Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Pintaxi

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Pintaxi

Počalji od brat saja taj Čet 23 Jan 2014, 00:21

Iz pinka je izbacen Trajče Stojanov sa službenim brojem-e ubite me ali ne mogu da se setim, zbog korišćenja aplikacije pin taxi.Čoveka sa tim imenom i prezimenom nema ni u apr-u ni na spisku aktivnih taxista.
Kakav trojanac.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 591
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Pintaxi

Počalji od crveni taxi sive boje taj Čet 23 Jan 2014, 01:47

No koment za pink ali nije me iznenadio postupak .
Inace ,Jel toliko vredi pin taxi ? ja kad upalim gps na telefonu posrce bateriju za sat ipo-dva pa ne mogu dobro da testiram

crveni taxi sive boje
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 100
Datum upisa : 01.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Čet 23 Jan 2014, 13:14

Pa jel stigne neki poziv za tih sat-dva?
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Čet 23 Jan 2014, 13:16

Nego, pintaxi? Šta je to? Aplikacija? Neki novi klinci? Zar odmah počinje da boli?
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 23 Jan 2014, 17:45

Neki novi moderni klinci...Nema smene,nema sece,nema kuma na radnom kanalu da izvuce broj..Svi isti,placas smenu po ucinku ili ti po dobijenoj voznji...Kolko radis tolko platis i za sve to ti treba android telefon,skines aplikaciju i upises se kao taxista,voznja dodje preko call centra i ne vidis i ne cujes ni dispecera ni kurtu ni murtu.Nista ne kosta a moze dosta da vredi...Zanimljiva prica ukoliko je stvarno razrade

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od crveni taxi sive boje taj Čet 23 Jan 2014, 18:07

padobranac ::Pa jel stigne neki poziv za tih sat-dva?

Jednom probao i nista . Cekam da sistem malo zazivi pa da kupim novi telefon .
Inace ne brini nije nista komplikovano ni za nas matorce Smile

crveni taxi sive boje
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Čet 23 Jan 2014, 18:12

Odlicna prica,normalni i prijatni ljudi koji su zalutali medju taxiste.Nazalost,na pocetku im je slomljena noga,ali cim se razrade eto udarca mocnim gazdama.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 23 Jan 2014, 19:13

Definitivno je to buducnost, nisi bio ljubazan a stranka odma na aplikaciju pa te tamo nagrdi, prljav ti auto ili smrdi u njemu a ono ti osvanes na netu kao prljav i smrdljiv.
E sad ne lezi vraze uvek ima ali za koriscenje servisa vam je potrebno oko 300 mb interneta mesecno, trenutno VIP provajder pravi probleme jer preko Vip-a radi sa bagovima, naravno treba vam i smart mobilni sa solidnom baterijom ili da bude na punjacu.
Sve to i naravno cena od 25 dinara po voznji, kako mi rece jedan drugar iz Pinka koji je uspeo na vreme da nazove decake u Proxiju da ga stave na ofline privremno nevidljiv za korisnike pa se tako spasao trenutnog izbacivanja iz Pinka.
Racunica je cista uzmete 200 voznji po 25 dinara imate trosak 5000.
Mogao bi neko da nadje kako je to Zlaja predlagao pre izvesnog vremena i da uporedimo njegovu matematiku sa ovim.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2877
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Čet 23 Jan 2014, 20:06

Razlika izmedju bilo kog vlasnika udruzenja i ljudi iz pina je ogromna.Nemaju vampirske zube,ne vide u nama novcanice,"tragovi im ne smrde nečovještvom" što reče onaj proizvodjač pršuta iz istoimenog crnogorskog sela.
Mnogo nas smo trenutno nevidljivi,a kako ce se zavrsiti videcemo,mozda neko ostane kratak 7600 din mesecno.
Apropo 300 megabajta,pa to vise nije toliko skupo ima raznih prezentacija,jedino vipov internet definitivno ne moze.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Čet 23 Jan 2014, 20:31

Dobiješ pa daš(25 din), šta ćeš bolje. Kad ne radiš nema ni davanja, što sada nije slučaj.Sve nas smena čeka oko 1-og radili ili ne radili.

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tržišna utakmica pa ko umije njemu dvije!

Počalji od zlaja taj Čet 23 Jan 2014, 20:46

to je to ::...Racunica je cista uzmete 200 voznji po 25 dinara imate trosak 5000.
Mogao bi neko da nadje kako je to Zlaja predlagao pre izvesnog vremena i da uporedimo njegovu matematiku sa ovim.
PinTaxi je definitivno odlična priča, nemam ništa protiv, kvalitet usluge ispred svega!
Pozdrav Zlaja  Very Happy 

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 23 Jan 2014, 21:19

Sve je to ok,iskreno me cudi kako ti Zlajo do sada nisi napravio svoju aplikaciju koju bi koristili oni koji zele i iz drugih udruzenja jer si ipak veoma razradjena prica???Eto novog predloga za razmisljanje..kako kazes,trziste je slobodno pa ko umije njemu dvije.Sve u svemu,odlicno je da se bar nesto novo desava a za dalje cemo da vidimo.Ipak ce ovaj net imati udela i u nasem poslu a to mi je posebno drago.Pozdrav Ljuba Very Happy 

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Čet 23 Jan 2014, 22:45

Trebace mnogo vremena da se sve to razradi, Mio ti si u pravu i ja isto mislim da su taksi firme izgubile svoj tempo samim tim sto se nisu prilagodjavale dolazecoj tehnologiji, Naxiss je tu malo ispred sa svojim twitterom ali nisam siguran da im to bas nesto povecava posao.
Opet ova a i slicne aplikacije su glavna konkurencija taksi udruzenjima jer sto kaze plavi, svaki taksista uzimao ili ne voznje preko centra na kraju meseca je duzan za clanarinu a ovde je po ucinku.
E sad kad je Zlaja pisao o tome i predlagao slican sistem nije bas ovde o tome bio pozitivam stav.
Koliko se meni cini nama niko ne moze da ugodi. DOSLA VREMENA DA SE MORAMO MENJATI, HTELI MI TO ILI NE.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Čet 23 Jan 2014, 22:45

brat saja ::Razlika izmedju bilo kog vlasnika udruzenja i ljudi iz pina je ogromna.Nemaju vampirske zube,ne vide u nama novcanice,"tragovi im ne smrde nečovještvom" što reče onaj proizvodjač pršuta iz istoimenog crnogorskog sela.
Mnogo nas smo trenutno nevidljivi,a kako ce se zavrsiti videcemo,mozda neko ostane kratak 7600 din mesecno.
Apropo 300 megabajta,pa to vise nije toliko skupo ima raznih prezentacija,jedino vipov internet definitivno ne moze.

Ja sam "vidljiv", čekam da se "upiišem"! Wink
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Čet 23 Jan 2014, 23:30

to je to ::Trebace mnogo vremena da se sve to razradi, Mio ti si u pravu i ja isto mislim da su taksi firme izgubile svoj tempo samim tim sto se nisu prilagodjavale dolazecoj tehnologiji, Naxiss je tu malo ispred sa svojim twitterom ali nisam siguran da im to bas nesto povecava posao.
Opet ova a i slicne aplikacije su glavna konkurencija taksi udruzenjima jer sto kaze plavi, svaki taksista uzimao ili ne voznje preko centra na kraju meseca je duzan za clanarinu a ovde je po ucinku.
E sad kad je Zlaja pisao o tome i predlagao slican sistem nije bas ovde o tome bio pozitivam stav.
Koliko se meni cini nama niko ne moze da ugodi. DOSLA VREMENA DA SE MORAMO MENJATI, HTELI MI TO ILI NE.

Ide život dalje, nije mi jasno i pored svih čuda tehnike kako će se kontrolisati, ko je dobio vožnju, dal je bio bliži, kad je stigao na adresu? Kako znati da u tom centru ne sedi NEKO ko će nekoga da prepozna, nisam skeptik ali ipak je ovo Srbija, koliko god da ga gazda plati pokušaće da napravi neku šemu za sebe.

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kosta232 taj Pet 24 Jan 2014, 07:22

Pintaxi,spaja taksistu I korisnika koji su u direktnoj komunikaciji.Nema centra,nema dispecera.Gps odredjuje ko je blizi,mada stranka ne mora izabrati blizeg,vec ima mogicnost da bira vozilo I vozaca.Sistem pintaxi prilagodjen je potrebama korisnika,i davaoca usluge odnosno taksi prevoznika.Da li ce se sistem razraditi opet zavisi od nas.

kosta232
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 282
Datum upisa : 30.12.2012

http://www.sstviaps.org

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Pet 24 Jan 2014, 12:33

Jako bih voleo da ovo zaživi. To će potpuno razvlastiti vlasnike radio centara, nema lihvarskih članarina, bahatosti i čega sve već.... Zloupotrebe svedene na minimum, lopvi više ne vraćaju table, već samo pritisak na dugme delete, što će stvoriti bazu podataka i neće biti moguće da lpov izbačen iz jedne firme predje u drugu. a što me posebno raduje, konkurencija ovakvih servisa će dovesti do povećanja kvaliteta usluge. I taxista promeni pružaoca usluge pritiskom na delete, nema preomene u dozvoli, estetski.... A verovatno će moći da se prijavi na više servisa, pa primaš vožnje sa više strana... Milina, samo da zaživi.
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 185
Godina : 55
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pet 24 Jan 2014, 12:49

struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1963

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pet 24 Jan 2014, 12:56

http://pintaxi.com/
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Svaka čast

Počalji od Zokenzi taj Pet 24 Jan 2014, 21:37

zlaja ::
PinTaxi je definitivno odlična priča, nemam ništa protiv, kvalitet usluge ispred svega!

mrdss 

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2377
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pet 24 Jan 2014, 21:48

Like i od mene.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Pet 24 Jan 2014, 23:38

mikiilic ::Jako bih voleo da ovo zaživi. To će potpuno razvlastiti vlasnike radio centara, nema lihvarskih članarina, bahatosti i čega sve već.... Zloupotrebe svedene na minimum, lopvi više ne vraćaju table, već samo pritisak na dugme delete, što će stvoriti bazu podataka i neće biti moguće da lpov izbačen iz jedne firme predje u drugu. a što me posebno raduje, konkurencija ovakvih servisa će dovesti do povećanja kvaliteta usluge. I taxista promeni pružaoca usluge pritiskom na delete, nema preomene u dozvoli, estetski....  A verovatno će moći da se prijavi na više servisa, pa primaš vožnje sa više strana... Milina, samo da zaživi.

Po meni će ovo da bude raj za lopove, jel nije pintaxi jedini tu je i kliktaxi itd

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Taxi, as it should be.

Počalji od zlaja taj Sub 25 Jan 2014, 10:15

plavi ::...nije pintaxi jedini tu je i kliktaxi itd
Jesenas u Atini koristio sam taxibeat aplikaciju i vozao se taksijem koristeći istu, zaista radi impresivno pogotovu kada se kao stranac nađete u nepoznatom... Bio sam i na razgovoru oko preuzimanja prava za našu teritoriju ali poznavajući stanje na našem tržištu zaključio sam da smo još daleko od realne upotrebe... Nedovoljan broj pametnih telefone, nestabilnost mreže, postojeći taxi ambijent itd. Sve ovo naravno apsolutno nema veze sa tezom da pintaxi ili bilo koji sličan sistem ugrožava mene ili vas a dodatno me je u sve to uverila prošla nedelja kada sam bio u Podgorici i gledao kako sličan sistem prima, prosleđuje i predaje vožnje!
Naj blaže rečeno neverovatno 4525 vožnji na 117 vozila za samo 24h ali ne lezi vraže tamo je cena 0,40EUR bez starta uz klauzulu minimalne naplate od 1 EUR i to vam daje odgovore na sva pitanja zakonitosti, tražnja i ponuda definišu sve!

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PinTaxi taj Sub 25 Jan 2014, 10:27

Pozdrav svim dobrim ljudima ovog foruma! Evo dodje i do nas informacija da se piše o nama na ovom popularnom taxi forumu. Stoga odlučismo da se priključimo kako bismo vam pružili prave informacije o nama, PinTaxi sistemu kao i o tome kako ćemo  se truditi da taxi uslugu poboljšamo. Želimo da se zahvalimo administratoru ovog foruma na kreiranju foruma-sekcije "Taxi Aplikacije". Predlažemo da kada bude bilo nedoumica ili pitanja da se u PinTaxi sekciji otvori nova tema gde ćemo diskutovati/odgovarati na iste.

Kao što je Zlaja pomenuo u prethodnom postu, PinTaxi sistem je vrlo sličan pomenutoj grčkoj aplikaciji, ceo proces se zasniva na tome da stranka po sopstvenom izboru bira taxi vozilo koje želi.

Želja nam je da ovaj vid usluge zaživi i kod nas, jer ako postoji u drugim svetskim metropolama, zašto ne bi i kod nas Smile
PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2014

http://www.pintaxi.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Sub 25 Jan 2014, 12:17

momci i ostali ssamo napred. eto mene od ponedeljka. samo da detetu "uhapsim" telefon
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od crveni taxi sive boje taj Sub 25 Jan 2014, 18:12

plavi ::Po meni će ovo da bude raj za lopove, jel nije pintaxi jedini tu je i kliktaxi itd

Moze da ukrade ali samo jednom . Posle toga je delete , i to u najmanju ruku posto su mu kompletni podatci u sistemu.
Po meni je ovo ako daj boze zazivi pre raj za postene taksiste i musterije . Pogotovo strance jer njima je sada minsko polje dole oko beton hale , stefan brauna i ostalih nocnih klubova ... Gore nego u Pragu svojevremeno

crveni taxi sive boje
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Ned 26 Jan 2014, 08:41

Hehehehe zelim im puno uspeha,neka Dafina pogubi i ono malo kose koje nema.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PinTaxi taj Uto 28 Jan 2014, 18:42

Do danasnjeg dana se "izbacena dvojica" nisu javila da kazu "Hej zbog vas i vase aplikacije smo dobili nogu"......znaci izmisljena i imena i prezimena pomenutih, cisto radi zastrasivanja.
PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Uto 28 Jan 2014, 20:59

Pa, jel imate registrovanog Trajčeta u vašem sistemu ili nemate?

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Uto 28 Jan 2014, 21:03

Nema takvog u taxiju.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PinTaxi taj Uto 28 Jan 2014, 21:05

Nikad videli niti registrovali pomenute.
PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 29 Jan 2014, 19:18

Strašno  affraid 

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Čet 30 Jan 2014, 01:17

ajde ljudi ukljucujte te androide stoih skupo platiste po dinar i primajte BESPLATNO voznje u promotivnom periodu. nista ne kosta i ne boli. ne razradjujemo mrezu i ne ubijamo automobile kako rece neki kolega i kako smo o nekad radili. minuta 10 ili minuta 15. igemo na voznje do 3 km, samo da ih bude.posle promotivnog perioda kome se ne svidja ne mora. a ne znam zast mu se ne bi svidelo.
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od parmin taj Pet 31 Jan 2014, 21:44

Ako sam platio smenu u Pinku, zašto se gazda buni. Dobio je svoje. A šta biva kada me preko telefona zove mušterija, da dođem po nju. Jel će i onda da me isključe. Znači nije pintaxi, nego moja mušterija. Mislim da je glupo, što se uopšte gazda - direktor buni. Ne napuštam ja Pink, plaćam redovno članarinu, a zašto ne bih sebi povećao posao i na ovakav način. On sa tim nema ništa.
parmin
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 151
Godina : 62
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PinTaxi taj Sub 01 Feb 2014, 12:50

parmin ::Ako sam platio smenu u Pinku, zašto se gazda buni. Dobio je svoje. A šta biva kada me preko telefona zove mušterija, da dođem po nju. Jel će i onda da me isključe. Znači nije pintaxi, nego moja mušterija. Mislim da je glupo, što se uopšte gazda - direktor buni. Ne napuštam ja Pink, plaćam redovno članarinu, a zašto ne bih sebi povećao posao i na ovakav način. On sa tim nema ništa.

Uredjaj (telefon/tablet) kao i aplikacije, poruke, lista poziva su Vaša privatna stvar. Šta ćete raditi odnosno instalirati-koristiti na tom uredjaju je opet Vaša lična stvar.
PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 01 Feb 2014, 15:53

parmin ::Ako sam platio smenu u Pinku, zašto se gazda buni. Dobio je svoje. A šta biva kada me preko telefona zove mušterija, da dođem po nju. Jel će i onda da me isključe. Znači nije pintaxi, nego moja mušterija. Mislim da je glupo, što se uopšte gazda - direktor buni. Ne napuštam ja Pink, plaćam redovno članarinu, a zašto ne bih sebi povećao posao i na ovakav način. On sa tim nema ništa.

Sa njegove tacke razmisljanja/interesa situacija izgleda drugacije od gledanja tvojim ocima.

-Prvo, ne zeli konkurenciju. Jer PinTaxi igra na kartu kvaliteta usluge i izbora dobrih vozila. Uvek je, za istu cenu bolje izabrati vozilo po ukusu nego da cekas sta ce da ti posalju?
-Drugo, u pravilima udruzenja ima jedna stavka, pisana sitnim slovima da je dozvoljeno biti clan samo jednog i to ovog udruzenja. Da se rad pod oznakama drugih asocijacija zabranjuje dok si pripadnik naseg drustva. Bar je tako u Alo!?  nisam odavde 
-Kada i ako bude vise posla po principu aplikacije "izaberi me" mnogi ce poceti da razmisljaju: Zasto ja bre da placam 7800din. plus jos ovamo, kada mogu taj trosak da smanjim presavsi u jeftinije udruzenje a ionako me ljudi stalno zovu zbog mercedesa? Imam isto posla a manje cu da placam smenu.

Pametno razmisljanje i na mestu. E toga se on i boji. Razmisljanja. Jer kao i u vojsci. Vojnika samo zaposli bilo cim, samo mu ne daj vreme da moze o necemu da razmislja. Jer onda moze da smisli bilo sta ili nesto?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 10 Feb 2014, 12:34

to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Ned 09 Mar 2014, 15:01

Upravo odradismo test voznju,i sa mts internetom sve fercera.
Ali,imam jednu zamerku.Od trenutka kada se na telefonu pojavi voznja,pa dok ne zavrsim voznju i prinudno ne restartujem aplikaciju,cuje se ona gadna muzika,tj. zvono.Da li je to do telefona ili do aplikacije,ne znam,ali sigurno neko ima resenje.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PinTaxi taj Ned 09 Mar 2014, 15:15

brat saja ::Upravo odradismo test voznju,i sa mts internetom sve fercera.
Ali,imam jednu zamerku.Od trenutka kada se na telefonu pojavi voznja,pa dok ne zavrsim voznju i prinudno ne restartujem aplikaciju,cuje se ona gadna muzika,tj. zvono.Da li je to do telefona ili do aplikacije,ne znam,ali sigurno neko ima resenje.

Kada usledi zahtev za voznju pojavljuje se notifikacija "Nova voznja na cekanju" u "navigation/top/task bar-u" (neki je zovu zavesica ili roletna). Spustanjem te takozvane zavesice/roletne se iskljucuje zvicni signal notifikacije. Mozete u istom trenutku kada spustate zavesicu i kliknuti na pomenutu notifikaciju kako bi se obavestenje/notifikacija uklonila.
PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Uto 29 Apr 2014, 23:08

I ja konacno  upisah voznju preko "PINa", fercera sve za 10! Veselje

Poslednji izmenio Blackshadow dana Sub 03 Maj 2014, 16:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 794
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 03 Maj 2014, 14:24

Dobro smisljena poruka.

Preuzeto sa PinTaxi sajta https://www.facebook.com/PinTaxi.rs
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sub 03 Maj 2014, 23:34

Bravo

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Pon 16 Jun 2014, 17:59

Jel ovaj zadnji protest kolega u Jevropi zbog neceg slicnog pinu ili ne ?
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 443
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Pon 16 Jun 2014, 21:43

https://www.uber.com

Opasna stvar za radio centre, mislim u konkurenciji.
Koliko sam razumeo cak i placanje taksija moguce bezgotovinsko preko aplikacije se skida kinta direktno sa racuna korisnika.
to je to
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Uto 17 Jun 2014, 09:03

Zanimljivo objasnjenje rada aplikacije mozete procitati ovde:
http://www.srbijadanas.com/clanak/uber-aplikacija-koja-je-izvozala-taksiste-14-06-2014

Priblizno slicno na ovom principu radi i popularni PinTaxi na nasem terenu.

I bas iz tog razloga sto mi nismo ni priblizno slicni ostalima, ovo cudo kod nas ne moze da zazivi. Zbog istih razloga i PinTaxi ima muke u poslovanju i nikako da izvuce noge iz blata i potrci.

Radi se naime o problemu zvanom "radijus odabira". Ovo jeste promenljiva velicina ali je primer dat iz PinTaxi prakse koji je 2,8 km vazdusne linije.
Kako to na primeru izgleda najbolje pokazuje ilustracija gde vi radeci na Cukarickoj padini, dobijate poziv preko aplikacije, da idete u Dom zdravlja N.Beograd u ul. Nehruova.
Radijus te dve distance vazdusnom linijom je 2800 m, a da biste i stvarno dosli do te adrese neophodno je da predjete 7,5 km puta i nebrojano puno semafora.

Ovo je samo jedan ali dovoljan primer zasto ovo ne moze da funkcionise DOBRO kod nas.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Uto 17 Jun 2014, 09:57

Dobra stvar, samo da jos malo osnazi i ojaca.
 sunny 

Poslednji izmenio struja dana Sub 28 Jun 2014, 16:26, izmenjeno ukupno 1 puta
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PinTaxi taj Uto 17 Jun 2014, 12:45

Dejane ako si to ti, dobro se informisi pre nego krenes u pisanije i blacenje. Za tvoju informaciju radijus je 2km a ne kako si naveo gore 2.8km....sto se tice nesavesnog koriscenja i nepridrzavanja uputstva koriscenja aplikacije od strane vozaca (zbog cega stranke ne dobijaju vozilo) o tome smo vec razgovarali. Jos jednom te pozivamo da ti objasnimo i da te edukujemo kako sve funkcionise, ali licno.

Predlazem da pogledas i procitas malo vise o Uber-u i ostalim "slicnim" projektima koji postoje i funkcionisu u svetu unazad 4-5 godina. Shvatices kada budes procitao malo vise o svemu da se zapravo umnogome razlikuju sistemi i funkcionisanje "slicnih" aplikacija.

recimo aplikacija koja funkcionise zadnje 2 godine u Atini....

Slika govori vise od reci. (zasto su aktivni i zasto ih ima na teritoriji cele Atine....presudi sam)

Da podsetimo jos jednom PinTaxi je jos uvek potpuno besplatna aplikacija za koriscenje. Masovnost i brojcanost na terenu skracuje i vreme i raidjus do stranke.

Pozdrav od PinTaxi tima Wink
PinTaxi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 18 Jun 2014, 00:45

ako si to ti?

Moram priznati da sam iznenadjen vasom zbunjenoscu. A pogotovu time da se ophodite prema nekome ko ne stoji iza ovih tekstova. Licno jesam, bio prijavljen kod vas ali vecinom iz radoznalosti. Odjavljen sam poodavno a situaciju poznajem iz iskustava i saznanja od kolega koji o ovome dobro ili lose pricaju.

Ja samo umem dobro da slusam i po mogucstvu prenesem neka iskustva koja mogu biti od koristi. Ako ove upute sa terena vame nista ne znace onda se i dalje drzite vasih principa i saznanja.

Meni nikada niste dali ni jednu jedinu voznju pa time smatram da vam nista i ne dugujem.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

PinTaxi - besplatna aplikacija za naručivanje taksija

Počalji od Zokenzi taj Pon 04 Avg 2014, 00:13

;;linnk;

ili

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sre 02 Sep 2015, 21:47

Pin Taxi aplikacija je još uvek u životu, jel ima neko više informacija!?

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics