Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Vraća li nam se popust?

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Vraća li nam se popust?

Počalji od lektor taj Sre 05 Okt 2011, 19:18

Ja sam doznao još neke informacije, od čoveka koji je bio prisutan na sastanku kod Dejana Malog. Sastanak uopšte nije bio u vezi uvođenja popusta kako su mediji objavili. Naprotiv, sastanak predviđao dve tačke dnevnog reda:
1. Nelegalni prevoz
2. Poštovanje Zakona u vezi davanja popusta,
pa su na sastanak bili pozvani starešina gradskog suda i predstavnici inspekcije. Organizator je bio sindikat Nezavisnost, čiji je predsednik bio uvodničar. Na sastanku su bili još i predstavnici Sitaba i asocijacija.
1.Ukratko, inspekcija je podnela više desetina prijava (lopta je sada u dvorištu suda).Dejan obećao da inspekcija ubuduće piše prijave i protiv preduzetnika koji su sa drugih opština i protiv pravnih lica koji ih zapošljavaju. Za klasične divljake treba i pomoć saobraćajne policije.
2. Što se tiče davanja popusta, grad je odlučan da sprovodi zakon, starešina suda preporučio da onaj ko nije zadovoljan Zakonom podnese žalbu Ustavnom sudu !?(vlasnik Golda već podneo), predsednik Nezavisnosti rekao da su Zakon radili zajedno sa Ministarstvom infrastrukture godinu i po dana i da je Zakon prošao kroz osam Ministarstva (i pravde) i da nije bilo primedbe.
Vlasnik Golda(koji inače na sastanke sa sobom vuče i novinare, ovog puta Blica, pa ne čude onakvi naslovi), pomenuo da bi predstavnici asocijacija trebalo da sednu i da se izjasne oko davanja popusta(jer je više za nego protiv), a Nezavisnost odgovorila kada bi to bilo tako, da bi taksi preduzetnici bili ti koji bi trebalo da se pitaju. bravo
Sve u svemu tu Zakon mora da se poštuje i to je Dejan Mali obećao.

lektor
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 236
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 06 Okt 2011, 10:22

Prica oko popusta bi trebalo da bude "gotova stvar".
Koprcanje vlasnika Golda kao i ostalih vlasnika je iskljucivo iz licnih interesa i nemogucnosti da necim drugim privuku stranke i time povecaju broj poziva sa kojima bi i broj clanova porastao.
Konkretni Gold vec treci put menja naziv firme,a sve da bi izbegao placanje sudskih presuda po osnovu nelegalnog rada i "drzanja" divljaka.
Prvobitni naziv firme je bio GOLD taksi.
Pa se zatim kasnije na sestru (Snezanu) otvara nova firma sa nazivom EVRO GOLD taksi.
I pre samo nekoliko meseci (08.07 2011) ponovo nova firma,ovaj put na ime vlasnika Zorana sa nazivom EVRO GOLD STAR.
Detaljnije o svemu sa konkretnim podacima mozete naci ovde:
http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/BasicData.aspx?BusinessEntityId=4697821&RegistryCode=20765488&rnd=1561001518
struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1987
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 06 Okt 2011, 10:31

Kakav džukac i on ide na sastanke i vuče novinare?
Što je najtužnije ima i članove.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brada taj Čet 06 Okt 2011, 11:56

Izgleda je u pripremi ili je već i počelo snimanje filma "Kad jaganjci utihnu"-II deo, ali nas niko nije obavestio.
Koja li mu je ciljna grupa kada su "jaganjci" u pitanju?

brada
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 151
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lektor taj Čet 06 Okt 2011, 21:52

bodi :: Verujte,isli smo mi sa njima na mnoge sastanke.Nema se sta tamo pametno cuti niti bilo sta konstruktivno uraditi.Interesi vlasnika RF i taksista se debelo ne razmimoilaze.Svi smo zajedno bili na sastanku sa pretstavnicima grada i tamo im je jasno receno:ZAKON.Oni sad sastance i burgijaju kako da vrate popust.Mi cemo(a i svi vi ako svesti imate)gurati sa druge strane.Ne prezentujem sada STB-taksi.Radite gde god hocete ali bi SITAB kao strukovno udruzenje svih taksista trebali da podrzite.
Čoveče kako si ti naivan, pa zar ne kapiraš da starešina suda preporučuje da onaj ko nije zadovoljan Zakonom podnese žalbu Ustavnom sudu !? Veruj, bilo bi bolje da idete na sve sastanke na koje vas pozivaju nego što virite sa strane.
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Pet 07 Okt 2011, 01:07

lektor ::
bodi :: Verujte,isli smo mi sa njima na mnoge sastanke.Nema se sta tamo pametno cuti niti bilo sta konstruktivno uraditi.Interesi vlasnika RF i taksista se debelo ne razmimoilaze.Svi smo zajedno bili na sastanku sa pretstavnicima grada i tamo im je jasno receno:ZAKON.Oni sad sastance i burgijaju kako da vrate popust.Mi cemo(a i svi vi ako svesti imate)gurati sa druge strane.Ne prezentujem sada STB-taksi.Radite gde god hocete ali bi SITAB kao strukovno udruzenje svih taksista trebali da podrzite.
Čoveče kako si ti naivan, pa zar ne kapiraš da starešina suda preporučuje da onaj ko nije zadovoljan Zakonom podnese žalbu Ustavnom sudu !? Veruj, bilo bi bolje da idete na sve sastanke na koje vas pozivaju nego što virite sa strane.
Dobro.
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lektor taj Pet 04 Nov 2011, 20:20

;klm;

Ako dobro razumem, posle ovoga( poslednji pasus), stavlja se konačno tačka na popust. Vrh je osvojen i sada ga treba čuvati. Veselje
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pet 11 Nov 2011, 18:57

Danas sam vozio stranku koja mi kaze da se vozi samo Alo taksijem jer oni i dalje daju popust a da je kod mene sela samo zato sto zuri! affraid
Kada sam joj rekao da je to nemoguce ona mi je rekla pozovite pa vidite! nisam odavde
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 145
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 11 Nov 2011, 19:15

Alo taksi i dalje igra prljavu igru, sada imaju zvezdice, za krace voznje daju jednu zvzdicu koja je 10% a za duze voznje dve zvezdice koje su 20%.
Tvorac divljaka i clan radne rupe place

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Pet 11 Nov 2011, 21:17

popers ::Danas sam vozio stranku koja mi kaze da se vozi samo Alo taksijem jer oni i dalje daju popust a da je kod mene sela samo zato sto zuri! affraid
Kada sam joj rekao da je to nemoguce ona mi je rekla pozovite pa vidite! nisam odavde
Cenim da bi se meni ugasio auto istog momenta pa bi stranka morala da nadje drugo resenje za prevoz.... ;wpw;
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 797
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zokenzi taj Sub 12 Nov 2011, 21:51

Kada bi eliminisali uvećanu naplatu u Beogradu, bilo bi mnogo više kvaka, jer stranke iz straha od uvećane naplate radije pozivaju taksi telefonom nego što zaustavljaju vozilo na ulici ili ga uzimaju sa taksi stajališta.

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2385
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Uto 15 Nov 2011, 00:34

Zokenzi ::Kada bi eliminisali uvećanu naplatu u Beogradu, bilo bi mnogo više kvaka, jer stranke iz straha od uvećane naplate radije pozivaju taksi telefonom nego što zaustavljaju vozilo na ulici ili ga uzimaju sa taksi stajališta.

Jedna od najrealnijih izjava u zadnje dve tri godine,pa ja to pricam mesecima,ali mi niko ne veruje,ipak je ovo Srbija,bilo i uvek ce biti na zalost-LOPOVA....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1833
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Čet 17 Nov 2011, 17:46

Popust se vraca vec od narednih parlamenrarnih izbora i izbora na svim nivoima!
Kad Vucic postane gradonacelnik, na taksiju ce nas biti 20.000 mozda i neka hiljada vise! Poznati su njegovi stavovi o taksistima i divljacima koje je on i njegove stranke branile dugi niz godina!
Zivi bili pa videli !!!
juce sam cuo za slucaj kada su nekoliko "gazda" taksi preduzeca isle kod Djilasa na razgovor da traze ponovno uvodjenje popusta jer nisu likvidni sa trenutnom cenom i da im je gospodin gradonacelnik predlozio da o trosku grada u njihova preduzeca posalje strecajnog upravnika i da im pozatvara preduzeca posto vise ne mogu da rade svi su istrcali iz kancelarije!
e takvi ljudi nama trebaju oni koji imaju m*da da preseku godinama lose vodjenu politiku

total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 179
Godina : 48
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 17 Nov 2011, 23:47

total_evil ::Popust se vraca vec od narednih parlamenrarnih izbora i izbora na svim nivoima!
Kad Vucic postane gradonacelnik, na taksiju ce nas biti 20.000 mozda i neka hiljada vise! Poznati su njegovi stavovi o taksistima i divljacima koje je on i njegove stranke branile dugi niz godina!
Zivi bili pa videli !!!
juce sam cuo za slucaj kada su nekoliko "gazda" taksi preduzeca isle kod Djilasa na razgovor da traze ponovno uvodjenje popusta jer nisu likvidni sa trenutnom cenom i da im je gospodin gradonacelnik predlozio da o trosku grada u njihova preduzeca posalje strecajnog upravnika i da im pozatvara preduzeca posto vise ne mogu da rade svi su istrcali iz kancelarije!
e takvi ljudi nama trebaju oni koji imaju m*da da preseku godinama lose vodjenu politiku

Pa vodi ga kuci ako ti je dobar.....

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od time taj Pet 18 Nov 2011, 00:06

juce sam cuo za slucaj kada su nekoliko "gazda" taksi preduzeca isle kod Djilasa na razgovor da traze ponovno uvodjenje popusta jer nisu likvidni sa trenutnom cenom i da im je gospodin gradonacelnik predlozio da o trosku grada u njihova preduzeca posalje strecajnog upravnika i da im pozatvara preduzeca posto vise ne mogu da rade svi su istrcali iz kancelarije! SVAKA CAST sunny

time
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 55
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Pet 18 Nov 2011, 00:18

Bas bih voleo da znam ukupan broj legalnih taxista koji su ''likvidni'' Embarassed

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 974
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od total_evil taj Pet 18 Nov 2011, 06:05

maradona ::
Pa vodi ga kuci ako ti je dobar.....

ma tebe cu....
total_evil
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 179
Datum upisa : 04.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sub 19 Nov 2011, 17:11

Da li treba ponovo da gledamo ovako ruzne filmove sa uznemirujucim scenama?
Pa ovo je ravno gledanju lancanih sudara na putevima,tuznih zivotnih sudbina,neuzvracenih i ostavljenih ljubavi.Ovakve slike ne bi trebalo vise vracati u zivotu nicijem.
Prezvrljati,zakopati i zaboraviti!
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fica taj Ned 20 Nov 2011, 23:53

Blackshadow ::
popers ::Danas sam vozio stranku koja mi kaze da se vozi samo Alo taksijem jer oni i dalje daju popust a da je kod mene sela samo zato sto zuri! affraid
Cenim da bi se meni ugasio auto istog momenta pa bi stranka morala da nadje drugo resenje za prevoz.... ;wpw;
Veceras sam ispred arene cuo svojim usima od kolege iz ALO taksija da daju popust na voznje u visini od 10% e sad delovalo mi je kao da se postideo kad mi je to rekao pa se nadovezao kako on ipak ne daje taj popust,ali sve u svemu prica je tacna(cuo svojim usima)

fica
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 132
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pon 21 Nov 2011, 01:38

to ti nisu kolege vec najveci neprijatelji

pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Čet 24 Nov 2011, 00:39

Ja stvarno ne znam ko su nam vise neprijatelji, da li ovi sto nam ukinuse popust ili isti ti koji nam vise ne dozvoljavaju da poskupimo?!Prva tarifa je katastrofa jeftina,svaki cas sipam gorivo,a para nigde...

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 24 Nov 2011, 18:38

Ko nam ne dozvoljava da poskupimo?a gorivo i nije tako skupo,ne treba ti ni 20 evra da prodjes dan.....katastrofa ;wpw;

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 24 Nov 2011, 18:44

A da se ne lazemo,bilo bi glupo da radis ceo dan i da ti nesto para i ostane,ovako stalno radis,a kad sve saberes,ispadne da najcistije pare ostavis naftnoj industriji,castis drzavu izuzetno lepo po svakoj sipanoj litrici goriva.....pa bre da sam narkoman,ne bih toliko dnevno na drogu potrosio

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Čet 24 Nov 2011, 20:10

cuo svojim usima od kolege iz ALO taksija da daju popust na voznje u visini od 10%
Tacno i istinito.
Za povremene stranke ide napomena sa jednom zvezdicom,sto u prevodu znaci 10%.
Za stalne i redovne stranke ide napomena sa dve zvezdice sto predstavlja popust od 20%.
Tako to odavno funkcionise,ali broj stranaka je mali.Ili su to voznje po Vidikovcu ili oni sto su dosli do grada sada hoce da se vrate kuci.Za njih ne predstavlja problem cekati ni duze vreme,samo da bude sto jeftinije.Neretko se vozilo i iz centra uputi do grada da bi stranku vratilo kuci na Vidikovac.
Mali je to broj voznji da bi se oko toga dizala velika prasina.Veci je problem sto vecina njih nema TX a muvaju se posvuda?
struja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pet 25 Nov 2011, 19:14

Situacija slicna od pre neki dan stranka usla u kola i kaze da Maksiss daje popust!Jel ima jos koje udruzenje koje daje popust i jel neko bre kontrolise takve gluposti?
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Pet 25 Nov 2011, 19:21

ala smo mi neobavesteni.
koliko se voze putevi? mislim po kojoj ceni centri pogadjaju voznje?
koliko kolega dele svoje vizit kartice i voze sa popustom "svoje" stranke koje su prvi put vozili na "primljeno"?
koliko kolega voze neku decu u tamo neke skole po nekoj fiksnoj mesecnoj naplati koja je zasigurno niza od taksimetra? (ovo zadnje nije od skoro).
pozdrav
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 455
Datum upisa : 17.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 25 Nov 2011, 19:51

padobranac ::ala smo mi neobavesteni.
koliko kolega dele svoje vizit kartice i voze sa popustom "svoje" stranke koje su prvi put vozili na "primljeno"?
koliko kolega voze neku decu u tamo neke skole po nekoj fiksnoj mesecnoj naplati koja je zasigurno niza od taksimetra? (ovo zadnje nije od skoro).
pozdrav

A te kolege jel su nam stvarno kolege ili su nam i oni neprijatelji? ;srma;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pet 25 Nov 2011, 21:19

padobranac ::ala smo mi neobavesteni.
pozdrav

Ja pricam o popustu na poziv a ne o pogodbama!I svako od nas ima nekoga koga vozi po nizoj ceni jer mu je stalna stranka i taksi uslugu koristi cesto!Ja pricam o sitnoj buraniji koja dobija popust za 200-300 din!
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Sub 26 Nov 2011, 06:34

znaci centri vise nemogu da daju i reklamiraju popust a talsista kao pojedinac moze.
e nece da moze.
naplacuje se iznos koji pokaze takasimetar.
i nikoga ne vozim po nizoj ceni!
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sub 26 Nov 2011, 15:00

uvek bilo....ako ne može veći , neće moći ni manji iznos ;dpr;;
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 4212
Godina : 60

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Sub 26 Nov 2011, 19:36

padobranac ::znaci centri vise nemogu da daju i reklamiraju popust a talsista kao pojedinac moze.
e nece da moze.
naplacuje se iznos koji pokaze takasimetar.
i nikoga ne vozim po nizoj ceni!

Ja neradim za centar nego za sebe!
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 27 Nov 2011, 16:41

A koje su cene SIGURNOG TAKSIJA za hotele do aerodroma?
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Ned 27 Nov 2011, 18:27

A jel to nesto sto neznamo a trebali bi da znamo? nisam odavde

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Ned 27 Nov 2011, 20:36

Rekose mi kolege da su voznje od Balkana do Aerodroma fiksne 1200 i u prvoj i u drugoj , pa me interesuje da li je to tacno .
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Ned 27 Nov 2011, 21:58

Ajde STB , pevajte,poričite, hvalite se , žalite! bounce
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maradona taj Ned 27 Nov 2011, 23:46

Kako je vas sve zarazio gradski odbor neke taxi stranke pa pricate samo o popustu i samo o popustu.Pa zar nije uvek bilo da se bira po zelji ko ce da radi na popust a ko bez popusta,i ono sto ti se isplati ili ne isplati.Sta bre koga briga da li cu ja nekog bre dzabe da vozim do Nisa o cemu vi pricate,da li sme ili ne sme pogodba.Ko ce bre po taksimetru da prihvati da ga vozite do Novog Sada ili Kragujevca i recite mi koji centar nece da pogodi jeftiniju cenu za te voznje,a i ko ce iste da im zabrani,e moji Srbi,al ste plitki...popust pa popust,a to sto nas ima duplo vise nego sto treba to nikom nista.....jos jednom cu da vas opomen i obavestim,DA NAS JE MANJE TJ KOLIKO TREBA,bilo bi posla dovoljno za sve pa niko ne bi obracao paznju na popust,ali vi ne kapirate osnovne stvari a to je:da kad je ponuda velika a potraznja mala-Cena ide dole,samim tim nemamo posla vise uopste-BROJ TAKSISTA JE PROBLEM!!!!!!!!!!!

maradona
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od popers taj Pon 28 Nov 2011, 01:05

VENELUME ::Rekose mi kolege da su voznje od Balkana do Aerodroma fiksne 1200 i u prvoj i u drugoj , pa me interesuje da li je to tacno .

Ja predjoh u STB!I to sto si cuo nema veze sa mozgom!Cena po taksimetru od Balkana do aerodroma i iznosi 1200 din. osim ako nije neko s..anje po putu!Sedi u kola ukljuci taksimetar i proveri sam!I ja sam cuo mnoge gluposti o STB-u ali to neznaci da treba da poverujem svakoj budali sa kojom stanem da ubijem vreme!Dosao sam da se uverim sam i da sam zakljucujem!A to sto vecina nema muda da uradi nesto od svog zivota nego ceka da mu je sve na tacni to je vec sasvim druga stvar!Lakse im je da mlate praznu slamu i izmisljaju gluposti nego da nesto urade!
popers
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bodi taj Pon 28 Nov 2011, 02:02

Zlajo,rekao sam ti nebrojeno puta i iskren sam:NEMAMO NISTA PROTIV TEBE.Nema nikakve zavere i ne radimo ti o glavi.Bavimo se iskljucivo sobom.Istina je da pokusavamo da pobegnemo od svih vas,ali to je slazes se zdravorazumno i legitimno.Pozdrav.
bodi
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 276
Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od padobranac taj Pon 28 Nov 2011, 11:54

maradona ::Kako je vas sve zarazio gradski odbor neke taxi stranke pa pricate samo o popustu i samo o popustu.Pa zar nije uvek bilo da se bira po zelji ko ce da radi na popust a ko bez popusta,i ono sto ti se isplati ili ne isplati.Sta bre koga briga da li cu ja nekog bre dzabe da vozim do Nisa o cemu vi pricate,da li sme ili ne sme pogodba.Ko ce bre po taksimetru da prihvati da ga vozite do Novog Sada ili Kragujevca i recite mi koji centar nece da pogodi jeftiniju cenu za te voznje,a i ko ce iste da im zabrani,e moji Srbi,al ste plitki...popust pa popust,a to sto nas ima duplo vise nego sto treba to nikom nista.....jos jednom cu da vas opomen i obavestim,DA NAS JE MANJE TJ KOLIKO TREBA,bilo bi posla dovoljno za sve pa niko ne bi obracao paznju na popust,ali vi ne kapirate osnovne stvari a to je:da kad je ponuda velika a potraznja mala-Cena ide dole,samim tim nemamo posla vise uopste-BROJ TAKSISTA JE PROBLEM!!!!!!!!!!!

e moji srbi! o cemu pricamo! tacno tako.
pa naravno da nas je briga ko vozi 50e jeftinije jer onda ne vozimo mi ostali po normalnoj ceni. stranke bi du.. svoje dale i za 5% jeftiniju voznju a ne za 20 ili 30%.
a sad malo utopije i cica tome.
kad niko nebi vozio jeftinije do novog sad i kragujevca i kad bi to bilo "dobar dan , izvolite", "molim vas do novog sada", "naravno. nema problema". zapustite motor vaseg motornog vozila, ukljucite taksimetar, odvezete, naplatite, i dovidjenja prijatno.
ali ide prica "koliko ceto da kosta?", "mene laza vozio za ovoliko." itd. i onda se nadje neki laza da to odveze ispod cene jer se njemu isplati. ma NEMOZE da mu se isplati ili ne. mra da ukljuci taksimetar i da postuje zakon.
padobranac
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pon 28 Nov 2011, 12:46

Znaci da budem jasan ,PITAO sam da li je to istina ili ne , a da taksimetar od Balkana do Aerodroma kuca 1200 kuca , ali SAMO u prvoj tarifi.
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Sre 01 Avg 2012, 14:08

Evo jednog linka, možda je zanimljiv?
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=01&nav_category=12&nav_id=631288

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 296
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Sre 01 Avg 2012, 14:25

I sada ako Gold i recimo Maksis vrate popust ima da bude veselo...
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 01 Avg 2012, 17:35

Ima tako slatko da oteram sve u pizdu materinu i odem u istu.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od magnum taj Sre 01 Avg 2012, 19:15

Nemoj, paučak. Ionako svi imamo popust, ali sa živcima!
Šalu na stranu, ne mogu da poverujem! place
magnum
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lektor taj Sre 01 Avg 2012, 21:28

Reakcija NEZAVISNOSTI ;klm;

mrdss
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Sre 01 Avg 2012, 21:58

Ma moze popust.....start 300rsd,kilometar 100 rsd,popust 10%,sve uredno,psiha je cudo Very Happy

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Sre 01 Avg 2012, 22:57

Na moju psihu bi i tih 10% uticalo negativno,bez obzira na cenu...Popust ;nenn; ;nenn; ;nenn;
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lektor taj Sre 01 Avg 2012, 23:38

miamilojevic ::Ma moze popust.....start 300rsd,kilometar 100 rsd,popust 10%,sve uredno,psiha je cudo Very Happy
A kakva vremena idu, taj popust od 10 % brzo bi narastao na 50-60-70%...Psiha je stvarno čudo.
lektor
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od miamilojevic taj Čet 02 Avg 2012, 00:18

Muka mi je vise i od taxija i od cena i od popusta i od stalne borbe sa vetrenjacama u ovom poslu,kupicu auto od hiljadu evra i boli me uvo,kakva bude cena,bice i usluga...ako zele takav taxi prevoz u glavnom gradu,imace ga,zao mi samo bacenih godina,para,i uloga u nesto sto sam se nadao da ce biti sve bolje a ono postade dno dna....do te mere da me je danas bukvalno sramota sto sam taxista........kad malo razmislim,mozda posle trinaest godina sve i batalim,ebes posao u kom ako si posten ne mozes ni gorivo da zaradis....sramota

miamilojevic
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 02 Avg 2012, 03:09

lektor ::Reakcija NEZAVISNOSTI ;klm;

mrdss
Lepo ja rekoh jednom, sudstvo i novinari su najveci neprijatelji taksista,a i sire
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći