aplikaciji, evo snimka gde mozete pogledati reportazu u celosti.

PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2014

http://www.pintaxi.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu