Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Komunalna policija

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Komunalna policija

Počalji od jerotije318 taj Pet 09 Sep 2011, 00:51

Kakva iskustva imate sa komunalnom policijom ?
Juce zaustave naseg kolegu iz alfe koji ih pita zasto neidu na staro sajmiste gde su vecinom divljaci. Dobio je odgovor da im je naredjeno da ih ne diraju. Znam kolegu dugo i znam da nije lazov - verujem mu ;srma;
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3638
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: Komunalna policija

Počalji od VENELUME taj Pet 09 Sep 2011, 07:31

Ako te tesi ista prica je i na Aerodromu , dole ne silaze , valjda iz straha da nece moci da nadju put nazad.Samo su gore aktivni, ipak su oni gradska komunalna , a ono dole su MEDJUNARODNI dolasci Veoma srecan
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1093
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 09 Sep 2011, 07:47

Da da, ej kakva drzava.........
A na sajtu komunalaca pise da imaju pored ostalog i sledeca ovlascenja>>>>

auto-taksi prevoz ( otkrivanje nelegalnog taksi prevoza, korišćenje taksi stajališta u skladu sa propisom i horizontalnom i vertikalnom signalizacijom, sprečavanje parkiranja taksi vozila van taksi stajališta, urednost i čistoća taksi vozila i dr.);

STA RECI..........
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Pet 09 Sep 2011, 19:40

jel to opet neka humoristicka emisija?

na pitanje na aerodromu zasto nas teraju sa drugih vrata, odgovor pa tako su nam rekli.
policija?!
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pet 09 Sep 2011, 20:00

kako tata kaze, i policiji je neko rekao tj naredio
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rale_066 taj Sub 10 Sep 2011, 17:34

imaju li oni pravo da zaustavljaju vozila ???

rale_066
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 58
Datum upisa : 09.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Ned 11 Sep 2011, 01:20

Svakako. I da ti napišu prijavu za prljav auto
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

KOMUNALNA POLICIJA KONTROLISALA TAKSISTE U LAZAREVCU

Počalji od Zokenzi taj Ned 04 Dec 2011, 00:16

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2393
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Ned 29 Jan 2012, 19:28

Danas sam popio kaznu od komunalne policije zbog pusenja u vozilu.Kolega iz Pinka i ja smo dobili iste..po 5000 din a rok uplate 8 dana...Kako su se samo prikrali a kada sam ih spazio vec je bilo kasno...Cisto da znate kontrolisali su nova resenja,taksi dozvole,plombe na taksimetru...
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Ned 29 Jan 2012, 22:47

Zao mi je zbog vas dvojice,na kojem stajalistu je to bilo?

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 29 Jan 2012, 22:51

Kakav šljam, pa jel' ima nešto važnije u ovoj zemlji za tu šuplju komunalnu policiju od cigareta? Ili su se baš preorijentisali na pušenje!? Veoma srecan
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 61
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Ned 29 Jan 2012, 23:58

U pitanju je taksi stanica Bogoslovija...Izgleda da su njima taksisti i prodavci oko pijaca najvece platise pa su se okomili na nas...Parkiranje van taksi stajalista,nemas 6 mesecni,a gde je pp aparat?Evo sada su poceli da pisu i za pusenje,jedva sam izbegao i placanje kazne za nemanje znaka za zabranjeno pusenje u vozilu...ali zato mozes svasta da im kazes za tih pet somica,dodje jeftinije nego psihijatar...stvarno moze covek svasta da im kaze..oni se malo ljute a tebi bude lakse zbog pet somica i svako svojim putem... Veoma srecan
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pon 30 Jan 2012, 18:06

Nista,sacekaj odlazak kod sudije pa ga pitaj zasto su ti pisali za stajanje van stajalista?Ti placas za stajanje na tom istom stajalistu i to za godinu dana u napred,a grad je duzan da ti obezbedi mesto,bas zato sto si ga platio......ne moze vise nigde da se stane kao covek,oni tako mogu milione da zarade na nase ne poznavanje zakona,treba se pobuniti i izaci pred gradske vlasti da se obezbedi dovoljan broj stajalista,da se uvedu nova,pa makar na svakih trista metara po jedna.....ako nece?strajk pa svi parkiramo pred skupstinu i tu zajedno cekamo kvaku Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Pon 30 Jan 2012, 21:28

Nisu mi sve to pisali,daleko bilo pu,pu...Smile Pisali su mi za pusenje u kolima a ovo sto sam nabrojao su uobicajne kazne koje se redovno dobijaju na Kalenicu,Studenskom..itd....A strajk?! Ja mislim da mi to i ne mozemo da organizujemo..Kada su bili zadnji strajkovi Sitaba u vezi popusta jedva nas se sakpilo 150 dok su ostali radili i radili i radili kao da im nije u intresu da se ukine popust...Da ne idemo u off topic....
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Čet 02 Feb 2012, 17:38

kad nas ukinu kao delatnost (preduzetnicki taksi), vlast ili neka nova konkurencija (taksi preduzeca sa zaposlenim vozacima), (ni blizu ni daleko), e onda cemo po taksi stanicama imati novu temu.
jbg trebali smo da strajkujemo! trebali smo ovo, trebali smo ono...
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fica taj Čet 02 Feb 2012, 23:30

padobranac ::kad nas ukinu kao delatnost (preduzetnicki taksi), vlast ili neka nova konkurencija (taksi preduzeca sa zaposlenim vozacima), (ni blizu ni daleko), e onda cemo po taksi stanicama imati novu temu.
\\\\kolege ja neznam kako vi ali moji pazari su realno sve manji i manji uz sve idealne uslove (nov auto itd),zadovoljavajuci su samo petkom i subotom uvece,tako da ja nevidim kakvu bi racunicu imale te firme sa taksi vozacima,kad je zarada nedovoljna samo za vozace a gde su tu troskovi auta pa odrzavanja itd.\\\\\\\\\\\\\\\Ozbiljno razmisljam o odjavi firme na godinu dana sto valjda po zakonu imam pravo i ako neko zna kako se to radi i sta placam u tom slucaju drzavi neka me posavetuje jer ovo je sve samo ne posao.Narocito se smorim kad mi krene dan sa kratezima pa kao nesto radim a na kraju efekti nikakvi.

fica
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 132
Godina : 48
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 02 Feb 2012, 23:40

Racunica je takva da se ide na sistem velikih brojeva,ti kao sam ne mozes nista da postignes dampingom,ali gazde,kao masa,gde sto automobila u tri smene rade za jednog,mogu veoma mnogo........zato ovi iz Cacka voze Beograd aerodrom za 50e,zato sto dbevno ode najmanje 20 stranki odande,pa se i vrate.....naprave troska 400e a zarade 600,pa puta 30....a rate za kola 100e mesecno.....aj ti vozi sam po toj ceni??????

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fica taj Čet 02 Feb 2012, 23:55

miamilojevic ::Racunica je takva da se ide na sistem velikih brojeva,ti kao sam ne mozes nista da postignes dampingom,ali gazde,kao masa,gde sto automobila u tri smene rade za jednog,mogu veoma mnogo........zato ovi iz Cacka voze Beograd aerodrom za 50e,zato sto dbevno ode najmanje 20 stranki odande,pa se i vrate.....naprave troska 400e a zarade 600,pa puta 30....a rate za kola 100e mesecno.....aj ti vozi sam po toj ceni??????
Do cacka od aerodroma ima po meni oko 180km ako ne i jace i nazad 360 to je sa mojom oktavijom oko 25 litara nafte a u parama oko 3500 odnosno oko 32eura pa kad na to dodamo dnevnicu vozaca pa amortizaciju po km ja tu nevidim nikakvu matematiku a uslov je da uvek ima i povratnu turu sto slozices se da nemoze uvek da bude izvodljivo.Firma koja vozi po takvim cenama ide u propast sigurno taman da barata sa ko zna koliko velikim brojkama.

fica
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Pet 03 Feb 2012, 09:04

Oni ne voze dizel Oktavije!!! Uzgred malo smo pobegli od teme.

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Pet 03 Feb 2012, 14:39

Tema je Komunalna policija...Sve ostalo u temama predvidjenim za to...Steta sto je forum zatrovan off-topicom..Pa se vise i ne zna gde sta pise i u kojoj temi da se trazi i cita...
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pet 03 Feb 2012, 23:09

moja stranka,covek iz Svedske,vozam ga po Bg u kad doleti na par dana,ima firmu u Cacku,pita me za koliko bih vozio aer do Cacka njegove poslovnjake iz Svedske?ja mu rekao cenu,on se izvinio i rekao da Cacani sa i30 hyundaiem dolaze po njih redovno za 50e,kaze na plin voze sa tom cenom,cisto me pitao i izvinio se ako me vredja........saberi,oduzmi.....stvarno ih voze

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Sub 04 Feb 2012, 01:32

Gde je komunalna policija da vidi kako se to pogadjaju voznje van taximetra?Tu su samo da na nas silje qrac kad stojimo po trotoarima,a kad nam se gurka ruka u dzep nigde ih nema.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Sub 04 Feb 2012, 09:34

fica ::
padobranac ::kad nas ukinu kao delatnost (preduzetnicki taksi), vlast ili neka nova konkurencija (taksi preduzeca sa zaposlenim vozacima), (ni blizu ni daleko), e onda cemo po taksi stanicama imati novu temu.
\\\\kolege ja neznam kako vi ali moji pazari su realno sve manji i manji uz sve idealne uslove (nov auto itd),zadovoljavajuci su samo petkom i subotom uvece,tako da ja nevidim kakvu bi racunicu imale te firme sa taksi vozacima,kad je zarada nedovoljna samo za vozace a gde su tu troskovi auta pa odrzavanja itd.\\\\\\\\\\\\\\\Ozbiljno razmisljam o odjavi firme na godinu dana sto valjda po zakonu imam pravo i ako neko zna kako se to radi i sta placam u tom slucaju drzavi neka me posavetuje jer ovo je sve samo ne posao.Narocito se smorim kad mi krene dan sa kratezima pa kao nesto radim a na kraju efekti nikakvi.

troskovi su ti apr privremena odjava (oko 1000 dinara sa obrascima i uplatom). razduzenje table u preduzecu i sa potvrdama razduzenje plastika u inspekciji. posle ides u poresko da stopiras zaduzivanja do ponovne prijave, (razlog odjave obicno se navodi put u inostranstvo).

VAZNA NAPOMENA: prvo se dobro raspitaj da li ces moci ponovo da prijavis delatnost da ne bude neki jadac.
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Ned 05 Feb 2012, 23:08

miamilojevic ::moja stranka,covek iz Svedske,vozam ga po Bg u kad doleti na par dana,ima firmu u Cacku,pita me za koliko bih vozio aer do Cacka njegove poslovnjake iz Svedske?ja mu rekao cenu,on se izvinio i rekao da Cacani sa i30 hyundaiem dolaze po njih redovno za 50e,kaze na plin voze sa tom cenom,cisto me pitao i izvinio se ako me vredja........saberi,oduzmi.....stvarno ih voze

;;linnk;

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pon 06 Feb 2012, 22:08

Zoki,hvala na ovome,da ne bude da izmisljam.pozz

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Uto 07 Feb 2012, 22:54

A kako sme da reklamira popust, i to jos letnji nisam odavde

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ramplinstinski taj Sre 08 Feb 2012, 12:16

I to im je mnogo, nadam se da ce se pojaviti jos neko sa nizim cenama...
ramplinstinski
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 452
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 09 Feb 2012, 19:16

Jel bi vozio neko aer do Novog Sada za 40 sarenih?takodje me stranka stranac sa firmom u Bg u i Ns u pitala za docek i odvoz do Ns a,posle recenog iznosa za relaciju obavestio me da su pravili tender za naj ponudu u Nsu,sezdeset do sedamdeset voznji u godini.....naj bolja je bila verovali ili ne 40 evra??????rekao sam da ga ne bih vozio ni sa floridom za te pare....naravno on se sigurno nasekirao,a ja se iznervirao.....katastrofa....ako moze majbah za 50e????? ;nenn;

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fica taj Čet 09 Feb 2012, 19:28

miamilojevic ::Jel bi vozio neko aer do Novog Sada za 40 sarenih?takodje me stranka stranac sa firmom u Bg u i Ns u pitala za docek i odvoz do Ns a,posle recenog iznosa za relaciju obavestio me da su pravili tender za naj ponudu u Nsu,sezdeset do sedamdeset voznji u godini.....naj bolja je bila verovali ili ne 40 evra??????rekao sam da ga ne bih vozio ni sa floridom za te pare....naravno on se sigurno nasekirao,a ja se iznervirao.....katastrofa....ako moze majbah za 50e????? ;nenn;
pre neki dan vozio stranku od centra grada do SIV i prica mi da se redovno vozi iz N.Sada do Bgd za 4000 din al napominje da je stalna stranka,i ja nemogu da verujem da neka budala tu vidi svoju racunicu pa po taksimetru kuca 1000 din od Bezanije do Batajnice i po meni svaka voznja ispod 7000 din do N.Sada nema ekonomsku isplativost osim necije ocajne zelje da nekog vozi na toj relaciji pa makar i za dzaba.

fica
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fica taj Čet 09 Feb 2012, 20:42

miamilojevic ::Racunica je takva da se ide na sistem velikih brojeva,ti kao sam ne mozes nista da postignes dampingom,ali gazde,kao masa,gde sto automobila u tri smene rade za jednog,mogu veoma mnogo........zato ovi iz Cacka voze Beograd aerodrom za 50e,zato sto dbevno ode najmanje 20 stranki odande,pa se i vrate.....naprave troska 400e a zarade 600,pa puta 30....a rate za kola 100e mesecno.....aj ti vozi sam po toj ceni??????
Ajde da i ovo iskomentarisem posto sticajem okolnosti znam ljude koji su radili utervivanje dugova za pojedine lizing kuce a kao maltene najvece duznike ove lizing kuce su upravo imale takve taksi firme iz KG,CA,KR,UE koje u stvari na kraju jedinu zaradu vide u tome sto lizing kuci ne placaju ratu a za to vreme ti automobili pregaze obicno po 250-300 000 km i raspadnu se,i onda i dozvole da im se oduzmu misleci da su zhebali lizing kucu sa kojom ulaze u sudski spor u kome mislim da lose prolaze.Tako da tu realne zarade nema.

fica
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 11 Feb 2012, 14:38

Zarade nema,to je tacno.
Ali,sto su potrebe vece kriterijumi su nizi!
Mozda ne bih niko od vas vozio,danas,sutra ili jos malo(dok traju ovi ledeni dana)za te para ....ali pozovite bilo koju taksi asocijaciju u Beogradu kad prodje kijamet i slavine presuse i zatrazite voznju do NS uz napomenu da imate samo 4000.I ako neko hoce, neka vam jave.
Pa taj sto se javi,odveze i po povratku,neka dodje i svima nam kaze: "Koji su ga to razlozi i motivi naterali da odveze po tako maloj ceni,kada i sam zna da ta voznja kosta duplo vise"?
E tu lezi odgovor i kljuc tajne,ali TI nikada nece da progovore zasto je to tako.
Od njih ces samo da cujes "cutanje" ili "Jbg,morao sam.Bolje ista nego nista"
E takvih nas je svakim danom,nazalost sve vise.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1998

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Sub 18 Feb 2012, 18:36

КОМУНАЛНА ПОЛИЦИЈА

О Господе, видиш ли шта раде,
То јест шта не раде ,чекајући пети
у месецу сваком , редовну им плату ...
... док се возе зими а шећкају лети.

Кога брига сад за ту санту леда ,
Што са крова зграде злокобно прети
Кажу да их брига, нека други мисле
Они само ту су , да чекају пети.

Не маре за никог, сем до себе самих,
Што ће можда неко дете да ту страда,
На мишици носе Српски грб нам свети
Носи га сад срамно , комунална млада.

Још ми рече јуче, да је то због посла
У партији некој ,није важно која ...
Да је само себи и једнино битна ,
Погледах је с муком :“ Е јаднице моја“ .

А данас је дошла, и отишла брзо
Та будућа , неког жена па и мајка ,
Церекала се глупо гледајући лед ...
Та девојка млада,комунална снајка.

Поплавех од муке, побелех од једа
Па упитах Бога , да ли можда гледа .....
На ове без стида, морала и части
Што чекају пети за кантицу масти.
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Nije komunalna ali......

Počalji od jerotije318 taj Pon 27 Feb 2012, 03:26

jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 28 Feb 2012, 22:10

Baš sam se iznenadio!!!!!!!!!! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Uto 06 Mar 2012, 14:16

znaci
kad prolazite kroz svrljig i traze alkotest, prvo da ga urade oni pa onda vi
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pet 09 Mar 2012, 02:31

Genetskim inzinjeringom(citaj ukrstanjem)policajca i djubretara stvoren je komunalni policajac.
...tako se prica, mislim
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Pet 09 Mar 2012, 05:45

admine daj ovde opciju da lajkujemo
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pet 09 Mar 2012, 21:10

Ebiga za sad samo lajemo,,,,možda ćemo jednoga dana i da lajkujemo! place
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Pon 12 Mar 2012, 13:35

padobranac ::admine daj ovde opciju da lajkujemo

LIKE LIKE LIKE........
jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mirko taj Čet 05 Apr 2012, 13:53

Ne mojte ljudi i oni su drinkosi pa imaju oni i ženu i decu a neki i švalerku,
a još bolji je onaj na snimku što se žali na nekog taksistu sa kombijem
plati piće pa Veselje se žali .
mirko
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 341
Godina : 46
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Čet 05 Apr 2012, 21:22

mirko ::Ne mojte ljudi i oni su drinkosi pa imaju oni i ženu i decu a neki i švalerku,
a još bolji je onaj na snimku što se žali na nekog taksistu sa kombijem
plati piće pa Veselje se žali .

interesantno receno.
ali, da li ste nekad culi da je neko rekao za nesto negativno receno za nas"nemojte ljudi, pa i taksisti su ljudi!"
ne nego jos dosole i pljuju jos vise po nama. dakle policajci bilo ovi ili oni su policajci. nego ovi su novi pa jos nisu naucili da se grebu. a kod nauce, jao svima nama!
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ka5an taj Pon 28 Maj 2012, 08:06

Prema meni su do sad bili fer. U par navrata dok sam cekao da udjem na 22/gu i Kalenic mi je prisao komunalni policajac i uljudno rekao da je zabranjeno da stojim tu, gde sam stajao i da pomerim vozilo odatle.
Dakle; bez "vase vozacke isprave i licnu kartu" i zapisivanja, kazne, itd. Cool;
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 57

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Pon 28 Maj 2012, 19:21

To je samo izuzetak koji potvrđuje pravilo! Veselje
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Pet 28 Sep 2012, 15:26

Odgledajte ga na original Youtube postavci uz prateci teks objasnjenja.
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lektor taj Sub 29 Sep 2012, 17:45

mrdss
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 236
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sub 29 Sep 2012, 19:22

Gde mi živimo i radimo

Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ka5an taj Ned 30 Sep 2012, 09:03

I nedesi se ništa neregularnom?
ka5an
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 924
Godina : 57

http://beogradskaka5anija.cyberfreeforum.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavi taj Uto 02 Okt 2012, 00:15

Oni su kurton policija ja im više ne stajem. Kad budu rešili divljake u BGD ja ću ih poštovati ovako ne........

plavi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 205
Datum upisa : 15.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Uto 02 Okt 2012, 19:56

A može i tako, i tako bi svi trebali da radimo! Veselje
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 06 Okt 2012, 17:20

Taksista stao da musterija kupi novine na trafici pored....

struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh