Taxi
I tako vi slučajnim slučajem stigoste na forum Beogradskih taxista. U jednoj sekundi ste u centru zbivanja na Bgd ulicama a bogami i sa dušama taksi-vozača. Ima nas svakakvih. I onih čuvenih koji su na ovoj našoj kaldrmi 20-ak i više god. i koji dobro znaju i stare-nove nazive svih ulica ovog našeg najvećeg sela u Srbiji. Ima i onih mladih koji su nam se pridružili u "pravom ili krivom" pokušaju da nauče nešto od prethodnih, kao i onih koji su tu da nabave neki deo, nađu nekog proverenog majstora, dobiju neku informaciju. Ima onih koji bi da "čuju" neki trač a ima i onih koji bi da se raspravljaju.
Ipak, i mi smo samo ljudi.
Dobro nam došli, bez obzira iz kog razloga ste sa nama!

SAD VIDITE DEO FORUMA A KOMPLETAN NAKON REGISTRCIJE.

Vraća li nam se popust?

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Vraća li nam se popust?

Počalji od Velja taj Sre 11 Mar 2015, 23:34

to je to ::
angelina ::Neću da dajem popust !!!!
Popust je kretenski.
Sa popustom propadam skroz, bez odlaganja ....

Dok je Mrca 855 bio u BPT opasno je nervirao na Zagubici jer je radio po 20 sati dnevno od kako ga izbacismo iz BPT kao da smo mu ucinili uslugu, ne radi vise po 20 sati nego samo dok ne uzme 8-10 crvenih. Znas da sam u pravu. Kvaka mu i ne treba vise.

sad mi udarajete minuse jer pisem cinjenice.

Meni se place , pa kolega jel vi jos uvek verujete u deda mraza? (nemislim na 108)

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 409
Datum upisa : 29.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 12 Mar 2015, 02:28

to je to ::Batice svede ti ovo na neki licni nivo,  sto i nije u redu.
Svo moje pisanje je bio uopsteno i nisam nikog prozvao samo dao poredjenje slicne situacije od pre 5-6 godina a ti to zloupotrebljavas.

Žao mi je što si ti to shvatio  lično !! A nisam ništa zloupotrebio!!

BATICA 646 ::
Evo i primera za to.
Dok je BPT sam vozio po toj ceni nešto se i radilo,dok nije još neko uveo isto i kako se to sve amortizovalo TJ. samo trenutno se imao privid da se zarđuje.
.

Sad rade Gold i Alfa ako uvedemo svi popust to ce se amortizovati i imacemo prividan osecaj da smoih sjebali i da sad i mi nesto uzimamo preko crte.

A cena taksi prevoza je toliko dampingovana da je "NAJVEĆI PORESKI DUG TAKSISTA nastao u tom periodu 2008--xxxx
I ko je bio na gubitku pa "TAKSISTA"
.

Najveci poreski dug je nastao pocevsi od 2007 godine do 2009 kada su taksisti poceli nekontrolisano da uzimaju kredite pinkovci sa mercedisima i ostali preko svojih realnih mogucnosti nisu gledali 4-5 godina unapred i zaduzivalise od 5 do 15 i vise hiljada eura samim tim su pravili vakum na drugoj strani kroz porez i racune. LUKSUZ JE UPROPASTIO NAS.

Da i tih godina smo se trkali u popusti i stigli do 40%

U goldu i Alfi ima 1000 taksista tu dodaj Alo sa divljacima NBA i ostale anonimuse pa otprilike dodje se do priblizne cifre.

od to je to ::imaju manju zaradu ali veci obrt to sto se nama takva matematika ne svidja ko nas Xebe
Ako se tebi takva matematika sviđa,pa idi u glod ili alfu, imaj ""manju zaradu"" i veći ""obrt"".
A kad razbucaš auto i dođe naplata poreza onda kukuleleeee.

Eeee logiko,daću popust a ne mogu da plaćam porez i doprinose..... ;d;rr;

PS
od to je to ::Vratio sam temu Zlajin kutak na citanje pa dok je ne ocistim od gluposti mozete citati u izvornom stanju

"""dok je ne ocistim od gluposti""
Lep izraz ili ti mišljenje...o nečijem pisanju...
Sta si ovde pokusao da me uvredis, ponizis ili...

Mislim da pogrešno razmišljš , ništa više , samo sam iz tvoje cele rečenice koju sam citirao još jednom naglasio

Isekao si moju recenicu i citirao samo ono sto ti odgovara da bi se rugao veoma nisko.
Cele recenica daje drugaciju formu.
Sto se tice vracene teme naravno da ima gluposti i ti to dobro znas ali ti vise ovako odgovara .

Kad ni jedna firma nije davala popust clanovi Sitaba su vozlii po dogovorenoj i umanjenoj ceni voznje iz hotela Balkan do Aerodroma i tada to nije smetalo.

Jeste ali sam zato i napustio tu priču i još zbog mnogih drugih stvari !!

Ne bi voleo da nikad vise uvedemo popust ali koliko vidim pritisak raste kod taksita iz dana u dan, cak sta vise svi bi prihvatili da se ovakva situacija nastavi da odrzava ako bi se krenulo u neku akciju protiv Golda i Alfe. Kako sam uveren da od toga nece biti nista ne preostaje nam nista drugo nego da cekamo ishod rata zivaca kako Zlaja napisa.

Ne bih voleo da nikad više uvedemo popust...........
A ova rečenica koje značenje ima........

Poredjenje je slicno sa danasnjom situacijom, Goldi alfa voze sa Vidikovca do grada za 800 dinara a realna cenaje 1000, oni imaju manju zaradu ali veci obrt to sto se nama takva matematika ne svidja ko nas Xebe. ::

PS.....
Neću više  sa tobm raspljavati na ovakav način jer je glupo da  raspravljamo ovakve gluposti Veselje  
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1238
Godina : 90
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 12 Mar 2015, 05:12

Mislim da je ono što je napisao kolega Pauk u stvari pravo gledište na problem jer naravno da ne bi trebalo da svi sada kršimo zakon i budemo mazohisti pomalo ne bi li naudili nepopravljivom gold ili evro gold ili kako već...treba izvršiti pritisak na organe koji bi to mogli da reše u roku od dva tri dana a neće to uraditi dok ih ne nateramo...svi znate odgovor na suštinsko pitanje kako to uraditi...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 659
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

I ja sam čuo da molim za milost i da se dogovaram s Tedijem a istina je da sam postao neki faktor i ja...

Počalji od zlaja taj Čet 12 Mar 2015, 10:18

mikiilic ::...Zlaja je veliki manipulator, svakakve buve pušta ovde na forumu, da bi ste vi to širili na ulici. Odkud informacija da goldova i alfabela ima 1000 ? Pa dovoljno je pogledati oko sebe i videćete da je to glupost. Neko je spomenuo, ranije, da imaju ZNAČAJNO veće pazare, bez priče o predjenom kilometru. Da li neko sa mozgom, može da poveruje u lovačku priču o ZNAČAJNO većem pazaru. Budale se zajb...e pa da imaju neko opravdanje.Čuo sam da se jedan vratio u BPT iz nekog golda ili alfabela, sa komentarom da je POKLONIO 30.000 din mesečno popusta. Popust je zlo, i ide iz našeg džepa. Ućutkajte sve koji imaju računicu da se bolje prolazi. I videćete da nijedan vlasnik RF neće smanjiti članarinu!!!!!
Trla baba lan i istrgnuto iz konteksta i da se ne pravdam, ja popust ne želim i ni sa kim se ništa ne dogovaram prema tome brojim vožnje, analiziram stanje i gledam svoja posla (GSP), za sve druge priče koliko je ljudi došlo-otišlo evo primere za unazad 7 dana:
924 je sada 924 EuroGoldStar
952 je sada 652 EuroGoldStar
219 je sada 319 EuroGoldStar  
benakiba ::...svi znate odgovor na suštinsko pitanje kako to uraditi...
I kad svi znate-znamo šta preduzimamo?
Pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1541
Datum upisa : 10.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Eto šta se dešava kada se nešto ne saseče u korenu...

Počalji od Zokenzi taj Čet 12 Mar 2015, 11:00

Popust na telefonski poziv je najveće ZLO koje postoji u taksi delatnosti na celoj planeti Zemlji.
Protiv tog ZLA se treba boriti svim silama, a uspešnost te borbe odslikava uređenost te države i mentalitet njenih građana.
Nažalost, sve ovo što se kod nas dešava daje nam taj utisak gorčine koji srećemo i u drugim oblastima našeg života i društva.
Najveći problem u ovoj situaciji su napravile "kolege" koje su poletele u taksi udrženja koja protivzakonito daju popust zarad, trenutno, nekog dinara više u svom novčaniku, a dugoročno gledano i na našu i na njihovu štetu, a verujem i na štetu građana (jer neće dobijati vozila na telefonski poziv kada bude povećan obim posla i moraće da troše novac pozivajući taksi udruženje radi ostvarivanja popusta).

Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 2388
Datum upisa : 31.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šetač taj Čet 12 Mar 2015, 11:59

Slazem se potpuno!
Osim propasti koju je uvek nosio popust, sam nacin rada je tada uzasan. Takodje, neuporediv je taksista iz Golda koji ce dati popust samo kada mora, koji ce se dugo svercovati sa turbinom i smanjivati procenat popusta, netacno vracati kusur i Pinka recimo, gde bi momentalno leteo uz takav rad taman da je clan od osnivanja.
Šetač
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 223
Datum upisa : 19.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 12 Mar 2015, 12:44

benakiba ::...svi znate odgovor na suštinsko pitanje kako to uraditi...

Zlaja ::I kad svi znate-znamo šta preduzimamo?
Pozdrav Zlaja Very Happy

Pa uvedemo popust 30% pa ih sve prevarimo....hehe
Mislim da je ovo dno dna, ubi nas tkzv. podmetnuta demokratija a bolje reći anarhija a mi nismo spremni da se ni na koji način suprotstavimo.."samo se vi smejte a kraj će biti tužan" reče jedan poslanik devedesetih..jedan bivši valjda predsednik tadašnje jedne od država Srbije i Crne Gore reče da ćemo jesti korijenje i obojica su bila u pravu...
Da se spalimo sve sa autom ispred Skupštine pričaće se dva do tri dana a dugove će deca morati da vraćaju...
Svi sve znamo a ništa ne znamo....

Dakle protest do ispunjenja zahteva sa najmanje 500 vozila što je kolona od blokova do bogoslovije i ništa više i ništa drugo....

Poslednji izmenio benakiba dana Čet 12 Mar 2015, 13:04, izmenjeno ukupno 1 puta

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jerotije318 taj Čet 12 Mar 2015, 13:03

jerotije318
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 3639
Godina : 50
Datum upisa : 09.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 12 Mar 2015, 13:15

Pa lepo smo rekli; BTK je jedno od mogućih rešenja.
Zlaja bi trebao odabrati stranu(što je realno najteža odluka) i pružiti nam logističku i svaku drugu podršku, zarad eventualnog preuzimanja liderstva u taxi biznisu.
Jbg. znam da zvuči kao bajka al šta ću kad sam odrastao na Andersenu i braći Grim
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 821
Godina : 92
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ja sve čekam da nam se obrati fiktivni vlasnik AlfaBella ali on samo čite i prenosi gazdi!

Počalji od zlaja taj Čet 12 Mar 2015, 13:38

Zokenzi ::...Najveći problem u ovoj situaciji su napravile "kolege" koje su poletele u taksi udrženja koja protivzakonito daju popust zarad, trenutno, nekog dinara više u svom novčaniku, a dugoročno gledano i na našu i na njihovu štetu...
Najtačnije moguće, a za BTK ili BTF (Beogradski Taxi Forum) predlažem da zajedno isprofilišete interese i zadatke koje treba zastupati, onda treba napisati neki status ili memorandum i krenuti!
pozdrav Zlaja Very Happy

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 12 Mar 2015, 14:33

pauk 523 ::Pa lepo smo rekli; BTK je jedno od mogućih rešenja.
Zlaja bi trebao odabrati stranu(što je realno najteža odluka) i pružiti nam logističku i svaku drugu podršku, zarad eventualnog preuzimanja liderstva u taxi biznisu.
Jbg. znam da zvuči kao bajka al šta ću kad sam odrastao na Andersenu i braći Grim

Da, to je odluka za koju treba mnogo hrabrosti ali donosi verovatno boljitak svima...rešenje je svakako u kompromisu interesa nas i njega dve trenutno prividno suprotstavljene strane. Ali ako pogledamo realno i logički interesi se poklapaju u većini a činjenica je da on ne može da zaradjuje bez nas i da ovakvo stanje neće večno da traje a sa druge strane i mi smo bez njega potpuno nemoćni.....
Glavni i osnovni interes obostrana zarada i opušten rad u uredjenom sistemu je sasvim moguć i ostvariv na ovaj način...mi ne gubimo ništa jer više nemamo šta a pitanje je koliko je druga strana spremna i hrabra da rizikuje i upusti se u jednu ovakvu avanturu...bajke se obično završavaju rečima "i živeli su dugo i srećno zajedno"....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 12 Mar 2015, 16:12

pauk 523 ::Venelume,skidas mi rejting sa tvojim minusima ;ff;t;
Evo ,popravio sam se
Veoma srecan
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Broj poruka : 1092
Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Čet 12 Mar 2015, 16:25

A sada malo ozbiljno , SIGURNO je da su sada pazari u Alfi ili Goldu mnogo veci nego kod nas ostalih za isto radno vreme .Zasluga za to pripada DELIMICNO popustu , a vecim delom tome sto samo oni daju popust.Kada bi svi davali popust nama bi pazari neznatno skocili , ali bi njima DRASTICNO pali.Dalje , da li su na ovom forumu samo clanovi BPT-a  , pa mi raspravljamo i gazimo Zlaju ili ima i clanova neke druge asocijacije.Evo vidim da nas neki pinkbadza cita redovno , ali od 20096. nije post napisao ,pa gde su SITAB-ovci (sadasnji,ovi bivsi su se vratili),pa zar nije SITAB i Bulatovic vozio i po fiksnoj ceni za vreme i I i II tarife do Aerodroma.Nisam procitao ni pre , a ni sada komentare na to.Ljudi da se ne lazemo , kriza je i bice jos gore ,nas niko nece nista da pita.Pa cela R.G. nema zajedno 1000 km , na taksiju.Kazete Zlaja nije taksista , a koji vlasnik RF to jeste,od kog dinara zive , pa od nas , Zlaja bar pokusava da se nosi sa nama i nasim problemima, a ostali...
P.S. Popust je pitanje dana , ako ne verujete meni , pogledajte redove na taksi stanicama.
I molio bih da se ovo ne shvati kao da sam za popust , naprotiv,ja sam za to da ako su ove cene visoke , da se spuste , ali u taksimetru , pa nka odluci kvalitet usluge
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 12 Mar 2015, 17:17

AUUU....ja sam  pogrešno zaključio i vi kolega zastupate popust.

od VENELUME ::P.S. Popust je pitanje dana , ako ne verujete meni , pogledajte redove na taksi stanicama.

Bio sam ja u redovima i kada se davalo 30%

A to što narod nema pare neće pomoći ni da vozimo za sto dinđi,pogledajte mini buseve prazni a nekad su bili krcati.

Poslednji put izmenio BATICA 646 dana Čet 12 Mar 2015, 17:26, izmenio ukupno 4 puta
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 12 Mar 2015, 17:18

VENELUME ::A sada malo ozbiljno , SIGURNO je da su sada pazari u Alfi ili Goldu mnogo veci nego kod nas ostalih za isto radno vreme .Zasluga za to pripada DELIMICNO popustu , a vecim delom tome sto samo oni daju popust.Kada bi svi davali popust nama bi pazari neznatno skocili , ali bi njima DRASTICNO pali.Dalje , da li su na ovom forumu samo clanovi BPT-a  , pa mi raspravljamo i gazimo Zlaju ili ima i clanova neke druge asocijacije.Evo vidim da nas neki pinkbadza cita redovno , ali od 20096. nije post napisao ,pa gde su SITAB-ovci (sadasnji,ovi bivsi su se vratili),pa zar nije SITAB i Bulatovic vozio i po fiksnoj ceni za vreme i I i II tarife do Aerodroma.Nisam procitao ni pre , a ni sada komentare na to.Ljudi da se ne lazemo , kriza je i bice jos gore ,nas niko nece nista da pita.Pa cela R.G. nema zajedno 1000 km , na taksiju.Kazete Zlaja nije taksista , a koji vlasnik RF to jeste,od kog dinara zive , pa od nas , Zlaja bar pokusava da se nosi sa nama i nasim problemima, a ostali...
P.S. Popust je pitanje dana , ako ne verujete meni , pogledajte redove na taksi stanicama.
I molio bih da se ovo ne shvati kao da sam za popust , naprotiv,ja sam za to da ako su ove cene visoke , da se spuste , ali u taksimetru , pa nka odluci kvalitet usluge

Ne gazimo Zlaju već je jedino on zainteresovan da sa nama komunicira..što se tiče STB-a i fiksnih cena do i od aerodroma malo je komplikovano i treba mnogo prostora da se to objasni ali samo da vam napomenem da je to bio ušur i da se i danas hoteli u Beogradu kupuju tj. kupuju se vožnje...u STB-u je grupa taksista to vozila jer se složila da plaća svaku vožnju...niko drugi to nije morao da vozi...eto ukratko. Taksi stanice će biti pune i kad se nametne popust...i nemojte pisati da je neozbiljno ako neko pokušava da izleči uzrok a ne posledicu..uzrok je što jedan deo taksi preduzetnika krši zakon i daje popust a posledica je stanje u kome se nalazimo. Dakle ne bi trebalo da radimo to što oni rade da bi ih šatro uništili a već je više puta vidjeno do čega to dovodi već ih treba sprečiti da to rade i ovo je skroz ozbiljno verujte kolega...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 12 Mar 2015, 17:35

Stvarno ja ne razumem šta se ovde piše.
Pojedinci pišu da ih ne shvatimo da su za popust pa stvarno oni nisu za popust ali pišu kako ovi sadašnji popustari bolje rade i imaju veće pazare.
I kako bi bilo bolje sa popustom.....itd.
Izgleda da sam ja prolupao.....pa u par rečenica pronađem dva razmišljanja kao ono ja nisam za popust ali njima je bolje a i mi da dajemo popust imali bi više posla ......

A sad udarite po minusima.....iskrenost uvek boli....a tek dvoličnost...

PS
I ovo nije ništa lično ali mislio sam na "VENELUME" i "to je to"
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Batica voli da doliva ulje na vatricu...

Počalji od zlaja taj Čet 12 Mar 2015, 18:17

BATICA 646 ::...I ovo nije ništa lično ali mislio sam na "VENELUME" i "to je to"
Batice dragi, dobro se znamo i odlično znam da perfektno poznaješ celu problematiku ili najprostije rečeno u tebi vidim iskrenog i realnog taksistu i siguran sam da sad uvedu svi popust, a ja da ne uvedem, došao bi odmah i rekao bi mi moramo i mi, i to HITNO!
Sad je takva situacija da svi samo gunđamo jer smo nemoćni ali i dalje se nadamo da ima neko ko će elementarnoj nepogodi stati na put, a da li će i kako videćemo već sledeće nedelje!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps. Predlog izmene dopune zakona o mirovanju duga, čitaj reprogramu, sledeće nedelje u Vladi a po kratkom postupku u Skupštini pa...

zlaja
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Čet 12 Mar 2015, 18:48

zlaja ::
BATICA 646 ::...I ovo nije ništa lično ali mislio sam na "VENELUME" i "to je to"
Batice dragi, dobro se znamo i odlično znam da perfektno poznaješ celu problematiku ili najprostije rečeno u tebi vidim iskrenog i realnog taksistu i siguran sam da sad uvedu svi popust, a ja da ne uvedem, došao bi odmah i rekao bi mi moramo i mi, i to HITNO!
Sad je takva situacija da svi samo gunđamo jer smo nemoćni ali i dalje se nadamo da ima neko ko će elementarnoj nepogodi stati na put, a da li će i kako videćemo već sledeće nedelje!
Pozdrav Zlaja Very Happy
Ps. Predlog izmene dopune zakona o mirovanju duga, čitaj reprogramu, sledeće nedelje u Vladi a po kratkom postupku u Skupštini pa...

Batica iskren i realan taksista? Jeste dva dana nedeljno i bolje mnogo bolje poznaje neku drugu problematiku haha...elementarana nepogoda ali izazvana Harp antenama...bolje da dug i sve ostalo počne sa mirovanjem od danas jer do sledeće nedelje ko živ ko mrtav i beo...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Čet 12 Mar 2015, 18:49

zlaja :: predlažem da zajedno isprofilišete interese i zadatke koje treba zastupati, onda treba napisati neki status ili memorandum i krenuti!
pozdrav Zlaja Very Happy
E pa vidis u tome i jeste problem.Mi ne mozemo zajedno da napravimo ni manje od toga jer se ne poznajemo.
To je, pokazalo se bila i nesavladiva prepreka u stb-u.
Interes je jasan: Daj leba
Zadatak: Prehrani porodicu
Status: Socijalno ugrozen
...a ti sad napravi "memorandum"
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Čet 12 Mar 2015, 20:31

zlaja ::
Pozdrav Zlaja Very Happy

Da poznajem problematiku davno bih rešio mnoge stvari, samo logično i iskreno razmišljam i pišem ono što mislim.
A što se tiče popusta ovde se piše nakaradno,umesto da tražimo načina kako da ovih 10%-20% popustara sprečimo (na bilo koji način) pojedinci ako ne i većina kuka kako oni ne daju popust i kako  nas 80% treba da im se priključimo.
Zar to nije poražavajuće, a tek kad se napiše da  nisu za popust al da je bi više imali posla ako ga uvedemo....Strašno !!!
Šta reći !!
Kliko smo samo ranije izgubili para na popust a bili u dugovanju za porez.I sad mnogi grcaju zbog popusta jer za te pare su opušteno mogli da plaćaju porez još i da im ostane.Seti se samo došli smo do ----- 40 % --- popusta.
Isto tako znam da ako se to ponovo, vrati, da će isto bit mi 10%-20% oni 20%-30%  i ŠTA TAD,ŠTA ŠTA TAD...

I još ono """"NAJGORE"""" o tome odlučuje TEDI,BJELIĆ, ......ILI TI ŠIŠKO .......i neki .....
A mi plaćamo ,plaćamo,plaćamo.... glupi taksist ,GLUPI TAKSIST,A I JA , RADITE KO MAZGE PO 20 SATI I OPET STE DUŽNI.......
živite danas za danas....

MA I TREBA DA NAM BLOKIRAJU RAČUNE I BRIŠU IZ APR-A  KAD SMO SMRADOVI I KUKAVICE.....

E SAD SAM SE VEĆ RAZBESNEO... PA DOKLE VIŠE DA NAM UZIMAJU PARE VLASNICI DISPEČERSKOG CENTRA PA MI SMO TAKVI MAGARCI  A TEK OVI IZ  ""GOLDA "" ,""ALFE "" ITD ,DA JE TO STRAŠNO,STRAŠNO, EM ŠTO SU TAKOZVANE SMENE PREVISOKE JOŠ I NJIMA NAJEFTINIJA REKLAMA U VIDU POZIVA NA TELEFONSKI POZIV ------ PA KO DANAS U ZEMLJI SRBIJI ZARAĐUJE MESEČNO NA PRODAVANJU MAGLE.
ZAŠTO KAŽEM --MAGLU PA ŠTA NAM TO PRODAJU ZA 5.000-7600 DINARA ,KOLIKO KOŠTA  SIR ,1000 DINARA A KOLIKO IMA TU KG ,PA NEZNAM........
A OPET TAKSISTI TRČE NA POPUST  I MAGLU.....ZARAĐUJU A NEMAJU NI ZA GUME....NE MOGU NI KOLA DA OPERU,SMRDE...

GDE STE U TOJ PRIČI, A OVI ŠTO KOBOJAGI SADA ZARAĐUJU,PA TRAŽITE IM DVE,TRI CRVENE NA ZAJAM......DOBIĆETE XURAC.

KUKAMO NA LOPOVE U TAKSIJU PA KO NAS NAJVIŠE KRADE, ŠTO O TOME NEPRIČATE
UVUKLI BI STE SE U BULJU SVAKOM DISPEČERU ZA VOŽNJU OD 500 DINARA.
A OVDE KAO PLJUJETE O SVEMU SAMO NE O ONOM ŠTO NAJVIŠE UPROPAŠĆUJE NAŠU DELATNOST...

KOME ODGOVARA OVAKAV TAKSI PREVOZ PA ---POJEDINIM DISPEČERIM JER NJIHOVE TABLE SU NA CENI,EM ĆE  DA PLATITE I JOŠ DA DATE,MALO JE...
NEMA POSLA PA DA UVEDEMO IMAĆE GA VIŠE,MA NEMOJTE IMAČETE ZA HLEBA, A OVIM DISPEČERIMA KOJIMA SE OSIPA ČLANSTVO I IDE U GOLD... KAO STALO IM DO NAS, ŠTO NAM GOLD UZE DOBRE VOŽNJE.
PA NJIMA JE ZBOG ONIH 5.000-7600 DINARA KOJE GUBE PO ČOVEKU
KADA SU TAKO DAREŽLJIVI ZAŠTO NE SPUSTE """SMENE  ZA 50% JER SE TOLIKO I SMANJI BROJ POZIVA.EEEE
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E TU MISLIM NA DIPEČERE ,PINK,BEOTAXI,LUX,GOLD,ALFU,ALO,NAXIS, MA SVI OSIM OVOG "ZLAJE" KOJI LUD NA SVOJU ŠTETU E ZATO ON I TREBA DA ZARADI JER NIJE DERIKOŽA
SVI STE ZABORAVILI KAD JE PLAĆAO KO DOĐE NA ŠRAJK 1000DIN. ILI KADA GA IZNEVIRAJU PA DA 10.000 DA SAMO TAJ IDE IZ UDRUŽENJA  A TEK KAKO SU GA VAĆARILI NA TRUDNICE,REFUNDACIJU ZA AERODROM ITD.
MADA I ON IMA BISERA,RADIO JE I ON NA NAŠU ŠTETU KAO I OSTALI ALI IZ RAZLOGA NEMOĆI,BAR JA TAKO MISLIM,ALI KAD JE U DRUŠTVU TAKVIH DERIKOŽA  BRZO BI PUKAO KAO ŠTO SMO MI TAKSISTI PUKLI,MADA MU JE MALO HVALILO......A I KAD BI POKUŠAO NEŠTO NORMALNO OVI BI GA POJELI....
STRAŠNO,............

NISAM PAMETAN JER DA JESAM NE BIH BIO NA OVOM USRANOM TAKSIJU I DOZVOLIO DA ZA ------MOJE PARE, JEBE KO GOD STIGNE I ODLUČUJE ZA MOJE,MOJE,MOJE,MOJE,MOJE PARE
A NISTE NI VI BOLJI ALI LAŽITE  DRUGE SAMO NE ZNAM KAKO SEBE LAŽETE....

EEE SAD ĆE ONI PAMETNI DA KAŽU KO TE TERA........IDI ....E PA DRAGE KOLEGE VRLO BRZO ĆE MO SVI MI U XIČKU XATERINU.

SASTAJU SE DA SE DOGOVORE ZA POPUST, BRINU O NAMA,ZABOLE IH XURAVC.......

ps
napisao sam još mnogo ali bilo je i verđanja pa sam dosta toga izbrisao
evo trinest puta sam čitao i brisao, baš prija ova kafa a šta vama prija..... Veselje

Poslednji put izmenio BATICA 646 dana Čet 12 Mar 2015, 21:46, izmenio ukupno 14 puta
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Čet 12 Mar 2015, 20:41

Batice nas izgleda moze da spasi samo Armagedon

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mikiilic taj Čet 12 Mar 2015, 22:25

PA NJIMA JE ZBOG ONIH 5.000-7600 DINARA KOJE GUBE PO ČOVEKU

KADA SU TAKO DAREŽLJIVI ZAŠTO NE SPUSTE """SMENE  ZA 50% JER SE TOLIKO I SMANJI BROJ POZIVA.EEEE

Zbog ovoga bih ti dao plus (da mogu)

mikiilic
Registrovani korisnik
Registrovani korisnik

Broj poruka : 186
Godina : 55
Datum upisa : 28.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 13 Mar 2015, 05:54

Posle ovog i ovakvog Baticinog referata skoro da nemam šta da dodam sem da se upitam gde su nestali principi, karakter, dostojanstvo...kiša pada a ja gledam psa koji sav mokar jadan u tri ujutru čeprka oko kontejnera ne bi li pronašao mrvicu hrane...žao mi je psa a nemam ništa da mu dam..ja sam suv,malo mi je hladno u autu ali ne arčim gorivo uzalud jer svetli lampica i čeprkam....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Pet 13 Mar 2015, 18:23

Auuu Batice , al si ti prolupao Veselje , to kako ti citas postove , to je cudo , ja nigde nisam napisao da sam za popust,samo sam zakljucio da on ima svrhu JEDINO kad si usamljen u tome , a da kada ga svi daju on je besmislen.Ako mene pitas , ja bih spustio cene u taksimetru ,svima , i bez popusta . A to sto sam napisao da je popust pitanje dana , nije to zato sto ja to hocu ili volim ,nego ce pojedinci iz RG da to isposluju , jer je trba opravdati smene od po 7000 i kusur , a to se ne pravda redovima na TS.
E sad ovo citaj kako hoces.

A po pitanju SITAB-a i hotela , pa koliko se secam (Batice ispravi me ako se varam) prvi koraci ka njegovom osnivanju (doduse ne kao taksi asocijacija) su poceli upravo ovde na ovom forumu, i zamisljen je kao pandan sindikatima i zastitnik taksista , kad ono i tamo elita radi , a ostali...

Poslednji izmenio glas savesti dana Pet 13 Mar 2015, 23:08, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 13 Mar 2015, 19:11

Ja to nevidim tako, popust im odgovara ne da bi nama obezbedili veci broj poziva nego da bi nas jos vise vezali za firme.Sa prokletim popustom nam automatski ubijaju samostalnost i unistavaju rad na kvaku pa me stvarno nebi zacudilo da prvo traze poskupljenje taxija za 30% i odma da udare sa popustima od 40 i 50% popusta.E onda se stvarno treba zapitati ko ce uzeti taxi sa ulice(pa naravno niko)?
E onda dolazi krose od koga Mi padamo, 100% zavisni od centra i normalno svaka smena ce preci ili biti bar 100 evrica.

P.S Neko kolege misle da ce uvodjenjem popusta da nam skoci posao epa nece, to vam je isto kao kada Mercedes da 10% popusta na neki model, pa sta meni vredi njihov popust kada ja nemam ni za patosnice iz Mercedesa ;srma;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 13 Mar 2015, 19:24

Da, Velja je potpuno u pravu jer na taj način oni drže monopol na taksiju...rešenje je recimo 100 dinara start na kvaku a 200 kada dodjete ispred kućnog praga...baš me zanima kakvi bi rezultati bili...
SITAB i STB su dve različite stvari ili bi bar trebalo da budu...mnogo vremena novca i energije je tu potrošeno ali mislim da svi oni koji su učestvovali u tom projektu koji je bio baš odlična ideja i u početku imao dosta uspeha nemaju razloga da se kaju jer su za razliku od velike većine pokušali da nešto promene,...na kraju je sve uspeo da upropasti jedan čovek...
Za hotele i kako to da poneki baš nas zovu pitajte recimo Zlaju...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 13 Mar 2015, 19:49

SITAB je bila dobra ideja ali su licni interesi preovladali, jel se zna nesto o protestnim voznjama koje je najavio SITAB?

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 13 Mar 2015, 19:55

SITAB je sada jedan čovek i on praktično ne postoji ali ipak ako su ciljevi zajednički ja bih protestvovao ko god da pozove na ulicu..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pet 13 Mar 2015, 20:01

Rešenje?
Evo rešeenjnja
Dođe taksista u jedno od udruženja;
- Zemljak, pošto vožnja?
- kod nas je 30 banke
- Dobro, daj jednu
- Nemam sad, biće sutra
- E sutra i 30 banke...
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 13 Mar 2015, 20:27

A evo i realnosti
Nema sutra nego danas
I to avansnom uplatom za predstojeci mesec
I nezaboravite da povedete dva garanta

Poslednji izmenio glas savesti dana Pet 13 Mar 2015, 23:13, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Nepotrebno citiranje posta neposredno iznad vašeg)

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pet 13 Mar 2015, 21:07

pauk 523 ::Rešenje?
Evo rešeenjnja
Dođe taksista u jedno od udruženja;
- Zemljak, pošto vožnja?
- kod nas je 30 banke
- Dobro, daj jednu
- Nemam sad, biće sutra
- E sutra i 30 banke...

čIST RAČUN DUGA LJUBAV..

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pet 13 Mar 2015, 22:49

Slazem se da je popust najvece ZLO i najveca glupost koja nam se desila.Protiv popusta se ne treba boriti popustom nego izvrsiti pritisak  da se odluka grada postuje po svaku cenu.U ovom trenutku baciti 20%pazara da bi naudio Afi goldu??Nas 6500x10E dnevo=65000E popustaX25 radnih dana=1 625 000E ??Toliko ce nas kostati minimalno igranje sa popustom.Koliko ce kostati vlasnike udruzenja-NISTA.Redovi su bili i sa 40% pousta.U situaciji kada dugujemo reprogram,automobili za zameu.....o cemu se radi.Ko hoce da radi dzabe neka ide u Alfu ima stranaka kojima je bitno jos nesto osim cene.Da nije tako sve stranke iz Piunka,Luxa,naxisa,Beogradskog do sad bi vec odavno otisle da ih voze tamnoputi,krezubi u raspalim automobilima.Ko kaze da cemo uvodjenjem pousta svi imati vise posla ili nema poima ili svesno laze.

Još nesto covek iz Pinka je ubijen boreci se da prezivi sve ove muke o kojima pricamo.Kada bih rekao ovim zagovornicima popusta da mesec dana od svake voznje daju 20% za porodicu nastradalog nebi bilo ni jednog u Alfi.BRUKA I SRAMOTA ZA TAXI.

Poslednji izmenio glas savesti dana Pet 13 Mar 2015, 23:06, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spajanje dva posta napisana zaredom)

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Broj poruka : 208
Godina : 54
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Pet 13 Mar 2015, 22:57

Bravo Šone uvek si bio glas razuma bravo
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Pet 13 Mar 2015, 23:00

Hoce li i samostalci uvesti popust??Kako ce oni da prezive.Neko ce reci pa krasce vise-kome ako sve stranke odu na poust???

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Pet 13 Mar 2015, 23:04

Pa to i jeste krajnji cilj, ubiti kvaku i privuci sve taxiste u firme.

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Sub 14 Mar 2015, 00:12

I kad ih uvuces u firme neznas sta ces sa njima jer namas posla pa im uvedes popust?Bravo menadzeri. ejjjj

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BATICA 646 taj Sub 14 Mar 2015, 05:07

VENELUME ::Auuu Batice , al si ti prolupao ..

Da možda sam i prolupao, i stvarno ti nigde nisi napiso da si za popust ali.....
ali tvoj  post je toliko izgledao kao...

---Došao si na raskrsnicu,   levo je popust   a  desno nije...

daješ desni migavac a skrećeš levo.......

A to ti je ovo ;

VENELUME ::A sada malo ozbiljno , SIGURNO je da su sada pazari u Alfi ili Goldu mnogo veci nego kod nas ostalih za isto radno vreme .Zasluga za to pripada DELIMICNO popustu , a vecim delom tome sto samo oni daju popust.Kada bi svi davali popust nama bi pazari neznatno skocili , ali bi njima DRASTICNO pali

ili ovo :

VENELUME ::Kada bi svi davali popust nama bi pazari neznatno skocili , ali bi njima DRASTICNO pali

E sad šta si ti hteo da kažeš ili napišeš ja ne znam(pošto sam prolupaoo....???) ali iz celog tvog teksta je razumljivo bar meni ...
..........(da ti nisi za popust ali) da bi imali veće pazare nego sada za isto radno vreme ako bi ga uveli  itd.

Dobro nisi za popust !!!!

VENELUME ::pa zar nije SITAB i Bulatovic vozio i po fiksnoj ceni za vreme i I i II tarife do Aerodroma.Nisam procitao ni pre , a ni sada komentare na to."]
VENELUME ::A po pitanju SITAB-a i hotela ,

Šta si hteo ovim da kažeš.... baš jasno, ali me ne pogađa...
da ti malo pojasnim....

Jeste sve vožnje do i od Aero... su bile fiksne po ceni koliko  kuca taksimetar u prvoj dok sve ostale vožnje normalno....
I to je bio način plaćanja hotelu
E sad  mi reci  da li ostali plaćaju za "svaku" vožnju iz nekog hotela ili restorana  ....

A što se Sitaba tiče ,to je bila odlična priča.... i tad se dešavalo nešto na bolje .......ali kao i sve u taksiju pohlepa pobedi...

ps
Da se vratim na početak ovog posta
ONA RASKSNICA,AKO SKREĆEŠ DESNO DAJ DESNI.......

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
od pauk 523 Juče u 20:01 ::
Rešenje? Evo rešeenjnja Dođe taksista u jedno od udruženja;
- Zemljak, pošto vožnja? - kod nas je 30 banke
- Dobro, daj jednu
- Nemam sad, biće sutra
- E sutra i 30 banke...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bravo
BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sub 14 Mar 2015, 07:37

nesa 723 ::Slazem se da je popust najvece ZLO i najveca glupost koja nam se desila.Protiv popusta se ne treba boriti popustom nego izvrsiti pritisak  da se odluka grada postuje po svaku cenu.

Još nesto covek iz Pinka je ubijen boreci se da prezivi sve ove muke o kojima pricamo.Kada bih rekao ovim zagovornicima popusta da mesec dana od svake voznje daju 20% za porodicu nastradalog nebi bilo ni jednog u Alfi.BRUKA I SRAMOTA ZA TAXI.

Dobro, samo nije odluka grada već član u Zakona o bezbednosti saobraćaja a grad je bio obavezan da utvrdi najmanju ekonomsku cenu rada što do sada nisu uradili a SITANS N.Sad su zbog toga tužili grad i na osnovu toga tražili oštetu...Ovo drugo mi se baš svidja i to bih pretočio u predlog da svi bar jedan dan izdvoje 20% od zarade za nastradalog kolegu..eto još jedne bajke...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VENELUME taj Sub 14 Mar 2015, 08:33

, ja nigde nisam napisao da sam za popust,samo sam zakljucio da on ima svrhu JEDINO kad si usamljen u tome , a da kada ga svi daju on je besmislen.
----------------------------------------------------------------------------
Batice ,evo ti odgovora, a po pitanju hotela , pa i to je nacin davanja popusta , a nije bilo upereno protiv tebe licno . A sto se tice SITAB-a i STB , nije bas da je razlicito , STB je potekao od SITABA ,a i rukovodstvo im je bilo slicno . SITAB i jeste bio zamisljen kao nesto dobro , ali... Vise od mene o tome necete cuti ni rec
VENELUME
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

VRACA LI NAM SE POPUST ???

Počalji od BATICA 646 taj Sub 14 Mar 2015, 17:01

-----     "ZAKON " O PREVOZU U DRUMSKOM SAOBRAĆAJU  -----

Član 36
Opština, grada i grad Beograd propisuje bliže uslove za obavljanje auto-taksi prevoza.

Opština, grada i grad Beograd, u skladu sa saobraćajno-tehničkim uslovima, donosi program kojim definiše optimalno organizovanje auto-taksi prevoza.

Saobraćajno-tehnički uslovi iz stava 2. ovog člana definišu se u petogodišnjem planskom periodu, a na osnovu karakteristika prevoznih zahteva - vožnji, koje obavljaju stručne organizacije.

Opština, grad i grad Beograd svojom odlukom uređuju posebne uslove koje treba da ispuni prevoznik, karakteristike i obeležja taksi vozila i način obavljanja taksi prevoza koji nisu definisani ovim zakonom.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opština, grad i grad Beograd svojom odlukom utvrđuju i usklađuju ekonomski najnižu cenu u okviru taksi tarife po kojoj se auto-taksi prevoz mora obavljati na njenoj teritoriji.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taksimetar mora biti podešen isključivo u skladu sa odlukom iz stava 4. ovog člana.

BATICA 646
Forum manijak
Forum manijak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pauk 523 taj Sub 14 Mar 2015, 17:35

...ćao-zdravo
pauk 523
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Sub 14 Mar 2015, 19:17

Tako je, bilo bi ćao zdravo da je uredjena država i da sprovodi zakone...nažalost vidimo na svakom koraku da nije tako..a pored toga još se i mi trudimo da ih prekršimo pa čak i tada kada time sami sebi nanosimo nepopravljivu štetu...

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Sub 14 Mar 2015, 22:49

Upravo tako protiv popusta se ne treba boriti novim popustima,ako na glupost odgovaras gluposcu onda si ......?Svu energiju ulozenu u pregovore o poustu treba usmeriti na pritisak na gradske vlasti da se sankcionisu oni koji ga daju.tako jednostavno a nemoguce???

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Ned 15 Mar 2015, 19:58

Pa neodgovara se tu zbog nekog Golda ili ti AlfaBela nego zbog jacanja sopstvene firme.Kako bi reagovali u inspekciji kada bi podneli prijave protiv samih sebe za davanje popusta? ;dpr;;

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesa 723 taj Ned 15 Mar 2015, 22:03

Veljo kako jacas svoju firmu ako teras zaposlene da rade 20% vise,da trose 20% vise da bi bili na istom???I odakle mogu da izvuku tih 20% vise??Pa ne podnosis prijavu protiv samog sebe nego protiv onih koji krse zakon?A ako misle da ih inspekcija stiti onda podnesu krivicne prijave protiv odgovornih lica.Za mene je "trt milojka davanje popusta" i dogovor da se vecina prikloni manjini.

nesa 723
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boki705 taj Ned 15 Mar 2015, 22:21

Poznajem neke koji su bili zakleti protivnici popusta pa na kraju pohrlise u Gold. A po taksi stanicama se samo suska kad ce ko da uvede nemilih 20%. Zamisli samo jos da pocne utrkivanje ko ce prvi da predje na 30, 40... Jadna li nam majka
boki705
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 718
Datum upisa : 10.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Velja taj Ned 15 Mar 2015, 23:44

nesa 723 ::Veljo kako jacas svoju firmu ako teras zaposlene da rade 20% vise,da trose 20% vise da bi bili na istom???I odakle mogu da izvuku tih 20% vise??Pa ne podnosis prijavu protiv samog sebe nego protiv onih koji krse zakon?A ako misle da ih inspekcija stiti onda podnesu krivicne prijave protiv odgovornih lica.Za mene je "trt milojka davanje popusta" i dogovor da se vecina prikloni manjini.

Nismo se skapirali, nejacam ja kao taxista nego asocijacija, kao sto sam napisao veci popust manje kvaka veca zavisnost od R.C, zar ne?A prijavljivanjem samoga sebe samo cu potvrditi da popusti postoje po udruzenjima.
I kao najbitnija i najdebilnija stvar mi je izgovor da se klin klinom izbija.
P.S 100% protiv popustara
pozz

Velja
Forum početnik
Forum početnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od benakiba taj Pon 16 Mar 2015, 09:07

Uh nemoj da prijaviš samog sebe jer je kazna previsoka već jednostavno ne daš popust pa ako neko na tebe zbog toga izvrši bilo kakav pritisak prijaviš ga nadležnim organima haha.....

benakiba
Napredni član
Napredni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brat saja taj Pon 16 Mar 2015, 15:12

Mozda je laz,ali Usce bruji da se vraca popust od 1.aprila.
Ako su lagali mene i ja lazem vas.
brat saja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 594
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rode uvek donose dobre vesti ....

Počalji od angelina taj Pon 16 Mar 2015, 17:48

Nema ništa od popusta, rekla mi ptičica .... Very Happy
angelina