Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Vraća li nam se popust?

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Vraća li nam se popust?

Počalji od Velja taj Pon 16 Mar 2015, 19:20

A jel je ruzicasta?

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pon 16 Mar 2015, 22:09

Taxisti najvise i jediniu pricaju o popustu.O popustu ne prcaju ni stranke,ni gradske vlasti n.ni inspekcija a nesto nisam video ni Tedja,Ljubu,Zlaju da se setaju po taxi stanicama.A ta prica 'vise stranaka u radio mrezi - manje kvaka na uluci" ne stojiUvek je bilo onih koji zure i zaustavljaju taxi na ulici i 5% onih koji su "zalutali " u BeograduSto se tice mreze nas jedini spas u firme,hoteli,hosteli,aerodrom,turisti,restorani......Opet sevracamo na pocetak ,poust hoce da uniste poustom a "kvake" uzimanjem istih???

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 54
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Pon 16 Mar 2015, 23:37

Dok mi ovde palamudimo, vratiše nas 5 godina unazad, tiho i na kvarno...

Evo i dopune..

Poslednji izmenio glas savesti dana Čet 19 Mar 2015, 07:28, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 186
Godina : 55
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Uto 17 Mar 2015, 00:06

Nisu oni nista krivi(vlasnici)..Mi smo(taksisti) i gradska vlast.Njima se osipa clanstvo zato sto taksisti masovno prelaze u Gold,Alfu,a svima nam je poznato da oni daju popust.Gazdama ne odgovara da gube novac(taksiste) zbog nelojalne konkurencije i primoravaju gradske vlasti na novu odluku koja ce im pomoci da ne gube vise novac.Gradska vlast nije ucinila nista da adekvatno kazni udruzenja koja daju popust cak im je i pomogla da se omasove sa raznim Alibunarima,Secnjima itd..Nisu tu gazde nista krive...Ne mozes da se obogatis ako lomis svoju kicmu,moraju drugi da je lome za tebe...Mi se zamlacujemo reprogramima,radimo 10+ sati,muce nas divljaci,penzioneri,itd..Da smo polupali dva automobila Gold taksija,svega ovoga ne bi ni bilo...."Pa ti vidi,pa mu opet pricuvaj kucu...Znas?!"
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Uto 17 Mar 2015, 00:29

Lepo je to sto znate da se u narednih 20 dana donosi druga odluka grada.Sta je starije druga odluka ili zakon?Mozda bi bilo posteno da i nama kazete sta ste dogovorili kad ste odustali od strajka-poust??Ili 60 rata?Ili novu odluku?Prodane duse mogu da nam .......

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dr.Agoljub taj Uto 17 Mar 2015, 01:05

Pa ondak da cekamo obecanih 20 posto popusta nisam odavde

Dr.Agoljub
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 188
Datum upisa : 03.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Uto 17 Mar 2015, 06:45

Haha grad će doneti drugu uredbu baš smešno...grad jedino što može po tom pitanju jeste da odredi najnižu ekonomsku cenu i da ona bude manja od sadašnje a onda vi ne morate da je ukucate jer možete voziti po višim cenama ali ne i nižim od najniže ekonomske...onda vi uzmete veštaka koji izračuna najnižu ekonomsku cenu koja recimo na osnovu ekonomskih parametara bude 120 dinara kilometar pa sve na sud...i kada pobedite grad vam nadoknadi štetu odnosno razliku izmedju dve cene...realno ako bi neko bio baš uporan ovo bi moglo da se desi i vlasnicima taksi firmi ako bi na sudu dokazali da su vas naterali da radite po ceni nižoj za 20% a lako je dokazivo....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 659
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Uto 17 Mar 2015, 09:32

Dobar ovaj twitter, brojim sad u zadnjih sad vremena 24 voznje preko njega, svaka cast.
to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

"ZAKON " O PREVOZU U DRUMSKOM SAOBRAĆAJU

Počalji od BATICA 646 taj Uto 17 Mar 2015, 13:41

-----     "ZAKON " O PREVOZU U DRUMSKOM SAOBRAĆAJU  -----

Član 36

Opština, grada i grad Beograd propisuje bliže uslove za obavljanje auto-taksi prevoza.
Opština, grada i grad Beograd, u skladu sa saobraćajno-tehničkim uslovima, donosi program kojim definiše optimalno organizovanje auto-taksi prevoza.

Saobraćajno-tehnički uslovi iz stava 2. ovog člana definišu se u petogodišnjem planskom periodu, a na osnovu karakteristika prevoznih zahteva - vožnji, koje obavljaju stručne organizacije.

Opština, grad i grad Beograd svojom odlukom uređuju posebne uslove koje treba da ispuni prevoznik, karakteristike i obeležja taksi vozila i način obavljanja taksi prevoza koji nisu definisani ovim zakonom.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opština, grad i grad Beograd svojom odlukom utvrđuju i usklađuju ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se auto-taksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taksimetar mora biti podešen isključivo u skladu sa odlukom iz stava 4. ovog člana.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KAZNENE ODREDBE
Član 48

Novčanom kaznom od 300.000 do 1.000.000 dinara kazniće se za privredni prestup privredno društvo ili drugo pravno lice ako:

17) obavlja auto-taksi prevoz putnika suprotno odluci kojom opština, grad i grad Beograd utvrđuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se auto-taksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji (član 36. stav 4).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Član 52

Novčanom kaznom od 150.000 do 500.000 dinara kazniće se za prekršaj preduzetnik ako:

7) obavlja auto-taksi prevoz putnika suprotno odluci kojom opština, grad i grad Beograd utvrđuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se auto-taksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji (član 36. stav 4).
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Uto 17 Mar 2015, 14:39

BATICA 646 ::

Novčanom kaznom od 300.000 do 1.000.000 dinara kazniće se za privredni prestup privredno društvo ili drugo pravno lice ako:

17) obavlja auto-taksi prevoz putnika suprotno odluci kojom opština, grad i grad Beograd utvrđuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se auto-taksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji (član 36. stav 4).

Član 52

Novčanom kaznom od 150.000 do 500.000 dinara kazniće se za prekršaj preduzetnik ako:

7) obavlja auto-taksi prevoz putnika suprotno odluci kojom opština, grad i grad Beograd utvrđuje ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se auto-taksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji (član 36. stav 4).

Eto Batica je izvukao članove iz zakona pa još kada bi ga nadležni primenili.....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Uto 17 Mar 2015, 15:34

Naravno da nadlezne zabole, oni hoce samo porez da se namiruju, njihov deo posla ih ne zanima.
Ali dobro, taksisti su i dali glasove ovoj vlasti, sada neka ruckaju sta su posejali i manjina sa njima.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Uto 17 Mar 2015, 18:39

benakiba ::.....onda vi uzmete veštaka koji izračuna najnižu ekonomsku cenu koja recimo na osnovu ekonomskih parametara bude 120 dinara kilometar pa sve na sud....
Recimo ...
Jedna vrlo fina metoda za ostvarivanje nekakvih prava.
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1203
Godina : 43
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Uto 17 Mar 2015, 22:56

Sta bi gradska vlast radila kad bi se probudila u pustinji?Prvi dan bi se cudia.Drugi dan bi osnovala radnu grupu{u kojojoj bi naravno bio Bjelic,Tedi...itd}Treci dan bi donela odluku o pojeftinjenju peska 20%. ;qjqw;

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Uto 17 Mar 2015, 23:07

Samo, četvrtii dan tamo bi dobili narandžaste komplete.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Uto 17 Mar 2015, 23:19

A da li neko ima predlog kako ih sprečit u davanju popusta.......kako rade te firme ili ti udruženja..........

- Prijava za privredni kriminal,utaju poreza,neovlašćeno korišćenje radio frekvencije...itd.

(Pa ima dosta toga što rade prtivzakonito....)

Možda o tome i bude(uskoro) nešto i pokrenuto.....
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Uto 17 Mar 2015, 23:51

Verovatno nikome nije jasno kako oni posluju. Grad propisuje uslove i daje taksi dozvole, i trebalo bi da uredjuje taksi delatnost. U stvarnosti firme i udruženja su oni koji se pitaju, što znači , o nama odluke donosi 5-6 ljudi. Uvek sam se pitao, zašto table izdaju udruženja, a ne grad koji bi jedini trebalo to da radi da ne bi bilo zloupotreba. Jer tako ne bi mogao niko, ko nema taksi dozvolu, da ima tablu na krovu. Ovako Gold daje firmu na dozvolu iz Kovačice. Sve firme (udruženja) su imale divljake i napravile problem koji je danas nerešiv.U to osinje gnezdo niko nije pipnuo, jer bi tako delimično razvlastili udruženja. I niko ne postavlja uslove za rad udruženja (firmi). A privatnim prevoznicima (autobusima) su propisali garaže, parkinge, perionice, servise....... i još mnogo toga, da bi mogli da obavljaju linijski prevoz u Bgd. Zar ne bi taxi firme trebalo da imaju brzi servis, perionicu, parking, ....  pa da i oni budu na tržištu, da se "otimaju" za svakog taxistu boljom ponudom i sl. Ovako je divlji zapad  nisam odavde
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 18 Mar 2015, 00:26

Pa trebalo bi, ali IQ taksiste je glavni krivac što to odavno nije tako.
Jednom sam nas uporedio sa stadom ovaca među koje uleti vuk, kolje jednu po jednu,a ostale ne beže nego čekaju na red. Dal od straha il glupoće isto ti je.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 18 Mar 2015, 02:25

BATICA 646 ::A da li neko ima predlog kako ih sprečit u davanju popusta....
Ne davati popust kao taksista.
Šta je sankcija ? Izbacivanje iz udruženja ?  
Izbacivalo bi se sve dok se novčanik ne bi stanjio, onda bi se dooooobrooooo zamislilo .....
E sad, dal' bi bilo izbačenih 10, 50, 100 ili više ne znam, ali bi se kod neke brojke sigurno stalo i razmislilo ....
Cenim da bi se već kod 30-og razmišljalo.
Najveći problem je naći tih 30-ak, samo 30-ak !!!!
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Sre 18 Mar 2015, 03:56

Znaci da nas 30tak predje u Gold i da ne dajemo popust i razbijemo im koncepciju iznutra Smile
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 18 Mar 2015, 04:21

Pa hajde da svi predjemo u gold...ili da tražimo ekonomski azil kao Kragujevac..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 18 Mar 2015, 05:18

Šetač ::Znaci da nas 30tak predje u Gold i da ne dajemo popust i razbijemo im koncepciju iznutra Smile
Ne to ne znači to ....
to znači da smo mi glupi da se borimo sa goldom i alfom, pa onda ajd da nateramo one koji mogu da se bore s njima da to i urade. Verujem da ćeš ti i ovo protumačiti skroz suprotno od onoga šta sam ja napisao i hteo reći, al se nadam da postoji ovde dosta onih koji shvataju.
Nadam se ...
p.s. ako je lakše za shvatiti podigni cifru na 100 ljudi po udruženju koji nebi davali popust ...., normalno u varijanti ako ga uopšte bude.
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Sre 18 Mar 2015, 10:12

BATICA 646 ::A da li neko ima predlog kako ih sprečit u davanju popusta.......kako rade te firme ili ti udruženja..........

- Prijava za privredni kriminal,utaju poreza,neovlašćeno korišćenje radio frekvencije...itd.

Kada je ovo receno pricalo se o udruzenjima koja vec daju popust i kako se izboriti s tim,
a ti pricas o tome sta kada svi uvedu popust. Tako da ja jesam drugacije razumeo tvoj post, sta cu naopak sam covek, a verovatno i glup kad vec radim ovaj posao pola svog zivota Wink
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 18 Mar 2015, 12:22

Ne to ne znači to ....
to znači da smo mi glupi da se borimo sa goldom i alfom, pa onda ajd da nateramo one koji mogu da se bore s njima da to i urade. Verujem da ćeš ti i ovo protumačiti skroz suprotno od onoga šta sam ja napisao i hteo reći, al se nadam da postoji ovde dosta onih koji shvataju.

Da, ja mislim da sam shvatio šta ste hteli da kažete kolega i ono mi glupi me je podstaklo da pokušam da shvatim vašu poruku...mada baš loše napisano može da se shvati i ovako i onako a pošto ja to gledam pozitivno mislim da je ključno ono posle..dakle rešenje za sve jeste masovnost..što više ljudi veća šansa za ostvarenje cilja...
A najveći naš problem je izgleda u stvari formulisanje cilja iza koga bi svi stali i još veći način za njegovo ostvarenje..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 18 Mar 2015, 12:42

Šetač ::
BATICA 646 ::A da li neko ima predlog kako ih sprečit u davanju popusta.......kako rade te firme ili ti udruženja..........

Kada je ovo receno pricalo se o udruzenjima koja vec daju popust i kako se izboriti s tim,
a ti pricas o tome sta kada svi uvedu popust. Tako da ja jesam drugacije razumeo tvoj post, sta cu naopak sam covek, a verovatno i glup kad vec radim ovaj posao pola svog zivota Wink

A NEKI PREDLOG, ŠTA I KAKO.....

Poslednji izmenio BATICA 646 dana Sre 18 Mar 2015, 14:53, izmenjeno ukupno 1 puta
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 18 Mar 2015, 14:07

Cekaj, polako.
Citirao je tebe,a obraca se Angelini.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sre 18 Mar 2015, 14:58

Ni meni Andja nije jasan ,pa mi vec ne dajemo popust ,sta sad , poenta je kad se uvede popust da mi bojkotujemo firme u kojima radimo???Pa nisu problem (trenutni) BTV,LUX,PINK itd ,vec gold i alfa.Ako trazimo resenje nemojmo da razmisljamo kao nasi sindikati , problem postoji , nego da probamo da resimo problem u najavi.Zasto bih ja busio i rusio Zlaju , ako se on zalaze za cene bez popusta , a sutra bude prinudjen na isti zato sto su ga uveli SVI ostali.Resenje bi bilo svi kod Zlaje , pa ako treba da sedimo po taksi stanicama i ispred skupstine grada na smenu , da sedimo, ali nazalost...Iz BTV-a ce se clanstvo prevuci i presvuci u druge asocijacije.Para je cudo... nisam odavde
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od struja taj Sre 18 Mar 2015, 15:05

Nekako mi ova teorija popustom protiv popusta nije bas najjasnija?

Svi su kivni na Gold, Alfu, Alo...jer daju popust. Sada svi treba da uvedu 20% da bi im doskocili?
Iskustvo govori da oni odmah idu na 30% i da se trka tu ne zavrsava. Vec se vodi bitka do iscrpljenja zivaca, automobila, ostalih sredstava pa sve do ubijanja zivota.

struja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 18 Mar 2015, 15:28

benakiba :: Da, ja mislim da sam shvatio šta ste hteli da kažete kolega i ono mi glupi me je podstaklo da pokušam da shvatim vašu poruku...mada baš loše napisano može da se shvati i ovako i onako a pošto ja to gledam pozitivno mislim da je ključno ono posle..dakle rešenje za sve jeste masovnost..što više ljudi veća šansa za ostvarenje cilja...
A najveći naš problem je izgleda u stvari formulisanje cilja iza koga bi svi stali i još veći način za njegovo ostvarenje..

VENELUME ::Ni meni Andja nije jasan ,pa mi vec ne dajemo popust ,sta sad , poenta je kad se uvede popust da mi bojkotujemo firme u kojima radimo???Pa nisu problem (trenutni) BTV,LUX,PINK itd ,vec gold i alfa.Ako trazimo resenje nemojmo da razmisljamo kao nasi sindikati , problem postoji , nego da probamo da resimo problem u najavi.Zasto bih ja busio i rusio Zlaju , ako se on zalaze za cene bez popusta , a sutra bude prinudjen na isti zato sto su ga uveli SVI ostali.Resenje bi bilo svi kod Zlaje , pa ako treba da sedimo po taksi stanicama i ispred skupstine grada na smenu , da sedimo, ali nazalost...Iz BTV-a ce se clanstvo prevuci i presvuci u druge asocijacije.Para je cudo... nisam odavde
Eto, dva posta koji su objasnili moj post koji je bio nejasan.
Nije mi pala na pamet ideja da svi pređu kod Zlaje. Ideja je odlična. Bez popusta, pa čekamo svoj red na stanicama a ostali nek predaju vožnje ako imaju kome.
Inicijator mog posta je najava maxisa-naxisa-kakogod davanja popusta od 1 aprila.
Razumeli ste me da ukoliko do toga dođe ne trebamo davati popust. Sankcija će biti u prvih par dana a kada se to omasovi i kada ljudi budu izbacivani iz udruženja zbog ''nepoštovanja discipline'' zamisliće se neko.
E tada bi možda ''oni'' mogli da potegnu svoje veze i vezice pa da reše pitanje golda i alfe.
A do tada svi izbačeni u BPT pa čekamo ....
I na kraju izvinjavam se za ono ''mi smo glupi'' svima kojima su se našli prozvani ....

Poslednji izmenio angelina dana Sre 18 Mar 2015, 19:58, izmenjeno ukupno 1 puta
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od to je to taj Sre 18 Mar 2015, 15:31

to je to
Admin
Admin

Broj poruka : 2900
Godina : 46
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sre 18 Mar 2015, 15:50

Vlasnik preduzeca sa kojim imate ugovor o posl.tehn.saradnji nema pravo da vasu firmu uslovljava ili ucenjuje sa obavezom davanja popusta.
To je samo jedno od prava koje su gospoda uzurpirala zbog naseg cutanja i necinjenja. Andjo, uz tebe sam.
On kao firma moze da uvede popust. Moja firma to ne moze i nece.
Moja firma garantuje svime sto imam,njihova iventarom.
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 18 Mar 2015, 16:03

od struja ::   Nekako mi ova teorija popustom protiv popusta nije bas najjasnija?  Svi su kivni na Gold, Alfu, Alo...jer daju popust. Sada svi treba da uvedu 20% da bi im doskocili? Iskustvo govori da oni odmah idu na 30% i da se trka tu ne zavrsava. Vec se vodi bitka do iscrpljenja zivaca, automobila, ostalih sredstava pa sve do ubijanja zivota.

Baš tako,to je cilj.....i jedini gubitnik,taksista
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

NEMOJMO DOZVOLITI DA SE VRATI POPUST !!!

Počalji od angelina taj Sre 18 Mar 2015, 17:45

pauk 523 ::Vlasnik preduzeca sa kojim imate ugovor o posl.tehn.saradnji nema pravo da vasu firmu uslovljava ili ucenjuje sa obavezom davanja popusta.
To je samo jedno od prava koje su gospoda uzurpirala zbog naseg cutanja i necinjenja. Andjo, uz tebe sam.
On kao firma moze da uvede popust. Moja firma to ne moze i nece.
Moja firma garantuje svime sto imam,njihova iventarom.
Može da uslovljava sve dok mu mi dozvolimo ....
a kad krene raskidanje ugovora, e onda je tvrdo ....
samo to i ništa drugo treba da se shvati ....
normalno na prvom mestu stoji da je popust kretenski i da ja neću da ga dajem ....
p.s. kafa o Vašem trošku kad se vidimo, ja častim..... Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sre 18 Mar 2015, 20:30

Šetač, Alhemicar, as, angelina,to je to, benakiba, blackrock 878, Blackshadow, BOCKO 426, brada, brat saja, darecar233, debnemac, Dejan, Dr.Agoljub, drajver, drdr, fica, Formula1, kekec, kisske, locked, maleks, Mare83, migaa, mikiilic, nesa 723, pinkbadza, plavi, ramplinstinski, robert, salelale403, stavros, Velja, veljanoski, VENELUME, vlajko, Zokenzi, zoki216, zvuleta, zzmegi i ostali............ ::

DA li ste za popust ili NE !!!
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Sre 18 Mar 2015, 22:22

NEEEEE

U LUX-u postoji Bosanska republika od oko 3000 clanova koje je Ljuba izskolovao i zaposlio i oni ce voziti sa 50% popusta,dzabe ako treba ,22 sata dnevno ali mu se nece zamerati.Razlog nije odanost nego oni nebi mogli nigde da rade osim u ludacki liberalnoj LUX mrezi gde je sve dozvoljeno i nema sankcija.Tvrdim da u Pinku nebi silazili sa table zbog prebacenih pozicija,propustenih voznji,kasnjenja po 15 min na aresu,kradje stranaka...................

Poslednji izmenio glas savesti dana Čet 19 Mar 2015, 07:40, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od angelina taj Sre 18 Mar 2015, 22:27

BATICA 646 :: DA li ste za popust ili NE !!!
Pa 'de mene stavi na spisak ????  Very Happy
angelina
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sre 18 Mar 2015, 22:37

DA li ste za popust ili NE

neeeee

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Sre 18 Mar 2015, 22:44

NE naravno...
mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Sre 18 Mar 2015, 23:10

Moj Batice koliko smo se samo vozili da bi ga ukinuli i sada pitas da li sam za popust, naravno da nisam ;nenn;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dejan taj Sre 18 Mar 2015, 23:45

Ne, nisam. Ne verujem da ce bilo ko ovde, javno reci da je ZA popust.
Dejan
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 91
Godina : 48
Datum upisa : 10.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od as taj Sre 18 Mar 2015, 23:48

Taman posla, samo nam to zlo treba.

as
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 296
Datum upisa : 24.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Sre 18 Mar 2015, 23:49

NE!
Danas pricao sa SRM naxis i rekao mi je DA NEMA SANSE DA NAXI PRVI UVEDE POPUST!!
Msm isto kao i ostali se nesto stekuju, u sustini se zna koga cekaju da prvi krene... ;;qwu:
Blackshadow
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 799
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicar taj Čet 19 Mar 2015, 00:02

Da sam za popust bio bi u Goldu ili Alfi..
Alhemicar
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1017
Godina : 36
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od locked taj Čet 19 Mar 2015, 00:21

Mislim da  samo poremecen covek zeli popust. Na zalost, zbog 700 ili 800 "Kolega" iz Golda, Alfe i Alo se danas nalazimo tu gde jesmo.

Ako bas moramo da pojeftinimo lakse bih podneo nizu cenu na taximetru, samo NE POPUST

Poslednji izmenio glas savesti dana Čet 19 Mar 2015, 07:20, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)

locked
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 19 Mar 2015, 00:42

pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od locked taj Čet 19 Mar 2015, 00:45

I Cak Noris za ostale dve firme

locked
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 21.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 19 Mar 2015, 01:32

Nisam za popust bio nikada, pa ni sada.

nesa 723 ::U LUX-u postoji Bosanska republika od oko 3000 clanova koje je Ljuba izskolovao i zaposlio i oni ce voziti sa 50% popusta,dzabe ako treba ,22 sata dnevno ali mu se nece zamerati.Razlog nije odanost nego oni nebi mogli nigde da rade osim u ludacki liberalnoj LUX mrezi gde je sve dozvoljeno i nema sankcija.Tvrdim da u Pinku nebi silazili sa table zbog prebacenih pozicija,propustenih voznji,kasnjenja po 15 min na aresu,kradje stranaka...................
Zato mu se vanbosanska republika vec osipa!

Poslednji izmenio glas savesti dana Čet 19 Mar 2015, 07:34, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od migaa taj Čet 19 Mar 2015, 08:00

Ni u ludilu popust, treba ove jajare iz "Golda", "Alo" i ostale dok su vazeci propisi uporno legalno ganjati, mada cujem da se Sisko uclanio radi toga u SNS i da je treci covek u opstini Palilula.

migaa
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 18
Datum upisa : 10.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 19 Mar 2015, 08:33

Da, treba ih ganjati ili možda proglasiti tihi štrajk...obavestiti nadležne da više nećemo plaćati ni programe ni reprograme tj. ništa dok ne stvore uslove za normalan rad..dakle dok ne reše pitanje divljih, tx tablica, dopunski rad, penzionera,popustara i sve drugo...
Napraviti listu prioriteta i tražiti samo realno...to će da zaboli i možda postignemo mnogo više nego kada nas na ulicu izvedu likovi koji imaju sasvim drugi interes...znači TIHI ŠTRAJK odnosno gradjanska neposlušnost...mislim da bi ovo upalilo jer mi i tako više ne možemo plaćati obaveze pa bolje da ih ne plaćamo organizovano i time ih praktično primoramo da nešto preduzmu...potrebno je sročiti otvoreno pismo i poslati ministrima, predsedniku vlade, možda i novinarima itd...šta mislite o ovome?

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zzmegi taj Čet 19 Mar 2015, 17:32

Naravno da sam protiv davanja popusta...kad se ukidao popust zadnji put imao sam problema sa ŠRM tadašnje mreže, jer sam vozio bez popusta odmah po usvajanju te odluke, a oni su kao nešto čekali 15-ak dana i tek onda objavili preko mreže...imao sam na vidnom mestu istaknutu Odluku o ukidanju popusta sa sve sankcijama za preduzetnike i na pitanje putnika - A GDE JE POPUST - odgovarao sam da to traže uz moj račun na pun iznos od firme koja im je to i obećala...ja nisam i nemam više obavezu...kad su te ,,žalbe'' stigle do kancelarije, tad je i prestala ,,saradnja''...

zzmegi
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 127
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blackshadow taj Čet 19 Mar 2015, 19:27

Do ponedeljka će neko da uvede %
nisam odavde
Blackshadow
Napredni član